Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

+3
Anatole Saito
Tatsuki Ranmaru
Henzon
7 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Hinari Csüt. Május 30 2013, 21:52


Kezdeti ijedtségemben még a szememet is elfelejtettem becsukni, így pontosan láttam, amint az egyik, a társainál egy kissé vaskosabb és barátságtalanabb ág egy centire húzott el az arcomtól. Aztán mégegy és mégegy, amíg végül meg nem szűnt az áradat, és én nem kapkodtam levegő után, féltérdre ereszkedve az egyik törzs mögött.
Azt hiszem, túl gyorsan történt, nem voltam felkészülve rá.
Érdeklődve tekintgettem oldalra, megpróbálva kistilabizálni a csapatot ért veszteségeket, ám így első pillantásra senki sem szenvedett el komolyabb sérülést. Ennek tudatában meg is nyugodtam egy kicsit, ám az érzés hamar elillant, amint feltűntek a kidobófiúk, fényes, feltűnő páncélzatban. Támadnunk kellett volna, mielőtt ők teszik meg, de az előző esetből tanulva inkább nyugton maradtam, és megvártam az élharcosok reakcióját. Mirika utasítására csak bólintottam, kardom fél kézre fogtam a gyorsabb és problémamentesebb haladás érdekében.

Nem figyeltem a másik küzdelmet. Bár a robbanások és az ezek következményeként fel-felébredő lökéshullámok befolyásolhatták volna a hozzáállásomat, mégis úgy gondoltam, a piros lovag nem a mi dolgunk. Ha ezt elintéztük, és az még mindig él, akkor lehet vele törődni, addig nem. Tekintetemet végigjárattam a többieken, elidőzve kicsit Alexen és Libusén, majd a három frontharcos után én is megindultam. Ran mozgásmintázata egyértelműnek és kiszámíthatónak tűnt, Mirika gyakorlatilag egyhelyben volt, így leginkább Anatot tartottam szemmel, aki iszonyatos sebességgel került ellenfelünk másik oldalára. Elindultam. Gyorsan, sebesen, amennyire csak a pontjaim engedték, fél szemmel a páncélost, fél szemmel pedig a környezetet elemezve. Ekkor azonban a semmiből farkasok jelentek meg, ám mivel célpontjuk egyezett a miénkkel, hamar kitaláltam, hogy nem árthatnak nekem. Közelségük ezzel szemben adott egy remek ötletet, s amikor az egyik semmivé vált, már tudtam, mit fogok csinálni. Az egyik árny nyomába szegődtem, a lehető legtávolabb a macskástól, és abban a pillanatban, amikor az állat rávetődött volna – sok más társával együtt – a lovagra, egy szúrást indítottam mögüle, a kék lovagot célozva. Értelemszerűen a fegyverem a farkast is elporlasztotta, ami eddig fedezéket nyújtott, ám – mivel bőven volt mire figyelnie ellenfelünknek – úgy gondoltam, talán sikerül annyira a kristály általi elterelő hadművelet, hogy az alig fél méterre lévő, a farkas teste mögül érkező pengét már nem lesz képes időben lereagálni.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Halász Alex Pént. Május 31 2013, 16:29

Az egész egy elszúrt, álomszerű fantasy. Igen. Egészen biztos volt ebben a ténymegállapításában, és mivel az, nem is lehetett komolyan venni az egész elszúrt jelenetet. Már ott kezdődött a kavarc, amikor az égből pottyant manócskák a közeli erdőt célozták meg, nem őket. Ebből persze minden épeszű ember arra következtet egyből, hogy fatörzseket fognak a fejükhöz vágni, hátha kilapul valamelyik. Jah nem, csak életpontot veszít. Surprised Hát persze, hogy így gondolkozik egy logikus személy, nem igaz? Surprised Első dolga volt, már azután, hogy megkereste a kiesett szemgolyóit, illetve az állát valahol a földön, vetődni egyet. Egy olyan szép nagyot, mint a filmekben. Az, hogy ott volt a közelében Ran meg Libu kisasszony, az már igazán semmiség. Őket is vitte magával. Mert ugye, egy magára és másokra odafigyelő, értelmes, logikus személy, nem csak a saját életét menti a száguldó fatörzsek elől, hanem a társaiét is. Egy valahol mögöttük lelte mondhatni egy ideig állandó helyét, egy fatörzs pedig kissé sréjen, mögöttük állt a földbe és vágódott el elöttük hosszában.
Alex egész egyszerűen nem mozdult egy jó darabig. Amikor megszólalt Mr. Bond, épp csak felvetette a fejét, hogy kinézzen a fatörzs mögül. Az íj kicsivel messzebb volt, a lovag felé, de ez neki egy pillanatra sem ugrott be. Még hogy íj, mikor ilyen fontos és veszélyes dolog zajlik körülöttük. Akkor már egy kard jobban elkélne, de mivel kezében ilyesmi nem lehet, és az íj nemvolt nála, akár puszta ököllel is... ó-óóó ilyesmiről szó sincs, mivel a Star warsos, lézerharc kontra egész fa jelenet tanúja lehetett, erről nagyon gyorsan letett.
Fél térden állva a fa törzse mögül kandikálva ki, mármint annak védelme mögött figyelte ezt az álomszerű, fantasys őrületet, és rájött, hogy ő itt nem rúg labdába. Valahogy ez volt az érzése. Erőssen.
>.<"" - Mi a frászkarika van itt?... Neutral
Csak fogta a fejecskéét, míg a vörös Terminátor lődözgetett és csépelte a két fős magán vp brigádot, s egyre idegesebb lett a kék közeledésére. Ran intézkedése ugrasztotta ki, vagy nem is. Mirika kislányos hangja, ahogy elszántan osztogatja a parancsokat. De hát nem látják, hogy ezek itt nem emberiek? o.O
Ezek szörnyetegek! /o\ Nem inkább menekülni lenne a leghelyesebb? Csakhogy ebben a fejetlenségben még a hazatérés kristály se jutott eszébe, nem mintha hallotta is volna, hogy működik e az, vagy sem.
Feláll, ekkor már Anat is akcióba lendül. Rászegeződik a tekintete Hinarira, ami olyan összhatást mutat, ráadásul az arckifejezésé leírhatatlan, mint aki mindjárt fut. Ez az állás beszélni tud.
Meg fogunk halni! ⊙◇⊙'
Meneküljünk! \(*0*)/
Aztán Hinari chan is otthagyta. Hátra fordul Libusehoz, és olyan világra unott fejjel tette fel a következő mondatot, mintha nem is lenne érdekes, bár... nem is volt az.
- Hova hoztál minket?...(◎_◎)

_________________
[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Henzon Szomb. Jún. 08 2013, 21:45

A kék lovag mindenki támadását blokkolja kardjával, vagy szabadon lévő kezével.
statjaitok:


Sorrend (a gyorsaság alapján):
Mirika
Kék Lovag
Tatsuki Ranmaru
Kék Lovag
Anatole Saito
Kék Lovag
Hinari
Kék Lovag
Halász Alex
Kék Lovag

Lebontva:
Mirika (Sebzés: 14, minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Kék Lovag
Tatsuki Ranmaru (Sebzés: 20, minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képesség használatához 4 vagy afölött kell dobnia)
Kék Lovag
Anatole Saito (Sebzés: 33, minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 3 vagy afölött kell dobnia)
Kék Lovag
Hinari (Sebzés: 10, minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Kék Lovag
Halász Alex (Sebzés: 7, minden 4. körben pihen, támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képességét nem használhatja)



Kék Lovag: full élet, full páncél

Mirika: 65 hp, 16 páncél
Tatsuki Ranmaru: 60 hp, 6 páncél
Anatole Saito: 75 hp, 15 páncél
Hinari: 70 hp, 13 páncél
Halász Alex: 50 hp, 14 páncél

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 09 2013, 15:21

Fain, menni fog ez! Nii-chan ötlete zseniális volt, ebben a farkasáradatban tuti nem lát majd semmit ez a bigyó, és akkor jó esélye van mindegyikőnknek szépen lezúzni. Nyilak reppentek, pengék suhogtak és csattantak, amiből ugyan semmit se láttam, de azért biztos voltam benne, hogy amikor a porfelhőből kiesik a páncélos, hiányozni fog egy jó adag az életsávjából. Nos, nem így lett. Egy karcolást sem ejtettünk rajta.
- Pfff... - Megnyilvánulásom nem az intelligenciám magasröptű szikrája volt, de tökéletesen kifejezte, mennyire gáz volt ez az egész. Én mondjuk jól elvoltam a fa fedezékében, meg mi sem szenvedtünk el sérülést, de azért na. Mi az, hogy nem sebeztük meg?! A zanyád! Előhúztam egy újabb nyilat, ám ez most másképpen villant fel, mint a többi, ahogy beillesztettem az íjam húrjára. Muszáj volt bevetni a nehéztüzérséget Rolling Eyes Igyekeztem az ég felé célozni vele, ami mondjuk nem volt túl egyszerű úgy, hogy a szememet mindenféle jégdarab akarta kiszúrni, de valahogy csak-csak aktiváltam a képességem, és a felreppenő nyílvessző reményeim szerint négy felé fog szét esni és megáldja a többieket *>*


// Támadás helyett képességhasználat. Ha megdobom, a többiek +6 sebzést kapnak a következő támadásukhoz //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 09 2013, 15:21

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Henzon Vas. Jún. 09 2013, 15:36

A képesség használat sikeres.

A Kék Lovag 15 pontot sebez Ranmarun.

Tatsuki Ranmaru következik.


Kék Lovag: full élet, full páncél

Mirika: 65 hp, 16 páncél
Tatsuki Ranmaru: 51 hp, 0 páncél
Anatole Saito: 75 hp, 15 páncél
Hinari: 70 hp, 13 páncél
Halász Alex: 50 hp, 14 páncél

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Henzon Pént. Jún. 21 2013, 21:44

Az elnyúló hiányzások miatt műsorváltozás.
A harc hevében talán csak kevesen veszik észre, hogy egy új jövevény is csatlakozik a lovagverő brigádhoz. A semmiből tűnik fel, mint a nyári zápor. Feje fölött újabb meglepődésre okot adóan indikátor nincs jelen, ruházata pedig merőben eltér a játékosi páncélzattól; egyszerű hétköznapi pulóvert hord farmer nadrággal és vászon cipővel.

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Kepatmeretezes_hu_stratos_www.kepfeltoltes.hu_

Nem vacakol sokáig, kezébe egy kardot "varázsol", majd belesuhint a levegőbe. A penge nyomán fehér színű hasadás nyílik meg, mely elképesztő gyorsasággal tör a Kék Lovag felé, aki még a fegyverét is alig bírja védelmére emelni. A támadás elsodorja, mint szörfözőt a cunami. A srác azonban itt még nem fejezte be. Egy óriási ugrást követően a lovag mellett landol, kibe máris belemártja a kardot többször is. A fejvadász szinte tehetetlenül veszít el rengeteg életpontot, ahogy az újabb és újabb vágások pirosan izzanak fel páncélzatán. Ezt azonban gyorsan megelégelve kitör a sorozatos csépelés alól, s több kisebb ugrással el is távolodik a fiútól.
Az öltönyös "vp" és Hadész ellenfele, a Piros Lovag is feltűnik kisvártatva hasonló magatartást mutatva.
- Parancs; visszavonulás. Folyamat inicializálása. Végrehajtás. - szavalja mély, gépies hangon a piros fényekkel mintázott fejvadász, majd mind a ketten ragyogó fénygömbökké materializálódnak, s ahogy lejöttek, most úgy lebegnek fel a körkörösen forgó vihar belsejébe. A víz felolvad, az eső hevessége alábbhagy. Úgy tűnik elmentek.

- Stratos! - kiáltja szinte sikítva a boldogságtól Libuše, ki lélekszakadva rohan a sráchoz. Könnyekre fakadva öleli, csókolja, szereti.
- Sajnálom, hogy eddig tartott ideérnem. Eizo adott le nekem vészjelzést. Istenem, ha tudtam volna, hogy ez lesz belőle... - öleli viszont ő is a lányt.

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Kepatmeretezes_hu_InstaCam_20130305_124255du._www.kepfeltoltes.hu_

- Már értem miért tűntél el olyan hirtelen... De mégis... - Libuše hangja a mondat közben egyre jobban elhalkul, így fény nem derül arra, hogy mit akarna mondani, bár bizonyosan csak aggódását akarta volna szavakba önteni.
- Tudom azt is, hogy nem vagy játékos. Hogy nem vagy ember... - minden egyes szavával egyre erősebben szorítja, gyűri a fiú pulóverét.
- Program vagyok. Sajnálom, el kellett volna mondanom korábban. - szabadkozik Stratos, de Libuše határozottan megrázza a fejét, majd nyom egy csókot a fiú ajkaira.
- Nem számít, hogy valójában mi vagy. Én akkor is szeretlek... - a lány ezen szavaira Stratos még csak erősebben öleli át.

- Köszönöm nektek, hogy vigyáztatok rá és segítettetek neki. - fordul felétek, a játékosok felé a srác. Közben az öltönyös Eizo és az alvilág ura, Hadész is csatlakozik a bandához, mindkettejük arcán elégedett mosoly ül...

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Jún. 24 2013, 02:08

És lazán kivédi a támadásokat... bár nem is tudom mit vártam. Ugyan miért is hihettem azt, hogy a hevenyész farkasos trükköm bejön az überhightechkiberszuper fejvadász ellen. Ezek olyan vépék lehetnek, hogy messziről kiszagolják a kristályokat és a potikat. Pedig olyan szépen összedolgoztunk Hinarival, az íjászaink pedig alaposan megsorozták, s mindez hasztalan. De ha ennyire értéktelenek a halálpontos nyílvesszők is, akkor mégis mi lehet a megoldás? Magamban már elkezdem fogalmazni a fohászt, amit Hádészhoz és Tápos Tamáshoz intéznék, hiszen bármennyire is jó harcosok vagyunk mi öten, ezek ellen az ördögi programok ellen úgy tűnik csak hasonlóan magas szintű programoknak van esélyük. Akkor mi miért lettünk belekeverve ebbe az egészbe? Úgy tűnik igencsak meggondolatlanok és nagyképűek voltunk, mikor annak a sírdogáló lánynak igent mondtunk. De hát mégis ki gondolta volna, hogy a harmadik szinten ilyen lények fognak grasszálni. Asszem bepánikoltam, a fene egye meg...
S mire erőt vennék magamon és lendületet a fegyverem forgatásához Mirika képességével felturbózva, agyam pedig ezerrel kattog a megoldáson, érkezik a megmentőnk, mint a mesékben. Amikor a hősök már kudarcot vallottak, akkor jön egy igazi hős és elsöpri a gonoszt. Azt hittem, ilyen tényleg csak a filmekben van, de amit ez az érkező srác leművel a csatatéren, azt káprázatos! Figyelmeztetnem kell magam, hogy pislogjak is, hátha tényleg csak a szemem viccel meg a sok villanás és röpködő fa után, bár nem mintha azok túl valósághűek voltak. Ehh, eleve, mi a valósághű idebent? Óriási dögök ellen küzdünk rendszeresen a bosstermekbe, amik gyerekjátékok ezekhez a magas szintű programokhoz képest.
Akkor lepődök meg viszont csak igazán, mikor ez a bizonyos újabb vp idegen, aki szétzúzta az imént a fejvadász bagázst, s elűzte őket a faggyal együtt, most Libussal borul össze. Ő lenne Stratos? S ahogy a kérdés megofgalmazódik bennem, a bőgőmasina úgy ejti ki a fiú nevét ismét könnyek között. Öhm, de ki az az Eizo? Tápos Tamás? Végül is ki más adhatott le vészjelzést, aki nem Hádész, márpedig a bagós eddig nem mutatkozott be, szóval kizárásos alapon ő lehet. Értetlenül állok a szituáció előtt, s minthogy olybá tűnik, veszély nem fenyeget, ismét földbe szúrom a fegyverem magam előtt és elgondolkodva dörzsölgetem az állam. Tehát a logikázásom valahol helyesnek bizonyult, valóban csak egy program győzhette le a fejvadász programokat. Sajnálom azért egy kicsit a lánykát, mert ha egyszer vége lesz a játéknak és kijutunk, akkor én odakint is folytathatom az életemet Vioval, míg Libuse a SAO pusztulásával örökre elveszti Startost. Pontosan ugyanezért vannak nehéz helyzetben az idomárok is, s éppen ezért lesz nekem is nagyon nehéz majd búcsút vennem Aldotól. De ez az élet rendje, csak éljük meg azt az életet. Egyáltalán elpusztul ez a világ, ha kivisszük a játékot? Egy biztos, jó lecke volt ez az egész arra, hogy körültekintőbben válogassam meg az elvállalandó küldetéseket.
- Nos, igazán nincs mit megköszönnöd, a meló javát te végezted el, szóval talán nekünk illene köszönetet mondani... - Azért mégis nehezemre esett valóban kimondani a köszönömöt, elvégre nem mi hoztuk a nyakunkra a bajt, hanem a szívszerelme. no de most már kár felhánytorgatni ezt a dolgot. Ám vannak még kérdések bennem, amiknek egy részét nem illik feltenni, viszont van, ami mellett nem hunyhatok szemet. - És most hogyan tovább? Ezek a fejvadászok tovább fognak üldözni benneteket? Esetleg minket is, mert belekeveredtünk? Egyáltalán el lehet ezeket pusztítani valahogy? Sajnálom, ha kicsit túl vehemens vagyok, de szerintem te is értetlenül állnál a helyzet előtt, ha a helyemben lennél.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Hinari Csüt. Jún. 27 2013, 22:11


Annyira, de annyira igazságtalan volt mindez. Tökéletes volt a taktika és az együttműködés, végre valahára, nem úgy mint az előbb, erre… mintha semmi nem lettem volna. Se én, se a szabdalóm, olyan könnyedén hárította, hogy az már nem emberi. Mondjuk ezen így végiggondolva nem is csodálkoztam, de a tudat attól még rendkívül zavart.
Rohantam is el onnan, mint akit üldöznek, talán reflexből még a képességem is bekapcsoltam, hogy gyorsabb legyek. Időnként persze hátrapislantottam, láttam hogy a többiek se találnak, valamint a szemem sarkából kiszúrtam a furcsa nyílvesszőt is, ami valószínű Mirika képessége lehetett. Mindettől függetlenül a kék lovag továbbra is ott állt középen, s már pördültem is volna amikor egy fehér fénynyaláb suhant el mellettem, halálpontosan becélozva ellenfelünket. Meglepetten torpantam meg, és néztem végig a többieken, ámde egyikük se volt túl cselekvőképes állapotban. Egy fiú tűnt fel. Látszólag minket jött kisegíteni, ami szintén az igazságtalanság haloványabb kategóriái közé tartozott nálam, hiszen elég súlyosan éreztette velünk, mennyire gyengék vagyunk, és hogy valószínű mind meghaltunk volna, ha ő nem ugrik be az utolsó pillanatban. Jobb szerettem volna, ha nekünk sikerül valahogyan legyűrni a fejvadászt, egy győzelem talán adhatott volna némi motivációt, de így… meg kell hagyni, most még a maradék önbizalmam is elpárolgott. Lehangoltan szúrtam a földbe a kardom, és támaszkodtam rá, majd Alex tekintetét kerestem, és vállat vonva rámosolyogtam. Hát ennyik vagyunk mi. Semmi új.

Azt azonban nem tagadhattam, hogy jó volt az egymásra talált párra nézni. Érdeklődve figyeltem őket, elraktározva minden információt, amit megtudtam, neveket és érdekességeket egyaránt. Egy program képes minderre? Szeretni, érezni? Bár, a mai hipermodern világban…
- Ühüm – ennyit bírtam kinyögni egyelőre, egyetértve Anattal, miközben kissé közelebb lépdeltem az összegyűlt csapathoz. Többet kár is lett volna hozzátenni, a fiú mindenre gondolt, és mindent megkérdezett, ami engem is érdekelt. Néhányszor azért még felnéztem az égre, biztos ami biztos alapon, bár logikusan, ameddig Stratos és a többiek itt vannak, nem eshet bántódásunk. Egyszerűen, túl erősek, még Kayaba vadászainak is. De mi lesz, ha egyedül maradunk?

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Mirika Vas. Júl. 07 2013, 18:02

Pfff, persze hogy Ranmarura ugrott rá ez a kéken világító lovagbigyó, de mire bármelyikünk is reagálhatott volna, beugrott a képbe valami... valaki... Úgy igazából akkor tudatosult bennem a dolog, amikor az ellenfelünket lekaszálta jóformán. Hozzá se tudtunk eddig érni, erre jön az ismeretlen és simán hátraszorítja. Dafuq? Itt vagyunk hárman a frontharcosok krémjéből, erre hozzá se tudunk szagolni ahhoz, ami történik körülöttünk. Tiszta jó, éljen a rendszer hatalma \o/ Szép lassan felegyenesedtem és előbújtam a fatörzs rejtekéből, miközben a két humanoid mob menekülőre fogta. Menekülőre fogta... ilyet se pipáltam még, heh. Legalább az eső alábbhagyott, nem mintha nem áztunk volna szanaszéjjel amúgy, szóval mit se számított Rolling Eyes
Ahogy előrébb léptem, úgy tűnt fel, hogy az új jövevénynek sincsen indikátora, ami azért sok mindent megmagyarázott. Nagyot sóhajtottam és levakartam a fejemről a sisakot, eléggé kényelmetlen cucc tud lenni. Az előttem lezajló jelenet viszont úgy körülbelül teljesen taccsra vágott, hiába hallottam már olyanokról, akik teljesen belebolondultak ilyen virtuális barátnőkbe, de azok pasik voltak. Libuse meg csaj, hé! Hová fajul ez a világ? Ekkora kocka nem lehet egy lány sem ._. A következő az lesz, hogy valaki a petjével köt házasságot? Megráztam a fejemet, annyira abszurdnak tűnt a dolog. Egy program meghódított egy csajt. Vagy fordítva. Tudom is én, de ezt a mondatot ízlelgetve úgy kábé felállt a szőr a hátamon is. Anat közben szokás szerint magához ragadta a szónoklás jogát, olyan aggályokat megfogalmazva, ami nekem eszembe se jutott. Nekünk annyi, ha ilyen magas szintű mobok fognak ránk vadászni, ez nagyon gáz :/ Minden nap egy bossharc lesz~ ♪ Nekem igazából csak egy kérdés motoszkált a fejemben.
- Mi az úristent kerestek ti itt, a 3. szinten? Nem tévedtetek el egy cirka 20-30 szinttel? :/ - pillantottam elsősorban Mr. Eleganciára és alvilági haverjára, a párocskát nem igazán volt kedvem noszogatni. Hadd legyenek... egymáséi... a program meg az ember... Oké, ez nekem sok...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Henzon Hétf. Júl. 08 2013, 21:47

Kidobom Anatole keresését!

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 08 2013, 21:47

The member 'Eizo' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Henzon Hétf. Júl. 08 2013, 21:48

- Nem kell aggódnod, a fejvadászok békén hagynak, ha nem mutatkoztok velünk. - feleli Anatole kérdésére Hadész, átragadva a magyarázás lehetőségét az éppen száját szólásra nyitó Stratostól.
Mirika kérdésére mindenki csak a fejét vakarja, egyik program sem érti, hogy mire gondolhat a lány.
- Teljesen mindegy hanyadik szinten vagyunk, ha a fejvadászok megtalálnak. - von vállat végül Tápos Tamás és rágyújt egy cigire.
A gerlepár meghitten bújik egymáshoz és még a nap is kisüt egy pillanatra. De ahogy annak első fénysugarai elérik a földet, a fejetek fölött keringő gigászi felhőzet mozgásba lendül, s egy láthatatlan pont körül kezd forogni ismét. A szél felgyorsul, villámok is nőnek a magasból, s izzó karjukkal a földet döngölik ahol érik.
A vihar torkolatából a korábbiakhoz hasonló fehér, csillogó gömbök ereszkednek alá, de most számuk eléri az öt darabot is. Amint kiválnak a felhők egy bizonyos közelségéből, sebességük felgyorsul, s lövedékként csapódnak a földbe. Nem okoznak nagy rombolást, eleve nem is ez volt a céljuk. A gömbök átformálódnak, s fejvadász mobok alakját veszik fel. Két darab Piros, s három darab Kék lovag feszít előttetek, s mind fegyvere után nyúl.
A tápos banda természetesen egyből védekezésbe vágja magát, de kerekedő szemük, tátott szájuk árulkodik arról, hogy az irányítás bizony kicsúszott a kezükből. Talán csak túl sokan gyűltek össze egy ilyen nyitott területen és a rendszer biztosra akar menni...

- MI0076-os küldetés-elem program... Stratos! Jöjjön velünk, ellenkező esetben az agresszív-begyűjtés elkerülhetetlen! - közli a legelöl álló Piros lovag gépies hangon, majd néma csend borul rátok. Stratos az első, aki mozdul: kezét Libuše fejére teszi, mire egy pillanatra erős nyomást éreztek mindannyian. A lány elveszti eszméletét és aléltan esik össze a fiú karjaiban.
- Sajnálom szerelmem, nincs más út... - suttogja a lány fülébe könnyező szemekkel, majd int Eizonak, ki nyomban ott terem mellettük, s átveszi a Libuše támogatását. Komoran tekint Stratosra, ki vet mindannyiótokra egy-egy pillantást. Egyértelművé válhat számotokra, hogy inkább feladja magát, semmint hogy egy meddő harcba bonyolódjon.
Odasétál a lovagokhoz, mire két Kék megragadja karját két oldalról, s hárman egy nagy fehéren izzó gömbbé változnak. Példájukat követi a többi fejvadász is, majd fellebegnek a felhőrétegbe.

Így történt meg az, hogy a két fiatal, kik csupán együtt akartak lenni, végül még távolabb kerültek egymástól a rendszer áldozatává válva.


Jutalmazás:
  • Tatsuki Ranmaru - nem írt a legutóbbi kényszer-jutalmazás óta, nem jár jutalom, mivel halott, semmi más sem

  • Halász Alex - nem írt a legutóbbi kényszer-jutalmazás óta, másodlagos jártasságokból dolgok járnak

  • Anatole Saito +5 xp +15 arany +180 arany képességből + jártasságokból jár minden

  • Hinari +5xp +15 arany + jártasságokból jár minden

  • Mirika +5xp +15 arany + jártasságokból jár minden


Céhbónuszok:
  • Artes Liberales - Anatole Saito után 28 xp oszlik el a tagok között.

  • Justice League - Hinari után 28 xp oszlik el a tagok között, plusz 38 arany megy a céhbankba.

  • Angelic Voice - Mirika után 28 xp oszlik el a tagok között.


Jutalmak számolásánál figyelembe vettem a rész-jutalmazást és azzal együtt számoltam a mostanit. Ha mégse lenne jó, tessék szólni! Látásokat meg recepteket KA oszt!


Hát mit mondjak? Nem pont úgy sült el, ahogy terveztem, sőt... Na de ebbe ne menjünk bele. A nagy kérdés az, hogy folytatni akarjátok-e, vagy hagyjuk a fenébe?

A küldetést Lezárom!


Our Benefactors - A Jótevőink part 2; A Lomtár
CONTINUE?

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 09 2013, 22:01

Halász Alex: Érclátás: 17 -> 33, 8 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 8 Halvány Rubin, 2 Vasérc
Növénylátás: 17 -> 33, 5 Kis Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 5 Vörös Pitypang

Anatole Saito: Páncélkészítés: Trükkös Köpeny Recept, Bőr Cipő Recept, Birkózó Gyűrű Recept
Érclátás: 46 -> 62, 3 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 7 Sida Kő, 6 Halvány Rubin, 3 Vasérc

Hinari: Páncélkészítés: Szalmakalap Recept, Természetgyűrű Recept, Csigamintás Gyűrű Recept
Érclátás: 37 -> 53, 9 Bronzérc, 4 Munkálatlan Bőr, 5 Halvány Rubin, 2 Vasérc

Mirika: Páncélkészítés (T2): Fém Bakancs, Rubin Köpeny Recept
Érclátás: 84 -> 100, válassz (T1)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Our Benefactors - A Jótevőink

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.