Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

+21
Snowcat
Tsubasa Norika
Nio
Jun
Kyuushiro
Fuuko Shinatsu
Peter Worker
RenAi
Tomoyama Tsubaki
Enheriel
Askr
Halász Alex
Chitose
Joey Chrome
Szophie
Viola
King
Taidana
Yurihime
Hinari
Anatole Saito
25 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Jan. 29 2013, 01:35

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Jkovcscgr

Macskás kovács új helyszínre költözött.
Itt megtalálsz a szokásos választékkal: Artes céhbolt


A hozzászólást Anatole Saito összesen 184 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 15 2013, 22:50-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 11 2013, 01:35

Nagy mennyiségben vásárolnék munkálatlan bőrt
+
Holdkövet annyiért, amennyit nem szégyelltek kérni érte!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Hinari Szer. Feb. 13 2013, 22:31


Elgondolkodva léptem be az üzletbe, inventorymban a frissen szerzett nyersanyagokkal. Amikor végre ráeszméltem, hogy már helyben vagyok, érdeklődve kémleltem körbe, és hirtelen nem tudtam eldönteni, az engem bámuló macskát nézzem-e a cégéren, vagy inkább az illatok irányába forduljak. Végül egy harmadik megoldást választottam, és odabattyogtam a pulthoz, udvariasan bemutatkozva:
- Jó napot, Hinari vagyok. Szeretnék néhány dolgot elkészíttetni, ha lenne rá lehetőség. Minden szükséges nyersanyaggal rendelkezem, így itt helyben megvárnám, amíg elkészülnek - mondtam, közben fél szemmel a bolt sütizős részét vizslatva - ezekre lenne szükségem: Bronz sisak, Bronz vért, Bronzgyűrű és egy Használt cipő - folytattam mosolyogva, remélve, hogy sikerül megegyeznünk.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Feb. 14 2013, 02:09

Az ajtócsengő összetéveszthetetlen csilingelő hangja jelzi, hogy látogató érkezik. Én magam hátul ügyködök a műhelyben, éppen a költségvetéseket nézem át és leltározom az alapanyagokat. Nagyon felbolydult az utóbbi napokban az érc biznisz, és én sem akarok lemaradni a konkurencia mögött. A cukrász segédem máris pattan, hogy felvegye a rendelést, de végszóra én is megérkezem.
- Üdvözletem kisasszony, én volnék a kovácsmester, Anatole. Rendeljen valami ínyére valót, amíg én dolgozom. Ám még mielőtt belekezdenék, nem árt a részleteket megbeszélni. Kérem, foglaljon helyet. - invitálom meg a lányt egy asztalhoz, s ha engedi kézcsókkal üdvözlöm is. Ekkor veszem észre, hogy JL céhlogó virít az életsávjánál. Különösebb ellenérzést nem vált már ki bennem az Ököl, főleg az új névvel és vezérrel, ráadásul Hanami kisasszonnyal is jó üzleti kapcsolatot ápolok.
- Ha jól sejtem, a kezdő felszereléseit szeretné lecserélni. Mármint ne vegye sértésnek kérem, nem degradálni akartam a jelenlegi holmijait - mosolyodok el kedvesen - Bevallom én nem szeretnék alacsonyabb szintű játékosokon nyerészkedni, ráadásul a pénz helyett számomra fontosabb az alapanyag. Kegyed esetleg bír érclátással, vagy pedig vette a bőröket, köveket? Az a szett, amit az imént kérvényezett, több mint 100 aranyba kerülne. A céheink közti jó viszony kialakítása érdekében felajánlom Önnek, hogy 80 aranyért legyártom őket, de emellett abban reménykedem, hogy elsőként fog felkeresni, ha eladó érce van netalántán. Ez mennyire hangzik korrekt ajánlatnak az Ön számára, kisasszony?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 14 2013, 18:56


Az eladó udvariasan köszöntött, majd mindketten helyet foglaltunk, hogy kellemesebb körülmények között tudjuk megbeszélni az üzletet. Ajánlatát igen korrektnek találtam, ám közben eszembe jutott, hogy elfelejtettem még valami fontosat:
- Elnézést, de szembe jutott, hogy az eddigieken kívül kellene még egy selyem köpeny is, természetesen arra is van elegendő nyersanyagom. Az érceket a jártasságomnak köszönhetem, és örömmel tudatom önnel, hogy a szükségesnél több érccel rendelkezek, így ha önnek az úgy jobb, beszámíthatjuk a vételárba. 3 vasércet tudok felajánlani, ha megfelel.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Feb. 14 2013, 19:06

- Kiváló-kiváló! 3 vasérc és fejeljük meg 50 arannyal. Úgy egyikünk sem jár rosszul. Remélem így megfelel.
Miután a lány rábólint, lehívom inventorymból a kovács kesztyűmet és a kalapácsomat, majd utóbbit a vállamra csapva megvárom, amíg az alapanyagokat, a bónusz vasérceket és a pénzt is átutalja. Első blikkre senki nem nézné ki belőlem, hogy egy ekkora kalapácsot egyáltalán meg tudok emelni, de hát erre való a súlyemelés. - Kis türelmet kérek, addig fogyasszon bátran - jegyzem még meg, mielőtt hátravonulnék a műhelybe. Nagyjából 10 perc elteltével meg is jelenek a szettel, s hagyok időt, hogy a kardforgató hölgy szemrevételezze. A megfelelő helyeken elhelyeztem a védjegyemet is, persze ez nem ront a termékeke esztétikumán. - Nos, hogy tetszik? - vigyorgok rá elégedetten.

Ha valóban rábólintasz a kért árra, akkor csere-berében utald át az érceket és az 50 aranyat, én pedig hamarosan küldöm a kész holmikat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 14 2013, 20:05


- Tökéletes – feleltem neki őszinte mosollyal, majd egy rövidke számolás után előpakoltam a felszereléshez szükséges anyagokat és persze az 50 aranyat – Ha jól számolom, összesen 3 vasérc, 8 bronzérc, 3 munkálatlan bőr, 4 sida kő és 2 halvány rubint. Ugye? – kérdeztem aztán, remélve, hogy semmit sem számoltam el. Sose voltam túl jó matekból, de a tárgyakhoz szükséges ércek mennyisége és minősége publikus információ, így (elvileg) könnyedén kikövetkeztethető.
Ha Anatole egyetértett, visszaültem és elmajszoltam egy-két süteményt, amíg a felszerelésekre vártam. Miközben a kalapács csattogását hallgattam odabentről, újra szemügyre vettem a négylábút, aki azóta is kint himbálódzott, szemeivel a frászt hozva az arra járókra, nameg rám. Mire a kovács előkerült, kezeiben a frissen kovácsolt áruval, én már a pult mögött álldogáltam, elégedetten konstatálva, hogy jó munkát végzett.
- Remek, remek – bólogattam – Látszik rajtuk, hogy készítőjük érti a dolgát – folytattam, és már éppen raktam is volna el őket, amikor megláttam az emblémát – Remélem az ellenfeleimre is hasonló benyomást fog tenni az a szempár, mint rám – nevettem, közben a macska ádáznak tűnő szemeire mutatva. Ezek után illedelmesen elköszöntem, és arcomon boldog mosollyal hagytam el az üzletet.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Yurihime Pént. Feb. 15 2013, 00:34

Talán nem volt olyan jó ötlet egyedül idejönni. Tétován álldogáltam a bolt bejárata előtt, igazából már az is egy kisebb csodával ért fel, hogy rátaláltam. Rengeteg bizonytalanság gyülemlett fel bennem: jó ötlet-e Lewis-sama tanácsai nélkül belevágnom ilyesmibe? Elég aranyam gyűlt-e össze ahhoz, hogy vásároljak valamit, amivel nagyobb hasznára leszek a céhnek? Egyáltalán találok-e valamit, ami segít abban, hogy méltó tagja legyek az Igazságligának és ha igen, vajon tényleg nem baltázom el? Mély levegőt vettem, most hogy itt voltam, már nem futamodhattam meg. Mindig csak előre. Megfogtam a kilincset, finoman lenyomtam, és beléptem az üzletbe.
- Szép napot kívánok ^.^ - köszöntem mosolyogva és beljebb léptem. Orromat mennyei illatok csapták meg, ráadásul a bolt cégére is felettébb rokonszenves volt, de vajon megtalálom-e azt, amit keresek? Hátrasimítottam nem túl régen szerzett köpenyem - hiszen egy hősi céh tagjaként kötelezőnek éreztem azt beszerezni -, majd megacéloztam akaratomat és minden bizonytalanságom ellenére kecsesen a pulthoz siklottam.
- Lássuk csak, hogy is... Felszerelkezést keresek ^.^ Árusítanak esetleg valamit, ami segítene ebben a világban hasznosabbá válnom mások számára? ^.^ - tettem fel a kérdésem, habár nem voltam benne biztos, hogy mennyire volt érthető - Elnézést kérek, ha valami butaságot mondtam, számomra még sok minden új ^.^" - folytattam végül, bízva abban, hogy pozitív válaszban részesülök.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Feb. 15 2013, 14:05

- Igen, teljesen jól számoltad. - A biztonság kedvéért azért én is átellenőriztem a katalógusom alapján, de valóban megvolt minden, ami szükséges, s amit bónuszként megbeszéltünk, mint a munkadíjam. Mikor visszatérek a kész termékekkel elégedettség tölt el, hiszen a lány a munkámat dicséri. A védjegyemet illető megjegyzésre csak elmosolyodok, de örömmel konstatálom, hogy végre valakinek a figyelmét ez is megragadta.
- Használja egészséggel kisasszony, s kérem ne feledje, ha eladásra szánt ércei lennének, kérem elsőként gondoljon rám, mint potenciális vevőre. Sok sikert kívánok az Aincradi életéhez és térjen be hozzám legközelebb is. Köszönöm a vásárlást! - intek még utána, mikor távozik, majd ismét visszatérek a műhelybe, hogy a friss bevételt elkönyveljem.

Nem telik bele fél óra és a kilincset ismét egy JL tag nyomja le. Nocsak, az iménti lány talán már el is vitte a jó hírem a céhükbe? Kivételesen én magam fogadom az érkezőt, a segédemet ugyanis elküldtem ebédszünetre.
- Szép napot kegyednek is! Parancsoljon, miben segíthetek? - fogadom kedves mosollyal a rokonszenves teremtést. Nem akarom kijavítani a felszerelkezés szavát, illetlenségnek tartanám, ha leállnék okoskodni. Így is tökéletesen értem, hogy mit szeretne. - Ha jól látom kisasszony, Ön nem rendelkezik pettel, tehát nem idomár. Ez esetben jelenleg egy Bronz sisakkal tudnék hozzájárulni a sikerességéhez. Ez 4 pontértéknyivel növeli meg a páncélzatot és csupán 60 aranyba kerülne. Jelenleg ez a forgalomban lévő második legerősebb sisak, illetve ez van most raktáron. De ha szeretne foglalást tenni más termékekre is, akkor kérem tekintse meg a katalógusomat. - nyújtom át neki a recept- és árlistámat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Yurihime Szomb. Feb. 16 2013, 13:01

Kissé megilletődötten pislogva hallgattam a férfiú mondandóját, aki az üzletben fogadott. Lenyűgözőnek találtam, milyen gördülékenyen tálalta a lehetőségeimet, melyek ugyan felettébb szűkre szabottan hangzottak, ámde kedvesen felajánlotta a katalógusát, hogy szemezgethessek belőle.
- Hálásan köszönöm ^.^ Talán oktondiság ilyesmit kérdezni, de meg tudná mondani kérem, kényelmetlen viselet-e a sisak? Embarassed - kérdeztem kissé zavarba jőve, a vállvértjeimet is kissé nehezen szoktam meg ugyanis. Hozzáértésem hiányában ennél többet nem tudtam hozzáfűzni a dologhoz, és semmi okom nem volt kételkedni a fiatalember szavában. A lista átnézését is igyekeztem megejteni, habár be kell valljam, nem igazán voltam képes kibogozni azt. Csupán egyvalamin akadt meg a szemem.
- A-ami azt illeti, egy ilyen erőt adó gyűrű azt hiszem hasznára válna a képességemnek ^.^ Persze csak ha nem jelent az ön számára terhet és nem foglalom el mások elől, akiknek jobban szükségük volna rá Embarassed - szólaltam meg végül kissé bizonytalanul, szemlesütve pillogva az eladóra.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Feb. 16 2013, 14:46

- Elnézést kérek, még be sem mutatkoztam. Anatole vagyok, Anatole Saito, az Artes Liberales céh vezére. Örömmel tölt el, hogy a boltomat választotta, kisasszony. - pillanatnyi illetlenségem miatti zavartságomat egy mosollyal próbálom leplezni, s ha hagyja, akkor kézcsókkal illetném.
- Szerény véleményem szerint nem olyan kényelmetlen, mint a valóságban. Igaz bronz sisakot még nem volt alkalmam viselni odakint, de úgy vélem, ha megvannak a megfelelő pontjai, akkor nem okozhat kellemetlenséget. A hétköznapokban nem szotam viselni én sem, de ha elkél a plusz páncélérték, akkor persze én is puccba vágom magam. Máskor viszont nem igazán passzolna kegyed elegáns öltözetéhe és csinos pofijához - bókolok neki finoman, ennyit minden hölgy megérdemel. - Esetleg tudok még egy vértet is ajánlani a sisak mellé megrendelésre, igaz ez jóval magasabb árkategória, de hosszú távon kifizetődő. Az Ön által választott gyűrű viszont lényegesen olcsóbb és az előállítása is könnyebb művelet. Elnézést kérek, ha kicsit nehezen értelmezhető, amiket mondok, igyekszem érthetően fogalmazni. Ha megenged egy indiszkrét kérdést... rendelkezik kegyed esetleg érc- vagy növénylátással? Mert azzal tudunk a későbbiekben faragni a költségeiből. A sisakot egyébként 60 aranyért oda is adnám Önnek.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Vas. Feb. 17 2013, 16:12

Cseng felettem a csengő, ahogy belépek. Ez köszönésnek éppen elég is lesz – gondolom, és kicsit megállok a küszöbön. Átlépjem? Ne lépjem? Elég hülye tipp pont idejönni, de lassan kifogyok az ötletekből. És a lendületből is. Ha folyamatosan elbukik az ember, az egész szépen felzabálja a lelkierejét. Én sem voltam már over 9000 belőle, sőt!
Szevasz? – kockáztattam meg egy köszönést, és lassanként csak beljebb tessékeltem magam. Várom Anat válaszát, és továbbra sem nézek fel.
Mikor legutóbb itt voltam, csont nélkül fogadott, de azóta történt egy-két dolog, és fogalmam sincs, hogyan fog reagálni rám. Egy Mizu, haver?-ral mégsem kezdhetek nála. Nyitva hagyom még kicsit mögöttem az ajtót, a kezemmel támasztom, ahogy előrébb lépek, hátha nem lesz túl hálás, hogy megint láthat, és gyorsan távozóra kéne fognom. Bizonytalanul lesek fel, hogy lássam, hogyan reagál rám. Megütközve pislogok a srácra, aki Anat helyén áll. Nagyon-nagyon ismerős a tag… Oh, csak nem? – hasít belém a felismerés.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Yurihime Hétf. Feb. 18 2013, 19:36

- Ugyan, egyáltalán nincs miért elnézést kérnie, Saito-sama ^.^ Én... Yurihime vagyok, örvendek a találkozásnak ^.^ - feleltem a bemutatkozásra, tiszteletteljesen meghajolva a férfiú előtt. Azt hiszem kezdem megtanulni, hogy a választott nevemen mutatkozzak be, ezúttal meg tudtam akadályozni, hogy a valódi nevem kicsússzon a számon, noha szükség volt ehhez még némi lélekjelenlétre. Szimpatikus, jó modorú fiatalember volt, egyre kétségtelenebbül, ráadásul céhvezető, mint Lewis-sama *.* Vajon minden céhfőnök ilyen figyelmes?
- Nagyon kedves ^.^ Hálásan köszönöm a tájékoztatást, azt hiszem mindent értettem. Biztosan kellemetlen lehet egy magamfajtával foglalkozni önöknek, akik otthonosabban mozognak ezek között a körülmények között ^.^" Így hát különösen tiszteletreméltó a türelme és a megértése. Anou... - Elbizonytalanodtam, ugyanis a kért aranyat megkíséreltem átadni, de a menü kezelése még mindig rengeteg nehézséget okozott, habár valamivel könnyebb, mióta kaptam segítséget. Ám ilyesmiben, amit most szerettem volna megtenni, még nem nagyon volt gyakorlatom, tétova mozdulataimmal pedig azt hiszem ezt nem is igen titkolhattam el.
- Sajnálom, igyekszem... a-azt hiszem ez így lesz jó? - kérdeztem úgy magamtól, mint Saito-samától is az ablakban piszkálódva. Megnyomtam valamit, de hogy ennek 60 aranyam átadása lesz-e az eredménye, abban már nem voltam bizonyos ^.^"
- Hogy a kérdésére is válaszoljak, növényszakértelemmel bírok, ám az arra szolgál, hogy Lewis-samát segítsem hősi céljaiban a lehető legjobb tudásom szerint ^.^ Oh, tudja, Lewis-sama a céhfőnököm ^.^" - magyarázkodtam, hiszen talán azt sem tudja, kiről beszélek, engem pedig elvitt a hév és a lendület, annyira izgatott lennék folyton a lovag miatt. Igazán különös, magam sem teljesen értem, miért vágyok ennyire arra, hogy segíthessek neki.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 18 2013, 22:08

[Taidana]
Megcsörren a csengő a bejárati ajtó felett, mai azt jelzi, hogy vendég érkezett. Mito csupa kulimáz, éppen egy süteménykölteményt fejez be a pult túlsó végén a márványlapon. Kicsit mérgelődik magában, hogy pont a végső simítások közepette zavarja meg egy vevő, de mégiscsak az a dolga, hogy kiszolgálja őket. Anatole éppen hátul sürög-forog, ugyanis beszerezte az utolsó szükséges darabkáját az új sisakjának, így izgatottan munkálkodik a műhelyben. Mito megtörli a kezét a kötényébe, majd előbújik a süteményes állványok mögül, hogy kihúzva magát tisztességesen köszönthesse a vendéget. Szó azonban először nem jön ki a kissé tátva maradt száján, amikor megpillantja Taidanát. Nagyon is emlékszik még az idomárra, akihez személyesen küldték el üzletelni, Anat elégedett is volt a vétellel. Most azonban végleg lebukott, hogy kinek dolgozik, így kár hazugságokkal elkendőzni a dolgot. Becsukja a száját, erőt vesz magán, majd lesimítgatja a ráncokat a kötényén. Úgy viselkedik a fiúval, mint bármelyik másik vevővel.
- Üdvözöllek Anatole kovácsműhelyében, mindjárt szólok a főnökúrnak... - Majd már iszkol is hátra, hogy kitessékelje Anatot, ő maga pedig a műhely küszöbén állva kíváncsiskodik tovább. Hátul már felhívta Mito a kovács figyelmét a különleges érkezőre, ő maga pedig rettentő kíváncsi, hogy mi lesz itt ezután, mert még mindig nem árulták el neki, hogy miért kellett éppen egy segédnek üzletelnie a kristályíróval. Anat kilép a műhelyből, majd kényszeredett mosolyt próbál erőltetni arcára, de nem sikerül neki. Most nem.
- Üdv, Taidana úfri. Minek köszönhető a látogatásod? - többet nem mer kérdezni, nem akar belebonyolódni olyan témákba, amik nem túl könnyen emészthetőek.

//Kivételesen E/3 Mito miatt, következő reagnál visszaállok az E/1-re//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Hétf. Feb. 18 2013, 22:20

Vakerálhatnék mindenfajta idióta baromságokról, a számba jöhető témáknak se vége, se hossza, nézzük csak: ott van az időjárás, az örök változó tényező, aki senkit nem hagy hidegen, ott vannak a statok, a legtutibb közhely itt a SAO-ban, vagy a sárkánygyíkok fel-feltűnő animációja, mert az aztán senkit nem hagy hidegen, és komolyan mondom, hihetetlen, hogy egyesek milyen fejbevágós ultrakatyvasz összeesküvés-elméleteket képesek gyártani rájuk, ott van a… nem is tudom, folyamatosan egyetlen kép tolakodik be lelki szemeim elé, hogy ő a téma, ő az igazi téma, csakis ő, és amikor az embert ilyen szinten zaklatják a saját gondolatai, akkor nehezen bök ki nekifutás nélkül csak úgy hirtelen több baromságot. Én is lefagyva álldogálok néhány másodpercig a kovács előtt, csak az arcomon látszódnak az érzelmek, ahogy éppen válogatok a témák előtt, elvetem valamelyiket, vagy végre elhatározom magam, hogy aztán kéziféket húzzak be, míg végül csak kibököm.
Odarongyolok hozzá, megragadnám két vállát, ruháját alaposan meggyűröm, hogy arcát minél közelebb húzzam magamhoz. Lássam, ha hazudik, lássam! A szemembe hazudjon akkor!
Láttad Susayát! – alapvetően kérdésnek szántam, de végül nagyon is állításként, sőt, bírósági határozatként, vádként csúszik ki a számon, sőt mit csúszik, egyenesen röppen, és szegeződik is neki a tőlem elvileg miliméterekre lévő Anatnak.
Ebből a kelepcéből aztán nincs menekvés, haver, és még a nyamvadt kis stílusos dumáddal sem vághatod ki magadat, mwuhahaa! – Észreveszem, ha hazudsz, nuku trükközés! – tudatosítom benne is, hogy még csak meg se próbálja azt mondani: nem látta. Úgyis tudom, hogy látta. Itt kell lennie. Már csak azért is, mert… mert máshol nem lehet! Ha nincs itt… akkor fogalmam sincs, hol lehet! Akkor… vége a világnak!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 20 2013, 09:29

[Taidana]
Az idomár pár másodpercre lefagy, majd úgy indul meg felém, mint akit puskából lőttek ki. Összefonom mellkasom előtt a karjaimat, egyik lábamat egy hangyányit hátrébb teszem, hogy ne tudjon egykönnyen kibillenteni az egyensúlyomból, akármit is akar közeledtével. Mondanám, hogy meglepetésként ér az ezutáni cselekedete, miszerint megmarkolja a vállamon a ruhát, de az a helyzet, hogy ez a srác még nálam is jobban szeret belemászni másik intim szférájába... Igyekszem rezignált tekintettel tűrni a szavait és a tekintetét, de be kell valljam magamnak, fogalmam sincs miről beszél. S ez az ötlettelenség valószínűleg kirajzolódott az arcomon is. Mindenesetre nagyon nem volt komfortos ez a helyzet, így ideje volt cselekedni.
- Lennél szíves... - Súlyemelésemet és magasabb erőpontomat használva megragadom a fiú kezeit, és lefejtem őket magamról. - Fogalmam sincs hol van a majmod, de azt még kevésbé értem, hogy miért pont nálam keresed! Mondanám, hogy nézz körbe és bizonyosodj meg róla magad, de úgy vélem ehhez semmi jogod. Szóval bökd ki végre, hogy miért jöttél...- szólok vissza neki kissé ingerülten. Nem éppen olyan hangulatban váltunk el legutóbb, hogy jópofiznom kellene vele, vagy meginvitálnom egy teára, azt meg végképp kikérem magamnak, hogy a ruhámat gyűrögesse és az arcomba másszon a saját boltomban. Ugyanakkor egy aggasztó kérdés még továbbra is fennáll: Ha nem nálam, akkor hol van Susaya? Már ha ez nem valami kamu indok, amivel idejött ma hozzá.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 20 2013, 13:42

[Anatole]

Egy eldöntendő kérdést tettem fel neki. A válasz igen vagy nem. Erre ez a nyomorult mit csinál? Annyit pofázik, hogy azt se tudom, most akkor mi a válasza. Hogy én mennyire rühellem a kis témakörbejárós stílusát! Persze az egész más lenne, ha legalább a hanglejtése fennhangon hirdetné nekem, hogy igen, itt találom az én egyetlen és utolsó, szívemnek oly’ drága Susayámat, de nem, képen nyom az igazsággal, hogy köze nincs hozzá. Hát akkor… nincs is más hátra: V I L Á G V É G E - ahogy Susaya mondaná.
Elkeskenyedő hangon válaszolok, bár magam sem értem, hová tűnik férfiúsan mély hangon, és mi a francért nyúlok automatikusan a szememhez is, miközben ezt szörcsögöm neki:
- Hát mert nincs meg. Susaya nincs sehol! – Nem is értem, ez neki hogy nem tök egyértelmű, mi másért keresném nála, ha egyszerűen nem tudom, hol máshol lehetne. – Összevesztünk, és aztán valahogy elkeveredtünk egymás mellől! – szipogom, miközben egyetlen célom, hogy ne kelljen a kovács szemébe néznem. Még a végén kiröhög, vagy valami. Most már én aztán bármit kinézek belőle, érted, ki tudja, mi jár a fejében.
Kérdés nélkül keresek magamnak egy széket, ha kell, a pult mögül ráncigálnám elő, hogy lesülhessek rá, és kezemet arcomba temetve terjesszem ki teljes önsajnálatom sötét auráját az egész boltra. – Minden olyan gyorsan történt, én nem is tudom már utólag, hogy mi történt közöttünk, minden olyan idillikus volt, vágod, tök szép, meg minden, aztán egyszercsak jött valami vacak kavarc, és bumm, el is váltak az útjaink… én nem tudok nélküle élni, Anat! – rázza meg testemet a sírás, pedig tudom, hogy az igazán kafa csávók nem sírnak, én sem sírok, nem én, csak… könnyezik a szemem, én meg hagyom, hadd csinálja.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 20 2013, 14:26

Hát nem kamu fedősztori Susaya eltűnése? Komolyan azért jött hozzám, mert elveszett a majom és nincs semmilyen csalafinta hátsó szándéka? Nagy franc a srác, de az, hogy műsírást produkáljon, azért az még az ő képességeit is meghaladná. Ráadásul Susayát csak nem használná fel a sunyi céljaira, annál kedvesebb számára, minthogy ilyen alantas célokra használja fel. Plusz Mito is említette, hogy a majom nem volt a boltban, mikor elküldtem a kristályíróhoz. Egek, ha tehát minden igaz abból, amit az idomár fiú előad, akkor egyedül bóklászik az alacsony kis életpontocskáival, kiszolgáltatva minden ártó szándéknak.
Amíg a vendégtérben talál magának egy ülőhelyet és kipanaszkodja magát, végig szemmel követem minden mozdulatát. Nem mer rám nézni, talán jobban is teszi, legalább is én örülök neki, hogy nem látja az elgyengülésem. Biztos nem fogok odamenni hozzá és megsimogatni a hátát, mint egy kisgyereknek, de elszorul a szívem a kétségbeesését hallva. Ugyanakkor dühös voltam rá, mert biztos voltam benne, hogy az ő hülyeségei miatt hagyta faképnél a petje. Annyira tudtam, hogy nem lesz jó vége a sokszínű terveinek. Saru Taidana, te barom... ha nem lettél volna olyan idióta akkor, ott, Arbusban, most együtt építhetnénk Aincrad legerősebb céhét és te sem rinyálnál itt a peted után.
- Meg kell keresnünk... - szűröm fogaim között, és magam sem hiszem el, hogy az imént ajánlottam fel a segítségem és az együttműködésem. Sokkal jobban kedveltem azt az aranymajmot, mint a gazdáját, és érte képes voltam félretenni az idomár iránt érzett jelenlegi ellenszenvemet. Megadóan sóhajtok egy nagyot, majd segédem felé fordulok. - Mito, vedd át a boltot délutánra, ma már nem jövök vissza. - Leveszem a kovács kesztyűmet miközben odalépkedek Taidana elé, majd kérdőn pillantok rá, hogy elfogadja-e a segítségem. Ha igen, akkor biztos lehet benne, hogy kérdések sorával fogom bombázni, és valószínűleg alaposan meg fogom mosni a fejét is, mert olyan fafejű volt, hogy hagyta elmenni a petjét. - A térképen nem lehet követni a peteket ugyanúgy, mint a barátokat? Vagy ehhez nyomkövetés kell?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 20 2013, 14:54

Bólogattam. Legalább ennyire képes voltam, ha már nem tudtam elállítani csobogó könnyeim áradatát. Csak bőgtem, mint valami gyerek, akitől elvették a játékszerét. Pedig Susaya sokkal több volt nekem, mint holmi gyerekjáték, ő nem csak a fegyverem volt, hanem egyben a barátom, a segítőtársam, az én kis privát helpdesk-em, kifogyhatatlan bölcseletek tárháza. Annyira jó hatással volt rám, hogy lassanként ő kezdett válni az én lelkiismeretemmé is, és így a sajátomat kezdtem elveszíteni. Talán ezért is hagyott el végül.
Összeszedem a bátorságomat, és csak fellesek Anatra, ahogy elém áll. Várom, hogy majd megrovóan néz rám, vagy valami, de meglepetten tapasztalom, hogy szó sincs ilyesmiről. Ha már kiadta az utasítást, akkor én is felállok, szippantok még egyet az orromon, és megtörlöm a szeme is. „Nem bőgtem, én aztán nem, és merjen szólni, aki másként gondolja” – nézzéssel járattam körbe a tekintetem, biccentek Mikonak, igazság szerint magam sem tudom, miért, majd harciasan kivonultam a boltból, Anat előtt masírozva.
A lendületem itt aztán ki is merült, és megint a sírás szélén állva fordultam oda a kovácshoz:
- Direkt vettem nyomkövetést, hátha valahol rábukkanhatok, vagy hallgatózást, hogy esetleg valaki erről beszélgethet, de nem, nem, nem és nem. Sehol egyetlen nyom, sehol semmi – fakadok ki. – Megnézhetném a tárképemen is, igen, hogy merre jár. Megnézhetném, Anat, de nyilván ha akarná, hogy megtaláljam, meg is találnám, én aztán megtalálnám! – Ezúttal francokat kell nekem szék, lehuppanok én a földre is, csak hogy mutassam, mennyire kivette ez az egész a lábam alól a talajt. – Kinek van kedve egyáltalán életben maradni, ha nem akar mellette lenni élete társa?! – fakadok ki, hogy újra megrázza testemet a zokogás, az én arcom pedig újra üdvözölhesse a tenyereimet, hogy kicsit eltakarjam magam.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 20 2013, 15:25

Ha azt mondják nekem egy hete, hogy Saru Taidana mellé fogok szegődni, hogy segítsek neki, akkor annak kertelés nélkül beleröhögtem volna a képébe. Nem érte teszem, hanem Susayáért. Legalábbis ezzel nyugtatom magam. Az viszont, hogy az idomárt ennyire kétségbeejtő szituációban kell látnom, és hogy ennyire nem bírja türtőztetni magát, az valahol kicsit kiábrándító is. Ő egy idegesítő, stramm kölyök, akinek mindig mindenre van valami odavágós válasza, akivel képesek vagyunk hosszú szócsatákat vívni és mindig méltó ellenfelem volt. Erre most itt bőg a boltom előtt a placcon ülve, mint egy taknyos gyerek. Amikor aztán Susayát élete társaként említi, kétszeresen is elkeskenyedek. Egyrészt mert belegondoltam abba, hogy én mit éreznék, ha Vioval összevesznénk valamin és ki tudja mióta nem akadnék a nyomára. Másrészt féltettem a fiút attól a csalódástól és veszteségtől, ami majd akkor fogja érni, mikor végre egyszer kijutunk ebből a játékból és a petje megszűnik létezni ezzel a világgal együtt. Vagy érte képes lenne inkább itt ragadni, vagy újra visszatérni? Nehéz az idomárok élete...
Mellkasom előtt összefont kézzel, morózus tekintettel nézek le a földön ülő fiúra, és kis híján elkezdek idegesen topogni a lábammal is. Morgok egy sort, majd megadóan az ég felé dobom a kezeimet. Megragadom a vállainál, vagy a hóna alatt, ahogy jobban kézre esik, majd abban bízom, hogy súlyemelésem elégségesnek fog bizonyulni, hogy végre talpra állítsam.
- Hagyd már ezt abba, úrfi! Bőgéssel semmire sem megyünk! Elhiszem, hogy kétségbe vagy esve, de tűrd férfiként az arculcsapást! Kezdjük az elején... Hol váltatok el egymástól? Csak ketten voltatok, vagy harmadik személy miatt vesztetek össze? Merre ment el? Nyilván voltak tippjeid, hogy hol lehet és azokat gondolom már felkutattad, ugye? Ugye!? Sokkal okosabb, mint amilyennek hiszed magad, szóval szerintem ott kell keresni, ahol nem keresnénk...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 20 2013, 15:47

Csipp-csepp-csöpp… Ki merészeli mégis azt mondani, hogy bőgök?! Remélem, hogy senki, mert annak kapásból letépem az arcát. Már ha egyáltalán észreveszem. Vagy meglátom. Esetleg hallom. Igen, a meghallásra még egész jó esélyem van, ahhoz nem zavarnak be a könnyek, bár a szipogás és az időnként produkált hangos és orkánszerű hüppögős levegővétel, vagy trombitálás némileg rontja az esélyeimet.
Anat szavaira alig figyelek. Hát senki nem értheti azt a mély fájdalmat, amit én átérzek?! Egy egész világ dolgozik ellenem! Senki sincs velem, mindenki csak Susayát akarja, ő okos, ő aranyból van, ő legendás, ő bölcs, ő… olyan kis picike és sebezhető, ingyom-bingyom esetlen majmóca!
- Gondolod? – lövök el valami teljesen közhelyes választ, és remélem, hogy ez ha nem is válasz, de legalább tovább fogja vinni a társalgásunkat, és végre kibőghetem magam valakinek. Sírás nélkül! Igen, bőgni, sírás nélkül, mert én nem sírok, én nem! Én ilyet is tudok, igen!
Aztán Anat kimondja a varázsszót, én meg egy pillanatra ledermedek: férfiként. Én ne lennék férfi?! Én ne tűrném férfiként?! Hát ez aztán… azt a leborult szivarvégit!
- Hmpf! – Még én sem tudom, hogy mit akartam mondani, de sosevolt sírásom utolsó rázóhulláma még olyan szépen belenyekkentett a szóba, hogy a felismerhetetlenségig roncsolódott. Szegény.
- Énnekem… volt egy… ügyletem. Igen, ügyletem. Csajjal… tudod. – OK, többször akad el a hangom, mint kéne, mert marhára igyekszem úgy csavarni a szavakat, hogy jól jöjjek ki belőle. – Szóval dolgom volt egy csajjal. – Igen, ez így remek, ki nem derül belőle, hogy konkrétan kinyírni akartam. - És ez nem tetszett Susayának, ahogy intéztem. - Komolyan szinte leizzadok, mire ennyit tudok csavarni a történeten, hogy mégis nyomokban tartsa a párhuzamot az igazsággal is. – Így aztán bumm, egyszercsak nem jött utánam.
Annyira rákocentráltam a mesém elmondására és átalakítására, hogy el is felejtettem elterelni a szót róla. Pedig Anat maga ajánlotta az alternatívát, a helyszíneken való végigjárást. Nekem ez teljesen kiment a fejemből.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Feb. 21 2013, 16:08

Nem lettem kisegítve... Sok lényegtelen mellébeszélés, szipogás. Aztán meg rátér erre a kis ügyletére, valami meg nem nevezett nőszeméllyel. Forgatom a szemeimet. Kész idétlenség ez a kölyök. Hogy tudott felszednie egy csajt, ha még azt se képes kimondani a "dolgom volt vele" helyett, hogy kufircolt, szexel, megdöngette, magáévá tette, szerelmi légyottot kezdeményezett és még sorolhatnám miként nevezhetné az affért, ami mindenképpen értelmesebb és választékosabb (még ha trágárabb is), mint a dolgom volt vele... Idétlenség.
- Hát nem azért a két aincradi fillérért, de én is ott hagytalak volna a francba Susaya helyében, ha végig kellett volna néznem, hogy egy csajjal kamatyolsz...- Kicsit megborzongok, túlságosan vizuális típus vagyok és most aztán igazán megsajnáltam Susayát. Őt nem lehet csak úgy elrakni egy pokelabdába, hogy ne kelljen néznie. Brr...
- Ezzel nem segítettél túl sokat. Erőltesd már meg magad! - ragadom meg a vállát erélyesen - Valami támpont kell, amiből elindulhatok, hogy mégis merre keressem...
Aztán a fiú megráz! Mármint nem az a sokkoló élmény, tudod, mikor belédvág a 220, vagy mikor kenyérpirítóval fürdesz, hanem mikor mondjuk villanypásztorba markolsz. Kicsit megcsíp. Illetve itt még annyi sem, mert nincs fájdalom. Csak bizsergető érzés, ami a Taidanát fogó kezemből indulva végigszalad az egész testemet felépítő pixelhálón. Egy pillanat műve az egész, tekintetem azonban fátyolossá válik és a kellemetlen érzés miatt kénytelen vagyok becsukni a szemeimet. Képek villannak előttem. Egy párbajban legyőzött lányt látok. Az Északi negyedre jellemző szegényességet, egyszerűséget vélem felfedezni a villanásokban megjelenő házakon. Egy ottani párbajhelyszín. Várom, hogy Susaya felugorjon a vállamra. Mi, én várom? De nincs sehol. Hol van Susaya? Hol késlekedik már, miért bénázik? Türelmetlenség és elégedetlenség járja át a belsőm. Egyre dühösebb vagyok, aztán ezt felváltja a hirtelen jött kétségbeesés. Megfordulok, de Susaya már nincs sehol. Eltűnt. Magamra hagyott. Nem kér belőlem. Nem-nem-nem! Ez nem én vagyok. Ez Taidana! De ez mégis hogy?
Elszakítom kezemet a fiú válláról, mintha égetne a bőre. Tágra nyílt szemekkel tántorodok meg, oldalra kell lépnem pár lépést és meg kell támaszkodnom a boltom ajtófélfájának, mert szédülök. Mennyi ideig tarthatott ez az egész? Nem tudom mit tegyek. Kérdezzek rá az idomárnál, hogy ő is látta-e az emlékképeket? Mert mi más lehetne, ha nem az ő emlékei!? Akkor mégsem szerelmi légyottról gagyogott az előbb a fiú, hanem erről a párbajról? Bakker, ez nagyon hardcore volt! Mintha érezném, amit ő. Ez a srác tényleg nagyon oda van azért a majomért. Vajon ő mit érzett meg ebből az egészből? Rá se merek nézni, még össze kell szednem magam. Ez... ez valami rohadt bug? Vagy valaki megmérgezett? Vagy Saru egyik kristálya aktiválódott? Vagy egy újabb képesség volna? El vagyok veszve... Anatole nyugodj le!

//Taidana userrel egyeztetve, kari annyit érezékelhet csupán a képesség aktivizálódásakor, hogy az érintés helyén kicsit bizsereg a bőre. //


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 24 2013, 14:53-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Taidana Pént. Feb. 22 2013, 01:09

Hát, kamaty éppenséggel nem volt – vonogatom a vállam, miközben idétlen mosoly ülhet ki az arcomra. Most hogy mondjam meg, bratyó? Végül sóhajtok, és… OK, elég a ködösítésből:
Nem volt se kamaty, se smár, se tipi-tapi, semmi ilyesmi nem volt, tesó! – sorolom fejhangon azokat a fejleményeket, amik meg sem történtek. Utólag kicsit félve lesek fel Anatra, hogy erre most aztán hogyan reagál. Keze a vállamon nyugszik akkor már egy ideje, azon gondolkozom, hogy biztos nem igazán tetszett neki, amit mondhattam, ha ilyen sokáig rajta hagyta. Felpillantva azonban igen hamar gyökeret ver bennem az érzés: itt valami gáz van. – Mi a franc?! – lesek fel meglepetten, az arcát bámulom, igen érdekes pofát vág. Én ilyet aztán még nem láttam az arcán.
Minden rendben, bro? – pattanok fel, már amennyire ezt zsibbadt lábaim engedik, és ezúttal én vállalom a támaszték szerepét: szépen ráfogok a vállára, és közben aggaszt, hogy egyáltalán nem reagál az érintésemre. Mindez csak másodpercek kérdése, alig telik el ebben az egész fura szituációban néhány szívdobbanás, de érted, nekem ez is creepy.
Hé-hé, mondj már valamit, a fenébe is! – nyaggatom tovább. Mióta Susaya velem van, elkezdtem elsajátítani egy olyan parancsoló felhangot, aminek használata esetén nem mellékesen biztos mondjuk, hogy aranymajmomat Kicsi Mesternek fogom szólítani, de esetünkben ezt lehagyom. Anat nem hinném, hogy hallgat rá. Ha igen, az még creepy-bb lenne.
Ezúttal már mind a két kezemet szegezem a vállának, és próbálom kifürkészni, hogy mi a franc járhat a fejében. Ekkor üt szöget a fejembe egy gondolat:
Csak nem Susaya volt az? Susayát láttad meg? Itt van valahol?! – Már engedem is el, felőlem akár le is fejelheti az utcakövet, ha nincs elég tartás benne, én meg lépek is el tőle, hogy alaposan körbefürkésszek az utcán körülöttünk: hol?, merre?, én miért nem? Hol vagy Susaya?!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Feb. 24 2013, 21:56

- Sama? Ugyan már kisasszony, semmi szükség itt "samázásra"! És igazán nincs miért hálálkodnia drága hölgyem, csak a dolgomat teszem. Mindent a vevőkért! Örömmel tölt el, ha egy vevő elégedetten távozik tőlem. Ha a későbbiekben kérdése támad a páncélokkal kapcsolatban, vagy tanácsra szorul, kérem forduljon hozzám bizalommal, igyekszem segítségére lenni. - mosolyodok el bátorítóan, majd a kérdésemre terelődik a szó. Sajnos Yurihime nem bír érclátással, ami több szempontból is sajnálatos, de a növénygyűjtés is egy igen hasznos foglalkozás, főleg ha ezzel a céhe javát szolgálja, mint ahogyan azt említette is. Mert Lewis cimborám bizonyára nem hagyja, hogy elkallódjon az a drága nyersanyag.
- Lewis igen kiváló ember, örülhet kegyed, hogy ilyen derék céhvezére van! Nagy örömmel értesültem róla, hogy a közös kalandunk, melynek a barátságunkat köszönhetjük, szóval azután nem sokkal megkapta a céhvezérséget is. Bízom benne, hogy sikerre juttatja a csapatát, de remélem nem hagynak le minket. - kacsintok rá a lányra pajkosan, majd elfogadom a menümben felvillanó 60 aranyat. - Igen, így rendben is vagyunk. Sikeres volt a tranzakció, a sisakot meg itt ne hagyja kedves!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 25 2013, 01:16

Elsiklanak a fülem mellett azok a sületlenségek, amiket Taidana magyarázni próbálna, azok nélkül is zúg rendesen a fejem. Kivonom magam a segítő kezeiből, majd felegyenesedek és megrázom a fejem. Kissé még mindig szédülök, de egyre jobban visszatér belém az erő. Rendkívül vacak érzés, hogy pont a kölyök előtt kerülök ilyen kiszolgáltatott állapotba, de már nincs mit tenni. Mindkét kezét a vállaimra teszi és úgy próbálja kifürkészni a gondolataimat, miközben én hunyorogva igyekszem felidézni az emlékképeket.
- Ugye nem aktiválódott valamelyik kristá... - kérdeznék rá, de mire a végére érhetnék, az idomár faképnél hagy és felőle aztán ott eshetnék össze álltó helyemben, úgy hagyna ott, mint egy taknyos pézsét. Kössz, cseszd meg, kössz... Mostanra nagyjából visszaszállt belém a lélek, és előre is lépek pár lépést. Néhány pillanatig próbálom követni szemeimmel, amint keresgéli a majmócáját, majd megunom az egészet.
- Az Északi negyedben kerested már? Ott váltatok szét, lehet azóta is ott bolyong... na és otthon? Lehet végig téged les és el sem mozdult mellőled, csak annyira elmerültél az önsajnálatba, hogy észre sem vetted! - összefonom mellkasom előtt a karjaimat és kérdőn, mit kérdőn, vádlón meredek a fiúra. Egyre kevésbé van kedvem neki segíteni, viszont a petért továbbra is aggódom. - Most mi legyen? Elindulunk végre megkeresni, együtt, avagy külön, vagy itt fogunk még bohóckodni egy ideig? Mert ha igen, akkor kihozok egy széket meg egy süteményt. Vagy inkább ki se hozom...- Az iménti emlékképeimre nem akarok egyelőre kitérni, azt várnám, hogy magától beszéljen, de lehet kénytelen leszek kicsit megkapirgálni a témát. Ki volt az a lány, akivel párbajozott és miért? És mindez Susayának miért nem tetszett? Egyáltalán valóban megtörtént az, amit láttam? Nagyon fura ez az egész, de mégsem hozakodhatok mindezzel elő. Még mindig várom a választ, ha sikerül értelmeset kicsikarni végre a kölyökből, akkor hajlandó vagyok neki segíteni. Ha nem, tuti itt hagyom a francba és visszahúzok a boltba a dolgomra. Este azért tennék egy kört az Északi negyedben, hátha alapon...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.