Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy)

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy) - Page 2 Empty Re: A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy)

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Ápr. 03 2013, 18:25

Továbbra sem találom Judy-chant, pedig már jó pár kőrt lenyomtam itt a környéken. Reginald sem észlel semmi különöset és ő már nagyon kezdi unni ezt a párbajt. Először az a fene nagy visszafogottság, most meg ez a semmittevés. Ennél még a nagyképű lovaggal is jobban szórakozott.
- Judy-chaaaaaaaaaan tsumannaaaaaaaaaaiiii!!!- kiáltom el magam. Ez így már tényleg nem jó móka. Dög unalom az egész. Már azon vagyok, hogy inkább feladom ezt az egészet, mintsem itt húzzam a drága időmet ezzel a bujkálós lánykával. Semmi válasz. Érdekes, akkor próbálkozzunk valami mással.
- Judy-chan már így is láttam a cicidet, akkor már nem mindegy?- kérdezem picikét kuncogva. Regi eközben felfigyel valami számára igen visszataszító jelenségre. Egy valami nem beazonosítható élőlény próbálja meg elcsábítani? Igen ez a megfelelő szó rá, még a hideg is kirázza tőle, ezért el is fordul abból az irányból. Nem szentel több figyelmet a borzalmas látványnak. Szegényke én legalább valami szépet láttam ma, míg ő… hát nem mindig van szerencséje az embernek itt a bizonyíték. Igaz nekem nem tűnik vészesnek, mint valami elhízott főnix palánta, minek a nemét nem tudom megalapítani. Olyan mint nálunk Luv brrrrr, kellett nekem felidézni az emlékét. Szerencsére egy nyílvessző a hátamban el is feledteti velem őt, a másik kettőt pedig Reginald levédi , egészen pontosan belerepül a lövésekbe. A kis megtépázáson nagyot nevetek.
- Judy-chan én ettől nem jövők zavarba- mondom nagy mosollyal az arcomon és e is kapom a szétszakadt felsőmet. Nem vagyok szégyenlős, egy sztár nem is lehet az, különben hogyan állna ki sok ezer ember elé?
- Most én jövök- felelem nagy mosollyal és Reginald tűnik fel hírtelen a lány arca előtt és lángra kap. A lángja nem éget, csupán figyelemelterelés és zavarás, hogy engem ne láthasson. Ki is lövöm magam szinte azonnal a képességem segítségével, egyenesen Judy felé. Egyszerűen letarolom és karjaimmal megpróbálom átölelni. 12 métert szötykölűdünk így mind a ketten míg meg nem állon, persze továbbra sem engedem el.
- Judy-chan feladod?- kérdezek rá és fejem a kebleire hajtom.
- Hmmm… jó puhák- Regi alig egy méterről figyel minket.


Páncél: 0/16
Hp: 19/70

Regi:
Hp: 35/35


_________________
A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy) - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy) - Page 2 Empty Re: A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy)

Témanyitás by Noxy Szer. Ápr. 03 2013, 18:46

Rent nem zavartatta a támadásom, de már tényleg nagy komolyan vette az utolsó összecsapást. Reginald berepült az arcom elé, és fellángolt, de mivel nem tudtam, hogy meg akar-e égetni vagy sem, én meg nem akartam, hogy megégessen , ezért lehajoltam, és onnan reflexből felrúgtam Reginaldot. A lábamat áldoztam felé érte, és ezért lement nyolcról ötre a hp-m. Nem tudom, miért csináltam, talán önvédelmi mechanizmus.
Ekkor Ren is kilőtte magát. A kinyújtott lábamat kapta el, és sodort magával 12 méteren át. De mivel a lábamat ölelgette nagy hévvel, a lábamhoz tartozó többi testrész (azaz én teljes egészében) a földön súrolódtam. Mire leálltunk végre, a súrolódás miatt ötről 0,50 századra csúszott le a hp szintem. Azaz elvesztettem már a játékot. Igen, már az ájulás szélén álltam, de annyi erőm volt még, hogy a szabad lábammal megtapossam Ren képét dühösen.
- Engedj már el! - rugdostam. - Legyen, te nyertél, csak engedj el, vagy a maradék hp-dat kirugdosom!
Mivel ezzel fel is adtam, fél hp-nyi élet híján, így Ren felett megjelent a jól ismert "winner" felirat. Mikor végre elenged nagy unszolásra, nagy nehezen feltápászkodok, és időt kérek, amíg összeszedem magam. Elővettem az inventorymból egy zsemlét és egy vizet, amiket elfogyasztottam, majd erre valamivel már jobban lettem.
- Na, most már mindjárt más... végül is jó kis szívatós párbaj volt. - mondtam elismerően. - Mivel te nyertél Ren, ezért kapsz is jutalmat. Azt nem, amit nagyon akarsz, de remélem megteszi, hogy meghívlak téged egy italra az egyik fogadóba. Reginald és Aikon eledelét is én állom. - ajánlottam fel.
Persze, Rent már jól ismerve elfogadhatja a meghívást. Ha nem, ragaszkodom hozzá. Diséretként megsimogattam Reginaldot, és hogy AIkon se maradjon kivétel, őt is. Remélem ő szórakozott a párbajunkon.
- Hát akkor menjünk, útközben még megjavíttatom a felszerelésem a kovácsnál. A tieidre is ráférne. - mosolyogtam.
Nem vagyok hajlandó kavarni Rennel, de egyértelmű, hogy a párbaj utáni megbocsátásommal, baráti meghívással mit akartam mondani; csak barátok.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy) - Page 2 Empty Re: A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy)

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Ápr. 03 2013, 19:20

Judy-chan végre valahára felfedi magát előttem, persze megint csak egy nyíllal. másra nem is számítottam tőle, de ez egy párbaj, így van rendjén. Regi is segít ezúttal a támadásban, pontosabban annyi az ő szerepe, hogy elterelje a lány figyelmét. Ezt természetesen meg is teszi, nekem már csak egy dolgot kell tennem. Kilövöm magam és elkapom a lánykát. Sajnos nem úgy sülnek el a dolgok, ahogyan azt előre fejben megterveztem. Nem baj, azért így se rossz, csak most éppen egy szép hosszú és formás lábat szorongatok. gurulunk pár métert a földön ezzel igazán szép látványt nyújtva. Mikor megállunk sem engedem el, csak felteszek egy kérdést, úgy poénból, mert nem hiszem, hogy belemenne. meglepetésemre így történik, majd elkezd rugdalni a szabad lábával. Mivel a párbajnak vége a lükés hullám hátralök és bukfencezek egyet. Felkelünk mind a ketten Regi és én egymásra pillantunk, hogy mi is van akkor? Mikor megint kezdenek beindulni a dolgok tényleg, feladja? Váááh, még játszani akartam. Judy-chan pedig neki is áll falatozni.
- Hát így is lehet mondani- kicsit még mindig zavart vagyok. Aikon is megérkezik hamarosan, látta, hogy vége a csatának ezért idebattyog.
- Hmmmm… rendben, elfogadom a meghívást- nem sűrűn hívnak meg, főleg nem lányok, legalábbis mostanában. Nálam meg jelen helyzetben is csóróság van. Reginald és Aikon is örül a kis simogatásnak, hát még én hogy örülnék neki Razz
- Áh nem, köszi de nekem van saját kovácsom és talán meg is sértődne, ha egy másiknál csináltatnék valamit- bizony, könnyen meglehet, hogy bevágja a durcát emiatt. Mondom ezt, de az igazi ok az, hogy ő legalább ingyen nyomatja, és nem kér érte aranyat, maximum ércet, de azt meg adok neki mikor van éppen pár fölös.
- Akkor mehetünk?- engedem előre a hölgyet és egy óvatlan pillanatban azért még felmérem a terepet alul is. Elég formásnak tűnik, de kézzel többet ki tudok róla deríteni. Pórba szerencse..


_________________
A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy) - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy) - Page 2 Empty Re: A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy)

Témanyitás by Noxy Szer. Ápr. 03 2013, 19:32

Rent meglepi, hogy feladtam végül, de annál inkább örült, hogy ölelgethette és taperolhatta a lábamat. Én meg annál kevésbé, amit arcba taposással díjaztam. Ezt követően magamhoz tértem, és evéssel-ivással szedtem össze magam. Ezután már csak így elbeszélgettünk rendesen, és meghívtam Rent és a petjeit italra és eledelre. Útközben még egy pillanatra a kovácshoz is be kell pillantanom. Rennek nincs szükség rá, mert van sajátja.
- Na, az jó, ha van saját kovácsod. - mosolyogtam. - Nekem sajnos nincs, úgyhogy addig közössel kell beérnem.
Megvártam, amíg az állatidomári kis díszes társaság felkészült az indulásra, és Ren megkérdezi:
- Akkor mehetünk?
- Ha kész vagy, mehetünk. - válaszoltam kedvesen, aztán mind a négyen elindultunk először a kovácshoz, aztán a bárhoz. Miközben mentünk, volt egy rossz érzésem, főleg akkor, amikor Ren udvariasan előre engedett. Aztán egyszer csak egy kezet éreztem a fenekemen.
Azt a napot, se én, se Ren nem feledjük el. Olyan könnyen nem, hiszen Ren egy akkora pofont kapott tőlem a tapiért, hogy talán nyoma is maradt egy hétig (na jah, fájdalomérzet nincs és sérülés sem, de azért ne essünk túlzásba, kedves KA úr Very Happy ). Azon a délutáni napon az egyetlenek, akik a legjobban jártak, az Reginald és Aikon volt. Ők kaptak tőlem finom peteledeleket, Ren addig figyelhette, ahogy őket kényeztettem el, és ő pedig a tapizásért végül büntetésből mégsem lett meghívva italra.

Köszönöm szépen a játékot, Ren! Kedves vagy, hogy hajlandó voltál velem lenyomni egy kt-t! Very Happy

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy) - Page 2 Empty Re: A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy)

Témanyitás by Cardinal Csüt. Ápr. 04 2013, 01:54

Ossu! Very Happy

Judy, rád vonatkozik ugyanaz, mint a Kota elleni párbajban, mind a támadásaid számát, mind a képességhasználatot illetően. Továbbá:

"Mivel párbajozunk, egy ilyen adneralinból jövő pofon is leszedhet ám hp-t, ami annyit tesz, hogy az én ütésem felér két-három nyíl sebzésével is. Bár íjászként nem hajthatok erőre, de az ügyesség és a gyorsaság keverékéből ugyanolyan kemény pofont lehet kihozni, nem?"

Nem, mindig csak 1 HP-t veszel le közelharcban, a gyorsaságnak semennyi köze nincs a sebzéshez, hacsak a spec képességed nem úgy van kialakítva.

Lezárom a párbajt, a jutalmakat a 3. szint alapján osztom:

Ryuninji Ren: 20 xp és 60 arany
Judy Noxia: 15 xp és 55 arany
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy) - Page 2 Empty Re: A perverz idomár a büszke íjász ellen (azaz Ren vs Judy)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.