Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel

+2
Taidana
Kayaba Akihiko
6 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 21 2013, 00:00

Az egyik maszkos lány összeesett. És a képe megjelenik.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 41-65

A játékmester felkel a székéről és tapsolni kezd.
- Gratulálok! Egy igazán rafinált, gyors és koordinált csapat gyűlt össze, bár az utóbbiban lehet, hogy tévedek. - egy pillanatra Taidanára tekint - Lehet, hogy néhányan ügyetlenebbek a többieknél, de itt igazán megcsillogtatták tudásukat. - visszaül a székére és az ökölbe zárt kezét az álla alá téve hangosan gondolkodni kezd - Halálcsapda vagy akadálypálya... igazán érdekel, hogy melyik tetszik nektek jobban. - vár egy keveset, majd az ismeretlen felé mutat - Neked melyik tetszene?
Az ismeretlen körbe néz, majd magára mutat. A játékmester bólint, majd az ismeretlen megszólal:
- Döntsön maga!
A játékmester elmosolyodik, majd csettint egyet, mire az eddigi táncterem egy óriási lávatengerré változik. Odalépked a ketrechez, majd gyengéden belerúg, hogy az szépen leguruljon a lávába. Gurulás közben a ketrecbe zárt alak kétségbeesett arcát lehetett megpillantani. A sorsa megpecsételődött, ahogy próbált kiszabadulni, de végül a lávában kötött ki.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 49-44

- Én nem vagyok gonosz.
Szólalt meg a játékmester, majd széttárta karjait.
- Érzem a gonosz karakterek jelenlétét. Igazából csak szimpla megérzés, éppen ezért van ez a kisebb játékos próbatételem. Így tényleg kiszűrhetem azokat, akiknek van miért küzdeniük... és mint tudhatjuk, a jó mindig győz. Nos, itt ti győztetek.
A lávatenger eltűnt, majd az ajtó kinyílt.
- Szinte mindenre tudom a választ. Mindegyikőtöknek lehet hozzám egy akármilyen kérdése, majd kisétálhattok az ajtón.
Az alak a székre ült, azonban közben a fejét véletlen a szék háttámlájának ütötte. A feje fölött megjelent az életcsík és egy kevés lement belőle. Dönthettek tehát, hogy felteszitek a kérdéseteket vagy megölitek... esetleg mindkettő.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Taidana Csüt. Márc. 21 2013, 00:18

Hogy elégedett lettem volna? Haver, tökre elegem volt már az egészből! Legszívesebben valahol már egészen máshol járnék, ha rajtam múlna, és nem itt rohadnék, Susaya nélkül, összezárva egy rakat, első blikkre vadidegen csávóval és csajjal!
Nem nagyon halt még meg játékos körülöttem. A küldetéseim irtó sikeresek voltak. Kivéve egyet-kettőt. De a múltat nagyon jól lezártam azzal, hogy életre hívtam a Felszabadítókat. Én tényleg hittem abban, hogy felébredünk. Nem mondom, én nem kívántam felébredni, mert ezt fixen ismertem, meg a való világot is fixen ismertem, de a köztük lévő utat nem. És ugyan sokat mondogattam magamnak, így egy idő után tök reálisnak tűnt, hogy ha meghalunk, akkor csak felébredünk otthon, de ezt sohasem tudhattam igazán. És ezért azért elég vacak érzés volt. Most meg még szembesültem is újra a karakteri halandósággal.
Nem az a csaj esett össze, akire én számítottam, de az avatárja tényleg törlődött. Rövid közjáték következett, amit meredt szemekkel bámultam végig. A szívem a torkomban dobogott, annyira izgultam, hogy most akkor mi a franc lesz. Egyáltalán nem tetszett a lávaverem. Gondolom, nem csodálkozol ezen te sem.
Hát, én megpróbáltam összeszedni minden lélekjelenlétem. Simán nekiugrottam volna egyébként a tagnak, ha mondjuk mellettem van Susaya, és akár csak esélyét is látom annak, hogy túlélhetjük. De itt tök egyértelműen ő volt az úr. Én meg gyengus voltam. Pff, tök gáz, de ezúttal egérút után néztem:
Figyelj csak, ha kisétálunk az ajtón, túlél… oh! – Nem tartottam ki túl sokáig az eredeti kérdésem mellett. Rájöttem, hogy amiről én filozofálok, amiben én biztos sem vagyok, arra most simán rákérdezhetnék. – Várj, másik kérdés! – hadonásztam a kezemmel. Nem igazán bírtam a rám törő rengeteg érzéssel. Biztos választ akartam, ennek a csávónak meg ilyenje nincs. Nem lehet. Ettől függetlenül meg kellett kérdeznem:
Figyelj csak! Ha törlődik egy karakter avatárja a SAO-ban. Akkor csak simán felébred otthon, nem? Mármint nem hal meg, vagy ilyesmi? – Elég bizonytalanul hangzott a kérdésem. Próbáltam volna tök pontosan megfogalmazni, de nyilván nem sikerült. És most nagyjából benn is szorult minden levegőm, hogy haptákban álljon minden idegszálammal együtt, amíg a vigyori válaszol.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Szophie Csüt. Márc. 21 2013, 15:02

Na szép, simán kiszavaznának, ha tudnák az igazi nevem, milyen rendes egy társaság. ~ Gondoltam, miközben megláttam a magasba tartott kezeket. Ekkor a másik lány összeesett.
- A fene, tehát ez az ő neve volt? - néztem a pixel darabjaira.
- Sa-sajnálom, ez miattam történt. - mondtam bűnbánóan, és lehorgasztottam a fejem. Neki álltam az elmaradhatatlan önmarcangolásnak, melyből felocsúdva azt vettem észre, hogy egy teljesen más helyen vagyok. Egyszóval eltűnt a bálterem, meg minden, és valami lávás barlang szerűség közepén találtam magam. A "vendéglátónk" utolsó mondatát még épp elcsíptem.
- Szinte mindenre tudom a választ. Mindegyikőtöknek lehet hozzám egy akármilyen kérdése, majd kisétálhattok az ajtón. - mondta, majd várt. Ekkor váratlan felfedezést tettem. Neki is van életcsíkja, egyszóval meg lehet ölni. Már majdnem hajlottam a dologra, hogy megbosszuljam az itt elhunytakat, de ekkor sikeresen eszembe ötlött, hogy nincs mellettem őrdöngős kis fegyverem, a mindig bosszús farkas. Nélküle meg számomra korántsem egyszerű egy olyan dolog véghezvitele, mint a harc. Egyszóval maradt az a gondolat, hogy valamit kérdezek, és elmegyek, és vége. Na meg ott volt az a kincs ígéret még a történet elején. Azt sem felejtettem ám el! Annyi kérdést fel tudnék tenni, de csak egyet lehet. Először is, hova tűnt a farkasom? És ha már itt tartunk, miért épp őt osztotta nekem a rendszer? Vagy hol van ebben a világban a legjobb cukrászda? Vagy hogy csinálja azt, hogy egy csettintéssel ki tud végezni valakit? Huhh, ez mind nagyon érdekes kérdés. Meg,meg.. Mi lesz akkor majd, ha mindenki vagy kijut a játékból, vagy meghal? Vagy.. Áhh, de ez mind érdektelen dolog, ennél fontosabbakat kéne kérdeznem.. Bár engem ezek is nagyon érdekelnének. Akkor.. Milyen lesz a következő boss, és hol található? Vagy kérdezzem meg azt, hogy milyen lesz a tizedik? Esetleg a századik? Annyi kérdésem lenne, de csak egyet választhatok. No meg korántsem biztos az, hogy igazat mondd, így ha válaszol is, nem fogok benne bízni, tehát mégis valami mást kell kitalálnom. Még az sem biztos, hogy azon az ajtón kilépve kijutok innen. Lehet, halálos verembe esek bele. Hogy is volt egyébként az a szöveg az egésznek az elején.. "A négyes szintet minden gonosztól megtisztítsa." Igen, volt valami ilyesmi.. Gondolom ez volt a lényege a játékon belül történteknek.. Tehát mégsem vagyunk gyilkosok? Ennek lehet valami értelme.. "A neve dicsőítve lenne a kastély falain belül, rengeteg értékkel bővülne a kincstára, és erősebb lenne, mint mindenki más és ezen felül egy életre szóló sütit kap, és egy nagyon erős idomár fegyvert.." Igen, ez volt az.. Bár már akkor sem nagyon hittem el.. Egy életre elég sütit kapni? Jó is lenne.. Na de az az idomár fegyver már tényleg túlságosan jó ajánlat. Ez olyan, mint a VSteleshop. A legjobbakat ígéri, de nem szabad elhinni, mert nem is kapsz semmit, amit használni tudnál. Na de mi van akkor, ha mégis igaz a dolog? Öhmm.. Ez a kincses dolog furdalja az oldalam, de az is, hogy hova a fenébe tűnt Vezér.. A kérdésem ezek alapján.. Öhmmmmmm... Gyerünk, erőltesd meg az agyacskádat, találj ki valami értelmeset. Hehehh.. Fel tehetnék neki valami troll kérdést is. Na ha arra is tudja a választ..
- Mi történik akkor, ha Pinokkio azt mondja: Most meg fog nőni az orrom? - kuncogtam. Nos igen, sikerült végül a legértelmesebb kérdést összehoznom, ilyen az én formám..

_________________
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 0510[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 1110[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 0310
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kazuma Csüt. Márc. 21 2013, 20:22

Egy lány összeesett amint felemeltem a kezemet. Akaratlanul is odafordultam és még láttam az arcát mielőtt pixelekre esett volna szét. Az első játékos, akit én öltem meg. A gondolatra rögtön eltűnt a mosolyom. Muszáj volt de mégsem vagyok ettől boldog. A tapsoló alak felé fordultam. Dühös lettem a viselkedésétől. Az ő hibája! Ő ölte meg nem én! Közel álltam hozzá hogy megtámadjam de, összeszorítottam a fogaimat és nyugton maradtam. Nem tehetek semmi ostobaságot. Nyugalmat erőltettem magamra, hogy végighallgassam, amit mond. Újabb játék. Most viszont csak egy játékost szemelt ki. Nem tudom milyen próba elé, akarja állítani de, remélem, veszít. Bár azon se lepődnék meg, ha végül mindenkit elintézne inkább. Pillanatok alatt ki is végezte a kiválasztott játékost. Ledermedve figyeltem. Ez fog történni velünk is? Aztán bejelentette, hogy győztünk és eltűnhetünk. Annyira hirtelen jött hogy másodpercekig tartott mire felfogtam.
Szabadok vagyunk de, mi van, ha ez csak egy újabb trükk? Azonban megjelenik a feje felett egy életcsík. Tehát őt is meg lehet ölni. A késeimet az óta sem tettem el és még jobban megszorítottam. Ez egy jel. A többiek közben kérdezősködni kezdtek és én is, elgondolkodtam de semmi használható ötletem nem volt. Semmi, amit érdemesnek tartottam, arra hogy megkérdezzem. Csak öld meg! Parancsolta a kis hang és, ezúttal pedig biztos voltam benne hogy hallgatok rá. Megvártam hogy mit válaszol a kérdésekre, aztán támadtam. Rárontottam a széken ülő szörnyre de a torkánál megállítottam a késeimet. Még valami…
– Ki vagy te? Erre még válaszolj! -
Nem tűnt fontos kérdésnek de érdekelt a válasza. A késeket viszont nem engedtem le, és ha bármivel próbálkozna, azonnal megpróbálom kivégezni.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Shade Vas. Márc. 24 2013, 06:28

Egész végig nem állt szándékomban mozdulni, sem beszélni, csak álltam ott, mint egy öreg tölgyfa a csendes erdőben. Kívülállónak éreztem magamat, de ez jól esett, mivel legalább így kevésbé rettegtem attól, hogy meghalok, akármennyire tudtam hogy minden másodperccel közelebb kerülhetek a hozzá. A csoportból egy lány meghalt, egy fiú pedig máglya tengerbe merült, ketrecbe zárva, mint egy madár. A karakter, aki megölte kettőjüket, és berúgta a fiút a fortyogó lávába, visszasétált a trónjára, és könyökölt az egyik karfán az öklére helyezte a fejét, majd mosolygott tovább. Hátra fordultam a lávához, aminek az utolsó maradékát még megpillantottam.
-Szinte mindenre tudom a választ. Mindegyikőtöknek lehet hozzám egy akármilyen kérdése, majd kisétálhattok az ajtón.- mondta, majd nem szólt többé. Lehet, hogy még mindig állt a játék gyilkos része, de információ szerzésre megfelelő módot adott a fickó, a többiek pedig már kérdeztek is.
~Mi legyen a kérdésem? Mire vagyok kíváncsi? Mire van szükségem?~ gondolkoztam, majd lehunytam a szemeimet, és gondolkodni kezdtem. A játék alatt még sosem volt lehetőségem ilyen kérdésre, agy nem is gondolkoztam rajta.
~Sok az ember, így ha olyat kérdezek, mint például egy hihetetlen erős fegyver helye, akkor verseny társakra kellene számítanom, az pedig túlságosan veszélyes rám nézve, sz'val az elvetve. Az sem lenne rossz, ha a hangja alapján lánynak ítélt személyhez hasonlóan, én is hülyeséget kérdeznék. De annak nincs semmi haszna számomra. Milyen hasznom lenne a jövőben? A játékban lévő harci, és minden más tudás átvitele. Tehát például ha a játékban megtanulnám a világ összes harcművészetét, akkor a való világban csak föl kellene edzenem magamat a szintre amivel tudom használni őket. Technikailag viszont nem kellene tanulnom. Ez jó lesz kérdésnek. Igaz a játékban lévő tudás többsége, nem valami valóságban használható. Mindegy.~ elemeztem a lehetőségek kis részét, és végül lett egy kis sikerem. Levegőt vettem, és beszédre nyitottam a számat.
-Öhm... Hogyha bármit megtanulunk a játékban, akkor a megfelelő fizikummal a valóságban is használhatjuk a tudást?- mondtam végül ki a kérdésemet.
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Allen Dante Vas. Márc. 24 2013, 15:55

Gondolkozni nincs sok idő, mert utánam egy újabb személy is felrakja a kezét, ezzel megerősítve az előbb elhangzott nevet. De ami ez után következik, még álmomban sem gondoltam volnék rá, na, jó, igazából számításba vettem ezt a lehetőséget is, de nem hittem, hogy ilyen hamar be is következik. Ezt azért mondom, mert amit megszavaztam nevet, kiderül, hogy valaki a jelenlévők közül birtokol, ami nem mást jelent, mint hogy meg kell halnia. A tudat, hogy részt vettem valakinek a megölésében, kicsit betesz, hisz nem nagyon szerettem volna ezt csinálni, de a tény, hogy mégis megtettem ott motoszkál bennem. Miután a lány eltűnik, a játékmester felkel a székéből és elkezd tapsolni. Megdicsér minket, hogy mennyire ügyesek voltunk, bár szerintem ez nem azon múlott, de most már mindegy, változtatni nem tudok rajta, de valamit mindenképpen tennem kell, hiszen ártatlanok vesztették életüket. Biztosra veheti a vigyori fickó, hogy el fogom intézni. Ez után egy újabb kérdést tett fel, amire egy másik játékost szólított fel, hogy válaszoljon neki, amire őt eleget is tesz. A következő pillanatban a kalapos fickó csettint egyet, és aki válaszolt végül egy ketrecben találja magát, ami a nemsokára egy lávatengerbe köt ki. Ismét egyel kevesebben lettünk. Már kezd a rohadtul irritálni ez a fazon, már azon vagyok, hogy feldaraboljam, de azért a saját életemet is féltem, ezért csak úgy vaktában nem rontok neki.
De ami ez után jön, egy kicsit meglepet. Közli velünk, hogy nem gonosz, sőt ő az igazság bajnoka, vagyis én ezt veszem ki a szavaiból. Érzi a gonosz jelenlétét és így különbséget tud tenni jó és rossz ember között. Ezt hallván kicsit lenyugszok és megfordul a fejemben, hogy valójában olyan emberek haltak meg, akik meg is érdemelték. Felajánlja, hogy feltehetünk neki fejenként egy kérdést, amire ő megpróbál válaszolni. Végül visszaül a trónjába, amint ez megtörténik, beveri a fejét és megjelenik a feje felett egy életcsík, ami veszít az értékéből. Bár ebből még nem tudom megállapítani, hogy játékos, vagy egy NPC, de az biztos, hogy sebezhető. Ezzel a ténnyel sokat most nem foglalkozok, mert inkább a kérdésemen töröm a fejemet. Előttem néhányan felszólaltak, amik között vannak teljesen értelmetlenek, vagy olyanok, amikre én is tudok válaszolni, de olyanok is amikre én is szívesen tudnám a választ. De jelenleg engem csak egy valami érdekel. Odalépek a fickóhoz, majd felteszem neki azt;
- Akkor én is kérdezek. Akik meghaltak, tényleg megérdemelték azt, ami velük történt, vagy nem? Elég egy igen vagy egy nem válasz.
Most már csak arra várok, hogy megadja azt az egy szót, amit várok.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 27 2013, 13:54

Az alak válaszolgatni kezdett a kérdéseitekre. Először Saru Taidana kérdésére válaszolt.
- Ha egy karakter meghal, akkor a használóját megöli a NerveGear, tehát tényleg meghaltok.
Ezután Szophie kérdésére jött a válasz.
- Leesik az orra.
Majd Hasarii Fumiaki kérdésére válaszolt.
- Elméletben képesek lesztek rá, de a testetek nem lesz hozzászokva. Tehát nem valószínű, viszont könnyebben elsajátíthatjátok.
Ezután Dante kérdésére adta a választ.
- Ha eddig nem is érdemelték meg, mindegyikőjük jövőjében láttam a sötétséget, tehát igen.
Ezután Kazuma kérdésére válaszolt, aki a nyakának szegezte a kést.
- Biztosan tudni akarod?
Ismét egy vigyor alakult ki az arcán.


//Most csak Kazuma írjon, hogy végül megöli-e vagy sem, vagy hogyan tovább//
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kazuma Szer. Márc. 27 2013, 16:40

Mindenkinek szépen válaszolgatott, és amennyire meg tudtam állapítani őszintének tűnt. Az első válasz csak megerősítette azt, amit eddig is tudtam. A másodikon inkább gondolkozni sem akarok. Miért nem tudtál egy értelmes kérdést feltenni Szophie… A harmadik logikusnak tűnt a negyedik, pedig megint csak érdekes volt és ugyanakkor hülyeségnek is tűnt. Aztán ”támadásba” lendültem és feltettem én is a kérdésem. Ez a válasz viszont már egyáltalán nem tetszett. Az idegesítő vigyora, pedig csak tovább szította a haragom. Még erősebben szorítottam a torkának a kést és úgy válaszoltam.
– Arról volt szó, hogy bármit kérdezhetünk. Most pedig válaszolj! - Mondtam neki mostmár egyre türelmetlenebbül. Már nagyon szeretném befejezni ezt a játszadozást.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 30 2013, 23:56

Hasarii Fumiaki keresés. 5-6 esetén +1 felszerelés.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 30 2013, 23:56

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 31 2013, 00:58

Az alak közel hajol Kazumához és a kés pedig a torkában marad, folyamatosan csökkentve az életét. Megragadta Kazuma kezét, majd nem engedte elmozdítani. A következőt kezdte mondani:
- Én vagyok az út, az igazság és az élet. Mindenhol ott vagyok és mégis a semmiben élek. Minden hétköznapi vaddisznóban és bossban megtalálsz, hiszen akármit csinálsz... akkor is csak belőlem állsz.
Az alaknak végül lecsökkent az élete és pixeleire esett. A bálterem kezdett összeomlani, de mindenkinek valahogy sikerült kimenekülnie. A negyedik szint hamarosan egy nagy óceánná változott, néhány kis szigettel, majd halkan a következőt hallhattátok:
- Minden belőlem áll.

Gratulálok! A küldetést sikeresen teljesítettétek, így le is zárom.

Változó reagszámok alapján változó jutalmak vannak:

Szophie: 45 exp
Kazuma: 48 exp
Allen Dante: 42 exp
Hasarii Fumiaki: 36 exp
Saru Taidana: 48 exp

Mindenki jutalma: 60 arany

Céhek:
Liberators: 30 arany, Tachibana Makoto +5 exp, Katsumoto Hiro +5 exp (ha inaktív tessék kitenni, de olyan nincs, hogy bent hagyjuk, mert így olcsóbb a céhház, viszont expet ne osszunk neki), Zhel T. Everett +5 exp, Kamijou Ryner +5 exp, Saru Taidana +4 exp,

Justice League: 30 arany, Shiel D. Lewis +2 exp, Jasude +5 exp, Rita Hanami +4 exp, Peter Worker +4 exp, Yurihime +5 exp, Szophie +5 exp, Hinari +5 exp, Allen Dante +4 exp

Jártasságok:

Saru Taidana: Növénylátás: 18 -> 29, 1 Kristálylevél, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 5 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 1 Kis Tövisgyökér, 1 Vörös Pitypang
Kristályírás: Kinézet Kristály Recept, Pánik Kristály Recept

Szophie: Érclátás: 17 -> 28, 1 Holdkő, 4 Sida Kő, 1 Munkálatlan Bőr, 1 Rubint, 2 Halvány Rubint, 4 Vasérc, 1 Bronzérc
Páncélkészítés: Vastalpú Bakancs Recept, Koboldgyűrű Recept

Allen Dante: Érclátás: 25 -> 36, 4 Halvány Rubint, 3 Bronzérc, 2 Holdkő, 1 Rubint, 1 Vasérc

Kazuma: Érclátás: 1 -> 12, 1 Rubint, 1 Bronzérc, 3 Sida Kő, 3 Holdkő
Növénylátás: 9 -> 20, 2 Vörös Pitypang, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 4 Tövisgyökér, 1 Kristálylevél, 3 Faeno Levél, 3 Kis Tövisgyökér
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.