Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

3 posters

Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Május 10 2013, 17:19

Lenyugodva jár, már a nap, és az idős is kicsit csípős, ám nem figyelek környezetemre. Petem a Nagy Síkság közepének füvén fekszik lehajtott fejjel és csukott szemmel, míg én oldalának dőlve a Kezdetek Városa felé nézek. A külső tekintőnek csak annyi tűnhet fel, hogy a lány a tűzparipájával éppen kipiheni a nap fáradalmait egy csöndes helyen. Azonban az igazság nagyon eltér a látszattól. Egy eléggé régi ismerőssel fogok ismét találkozni. Pontosabban egy fiúval, akinek a társaságában végigvittem a legelső küldetésemet itt Aincradban. Nem, nem a harcos gyerekről van szó, és a hirtelen köddé vált harcművészről, hanem az íjászról. Tatsuki Ranmarura várok izgatottan. Nem kétség, hogy a legjobbak közé tartozik, ha a frontharcról van szó, és nagyon megfontolja, a dolgokat mielőtt cselekszik. Nos, igen. Sajnos ez volt a baj. Túlságosan az eszére hallgat, és ha túlságosan veszélyesnek ítéli, meg a helyzetet lelép… vagyis erre tudtam csak következtetni a 6. boss terménél történő lépésre, mikor csapot-papot hátrahagyva a nagy rakat… hogy is mondjam finoman… guanóban hagyott minket a rengeteg pókkal és a bossal. Ebben az ügyben szeretnék vele beszélni, és még jó pár dologról. Azonban nem voltam benne biztos, hogy egy sima teadélutánra eljönne, ezért inkább bárbajra hívtam ki. Az időpont 5 perc múlva lenne, de biztosra mentem. Üzentem neki, hogy itt várom a Síkságon, és elküldtem neki a koordinátáimat. Nem hittem, hogy sikerül legyőznöm őt, de nem ez a fő célom. Éppen emiatt próbálom nem idegeskedni, és a fő célomra koncentrálni. Nagyon reméltem, hogy eljön, és nem fog itt rohadni a semmi közepén.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Május 10 2013, 18:09

A lopakodásomat használtam, hogy megközelítsem őket. Hamarabb a helyszínen voltam, mint amikorra a meghívás szólt, így fel tudtam mérni, hogy hol is fogunk megküzdeni. Nem volt stílusom a lombok között várakozás – erre hamar rájöttem, így inkább körbeszaglásztam a környéken, hátha találok néhány mobot magamnak, amelyek fél fogamra elegek. Lemozgattam elmacskásodott tagjaimat, és kitakarítottam a környéket. Random lények ne zavarhassák meg a közeledésünket. A kezembe cigi papírja tekeredett. Nem vettem észre, hogy mikor, de ellenőriztem, és bizony volt benne anyag is. Hamarosan a számban füstölgött. Észlelésem nem volt kihatással saját magamra: fogalmam sincs, hogy mikor került a számba, de hamarosan elnyomtam. Élveztem, hogy nem kell a szagokkal bajlódnom, hiszen ez az Aincrad. Itt senki sem lehet büdös. Már kikerestem volna a szélirányt, hogy jó oldalról közelítsek, de amikor eszembe jutott, hogy erre semmi szükség, kicsit felengedtem.
Bumm! – Az erdőben voltunk, nem volt túl sok zajforrás körülöttünk. Nem voltam biztos benne, hogy nem fog észrevenni a lány, amikor próbálom levadászni őket, de biztossá akartam tenni, hogy tud rólam. Éppen ezért így jeleztem neki, hogy itt vagyok.
Távolsági harcos vagyok. Ez máris elég jelentős mennyiségű sebzés lenne neked vagy a petednek – jegyeztem meg, középső ujjammal feljebb tolva a szemüvegem. Azt hiszem, mosolyogtam, és megálltam a fáktól nem túl messze, minitisztásunk szélén. Hiszen, mint mondtam, mégiscsak távolsági harcos lennék. Nincs kedvem közel menni hozzájuk. Bőven elég nekem ez a néhány méter is, ami elválasztott minket egymástól. Hiszen itt nem kell lekezelni, elég a meghajlásos fejbiccentés is, ráadásul küzdőtérről volt szó, és nem traccspartiról. – Kezdhetjük? – vettem kezembe Artemist.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Május 10 2013, 20:08

Úgy látszik rossz irányban néztem, ugyanis Ranmaru a hátam mögül. Elmosolyodok.
- Remélem nem az agysejtjeid robbantak fel. – mondtam kicsit poénkodva, de aztán komolyra fordítom a szót – Hiába lepnél meg minket, hisz elég sok élettel rendelkezem. Na de akkor kezdhetünk is.
Lehívom a menüm, hogy aztán kikeressem a párbajmenüt. Rá is nyomtam a számomra szimpatikusnak tűnő típusra, és ezt el is küldtem Ranmarunak, miközben én elfoglaltam a helyem. Míg Ranmaru elfogadja a felkérést, meg lejár az idő gyorsan petem fülébe mondom a javaslatomat. Fel is horkantott, majd a harcra készülődött. Már az utolsó másodpercek jártak le, mire bólintottam Tűzrózsának. Rajta nekiindult, és belobbant a Lángoló Unikornisnak köszönhetően, majd balra fordul, és Ranmaru jobb oldalát támadta. Nem hiszem, hogy eltalálja az íjászt, aki 100 százalék, hogy jobb nálunk, de én csak elterelésnek gondoltam, mivel én eközben jobbra mentem, és Ranmaru hátát próbálom eltalálni egy szép öklössel. Nem akartam még aktiválni a Nevelés Kesztyűjét. Mivel az egy találatig tartó harcot választottam, vigyáznom kellett, mert nem ismertem ellenfelem sebzését, és az lenne a baki, ha egyetlen csapással levinné a páncélomat, és megsebezne, ugyanis akkor semmit sem tudhatnék meg. Ha Ranmaru el is kerülte volna a csapásaimat kérdésekkel rohamozom meg.
- Miért hagytál minket a pácban? Miért léptél le, mikor veszélyesre fordult a harc? Válaszolj! Mi miatt nem maradtál a 6. bossnál?
Nem az a szándékom, hogy eltereljem a figyelmét, hiszen ha minden rosszul ment, most úgyis petem mellett állok, és Ranmaru mozgását nézem, hogy elkerülhessem, vagy csak megpróbálni elkerülni a rohamait. Csak kapjak választ.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Május 11 2013, 01:23

Elnézve a petjét és őt magát, azon járt az eszem, hogy később hogyan fogja mindezt megvalósítani? Úgy értem, hogy a stratégiai megbeszélést. Hiszen nyilván a pet nőni fog majd, ahogy Hisame sem dérgyík már, akinek seggén ott a tojáshéj, tehát Tűzrózsa is termetesebb lángpaci lesz. – Nem gondolkodtál néhány új néven neki? – tapostam el a szál cigimet. – Lángcsipke? Gyehennaliliom? – ajánlottam fel neki még néhány becézést.
Nem először küzdök idomár ellen, egyből valószínűsítettem, hogy nem fognak együtt maradni. Az túl olcsó trükk lett volna, igaz? Helyette én döntöttem úgy, hogy meglepem őket, és bizony szemberohantam Ayanival. Az idomár mindig az, akinek bár rettentően sok élete van, cserébe nagyon keveset sebez. Nekem ez a kombó tökéletesen megtette. Az utolsó pillanatban tervezem csak aktiválni az akrobatikám, hogy el is tudjak lendülni a lány mellett. És közben Artemis? Ő sem pihen a kezemben. Dugig vagyok trükkökkel, és Yaninak szinte mind meg akarom mutatni: a yaganom és fókuszaim lehetővé teszik, hogy olyan helyre figyeljek, ahová nem nézek, így abban a pillanatban, hogy Artemis fénynyilat generál, már fordítom is a petje felé. Hátha nem számít arra, hogy mégis őt éri találat, ha már egyszer elvileg nem vele foglalkozom. Fegyverem jelenti a harmadik trükköt: nincs szükségem tegezre, íjam helyettem is folyamatosan tölti magát, jelentősen csökkentve ez által a reakcióidőmet.
Nem volt szükségetek rám, feleslegesnek éreztem magam. Ezért leléptem. Ilyen egyszerű az egész – magyaráztam. – Mondd, hogy nincs igazam. – Olyan lazán eldumáltam ezzel a lánnyal, mintha csak valami old bro’-val beszéltük volna meg a következő bossgyakásos taktikákat chaten. Jó volt.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Május 11 2013, 09:14

- Nem szándékozom Tűzrózsa nevét megváltoztatni. Ő az marad ami. Ez olyan, mintha teneked születésed után kapnál egy nevet, tini korodban kapnál egy újat, és felnőtt korodban pedig egy újabbat. Ezt a logikát követve én sem fogom megváltoztatni petem nevét.
Ranmaru nem várta meg, hogy én is akcióba lépjek, és amint Tűzrózsa eltávolodott tőlem, felém kezdett el felém jönni. Már készültem, hogy fejbe mossam egy szép öklössel, de ellendült mellettem, és az íjával. Azt hittem nem fog tudni támadni, de elképedtem, mikor hirtelen megtöltődött íja valami fénylő izével, és hirtelen Tűzrózsa felé célzott. Már utasítottam volna petemet, hogy kerülje el a támadást, de Ranmaru már kilőtte felé a nyílvesszőjét, ami telibe találta petem. Jól megcsökkent az élete, de egyelőre nincs probléma. Most aktiváltam a Nevelés Kesztyűjét és a Robbanó Egészség menüvel zöld színt vett fel a kis kör. Petem rögtön gyógyult +5-öt, miközben én Ranmaru felé indulok. Hamarosan petem is csatlakozott mellém, és együtt rohantunk felé.
- Szükségünk volt rád! Majdnem többen is meghaltak! Valljad be, hogy csak a bőrödet mentetted!
Ha sikerül elérnünk Ranmarut, akkor támadunk is. Először én suhintok Ranmaru lába elé, majd Tűzrózsa megpróbálja felöklelni a fiút. Mindenképpen megpróbálunk a háta mögött maradni úgy, hogy ne tudjon könnyen hátranyúlni, és megpróbálunk azon az oldalán maradni, amelyik kezével éppen nem fogja az íját. Nem akarom azt, hogy elmeneküljön, de ha teljes sebességével fut, akkor nem érhetjük utol sajnos, ám nem adom fel. Tudom, hogy ő távharcos, éppen ezért próbálunk minél közelebb kerülni hozzá, hogy nehogymár könnyű legyen neki.

Tűzrózsa: 32 HP
Ayani: full HP, full P

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Május 11 2013, 09:52

Egy sértést vágtak a fejemhez. Nem tudtam lenyelni, megakadt a torkomon, szúrta az Ádám-csutkámat. Természetesen sikeres volt minden trükköm kivitelezése. Artemis a szokott könnyedségével és eleganciájával dolgozott a kezem alá, Ayani és a petje sem tudott elég gyorsan reagálni ahhoz, hogy a pónit megvédjék, akinek így rohamosan megcsappant az élete. Az arányokat egyik fókuszommal lekövetve azt kell mondanom, hogy két lövés, és nyertem a párbajt. Azt mondanám, hogy mindez akkor sima liba, de igazság szerint émelygés fog el az ilyen slampos és pongyola megfogalmazásoktól.
Főleg, hogy állításom igazságtartalma is hamarosan kétséges lett, hiszen kiszúrtam, hogy Ayani akciója nyomán valami történik… Egyelőre nem láttam, milyen folyamat indult el, de erőteljes rohamozásukból azt a következtetést vontam le, hogy talán sebzésüket erősítő specet aktiváltak.
Kitérésen és távolodáson gondolkoztam, kihasználva azt, hogy hajszányival bár, de gyorsabbnak éreztem a saját lépteim az övüknél. Viszont utol ért egy ilyen komoly csapásuk, és fejbe kólintott a sértés, amit Ayani eszelt ki.
Hogyan?! – háborodtam fel, és abban a pillanatban behúztam a kéziféket. Íjász vagyok, így bár nem egyszer használtam, ami most következik, az egyszerű pszichológia. Remélem, hogy a lány nem gondolkozik olyan gyorsan, és bekapcsolnak még a való világból áthozott motorikus reflexek, úgy sokkal hatásosabb az egész. Gyorsaságomat használva egyetlen pillanat alatt fordultam sarkon, hogy üldözöttből üldöző legyek, és szembelendülve Ayanival hatalmas jobb horgot keverhessek le neki. Nyilván minden más találat is elér így engem, de megkönnyebbülve könyvelem el, hogy védelmem és életem pontjai elég jók ahhoz, hogy a 25-ös sebzés még ne csökkentse az életpontjaimat 50% alá, így a harc folytatódhat.
Ne becsüld alá ezt az Öklöt, amely egyszer még az igazságot szolgálta, és Ítéletet hozott! – Már lendültem is hátra, hogy ne tudjanak körbevenni, meglegyen közöttünk a kellő távolság.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Május 11 2013, 19:01

Az íjász nyomában lassan feladtam azt, hogy egyszer is utolérem, ám a sorsnak különös fintora van. Ranmaru úgy tűnik valamit nagyon mellre szívott, mert alig mondtam ki azt, amit gondoltam, máris megfordult, és felénk szaladt. Még épp időben szólaltam meg.
- Tűzrózsa!
Ez elég volt arra, hogy éppen (a képességéből) kioltódó Petem új erőre kapjon, és tovább szaladt mellettem. Ranmaruval egy pillanatban emeltük fel a kezünket, és ugyanakkor sújtottunk le, de míg ő fejbetalált, én csak a karját, de a petemnek is sikerült megsebeznie elég rendesen. Az ütéstől a földre borultam, és onnan néztem fel az íjászra, aki éppen magyarázott nekem. Eltávolodott tőlem, de nem értettem. Alig lépet párat, már fel is szólalt a küzdelem végét jelző kürtszó, és kijött a Győzelem ablak előttem. Nem érdekelt különösebben. Feltápászkodtam a földről, és el”hessegettem” a feliratot, majd Ranmaruhoz lépek.
- Nézd! Nem akartalak megsérteni… de a hirtelen kilépésedre mit mondhattam mást? Rögtön az első nekifutásra elmentél! Meg sem vártad, hogy kiderüljön milyen nehéz a boss maga… tényleg kellettél volna. De... ahogy akarod. Ha annyira cserben akarod hagyni az embereket, nyugodtan. De ha még egyszer elmész, akkor sajnálom, de nem adhatok át majd neked életpontokat közös játékoknál, ugyanis nem szeretném, ha elvesznének HP pontjaim, amivel megmenthetnék másokat.
Ez volt az utolsó dolog, amit mondani akartam. Bólintottam neki, majd megköszöntem a harcot, és az erdő felé kezdtem el indulni. Nem akartam itt maradni, mert Ranmaruval történő beszélgetés kicsit mellésikerült, és nem akartam még tovább ingerelni a fiút, így úgy döntöttem, hogy „haza” megyek aludni.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Május 11 2013, 19:21

A harc véget ért. Veszítettem. Nem érdekelt. Dühös voltam, és ez most nem olyan érzés volt, amivel az ember nincs tisztában. Amikor még ökölbe zárva is remeg a kezed, és leereszkedik a vörös függöny, olyankor még én is tudom, hogy éppen mi uralkodik el rajtam.
Nem fröcsögtem, mert nem stílusom. Tízig számoltam, szépen, egyesével. Akár birkák is ugrálhattak volna át a kerítésen ennyi erővel. Nem sokat használt.
Több ember halálát kellett már végignéznem, mint azt te el tudnád képzelni. Sok olyan dolgot láttam, amivel még nem találkoztál. Olyan céhek őrzik a munkásságom, mint a JL. Gondold át még egyszer, minek nevezel, vagy egy sötét éjszakán, itt, az erdő közepén, Fény gyúl majd, és elhozza a halálod. – Nem ragadtam meg a gallérját. Nem szokásom a fizikai kontaktus. Sőt határozottan irtózom tőle. Ebben az esetben hasznosnak tűnt volna, ha felül tudok emelkedni ezen a komplexusomon, de attól féltem, hogy ez szimpla ripacsság, túljátszás lett volna. Éppen ezért elvetettem ennek az eszköznek a használatát.
Egyébként köszönöm a párbajt! – váltottam hangnemet. Túl voltam hirtelen generálódott dühöm kiélésén, nem volt már így semmi, ami Ayanival való kapcsolatom rongálására motivált volna.
Megpaskoltam az éppenséggel nem lángoló Tűzrózsa oldalát. Egy pet azért mégiscsak egy pet. Jó látni ilyeneket az ember oldalán. Nem mondom, hogy meg tudnám szokni, hogy ezekre kell támaszkodni, de ha őket nem zavarja, részemről áldásom rájuk.
Szia! – intettem távolodva. Magam mögött hagytam a tisztást, kerestem valami nem túl letargiás, kellemes zöld foltot az ébredező természetben, ott telepedtem le. Hogy mit csinálni? Nagyon jó volt az idő, és mostanában feltűnt egy kis elszíneződés Artemis markolatánál. Csak el lehet tüntetni azt valahogy…

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 12 2013, 09:22

Ossu!

Gondolom a "bárbaj" az kocsmai verekedés akar lenni, szóval nem egészen értettem, mit kerestetek a mezőségen, na de annyi baj legyen. Rövid volt a küzdelem, így csupán 10 xp és 40 arany jutalmat tudok adni. Ranmaru további 11 xp-t kap a képessége miatt, Artemis pedig 1 xp-vel fejlődik. Lezárom a küzdőteret.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Kusumi Ayani vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.