Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Viharmadár Páncélja

+2
Enheriel
Noxy
6 posters

Go down

A Viharmadár Páncélja Empty A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Pént. Május 10 2013, 20:39

A Viharmadár Páncélja Phoenix_30_-_Black__White_Vers

Közel az Aincrad-i főtérhez a parkkal szemben egy két emeletes, kék szegélyekkel díszített sárga üzlettel szemezel. Ahogy megközelíted, máris megakad a szemed a kirakaton, benne az eladásra szánt felszerelések fürdőznek a virtuális napfényben. A nyitott ajtó felett egy kék színű, villámformákkal kispékelt viharmadár képével díszített cégértábla. A nyitott ajtó mellett szolid hirdetőtábla reklámozza a mai vagy a heti kínálatokat és a nyitvatartási időt.
A boltba belépve szerény, de csinosan rendezett üzlethelyiségbe lépsz be. Veled szemben áll az eladói pult, mögötte pedig egy ajtó, ami a raktárba, a műhelybe és az irodába vezető lépcsőhöz. A pulttól balra egy falhoz tolt vitrint találsz különböző gyűrűkkel és sisakokkal megpakolva, mellette egy árlistát - ugyanúgy a mai vagy a heti kínálattal egyetemben. A pulttól jobbra egy kis üres tért követően megint csak egy falhoz illesztett, nyitott polcot és csinosan elrendezett ruhás-akasztót. Itt cipőket, köpenyeket és páncélokat csodálhatod meg. A fogasra akasztott páncélok szépen úgy vannak elrendezve, hogy szabad szemmel is megcsodálhasd. Minden egyes áruhoz egy-egy cetli is hozzájárul, melyek a felszerelések képességeit, valamint az árait és a hozzá kellő nyersanyagot mutatja ki. A vitrin és a ruhás-akasztó mellett közvetlenül egy ember méretű tükör áll ama szolgálati célból, hogy a vásárló felpróbálhassa és megnézhesse magát benne, hogy áll rajta. Ugyanis az eladó nem csak szakszerűen csinálja meg a bizonyos felszereléseket a recept alapján, de még egyedivé is teszi őket: olyan stílusra gyártja meg a felszereléseket és a gyűrűket, ahogy a vásárló szeretné (lehet az egyszerű, szolid, elegáns, rocker, gót, vagy bármilyen más stílus).
A boltban kellemes relaxáló zene megy és finom illat árad egy füstölőből. Az eladó ezzel igyekszik kellemesebb hangulatot nyújtani vendégei számára.
Az eladó egyelőre egyedül dolgozik, s mivel még nincs segédje, a bolt még nem a rend szerint tart nyitva. Ahogy ő ráér, egész nap nyitva tart, udvarias jókedvvel fogadja vásárlóit. Ha nem, akkor Mogorva fogadja vásárlóit. Jobb a segéddel vigyázni, mert egy rossz mozdulat, aztán Mogorva kidob, és nem fog kiszolgálni neked semmit sem. Very Happy

Egyelőre előrerendeléssel szolgálhatok nyersanyagok és felszerelések hiányában!

Akciók

Kedvezmények:
1. Ha hozol nyersanyagot, ingyen megcsinálom.
2. Céhtagok számára ingyenes azzal a feltétellel, hogy az általam eladott árukat vagy egy klántagnak vagy a céhnek ajánlja fel, vagy pedig visszaszolgáltatja nekem eladásra (ez utóbbi esetben a felszerelés árát a céhnek adom)
3. Alkudozás lehetséges, ha fel tudsz ajánlani nekem olyan fegyvert vagy felszerelést, amiért megéri a fáradozásom.

Árlista

Felszerelések:

Kidolgozott Bőrruha (+8 páncél)
Nyersanyag: 2 Munkálatlan Bőr, 1 Bronzérc
Ár: 60 arany
Mennyiség: 4 db


Vassisak (+7 páncél)
Nyersanyag: 2 Vasérc, 1 Bronzérc
Ár: 80
Mennyiség: 4 db


Gyűrűk:

Trükkmester Gyűrűje (-1 erő +3 gyorsaság)
Nyersanyag: 2 Halvány Rubin, 1 Bronzérc
Ár: 80 arany
Mennyiség: 3 db


Csigamintás Gyűrű(+5 fegyverkezelés)
Nyersanyag: 1 Bronzérc, 4 Sída Kő, 1 Halvány Rubin
Ár: 60 arany
Mennyiség: 0 db


Egyéb áruk:

x1 Selyem Köpeny (+1 fegyverkezelés +1 spec képesség)
Ár: 60 arany

x2 Éles kés (+1 erő)
Ár: 40 arany

Receptek:
Fegyverkovács receptek, darabonként 50 arany (az áthúzottak már nem kaphatók)
Fa Irányítópálca (+1 irányítás) Recept
Futóíj Recept
Körpajzs Recept
Stabil Íj (+2 fegyverkezelés) Recept
Vas Kard (+2 erő, kardforgató) Recept
Futópajzs (+6 páncél +3 gyorsaság) Recept
Stramm *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+3 erő +2 páncél) Recept
Hentes (+16 erő -3 gyorsaság -4 kitartás, a támadás után 1/10 erőnyi vérzés egy körig) Recept
Kemény *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+6 erő *-3 kitartás/-3 fegyverkezelés/-3 gyorsaság*) Recept
Éles Kés (+1 erő, árnyharcos) Recept
Árnyszúró Bicska Recept
Irányítópálca (+2 irányítás) Recept
Görbe Bot (+4 irányítás) Recept
Hosszú Irányítópálca (+2 irányítás +2 élet) Recept
Ősi Pók Emblémás Íj (+4 fegyverkezelés) Recept
Életlen *Fegyver* (+2 erő -1 fegyverkezelés) Recept
Éles *Fegyver* (+2 erő) Recept
Futó *Fegyver* (+3 erő +3 gyorsaság) Recept

Rendelések:

Forgalom

Vásárlások:

Pénzforgalom:


A hozzászólást Judy Noxia összesen 28 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 18 2014, 17:24-kor.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Enheriel Szomb. Május 11 2013, 10:04

Szia!^^

Megvenném a kidolgozott Bőrruhát 100 aranyért (513-100=413 Arany)

_________________
A Viharmadár Páncélja Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
A Viharmadár Páncélja 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Szomb. Május 11 2013, 15:53

Parancsolj, a Kidolgozott Bőrpáncél (+8 páncél). Köszönöm a vásárlást. Smile

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Csüt. Júl. 11 2013, 20:18

x2 Kidolgozott Bőrruha és x3 Trükkmester gyűrűje, plusz Futó Íj friss árukként várnak eladásra. Smile

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Aidor Vas. Júl. 14 2013, 21:32

Szép estét, egy kidolgozott bőr ruhát szeretnék készíttetni, ha lehetséges, ne kapkodjon. Majd később visszajövök érte.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Csüt. Júl. 18 2013, 13:55

A múltkori hiba után most már hivatalosan 2-2 darab holmi felkerült a polcokra az én kezem alól, plusz kapható egy Rövid Akarat Potion is. Smile

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Kurokoto Csüt. Júl. 18 2013, 14:07

Szeretném lefoglalni Futó Íjat vásárlás céljából. Arany jóváírásra várok. Ha valaki addig elviszi természetesen akkor kivárom míg újat tudsz készíteni.
Nyersanyagom még nincs.

Edit:
Miután betérek a boltba immáron, nem csak üres zsebbel, továbbra is az előző helyén látom az íjat. Odamegyek a boltoshoz és rá sem nézve kezdek bele.
- Szeretném megvásárolni ezt az íjat, jók az értékei. Közben csak fellestem az eladóra és megláttam, hogy Judy az, nem emlékeztem pontosan hogyan köszöntsem, így illedelmesen meghajoltam előtte és átnyújtottam az íj pontos árát. Kezembe adta és vártam egy kicsit.
Judy Noxia, most már tudom, emlékszem a nevedre, jót ittunk és még fogunk is.
- Köszönöm Judy. Azzal szememmel jeleztem, hogy bizony egy számomra kedves emberrel futottam össze és otthagytam, kisétáltam a boltból. Kilépve az a kevés mosoly is eltűnt rólam, jöhet újra a fanyar lét, és a kis kö...... keresése. Komor arccal léptem egyet előre.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Szer. Júl. 31 2013, 10:15

- Tessék, itt az íj! - nyújtottam át Kurokotonak. - Szerencsére nem tartott más rá igényt. Remélem, meg leszel vele elégedve!

Köszönöm a vásárlást, az íjat küldöm csere-berébe Smile

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Aidor Vas. Aug. 11 2013, 14:59

Üdvözletem.
Szeretném megérdeklődni, hogy elkészült-e már a rendelésem, vagy jöjjek vissza később?
*Érdeklődik.*

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Hétf. Aug. 12 2013, 20:56

Már rég elkészült, és küldöm is, amint kifizeted a cuccot. Smile

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Aidor Hétf. Aug. 12 2013, 21:03

*átnyújt 100 aranyat*
/azt hittem szólni fogsz/

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Hétf. Aug. 12 2013, 21:55

Én meg azt, hogy te nekem, mert azért rakattál félre velem bőrruhát, mert nem volt rá pénzed, nem?

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Aidor Kedd Aug. 13 2013, 12:33

nem, végig őriztem rá a 100 aranyat
csak a kovácsolási hibád miatt adtam fel rá rendelést, azt hittem elszámoltad a nyers anyagokat és nem tudtál csinálni

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Csüt. Nov. 28 2013, 09:50

Frissítettem a boltomat! Legtöbb eladásra kínált tárgyam árát levettem, valamint újabbak is felkerültek. Jöjjetek vissza vásárlók!

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Hürrem Csüt. Nov. 28 2013, 14:25

Itt vagyok, ragyogok *vigyor* S egy Csigamintás gyűrű igencsak jól jönne. Hozzávalókkal tudok is szolgálni, 2 Sida Kő kivételével. Ennek tekintetében mennyibe kerülne a készítése? :]
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Csüt. Nov. 28 2013, 14:30

Így 70 aranyért összeütöm neked. Smile Küld el a nyersanyagot a csereberébe, és megcsinálom. Smile

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Csüt. Jan. 09 2014, 19:24

Nah, száz aranynál nincs drágább holmim a boltban, csak tessék jönni. Very Happy

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Bacchus Szomb. Jan. 11 2014, 18:10

Malcolm oldalán léptem be az üzletbe, és mire átfutottam a listát is észrevettem a szemrevaló teremtést a pult mögött. Rákönyököltem a pultra és megnyerő mosolyommal, kérdeztem.
- Szerbusz szépségem, van olyan csiga.. - odanéztem még egyszer - ..mintás gyűrűd? Vevő lennék rá. Neked Malcolm? - ő csak rázta a fejét, és kivillantotta fogát.
- Nekem jobb van - hahotázott egyet.
- Odakint kapsz, alávaló féreg.. - szűrtem a fogaim között, miközben felé pillantottam. Zsugori nekem meg nem adnál semmit fajankó.
- Nos? - fordultam a szemrevaló nő felé.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Szomb. Jan. 11 2014, 18:38

Éppen dolgoztam a pult mögött, mikor belépett az illatos füsttel teli boltomba két alak. Az egyikük, a tetoválásos srác, miután átfutotta az árlistát, modortalanul a pultra könyökölt.
- Kérem szépen, ne tessék könyökölni a pulton, ez nem etikus dolog egy üzletben - szóltam rá eladóhoz méltó nyugalommal. - Mivel szolgálhatok?
Mintha rám se figyelt volna, mintha álmodozna, úgy szólított szépségnek, miközben Csigamintás gyűrűt rendelt... nah, ha Oz itt lenne, most rá is szólna. Én csak azért nem szólok rá, hogy fogjon vissza az ilyen szavakból, mert én tartom magam a jó eladói szinthez, és muszáj kiszolgálnom azokat is, akik nem egy tisztességes alakok. Mogorva, aki a bejáratnál ácsorgott, ő viszont nem tartja magát jó bolti dolgozóhoz. Már akkor ropogtatta az ökleit dühösen, mikor beléptek ezek a boltba.
- Szóval Csigamintás Gyűrűt rendel? Kettőt? Adjon egy tíz percet, amíg elkészítem - mondtam szép nyugodtan és udvariasan, bár legbelül annak örültem volna jobban, ha azonnal távoznának. Aki "szépségnek" hív, abból nem nézek ki semmi jót. Csak remélem, a jövőben nem futunk össze, mert ha ez rám startol... meg tudom én magam védeni simán, de azért imádkozzon, hogy ne legyen ott Oz, mert az biztos nem lenne olyan elnéző vele.
Bemegyek a kovácsműhelybe, hogy legyártsak két gyűrűt. Nem aggódtam, hiszen Mogorva ott van, és ha látja a szemtelenkedést, amit jelen pillanatban én nem látnék most, rögtön repíti ki a rosszalkodókat a boltból.
Mikor kész lett a gyűrű visszajöttem a pulthoz.
- Készen is van! 120 arany lesz kettő együtt. Esetleg óhajtanak még valamit, uraim?

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Bacchus Szomb. Jan. 11 2014, 19:21

- És az hol érdekel engem - folytattam tovább a pultra könyökölve, a stírölését. Malcolm oldalba bökött könyökével és hátra fordultam, az ajtónállónak.
- Szép darab fogas.. - vetettem vissza a csajszinak - ja és igen kettő lesz, két ujjam van - azzal félemeltem mindkét kezem az asztalról és kinyújtottam a két középső ujjam. Kacarásztam egy jót, Xennél is mindig bejön ez. Majd moderáltam is magam és távol maradtam a pulttól. Nem érdekeltek igazán kiborulásai, vagy bármi más.. amikor megjött, viszont annál inkább a portéka. Ez volt az utolsó, hogy fizettem is valamiért, legközelebb Fraggy-val lopatok cuccokat. Átnyújtottam az összeget és szóltam is közben.
- Óhajtok hát! De ahhoz van itt két fölös személy, majd legközelebb szépségem! - mondtam már a végét, miközben elfordultam. Vetettem egy gyilkos pillantást a fogas felé és hagytam előre menni Malcolmot. Becsuktam magam mögött az ajtót..
Még ha a bolt tulaja az ajtón kifelé nézett láthatta, ahogyan túlöltözött társamat fenéken billentem egészségesen és hangosan mondom " jó csaj volt nem de, de meg.." a végét már nem hallhatta, hisz letiltott a rendszer.
- Malcolm, mutasd csak a gyűrűdet, lássuk ráfér-e a nyakadra... - futottunk vissza a rejtekre.
- Nem fog menni Bacchus túl lassú vagy ahhoz - incselkedett a szemétláda.


// köszi a gyűrűket, és hogy elviselted őket Rolling Eyes

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Szomb. Jan. 11 2014, 19:58

Mogorva már kapott volna a két ember után, de egy legyintéssel sikerült lenyugtatnom, hogy hadd menjenek. Majd legközelebb, ha megint nagy lesz a szájuk következő vásárláskor, akkor tőlem azt csinál velük Mogorva, amit akar. De mikor az egyikük mondta, hogy engem legszívesebben meg... na jól van, erre aztán kemény meditációra lesz szükségem, meg Oz társaságára, mielőtt megint megtörténik velem az, ami akkor, amikor Yuichit megláttam először Ayanival, azzal a kis pasilopóval... de aztán rájöttem, hogy én PB fővezére vagyok, akinek példát kellene mutatnia fegyelemből és türelemből, másfelől meg bolti eladóként nem vetne rám jó fényt, ha megkergetném ezeket a mihasznákat Mogorva segítségével.
Ami azt illeti, azért már voltam rosszabb helyzetben is, mint ez, ami semmi volt a kínszenvedések, megalázásokhoz képest.

/Szívesen, viseld őket bátran, de legközelebb Mogorva kidob, ha nem viselkedsz rendesen a boltban Razz /

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Kurokoto Csüt. Jan. 16 2014, 15:42

Mihez kezdjek ezekkel.. néztem a felszereléseim között a nyersanyagokat. Sok volt belőlük, értelmetlenül sok. Judy majdcsak tud vele valamit kezdeni, a növényeket, meg majd elhasználom Chancerynél, úgyis odaakarom már dugni a képem, az övé elé. Hiányzik a kis.. pukkancs.
Beléptem a boltba és csak a pult előtt szólaltam meg.
- Szia. Tudnál ezekkel valamit kezdeni? - szóltam, miközben kiürítettem nyersanyagaim nagyját a pultjára. Majd fellestem a listára. - Tudod mit, legyen három gyűrű.. - kis fókuszálással kiszűrtem mi nem illik oda és azt visszasöpörtem felszereléseimbe. - Valamint, ha van időd, leugorhatnánk a közeli fogadóba kicsit iszogatni.
Azzal bezártam a pofázmányom és zúgó fejjel várakoztam. Sok volt, mindig sok minden..

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Csüt. Jan. 16 2014, 17:04

- Szervusz, Kuro! - köszöntöttem az érkezőt a boltomban, aki Kurokoto volt. Elém tette a nyersanyagokat, és rögtön ki is találta, hogy mit kell ezekből csinálni. Amíg meg sem szólalt, pont azon elmélkedtem, hogy ebből gyűrűket simán össze tudok ütni, így a véleményén osztozkodtam.
- Rendben, megcsinálom őket. Pont három darabot tudok ezekből csinálni - feleltem, aztán egy kedves bólintással fogadtam el az ajánlatot, hogy leugorhatnánk a fogadóba inni valamit.
- Fogadó? Iszogatás? Én jön, Mogorva szeret piálni! - szólalt meg Mogorva.
- Ha nem versz meg senkit a kocsmában, akkor jöhetsz. Kurokoto, ő itt Mogorva. Mogorva ő meg Kurokoto, az egyik ismerősöm, tanár.
- Mogorva, lenni biztonsági őr és katona.
Félő, hogy ha ezek ketten összehaverkodnak, és berúgnak, akkor lesz nemulass. Mivel ez nem egy kocsma, hanem fegyverbolt, így nyugodtabb szívvel elvittem az alapanyagokat a műhelybe összeütni három gyűrűvé, majd visszatértem velük.
- Tessék, Kuro! Nem kérek érte fizetséget, mivel ingyen csinálom hozott alapanyagokból. Délután ráérek, és ott leszek, illetve leszünk ezzel a hegyomlással, mert ha italozásról van szó, akkor nem lehet levakarni.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Noxy Hétf. Ápr. 21 2014, 19:51

Fegyverkészítő receptek állnak és várnak kedves vásárlókra 50 arany/db-ért Very Happy

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Viharmadár Páncélja Empty Re: A Viharmadár Páncélja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.