Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Zöldfülű Laculas

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Egil Szer. Jan. 23 2013, 13:03

Zöldfülű Laculas
Résztvevők:
  • Tomoyama Tsubaki
  • Rita Hanami
  • RenAi

Határidő: 4 nap/fő
Sorrend: nincs

A harmadik szinten kevesebb emberrel találkozhatok, mint az előző szinteken. A kifogást, hogy miért jártok erre, azt rátok bíznám, azonban élményetek során a harmadik szint elején egy különleges szobor vonja el a figyelmeteket, hol találkozzatok egymással, ha korábban eme cselekvést nem tettétek meg.
A szobor érdekes látványt mutat, méregzöld színe egyedivé teszi, olyan hatást kelt, mintha mohák nőtték volna be az egész testet. Elképesztő részletességgel van megalkotva, a kabátja minden gombja, az összes hajszála, még a lábainál is látszik, hogy a por miként válik el a földtől. A kompozíció nem tűnik teljesnek, mintha hiányozna valami. A fiú állásán jól látszik, hogy védekezik, de nincs, ki támadja őt. A szobor alkotta látványt még különlegesebbé teszi, hogy az alak maga elé tartott pajzsán egy magányos bagoly huhog halkan és nézi maga előtt a földet. Nem akar elrepülni és nem tudni, hogy mire várhat.
Nézve a mozdulatlan testet ijedjetek meg, miként annak mellkasa megmozdul, mint mikor mély levegőt vesz valaki.

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas 22125400

A küldetésen nézendő pontjaitok:
Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by RenAi Szer. Feb. 06 2013, 05:01

Már két napja pihenem legutóbbi küldetésem fáradalmait, nem volt egyszerű menet, de végül is minden sikeresen alakult, bár voltak olyan pillanatok amikor igencsak kérdőre vontam a sikerünk, de végül is nagyon is megérte elvállalni, sokat tanultam és új embereket is megismerhettem. Igen azt hiszem ezért is szeretek küldetéseket vállalni és megküzdeni másokkal, sokkal többet megtudunk így egymásról mintsem egy sima beszélgetésből.
- Aoooooooommmm, ki kéne kelni az ágyból... - Dörzsölöm meg szemeim. Leemelem a takarót, de meggondolom magam és inkább csak átfordulok a másik oldalamra. Az ablakon halványan szűrődnek be a reggeli nap sugarai, de a fogadó kezd egyre zajosabb lenni. Kezdenek éledni az emberek, ideje lenne nekem is kikászálódnom. Kelletlen de össze szedtem magam és kiszálltam az ágyból, a takarót a hátamra terítve és mint valami palástot magam után húzva sétáltam oda az ablakhoz. Épp csak résnyire elhúztam a függönyt hogy kikukucskáljak rajta. A fény egy vakító csíkot vetített rám.
- Kezd ébredezni a sao! - Jegyeztem meg, az utcára lepillantva. Majd nagy lendülettel ledobtam magamról a takarót, ami elpixeleződött és az ágyon beágyazva lelent meg.
- Mahh, ez de jó, ilyen kéne a való világba is. - Mondtam félhangosan, de már felöltöztem. Előhívtam az invertorim és elővettem a kardom. Suhintottam vele párat, majd rá kellett jönnöm hogy a szoba bútorok nem elpusztíthatatlanok, de egy idő után vissza respanolnak. Tök muris volt. Azzal szórakoztam, hogy megpróbáltam totál eltüntetni az összes bútort még azelőtt hogy akár egy is vissza épülhetett volna. Még szerencse hogy nem nyitott be senki, különben azt látták volna hogy Ai-chan megállíthatatlanul elszabadult. Próbálkozásában hasa korgása zavarta meg, és jelezte hogy illő lenne reggelizni valamit. Kissé kimerülten de kitámolygott az ajtón, majd le az ebédlőbe, ahol szerencséjére alig voltak. Amint megérezte a finom illatokat, ismét új erőre kapott, és leülve egy asztalhoz jelzett hogy rendelni szerette. Egy tökéletes reggeli keretében meg lehet tervezni a mai napot. Ezt gondolom és vallom is :3 Így az első pár falat elfogyasztása után elkezdtem sorra venni a lehetőségeket... Küldi? Most nincs hangulatom hozzá. Harc egy playerrel? Hümm, nem rossz. Körbe néztem látok-e valakit akit kihívhatok. De vagy gyermetegen kedvesnek tűntek, vagy az asztalra tehénkedve félálomban voltak vagy pedig csak olyanok akiket nem szívesen hívnék ki. Itt az előttem ülő fél tonnás nőre gondoltam. Nincs bajom a teltekkel, szó se róla, de elég ijesztő az a kép mikor testével a földhöz szorítva mozgás és védekező képtelenné téve szépen egy-egy apró vágássokkal lecsipkedni az életem. Én pedig csak tehetetlenül fekszem a földön. Jobban bele gondolva amúgy is jobban szeretek fiúkkal harcolni. Razz Kicsit eltelítődve el is ment a harctól is a kedvem, és olyasmit akartam csinálni amit eddig még nem tettem :3 Felfelező útra indulok. Az első szintet betéve vágom, és sok kedvenc helyem is van köztük ez a csepp kis fogadó. Tehát jöhet a kettes szint. A szintemhez mérten már úgyis jobban kéne ismernem a terepet. Tehát felkerestem egy teleportot. Először gyalog akartam neki vágni, de hamarosan meggondoltam magam. Mikor tudatosult hogy könnyedén eltévedek, vagy épp ha olyasvalakivel/valamivel futnék össze úgy hogy totál egyedül vagyok. Így a séta nem volt túl megnyerő ötlet, a teleport kapu előtt nagyot nyeltem, ugyanis nemhogy nem teleportáltam eddig, de még a követ sem használtam. Fogalmam sem volt hogy hogy kell, így csak bátortalan léptekkel szimplán átsétáltam rajta, a következő pillanatban meg túl gyorsan közeledik egy szökőkút lábazata és a talaj. Képtelen voltam megfékezni a lendületet, így nem csupán elestem de még csúsztam is jó pár centit. Morogva tápászkodtam fel, hogy mégis hogy lehetett ezt így megalkotni, hogy taknyoljon vele az ember. Majd mikor leporoltam a ruhám, körbe néztem. Semmi mozgás, egy ártatlan járókelőt nem láttam, pedig elvileg a második szint főterén volnék. Csupán néhány npc álldogál, és várja türelmesen a vendégeket, hátha el adhatja néhány portékáját. Felkerestem párat, hátha lelek új fegyvert, vértet, italokat vagy épp bármi hasznosat. Kissé csalódottan kellett tudomásul vennem, hogy egy-egy szint még nem a világ, és ez még nem jelent ilyen téren semmi hasznot, ugyanis az njk-k csakis azt árulták amit beszerezhetek az első szinten is. Nem is tudom mit vártam. Elhaladva a fogadó előtt, pillanthattam meg némi mozgást és életet, de az első szint tömegéhez mértem ez még mindig igencsak alulmaradtnak hatott. Jobb ötlet híján felkerestem a harmadik megnyitott szint teleportját is. Örömömre nem kellett sokat sétálnom, a fogadótól pár méterre meg is találtam. Körbe néztem lát-e valaki, valahogy mintha azt akartam volna elkerülni hogy a következő landolásomnak ne lehessen senki szemtanúja, persze ostobaság mivel fogalmam sincs mennyien, vagy hogy egyáltalán lehetnek-e a másik szinten. Nagy levegőt vettem, és óvatos szinte lépésről lépésre közelítettem meg a kaput, majd rá kellett jönnöm ha elég közel kerülök hozzá az úgyis magába szippant, részekre bont, majd összerak, és kiköp. Igen kb. úgy érzem mintha kihajítana magából. Ismét megpillantom a talajt, de most sokkal ügyesebb voltam mint az előző alkalommal, ugyanis egy tökéletes mérleg és néhány előre szökellés (tartva a pózt) csökkentette a lendületet, így tapsot érdemelve a talpamon tudtam maradni. Felegyenesedve egy furcsa szobort pillantottam meg. Közelebb léptem hozzá, és jobban szemügyre vettem. Furcsa volt, mintha egy lovag és manó kereszteződése lenne, főleg a sapkáját illetően. Murisnak tartottam. Még közelebb lépve hozzá, elbámultam a részletességén, hogy milyen élethű a haja, a ruhája, az arca. Azt mondanám hogy valódi ember alkotta szobor, de a benőtt moha biztosít arról hogy ez bizony így lett megalkotva, hogy ilyen részletesen kidolgoztak minden eggyes redőt a ruháján, és minden egyes elálló, kusza hajszálat. Annyira megtetszett, hogy pár másodpercig csak meredten bámultam a részleteket, majd a pózt megnézve, eszembe jutott valami. Mókásnak találtam, így meg is csináltam. Szembe álltam vele és míg Ő védekező állást vett fel, addig én előhívtam a kardom és úgy tettem mintha megtámadnám. Gondosan beálltam ebbe a pozícióba, és tartottam is pár másod percig. Elképzeltem hogy milyen lenne ha egy lovaggal kéne harcolnom, ugyanis nem volt még ilyen kaszthoz szerencsém. A pajzsa igencsak megnehezítené a dolgom, és jobban megnézve a fegyvere sem épp egy aprócska tű. Meggyűlne vele a bajom. Elkezdtem terveket szőni hogy mégis mit tehetnék, mikor felnéztem a pajzsára amin egy baglyot pillantottam meg. Nem tudom hogy most repült-e oda vagy sem, ugyanis annyira el voltam foglalva a saját kis hülyeségemmel. Még mindig abban a pózban kezdtem el szemezni az állatkával, de az csak a földet bámulta. Szomorúnak tűnt, ugyanakkor nem volt épp egy félős jószág mivel elég közel voltam a szoborhoz és mégsem repült el. Elmélkedésem az zavarta meg, mikor a szobor mellkasa megelmélkedett és egy nagyot sóhajtott. ~ Sóhajtot?! ~ Dermedtem le a döbbenettől, majd ügyetlenül hátráltam pár lépést. Pár pillanatig azt hittem hogy el fogok futni, sőt ha nem buktam volna fel a saját lábamba valószínű meg is tettem volna.
- Ez él! - Kiáltottam fel ijedtemben, majd mikor összeszedtem magam, és rájöttem hogy nincs veszély, odasiettem hozzá, és elkezdem leszedegetni róla a mohát. Persze csak ha tudtam. Az utóbbi időkben az npc-ket is úgy kezeltem mintha élő emberek lennének, ezt nem is olyan rég megtanulhattam. Ha npc, ha player attól még érezhet, és a törődés és kedvesség bizony nem ártott meg senkinek.

Fogalmam sincs ki hogy fog csatlakozni, de már muszáj volt ide is írni valamit. Smile

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Feb. 13 2013, 09:01

Azóta még csak nem is néztem erre a szintre mióta legyőztük a harmadik szint bossát. Valahogy nem volt semmi amihez ehez a szinthez kössön hiszen minden ami fontos volt nekem ott volt az első szinten. Ebbe beletartozott a műhely és a kicsike kis „bérlakásom Torubanában. Na jó ezt elég nagy túlzással lehet csak lakásnak nevezni hiszen egy fogadó két nagyobbacska szobájáról volt szó amit én lakhelyemül használtam de hát végül is a célnak pont megfelelt. Alig hogy elkezdtem felfedezni a harmadik szintet rögtön egy igen érdekes szoborra lettem figyelmes mellette pedig egy még sokkal érdekesebb személy vetett tábort a földön ücsörögve, habár a testtartásából itélve nem pihenni ült le oda hanem inkább hátraesett rá a piciny fenekére. A személy nem volt más mint Ai-chan a céhtársam és egyben a barátom is sőt talán az egyetlen akit igazán annak mernék nevezni itt a játékban. Azon egyáltalán nem lepődtem meg, hogy elesett hisz gyakran ügyetlenkedik azon viszont már igen, hogy hirtelen felpattant és elkezdte leszedni a szoborra ragadt mohát. Pár pillanatig csak néztem őt és eddig még ő sem vett észre engem. Az igazság az volt, hogy kissé haragudtam… nem sokkal inkább féltékeny voltam rá a viadalon történtek miatt. Nagyon is. Igaz ez az én ostobaságom miatt történ hisz akkor nagyon is alábecsültem őt és biztosra vettem, hogy könnyedén megverem őt. Milyen ostoba gondolat is volt. Végül kissé nehéz léptekkel de odasétáltam a lányhoz.
-Te mit csinálsz? – Kérdeztem tőle majd mikor rám figyelt intettem neki egyet köszönés gyanánt. Ekkor elkezdtem a szobrot vizsgálni mire az sóhajtott egy nagyot.
- Sóhajtott? – Léptem hátra egy lépést rémülten. Szóval ezért kezdte el Ai ezt a szobrot takarítgatni. Mikor sikerült összeszednem magam kissé közelebb léptem a szoborhoz.
- Uhm… Valami baj van? – Kérdeztem a szobortól kissé félénken. Nem a gondolat volt az, hogy ez a szobor él ami kiváltotta belőlem hanem inkább hülyén éreztem magam, hogy egy szoborral kezdek el beszélgetni.


_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Szomb. Feb. 16 2013, 11:17

/Grrr, én persze annál többet vártam.../

Tsubaki stresszes volt mostanában. Eléggé zavarta a dolog, hogy senkinek sem ment tartósan a közelébe és amennyire vágyott valami társaságra, nem akarta hogy lebuktassák és szégyent hozzon a családjára! Ez eléggé két irányba rángatta, s fene tudta mi lehetett volna a kibúvó alóla
A mai nap is olyan össze-visszán alakult, amikor azon a háztetőn ébredt fel ahová az előző éjjel menekült fel egy fiú páros elől, akik mindenáron a fülei aranyosságát akarták kitapintani
Valószínűleg nem akartak utána mászni, mert végül hosszas hívogató szobrozást követően elmentek. Tsubakit addigra pedig elnyomta az álom, így most fáradtan pislogva nézett körül hogy hol is volt most éppen? Hamar sikerült visszaemlékeznie a rémes éjszakára, s őszintén örült hogy végre már vége volt az egész rémálomnak
Éppen kelt fel hogy valahogyan mégis leküzdje magát vissza a földre, amikor valami mocorgás és kiáltás győzte meg, hogy legyen óvatosabb. Mire pedig learaszolt a tető szélére és lepillantott, meglepetésére Rent látta meg a földön csücsülni, sőt... Rita sétált éppen oda és integetett neki, jelezve Tsubakinak hogy ez az újabb találkozás, megint egy ostoba véletlen volt csupán
Csak hogy nem volt neki akrobatikája, így amikor éppen visszamászott volna feljebb, hogy ezt a napot is odafent bujkálva pazarolja el, a lába megcsúszott és a következő pillanatban már pottyant is le az alant húzódó sövényre, onnan pedig továbbgurulva a földön éppen a szobor mellé. Kábultan nézett fel, s két nagyobbacska, figyelő szemmel találkozott össze tekintete. Felpattant, s heves hajlongásba kezdve máris bocsánatért esedezett... egy bagolytól! Mert hogy a bagoly volt az, s egy pillanatra teljesen azt hitte hogy egy harmadik játékossal volt dolga, vagy npcvel. Idegesen perdült meg, így azonban azzal a két személlyel találta szemben magát akiket épp hogy el akart kerülni! Megingott, de sikerült összeszednie magát igaz, meglehetősen ügyetlenül
- Áááá konnichiwa Rita-sama, Yume-sama... - hajlongott, aztán az agyába villant, hogy Rennel még "nem is találkozott" - a... ő... frontharcos bajnok?
Mire észbe kapott már a haját borzolgatva vihogott, persze erőltetetten. Ez nagyon közel volt... vagy még közelebb is, mint kellett volna?

/Am, ha nem jó, hogy a szobor helyett a bagollyal volt dolgom, akkor a végét a reagomnak kiegészítem!/

_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Egil Szomb. Feb. 16 2013, 16:51

Miközben Rita és RenAi csupaszítják a szobrot, az hirtelen megrázza magát és ezzel a cselekvésével tiszta ruhában áll előtettek. A Tsubakival szemező bagoly is fentebb száll, majd le mellétek a földre. A fiú egy manó, legalábbis a zöld öltözékét tekintve annak tűnik, de itt eme mesés világban egy elfnek lehetne őt mondani. Zöld indikátora van, mi jelzi felétek, hogy egy játékos és enyhén zavarban van, miként a testét fogdossa a két lány.
- Ööö… elnézést. – lép hátrébb tőletek.
Nagy, gyönyörű, sárga szemei vannak, melyeken a fény megcsillanása egyszerűen elkápráztató. Miként a sapkáját leveszi, a gyenge szellő könnyedén fújja hosszabb, szőke haját. Amolyan szépfiú - ha egy fiút lehet szépnek nevezni - és az elf kaszt ritkasága még különlegesebbé teszi őt.
- Hol vagyok? Kik vagytok? – ijedten tekint körbe – Hol vagyok? Nem itt kéne lennem! Kik vagytok? – szemei csillogni kezdenek pár könnycsepp miatt és a kardját bár nektek szegezné, azt mégis elejti a pajzsával együtt, majd rogynak össze térdei is. A bagoly mellé száll és halkan huhog. Nem pet, nem a fiúé, legalábbis nem lehet a fiúé, minthogy ő elf és nem idomár.
Egy ilyen szépfiút ne hagyjatok magára, legalábbis most még ne. Kétségbeesettnek tűnik és értetlenül néz maga elé.

A határidő továbbra is 4 nap/ fő, ami azt jelenti, hogy összesen 12 nap.

Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by RenAi Pént. Feb. 22 2013, 01:58

Egy lány hangjára lettem figyelmes. Kissé idiótának éreztem magam mikor tudatosult bennem, hogy mégsem vagyok egyedül, de valamicskét könnyített az érzéseimen az a tény hogy egy már elég rég nem látott ismerősömet véltem felfedezni a hirtelen megjelent lányban.
- Áhh, Ritaaa-chaaaan! – Kiáltottam fel örömömben és kapott tőlem egy nagy, nagy ölelést is, akkorát hogy szinte felborítottam a lányt, persze csak ha engedte. Legutóbb a viadalon láttam. Csakis a szerencsémnek köszönhetem hogy ha egy hajszállal is de felül kerekedtem a lányon. Ami valahol igenis zavar… nem is kicsit… sosem szeretném ha egy ilyen ostobaság miatt megharagudna rám, ugyanakkor ha hagytam volna magam, biztosra veszem hogy akkor is megorrolna rám, félő nem is kicsit… és ugye ha mégis hagytam volna magam mennyi értelme lett volna az egésznek, arról nem is beszélve hogy meg is aláztam volna vele… legalábbis biztos hogy így érezné. De annak nagyon is örültem hogy viszont láthattam, arról nem is beszélve hogy a jelek szerint nem haragszik rám. Nagyon megkönnyebbültem. Akkor viszont amikor a szobor, fellélegzett, nagyon megijedtem. Egyszerre lepődtem meg, és ijedtem halálra… az első gondolatom az volt hogy elszaladok… de utána jutott csak eszembe hogy mi van ha egy játékos, vagy npc.. teljesen mindegy, segítenem kellett neki. Gyorsan elkezdtem leszedegetni róla a mohát, majd Rita is csatlakozott hozzám. Meglepetésemre betoppant… illetve inkább bepottyant még egy szőke hajú lányka, aki kissé zavarban volt, gondolom a belépője miatt. Már első ránézésre szimpatikusnak tűnt, önmagamra emlékeztetett legalábbis esetlenség terén. A kis szőke örömmel köszöntötte Ritát, majd engem is. Még meg is hajolt, valahonnan nagyon ismerős volt, a stílusa, a tekintete… de nem tudom honnan. Meglepett mikor a nevemen szólított, nem is kicsit. Majd rájöttem hogy lehet Rita egyik ismerőse, és talán megemlített volna a lánynak. ~ De várjunk csak… Nem is a nickemen szólítót! ~ Pár pillanatig meredten néztem a lányra, aki szemmel láthatólag még mindig zavarban volt, elvégre csakis két emberke ismeri az való életbeni nevem. Rita és Tsubaki… Csakis nekik meséltem magamról. Sokáig nem volt időm elmélkedni ugyanis a szobor megrázta magát, így eltűnt róla minden moha és kosz… Ijedten és értetlenül néz körbe, még hátrál is pár lépést. Majd olyan kérdéseket tesz fel, miszerint hol van és hogy kik vagyunk, meg hogy nem itt kéne lennie. A harmadik szint egyre furcsább dolgokat tár elénk, de úgy láttam ennek a fiúnak nagy szüksége van a segítségre.
- Először is ne haragudj, a nevem Ai-chan, mellettem Rita-chan és … - eszméltem rá hogy a szőke elf lánynak nem is tudom a nevét. Ha bemutatkozott és nem folytatta akkor én folytattam.
- Ne aggóódj, segíteni szeretnék, mivel látom hogy bajban vagy. - Nem mertem rámondani hogy a többiek is, ugyanis ebben nem lehettem biztos.
- Mond csak van bármi amire emlékszel, a nevedre, hogy hogy kerültél ide… vagy …bármire? - És kedvesen rámosolyogtam, igyekeztem biztatni, hátha csak félénk vagy hasonló… Ha válaszolt, a szőke elf lányra néztem, kissé furdalt a kíváncsiság… nah jó nem kicsit… hogy mégis ki lehet Ő és hogy honnan tudta az igazi nevem.
- Ne haragudj, de az előbb Yume-sama-nak hívtál. Honnan tudod az igazi nevem? – Majd Ritára néztem. Azt hiszem nagyon mérges lettem volna ha elmondta volna itt bárkinek.
- Azt hiszem ismeritek egymást, esetleg elmondtad neki?... – Nem zavarna, épp csak az bánt hogy semmit nem tudok a szőke jövevényről, és Ő már kapásból az igazi nevemen szólított.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Feb. 27 2013, 09:08

Amint, hogy megszólítottam a lányt már a nyakamba is vetődött majdnem felborítva ezzel szerény személyemet. Még jó, hogy számítottam ilyesmire és sikerült még az esés előtt kitámasztanom magam annyira, hogy ne a földön fekve ünnepeljük meg a találkozást. Ai-chan mindig valami hasonlóval fogad így ezt már egész megszoktam viszont a kis szőke lány látványos és egyben esetlen belépője már kevésbé volt bevett dolog a számomra pláne úgy, hogy most találkozom vele másodjára. A kicsiny elf lány gyorsan üdvözölt is engem majd Ai-chant is méghozzá a valódi nevén szólítva!
-Yume…sama? – Kérdem vissza csodálkozva majd ennek okát Ai gyorsan ki is fejtette még mielőtt én magam is kérdőre vonhattam volna a leányzót. Igaz Ai azt gondolta, hogy én voltam az aki elmondta neki de nekem semmi ilyen nem rémlik.
- Nem említettem Ai valódi nevét neked mikor legutóbb találkoztunk és raktam kívül csak egy valaki tudta az igazi nevét. – Léptem közelebb a lányhoz és kissé komoran néztem le rá. Már korábban is furcsa érzés fogott el ezzel az elfel kapcsolatban most pedig újra megszólaltak a vészharangok. Valami nem stimmelt vele. – Ki vagy te? – Tettem fel nyersen és tömören a kérdést majd vártam. Ha nem válaszolt akkor szerencséjére az éppen életre kelő szobor volt az ami leköti a figyelmem majd egy utolsó pillantást vetve a kislányra a szobor felé fordulok. Oké, helyesbítek nem szobor hanem ahogy elnézem egy játékos, legalábbis indikátora volt ráadásul ő is egy elf.
- A harmadik szint elején vagy és én Rita vagyok. – Adom meg a választ a rémült fiúnak akinek pár könnycsepp is legördül az arcán. – Hogy érted azt, hogy nem itt kellene lenned? Talán eltévedtél? Ha szeretnéd haza kísérünk. – Ajánlottam fel.


_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Márc. 03 2013, 09:13

/Gomenasai... ami a kronológiát illeti, most Renét követem/

Elszólta magát, igaz de először nem is tűnt úgy hogy baj lenne belőle, ugyanis a lányok egy szobor tisztogatásával voltak elfoglalva, ami aztán megmozdult és játékossá rázta ki magát. Tsubaki erre egész egyszerűen megmerevedett és olyan kerek szemekkel bámulta őket, mint amilyenekkel a bagoly figyelte az imént, leszámítva azt a tényt hogy az ő szemeiben döbbenet csillogott. Ráadásul egy kasztbéli társa volt, meg nem is akárhogyan... volt egy pajzsa és egy kardja, ez... lehetetlen... vagy éppen egy szegény lovag volt, akit így változtatta át valami ital elfé? Ő először nem szólt a fiúhoz, hiszen kezdő kérdéseit melyeket feltett volna már a lányok megtették, mikor azonban az térdre esett és már-már talán éppen azon volt, hogy eljátssza a Hattyú Halálát ő fogta magát és mellé szökkent, vállára téve a kezét. Ignorálta a tényt, hogy a bemutatkozás nála akadt meg
- Ne tessék aggódni! - mondta neki komor, de lágy hangján - Ha nagyon nagy a baj, én készségesen segítek magának. Mesélje el hogy mi történt és hol volt, mielőtt bajba ke... uh!
Megint csak sikerült meghűteni a vért az ereiben, de ezúttal azonban megint a két lány okozta a problémát, nem is akárhogyan. Igyekezett határozott képet vágni, ahogy "RenAi"hoz fordult, mert... ha Rita szemébe kellett volna mondania, akkor az talán nem igazán ment volna, mellesleg a sértett is Yume volt
- Elnézést! - mondta határozottan, mégis annyira megalázkodva amennyire illett - Nem tudom, melyik országrészből valósi... de én úgy tudtam, mindenhol az illendő ha a vezetéknevükön szólítunk másokat, hacsak nem közeli barátok! Az ön nevét pedig sokan ismerik, Yume RenAi! Vagy nem? Rita-samat csak azért hívom annak, ami, mert nem mondta meg a teljes nevét...
Ugyan már, mutatkozott be már neki Yume RenAi néven is, ahol az igazi utónevét használta vezetéknévként... csak nem ő és Rita voltak ketten akiknek így mutatta be magát első alkalommal! Talán még az arénában is, ahol ugyan nem nézte meg soha de a híre már régóta terjedt a játékosok között. De ha nem, akkor is... egyenlőre talán biztonságosabb volt, hogy nem Aoki-samanak szólította... bár, ahogyan Rita kezdte villogtatni rá a szemét, kezdett az idegesség vörös és kék megnyilvánulása elfoglalni Tsubaki arcát. Ez így nagyon nem volt jó, mi van ha kiböki! De elfordult... valami miatt... de meddig?

_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Egil Hétf. Márc. 04 2013, 18:14

- Ááá… - roskad össze a válla és kicsit zavartan néz rátok, miként arról kérdezitek egymást, hogy honnan tudjátok a másik nevét, azonban miután újra rá figyeltek, kezd bele a meséjébe – Andrew vagyok. – minthogy a földön ül, így felnéz rátok – Egy küldetést vállaltunk el jó páran barátok és idegenek együtt. A kiírás egyszerű volt, el kellett kapni egy nem játékos karaktert, ki Erato hercegének nevezte magát. Nem tűnt nehéznek, így a támadást egyből, megbeszélés nélkül indítottuk a barlangja ellen, azonban csakhamar kudarcba is fulladt minden. Párunknak sikerült megmenekülnie, de két társunkat elkapták. – sóhajt fel és törli könnyes szemeit – Majd terveztünk egy második rajtaütést is, de nem a támadás volt az elsődleges, hanem a kiszabadítás. Ám elszámoltuk magunkat, vagy ők készültek fel ránk. Egy kisebb sereggel találtuk szembe magunkat a járatokba. Küzdöttünk, sokáig… - zokog fel – Egy társamat el is vesztettem. Azok… - mutat a kardra és a pajzsra – Azok az övéi voltak. – húzza fel a lábait és a térdeibe temetkezve kezd el sírni, hangosan és keservesen.
Több perc is eltelik, mikor az eddig néma bagoly hangos huhogásba kezd. Mindenki figyelmét vonzza, még Andrew is elhallgatva nézi őt, majd száll fel a bagoly és egy felétek siető férfira repül. Hegyes fülei neki is elárulják a kasztját.
- Tristan! – ugrik fel Andrew és siet az újonnan érkezetthez – Hogy kerülsz te ide? – nevetve ölelik át egymást.
- Ezt nekem kéne kérdezni barátom, azt hittük, hogy meg haltál te is.
- Nem tudom mi történt. Egyszer csak itt voltam. Ők találtak rám. – fordul felétek és mutat rátok.
- Ó. – meglepődve integet nektek Tristan.
A két fiú közti beszélgetésből kiderül a barlangban lejátszódott kisebb háború további kevés részlete is. Andrewre egy különleges potiont dobtak, mely miatt a menekülés közben így megszilárdult, azonban, hogy hogy került ide, az még mindig rejtély marad. Andrew korábban említett társán kívül még ketten meghaltak a harcban és a kiszabadítandó két fogoly továbbra is fogoly maradt.
- Tehát Kristen és Matthew továbbra is foglyok?
- Igen, de nem hagyjuk ott őket.
- Nem, dehogy.
- Viszont kevesebben lettünk és önbizalmunk sincs sok.
- Lett három szabad hely a küldetésben, ugye?
- Igen, három üres helyünk van.
Némán néznek egymásra, majd kérdően, csillogó szemekkel tekintenek rátok.

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Tristann

A határidő nem változik.

Kellemes írást!

Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Rita Hanami Kedd Márc. 05 2013, 09:46

Végig hallgattam ahogy, a fiú könnyeivel küszködve elmeséli a történetét én pedig türelmesen végighallgattam. Nem akartam a szavába vágni elvégre az elég nagy illetlenség lett főleg a jelenlegi körülményeket figyelembe véve. pedig akadt volna néhány kérdésem de inkább vártam és így párra választ is kaptam a történetből. Mikor befejezte már nyitottam is volna a szám, hogy felajánljam a segítségem azonban még ezelőtt a bagoly hangos huhogásba kezdett majd elszállt és egy éppen érkező férfi vállán vert tábort. A füleiből hamar rá lehetett jönni, hogy ő is elf volt. A két hegyes fülű beszélgetésbe elegyedett amiből még pár információ morzsát ki lehetett szűrni majd burkoltan szóba kerültünk mi is mint hős jó tevők akiktől a segítséget várják és ezt a kérlelő kiskutyaszemek is megerősítették. Összefontam a karjaimat és lehunytam a szemem, hogy higgadt fejjel gondoljam át a dolgokat, szeretnék rajtuk segíteni de túl sok dolog volt ami egyenlőre még aggódással töltött el a sztorival kapcsolatban.
-Még mielőtt segítenénk tudni szeretnék pár dolgot. – Léptem előre, megelőzve, hogy Ai gyorsan igent mondjon a segítségkérésre. Őt ismerve rögtön ugrana, hogy segítsen, első hallásra elég öngyilkos küldetésnek hangzik és nem szeretném sem őt sem pedig az elf lányt veszélybe sodorni magamról nem is beszélve. - Először is, hogy hány fős csapattal akartok újra neki rontani a hercegnek? Másodszor pedig körülbelül mennyi és milyen ellenfélre számítsunk a harcokban? A harmadik és legfontosabb. Valóban megér két ember élete annyit, hogy akár nyolc vagy annál is többet feláldozzunk értük? – Az utolsó kérdésem talán kissé nyersre sikerült de erre is kell gondolni. – Már így is elvesztettünk három embert a kiszabadítás során és talán még többet is ha folytatjuk ezt. Talán, hagynunk kellene, hogy maguk oldják meg és lenne itt még valami ami nem hagy nyugodni. Miért nem ölték meg Andrewt és, hogy került ide? Talán pont azért hozták ide szoborként, hogy még több játékost csaljanak vissza a barlangba, hogy ott végül csapdába ejtsenek minket… - Itt hagytam némi szüntet majd a szemeimet bizalmatlansággal „villogtatva” néztem végig a két elfen. – Vagy talán pont ti vagytok azok aki csapdába akarnak minket csalni. – Feszülten figyeltem az arcuk minden rezdülését, tudni akartam miként reagálnak erre a kijelentésre. Bizalmatlan voltam velük szemben és ez látszott is rajtam, annak ellenére, hogy legbelül sajnáltam ami velük történt és szerettem volna segíteni. Talán ha egyedül lettem volna kérdés nélkül rohantam volna, de rajtam kívül még két másik emberre is figyelnem kellet akik közül az egyik még külön fontos is volt a számomra. Nem akarom elveszíteni Ai-chant. Nem akarok senkit elveszíteni aki fontos nekem, még egyszer nem…


_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by RenAi Pént. Márc. 15 2013, 18:02

Az elf fiú könnyek közt tőrt ki mikor az elf lányt kezdtem el faggatni hogy mégis honnan ismeri a nevem. Itt kissé megszeppentem, és oda hajoltam a fiúhoz egy zsebkendőt átnyújtva neki, majd a vállára tettem a kezem hogy megnyugtatólag, és biztatóan néztem rá. Majd ismét a lányhoz fordultam. Tarkóm vakargatva zavart mosollyal beszéltem hozzá:
- Ohh, igaz is! Bocsi elfelejtettem. – Zártam le a dolgot gyorsan, mivel a fiúnak jobban van segítségre szüksége mintsem hogy mi itt egyezkedjünk és gyanúskodjak. Ugyanakkor nem hagytam annyiban a dolgot. Kissé összeszűkült szemmel gondoltam tovább a dolgot. Mivel ha jól tudom csak a main nevem láthatja nem? Mármint csak a RenAi-t. Szemmel kell tartanom a lányt, a viselkedése és a temperamentuma is emlékeztet valakire, de eddig csak bosson találkoztam elf lánnyal és Ő nem volt közte, azt hiszem. Ezzel a szőke bájos elf lánykával azt hiszem még nem találkoztam, de lehet csak én fújom fel a dolgot. Majd egy hangot vettünk észre a kissé hátrébb, ösztönösen oda néztem, és már rögtön kapcsoltam hogy Ők ketten ismerik egymást. A fiú örömittasan üdvözölte barátját, és szinte könnyeket csaltak a szemembe mivel úgy láttam ez a probléma is megoldódott. Majd kiderült hogy koránt sem. Azt szeretnék ha segítenénk neki kiszabadítani két másik barátjukat. Már nyitottam is volna a szám mikor Rita-chan elém állt és megszólalt. Szigor csengett a hangjában, és megszólalni sem tudtam hirtelen. Így figyelmesen hallgattam végig a mondani valóját. Amit meg kell hagyni igencsak van igazsága. Elgondolkodtam pár pillanatig majd ismét megszólaltam.
- Igazad lehet Rita-chan, de ha mégis igazat mondanak, akkor cserben hagyunk két ártatlan játékost! És nem szeretném ha valaki úgy hallana meg hogy segíthettünk volna rajta de mégsem tettük! A legjobb amit tehetünk hogy egyszeri bizalmat szavazunk nekik, és ugyebár hárman lennénk kettő ellen, ha valami gyanús történne meg egyszerűen hanynánk őket. Nem kell ezt túlbonyolítani! – Néztem a két fiúra, most a kedves mosoly helyett tényleg szigor ült ki az arcomra mivel tudtam hogy tényleg lehet igazság abban amire Rita rögtön rá is világított minket. Majd elmosolyodtam.
- Hm… Én segítek! Induljunk és még útközben tudtok mesélni. ^^ És igen..köhömmm… - Oda álltam a lány elé és illedelmesen bemutatkoztam neki, még meg is hajoltam előtte.
- A nevem RenAi de hívj csak Ai-chan-nak! – Hajoltam meg illedelmesen.
- Kit tisztelhetek benned? - Kérdeztem érdeklődve.

/Tízerez bocsánat a késésért és a gyenge postért!/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Csüt. Márc. 21 2013, 00:48

/gomenasai az időhúzásomért.../

Tsubaki számára eléggé kényelmetlenül alakult a találkozás, vagyis egyre csak kényelmetlenebben és kényelmetlenebben. Teljesen össze volt zavarodva, magyarázkodni próbált miközben a fiú láthatóan kínján volt és Yume témazárása sem volt éppen meggyőző. Nem volt itt rendjén semmi, szinte alig tudott odafigyelni a többiekre kavargó gondolatai elemi viharában. Két tűz közé szorult: inkognitójáért küzdött, miközben egy fiú nagy bajban és gyászban volt... egyszerűen képtelenség volt eldönteni hogy melyik is számított jobban
És a történet sem volt érthető, zaklatott lehetett de Tsubaki számára ami illogikus volt, az bizony elég komoly fejtörést jelentett. Dühítette hogy valaki meghalt egy mentőakcióban és ő nem volt ott, de még dühítőbb hogy ez számára szinte háttérbe szorult egy teljesen empátiamentes kérdéssel szemben: "hogyan foghatta barátja fegyvereit elfként, mintha a sajátjai lettek volna?". Annyira nem találta benne a logikát, annyira mérges volt, hogy képes volt ezen fejtörőn pazarolni saját és mások idejét... Ráadásul miért változott meg a hangulata olyan hirtelen a másik elf érkezésére... ez teljesen idegen volt számára, egyáltalán nem a kirobbanó öröm volt az első érzelem, amikor nővérre talált bátyja halála emlékének friss árnyékában, sőt máig is rettenetesen bántotta, hogy nem volt a valódi testvére, egyszerűen... rettegett, hogy nem gyászolhatja így méltón, hogy csökkenne emlékének ereje és... nem, nem akarta elfelejteni egy cseppet sem! Minden nap sírni akart utána, örökre fent akarta tartani szívében az általa hagyott ürességet! Senki nem tölthette be, legfeljebb új helyet kaphatott mellette...
Meg sem szólalt, az egész szinte már olyan őrület volt. Hallotta az elhangzó szavakat, értette őket, tudomásul vette... de, zavart volt és nagyon de nagyon! A többiek esze pedig egészen máshol járt, míg ő nagyon-nagyon egyedül érezte magát és már elege volt! Yume hozzá fordult, ő visszabámult rá és kérdésére, szippantott egyet majd pislantott. Könnycsepp buggyant ki a szeme sarkán
- WATASHI NO WA BAKA DESU!!! - robbant ki belőle már nem éppen elváltoztatott hangon, Ritanak vetve magát és annak hasán kezdte szárítani a mostanra már patakzó könnyeket - Hazug vagyok, ronda hazug hegyesfülü szörnyecske, NEM AKAROK TÖBBET HAZUDNI!!!

_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Egil Kedd Márc. 26 2013, 19:15

Őszintén összerogy a fiúk tartása Rita szavait hallva. Nehezen hiszik el, hogy ilyen megbízhatatlannak tűnnek, ám RenAi monológja, már valamelyest nyugtatja őket. Biztos ami biztos, mutatják a saját paneljüket nektek, hogy ők játékosok, a jó oldalt szolgálják és a küldetésről is mutatják a saját információjukat.
- Hogy miért tartja őket fogva és hogy én hogy kerültem ide, azt nem tudjuk. Ez egy küldetés, lehet így van programozva. Kayaba gondolkodása kifürkészhetetlen, hogy mit miért csinál.
- Heten lennénk, veletek tízen a herceg ellen. A serege többsége együtéses egyszerű mob, ám vannak erősebb tagjai is az ellenfélnek. És hogy megéri e kiszabadítani őket? Részünkről igen. Többet nem tudok mondani, nem hagyjuk ott őket, hogy szenvedjenek, míg véget nem ér a játék.
A séta közben nem véletlen, hogy RenAi közelsége vonzza őket leginkább. Nem, mert szemrevalóbb lenne, hisz gyönyörűek vagytok mind, hanem talán mert ő szavazta meg leghamarabb a bizalmat. Az út nem tart sokáig, nem hagyjátok el a harmadik szintet. A „központ” egy egyszerűbb paraszti ház, mi kicsit nagyobb az átlagnál, így különösebb leírást nem adnék róla. A csapat leírása a következő körben történik, elnézést a kicsit minimalista körért.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Márc. 29 2013, 11:18

Tekintetemmel végig a két elf férfit fürkésztem azonban mikor Ai a szokásos naivitásával megszólalt egy pillanatra felé fordultam majd vissza.
-Nincs biztosíték arra, hogy csak ők ketten vannak sőt, abból amit mondtak egyértelműen vannak még jó páran, talán pont, hogy egy „sötét” céh. De legyen! Én is segítek nektek azonban ha csak egy apró jelét is látom annak, hogy bármelyikünknek is ártani próbáltok… - Itt hagytam némi szünetet. Elgondolkoztam azon, hogy folytassam-e vagy jobb inkább ennyiben hagyni a dolgot de közben rájöttem, hogy nem árt ha tartanak tőlem egy picit. – Nem csak a Justice league haragját vívjátok ki de a én magam zúzlak szét titeket mind ahányan vagytok. - A két idegen ennek bizonygatására a paneljüket kezdték el mutogatni amit én személy szerint nem tartottam túl meggyőzőnek az igazam rácáfolására. Talán ha egyedül lettem volna én is sokkal naivabban álltam volna hozzá a dolgokhoz de így ezt nem engedhettem meg. – Akkor induljunk! – Feleltem csöndesen és határozott, már-már tekintélyt parancsoló léptekkel indultam el a két fiú felé ekkor azonban, a kicsi elf lány rám vetődött és keserves sírásba kezdett. A hangja, a szavai,a közelsége. Az eddig is ott lappangó gyanúm bebizonyosodott. Egy olyan feltételezést amit egyszerre akartam elfogadni és elutasítani. Tsubaki eltűnése mély űrt hagyott bennem még akkor is ha ennek egy halvány jelét se adtam ez pedig a saját „védelmi mechanizmusom” volt. Mikor rádöbbentem, hogy Tsubaki eltűnt nem kezdtem el kutakodni utána, nem kezdtem el keresni őt. Féltem attól, hogy csak olyasmit találtam volna amit nem tudtam volna feldolgozni. Még egyszer nem. Ezért inkább meg nem történté tettem a találkozásunkat, mintha soha nem is történt volna meg, mint ha soha nem is lett volna húgom. Most viszont ez az illúzió újból szertefoszlott, a gond csak az,hogy a lehető legrosszabb helyzetben. Jó néhány másodpercig nem tudtam szóhoz jutni, csupán szorosabban átöleltem Tsubakit és elmorzsoltam pár könnycseppet.
- Buta lány! – suttogtam lopva letörölve azt a néhány könnycseppet az arcomról majd kissé eltolva a zokogó kislányt magamtól leguggoltam mellé, hogy egy magasságban legyünk és megtöröltem a könnyektől áztatott arcocskáját. Mondani szerettem volna valamit de nem voltam képes rá. Olyan érzelmek keringtek bennem aminek most nem volt helye. Legutóbb a kapzsiság volt az ami elhomályosította az elmém most pedig a túláradó érzelmek kezdték el megszállni a fejem. Nem számit az oka de csata előtt „tisztának” kell maradnom, különösen ha mások élete a tét. Felálltam Tsubaki ám előtte még szorosan magamhoz öleltem őt és pár kézmozdulattal megsimogattam a hátát, igyekeztem ezzel azt jelezni, hogy nem haragszom. Tekintetem innentől a két fiúra vándorolt, és biccentve egyet azt mutattam, hogy készen állok a folytatásra, ő pedig folytatta is.
- Hmm.. ez lenne a bázisunk? – Vontam meg a szemöldököm persze a célnak tökéletesen megfelelt. Azonban még mielőtt betértünk volna Tristan felé fordultam. – Tudtok bármi infót a barlang szerkezetéről, pl, hogy milyen hosszú lehet, esetleg van-e egy másik, rejtett bejárata. Ha jól hiszem a frontális támadás nem jött össze úgyhogy jobb lenne egy másik taktikát kitalálni. És ennél fogva szeretnék egy pillantást vetni erre a barlangra még a nagy támadás előtt, hogy tudjam mire számítsunk kezdésnek. – Talán elsőre ez a kérés abszurdnak hangozhat azonban volt amit Nagy Sándor használt miszerint ha csata előtt kellő ideig figyeljük az ellent és ezáltal a megfelelő mennyiségű információhoz jutunk akkor már félig megnyertük a csatát.


_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by RenAi Vas. Márc. 31 2013, 22:31

Rita szigorú szavaira még én is összébb húztam magam, persze nem csüggedtem tudtam hogy a lánynak helyén van az esze és a szíve is és hogy segíteni fog ha végül is biztonságosnak látja. Már amennyire annak lehet látni egy ilyen küldetést. A két elfen megesett a szívem, ugyanakkor óvatosabb is lettem mert akárhogy is nézzük Ritának igaza lehet. És hiába csak egy játék itt az életünkkel játszunk és ha vesztünk azt veszítjük el… megmutatták az adatlapjukat és a küldetéssel kapcsolatos dolgaikat. És némi információt is elárultak a társaikról és a leendő ellenfeleinkről. Veszélyes küldetésnek hangzik, amit három lányka bővít… jó nem tartom magam épp gyengének de erős sem vagyok, egyedüli képességem a sok életem, amivel hosszútávon nem megyek sokra, ugyanakkor Rita ügyes attaker míg az új jövevényről nem tudok sokat, csak annyit hogy az elfek kristályokat használnak és hogy távolsági harcosok. Úgy néz ki ebben a csapatban ismét a tank szerepet kell majd felvennem, mégis csak hasznos hogy így döntöttem. Nem félek a ránk váró veszélytől de kifejezett biztonság éreztem sincs, elvégre akárhogy is ismét olyan ellenfelekkel kerülünk szembe akikről semmit sem tudunk. Vagyis csak vajmi keveset. Nagyokat sóhajtottam a gondolataim keretében. Majd mivel elbambultam a két lány lemaradt és mikor hátra pillantottam Ritát láttam miközben törölgeti a lányka könnyes szemecskéit. Megijedtem hogy mégis mi baj történhetett így oda siettem hozzájuk.
- Mi történt? Minden rendben? – Néztem kérdőn a két lányra.
- Ne félj nem hadjuk hogy bántódásod essen, meg fogunk védeni, vagy ha nem szeretnél nem muszáj veszélybe sodornod magad miattunk kicsi elf lányka. – Másra nem tudtam gondolni csak hogy megijedt és félt, ezért tört ki sírásba. Persze lehet nincs igazam de azért biztosítottam róla hogy biztosságban lesz velünk. Lassan megérkeztünk a bázisukhoz, és meg kell mondjam nem erre számítottam. Egy parasztház, ami nem is olyan fene nagy. Nem tudtam elgondolni hogy olyan veszélyes ellenfelek és néhány társa hogy tud ebben kényelmesen elférni. Persze lehet csak kívülről tűnik kicsinek, aztán tele van rejtett csapdákkal és ajtókkal… Ki tudja. Ismét Rita ragadta magához a szót, és kíváncsian vártam a választ a kérdésére.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Egil Szer. Ápr. 10 2013, 21:39

Tsubaki írt tegnap, hogy hagyjam ki e körből.

- A barlang nagy és hosszú. Mi két bejáratról tudunk biztosan, de merjük feltételezni, hogy van még minimum egy. Az alagutak szerteágazóak, ám egy jó részük egy nagyobb csarnokhoz vezet. A csarnokban nincsen semmi, legalábbis legutóbb nem volt. Mertük feltételezni, hogy ott vigyáznak rájuk, de tévedtünk. – látszik rajtuk, hogy rossz emlék ez.
És akkor a plusz öt társ leírása: A bejáratnál, az ajtó előtt, az ablak alatt egy hosszúbőrkabátos és kalapos fiú ül. Sötét haj, vastagabb szemöldök, nagy szempillák. Vonzó külleme van és végig is néz rajtatok rendesen, majd mosollyal üdvözli Andrew-t és ül is vissza a helyére. Ám míg nem mentek be, addig néz titeket. Nem idegenül, nem ijesztően, inkább sármosan.
Miként nyílik az ajtó, egy tizenéves fiú ráz kezet a visszatért Andrewal, ám ő nem tartozik az ötbe, csak amolyan plusz egy ráadás.
- Hol van a nővéred?
- A konyhában, hol máshol? Ők meg?
- Segítség.
- Sziasztok. – emeli a karját, lelkesen integet, majd nevetve rohan be egy szobába.
A konyha felé vezető folyosón elhaladtok a szoba mellett, amibe a kisfiú ment és vehetitek észre, hogy a kanapén egy izmosabb férfi mellé ült le, ki nem szól, csupán csak bólint felétek és e cselekedetével üdvözli csak Andrewot. Nem bunkó és nem néma. Egyszerűen csak játszik a fiúval, így nem áll fel tőle. A konyhában a kisfiú nővére gyakorlatilag a derekát töri az elfnek és szinte sír, hogy viszont látja őt. Gyönyörű lány, vállig érő fehér, göndör haja van és világos kék szemei, kedves mosollyal párosulnak. Arcán el nem tűnő halvány pír van.
- Hoztunk segítséget, nézd. – fordulnak felétek, majd az egyszerű lány zavartan ráz kezet veletek.
- Bianka vagyok, örülök. – nem idősebb tőletek, de nem is fiatalabb.
A konyhában levő hangra ketten érkeznek még hozzátok. Egy ikerpár, ám lány és fiú. A fiúnak rövid, a lánynak hosszú, egyenes barna haja van. Szemeik színe aranysárga, ruháik előkellőbbek az átlagnál.
- Sziasztok. – mindketten köszönnek.
- Na, ez így nem jó! Sokan vagyunk itt! – nevet fel a lány – Egy óra múlva ebéd a nagyszobában!

Nos, van egy órátok. Nem írtam részletesebb elemezést senkiről sem, csupán csak egy rövidebb kinézetet. Ha valamelyikük is érdekel titeket, hát kezdeményezetek beszélgetést, vagy különben ők fognak a következő körben.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Rita Hanami Kedd Ápr. 16 2013, 10:15

A kérdésem egy részére megkaptam a választ ami még hasznos lehet, de ennél azért többre van szükség. Belépve egy bőrdzsekis fickó néz végig rajtunk majd kisvártatva egy fiatal fiú rohan oda hozzánk aki aztán üdvözöl is minket.
-Szia! – Mondom halkan és én is felemelem kissé a kezem integetést imitálva, közben pedig beljebb vonulok a kis bázisba. Az agyamat most sokkal inkább a feladat köti le mint sem a bent ülő férfi vagy bárki más, éppen ezért nem is nagyon foglalkozom velük csak is akkor ha ők külön oda jönnek. Nem sokára egy lány is becsatlakozik hozzánk aki a többiekkel ellentétben még be is mutatkozik amit illik is viszonozni.
- Rita! Részemről a szerencse. – Hajolok meg kissé kifejezve a tiszteletemet. Ezután egy fiú és egy lány is előbújik akik csupán köszönnek és én ezt egy biccentéssel viszonzom. Bianka látva a tömeget bejelenti, hogy egy óra múlva ebéd így most van egy kis időnk pihenni a nagy akció előtt. Szerettem volna felmérni a bejáratokat de talán erre nem is nagyon lenne idő, az ebéd pedig majd jó alkalom lesz arra, hogy átbeszéljük a stratégiát, legalábbis szerintem az egy óra alatt pedig lelkileg felkészülhet a csapat. Az se lenne jó ha túl nagy lenne a stressz harc előtt. Részemről inkább Bianka felé húztam, így ha ő visszavonult a konyhába követtem őt és felajánlom, hogy segítek az ebéd elkészítésében, Ai-nak és Tsubakinak pedig jelzem, hogy ők is próbálják meg lekötni magukat arra az egy órára.
- Be kell valljam, kissé másmilyen csapatra számítottam mikor a Andrew a segítségünket kérte. Sokkal családiasabb mint az elsőre képzeltem. – Igyekeztem valamiféle beszélgetést kezdeményezni és közben pár infót is meg tudni. –Igaz, Andrew említette, hogy nem csak a barátaival de pár idegennel is összeáltatok, hogy megcsináljátok azt a bizonyos küldetést. – Kíváncsi voltam kik voltak azok akik úgymond nem tartoztak hozzájuk. Első feltételezésem, hogy Andrew, Bianka és az öccse valamint a két túsz biztosan ismerik egymást egy ideje máskülönben nem akarnák ennyire elszántan megmenteni őket. Erre már csak azért is kíváncsi voltam mert még mindig nyugtalanított az elf fiú környékén mozgolódó rejtély, hogy hogyan került oda és hogy változott szoborrá. Talán pont egy társuk szabotálja a küldetést, bár azt is furcsának találtam, hogy a szörnyek túszt ejtenek. Valami meglepetés tuti vár ránk, talán egy különleges miniboss vagy valami rosszabb…


_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by RenAi Pént. Ápr. 19 2013, 01:17

Sok mindenre fény derült, de meg mondom igazán nem tudtam elképzelni a terep leírását… persze lehet hogy pont azért mert egy törpe lányka lopta el a figyelmem. Volt valami nagyon ismerős benne, de a legkisebb fogalmam sem volt hogy mi, még az is megfordult a fejemben hogy a való világból ismerhetem tán mivel az elf külső kicsit eltorzítja a valódi alakot, de akkor is… nem fér a fejembe. De még azt sem tudnám megmondani hogy mi az ami emlékeztet valakire… a haja… nem. … a szeme… nem… a jelleme… nem hiszem mert sok szégyenlős kislány él alap a világon és a sao rejtett zugaiban is. Lehet csak emlékeztet valakire, és azért ilyen furcsa számomra, de az igazat megvallva azt sem tudom hogy kire emlékeztethett, de akárhogy is nézem aranyos lánynak tűnik aki a lénynek sem ártana, így el is döntöttem hogy kedvesebb leszek hozzá. Amint be lett fejezve a monológ és elindultunk, az inventorymból előhívtam pár nyalánkságot, elvégre legyen az egy gyerek vagy én… egyikőnk sem állhat ellen a finomságoknak. Hogy ne érezze magát zavarban így vettem magamnak is egy ugyan olyan nyalókát, majd megkínáltam vele Rita-chant is. Szeretek adni, főleg ha számomra kedves embereknek adhatok. Amint közelebb értünk az épülethez, egy fiatal, egész helyes srác várt már minket, amit felismerte az elf srácokat üdvözte, ugyanakkor le sem vette rólunk a szemét, valahol zavarban voltam ettől ugyanakkor érdekes fiúnak tűnt. Bentebb érve egy kis fiú fogadott minket, hehe az első gondolatom az volt hogy illene a mi kis elf lánykánkhoz, életvidám aranyos kis lurkónk tűnt, ráadásul mint kiderült van egy nővére is. ….Csend és üresség… talán hiányérzet és szomorúság… igen ez fogott el a tudattól, hogy van itt egy lány aki az öcsével töltheti a játékot, valahol irigylem, legalább azt tudja hogy itt van, tudja hogy megvédheti és hogy együtt harcolhatnak… miféle felelőtlen nővér vagyok… hisz láttam őt, de… de mégsem merek hinni a szememnek?! Vagy talán csak nem szeretnék? Vagy… vagy… kikészít ez a bizonytalanság, nem is tudom már hogy minek örülnék jobban, hogy ha úgy játszanám végig játékot hogy nem találkoznék vele, és talán biztosra vehetném hogy csak képzelődtem vagy hogy… hogy ha úgy lehetnék mint ők ketten, igen most már tudom, önző dög vagyok mert irigylem őket… egy rossz nővér… A gondolatoktól elszomorodtam de hamar észbe kaptam, és ismét felvettem azt a mosolyt amit mindig is láthatnak rajtam, a megtévesztésig őszinte… vagy nem, én ezt nem tudom megítélni, de szeretném ha másoknak nem kellene aggódniuk még miattam is… Itt mindenkinek megvan a maga baja bőven. Vegyük alapul csak az új ismerőseinket. Tovább lettünk invtálva, és megpillanthattam a nővérét is a fiúcskának, nagyon szép lány volt, és ahogy nézem igencsak házias. Én is szeretek sütni főzni, bár pozitív visszajelzések híján nem mondanám hogy nagy tapasztalatom van benne. Bár álltalában nem merem megmutatni másonkak, mert félek hogy nem ízlene nekik, és ez igazán rosszul esne mivel igazán szívvel, lélekkel csinálok mindent… de szó szerint mindent. A lány bemutatkozott, majd Rita is, és mivel nem akartam kimaradni a sorból lelkesen én is megtettem. Nem sokra rá egy testvér pár is megjelent, talán ikrek lehettek elvégre nagy hasonlóság volt köztük, arról nem is beszélve hogy egyszerre szólaltak meg. Az igazat megvallva én is eljátszottam már párszor hogy milyen lehet ha az embernek van egy ikertestvére… nagyszerű lenne *-* Imádnám, rengeteg turpisságot csinálhatnánk, arról nem is beszélve hogy viselhetnénk egymás ruháját :3 Bár ezt csak akkor ha Ő is lány lenne. Nem kellett sok a tömeg oszlatva is lett, és úgy néztem hogy Rita szeretett volna beszélni a lánnyal, az igazat megvallva én is pályáztam rá, mivel rengeteg kérdésem lett volna, de az első a küldetés, mármint az hogy segítünk nekik, elvégre ha ügyesek leszünk még lesz időm kifaggatni. Bár nem tudom hogy merném-e. Óvatos gesztussal Rita intett hogy a szabad óránkat töltsük el valahogy, és így nagy dilemma előtt álltam. Kivel ismerkedjek inkább, a sármos pasival vagy a kis sráccal…? Nehéz kérdés volt, mert ha a srácot választom talán érzelmileg felkavarodok és ez nem vetne jó fényt a küldetésre, ugyanakkor ha a fiúval kezdenék el beszélgetni akkor lehet… lehet hogy ismét elővenné a sármos pillantását és nem bírnék ellenállni neki, de mahh nekem ott van Jin és nem kacsintgathatok félre. Olyan nehéz ezt megállni, ugyanakkor szeretem a fiút és a fiúkat is. Nem könnyű dilemma. De hogy semmi rosszat ne tehessek, lehet az ikreket kéne meginterjúvolnom, de valahogy mégiscsak a kis sráchoz húz a szívem. Hisz akár az öcsém is lehetne. Szerencsére láttam hogy melyik szobába megy be, így a konyhából visszatérve felkerestem azt a helységet.
- Kop, kop! – Mondtam és már széles mosollyal nyitottam is be. Az öcsémnél is így szoktam, és őt már nem zavarta hogy nem kopogok igazán, persze eleinte nem tetszett neki, és olyan mondatokkal élt hogy mi van ha épp gatyát cserél vagy valami?... Kicsit szégyenlős volt, de ezt sikeresen kineveltem belőle.
- Szia, bejöhetek? – Kérdeztem a kinyitott ajtó mögött bújkálva úgy hogy a fél fejem kilátszk, mintahogy a széles mosolyom is. Ha behívott akkor bementem, ha nem akkor kívülről folytattam.
- Tök jó hogy a nővéreddel vagy itt! - Ismét széles és kedves mosoly, persze belül szorított a szívem de ezt nem adtam ki a külvilágnak.
- Ai-chan vagyok, és azért vagyunk itt hogy segítsünk a társaidnak, remélem te nem harcolsz. Nem szívesen vinnék ki egy ilyen aranyos fiúcskát a harcmezőre. – Kócoltam össze a haját. Tudom hogy nem kisgyerek már, de akkor is valahogy jól esett, szerem volna valahogy kedveskedni neki és biztatni hogy nem lesz semmi baj.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Egil Szomb. Ápr. 27 2013, 09:22

Tsubaki nem rég jelezte, hogy kilép a küldetésből. Az okot tőle kérdezzétek, ha érdekel.

Rita:
- Igaz, elég összenőttünk, de nem volt ez mindig így. – mosolyog kedvesen - Az ikreket például nem ismertük a küldetés előtt. És Han még mindig kicsit távolságtartóbb. – néz kicsit értetlenül maga elé – Ő az a fiú, ki a ház előtt volt. A szépfiú. Kedves és normális, de még bizonytalankodik kicsit, csak azért van itt még, mert Andrew megkérte és hát ki tud ellenállni neki. – halvány pír jelenik meg az arcán, szinte lehet látni a gondolatait, hogy miként csábítja el őt a fiú – Bob is csak Tom miatt van. Ööö… Tom a kisfiú, a testvérem. Bob meg a felvigyázója lett. – kizárásos alapon Bob az izmos férfi – Valamiért nagyon szimpatizálnak egymással, mit nem is bánok. Most mintha hanyagolnám a kis Tomot, de igyekszem. Csak hát a körülmények. – és ejti el a fazekat.
Segíthetsz neki elkészíteni az ebédet, vagy az asztal megterítésben és kérdezheted is közben, ha akarod, vagy meglátogathatsz másokat is.

RenAi:
A fiú lelkesen enged be.
- Hogy én nem harcolok? – csodálkozik látványosan – Én vagyok a legnagyobb harcos itt! – és ezzel dob egy fakardot az irányodba. Harcolj RenAi! – Remélem nem vagy gyáva! – és suhint a rövid kardjával feléd.
- Hé, Thomas, csak óvatosan. – szól az izmos férfi, kit láthattál korábban mellette.
- De gyengének nevezett Bob!
- Csak kicsinek.
- Ugyanaz. – nyújtja felé a piciny nyelvét.
Hát véd magad RenAi(!) Mert a fiú nem hátrál. Félreértés ne essék, nem sértetted meg, végig fülig érő mosollyal van, mióta meglátott téged. Kérek egy izzasztó küzdelmet tőled. A párbaj csak akkor ér véget, miként elismered, hogy erős a kis Thomas. Ha gondolod tehetsz fel kérdéseket Bobnak.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Rita Hanami Kedd Ápr. 30 2013, 09:02

Hála Biankának megtudtam pár dolgot a kicsiny csapat tagjairól többek között, hogy a lány gyengéd érzelmeket táplál Andrew iránt, ez az arcára volt írva. Csata előtt hasznos ha az ember ilyenekkel is tisztába van hisz ha netán szét kell választanunk a csapatot akkor ezek a tényezők fontosak lehetnek a csoportok összeállításában. Mikor Bianka leejtette a fazekat én gyorsan utána kaptam és felvettem a földről.
-Na és azok akiket foglyul ejtettek? Őket régóta ismeritek már? Andrew meglehetősen határozott a megmentésükkel kapcsolatban nem nagyon érdekli a következmények… - Utalok itt arra, hogy már egyszer kudarcba fulladt a mentő akció és mégis ismét neki vág. – Ha csak bajtársisságból teszi akkor ez mindenkép dicséretes dolog. Megyek megterítek! A főzési tudományom elég gyatra, legalábbis a játékban. - Mondtam nevetve - Merre találom a tányérokat? - Kérdeztem, majd ha kaptam útba igazítást kivonultam a konyhából és megterítettem az asztalt. Biankáról eleget tudtam így következőnek az ikerpárt szemeltem ki magamnak.
- Remélem nem izgultok nagyon a harc miatt. – Próbáltam, valamiképp beszélgetést indítani. – Hallottam, hogy csak nemrég csatlakoztatok a csapathoz most mégis itt vagytok annak ellenére, hogy már kétszer is vereséget szenvedtetek. Figyelemre méltó a társaitokkal szembeni lojalitásotok, sokan már rég elmenekültek volna hátrahagyva mindenkit. – Igyekeztem megtudni kiben mennyire lehet bízni ilyen téren, hiszen ki tudja? Lehet pont azért volt kudarc az eddigi támadások mert valaki nem tette a dolgát a gyávasága miatt csak épp leplezi vagy pont amiatt mert nem akartam, hogy a testvére bajba kerüljön ezért nem kockáztatott. Persze igyekeztem diszkrét maradni, de ez elég visszatartó erő lehet arra, hogy ne tudjak meg semmi konkrétumot. Az ikrek után végül az udvaron ülő férfit környékeztem meg.
- Meglehetősen nyugis, mondhatni már egész kellemes a hangulat ahhoz képest amire készülünk. – Igyekeztem ismét nyitni.

_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by RenAi Kedd Ápr. 30 2013, 12:40

A törpike tök édes volt, nem gondoltam hogy bármi rosszat is mondtam volna, de egy felém suhanó fakard jelezte hogy hoppá vigyázzak a kis kölyökkel. Bob próbálta csitítani, de sikertelenül.
- Ha harc hát legyen harc! – Nyújtottam felé én is gyerekesen a nyelvem, majd védekező állást vettem fel, Tudtam hogy amilyen heves nem fogja húzni az időt és meg fog támadni, Mindkettőnknek fülig ért a szája, és kíváncsian vártam mit is tud Thomas. Egy kis gyakorlás sosem árthat meg. És az igazat megvallva sosem harcoltam még nálam alacsonyabbakkal. Eddig mindig én voltam az aki a másikkal mell vagy épp vállmagasságban voltam, jobb esetben. Nem kellett sokat várni, máris hallatszódtak a fakardok összecsattanó hangjai, csikorgásai. És be kell valljam tényleg ügyes a kis srác. De a tényen nem változtat, nem szívesen látnám a harcmezőn. Hol becserkészve, hol pusztán szemből támadott, majd hogy ne lógjak ki a sorból, én is megpróbálkoztam becserkészni. Nem mondanám hogy nagyon vissza kellett fognom magam, ugyanakkor vigyáztam nehogy bárhogy megsebesítsem. Féltettem. Még pár kör és feltűnt hogy a kitartás pontjaink jelentősen megcsökkentek. Mikor felém támadt, a fakardot a kezemmel megfogtam, perdítettem egyet, mint ahogy a táncosok szokták a párjaikat, és mivel a kardot megforgattam így a fiúcska is vele forgott, hacsak nem engedte el időközben. Majd mikor háttal állt nekem, megfogtam az oldalánál és elkezdtem csiklandozni. Addig- addig csiklandoztam míg fel nem adta, kitartó voltam. Persze hagytam némi szünetet hogy levegőt azért kapjon, de nem kíméltem ám.
- Huhh, be kell valljam tényleg erős és ügyes vagy Thomas, erre nem számítottam, ügyes vagy! - Dicsértem meg őszintén. Majd Bob felé fordultam.
- Van már bármiféle tervetek? - Majd vártam a választ.
- Sokszor próbálkoztatok már a kiszabadításukkal gondolom, szeretném ha elmesélnél mindent hogy tudjam miféle hibát vétettetek már, és hogy mivel is kell pontosan szembe néznünk. - Remélem nem sértettem meg őt is, a hiba szóval, de ez van. Tényleg mindent szeretnék tudni.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Egil Csüt. Május 09 2013, 11:34

Elnézést az igencsak hosszadalmas késésért.

Rita:
- Á, mi nem tartozunk a sokhoz.
- Nem, mi nem. – nevetnek össze – Persze nem rég ismerjük őket, persze lehet nincs is itt semmi keresni valónk, de mint ahogy mi az ő részeik lettünk, úgy ők a miénké. Kölcsönös kapcsolat ez, mi bár lehet nehezen indul,
- De lehet erős és törhetetlen lesz. – egyszerű és őszinte választ adnak neked az ikrek, kik mosolyogva engednek tovább.

- Nyugis? – nevet fel a szép fiú – A látszat néha csal, Kedves… - és vár, hogy mutatkozz be neki – Bianka ha egyedül van, úgy többnyire sír. Nem látjuk, de vékonyak a falak, meg hát kinek a hallgatózása magas szinten van, annak nem akadály ez, és a kis Thomas mellett sem véletlenül van mindig valaki. Nem nyugis ez, inkább amolyan katasztrófa előtti béke.

RenAi:
Bob bár mesél, nem mond semmi újat. Lehet a kis Thomas előtt nem akar rosszat mondani, lehet alapból is eltitkolna valamit, nem tudni, de egy biztos: Van egy halvány köd az ő meséjében. Egy hiányos pár perc, mi kételkedésre adhat okot.

Közös:
Lehet kérdeznétek még, lehet nem, de ebéd idő van, melyen megjelenni kötelező. A csatát senki nem hozza szóba, hogy miként lesz a folytatás. Thomas adja az alaphangulatot mókázásával és vicces étkezésével. Ha ezt meg akarnátok szakítani, úgy hajrá.
Nem soká vége az ismerkedésnek és kezdődik a tényleges küzdelem.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Május 10 2013, 10:59

Az ikrek elszántsága dicséretre méltó így nagyon nincs is mit hozzáfűznöm a dolgokhoz a srác viszont Annál érdekesebb dolgokat mond.
- A nevem Rita! – Mutatkozom be látva, hogy a fiú erre vár, hát ne okozzunk neki csalódást. – Úgy gondolod, hogy a katasztrófa hamarosan be is kezdődik? – Kérdezem, tőle ám hamarosan szólnak, hogy itt az ebéd idő viszont nem hagyom, hogy a fiú kitérjen a kérdésem elől és ha nem ad választ vagy épp nem kielégítő választ kapok akkor tovább nyaggatom.
- Szeretném tudni mire számítsak ami jogos azok után, hogy én is és a társam is részt veszünk a csatában. – Nézek rá a srácra a lehető legszigorúbb arckifejezésemmel. Az ebéd hamarosan elkezdődik és a kis fiú bohóckodásával próbálja felhívni magára a figyelmet. Nem igazán tetszik nekem ez a dolog de nem szólók érte egy szót sem legalább oldja a hangulatot. Ellenben ha Ai-chan úgy dönt ő is becsatlakozik rá píritok.
- Viselkedj az asztalnál, nem vagy már gyerek! Ráadásul Aincrad első számú céhének frontharcosa vagy, viselkedj ennek megfelelően! - Nézek rá csúnyán a lányra. Ezzel talán el is rontom a hangulatot, de nem érdekel. Vannak bizonyos értékrendek, amiket be kell tartani. Az asztalnál végig nézek a díszes társaságon, vajon komolyan képes lesz ez a csapat leverni egy seregnyi szörnyet. Vajon ki hányas szintű? Milyen kasztba tartoznak és milyen képességeik vannak? Ezek a kérdések fogalmazottak meg a fejemben de próbáltam ezeket félre tenni későbbre. Azt hittem az ebédnél szóba kerül majd a csata de nem így lett, persze azért bíztam abban, hogy késöbb lesz valamiféle megbeszélés.

_________________
Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas RitahanamiwwwkepfeltoltZöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by RenAi Szomb. Május 11 2013, 22:16

A fiúcskát rendkívül édesnek találtam és örültem hogy ott volt velünk Bob akitől némi információt vártam hátha többet tudok meg a küldetésről. A férfi bele kezdett a meséjébe, amit figyelemmel is kísértem egészen a végégig, bár volt egy szakasz amit nem igazán értettem. Tudtam hogy valami nem stimmel, épp csak nem tudtam mi lehet az a hiányzó kis darabka, már a számon volt a kérdés mikor tudatosult bennem hogy lehet szándékosan nem tért ki rá… Thomas végett. Persze… egy gyerek maradjon csak addig gyerek ameddig csak lehet. Elmosolyodtam, bár átfutott a fejemen az is hogy nem árt ha némi fenntartással vagyok a történtek végett, de majdcsak rákérdezek ha ketten leszünk, vagy ha nem lesz a közelünkben Thomas. Akkor már nem lehet ellenvetése. Nem kellett sok már hívtak is minket vacsorázni, úgy gondoltam minél inkább fel kell dobnom a hangulatot, bár a kis Thomas is így érezhette, Ő a kajával játszadozott, majd beszálltam én is. A kanalamra helyeztem egy kis kaját, majd céloz és tűűűz! Volt pár személy akit célba vettem, de ügyetlenségemnek köszönhetően nem találtak a támadásaim. Rita ráförmedt, és meg kell hagyni elég szigorú volt ugyanakkor volt igazsága is, épp csak nem érti azt amit mi Thomassal igen. Gyereknek lenni jó! Arról nem is beszélve hogy ezzel még inkább feltüzelt hogy megmutassam mit is tudok valójában. Nem régiben bekerült egy olyan funkció a játékba aminek nagyon örülök. Igen, tudok énekelni, méghozzá nem is akár hogy és ezt meg is akartam mutatni mindenkinek. A kanalat használva mikrofonnak felpattantam az asztaltól és egy szép kis számba kezdtem, még az igazi életemben tanultam és már akkor nagyon tetszett épp csak nem tudtam kiénekelni a legtöbb hangot, ami most játszi könnyedséggel megy. Ha rám szólt bárki csak még inkább csináltam. Igen Ő csodálatosságomat nem lehet le állítani, és ezt az új tulajdonságomat mindenkinek kell látni, hallani. ^-^
/Bocsi ördög ^-^”/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Egil Kedd Május 14 2013, 14:02

Ritának a szépfiú válasza: - Katasztrófa biztos lesz, csak az a kérdés, hogy melyik oldalt viseli meg majd jobban. - végignéz rajtad, rendesen, szinte vetkőztet a tekintetével - Tudod szépek vagyok és biztos erősek is, de nem vagytok jobbak egy itt levőnél sem. Ha gondolod majd megmutathatom, de mint ahogy azt te is jól hallod most. - húzódik mosolyra a szája - Ebédidő van.

Közös:
Nos, RenAi műsora igencsak szórakoztató. Vannak, kik szívből nevetnek, vannak, kik azért próbálják visszafogni magukat és vannak, kik udvariasságból és van egy, kinek ez az egész nem tetszik. (Rita) Az ebéd véget ér, majd Thomasért egy idős néni jön, hogy vigyázzon rá a nap további részében.
Rita, téged a szépfiú vesz a pártfogása alá és hátul a kertben hív ki téged egy párbajra. Kardforgató, mint te. Gyorsabb, mint te és erősebb is. Egy szóval, jobb mint te. A küzdelmetek során jó pár véletlen adódik, mikor Han "véletlenül" igencsak közel kerül hozzád. Persze ez nem az a nyomulásos közel kerülés, hanem a szimpatikusabb fajta, független attól, hogy egyébként mit gondolsz róla. Feltett kérdéseidre gond nélkül válaszol majd. Ha nem akarod megvárni a következő kört a válaszokat illetően, akkor tedd fel őket kérlek privátban nekem.
RenAi. Téged az izmos Bob fog a karjai közé és ültet le maga mellé, hogy nézzétek a műsort, mit a Rita és Han páros szolgáltat. Kettesben ültök a kertbe vezető lépcsőkön, nincs egy Thomas sem körülöttetek. Ha a válaszokra nem akarsz a következő körig várni, úgy kérlek te is keress privát üzenet formájában.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Zöldfülű - [Küldetés] Zöldfülű Laculas Empty Re: [Küldetés] Zöldfülű Laculas

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.