Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] A Darázskirálynő

+21
Hermit
Kagura
Koshitsu Esutel
Kusumi Ayani
Yurihime
Tiffany Williams
Asuka
Kyuushiro
Dr. Hannibal Dan
Saiba Kunochi
Kiroku
Ichiga Zakuro
Joey Chrome
Fuuko Shinatsu
Nomad
Tachibana Makoto
Noxy
Askr
Chancery
Mao
Egil
25 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Jún. 03 2013, 19:47

Hát marhajó... a saját képességem fog kinyírni. Na mindegy. Biccentek hálám jeléül a rám switchelőnek. Ahogy fönt repkedek a többiek feje felett sóhajtok egy nagyot, majd felemelem a kezemet.
- Bátor harcosok. Nektek ajándékozom az eltávozott szörnyek életerejét. - mondom.
Ezek után aranygömbbé alakult petem elpusztítja az egyik rám támadó Széldarazsat (amennyiben nincs adott célpontjuk akkor a 21#-es Széldarazsat). Ezek után a többiekhez fordulok.
- Elnézést , hogy ilyet kérek, de valamely segítőkész társunk adja át körét Yurihime kisasszonynak, mivel sajnálatos módon több rohamot nem élek túl. (off: Askr légyszi o.o)
Ezután leszálltam a földre, majd kikapcsolódott a képességem, mivel nem vettem túl sok hasznát mostanában. Tűzrózsa és én is visszaváltoztunk a normális formánkká.

Összegzés:
Yurihime gyógyul 45 HP-t
Esutal gyógyul 24 HP-t
Kyuushiro gyógyul 13 HP-t

biztos találat az egyik bogárnak annyi

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Pént. Jún. 07 2013, 14:03

"Miként én nem írok 48 órán belül, úgy a Királynő kimarad és a következő játékos írhat." Sajnálom, hogy nem éltettek eme csodás lehetőséggel, pedig én igyekeztem nem észrevenni, hogy ide írnom kéne. Na majd legközelebb.

Elsőnek is Esutel gyógyul 10 HP-t. A képessége véget ért, ám ezt nem módosítottam.

A támadás sikeres. Széldarázs #5 semmivé válik.

Képesség sikeres. Liliomhercegnő gyógyul 45 HP-t, Esutel gyógyul 24 HP-t, Kyuushiro gyógyul 13 HP-t.

A királynő támad Liliomhercegnőre, ki 9 sebzést kap így.

A következő rohamig 2 kör van hátra.

Askr következik.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Askr Pént. Jún. 07 2013, 21:46

Ki gondolta volna, hogy amint belépünk a kaptárba, Evans asszonyság felfedi magát, mint a Darázskirálynő? Szerintem mindenki. Egyébként egyáltalán nem volt ocsmány átváltozás, hanem kifejezetten szép. Ez is mellékes. Hatit kimondottan zavarta a nőszemély ördögi kacaja és az egy híján két tucat széldarázsból álló bandája. Mire pisloghattam egyet-kettőt, a kaptárba való belépés előtt bemutatkozó Ayani átveszi a "főnök" szerepét és egy hatásos belépővel odasóz a rovaroknak. És nem csak ő, hanem a harc előtt megjelenő kompánia is. Lenyűgözve láttam, ahogy magasabb és alacsonyabb szintű játékosok karöltve segítik egymást a küzdelemben. Egy-két ismerős arc is feltűnt a frontvonalon, köztük szólva Kyuu is. Fejemet azonban rosszallóan csóváltam, mikor úgy tűnt, hogy Ayani már-már meghalni készül. Egyáltalán nem értettem a logikáját, miszerint már az elején rögtön kijátssza az ütőkártyáját és használja a képességét. Nem akartam ebből cirkuszt és bár gyűlöltem, ha dirigálnak nekem, de megtettem, amit lehetett. Hati se örült neki, amiért más hibájából nem vehettük ki a részünket a küzdelemből, ám nem maradt más választás.
- Switch, Yurihime!

_________________
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Yurihime Pént. Jún. 07 2013, 22:55

Szörnyen kínos, de meg kell valljam... féltem. Még sosem éreztem magam ténylegesen veszélyben, ám most, hogy nem volt itt Lewis-sama, aki mindig erőt és önbizalmat adott nekem még a legnehezebb helyzetekben is, bele-beleborzongtam, ahogy zsugorodott az a bizonyos csík a szemem sarkában. Elképesztő megkönnyebbülést jelentett, mikor a pirosan villogó sáv visszaváltott zöldbe, jómagam pedig nem is haboztam megköszönni a segítséget Ayani-samának. Szavak helyett tettekkel.
- Hálásan köszönöm ^.^ - hajoltam meg kissé a szőke fiatalember felé, majd eltökélt tekintettel belemártottam naginatám zölden ragyogó élét a kisasszonyba, út közben kettéhasítva egy darazsat is.


// #21-es darazsat támadom és gyógyítok Ayanin 20 HP-t //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Egil Szer. Jún. 12 2013, 13:53

A támadás sikeres. Széldarázs #21 semmivé válik.

Ayani gyógyul Liliomhercegnőnek köszönhetően. 

A királynő támad Liliomhercegnőre, ki 9 sebzést kap így.

A következő rohamig 1 kör van hátra.

Nomad jelezte, hogy kiiratkozik a minibossról, így Hermit következik.

Sorrend:
Spoiler:


Életek:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Hermit Szer. Jún. 12 2013, 14:16

Keresztbe fonta a kezét, úgy indult a többiek után. Közbe figyelte a többieket, ki hogyan reagált a történtekre. Azon egy cseppet sem csodálkozott, hogy a darázskirálynő maga az a nő, aki invitálta őket a helyre. A nő talán szép volt a maga nemében (nah igen, a női nemben Razz ), de Hermit nem volt nagyon elragadtatva tőle. Ő is nő, ugyanúgy, mint minden más nő itt a közelben. A nő az nő, egyik sem különlegesebb a másiknál. Mindenki elővette hősies arcát, egyesek az íjukkal álltak ki úgy, mint szupermen, lobogó köpennyel és hajjal, mások menő terpeszben álltak apró késeikkel, csak az illúzióromboló az volt az egészben, hogy voltak tökmagok is köztük. Egy csomó kispisis, kiscsitri, és sorolhatná Hermit, hogy még milyenek.*

~ Ezek jöttek bosst ölni? ~
*Nem, nem érezte felsőbbrendőnek mgát náluk, inkább csak furcsa volt számára a látvány. eg kell szoknia, hogy ez a világ nem a való világ. Itt a hétéves lehet háromszor magasabb szinten, mint egy harminc éves. Mindenki egyenlő esélyekkel indult, s szintmagassága mindenkinek önmagán múlik, vagy múlott. Hermit hibája, hogy annyi szintes, amennyi, de ez cseppet sem izgatja. Tudja, hogy ideje fejlődni. De ha olyan apró szintű, akkor minek jött bossra? Talán csak nézelődni. Talán nem is tehet egyebet, mint amit most fog tenni. Egy tőrcsapása egy fogpiszkálónyi sebzést sem ér, nem kell erőltetni, amit nem lehet. Bár végignézne az arcokon egy olyan mutatványa közben és után, hogy nagy csatakiáltással, hősies mosollyal az arcán, egy menő szöveggel Pl. Most figyeljen mindenki, én vagyok a hős! előre rohanna, ráugrana a bosra, s mondjuk lenyomna neki 2 sebzést. Csak pislognának a harcosok, hogy ez meg mi volt. Nah megtegye? Megtegye? Ezen morfondírozott, mikor észbe kapott, hogy ő jön, neki kell valamit cselekednie. Megfigyelt egy piros indikátorost, hogy elég magas a szintje, és ügyes is volt, s vele még senki nem switch-elt. Még jó, hogy a harcokban látszanak a nevek. Furcsa lehetett Hermit jelensége ezen a bosson. Nem csinált semmit, csak nézte, ahogy mások harcolgatnak, ő meg különös mosollyal az arcán keresztbe tett kézzel, nyugodt testtartásban állt. Tehát amikor őrá került a sor, ezt mondta.*
- Switch, Tachibana Makoto.
* Majd egy különös mosollyal nézett az illetőre. Nem értett egyet indikátora színével, ő nem akar kiejteni a játékból senkit sem. De érdekli a figura, s talán úgy kezdheti meg a vele való barátkozást, hogy neki adja át a támadását. Mert miért ne...*


//Tehát támadásomat átpasszoltam Tachinak//


_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Jún. 12 2013, 14:43

Meghallottam a nevemet, a rendszer pedig rám irányította az összes létező rivaldafényt a teremben. A hang irányába néztem, és egy sárga indikátoros férfit pillantottam meg. Olyan tétlenül és nyugodtan álldogált, mintha nem is egy harc kellős közepén lett volna, cselekedete hasonló mentalitásra utalt, mint amelyet én képviseltem, csupán szemtelenebb módon egy kisujját sem mozdította, míg én legalább tettettem azt, hogy csinálok is valamit :] Nagyfokú ostobaságra vallott, hogy egy olyan alakot választott, aki egyetlen darazsat sem ölt még meg, de annyi baj legyen, magát minősíti a tette. Egy hanyag mozdulattal vágtam bele a legközelebbi rovarba, melynek még hiánytalan volt az élete. Talán egyszer majd az alacsony sebzésűek rájönnek, hogy tálcán kínálom nekik a piros életsávos dögöket Rolling Eyes

// #10-es széldarazsat támadom, marad 1 HP-ja :] //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 25 2013, 21:41

...
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 23 2013, 20:43


A miniboss-t én veszem át Egiltől, a szabályok ugyanazok. Nomad-on kívül Ichigát is kiírtam, mert a karaktere már halottnak minősül, így a sorrendben sem szerepel már.

Talált! 14 sebzés.

A királynő támad Liliomhercegnőre, 9 sebzés.

Roham: Ayanira 2 széldarázs támad; Esutelre, Alexra, Kyuushirora, Tachira, Liliomhercegnőre, Kirokura, Lizzyre, Joeyra, Yuichire, Mao-ra, Askr-ra és Hermitre pedig 1-1 széldarázs. Ayaninak 8, a többieknek pedig 4-4 sebzés.

A következő rohamig 3 kör van hátra.

Mivel Ichiga nincs, így Asuka következik.

életek:
sorrend:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Asuka Kedd Júl. 23 2013, 22:22

Nem vagyok tapasztalt harcos, sőt, mi több, ez az első alkalom ám, hogy ilyesfajta eseményben veszek rész! *.* Bár őszintén bevallom, azt hittem, ennél picikét könnyebb lesz, pedig Kaguci igazán, de igazán mindent elmagyarázott nekem, amit tudnom kell.
Szóval, besétálunk a barlangba különös, női vezetőnket követvén, sokan pedig nagyon okosak ám, még nálam is sokkal okosabbak, hogy kijátszották a játékszabályokat, s rájöttek arra, hogy bizony, minket egyenesen csapdába kerítettek! TT_TT Egy pillanatra még a pánik is úrrá lesz rajtam, azonban gyorsan megrázom a fejem, hiszen semmi értelme ezzel kockáztatnom és elveszítenem az életemet. T-T
Nagyjából értem a switch rendszert, amit eddig is gyakran használnak. A leginkább az egyik lányt jegyzem meg magamnak, aki közli is önmagáról, hogy bizony, ő lesz a gyógyító a csapatban, ami szerintem egy remek dolog! *.* A csapat pedig eddig is kihasználta azt, hogy nekünk ilyenünk is van. Ha tehetném, őrá switchelnék, hiszen mire sorra kerülök, csapatunk vezetője már igencsak sárgul, s inkább olyan csúnya, kínai sárga lesz, nem pedig érett baracksárga, aminek nem igazán örülök, de hát nem tudok mit tenni. :/ Kiolvasom inkább az egyik magasabb szintű játékos nevét, aki már egyszer harcolhatott, de most úgy döntöttem, átadom neki a körömet. Remélem, jól csinálom az egészet. >.<
- Switch, Esutei! - választom ki, mint Ash Pikachut, mert ő biztosan jobban tudja, mit kéne csinálni, meg mert úgy hiszem, egyelőre a legjobb lenne a nagyokra bízni a harc érdemi részét.


//Bocsánat, nem értettem teljesen a switch rendszert, már tiszta. >.< Bármit elrontok, pl rosszul írok egy nevet, ilyesmi, tessék szólni. >.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Júl. 26 2013, 15:44

* Tiszta feszült voltam, azt se tudtam, hova nézzek, sorra jöttek a támadások, de egyre több swich-et is hallottam. Nagyon sok darázska volt, melyeknek kevés hp-ja volt, úgy voltam vele, szedjük le őket. Hallottam is a nevemet, valaki velem Swichelt. Elcsodálkoztam, de hát legyen. Így kiválasztottam egy piros életsávosat, rálőttem. Majd kiválasztottam még egyet, s arra is. Örültem, hogy kettőtől megszabadulhattunk. Így lelkesen mosolyogtam. *

//célzás széldarázs 10 és 14-re//
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Strea Pént. Júl. 26 2013, 17:32

...ha egy egy vagy két kör vagy többletkörös karakter egy több többletkörös karakternek adja át a kört, akkor a több többletkörös karakter maximum annyi többletkört kap, amennyi az átadó karakternek van. (Például egy két többletkörű karakter egy négy többletkörű karakternek csak két kört ad át.)
A föntiek értelmében Esu csak egyet támadott.
Talált! Széldarázs 10 elpusztítva.

A királynő támad Liliomhercegnőre, 9 sebzés.

A következő rohamig 2 kör van hátra.

Kagura következik.

életek:
sorrend:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kagura Kedd Júl. 30 2013, 20:50

Ahogy beléptünk, ötletem sem volt egy idő után, hogy merre vagyok, nemhog arról, hogy mi történik körülöttem. Az egyetlen amire figyelni tudtam, hogy egy olyan nevet kajabáljak el mikor váltani akarok - ha már nem szeretnék igazán harcolni - aki még nem volt eddig. Így esett a választásom, egy Íjászra, aki Alex néven futott, s egy darázs elől hátraugorva elkiálltottam magam.
- Switch, Alex! - Kiáltottam, s reménykedtem benne, hogy jónak adtam át a helyem.
Kagura
Kagura
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Apr. 24.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Halász Alex Kedd Júl. 30 2013, 20:59

Úgy volt vele, hogy ha már lő, lőjön jól, így nem hátrált sehova, és nem is próbált menekülni a darazsak elöl. Ha eltalálják, akkor ez van. Egyszer csak a nevét hallja.
Valahonnan hátulról.... ez az, csapatmunka! *.*
Felhúzza az íjat és az idegre helyezi a nyílvesszőt. Egy sebesült darazsat vett célba. Áttanulmányozta ár eddigre a switch művészetét, annyira, hogy tudja, most egy esélye van csak.
A húr pedig engedett a kezei alatt, amint útjára engedte a halálos nyílvesszőt. ~Találd el! ~ Kezd ez egyre izgalmasabbá válni, és egyre veszélyesebbé. Csak Esu maradjon látótávolságban....

//Lövöm a Széldarázs #19: 1 élet - et :] //

_________________
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 30 2013, 21:39

Talált! Széldarázs #19 elpusztítva.

A királynő támad Liliomhercegnőre, 9 sebzés.

A következő rohamig 1 kör van hátra.

Chancery következik.

életek:
sorrend:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 30 2013, 21:43

Teuramatyám...
Olyan furcsa harcolnivágyás fog el, mikor meglátom magát a Királynőt, de túlzottan is pörögnek körülöttem az események. Szinte látom, hogy ez nem egyszerű eset, pláne a rengeteg kisebb rovarral. Norm már ugrana, de visszaintem, hogy ne tegye.
Ilyen sebességek mellett jóformán alig van esélyünk eltalálni akármit is, ellenben a több, nagyszintű játékosnak már annál inkább. Át kéne adnom a körömet, de kinek?
Végül úgy döntök, legyen az, akit a Királynő kiválasztott magának.

-Switch Yurihime! -kiáltom el magam, majd megindítom Normmal a támadást a Királynő ellen.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 30 2013, 23:55

dob

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 30 2013, 23:55

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Strea Szer. Júl. 31 2013, 00:30


Nem talált!

A királynő támad Chanceryre, 9 sebzés.

Roham: Tachira, Liliomhercegnőre, Kirokura, Lizzyre, Joeyra, Yuichire, Mao-ra, Askr-ra, Hermitre, Asukára, Kagurára és Mörajára 1-1 széldarázs támad. 4-4 sebzés.

A következő rohamig 3 kör van hátra.

Fuuko következik.

életek:
sorrend:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Szer. Júl. 31 2013, 07:56

Rettentően meglepődtem amikor megláttam, hogy a hölgy aki bekísért minket a királynő. Kicsit talán meg is ijesztett, a tény, hogy csapdába lettünk csalva. Joey-sanra pillantottam aki továbbra is kedvetlenül nézett maga elé. Kis időbe telt, majd a többiek után ő is támadásba lendült. Megráztam a fejem, azt hiszem túlzottan aggodalmaskodó lettem. Kau már izgatottan pattog, kicsit meglep, hogy ennyire izgatja a fantáziáját néhány darázs. Nagyot nyeltem majd a kezem az egyik szörnyeteg felé nyújtottam, történetesen pont a 14# Széldarázs felé.
- Kau, azt támadd. - Kau okos béka, és meg is értette, hogy a sok közül melyikre mutatok, már indult is a kiszemelt áldozat felé.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 31 2013, 07:56

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Strea Szer. Júl. 31 2013, 10:16


Talált! 8 sebzés, széldarázs #14 elpusztítva.

A királynő támad Chanceryre, 9 sebzés.

A következő rohamig 2 kör van hátra.

Saiba következik.

életek:
sorrend:

A miniboss a bossok előtti gyakorlásra is szolgál, ahol alapvető és fontos a csapatmunka, anélkül nagyon nehezen fogtok előre haladni. Kérlek figyeljetek a társaitokra, hogy éppen kit üt a királynő és hogy annak mennyi élete is van, érdemes egy icipicit előre is gondolkodni, ha túl akarjátok élni. Wink

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Saiba Kunochi Csüt. Aug. 01 2013, 16:04

Pff... kit érdekelnek a többiek?

// Avagy megpróbálom megenni a kisállatot majd támadok, ha sikerül, ha nem. //
Saiba Kunochi
Saiba Kunochi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 43
Join date : 2013. Apr. 30.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 01 2013, 16:04

The member 'Saiba Kunochi' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 4766604805_c1598fabbe_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Strea Csüt. Aug. 01 2013, 23:09

Nem talált!

A királynő támad Chanceryre, 9 sebzés. Chancery élete eléri a nullát, ám a halál előtt kiteleportálódik a teremből. A királynő Tachira néz.

A következő rohamig 1 kör van hátra.

Tiffany következik.

életek:
sorrend:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Darázskirálynő - Page 3 Empty Re: [Miniboss] A Darázskirálynő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.