Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Csibészek

+4
Alicia
Rosemarie Ewerard
Hetero
Cardinal
8 posters

Go down

[Küldetés] Csibészek - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csibészek

Témanyitás by Miyazaki Momo Szomb. Márc. 16 2013, 14:54

Végre sikerült elérnie egy városba Petittel az oldalán, ami igen nagy feladatnak minősül, amiért a kis jéggólem nem a gyorsaságáról volt híres. Ennek ellenére igyekezett pozitívan megközelíteni a dolgot: végre ágyban szunyókálhatott, volt tető a feje fölött és nem arra kelt, hogy el van gémberedve a dereka. Bár az ágy nem volt olyan, mint a valós életben az övé, mely pihe-puha a sok párnától, és az épület ablaka is az éjszaka nagyobbik részét végigrecsegte a kint gyöngéden fújó széltől, de még így is ezerszer jobbnak ítélte a szabad ég alatti szunyókálásnál.
Miután Miki felébredt, azon volt minden tudásával, hogy megnyissa valahogy a menüjét és szemügyre vehesse, mennyi vagyona is van jelenleg, megengedhet e maguknak valami reggelit? Ámbár hiába nézte meg ezt, nem nagyon volt még tisztában a játékvilág költségvetéseivel, így úgy döntött, hogy a kis jéggólemmel az oldalán utána érdeklődik a fogadó étkezdőjében a pultostól a dolognak. Bármennyire is szokatlannak találta, hogy egy konzolos játékban éhesnek érzi magát.
Pár perc elteltével, betérve az adott térségbe meglepetten konstatálta, hogy mennyien vannak jelen itt. Kicsit feszülten próbált előreevickélni a tömegben, egészen a pultig, igyekezvén nem nekimenni senkinek se, több-kevesebb sikerrel.
- E-elnézést… Embarassed nem akartam… bocsánat… Petit, ne maradj le! Elnézést… – mint dugó a palack szájából úgy sikerült végül kitörnie egy csoportosulás közepéből, melynek végén már meg is pillantotta a pultot. Megkönnyebbült sóhajjal sietett oda, majdhogynem csókot nyomva annak falapjára örömében, de eme felindítatását megakadályozta hirtelen rátört riadalom, ami a mellette álló személy pultra mért erőteljes csapása okozott. Kikerekedett szemekkel próbált odébb kúszni, miután megállapította, hogy a két felnőtt valószínűleg valami komoly szóváltás közepén vannak. Mikinek esze ágában sem volt megzavarni őket.
Így, miközben azon volt, hogy kaméleon módjára valahogy beleolvadjon a környezetébe azon kapta magát, hogy Petitet megint sikerül lehagynia valahol. Válla fölött hátranézve látta, hogy a kis jéggólem még a tömeg sűrűjéből jön csak elő, de mivel könnyűszerrel elboldogult, ezért nem tért a segítségére. Megvárta, míg a kis lény magától odajön mellé.
- Mit csinálsz Petit, mondtam, hogy ne maradj le! – sziszegi összeszorított fogai közül, majd egy kisfiú által pultra helyezett holmikra vetett egy kósza pillantást, melyből kettőről tudta is, hogy micsoda! Felcsillanó szemekkel örült magának, hogy milyen zseniális, meg tudta állapítani, hogy olyanja neki is van raktáron. De nem kellett neki sok idő ahhoz, hogy leessen neki, s megállapítsa azt, hogy a kisgyerek feltételezhetően csupán a játék része és ezek a tárgyak hiányozhatnak valakinek, avagy valakiknek, aki olyan játékos, mint ő maga.
Megállapítása hamar be is bizonyosodott, elhúzott szájjal nézte egyesek viselkedését egy gyerekkel szemben, igaz jómaga is tudta, hogy nem volt szép tőle, még ha egy játék is az egész, de mégis csak egy kisfiúról van szó. Bár azon volt, hogy ne figyeljen rájuk, szeme sarkából mindvégig a kialakult társaságot kémlelte, fél füllel pedig hallgatta a szóváltásokat, melynek okán még arról is megfeledkezett, hogy miért is jött ide pontosan.
- Segítség? – csodálkozott el hangosan. Nem gondolta volna, hogy egy ilyen játékban nem csak az ember nyakának ugranak, hanem szép szavakkal is kérnek a résztvevőktől dolgokat. Miután észbe kapott, hogy az alábbi kicsit hangosabbra sikerült a kelleténél, szégyenében elvörösödve sütötte le a szemét és szegezte a tekintetét a pultra, mintha nem is ő szólt volna. Csupán Petit mesterkedését nem vette számításba, ugyanis a kis jéggólem éppen a kapucnis lányt közelítette meg, hogy oldalra döntött fejjel jobban szemügyre vehesse annak arcát.
Miki szinte érezte a feje fölött tornyosuló viharfelhőket, mely haragjának és szégyenének együttes kavalkádjából jött létre. S szíve szerint elolvadt volna, hogy apró kis ragacsként észrevétlenül eltűnhessen innét a gondok, bajok elől.
- Elnézést kérek, kicsit… kíváncsi. Embarassed – motyogja halkan, alig érthetően, utalva Petit viselkedésére, amit szeretne már ő is jobban megérteni, hogy megvilágosodjon, miért is tesz önállóan ilyen furcsaságokat. Bár lehet, meghaladná a képességét, elég bonyolult számára ez a játék úgy amúgy is.
Miyazaki Momo
Miyazaki Momo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 15.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csibészek - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csibészek

Témanyitás by Cardinal Szer. Márc. 20 2013, 17:02

Denis kihívó tekintettel figyeli Aetherist, aki megfelelő eszközök híján végül kénytelen lemondani a trükk megismétléséről. A kissrác büszkén kis is húzza magát, majd megejti válaszát is:
- Az ördög nem a trükk egyszerűségében rejlik, hanem a kivitelezésben, Onii-san. Nincs mit tanulnom magától - ölt nyelvet a kölyök, aztán a többiekkel egyetemben kénytelen viszont végignézni, ahogy Rosemarie is megunja a társaságot és távozik, akárcsak az imént Alicia. Különösen Gastont viseli meg a segítőkészség hiánya, láthatóan nagyon csalódottá válik egy csapásra. Végül azért odafordul a szőke fiúhoz.
- Egyszerűbbnek egyszerűbb, de igazán erős benyomást csak figyelemfelkeltéssel lehet elérni. Járt már cirkuszban? Látta a színes, flitteres ruhákat? Hallotta a dobpörgést a nagy mutatványok előtt? Ezek nélkül nem lenne az igazi, ugye? - magyarázza a rögtönzött előadásuk mikéntjét, Hetero megszólalására azonban már Denis felel, szinte azonnal rávágva a szemtelen megjegyzését.
- A kapzsi embereknek nem jár egy lyukas garas se! Rám kellett volna ezt hagynotok, Gaston, nem tetszik a csapat - panaszkodik elhúzott szájjal a fiú, de a nagydarab pasas gyorsan leinti, miközben Cherise veszi át a szót a maga mogorva, pattogós beszédstílusával.
- Elloptak tőlünk egy ritka gyűrűt, mivel a drága Gaston nem figyelt és a bónusza nélkül meg vagyunk lőve. Vissza akarjuk lopni, de hárman kevesen vagyunk a banda ellen, ennyi. - közli a tényállást, közben szúrós szemmel pillantva a férfira. Igen, jól veszitek ki a szavait, valóban arra kérnek titeket, hogy segítsetek nekik csendben, feltűnés nélkül visszaszerezni, ami az övék, más szóval egy betörésben fogtok segédkezni, ha elfogadjátok a küldetést. Az időközben megérkező Miki is már jól hallhatja ezeket a szavakat, ám csak most mered rá minden tekintet, hogy Petit kiszemelte magának Hanatsut kíváncsisága kielégítése érdekében. Gaston fel is nevet, újra bezengi öblös hangja a fogadó ezen részét.
- Aki kíváncsi, jó helyen jár. Van egy tervünk, útközben szívesen elmondom, mit derítettünk ki a főhadiszállásukról és a szokásaikról. Nem lesz egyszerű menet, de ha minden részfeladatra jut ember, sikerülhet. Nos, velünk jönnek? Nem bánnám, ha a nevüket is elárulnák - kérdezi jókedvűen a nagydarab, miközben Cherise már el is indul a kijárat felé, és végül Gaston is így tesz, maga után intve, hogy menjetek hát vele. Egyedül Denis nem mozdul, mintegy megbabonázva, csillogó szemekkel bámulja Mikit, és teljesen váratlanul ráveti magát a lányra, belefúrva fejét a mellei közé. Boldogsága jól láthatóan az egekbe szökik, miközben átöleli az idomárt.


Rosemarie bizonytalan idejű hiányzását jelezte, így őt is kiírtam, helyette érkezik Momo. Emellett Heterot a sor végére rakom, hátha addig visszatér a kedve és az ihlete az íráshoz.

Sorrend: Aetheris, Hanatsu, Momo, Hetero
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csibészek - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csibészek

Témanyitás by Ken Reed Csüt. Márc. 21 2013, 18:52

Égtem, mint a… nem tudom mi. Nem emlékszem hogy van tovább de, égtem. Majd én megmutatom neked! Inkább nem próbáltam visszavágni. Lesz még időm vele foglalkozni. Helyette feltettem a kérdésemet, amire Gastontól meg is kaptam a választ. Kicsit elhúztam a számat.
– Azért ez nem a cirkusz. - jegyeztem meg neki. - azt hiszem… - tettem hozzá már csak magam elé motyogva. Felajánlottam a segítségem, de ahogy tovább hallgattam őket, rájöttem, hogy talán kicsit elhamarkodtam a dolgot. Betörni valami rablóbandához. Elég veszélyesen hangzik. Hirtelen már kevésbé tűnt jó ötletnek belekeveredni a dologba de ellopták a gyűrűjüket és mostmár megígértem, hogy segítek. Ráadásul elhatároztam, hogy hasznossá fogom tenni magam, de ez kicsit akkor is sok.
Mégis mit tehetnék én? Csak egyes szintű vagyok és szinte teljesen analfabéta, ha arról van szó, hogy valamit meg kéne oldanom a játékban. Még a menüben is fél óráig tart néha kikeresnem valamit. Kusza gondolataimból egy fura lény ébresztett fel. Épp az íjászlányt méregette amennyire, ki tudtam venni. Hamarosan megjelent egy ideges lány is, akiről azt gyanítottam, hogy a fura lény idomárja lehet. Gaston felnevetett és elkezdte kicsit jobban is kifejteni a dolgot, na meg érdeklődött hogy ki segítene nekik. Keményen gondolkoztam, hogy most mit tegyek de, végül úgy döntöttem egy próbát esetleg megér a dolog. Ha nem tetszik, akkor legfeljebb bocsánatot kérek és keresek valami mást.
– Én szerintem jövök. - mondtam végül kicsit vonakodva. - A játékban egyébként Aetheris vagyok. - mutatkoztam be, aztán megvártam hogy a többiek is jönnek-e. Végül, pedig követtem Gastont kifelé. Biztos jó kaland lesz.
Ken Reed
Ken Reed
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csibészek - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csibészek

Témanyitás by Asobi Kedd Márc. 26 2013, 19:01

Jót kuncogok azon, ahogy a kissrác a lovagra ölti nyelvét, miután közli vele, hogy nem tud neki tanítani semmit. Figyelmem ez követően azonban a másik távozó lányra fókuszál pár pillanatig.
~ Hm… sebaj, egyel kevesebb versenytárs. ~ gondolom magamban. Már most feladják, pedig még azt sem tudják, mit kellene csinálni. Bár a férfikövetkező mondandóját újfent a lovagnak címzi ettől függetlenül én magam is megdöntöm a fejem enyhén jobbra miközben jobb kezem mutató ujjamat az államhoz érintem.
- Hm… Mond valamit… – jegyzem meg csak úgy magamnak fen hangon. - Mi? Még én sem… – lepődöm meg a kisfiú kijelentésén miközben magamra mutatok. Azok után, hogy milyen kedves voltam még az imént hozzá a többiekkel ellentétben? Sad A mondandójának azonban még úgy tűnik nincs vége, csak a nagydarab férfi az, aki megállítja, majd a nő folytatja, persze nem a fiúcska mondandóját.
- Oh, szóval segítenünk kell visszalopni… – felelem, jelezve hogy sikerült feldolgozni az előbb beáramló információ áradatot. Majd kicsit elgondolkodom a dolgon, hogy tényleg részt akarok e venni benne, illetve végig mérem a felkérőinket. Valami a válaszom mellett még megfordul a fejemben, amit most a tudtára is hozok a jelenlévőknek.
– Rend… Mi az? – fejezem be a még el nem kezdett mondatom és teszek fel helyette egy kérdést mikor mindenki szeme rám mered, vagyis jobban mondva a lábam felé. Kezdeti zavaromat követően persze én is arra vetem a látóterem, így fedezem fel a furcsa lányt, ami egyértelműen rám néz.
- Hát te? – kérdem tőle, mintha csak választ várnék, pedig biztos vagyok benne, hogy nem tud beszélni. Leguggolok vele szemben, majd ha hagyja mutató ujjammal megbökdösöm. - Hm… valami jégszörny lennél netalántán? – kérdem ismét tőle, majd megpillantom a zavarban lévő játékost is, aki vélhetőleg a gazdája ennek a petnek.
- Hm… figyelek fel a férfira, aki indulásra késztet, így hamar visszatornászom magam álló helyzetbe. - Engem pedig Hanatsunak. – mutatkozom be én is miközben távozunk és közben egy mosolyt küldök a pet gazdája felé, aki úgy tűnik, még marad egy kicsit.


_________________
Post szín: lightgreen
Növénylátás: 19; Érclátás: 19
Eladó:
Asobi
Asobi

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2013. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csibészek - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csibészek

Témanyitás by Miyazaki Momo Kedd Ápr. 02 2013, 14:37

Miki egyszeriben azon kapja magát, hogy figyelme egyre jobban a társalgó pereputtyra hárul, és kevésbé törődik a maga dolgával. Elhűlten fogadja az ellopott ritka gyűrű történetét, melyhez kicsit szokatlan módon, de segítséget kéri a színművész trió arra, hogy ismét a tulajdonukban álljon eme nagy értékű tárgy. Persze cseppet sem számított arra, hogy a kis jéggólem magánakciójával minden tekintetet magára szegez a művészekről. Legszívesebben elsüllyedne szégyenében, hebegve-habogva a kialakult szituáció okán, keresve a szavakat, amivel megmagyarázhatná, mint saját, és mint a pet udvariatlanságát, a hallgatózásról már nem is beszélve.
- I-igen, ő egy jéggólem... a… a neve Petit Embarassed – feleli meg a Petit irányába oly’ nagy érdekességet jelentő játékosnak a kérdését. A gólem csak érdeklődve illegeti-billegeti fejét jobbra-balra, kíváncsi szemeket meresztve rá továbbra is, mire ráveszi magát arra, hogy visszatérjen mellé. Persze már nagyon is mindegy, hiszen ennél feltűnőbb dolgot nehezen tehetett volna.
- Én, én nagyon sa-sajnálom a viselkedését, szóval mi nem akartunk udvariatlanok lenni, és… és… – igyekszik magyarázatát kerek, érthető mondatokba átültetni több-kevesebb sikerrel, azonban mondanivalója félbeszakad, ahogy a fülelése során kikövetkeztetett Gaston névre hallgató egyén nem is törődve a miértekkel vágna is bele a kalandba.
Miki megkövülten áll egyhelyben továbbra is, nem tudván eldönteni, hogy vajon most nekik is menniük kellene vagy nem. A dolgokat érintő zavarát pedig tetézi a váratlanul rávetülő kisgyerek, arca vörösebb színt vesz fel egy érett paradicsomnál és pillanatokig képtelen megmozdulni. Kisvártatva robotmozgást tanúsítva barátságosan megpaskolja a gyermek fejét. Nagyon megsajnálta mikor páran igen negatívan álltak hozzá apró, kreatív csínye miatt, azonban Miki a fiú váratlan cselekvését nem tudta hová tenni. De némileg felébresztette benne a nagytestvér szerető szerepét, mely mélyen belül el volt zárva benne, amiért saját fiatalabbik kistestvér hiányában nem igazán volt lehetősége ezt kiélni sohasem.
- Én… engem hívnak… szóval én… Miki vagyok Embarassed – mutatkozik be pironkodva, majd látva, hogy a többiek már a kijárat felé tartanak, habozva vár még pár pillanatot mielőtt felhívná erre a kisfiú figyelmét. - Öhm… ne haragudj, de nem kellene utánuk mennünk? Embarassed – érdeklődi zavartan, mutatva a társaság irányába. Reméli, hogy nem maradnak le nagyon a többiektől, mert elképzelése sincs, hogy merre indulhatnak, arról nem is szólva, hogy miket ismertetnek a többi játékossal.

_________________

adatlap ♥️ előtörténet ♥️ pályázatok
[Küldetés] Csibészek - Page 2 10pq2ia
élet: 4 ♥️ irányítás: 4 ♥️ kitartás: 2 ♥️ gyors.: 3 (+1) ♥️ speciális k.: 2
Miyazaki Momo
Miyazaki Momo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 15.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csibészek - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csibészek

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 03 2013, 01:48

Lévén Aetheris karaktere le lett adva, így sírba küldöm a kalandot. Az eredeti ötösből csak egyvalaki maradt meg :/ Köszönöm, hogy végigszenvedtétek.

Lezárom a küldetést.

Aetheris és Hanatsu: 20 exp és 30 arany
Hetero és Momo: 15 exp és 30 arany
Alicia és Rose nem kapnak jutalmat. Aet jutalmát már Kazuhoz írom be.

Mind Aetheris, mind Hanatsu Keresés jártassága eredménytelen volt.

KA nemsokára oszt némi nyersanyagot.


A hozzászólást Klein összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 03 2013, 01:50-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csibészek - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csibészek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 03 2013, 01:48

The member 'Klein' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Csibészek - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Csibészek - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csibészek - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csibészek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 03 2013, 12:54

Rövid küldetés, sajnos csak feleannyi ércet kaptok, de ne tessék csüggedni, a jártasságotok viszont 100%-osan fejlődik.

Momo: Növénylátás: 1->9, 3 Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 2 Kis Tövisgyökér, 1 Barna Gomba, 2 Vörös Pitypang

Hanatsu: Érclátás: 1->9, 5 Bronzérc, 2 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 1 Vasérc
Növénylátás: 1->9, 4 Kis Tövisgyökér, 1 Faeno Levél, 1 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 2 Vörös Pitypang

Hetero: Érclátás: 1->9, 1 Bronzérc, 5 Munkálatlan Bőr, 1 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csibészek - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Csibészek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.