Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Orosz Rulett

+3
Dr. Hannibal Dan
Kenzo Kamitora
Lizbet
7 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 10 2013, 16:48

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

#1 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#5 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Lizbet Szer. Ápr. 10 2013, 18:18

A káosz, a pánik, a vérontás végeláthatatlannak tűnik számotokra. Mindenki ellen van a kisebb csoportosulásokat leszámítva. Hullnak az emberek és a farkasok is egyaránt, a különbség annyi, hogy a farkasok nem akarnak elfogyni, ellenben az emberek nagy része már csak pixel formájában látható.
Nio elhagyod az ádáz küzdőteret és egy felsőbb szintre menekülsz. A folyosókon sem jobb a helyzet, csapóajtók, lengőbárdok, falból kirepülő nyilak tizedelik a játékosokat. A szerencse nagyúr és neked bőven kijut belőle. Egy árva nyíl, bárd, vagyis csapda sem talál el. Akadálytalanul eljutsz a mosdóba, ahol magadra zárod az ajtót, amin hamarosan elkezdenek dörömbölni
- Engedjenek be, kérem! Segítsééééég!!!- hallasz egy női hangot odakintről.
Esutel neked nehéz dolgod van, akármennyire is kérleled a rémült kislányt, nem hajlandó elengedni. A folyosóra érve egyből egy kirepülő dárda szúrja át a jobb combodat, minek következtében orra esel. A kísérőd előrebukfencezik a lendülettől és élből látod, hogy telibe kapja egy lengőbárd, megszabadítva ezzel egyik kezétől. Az élete alaposan lecsökken, már a vörös zóna végén jár, az eszméletét is elveszti. Ismét dönthetsz, hogy otthagyod, vagy menekülsz egymagad az erkélyre, csak rajtad áll. A dárda még a lábadban, majd mikor megpróbálsz felkelni jobb csuklódba és válladba egy-egy nyíl furakodik. A további csapdákat szerencsés módon elkerülöd, így eléred az erkélyt. Ha a kislányt is hoztad, akkor nagyon fáradt vagy, de még tudod támadni a farkasokat, akik lentről próbálnak feljutni hozzád sikertelenül.
Lizzy ész nélküli szaladgálásod és késlóbálásod eredményeként nem csak a farkasok figyelnek fel rád, de az indikátorod is narancsszintűvé változik. Egy szerencsétlen zöld indikátoros játékost értékes hp-tól fosztottál meg. Több farkas a nyomodba ered, biztosan szeretik a kislányhusit. Nem tudod lehagyni őket, az egyik elrugaszkodik és rád veti magát. Nagyot csattansz a padlón, de nincs időd pihengetni. Tűhegyes fogak mélyednek a lábadba, és jobb karodba. Nem csak sebeznek, de le is fognak ezzel. ez baj, mert egy harmadik feléd tart és nagyon nézi a nyakad.
Lotti a védelmező szolgádra büszke lehetsz. Leköti a feléd tartó összes farkas figyelmét, játékosok meg se mernek közelíteni. Stark nem kevesebb, mint hét farkast tart vissza, sajnos a sérülések elkerülhetetlenek ilyen szintű túlerőnél. Elkapják a peted lábát és próbálják elejtetni.
Kenzo téged kipécéztek a megsértett játékosok. Nem hagyják magukat csak úgy.
- Kisapám, most kinyírlak!- kiáltja neked az egyik. Neked ront kardjával. Két villámgyors vágás, mely X alakban sérti fel mellkasod plusz egy nyíl a hátadban kitudja honnan, csak egy szőke íjászlányt látsz az egyik erkélyen, kivel már találkoztál. A probléma itt nem ér véget, az vadállatok figyelmét nem kerülitek el, közelednek felétek.
A helyzet egyre rosszabb, az ellenfelek száma egyre csak növekedik, menekülésre kicsi az esély. A folyosókon csapdák mindenütt, meneküljetek, harcoljatok, bujkáljatok, egyszóval éljétek túl Smile

>>Kenzo látom el vagy látva fantáziával, ami jó, de kérlek, tartsd magad a realitáshoz, amit a szinted és jártasságaid megengednek. Első szinten még nem vagy egy csillagharcos^^ <<

Sorrend: nincs
Határidő: 3 nap/fő




Játékos Páncél
Hp
Nio
2/2
30/30
Esutel
2/13
35/35
Lizzy
0/2
9/15
Lotti
4/4
30/30
Stark
0/0
7/15
Kenzo
0/2
8/15
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Koshitsu Esutel Vas. Ápr. 14 2013, 15:48

*Hát ez a leányzó csak nem akart elengedni. Úgy félt, mint annak a rendje! Hát nem csodálkoztam rajta. Reszkettem, mint a nyárfalevél. Csak lassan tudtam haladni. Szerencsém volt, senki nem támadt ránk ez idő alatt. Azonban ahogy beértem a folyosóra, hogy valami fedezéket találjak magamnak és a kislánynak, máris eltalált egy dárda. Orra buktam, a kislány elgurult, s az orrom előtt vesztette el a karját.*
- Mi a fene?!
* Kiáltottam fel. Össze-vissza jelentek meg csapdák sorra lenyakazva, vagy átdöfve, átszúrva az embereket. Mikor felálltam, megint eltalált két nyílvessző. *
~ Anyám borogass! Istenem, most segíts! ~
* Végül is gyakorlott voltam, hogy halálközelben imádkozzak. Próbálva kikerülni a többi csapdát a kislányhoz rohantam, láttam, nagyon nincs jól. *
~ Egy kevés és meghal! ~
*Elvesztette eszméletét. *
~ Nah, így legalább nem csimpaszkodsz belém! ~
* Majd megragadtam, felemeltem. Hát nem volt könnyű! Cipelni kezdtem, majd siettem fel egy erkélyre. *
- Tarts ki kis csaj! Nehogy meghalj itt nekem!! Ha meg mersz halni, kinyírlak! *Hál' Istennek több sérülést nem szereztem.*
~ Jól jött ez a sok páncél! Anat, hálás vagyok neked! ~
* Bár sok páncélt vesztettem, mégis szerencsésnek éreztem magam. Az erkélyre kiérve a falhoz ültettem a kislányt, majd fentről lövöldöztem lefele. Igyekeztem főleg azokat a farkasokat lőni, amelyekkel nehezebben bántak el a többiek. A látvány kaotikus volt. Pixeldarabkák szóródtak mindenfelé. Szinte már korlátozott a látásban. *
~ Fenébe! Mi lesz most? ~
* Közben fújtattam, mint egy haláláig vágtatott ló. Elfáradtam erősen...*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Nio Csüt. Ápr. 18 2013, 09:57

Sikeresen eljutottam a mosdóba, de milyen áron. Sokakat hagytam magam mögött a káoszban nem törődve senkivel, csak magam épségével. Talán vissza kellene mennem? Kicsit várok, muszáj, mert a kitartásom fogytán, akárcsak az időm, vagy az életben maradt játékosok száma. Viszont az ellenségeké csak nő és nő.
Vetettem hátamat a mosdó falának, majd kezdtem el kieszelne valami haditervet elvégre nem mehetek ki valami ötlet, minden terv nélkül csak spontán. Spontán nem kezdhetek el gyilkolászni, mi lesz, ha elfogy az erőm? Mi lesz ha nem tudom tovább folytatni? Valahogy semmi kedvem itt meghalni.
Bár ahogy a "szerencséből" mostanában kijár...nem tudom mit kéne tennem, most milyen szerencse jön: balszerencse vagy a jobbiki verzió. Sajnos ugyanis balszerencsémre jutottam fel a hajóra és engedtem a csábításnak. Viszont szerencse volt, hogy épségben eljutottam idáig. A szerencse forgandó...
Hirtelen dübörgést hallok gondolatmenetem közepette a mosdó ajtaja felől. Egy női hang az, kérlel:
- Engedjenek be, kérem! Segítsééééég!!!
Tétovázok. Nem tudom beengedjem-e vagy se. Be kellene ugyan, de vajon mit hoz magával? Lehunytam egy pillanatra szemeimet. Fújtam egy nagyot és elhatároztam magam. A fronton akarok harcolni, és kijuttatni a még életben lévőket. Ezzel el is döntöttem, megpróbálom, megteszem ami még erőmből telik.
Álltam készenlétbe és indultam meg az ajtó felé.
-Drága szerencsém csak most ne hagyj el!-suttogtam, miközben a kilincsre raktam kezemet és kinyitottam. Történjék bármi én életben maradok.
Mostanában valahogy megnőtt az önbizalmam mivel találtam valamit, illetve rájöttem hogy harcolnom kell. Néhány hete rájöttem, hogy nem ülhetek tétlen a fenekemen, ki kell jutnom. Azóta több dolog is történt és változott. De egy nem fog, amíg itt vagyok: harcolok és kijutok. Kitartásom kevés, csak egy stat van rajta, de az akaratom annál nagyobb.
Egy nagy levegő után gyorsan kinyitottam, megragadtam az első személyt, aki az ajtóban volt, és berántottam. Majd amilyen gyorsan kinyitottam, olyan gyorsan csuktam is vissza. A lándzsámat később se engedtem le, nem bízhatok senkibe, még abban se aki bekerült, mi van ha ez egy csapda? Fordultam az ajtónak háttal és néztem a feltehetőleg bajbajutott, kérlelő nő felé.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Csüt. Ápr. 18 2013, 13:58

- Ááááááááááááá... - kiáltottam. Ez nem igaz! Mégis miért kerülök én ilyen helyzetbe?? A búvóhelyemen akarok lenni! Biztonságban! Gyorsan keresnem kell valami jó kis helyet, ahova eltűnhetek ebből a kavalkádból. Körbe-körbe rohangáltam, miközben mindenfele kapkodtam a fejem, hátha találok valami kis bunkert, vagy ilyesmit. Közben eszeveszettül lóbáltam a késemet, hogy nehogy valaki eltaláljon engemet. Egyszer azt hiszem, egy embert is eltaláltam, ami nagyon nem jó, de ez most cseppet sem érdekelt. Az indikátor a fejem felett narancsra változott, amin kicsit meg is lepődtem. Tehát Ciel igazat mondott, és tényleg ez lesz, ha valakit eltalálsz, ha nem hívtad ki párbajra. Végül is nem nagy baj, hiszen ez a szín úgyis kislányosabb, és szebb, mint a zöld.
Közben elkezdett pár farkas kergetni. Nagyon meg akartak harapni, így nem is foglalkoztak más játékosokkal, csak velem. ~ Meg kéne próbálnom másokat eléjük vetni, hátha akkor engem békén hagynak. ~ Viszont ez sehogy sem sikerült. Ha egy ember közelébe mentem, az elszaladt előlem, vagy ha hozzá tudtam érni, akkor sem tudtam oda lökni, ahova kell, és ha ez sikerült is, akkor is a farkasok csak átugrották, és azután mentek tovább.
- Nagyszerű.. - fújtattam. Már nem nagyon bírtam ezt az őrült hajszát. El is kapott pár rondaság, és a földre rántottak. ~ Itt a vég? ~ Nem bírtam szabadulni közülük, és még egy felém tartott, aki a nyakamat vette célba. Valamit ki kellett találnom, de sürgősen. Megpróbáltam kiszabadítani a kezemet, és ha ez sikerült, akkor a késemmel egy jó nagyot ütöttem a másik kezemet fogó farkasba, majd ha az eltántorodott, és odaért az, amelyik a nyakamat célozta meg, akkor azt megpróbáltam arrébb lökni, a maradék engem fogó farkas felé, miközben szintén beleszúrom a késem. Ha ez sikerül, akkor gyorsan talpra állok, és nekiiramodok.
~ Az Arthur emberhez! Őt biztosan nem támadják, mellette biztosan biztonságos, az tuti! ~ És elindultam, megpróbáltam eljutni a lépcsőig, és onnan ehhez a fickóhoz. Az utolsó pár ember játszik tovább, aki túléli. Hogy milyen rendes.. Azt viszont nem mondta, hogy végig a többiekkel kell harcolnom, ahhoz, hogy benne legyek abban a pár emberben. Mert benne leszek, az tuti száz! Nem hagyom, hogy meghalljak! Most nem szabad!

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Kenzo Kamitora Szomb. Ápr. 20 2013, 22:49

A boldogságom csak bizonyos ideig tartott mert az a pár srác újra megindult felénk, de ami még hab a tortán a farkasok is szemet vetettek rám. Oda lépegettem a lányokhoz és megpróbáltam nekik súgni.
-Meneküljetek és bújjatok el.
A lányok csak bólintottak, de Urufut persze ott hagyták nekem. Nem tudtam mást tenni így a nyakamba vettem és úgy próbálkoztam ugrándozni a támadások elől. Viszont egy jó ötletem támad amit felhasználhatok. Az első farkas elől elugrottam és pont az egyik játékos mellet kötöttem ki. Nem gondolkodtam hanem cselekedtem és egyből rálöktem a farkasra. A társai a farkasokra figyeltek így én meg menekülhettem a lányok után. Ekkor utamban az egyik őrt láttam meg.
-Mamám meg ne haljak a fenébe is.
Ezzel a mondattal el is ugrottam és sikerült éppen hogy megmenekülni. Rohantam tovább fejvesztve és próbáltam a farkasokat meg az rossz indikátoros játékosokat elkerülni. Ahogy felrohantam a lépcsőn egyből a wc-be rohantam ahol a wc éppen egy játékost nyelt el.
-Rendben van innen is megyek. Urufu ezentúl mindig megnézzük nem-e valami lény van a wc-ben.
Menekültem tovább, de minden fele csapdák voltak így óvatosan futkároztam. Sikerült megtalálni a lányokat, de megint bajban vannak. Egy kisebb farkas falka volt előttük.
-Ti is támadjatok utánam egyből lányok!
Az első suhintásomra elkaptam egy farkast és a lányok követtek engem így letudtuk kaszabolni a farkasokat. Ahogy inden előttünk lévő farkast sikerrel levágtunk a falhoz húzódtunk így a hátunk védve volt és figyeltük mi folyik lent.

_________________
[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 578794_550799711608320_1878183280_n
Kenzo Kamitora
Kenzo Kamitora
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Jan. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Lotti Szomb. Ápr. 20 2013, 23:11

Stark gonosz szörnyeket meghazudtoló hősiességgel riogatja éles fogaival a vérengző farkashordót. Horda? Igen, azt hiszem hét darabnál már lehet így hívni azt a menyiséget, ami neki támadt. Vagy inkább falka? Ohh, az lehet logikusabb lenne. Farkas falka. Hmm, igen, úgy tényleg jobban is hangzik.
Szóval a farkas falka, csak úgy, mint a valóságban, szépen összedolgozva rohamozza a szörnyemet nyugtalanító egymásutánban. Figyelemre méltó, hogy ide a játékba is behozták azt a vadállati ösztönt, ami arra sarkallja ezen mobokat, hogy összedolgozva rohamozzák meg a prédát. Hogy lehetett embereknek ennyi ideje tervezgetésre? Ez a világ sokkal élethűbb, mint arra számítottam. Minden nappal egyre inkább ráébredek erre, mikor egy új felfedezést teszek.
- Gyerünk, Stark! - hajrázok a petnek egy fura grimasszal arcomon, mire az villódzó szemmel veszi tudomásul az akár parancsnak is megfelelő szavaimat.
Mérges vonítással kísérve harap a legközelebbi farkas felé, mikor az van olyan balga, hogy megközelítse. S ha éppen fogas pofájával nem tud oda-oda kapni, akkor karmos mancsával tép bele az áldozatába, vagy ragadja azt meg termeténél fogva, s hajítja el olyan messzire, ahogy csak tudja.
De a farkasok programja úgy tűnik ilyen helyzetekre is ki van képezve. Csapatként mozogva Stark lábaira harapnak, s egy-két ilyen aljas húzás sikerül is nekik, mert az állatom életcsíkja csökkenni kezd.
Fintor jelenik meg arcomon, ahogy ezt látom, de lépni nem lépek semmit. Nem tudnék mit csinálni, harcban esendő vagyok, mint az első virágok. Nem arra vagyok kitalálva, nem mellesleg pedig nem is akarok harcolni. Állatidomárként meg van a saját büszkeségem, így Starkon élem ki a parancsolgatós kedvemet.
- Ahh, weiter! - adom ki az újabb buzdításnak álcázott noszogatást, reménykedve, hogy nem kell ilyen rövid időn belül használnom a különleges képességem...

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Lizbet Hétf. Ápr. 22 2013, 14:55

Hősiesen harcoltok, menekültök, vagy bujkáltok a kegyetlen mészárlás közepette. A játékosok és a farkasok is hullnak, mint a legyek, gyenge mob a farkas, de sok lúd disznót győz. Mintha a farkasoknak végtelen utánpótlásuk lenne.
Lizzy, sikeresen kiszabadulsz a farkasok szorításából és menekülőre fogod. Arthur nem foglalkozik veled, hiába rohangálsz körülötte, a farkasok ellenben követnek, ráadásul egyre több. Mindenkinek nekimennek, csak a rendezvény szervezőt nem bántják, ai jól elkacarászik egymagában bele-belekortyolgatva a poharába.
Kenzo sikeresen lerázod pár trükkel támadóid, a farkasokat, is, cserébe újabbak csapódnak a nyomodba, legalább háromszor annyi.
Esutel nálad minden rendben, elméletben. A kislány élete veszélyesen alacsony, te pedig kifulladtál a csapdakerülgetésben, kislánymentésben egyaránt. Hírtelen pár reccsenést hallasz, majd megmozdul lábad alatt a talaj. Mire felfognád mi is történik, már leszakadt az egész erkély, úgy ahogy van. Komolyabb bajod nincs, de a kislány nincs sehol, téged meg körülvesznek a farkasok.
Nio, kedvességed határtalan, segíteni akarsz a rászorulókon, bár nemrég még szó nélkül hagytad őket meghalni. Sebesen nyitod ki az ajtót és megpillantod a segítséget kérő hölgyet, azonban szemei elkerekednek, és egy kard döfi át a mellkasát. Pár piros indikátoros játékos eldöntötte, hogy benne lesznek abban a tízben és ezért képesek bármit megtenni. Az ajtót próbálod becsukni, de megakadályozzák és ketten be is lépnek rajta, a többi pedig a farkasokkal foglalkozik, mert itt is megjelennek. A csapdák őket sem kímélik, számuk az emeleteken alacsonyabb, mégsem hátrálnak meg, veszett kutya módjára támadnak meg mindenkit.
Lotti a peted egy igazi daráló, egy támadással végez egy farkassal, teszi a dolgát, védelmezi gazdáját, ki talán nem a legkedvesebb hozzá, de mégis csak a gazdája. Strak bizonyítja a farkasokkal szembeni erőfölényét, a túlerővel szemben azonban ő is tehetetlen.
A helyzet reménytelen. Egy farkast lecsaptok, kettő, rosszabb esetben három veszi át a helyét. Támadnak szüntelen, csak jönnek, jönnek és jönnek, a küzdelem végeláthatatlan. A halál elkerülhetetlen.

Szép hosszú haláltusát írjatok, harcolhattok, menekülhettek, beletörődhettek, rátok van bízva. Csak legyen igényes és reális a karakteredhez és annak statjaihoz. Készüljetek fel a saját halálotokra Smile

>> Aki a felsoroltaknak megfelelő, hosszú postot ír, azt a végén megjutalmazom ^^ <<

Sorrend: nincs
Határidő: 3 nap/fő


Játékos Páncél
Hp
Nio
0/2
1/30
Esutel
0/13
1/35
Lizzy
0/2
1/15
Lotti
0/4
1/30
Stark
0/0
1/15
Kenzo
0/2
1/15
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Ápr. 23 2013, 11:15

* Tök szuperül lövöldöztem a farkasokat, kellemes érzés volt látni, hogy így mentettem meg néhány ember életét. De annál kétségbe ejtőbb, s elfogadhatatlanabb volt, amikor azok végül mégis csak meghaltak, mert a kifogyhatatlan farkasok darabokra szaggatták őket, vagy embertársaik végeztek velük. Próbáltam érzelmeimet elzárni. Most az elsődleges feladat az volt, hogy pusztítsak, pusztítsak és pusztítsak! Ha nem figyelek oda, akkor a könnyeimtől nem látok jól. Annak meg semmi értelme. De hirtelen abbahagytam. Csak bámultam le, s láttam, a farkasok özönlöttek. Semmit nem ért a küzdelem.*
~ Te édes Isten! Ez úgy van beprogramozva, hogy ne lehessen ennek véget vetni!! ~
* Tudatosult bennem, hogy minden erőfeszítés felesleges. Ha valaki életben akar maradni, tényleg a társát kell megölnie, mert a farkasok kifogyhatatlanok. *
~ Feleslegesen küzdök. Úgyis csak tízen maradnak. És csak úgy menthetek meg bárkit is, ha én meghalok. Vagy... képes vagyok erre? Én élni akarok! Nem akarok meghalni! ~
* Kétségbeesetten fordultam a bekómált lányhoz. Tudtam, ha megölném, több esélyem maradna életben maradni. *
~ Nem... Mert ha végül mégis meghalok, akkor úgy kerülök a másvilágra, hogy egy gyilkos vagyok. Képtelen vagyok erre. ~
* Beletörődően lehunytam a szemem. Nem lőttem tovább a nyilakat. Nem volt értelme. Hiába mentek meg valakit az egyik pillanatban, a másikban már úgy is pixeldarabokban látom viszont őt. De hirtelen reccsenést hallottam, s el is vesztettem az egyensúlyomat egy kicsit. Kinyitva a szememet kapaszkodót kerestem. *
- Na, na, naaa!!
*Leszakadt az erkély, én pedig lezuhantam. Mikor földet értem, megnyugodva konstatáltam, hogy nem vesztettem sok életet. Körbenéztem, a kislány nem volt sehol. Azonnal elkezdtem keresni.*
- Hol vagy? Kislány, hol vagy?!
* De ekkor elém állt egy farkas, s élvezettel vicsorgott rám. Hátráltam, majd megfordultam, de mögöttem is megjelent egy pár. Fegyveremet a zuhanáskor elvesztettem, csak a tegzem maradt meg az nyilakkal.*
~ Meg fogok halni! ~
* Egyszerre nekem ugrott három farkas. Túl közel voltak, a támadásom így-is úgy is közvetlen lett volna, így nem bántam, hogy nincs nálam a fegyverem, hanem tőrként használva a nyílvesszőket beleszúrtam támadóimba. Fel kellett használnom vagy négyet egy elpusztításához. Közben harapták a bal karomat, és a lábaimat is, egy a vállamat is. Minden elhomályosult, lelassult. Gyermekkori élményembe csöppentem bele. A szomszédnál voltam, amikor az ottani kutya rám ugrott, s a fejemmel kezdte a harapdálást. Kiabáltam, hogy segítség, segítség. Szomszédom sikítozott mellettem, s én arra gondoltam, miért ő sikítozik, nekem kellene. És eszembe jutott, akkor mit tettem.*
~ Istenem segíts! ~
* Kiáltottam fel hozzá gondolatban.*
~ Nem akarok meghalni! ~
*Most sikítoztam, de nem mint egy áldozatul esett kislány, hanem mint harcos amazon, aki azért sem adja fel, s küzdöttem utolsó erőmig. Nem volt sok a kitartásom, fáradtam, nagyon fáradtam. De meghalni nem akartam, akaraterőm még volt a küzdéshez. De minek?! Úgy is meghalok. A farkasok kifogyhatatlanok, s csak tízen maradunk. Hátrarántott az egyik, nekicsapódtam a törmelékeknek. Félig tudtam csak feltápászkodni, nem voltak valami türelmesek a vadak, s újra rám ugrottak. Nyílvesszőim a repülés közben kiszóródtak. De megfogtam egyet a földről, s beleszúrtam a az egyik farkas oldalába. Majd tapogatózva megleltem egy másikat, s azt is beleszúrtam. Elpixeleződött. Hirtelen felálltam, de semmi értelme nem volt. Szembe kerültem egy újabb farkassal, mely rám támadt. Letepert a földre, s belevicsorgott a képembe. Rémülten néztem rá, majd megfigyeltem az életcsíkomat. Nagyon kevés. Erősen pirosban volt. Végre megértettem, felfogtam. Itt a vége. Csak isteni csoda az, mely kimenthet. Mint akkor... A farkas szemeibe néztem most már megnyugodva.*
- Isten bocsásson meg neked... Kayaba!
* Mondtam halkan. A farkas hatalmasra tátotta a száját, s a nyakam felé kapott. Lehunytam szemeimet, hogy felkészüljek... arra, hogy most talán meglátom Őt! És mosolyogva átölel.*


A hozzászólást Koshitsu Esutel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 23 2013, 22:38-kor.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Kedd Ápr. 23 2013, 16:58

Game Over

/remélem nem okoz gondot, hogy a második szakasznál már nem E/1, hanem E/3-ban írtam.. valahogy úgy jobban ment. Nem túl hosszú, de szerintem minden benne van./

Fenn sem volt jobb a helyzet. Szürke fenevadak ráncigáltak, harapdáltak.
Én futottam, és küzdöttem. Hisz nem lehet vége, nem halhatok meg, az lehetetlen. Egy mély férfi hang ütötte meg a fülemet. Egy kislányt szólogatott, majd egy hosszú, sötét kabátba burkolt férfit pillantottam meg magam előtt, aki egyetlen csapással végez egy nekem támadó csapat bestiával. Megfordult, megpillanthattam hosszú, homlokába omló fekete haját. Barátságosan rám mosolygott, majd felkelt, és folytatta a harcot. Mindezt a földön fekve figyeltem némán, mert az előbb elestem véletlen. Egy pár percig engedtem magamnak, hogy pihenjek, de tovább nem, hisz nem harcolhatott egyedül kettőnkért. Bármennyire is erős, az ő élete is rohamosan fogyni kezdett. Felkeltem, és újra neki estem a ronda dögöknek. Úgy tűnt, millióan vannak, és csak mi küzdünk. Nem volt időm gondolkodni, nem volt időm körbenézni. Egyre csak jöttek, és jöttek, és éreztem, nem fogok velük bírni. Megláttam a férfit, amint két példány csüngött rajta. Az élete pirosban, és már az enyém is túl csekély volt ahhoz, hogy kihúzzam a végéig. Odarohantam, és a játékban töltött idő óta első jó cselekedetként leszedtem támadóit.
- Végünk, már úgyis mindegy.. Meghalunk. - mondtam fojtott hangon, könnyes szemmel. Átöleltem, mint egy búcsúzóként, majd szép lassan vártam a halált. Az ember utolsó, nyugtató szavakat súgott nekem, miközben ő is beletörődött az egészbe. Akkorra már szép tömeg farkas gyűlt össze, és mind ránk vicsorogtak.

Feszülten figyelt, várt.
Vörös szemét villogtatva, karmait már élezte, farkas képében készült támadni a halál.
A sok futás, sikoly mind hiábavaló volt, apró lábai nem bírták a próbát, késeit nem tudta elég ügyesen használni ahhoz, hogy túlélje. Már csak várt. A reménytelenség megnyugvása kerítette hatalmába, és csöpp kezeivel utolsó cselekedetként szorongatta a férfi kabátját. Nem olyan volt ez az egész, mint ahogy leírták, nem ilyennek mondták. Emlékeinek képe nem pergett le szeme előtt. Nem látott senkit, nem gondolt senkire. Belenyugodott abba, ami rá várt.
Ujjai megérzik a kabát selymes puhaságát, hallják a nyugtató, mély hangot, mely mintha édes, örök álomba ringatná. Látja a sápadt arcot, a hollófekete tincseket és a mélyvörös szemeket.
Fulladozik. Láthatatlan kezek kulcsolódnak a nyakára és megpróbálják kiszorítani belőle az utolsó csepp levegőt is. A terem, mintha egy pillanatig homályba burkolózna… Szorosan bezárt szemek, melyekben egykor az ég egy-egy darabkája csillogott, visszatükrözve a reá hulló, kósza napsugarakat. A szív nem dobban, a mellkas nem emelkedik, a test készen áll eljegyezni magát az enyészettel. Vége van. Nincs már minek elmúlnia.
A farkasok körülvették, és támadtak. Egy hang, egy pillanat, még egyszer utoljára összerándult a félelemtől, majd érezte, amint apró fogak tépik, szaggatják. Nem fájt, de ő mégis pokoli kínnak élte meg. Hisz mégis csak a halála volt, nem múlhatott el egyszerűen csak úgy, hogy még csak nem is érzi. Nem, azt nem. A kín érzése megnyugvást jelent, és azt, hogy még él. Egy pár pillanatig még dobban a szív, és a hangzavar is néma csendnek hat. Ez most róla szól, az ő halála, nem zavarhatja meg a kinti kavalkád. Ki kell élvezni rendesen...

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Nio Szer. Ápr. 24 2013, 17:41

Sajnálatos módon a balszerencse ismét rám talált, még most is amikor is pont ellenkezőjére lenne szükségem ,ahogy mindenkimásnak is a hajón. Pechemre a segélykérő nő meghalt és szembe találtam magamat néhány nem éppen jó indulatú, vörös indikátorral rendelkező egyénnel, akiken látszott, hogy az én életemre pályáznak illetve arra, hogy benne legyenek abban a tíz emberben akit az a pszichopata állat az emelvényen megjutalmaz. Ami azt illeti én is be akartam kerülni, mivel nem volt más választásom. De ez most már nem érdekel. Most legfőképpen életben akarok maradni ebben a káoszban. Nehezedtem teljes súlyommal az ajtóra időközben és kezdtem el kiszorítani támadóimat a WC-ből, bár még nem nyertem vissza teljesen az erőmet vagy kitartásomat.
E mozzanat közbe hirtelen "megvilágosodtam". Rá jöttem ez mit is jelent pontosan. Életben akarok maradni, de milyen áron? Gondoltam undorral a kintiekre. Ha az a nő életben marad, akkor mi lett volna ezután? Talán itt meghúzzuk magunkat a műsor végéig, és bejutunk a szerencsés 10-be? Mindenesetre nem maradt életben, tehát felesleges ezen gondolkodni. És azon is hogy most mit tegyek. Számomra a helyzet eléggé egyértelmű. Nem vagyok se bíró, se isten. Talán nincsen jogom ítélkezni mások felett, de még a nem létező húgom is tudja, hogy ölni rossz, de aki öl az büntetést érdemel...
Ezen világmegváltó gondolatok és hasonlók jártak fejembe miközben a mosdó ajtaját próbáltam tartani, bár nem reméltem sokat ismét kezdtem kimerülni. Már nemigen volt erőm vagy életem. Csak az akarat maradt, ami már régóta hajt és aminek hála hogy itt vagyok. Pontosabban annak az átkozott, kiszámíthatatlanan szerencsémnek, mely egyszer meg akar ölni, máskor pedig olyan égetlen jó szerencse, hogy arra szó sincs. Sajna ez a mostani eléggé közel van hogy fejem vegye, de kihívom a sorsom. Lesz ami lesz,jöjjön aminek jönnie kell. Bár arról már rég letettem, hogy én is azzá váljak amivé ők, vagy igazságot ossza, és "Szemet szemért, fogat fogért." alapon kinyírjam mind. Egyrészt kevés vagyok egyedül és erőm sincs, másrészt én nem vagyok olyan, mint ők, én nem vagyok gyilkos. Lehet, hogy az életem múlik rajta, de nem akarok többé elfutni. Ahová én készülök... készültem ott ez a viselkedés nem elfogadott gondolom, nem lehetek se nyuszi, se olyan aki már ölt másik játékost. Ha túlélem, meg kell változnom. Viszont amilyen balszerencsém van ennek kicsi az esélye.
A gondolatok ugyan nem pótolták kevéske kitartásomat, valahogy mégis kitartottam eddig. Azokban a pillanatokban csak két utat láttam magam előtt erőlködéstől becsukott szememmel, bár egyik se kecsegtetett sok jóval. Az egyik, beengedem azokat a gyilkosokat és valószínűleg meghalok, de feltehetőleg magammal viszek egyet kettőt belőlük a másvilágra (pontosabban szándékomban áll). A másik, hogy a lándzsámmal kiékelem egy pár pillanatra az ajtót, nyerek egy kis időt és csak aztán halok meg. Egyik kecsegtetőbb, mint a másik. Viszont a lényegen nem változtat... nekem itt végem, hamarosan pixeldarabokra fogok hullani, ahogy azok akiket cserben hagytam nemrég.
Habozás nélkül hirtelen megnyomtam, utolsó erőmmel kicsit visszanyomtam az ajtót annyira amennyire tudtam. Beledöftem fegyverem a padlóba az ajtó alá közvetlen, és kiékeltem lándzsámmal azt. Majd hátra léptem egyet, bizakodva és reménykedve néztem körül kiutat remélve, miközben azok a gyilkos játékosok folytatták a behatolást. Mit ne mondjak, semmi esély. Néztem minden reményt elvesztve az ajtóra. A reményem már halott, most jövök én...

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Lotti Hétf. Ápr. 29 2013, 22:17

Na hát ez kész. Ideges vagyok, mérges vagyok, minden vagyok. A nyomorék farkasok tényleg annyian vannak, mintha nem akarnának elfogyni. Minduntalan arra kell gondoljak: Hiába ülönk meg akármennyit a számuk csak akkor csappan meg, ha tényleg csak a tíz játékos marad bent, vagyis addig ugyan ennyi mennyiséggel kell szembenéznünk. Nekem személy szerint semmi bajom a többi kocka gémerrel. Hagy öldössék csak halomra egymást, kit izgat..? A a fontos az, hogy engem ne pécézzen ki magának senki. Még a farkasok hagyján... Egyszerű programok. Lecsapom, ott marad, ugyan úgy támad megint. De az ember más... Az ember gondolkodik és ez a legveszélyesebb fegyver, amit csak alkotni tudott. Kivéve az atom-bomba. Az is elég veszélyes.
Kínos pillantásokkal illetem Starkot, aki egyre-másra harapja meg csapkodja a farkasokat, melyekből egyik-másik nyüszítve repül el, vagy hasad nyomban pixeleire. Örömteli látvány nekem, az idomárnak, kinek dolga csak annyi kellene, hogy legyen: hátradőlve élvezni a műsört. De persze ez nem történik meg...
- Scheiße! - vakkantom, ahogy egy erős nyomást érzek a bal vállamban és oda fordulva egy gülü-szemű farkast pillantok meg, aki vérmesen ráharapott testrészemre. Nofene! Jól fejbe kólintom a varázspálcámmal, de ennyi nem elég neki, nem akar ereszteni. Úgy hogy még egyszer adok neki egy taslit, majd még egyet. Végül harmadjára elengedi, s ezzel együtt el is pusztul, teste pixelek formájában lebeg tovább. Mint egy füstfelhő, úgy úszik el a pixelköd is, melynek darabjaira eső fátyla mögött vélem felfedezni legújabb ellenfelem.
Csodák csodája: megint egy farkas. Hogy én mostantól mennyire fogom utálni ezeket az állatok..! Nagyon! Elegem van belőlük és mostantól rasszista leszek, ha csak rágondolok egy ilyen állatra! Pff..!
A mocsok dögje nyomban meg is harap, melytől elhasalok a földön, pálcám odébb gurul, nem érem el. Az állat beleharap a hasamba, melytől felnyögök, s nagy bizsergés árasztja el a testem. Furán grimaszolva tekintek Starkra, akinek meglepődésemre már alig van élete. Sokkal inkább félelem az, mi kiül az arcomra meglepődés helyett. Ha Stark elesik, akkor nincs reményem arra, hogy folytassam élő pályafutásomat...
- Stark..! Du bist mein liblingstier! - erre Wywernykígyó elégedetlenül kezd sziszegni, de aztán csöndben marad, mikor a farkas megint beleharap a hasamba.
- Áhh! - csatakiáltom el magam, aztán összekulcsolom a két kezem és rávágok az állat fejére, ami így kénytelen meghátrálni. Elvetődök a pálcámig és azzal os rávágok még kettőt. BUMM! Szétpukkad, szétesik, meghal.
Nagyon rosszul áll a szénám: Még egy harapás és kampec. Nem is beszélve arról, hogy megint lihegést hallok a hátam mögül...

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Kenzo Kamitora Pént. Május 03 2013, 20:28

A farkasok csak ömlöttek felénk és már semmi esélyt nem láttam a túlélésre. A lányok már sírva próbálták a farkasokat visszatartani, de semmi esélyük nem volt. A lányok elé álltam és rájuk kiáltottam.
-Fussatok itt már semmi esélyünk.
A kardom megmarkoltam jobban és az első Farkasba beleszúrtam. Nem voltam elég vigyázatos mert 3 farkas átugrott mellettem és a lányokra támadt. A lányoknak így már semmi esélyük nem volt az életre. Urufu a vállamon volt és így akkor elhatároztam hogy elindulok mint a bika. A farkasokat vágtam rúgtam és mentem lefele a lépcsőn. De szerencsétlenségemre a piros indikátoros játékosok kiszúrtak. Nem volt semmi esélyem a menekülésre csak ha harcolok, de akkor is csekély. Nem tudtam mit tenni csak harcolni.
-Gyertek akkor essünk túl rajta.
Meg sem várták hogy teljesen befejezzem a mondatot már rám is rontottak. Ahogy tudtam a kardommal hárítottam a csapásokat és táncoltam el. Egy játékos ezt meglátta és rohant egyből felém hogy segítsen. Nem sokáig vettem hasznát mert ahogy oda ért az egyik ellenfelem ketté vágta mint egy szelet húst. Semmi kiutat nem láttam, de a harc nem sokáig tartott volna így hát inkább leszúrtam a kardom és letérdeltem.
-Na gyerünk hajrá tegyétek meg ha ilyen erősek vagytok.
Széttártam a kezem és vártam mikor szúrnak le közben urufu előttem morgott a támadóimra.

_________________
[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 578794_550799711608320_1878183280_n
Kenzo Kamitora
Kenzo Kamitora
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Jan. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Lizbet Hétf. Május 06 2013, 20:41

A helyzet reménytelen, az ellenségből egyre több és több van, míg a játékosok meg hullnak mint a cseresznyefavirág. Rajtatok is egyre több a csúnya farkas, nem bírtok velük. A Hp-tok folyamatosan csökken. Erősen vörös zónában jár az életcsíkotok, annak is a végén már. Esu, a kislányt továbbra sem látod, lehet, hogy ő már eltávozott az élők sorából a zuhanás miatt, vagy esetleg farkas eledel lett belőle, nem tudni. Mindannyizótokat ledönt a lábatokról a támadó farkas horda, közel álltok a halálhoz, borotvaéles fogak látványa az utolsó dolog, amit észleltek, majd csak nagy sötétség.

Egy szép hosszú álmot kérek tőletek, lehet rémálom, vidám, romantikus, akármilyen, akárki szerepelhet benne akti ismertek stb-stb…. csak annyit kérek, hogy szép hosszú legyen

Az álom után egy hatalmas, kényelmes és puha ágyban ébredtek fel. A szoba kinézetét rátok bízom, a lényeg annyi, hogy a ti igényeitekre van szabva az egész, használati tárgyak, dekoráció, minden. Lotti a petjeidnek külön kis vackuk van és éppen szundikálnak. Életetek teljesen feltöltődve, felszerelésetek eltűnt, üres az inventorytok.Tehát a szobátok, hatalmas, tele mindenféle jóval, mármint ami nektek jó, ne féljetek túlozni sem, most szabad. Ajtót nem láttok csak egy ablakot, amin érdekes, kékes fény szűrődik be. Ha kinéztek érdekes látvány látvány tárul elétek.

Sorrend: nincs
Határidő: 3 nap/fő
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Május 07 2013, 18:23

*Bár én magam csuktam be a szemem, végül már nem tudtam kinyitni. Sötétség volt a köbön. Zavaró volt. De ekkor álmot láttam. Nem valami szent jelenést. Hanem a szokásos, káoszos álmot, ami tényleg álom-álom. Vagyis vannak benne visszatérő motívumok. Mint pl. barlang, csúszda, medence, zuhanás, futás, stb. Most is ilyen volt. *

* Barátaimmal eldöntöttük, ki megyünk a strandra. Kissé szégyenlősen tartottam magam elé a ruhámat, mert míg nem vagyok vizes, addig szégyenlős vagyok egy szál bikiniben. Rengeteg medence volt, és rengetegféle. Egy toronyba másztam fel, ahol sokféle csúszda volt, én természetesen a fedett, henger alakúba ültem be és csak csúsztam, és csak csúsztam szélsebesen. De nem rögtön a vízbe ért a cső vége, hanem a szabad levegőben zuhannom kellett. Olyan mélyre süllyedtem, hogy láttam, a vízben a mélyben egy külön világ van. Úszni kezdtem egy ház felé, ami nagyon elhagyatottnak tűnt, végül bementem. Bent már nem volt víz, s valahogy már nem is bikini, hanem fekete ruha volt rajtam. Futni kezdtem, mert valami üldözött. Valami mumus fajta. Hátranéztem, s nem láttam, ki üldöz, de tudtam, nem szabad, hogy elérjen. Minden fajta különleges járatokba bújtam, különböző csapóajtókon ki és be, valamint furcsa lépcsőkön is mászkáltam. Menekültem. Nem volt rémálom fílingje az egésznek, inkább izgalmas volt. Egyszer csak szembe találtam magam egy sötét árnnyal. Ember alakú volt, de mindene nyúlványos, árny szerű volt, arca sem volt. Tudtam, hogy ha hozzáérek, magába szippant. Ugyanakkor körbeálltak további árnyak is. Én dühös lettem, s megragadtam az egyiket, s belöktem a fő árnyba. Az elnyelte. Majd a másikat is megfogtam, összegyűrtem, s azt is bedobtam a főárnyba. Végül mindegyikkel végeztem, s már csak a legelső árny maradt velem szemben. Azonban az sarkon fordult, kifutott a szobából, s menekülni kezdett. Én nem hagytam a dolgot, s utána futottam. Betértem egy másik szobába, ami hálószoba szerűség volt. Láttam, hogy az árny az ágyban fekszik, magára húzva a takarót. Én megközelítettem, majd nagy lendülettel rávetettem magam.*

* Ebben a pillanatban nyitottam fel a szemeimet. Összevontam a szemöldököm, mert valami furcsa volt nekem. Ágyban voltam. Ágyban. És ez olyan természetes, hogy ágyban vagyok. Hisz álmodtam az előbb. Már megint valami furcsát, amitől most így utóbb kiráz a hideg, de míg álmodtam, addig nem voltam rosszul tőle. Magamhoz húztam a takarót. Majd észbe kaptam, s hirtelen felültem. Hogy lehetek én ágyban? Ráadásul nem ismerős a paplan. És semmi. A lélegzetem elállt, mikor körbenéztem. Egy hatalmas szoba, én pedig egy nagyon puha, nagyon kényelmes széles ágyban ültem. Minden narancs, és zöld színben pompázott, de gusztusosan. Olyan volt az illat, mintha egy réten volnék, ahol rengeteg virág épp most nyitotta volna ki a szirmait. Egy íróasztal, tele fiókokkal és szebbnél szebb tollakkal. Egy csúcsszuper laptop rajta. Kicsit arrébb egy polc egy halomnyi könyvvel. Felálltam, s nézegetni kezdtem. Fantasytól kezdve krimiken át a kaland-és romantikus regényekig. Kicsit arrébb egy futópad volt, majd egy nagyon kényelmes fehér bőrkanapé, mellyel szemben egy házimozi rendszer állt. A tévé asztal egy kis szekrény is volt egyben, melyben rengeteg DVD lapult jobbnál-jobb filmekkel és sorozatokkal. Egy másik polcon pedig egy szuper hifitorony volt 7.2-es hangszórókkal. Tátva maradt a szám. Nem is beszélve arról, hogy egy másik sarokban talán a világ legdrágább elektromos zongorája állt, mellette egy gyönyörű elektromos gitárral. Majd egy nagy szekrény előtt álltam meg. Kinyitottam. Azt hittem, ott helyben hanyatt vágom magam. Szebbnél szebb ruhák lógtak a fogasokon, még a kastélyban látott ruháknál is szebbek voltak. Persze nem annyira ünnepélyesek, de nőiesek. A vicc az volt az egészben, hogy mind az én ízlésemnek voltak megfelelőek. Nem csak a ruhák, hanem a bútorzat és a technika is. Végül egy apró kiscicát láttam meg egy másik sarokban, mely gyönyörű volt és mérhetetlenül aranyos. Nyávogott nekem, majd egy nagyot nyújtózott. Úgy éreztem, mindjárt sírva fakadok. Talán így néz ki az álomszobám. *
~ Nem... ez nem lehet a valóság! Hisz... élet-halál harc folyt még az előbb!! Talán a mennyben vagyok? ~
* Ránéztem életcsíkomra, tele volt. Majd megnyitottam inventorymat, az viszont üres. *
~ Nem lehetek a mennyben. Mert az nem hiszem, hogy a SAO alapján lenne kialakítva. ~
* Vagyis biztosan a játékban vagyok még. És vagy meghaltam, s a halottak egy ilyen helyre kerülnek, mint én, vagy valami történt, s véget ért a harc, és idekerültünk páran. Igazából abban reménykedtem, hogy mindazok, akik elpixeleződtek, ilyen helyre jutottak. Azonban ahogy körbenéztem, lassan felfogtam valamit. Nincs ajtó, csak egy ablak. Vagyis be vagyok zárva! Rab vagyok, nem pedig szabad. Elsétáltam lassan,s megilletődve az ablakhoz. A látvány, ami elém tárult, kápráztató volt. Nem tudtam, mit gondoljak először, de végül megkeményítettem magam.*
~ Ne feledd, Esu! Ez egy küldetés! Semmi sem az, aminek látszik, semmiben sem lehetsz biztos, és bármi mögött lehet csapda! ~
* Így végül nem nyúltam semmihez, nem hagytam, hogy tovább munkálkodjon a látvány a szívemben. Megfordultam, s az ablakpárkánynak dőltem. Majd lehunytam a szemem, hogy ne fogadjon be több információt. De mégis. Annyira szép volt minden! Bár igaz volna!*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Kedd Május 07 2013, 19:43

Fogak szakítottak szét, marcangoltak, téptek, majd minden elsötétült. Egyre mélyebbre süllyedtem a felszín alá. Sűrű, sötét csendben lebegtem egyes egyedül, de furcsa mód egyáltalán nem féltem. Fekete, minden fekete.
Mígnem egy kép törte meg a monoton egyhangúságot. Először csak apró fényt pillantottam meg, a formát nem tudtam kivenni. Mintha közeledett volna, vagy én repültem az irányába?
Egy szoba rajzolódott ki előttem. Lassan feloszlott az eddig körülvevő köd. Tágas szobában volt az a puha ágy, amin feküdtem. A szoba falain méregzöld tapéta virított, fekete lóherékkel díszítve. Akárhogy is erőltettem az agyam, nem tudtam rájönni, hogy hol vagyok. Megpróbáltam felülni, hogy jobban körülnézhessek, de valaki határozottan visszanyomott.
Én miért fekszek? Hol vagyok? Miért kerültem én ide? Felültem, már nem volt ott az a valaki, aki az előbb visszanyomott. És miért is tette azt az előbb? Körbenéztem, de az ablakon túl csak a sötét homály tükröződött. Mellettem egy kis éjjeliszekrény feküdt, amelyet eddig észre sem vettem. Azon egy képet pillantottam meg, bár igen homályosan. Felemeltem, hogy jobban lássam. Egy lány volt rajta, aki egy fiúval kergetőzik, mögöttük pedig szülők. Egy család.. Igazán boldognak tűntek. Valahogyan ismerős volt nekem az egész. Még közelebb emeltem magamhoz, és próbáltam rájönni a titok nyitjára.
Megmozdult a kép, életre kelt. Boldog viháncolás töltött be mindent.
Hirtelen felismertem. Hiszen ez én vagyok, én, még otthon, kicsiként, én és a családom, és Ciel. Hirtelen magába szippantott egy örvény, és én egy kis mezőn találtam magam. Hallottam a madarak csicsergését, friss virágillatot hozott a szellő.
- Megvagy! Te vagy a fogó! - hallottam egy boldog kiáltást, így a hang irányba fordultam.
- Gyerünk Lizzy, hajrá! Ne hagyd magad! - jött a biztatás egy kedves női hang formájában. Anyám, az én drága édesanyám volt. Mindenki rám nézett, vártak rám. Felkeltem, és elkezdtem futni. Szabad voltam, és boldog, és itt voltak ők, akiket szeretek. Ők megvédenek! Nem kell többet félnem a gonoszoktól.. Boldogan felnevettem. Itt minden olyan egyszerű, és könnyű.. Futottam teljes erőmből, és ez meghozta a gyümölcsét. Utolértem Cielt, sikerült elkapnom. Viszont épphogy csak megfogtam őt, minden eltűnt. Elragadta őket tőlem az újabb homály. Egy teljesen más tájon találtam magam.
Közömbösen néztem, ahogy a folyó csendesen, szelíden folydogál a medrében, soha el nem hagyva azt. Búsan beletettem kezemet a hideg vízbe. Kellemesen hűsítő volt. Egyre mélyebbre merítettem karomat, majd végül teljesen belefeküdtem. Úsztam lefele egy csendes folyón, szememmel az eget pásztázva. Éjsötét a víz, éjsötét az ég.. Megint csak a sötétség vett körül. Egyre halkult a folyó lágy csobogása, míg végül végleg megszűnt.
Egy kis cédula jelent meg előttem, melyen cirkalmas betűkkel a következő állt: Ciel temetése.. Nem értettem a szavakat. Ez most mégis mit jelenthet?
Kinyitottam a szememet, majd nagyot ásítottam. Egy kis, virágokkal telerakott szobában voltam. A fal halvány barack színben úszott, és mindent masnik borítottak. Nehéz ,tökéletesen megmunkált fa bútorok vettek körül. Egy puha ágyikóban feküdtem, mellettem millió kis plüss, közöttük kedvencem, egy kis, megtépázott nyuszika.
- Otthon vagyok . - motyogtam magam elé. Körbenéztem. Nem, ez nem az én szobám volt, bár nagyon hasonlított rá. Emlékeim zavarosak, és kuszák voltak. Nem tudtam eldönteni, mennyi volt belőle az álom, és mennyi a valóság. Vagy még most is alszom? Mellettem süti illatozott, meleg mézes tejjel. Ránéztem az életcsíkomra. Teljesen tele volt. Akkor nem történhetett meg a harc, igaz? Az nem is volt.. Velem szemben egy ablak helyezkedett el, melyen csodálatos kék fény szűrődött be. Maghoz vonzott, így hamarosan felkeltem, és elvarázsoltan battyogtam oda. Kinéztem, és a végtelenséget láttam. Szó szerint magát a világűrt, és egy hatalmas és gyönyörű palotát.

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Lotti Hétf. Május 13 2013, 20:22

Amilyen gyorsan csak tudok, megpördülök. Karomat erősen próbálom lendíteni, s szerencsére pont akkor vetődik rám a lihegő farkaskoma, akit így ügyesen pofán vágok a pálcával. Nagyot nyekken, de neki is van ám lendülete, így ha a fejével nem is, de karmos lábával elég közel kerül hozzám, hogy arcom felé kapjon vele. Az egyre jobban közelítő farkasmancs az utolsó dolog amit látok, mielőtt minden elsötétülni...

[Álom - nyilván nem tudjuk, hogy álmodunk, mikor álmodunk, így én sem tudom.]
Kényelmes, bőr kanapén ücsörgök a nappaliban és koktélt szürcsölgetek, melyet a lakáj, bizonyos Stark készít. Elég furcsa szerzet, nagyon hasonlít egy szörnyre, de most nem tudnám megmondani, hogy mire. Az öltöny minden esetre meglehetősen jól áll neki még akkor is, ha a lakkcipője kígyómintás.
Hangokat hallok odakintről. Valami elképesztően hangos ricsajt, melynek forrására fényt derítendő az ablakhoz sietek. Egy űrhajó száll le a kertben színes fények kíséretében. Talán egy kiszuperált partybusz lehet. Nyíló ajtajának apró résein át nyomban füst tör elő, mely fél méteres vastagságban ellepi a kertet. Peter tűnik fel a rámpa tetején, s egy vízidisznó hátán lovagolva érkezik meg elém.
- Menj el vele egy körre, állítólag fenségesen tud fehér ruhákat mosni. - tanácsolja a poharakat törölgető Stark gyengén bólintva. Peter csak erélyesen mosolyog, vakítóan fehér mosolya árulkodik róla, hogy bizonyosan jól érthet a mosáshoz.
- Kimosod a ruhámat? - kérdem csillogó szemmel, miután felsegít a vízidisznó hátára és átkarolom a Hisame mintázatú pólóját.
- Hát persze szivi! - és kacsint egyet hátrafordulva megfogja a mellemet. Kuncogok rajta, majd nagy vágtába fogunk és szélsebesen kezdjük átszelni a rétek és erdők sokaságát.

Magamhoz térek. Kinyitva a szememet forog velem a világ, de ezt betudom az ébredés után zavarodottságnak. Körbenézek, de a hely nem emlékeztet Peter lakására és nem is hiszem, hogy a srác így átrendezte volna a megkérdezésem nélkül. Amint azonban a tudatom betölt, már tényleg meg vagyok lepődve. A szoba teli van édességgel, sörrel és Stark meg Wywernkígyó egy kis fonott kosárban pihennek az igazak álmát aludva. Próbálom lehívni a térképemet, hogy kiderítsem hol vagyok, de nem működik. Utálom, ha valami nem működik. És ez ilyen. Utálom ezt. Ehh.
Egy ablak azonban van a falon, melyhez oda is lépek, miután a kezembe vettem egy korsó sört és belekortyolok. A kortyot azonban egyből ki is köpöm, ahogy kinézek az említett ablakon. A habzó sör szétfröccsen az ablakon és folyik végig a falon. Egyik kezemmel rácsapok az üvegre és végighúzom rajta, hogy letöröljem a folyadékot.
- Scheiße... - nyögöm hangtalanul.

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Nio Hétf. Május 13 2013, 21:46

Nem igen fogtam fel az eseményeket. Tulajdonképpen nem is tudnám megmondani mi történt velem pontosan. Bent ragadtam a mosdóba, az ajtó kicsapódott és elsötétedett minden. Meghaltam-e, vagy valami más történt? Nem tudom. De hamarosan szemeim előtt ismét alakok, formák kezdtek el megjelenni, míg végül teljesen kitisztult a kép...

Otthon voltam az ágyamban. A saját szobámban, a saját ágyamban és a saját világomban. Felültem az ágyamon.
-Kijutottam?-kérdeztem alig hallhatóan, szinte suttogva. Kipattantam az ágyból, örültem, hogy vége és itthon lehetek ismét. Lerobogtam a földszintre, ahol már mindenki reggelire készen ült az asztalnál.
-Jó reggelt kedvem!- mosolygott rám szelíden édesanyám. Olyan volt, mintha álmodnék.
-Jó reggelt!- ültem le saját helyemre. Pont olyan volt minden, mint régen. Mintha nem történt volna semmi, mintha nem is ragadtam volna be egy játékba. Lehet, hogy a játék volt egy rossz álom?
Reggeli alatt mindenki vidáman beszélgetett. Kiderült, hogy húgom, Reito tegnap jelentkezett valami tanulmányi versenyre, illetve bátyám, Zero külföldre utazik nyaralni barátnőjével. Testvéreimre emlékeim szerint ezek közül egyik se volt jellemző. Húgom nem szeret tanulni, bátyám meg szingli. Talán mégis megtörtént minden és erről mindről lemaradtam volna?
Mindezek után kissé csalódva mentem fel szobámba átöltözni. Gondolataimba merültem. Próbáltam rájönni mi is az igazság. De még mielőtt rájöttem volna bármire is anyám tört be szobámba:
-Neko, figyelsz te rám? Már egy ideje szólongatlak!
-Bocsánat, csak átöltöztem-fordultam felé.
-Azt látom, de fonákon van rajtad a pólód- mutatott az említett ruhadarabom felé, és tényleg. -Mindegy siess, mert itt van a barátod. Elvégre szombat van és moziba mentek.
Tátott szájjal és döbbenten néztem anyámra. NEKEM-PASIM-VAN??? Mennyit aludtam mégis? Hogy lehet nekem pasim? Akadtam ki, mindenesetre gyorsan felöltöztem normálisan és siettem le, ezt nem hiszem el, ezt nem hiszem el, ezt nem hiszem el...
Mikor leértem ismét ledermedtem. Mintha az egyik általam "írt", kitalált manga főszereplője állt volna a nappalinkba. Hosszú éden fekete haj, szürke szempár, csábos mosoly, mely feltehetőleg nekem szólt. Mikor lett nekem ilyen pasim? De legfőképpen hogyan?
Álljunk meg egy percre! Dermedtem le. Valami itt nem klappol. Mintha mi se történt volna... Reito tanulmányi versenye... Zero barátnője... És végül Ő... Néztem magam elé még mindig. Mégis mi van itt? Álltam a lépcsőn fél úton.
-Mehetünk?-kérdezte, lágy nyugodt hangon. Ránéztem egyenesen gyönyörű szemeibe és beugrott...
Ez az álom!

Ijedtem fel hirtelen, bár az álom nem rémálom volt. Igazán folytatódhatott volna.... Vajon mit néztünk volna? Mindezektől eltekintve. Sajnos még mindig a Sword Art Online rabja vagyok. De ha már itt tartok: hol van az az itt? Néztem körül, minden ismeretlen volt, de mégis ismerős.
Egy puha ágyba ébredtem sok-sok párna között. Maga a szoba óriási volt. A falak fehérek voltak, bár a könyvespolcok, melyen majdnem az egész szobát közrefogták majdnem teljesen eltakarták. Ajtó sehol, csupán egy ablak, melyen nem láttam ki az ágyból. Ami a szoba berendezését illeti... minden rajzoló ilyenre vágyott, végül is én biztosan.
A falak mentén végig könyvespolcok, melyek tömve voltak mindenféle mangával, olyanokkal is melyeket még nem olvastam, vagy nem hallottam róluk. Az ablak alatt egy nagy íróasztal, melyen papírok, vázlatfüzetek és egyéb rajzeszközök sorakoztak, bár némelyikük eléggé kaotikus rendbe. Az utóbbi főleg az asztal közepén lévő papírokra, vázlatokra volt igaz.
Felkeltem az ágyról, odamentem az asztalhoz, és a papírokat kezdtem nézegetni. Az egyik rajzon megakadt a szemem, olyan volt a rajta lévő alak, mint álombéli barátom. Valahogy sejtettem, hogy álom volt. Sóhajtottam, leraktam a papírokat, majd akaratlanul is kinéztem az ablakon. Eszméletlen, csodás, mesebeli látvány fogadott, melyet szavakba nehéz pontosabban képtelenség leírni.
Egy ideig némán álltam az ablak előtt, azonban fel kellett ébrednem. Hol vagyok? Léptem be menümbe hogy megnézzem a térképet, azonban térkép helyett, mást néztem meg. Eltűntek a cuccaim. Se kaja, se fegyver. Csak az a felszerelés volt rajtam ami alapból, a ruháim.
Bár maga volt a beteljesült álom, ez a szitu, hogy alkothatok, és ismét rajzolhatok, de mégis. Kalitkába éreztem magamat. De, mit lehet tenni? Kezdtem el sétálni a könyvespolcok mentén.
Kezemet húztam a mangák címein, ahogy haladtam, míg végül megakadt a szemem egyik kedvenc mangám ismeretlen kötetén. Levettem, helyben leültem a polc tövébe törökülésbe és elkezdtem olvasni. Régen volt már manga a kezembe. Bár ha a mostani álmom vélt volna valóra, annak jobban örültem volna, de ahogy olvastam boldog volt egy részem.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Kenzo Kamitora Szer. Május 15 2013, 21:08

Mind hiába próbáltam túl élni a csatát nem sikerült. Egy kard döfte át a mellkasom és mosolyra húztam a számat. ~Megyek hozzád egyetlenem.~ Majd lecsuktam a szemem és hirtelen a sötétségből egy fényt pillantottam meg. Elindultam a fény felé és kiabálásokat hallottam. Olyan volt az egész mintha valami versenyen lennék és a ringbe tartanék. Egyre gyorsabban kezdtem el menni már a végénél futottam és ahogy kiértem a fényre megálltam hirtelen és körbenéztem. Tényleg előttem egy ring volt ahol egy megtermett ember állt és nézet engem. Mellettem Yokuto jelent meg és rám mosolygott. Csak néztem és könnyes szemmel átöleltem.
-Szerelmem hova kerültem? Ez nem lehetett csak egy rossz álom.
-Nyugodj meg Kamitora mindent elmondok, de előbb a rajongóidnak szerezzél örömöt.
Nem szóltam csak bólintottam. Tudtam hogy ez nem lehet a valóság hiszen nem vagyok Pro wrestlinger, de most az vagyok. Felsétáltam a ringbe, de ahogy felértem Yokutora pillantottam és elmosolyodtam.
-Szóval te lennél Kamitora?
-Igen én vagyok.
Meghajoltam az ellenfelem előtt akin lehetett látni hogy Amerikai és tudtam hogy ha felébredek akkor vagy a kórházi ágyon leszek vagy a semmiben. Ahogy a gond megszólalt az első támadásom egy köríves rúgás volt az ellenfelem fejére aki eszméletét vesztette így megnyertem a meccset és rohantam Yokutohoz.
-Gratulálok egyetlenem a győzelemhez.
-Köszönöm szerelmem. Elmondod hogy hol vagyok?
Nem szólt semmit csak mosolygott rám és a szememet nézte. Olyan érzésem volt mintha a lábam egy beton tömb lenne és nem tudtam mozogni. Yokuto pár lépést hátra lépet és egy kard szúródott át a mellkasán. Eleredt a könnyem és leroskadtam térdre és zokogtam mint egy kisgyerek. A sötétben egy magas embert láttam meg Yokuto mögött. Amilyen gyorsan csak tudtam felugrottam és Yokuto gyilkosa felé rohantam és hátra löktem a lendületemet kihasználva. A csuklyája hátra csúszott és megláttam az arcát. Egy sebhelyes arcú nyakán tetoválást viselő ember volt aki nevetett rajtam. Ekkor fejbe rúgtam és ugrottam rá hogy a fejét üssem, de megszólalt Yokuto.
-Kamitora ne feled soha ki vagy hiszen te a gyengék védelmezője vagy és nem egy gyilkos mint ő.
Yokuto hoz léptem és felemeltem a karomba. Ahogy megakartam csókolni hirtelen felriadtam és egy ismeretlen helyen találtam magam. Az ágy végében a takarón Urufu telepedett meg és figyelt engem. Felkeltem és elkezdtem körbenézni majd az ablakhoz topogtam. Az ablakban a csillagokat láttam minden fele. Csak néztem ki a fejemből és seggre ültem. Urufu kapott az alkalmon és az ölembe ugrott. Elkezdtem simogatni, ölelgetni majd feltápászkodok jobban körbenézek és egy hűtőt pillantottam meg. Belenéztem és egy üveg tej volt benne meg egy üveg sör. Urufunak egy tálba kitöltöttem a tejet én meg leültem az ágyra és kibontottam a sört. Nagyokat kortyoltam bele majd mikor a felénél jártam urufura néztam.
-Kiskutyám Yokutoval álmodtam. De hogy hogy itt vagyunk?
Urufu mohón lefetyelte a tejet és rápillantott egy kis ideig majd újra a tejet választotta. Bámúltam sz ablakot és kortyoltam tovább a söröm.

_________________
[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 578794_550799711608320_1878183280_n
Kenzo Kamitora
Kenzo Kamitora
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Jan. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Lizbet Szomb. Május 18 2013, 18:34

A saját kis szobátokban vagytok bezárva, nem történik semmi egy jó darabig. Egészen pontosan három órán keresztül kell elütnötök valamivel az időt. Ez nem lehet nehéz, hiszen a szoba tele van olyan dolgokkal, amit szerettek, imádtok, így az idő is biztosan repülni fog. Az egyéni időtöltésetek közben egy fura dallamra lesztek figyelmesek. Mindegyikőtöknél más lesz, valami, ami szíveteknek kedves és jó emlékkel tölt el, gyerek dal, vagy valami sláger, rátok bízom. Közvetlenül ezután az egyik falatokon megjelenik egy ajtó, rajta egy „EXIT” felirat. Ha közelébe értek, a vele szembe lévő falon is megjelenik egy, de ezen a „NEXT” felirat olvasható. Ebben a pillanatban megjelenik egy ablak előttetek. Kaptatok egy tárgyat, amit el lehet fogadni. Ez nem más, mint egy kulcs. Két ajtó, egy kulcs, érdekes. Gondolkodhattok, hogy mi ez, mi legyen, időtök annyi, mint a tenger. Azonban pár perc múlva újabb feliratok jelennek meg az ajtókon, bizonyára segítségként. Az exit alatt megjelenik annak a városnak a neve, ahol éltek az eredeti világban, míg a next felirat alatt az Astrum olvasható.

>> Üssétek el azt a pár órát valamivel, majd válasszatok egy ajtót, amin beléptek <<

Sorrend: nincs
Határidő: 3 nap/fő
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Május 20 2013, 11:09

*Egy darabig, olyan 5 másodpercig működött, hogy nem néztem semmire. De unatkoztam. Jó ideje nem történt semmi. Vajon meddig kell várnom, hogy történjék valami? Lassan visszasétáltam az ágyhoz, s elgondolkodva ültem rajta. A kiscica lassan odasomfordált hozzám, s a földig érő paplanba kapaszkodva megpróbált felmászni az ágyra, hogy mellém telepedjen. De lebukfencezett. Nyávogott is egyet. Úgy megsajnáltam.*
~ Mi van, ha csapda? Mi van, ha csapda? ~
* Elegem volt az egészből. Itt minden olyan szép és jó, s ki tudja, mennyi ideig kell itt lennem. Mi van ha évekig? Éveken át csak ülni fogok? Sírhatnékom volt. Megfogtam a kiscicát, felálltam, közben a karomban fogtam, s cirógattam, ő meg azonnal nekikezdett a dorombolásnak.*
- Jól vagy beprogramozva.
* Mondtam neki. Majd a DVD-k között kezdtem el kutatni. Kiválasztottam egyet, leültem a kanapéra, s azt néztem. *
~ A lehető legnagyobb bolondságot csinálom! ~
* Közben a kiscica az ölemben szundikált. Nem tettem hangosra a filmet, hogy minden zajra fel tudjak figyelni. De olyan sok idő telt el, hogy teljesen belefeledkeztem a filmbe. Végül egy zenére lettem figyelmes. A film pont véget ért, így rá tudtam koncentrálni. Egy ismerős és számomra kedves dallam volt, de nem jutott eszembe, honnan ismerem. Ekkor megjelent egy ajtó EXIT felirattal. Kikerekedtek a szemeim. Csak bámultam. Majd felálltam óvatosan, s a kiscicát a kanapéra tettem, aki még mindig szundizott. Az ajtóhoz sétáltam, de nem tudtam kinyitni. Ekkor megjelent egy másik ajtó is NEXT felirattal. Összevontam a szemöldököm.*
~ Most akkor mi van? ~
*Majd kaptam egy tárgyat. A kezembe forgattam a kulcsot, s gondolkodtam.*
~ Mit jelenthet, hogy Next, és mit az Exit? Ha az egyiken megyek ki, akkor kijutok? Vagy ha a másikon, akkor meghalok? Melyik az egyik és melyik a másik? ~
* Addig morfondíroztam, hogy újabb feliratok jelentek meg. Az exitnél az otthonom neve. Könnyek szökkentek a szemembe. A másikon meg az Astrum. Forgattam a fejem egyszer az egyik, majd a másik ajtóhoz. Talán azért halt meg mindenki valójában is amikor elpixeleződtek, mert haza akartak menni, s valójában az Astrum a megmenekülésük ajtaja. De ekkor valami eszembe jutott. Beaterként tudtam, hogy ha valaki meghal, meg kell jelennie egy You are Dead feliratnak. És nem jelent meg. Nem láttam. Vagyis nem pixeleződhettem el. Vagyis talán nem halok meg, bármelyiket is választom. A kíváncsiságom nem hagyott nyugodni, nagyon érdekelt, mi lehet az Astrum mögött, de a szívem mégis nagyobb úr volt. Nem gondolkodtam tovább. Megforgattam a kulcsot az Exit ajtóban, majd beléptem. Ne tudtam mi vár rám, egyben azonban biztos voltam. Megbánnám, akármi is történik, ha nem próbálnék hazajutni. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Nio Csüt. Május 23 2013, 16:37

Nem tudom mennyi idő telt el, de jó pár mangát végeztem ki hihetetlenül rövid idő alatt. Rengeteg olyannal találkoztam, amiről nem is hallottam, de még a rajzolójáról se. Meg merem kockáztatni,hogy ezeket a mangákat még meg se írták. De tény hogy jók voltak,és hiányzott már ez az időtöltés. Meg is feledkeztem mindenről. Egészen egy bizonyos pillanatig...
Egyik mangát olvastam ki a másik után, mikor is hirtelen egy lágy férfi hangjára lettem figyelmes, mely halkan indult, de egyre hangosabb és hangosabb lett. Egy ismerős zene, egy ismerős dal volt, melyet mindig akkor hallgattam, ha mangát olvastam. Se az előadóra, se a szám címére nem emlékszem, csak azt tudom,hogy valami amerikai énekes volt. Ekkor emlékek villantak be, melyek olyan távolinak tűntek.
Letettem a kezemben lévő mangát, felálltam és körbenéztem. Az egyik falon két könyvespolc között megjelenik egy ajtó "EXIT" felirattal. Először az jutott eszembe, hogy végre hazamehetek. De aztán eszembe jutott, hogy még a játékba vagyok, miért kivételezne velem Kayaba? Aztán megjelent egy másik falon egy másik ajtó "NEXT" felirattal, majd előttem egy ablak és egy tárgy, egy kulcs. Gondolom ezzel mehetek ki az egyik ajtón.
Kicsit elgondolkoztam, hogy mi is történt. Bevallom minden kimet a fejemből az elmúlt órákban.Azt se tudom mi történt pontosan. Mi történt meg ténylegesen... mi volt álom... minden összekuszálódott.
Végül kis időnyi gondolkozás után nem jutottam semmire, de döntenem kellett, hogy melyik ajtón megyek ki. "EXIT" vagy "NEXT"? Igazából könnyű döntés volt, illetve egyértelmű. Tudni akarom mi volt ez az egész. Rendbe akarom tenni a fejemet. Fordultam meg és mentem a "NEXT"-es ajtó felé.
Eltökélt voltam, bár fegyverem nem volt, de tudni akarom mi volt ez az egész. Nyitottam végül ki az általam választott ajtót és léptem át rajta. Nem tudtom mi vár rám pontosan, de hajtott valami. Legfőképpen cuccaim holléte, és emlékeim összekuszálódása. Történjék bármi túlélem!

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Vas. Május 26 2013, 13:35

Nem igazán foglalkoztam a furcsa, űr méreteket öltő világgal, és csodás palótával. Abban a percben sokkal jobb elfoglaltságot is találtam. Hiszen tele volt a szobám jobbnál jobb dolgokkal. Közelebb léptem a kis, törékeny porcelánbabákhoz, és magammal vittem egy frissen illatozó sütit is. Kezembe vettem egy szép, hosszú, szőke fürtökkel ellátott csöppséget, levettem zöld, selyemmel borított kalapkáját, és elkezdtem fésülgetni. Közben mindvégig az ölemben csücsült kis, rongyosra nyűtt nyulam, mely megvan kisgyermek korom óta. Nagyon hiányzott. Olyan nosztalgikus volt az egész. Szinte úgy éreztem, nemsokára benyit anyám a szobába, boldogan felnevet, amint meglát a szőnyeg közepén, majd mosolyogva közli velem "siess azzal a copffal, kész az ebéd, és kevesebb sütit egyél, mert megárt!" Bűntudat telepedett rám, így leraktam a sütikét. Végeztem is a fésüléssel, és két kis zöld masni segítségével két copfot varázsoltam a babának. majd visszatettem a többi közé. Hasonlított rám. Ahogy élettelen arcát bámultam önfeledten, magamat láttam benne. Ő is egyedül volt, bár sokan vették körül. Ott ücsörögtem a kis szobában, mely megszólalásig hasonlított az otthonira, és akkor megszólalt a halk zene.
Kiskoromban ez volt az altatóm. Elkezdtem dúdolni, mint anyám tette mindig, és önkéntelenül is legördült egy könnycsepp az arcomon. Nana na na nana naa.. Elveszettnek éreztem magam, és gyengének. Egyedül voltam, már Ciel sem volt velem. Halkan, csendben sírdogáltam, hisz úgy sem hallanak meg, senki nem fog megvigasztalni. Bizonyára Ciel is ott van. Csendesen kopogtat a szoba ajtómon, majd benyit. Elhív játszani, hisz mindig ezt teszi. De én már nem vagyok ott. Egy furcsa világban vagyok, melyen nm tudok kiigazodni. Gyűlölöm a helyet. Mindig mindenki csak bánt, mindenki gonosz velem. Apa azt szokta mondani, ha bántanak, egyszerűen csak hagyjam ott őket, vagy mondjam meg, és ők elintézik, de most nem voltak itt a szüleim, hogy elintézzék. Egyedül voltam, nekem kellett megbüntetni őket, nekem kell megvédenem magam. Nincs itt anya, sem apa. Óhhh pedig de szívesen megölelném, megpuszilnám őket. Kezüket fogva sétálgatnánk a városban, gyönyörködnénk a tájban, és boldogak lennénk. Megbecsülném őket, a játékaimat is. Ígérem, többet nem lennék rossz, csak hadd jussak haza. Ígérem! Csak juthassak ki innen!
Gondolatbeli kérésemre, mint válaszul érkezett egy ajtó. Rajta a következő állt: Exit. Aztán vele szemben egy másik, rajta ez: Next. Nem értettem. Mit jelent az, hogy kijárat, meg az, hogy következő? Egy kulcsocska is megjelent nálam, a menümben. Azzal kell kinyitni őket, talán.. Aztán magyarázatképp két felirat az ajtók alá. Gondosan elolvasgattam őket. Astrum volt a küldetésünk neve.. De a másik miért az én szülővárosom? Az Isten volt? Meghallgatta volna egy elkeseredett lány kéréseit? haza mehetek? Elmosolyodtam, és ebben a mosolyban benne volt az elmúlt idők minden megpróbáltatása, gyötrelme, egyedül léte. Egy utolsó könnycsepp gördült le arcomon, szemeimben a remény sugara csillogott, és gondolkodás nélkül kinyitottam az exit ajtót. A másik választás még csak szóba sem jöhetett.

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Kenzo Kamitora Kedd Jún. 04 2013, 23:05

Ahogy megittam a sört és néztem ki a fejemből 2 ajtó jelent meg hirtelen a semmiből. Ránéztem Urufura, de ő aludt és egyből sejtettem hogy sokáig voltam bambulva. Odaléptem urufuhoz és felébresztettem.
-Kiskutyám na szerinted fegyverek nélkül menjünk? Igaz lehet a nextnél van minden holmim.
Közeledtem az ajtó felé, de nem tudtam hogy most mitévő legyek. Újra Urufura néztem és kérdőn tekintettem az ajtóra. Urufu 1-et ugatott hogy jelezze ne féljek. Gondoltam átelemzem hogy melyik ajtó mögött mi lehet. Az Exit lehet a játék vége vagy az élet vagy a halál esetleg a város. A nextnél is ott lehet a halál, de a fegyvereim is és a játék folytatása. Nagyon gondolkodtam merre mehetnék mikor Urufu leugrott és a nexthez rohant. Gondoltam arra akar utalni hogy menjek be. Odaléptem az ajtóhoz ekkor az Invertorimban egy kulcs jelent meg. Nem volt ráírva melyik ajtóba való.
-Kutyuskám szerinted?
Urufu a nextnél szobrozott így ki próbáltam bele a kulcsot és sikerült jó a kulcs. Kinyitottam és beléptem Urufuval az ajtón.




OFF: bocsi csak a munka ügyis képzés sok időm elveszi

_________________
[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 578794_550799711608320_1878183280_n
Kenzo Kamitora
Kenzo Kamitora
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Jan. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Lizbet Szomb. Jún. 08 2013, 13:59

Egy kis tanakodás után mindannyian eldöntöttétek, hogy melyik ajtón is fogtok belépni. Behelyeztétek a kulcsot, elfordítottátok és az ajtó kinyílt….
Nio, Kenzo: nálatok kinyílik az ajtó és a hajó folyosóján találjátok magatokat. Teljesen kihalt minden, sehol senki, se a medencéknél, se a kaszinó termekben, sehol sem a hajó belsejében, még az őrök is eltűntek. A csapdák már nem nagyon működnek, a lengőbárdok is majdnem teljesen megálltak már, veszélytelenek. Járkáljatok, keresgéljetek, csináljátok azt, amit akartok egy ilyen”kísértet hajón”
Ha a fedélzetre megérkezte két fiút pillanthattok meg. Egy mogorva arcot vágó szőke srácot és egy nála fél fejjel alacsonyabb mosolygó fehér hajút.
- Hohh…. nézd vannak mások is – feleli a fehér hajú a másiknak aki csak egy pillantást vet rátok, de nem szólal meg.
- Hehehe… sziasztok, de örülök, hogy találkozunk, már azt hittem, hogy csak mi éltük túl és vele kettesben…. hát nem a paradicsom elhihetitek. Még csak beszélgetni sem hajlandó mindig, csak a gond van vele. Jah amúgy Spia vagyok, ő pedig itt Nue. – mutatkozik be nektek és bemutatja társát is.
- Cöh- mindössze ennyi a reakció Nue-től és elfordul, a távolba tekint a kastély felé, ahova közeledtek.
- Szóval hm…. tudjátok, hogy mi ez az egész?...

Esutel: Te az EXIT feliratú ajtót választod, belépsz rajta, majd hírtelen vakító fehér fény tőr elő az ajtó mögül, nem látsz semmit sem. Mire ki tudod nyitni rendesen a szemed, már nem a szobában vagy, hanem abban az utcában, ahol élsz az eredeti világban. Normális, evilági ruhában vagy, te döntöd, el, hogy milyenben. Körülötted persze vannak járókelők, akiket ha megszólítasz, válaszolnak is, persze csak a nem bunkó fajtából valók. Minden normális, semmi furcsát nem tapasztalsz egészen addig, míg haza nem érsz. Az ajtót nincs bezárva, belépsz, ha köszönsz is, nem válaszolnak. Körüljárhatod a földszintet, de sehol senki. A lépcsőhöz érve halk dudorászást hallasz az emeletről. Ha elindulsz felfelé, a hang egyre erősödik. A bátyád szobájában van a hang forrása, melyet már felismersz.. egy kislány dúdolása az. Az ajtórésnyire nyitva van, de nem látsz be, ahhoz ki kell nyitnod. Amennyiben megteszed, szörnyű látvány tárul szemeid elé. A kislány, akit még a hajón megmentettél, ott ül bátyád hasán és két kést mártogat a fiú vértől mocskos mellkasába. Testvéred üveges szemekkel mered rád… Lenézve látod, hogy vértócsában toporogsz. A dúdolgatás abbamarad, feléd fordítja tekintetét és gonosz mosoly húzódik véres arcán, végül megindul feléd…..

Lizzy: Nálad is vakító fénnyel kezdődik, és mire szemeidet normálisan tudod használni otthonodban, találod magad, a szobádban. Annyi különbséggel, hogy olyan, mintha nem takarítottak volna egy jó pár éve. Mindent vastag por és pókháló fed, az ablakok betörve, elég lelakott lett a ház, mióta Aincradban raboskodtál. Az egész házban ez a helyzet, nincs itt senki, egy teremtett lélek sem. Autók zaja sem töri meg a zavaró néma csendet. A házat elhagyva ugyan ezt tapasztalod. Romos házak, roncs autók az utcán, de élő ember, vagy akár állat nem található. Egy madarat sem látsz az égen, egyedül vagy, nincs itt senki rajtad kívül… senki sem.

>> Kenzo, a 250 szavas minimumról kérlek ne feledkezz meg. <<

Sorrend: Nincs
Határidő: Júni 15 szombat éjfél, addig írjon mindenki, ha kérhetem ^^

Lotti sajnálatosan kilépett a küldetésből, jutalma 40 exp és 70 arany

Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Orosz Rulett - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Orosz Rulett

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.