Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

+4
Zaraki Kizashi
Tatsuki Ranmaru
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
8 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 02 2012, 01:09

Résztvevők: Adachi Kaede, Tomoyama Tsubaki, Zaraki Kizashi, Tatsuki Ranmaru, Shoraiko, Jakushi Ishiro, Hokushin.

Feladat: A kezdetek városában találtok egy kiírást. A megtalálás körülményeit és előzményeit ti találjátok ki, a lényeg, hogy egy megbízásokkal teli táblára van ráragasztva a főtérben. Valami oknál fogva mindegyikőtök kiszúrja ezt a bizonyos felkérést. A tartalma:

Segítsenek!
"Egy szerelem a kudarc élén táncol! Az én kedvesemmel már készültünk volna az esküvőre, szépen megvettük a ruhákat és a gyűrűket is, de az ősi rosszakaróm, Ikuma az éjjel ellopta a gyönyörűséges szmokingomat, majd küldött az üzenetet, hogy a vaddisznóknak dobálta. Ezt a szmokingot külön a házasságunkra csinálták! Illik a nejeméhez, szép csíkos... Nos, a lényeg, hogy kéne néhány bátor kalandor, akik segítenének visszaszerezni a darabjait. Ha gyorsak lesznek és időben visszahozzák, hogy még ki is moshassam őket, akkor dús pénzjutalomban lesz részük!

Köszönettel,
Giichi
"

A további feladat, hogy eljussatok Giichihez, aki az Északi rész kapujánál ül egy szál alsógatyába. Giichi a következőképpen néz ki: magas, vékony, borostás, fekete hajú fiatal. Szeme barna és az egyik szemfoga aranyfog. Mikor Giichihez érkeztek a következőt mondja:
- Lám, lám! Egy igazán szép kis bagázs gyűlt itt össze. Remélem mindannyian azért vagytok itt, hogy segítsetek és nem azért, hogy kinevessetek. Ahogy észrevehettétek, minden ruhámat eladtam a drága szmokingért, de ez a jószág még nálam van.
Húz elő alsógatyája hátuljából egy kisebb térképet. A térkép, bár kissé szagos, a célnak megfelel. Szépen széttárja a térképet a földön és megkéri, hogy hajoljatok közelebb.
- Mivel elegen vagytok, ezért inkább csoportokra szedlek titeket. Az első csoport - mutat a kijárattól messze balra, az út mentén egy helyre - ide megy. Itt találhatjátok meg a cipőmet. A második csoport pedig - keresgélni kezdi a helyet, közben hümmögve, végül odabök a keleti kijárathoz - ide megy és itt lehet majd megtalálni a gatyámat és az ingemet. Azonban a harmadik csoportnak lesz a legfontosabb dolga. Nem véletlen, hogy ők mennek hárman. Az ő dolguk, hogy ide - bök a térképen középen lévő erdő alá kicsivel - menjenek és megtalálják az eljegyzési gyűrűmet. Igazán feltűnően csillog.
Miután befejezi a mondanivalóját el is kezdi a csapatok osztását.
- Odavagyok a szerelemért, így a kettes csoportok egy fiú és egy lány kombinációból fognak állni.
Ha akárki ellenkezne, akkor Giichi nemet integetne az ujjával és felvetné, hogy ő tényleg rendesen megfizeti a munkát.
- Az első ponthoz, ezalatt értem, hogy a cipőhöz egy szép szál legény... mondjuk te menj! - bök rá Kizashira - A társa pedig legyen egy elkápráztató leányzó... például te! - bök rá ezúttal Shoraikora, így eldöntve az első párost.
- A másodikhoz ismét egy szép szál legényt kell választanom... legyél te! - bök rá Ishirora - A társa pedig egy ismételten gyönyörűséges leányzó... társulj te! - bök rá ezúttal Tsubakira, ezzel eldöntve a második párost.
- Végül most következik a harmadik csapat, remélem hárman megszerzitek a gyűrűmet. - próbálja egyszerre Kaedének, Ranmarunak és Hokushinnak mondani.

Határidő: Négy nap/fő
Írási sorrend: Nincs, azonban az itteni sorrend fog folytatódni a későbbiekben.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Adachi Kaede Csüt. Aug. 02 2012, 03:18

Nem kellett több egy éjszakánál, hogy kiduzzogja magát a Tsubakis ügy után. Reggelre már el is felejtette az egészet, és vissza is jött a régi, friss, mosolygós Kaede. A főnix nagyon jól bírta az első éjszakáját. Este a lángjai is enyhültek, így a fénye sem zavarta újdonsült gazdáját. Reggel az étkezés alatt a pontjait nézegette, és azt tervezgette, hogy hogyan rendezze el majd a későbbiekben. Fontos ezen sokat gondolkozni, ugyanis visszacsinálni nem lehet, és mivel ez egy élet-halál játék, így végzetes lehet egy rossz pont is. Végül arra jutott, hogy a főnixét fogja tápolni legjobban, és magának csak az életre rak. Reggeli után úgy döntött, hogy elmegy körül nézni a főtéri küldetések tábláján, hátha talál ott valami könnyű, és egyszerű feladatot, amivel a következő szintre léphet. Nagy szerencséje van, hogy ebben a világban nem kell órák hosszat a tükör előtt állni, és csinálgatni a haját, na meg a ruha felvevésével húzni az időt. Itt csak két kattintás, és már rajtad is lesz a páncélod, s a kezedben megjelenik a fegyvered. A főnixet azonban nem lehetett eltüntetni, így nagyon kell rá vigyáznia majd a küldetésen, ugyanis ha meghal, akkor nem tudja feléleszteni. Hallott azonban egy különleges felélesztő itemet, de annak a szintnek az eléréséhez nagyon sok nap kellene, és neki csak három maradna a főnixmadár halála után, a végleges törlésig. De nem is nagyon akar ezen sokat gondolkozni, inkább a mai teendőit akarta lerendezni. A főtér (ahogy már megszokott) tele volt. Alig tudott oda tolakodni a tábla elé, mivel kicsi volt, és nem mellesleg még gyenge is. Annyira közel nem is jutott a táblához, inkább egy küldetés jött hozzá. Egy nagyobb fehér papír repült fel az égre, amit valaki véletlenül elejtett. A kis tűzmadár felrepült gazdája kívánságára, és odavitte neki a papiruszt. Kaede egyből olvasni is kezdte. Miután végzett a lány az olvasással, összeszorult a szíve. Még soha nem volt szerelmes, de ez azért tényleg durva. Szegény szerelmespár nem hogy egy játékban kellett összeházasodniuk, de még az esküvőjüket is tönkre akarták tenni. Ez felháborító. Kaedenek több se kellett, egyből el is indult a papíron kijelölt helyre familiáriásval. Giichi az északi kapunál várta őket, Kaede nagy meglepetésére egy szál alsógatyában. Nem bírt a férfire nézni, így a szemeit vagy az égen, vagy a földön pihentette. Ennek következtében is botlott meg a saját lábában, és beesett a többiek mellé. -Gomen'nasai, Gomen'nasai!!! - esedezett bocsánatért, bár nem is nagyon tudta, hogy miért. Majdnem mindenki ismeretlennek tűnt neki, kivétel az a két lányt, akivel tegnap futott össze. Az egyik Tsubaki volt, a másik pedig valamilyen Shoraiko. Nem bírt az ismerősei szemébe nézni, ezért nagyon meg is könnyebbült, amikor kiderült, hogy nem is velük kerül egy csapatba. Azonban még nem fejezte be a nézelődét. Amint kereste a szemével a további "társait", egy fiún akadt meg a szempárja. Ő is szörny/állatidomár volt mint, ő, és ez nagyon lenyűgözte. Öt-hat év korkülönbség biztosan volt köztük, de hát tudjátok..ilyen a szerelem. A fekete párduc bébi nagyon aranyosnak tűnt, és ez csak dobott Kaede érdeklődésén. Amikor kiderült, hogy csapatokra lesznek osztva, egy kicsit megkönnyebbült a terhelés megszünése miatt. A kezét erősen összeszorítva kérlelte magában, hogy "őt" kapja meg csapattársának, de ez nem jött össze. Helyette egy magas, szemüveges férfit, és egy kardforgató fiút kapott maga mellé. A feladatuk nem volt nehéz, a gyürűt kellett megtalálniuk. Mielőtt útnak indultak volna, az illem kikérte Kaedetől, hogy mutatkozzon be.
-A-Adachi Ka-Kaede vaagyok. Hívjatok...hívjatok csak Kaede-channak! - egy kicsit félénk volt a magas fiúk miatt, de próbálta leküzdeni ezt a szörnyű paranoiát. Elvégre ők lesznek egy napig a csapattársai, így eléggé javallott, hogy jóban legyenek.
-Sze..szerintem lépjünk egy közös csoportba. Ki..Ki lesz a csoportvezér? - lassan kezdett azért megkönnyebbülni, de még most sem volt az igazi. De legalább a küldetéstől nem kell félnie. Flame könnyedén a magasba tud repülni, és éles látásával biztosan hamar megtalálja a keresett, csillogó tárgyat.


Adachi Kaede
Adachi Kaede

Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal128/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (128/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Csüt. Aug. 02 2012, 03:30

Szemezgettem. Úgy is mondhatnám: válogattam, de ez a szinonima-fitogtatás igazából semmit nem változtatna a lényegen, úgyhogy hagyjuk is az ilyen felesleges szócséplést: pikáns szerepjáték-ismerőként valami igazán ínyemre való küldetés után kutattam, ami úgy érzem, jól mutatja, milyen fantáziadúsak tudnak lenni az első szintek eventjei. Már ha éppen nem sablonokkal dobálóznak és A: orkvezért kell megölni, B: túl nagyra nőtt patkányoktól kell csatornákat megtisztítani, C: egy gazdát rendszeresen megkárosító kamaszbandát kell jobb útra téríteni. Így akadtam Giichi remekbe szabott kis történetére. Le is téptem a tábláról a hirdetést, hogy ez már csak az enyém legyen, de aztán később csekkoltam: a rendszer állandóan újragenerálta. Ez igazából nem volt túlságosan meglepő, bár érdekelt volna, hogy mennyi köze van a hibámhoz: elejtettem a papírt. A nagyobb fehér papír kirepült nem sokkal később a kezem közül, és nem találtam meg később. Így még nekem is jól jött, hogy indulás előtt újra meg tudtam nézni, méghozzá újra a küldetésfalról.

Így már biztos voltam benne, hogy nem leszek egyedül, aki felkeresi furcsa időpontjában a különösen és szerencsétlenül járt kaland-gazdát, viszont arról álmodni sem mertem, hogy végül milyen sokan gyűlünk össze. Gyönyörű szép, népes társaság. Amitől kicsit dagadt a mellem: egyetlen másik íjászt sem láttam a tömegben. Ez persze nem azt jelentette, hogy nem volt velem egy kasztból származó közöttük, csak azt, hogy én nem találtam meg őt… Mégis, maradjunk inkább a realitások talaján: tuti nincs közöttünk másik, csak észrevettem volna. Nem tévedhetek, na!
Giichi igazi jelenség volt, nagyon figyeltem őt. És mit ne mondjak: dicsértem közben a fejlesztőket. Teljesen realitását vesztett alapgondolat, ahogy ült ott, alig többen, mint egy Ádám-kosztüm, és ami mégis jól mutat ebben a környezetben. Rendben, elfogadom. Úgy döntöttem, nem hagyom itt őket, segítek a küldetésben.

A térkép fölé gubbasztottunk. Igen érdekes momentum volt. Kicsit feszélyezett, amikor a szép szál legények után rendre más fiúkat talált meg magának. „Majd a harmadik csapathoz” – biztattam magam gondolatban, és tényleg igazam is lett. Egyre szimpatikusabb arc lett ez a Giichi, van érzéke a tehetséghez – bólintottam magamnak elismerően.
Tekintetemmel a többieket kerestem. Alapvetően nem volt erre szükségem, csak tudtam, hogy a szemkontaktus sokat segíthet egy kommunikációs csatorna létrehozásában. Nem volt nagy kunszt a dolog: egy aprócska lány maga jött oda hozzám. Emlékeztem rá, ügyetlenül esett be közénk nem is olyan régen… Némán, összepréselt ajakkal hallgattam végig a bemutatkozását.
Hajtogattam magamban, hogy nem illik a másik szavába vágni. Meg is érte a várakozás: jó ötletnek tűnt egy csoportba lépni.
Tatsuki Ranmaru vagyok, íjász. Lépjünk egy csoportba, ez remek gondolat – néztem jelentőségteljesen Kaedere. – Ha nincs más, én szívesen vállalom a csoportvezetést! – jelentettem ki. Persze ott volt a harmadik tag, de épp a térképet néztem, amikor őt is kijelölte, így nem tudom, ki lenne az. Reméltem, hogy ő sem fog ellenkezni – nem lesz valami tesztoszterontól duzzadó vezetésre született egyéniség. Akkor talán még van esélyem mellette.
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal115/1700[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (115/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Zaraki Kizashi Csüt. Aug. 02 2012, 09:39

Úgy is a kezdetek városában tartózkodtam, gondoltam akkor már ránézek a küldetésekre, talán bezsebelhetek egy kevés potya aranyat, ki tudja, lehet kelleni fog majd a későbbiekben. Röviden összefoglalva a küldetések táblájánál kötöttem ki és szememmel fürkésztem azt a potenciális jelöltet, amelyik a legtöbb aranyat ad. Egyiket sem igazán olvastam el, mindegyiknek csak az alját néztem, talán ír valami adatot az aranyról. Hamarosan egy olyan küldetést találtam, ami azt írta, hogy "dús pénzjutalom". Nos, mivel ez volt az egyetlen, ami többet ajánl a megszokott kevés aranynál, elkezdtem az elejétől olvasni. Miután végeztem fejemet kissé hátra döntöttem és egy gonosz vigyor öntötte el a fejemet. Ez tök egyszerű és sok arany jár érte!
Számomra a következő megálló a NJK volt, aki valamilyen oknál fogva tök pucéran, egy szál alsógatyában dekkolt az északi falnál. Már állt ott egy, az íjából feltehetőleg íjász és még mielőtt a közelbe mehettem volna, gondosan elraktam a két késemet, nehogy tudják, hogy árnyvadász vagyok, mert ránk sosem tekintenek úgy, mint tisztességes alakokra. Másodikként álltam ott és kissé ironikusnak gondoltam, hogy az íjásznak szemüvege van. Na, de hamarosan megérkezett a többi is. Már nem emlékszem, hogy milyen sorrendben, de érkezett egy full lila lány, egy hosszú, szőke hajú lány, egy zöld hajú állatidomár, kinek az állatkáját felettébb különösnek gondoltam. Emlékszem, hogy olvastam a kézikönyvben a ritka állatokról és mintha a fekete cica, ami neki volt, beletartozna. Na, de vissza a témára, jött egy fekete hajú kardforgató és végül utolsóként pottyant be egy rózsaszín állatidomár csaj.
- Jajj, de jó... tiszta erősnek néz ki a bagázs.
Jegyeztem meg szarkasztikusan, mikor mindenki megérkezett. Az NJK beszélni kezdett és elmagyarázta a taktikát egy, a seggéből előrántott térkép segítségével. Engem és a másik szőkét a cipőkért küldte. Intettem a szőkének, hogy jöjjön, miközben hangosan szólaltam meg, nem feltűnően, de úgy, hogy mások is hallják.
- Örülök, hogy téged kaptalak. Komolynak nézel ki, nem úgy, mint néhány szerencsétlen közülünk.
Utaltam a rózsaszín csajra, majd intettem társamnak, hogy ideje indulni.
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal126/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (126/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Shoraiko Csüt. Aug. 02 2012, 10:08

Reggel úgy döntöttem, hogy ideje elvállalni egy küldetést, ezért korán keltem, hogy minél hamarabb hozzá juthassak a jókért. Amikor megláttam, hogy már jó sokan ott állnak, egyszerűen közéjük szaladtam és lekaptam egyet. Amikor elolvastam, kissé felnevettem, szegény Giichi. Hamar megtaláltam az úriembert, aki egy szál alsógatyában fogadott minket, összesen heten voltunk. Három lány, négy fiú. Giichi egy magas testalkatú, vékony férfi, fekte hajú és borostás férfi. Ezután előhúz egy térképet, és megmutatja nekünk. Három csoportra oszt minket. Az első csoport a cipőket keresse meg, a második a nadrágért és az ingért, a harmadik pedig a gyűrűért. Kiderült, hogy oda van a szerelemért, ezért fiú-lány csapatok lesznek. Gyorsan körbe nézek, hogy, hogyan oszthat be minket. Négy fiúból az egyiknek zöld haja volt, és állatidomár lehetett, az egyik íjász, és sötét hajú, a harmadik fekete hajú, és a kasztját nem tudom megállapítani, hirtelen. Valószínűleg kardforgató, vagy harcos, mint én. Az utolsó egy szőke hajú fiú, de neki sem tudom megállapítani a kasztját. Rajtam kívül, még két lány van egy aranyos rózsaszín hajú, és egy hozzám képest igencsak törpe kék hajú. Giichi először rábök a szőke hajú fiúra, majd aztán rám, mint "elkápráztató leányzóra". A fiú intett, hogy menjek utána, majd hangosan megjegyezte, hogy örül, hogy engem kapott, meg és nem más "szerencsétlent".
- Hát... jó - feleltem, mert nem akartam megbántani senkit sem. Azután megint intett, hogy ideje elindulnunk.
Shora, ne légy ilyen szerencsétlen! Ha már lesz társad akkor csatlakozzatok egy csapatba! Ordította Shira. Megvakartam a fejem, mert egyáltalán nem tudtam, hogy ezt pontosan hogyan kéne.
- Izé... - kezdtem bele jó bátran. - Akkor csatlakoznunk kéne egy csapatba nem? - kérdeztem, majd lehúztam a menüt, és Shira utasításai szerint - persze előtte jól kiröhögött - megkerestem az "Invite" részt, ami már csak az ő beleegyezésébe, vagy elutasítására várt.
Shoraiko
Shoraiko
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal10/50[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Csüt. Aug. 02 2012, 11:09

Tsubaki nem maradhatott az első szinten mindörökre, előbb vagy utóbb több okból is tovább kellett mennie. Egyrészt ha itt marad feleslegesen halna meg, másrészt pedig erős sem lenne ahhoz, hogy nehezebb szinteken tudjon segíteni komolyabb helyzetekben. Az egyik quest tábla előtt végezte tehát, keresve valami kezdetnek egyszerű de egyben kifizetődő küldetést, de be kellet vallani hogy ilyen nem igazán akadt. Végül tehát egy olyat fogott kézbe, ami ha sok tapasztalati ponttal nem is ígérkezett, a pénzből feltöltheti magát gyógyfőzetekkel, másnak még jól jöhetnek vészhelyzetben és persze saját magának is. Egyenlőre élnie kellett akármennyire taszító volt a gondolat, ha nem így lett volna már feltűzte volna magát saját lándzsájára. Az útbaigazítás egyáltalán nem volt megterhelően bonyolult és már messziről észrevette a feltűnően alul öltözött NJKt, annak ellenére hogy többen is körülvették már. A questről nem csúszott le, mivel a Giichi nevezetű illető belekezdett egy néhány mondatos összefoglalóba, melyek közül igazából az utolsó mondat számított annak. Kissé kényelmetlenül érezte magát hogy még egy sürgős ruhavisszaszerzést igénylő NJK is ennyire preferálja az úgynevezett felesleges"smalltalkot". Tekintete majdnem hogy robotként követte Giichi mutatóujját valahányszor az a csapatok útirányaira szegeződött, noha a térképen is elegendően elmagyarázta a dolgot. Nem tetszett ugyan a szerelemmel indokolt párosítás és hogy éppen ő is belekerült a két ilyen csoportba, társa azonban legalább első benyomásra nem tűnt magatehetetlennek, azonban Kaedet nem volt éppen nehéz észrevennie, s mindössze úgy sikerült aggályait kiverni a fejéből, hogy volt neki két társa is akik vigyázhattak rá. Tsubaki tehát a magas idegen fiút mérte végig, mindeközben nem feledkezve a tisztelettudó meghajlásról sem, ami igen mélyre sikerült mert a srác lehetett vagy húsz éves. Zavarba is került ahogy elméjében felvillant egy klisé, amint ott ül a fiú nyakában akár egy túlhasznált rajzfilmklisés óriás hős és törpe sidekickje, ha nem látott tíz ilyen párost eddig akkor egyet sem
- Mi lesz a dolgom, Senpai? - adta át neki komoran a vezető szerepet, így a csapatba hívásét is
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal135/400[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (135/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Jakushi Ishiro Csüt. Aug. 02 2012, 11:50

A mai nap a szokásosnál is gyönyörűbben indult, ami igazán szokatlan. Ugyanis amióta ennek a játéknak a "fogságában" vagyok minden jól alakul. A legelső nap semmittevése óta egész szépen haladok a pontgyűjtögetésben, a talált tojásom a két nappal ezelőtti reggelen kikelt. Nem más, mint egy gyönyörűséges fekete macskaféle lett az én társállatom. Gyorsan fel is csaptam a kézikönyvet. A fajbesorolás szerint egy démonpárduc. Nem elég, hogy megfelelő edzés mellett kiválóan teljesít a harcban, de még beszélni is képes. Ezt hamar be is bizonyította nekem. Ahhoz képest, hogy milyen fiatal igazán komoly kis jószágnak tűnik. Peckesen jár, felszegett fejjel, mint egy igazi kis úr. Még azt sem hagyta, hogy én válasszak neki nevet. Eldöntötte, hogy Ő márpedig Shadow lesz. Büszke és már most többre tartja magát, mint ami. Ez tetszik, nagyon is.
Bele is vetettük magunkat az edzések forgatagába. Vaddisznókat és különféle állatkákat küldtünk az egyesek és nullák kietlen temetőjébe.
Így jött el a mai reggel. Úgy döntöttem, hogy a pár napnyi próbálgatás után megértünk egy gyengébb küldetés végrehajtására. Irány hát a Kezdetek Városának főtere, ott minden bizonnyal lesz egy pár kiírás. Hamar rá is akadunk egy hirdetőtáblára. Nincs már túl sok küldetés, a szemfülesebb játékosok már learatták az igazán zsíros bulikat. Egy elgyötört szerelmes pacák feladatát választom ki. Érdekesnek ígérkezik.
Gyors léptekkel megindulok az északi kapuhoz. Még mindig hihetetlenül élvezem a járást. Sokak bolondnak is néznek, ha csak úgy a semmiből táncra perdülök az utca közepén. Az utolsók közt érkezem meg.
-Szia Mindenki! Hogy vagytok?
Kérdezem a kelleténél talán kicsit hangosabban, egy fogvirító mosoly társaságában. Giichi alul öltözöttsége egy cseppet sem zavar. Fénykoromban láttam én ennél rosszabb dolgokat. Tekintetemet végigfuttatom a társaimon. A végén konstatálom, hogy igen változatos kis csapat gyűlt össze. Rajtam kívül csak egy állatidomár van. Egy kis, rózsaszín hajó leányzó. Shadow a büszkeség álarcát alig bírja fenn tartani, annyira érdeklődik a lányka főnixe iránt. Halkan felkacagok és megsimogatom a fejét, amivel sikerül egy bosszankodó mordulást kicsalnom belőle. Egy barátságos és biztató mosolyt küldök az ismeretlen kaszt társam felé.
Figyelmesen végig hallgatom az NPC utasításait. Csapatokba oszt minket. Én az igen fiatalkának tűnő, hosszú lila hajú lány társaságában találom magam. Kedves vigyorral lépek oda hozzá. Viszonzom a meghajlást és vidám hangon kezdek el beszélni.
-Jajj, ne szaladj ennyire előre! Először is, Jakushi Ishiro vagyok, de szólíts csak Ishinek, ha gondolod. Ő pedig itt...
A kis párduc felvágott farokkal szaglássza meg a lányt, majd belevág a szavamba. Méreteihez képest igen mély hangon szólal meg.
-Shadow vagyok!
Önérzete még akkor is sütne belőle, ha csukva tartotta volna a száját. Ez ismét mosolyt csal az arcomra. Közben pötyögök egy párat, meghívom hogy legyen a társam.
-Nos igen, Ő Shadow. Feladat? Először is menjünk oda és nézzük meg, hogy mivel állunk szemben. Aztán majd a képességeinkhez mérten le tudjuk osztani, hogy ki mihez kezdjen.
Várom, ha esetleg van valami jobb ötlete, akkor nyugodtan mondja. Végül is, nem vagyok én semmiféle diktátor.
Jakushi Ishiro
Jakushi Ishiro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal62/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (62/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Hokushin Csüt. Aug. 02 2012, 13:14

Kissé furcsának találtam, hogy nem kell aludnom de azért meg volt az előnye is. Így nem kellet attól tartanom, hogy esetleg álmomban orvul meggyilkolnak. A többieket figyeltem egy ház sarkából hátha valami eszembe jut esetleg eltanulok valami újat. Pár perces nézelődésből mindössze annyit tudtam meg, hogy sokan egy tábla előtt ácsorogtak az emberek pár percig majd sietve távoztak. Úgy döntöttem én is megnézem magamnak mi van ott. Mint kiderült egy küldetés tábla volt az különféle elvállalható feladatokkal. Mivel elég zöldfülű voltam ezért úgy döntöttem a legegyszerűbbet vállalom el. A feladat lényege az volt, hogy vissza kellet szerezni néhány esküvői ruhát. Ez egyszerűnek tűnt és kíváncsi voltam milyen lehet egy esküvő. Előtte ugyanis csak temetésen vettem részt az meg nem olyan vidám. Mikor ezt tisztáztam magamban gyorsan az északi kapuhoz siettem mert tudtam nem csak én pályázok egy egyszerű küldetésre. Rövid idő alatt meg is érkeztem a megadott helyre de már rengetegen voltak. szerencsére volt némi ismeretem a tolakodás terén mert sokat buszoztam így némi pofátlanság árán a megbízó közelébe érkeztem. éppen akkor húzott ellő egy térképet az alsó gatyájából majd kiterítette és intett hajoljunk közelebb. Sajnos a közelség nem volt éppen szerencsés dolog mert így még jobban éreztem azt a borzalmas szagot. A fickó elmutogatta melyik ruhája hol van elrejtve. Ezután az első kettő élőkerítéséhez két-két embert a harmadikhoz hármat vett fel. Fortuna asszonyságnak hála én benne voltam a harmadikban és egy gyűrűt kellet előkerítenünk. Soha nem voltam egy társasági ember de az a valóságban volt ez viszont nem az. Úgy döntöttem most közvetlenebb leszek egy hangyányit.
- Nyugodtan lehetsz a vezető. Amúgy én Hokushin vagyok.
Ezután a kis állatidomárhoz fordultam és miközben köszöntem ünnepélyesen meghajoltam.
- Én is köszöntlek bájos ifjú hölgy. Aranyos a kis jószágod tudod én kettő között vacilláltam. Az Állatidomár mert szeretem az állatokat és ez között. A sors akarta úgy, hogy Kardforgató legyen belőlem.
(Csak az idegeségtől nem tud aludni és nem tudja, hogy a többiek alszanak ezért hiszi, hogy nem kell)
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal610/700[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (610/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 02 2012, 14:20

Igazán gyorsan sikerült elvégezni az első kört! Ezért dicséret jár, majd az értékelésnél figyelembe veszem. Wink

A posztolási sorrend adott, kérem tartsátok meg. (Akik nem tudnák, azoknak: Kaede, Ranmaru, Kizashi, Shoraiko, Tsubaki, Ishiro, Hokushin)

Bár a feladat rövid lesz, azért kérem, hogy a reag legyen meg.

Feladat: Jussatok a kijelölt helyekre. Mindhárom hely tele lesz vaddisznókkal.

1. csapat: Hosszas keresgélést kell folytatnotok, mi közben persze beszélgethettek vagy valahogy elüthetitek az időt. Az egyik cipőt elásva találjátok meg, azonban az egyik nőstény a gyerekének hiszi és meg akarja védeni. Ha harcoltok ellene írjátok le a támadásaitokat, vagy keressetek egy alternatív módszert a cipő megszerzéséhez.

2. csapat: Hosszas keresgélést kell folytatnotok, mi közben persze beszélgethettek vagy valahogy elüthetitek az időt. A gatyát egy nagyon mérges hím vadkan alatt találhatjátok meg, ami éppen alszik, de álmában is morgó hangokat ad ki. Ha valamelyikőtök megpróbálja kihúzni alóla a gatyát hangosan felröffen és az elkövetőnek ugrik. Ha harcoltok ellene írjátok le a támadásaitokat, vagy keressetek egy alternatív módszert a gatya megszerzéséhez.

3. csapat: Hosszas keresgélést kell folytatnotok, mi közben persze beszélgethettek vagy valahogy elüthetitek az időt. Sajnos a pusztáson nem találtatok semmit, ami a gyűrű ottlétére utalna, így az erdőbe kéne menni. Vitassátok meg, majd induljatok az erdőbe.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Adachi Kaede Csüt. Aug. 02 2012, 14:47

A küldetés megbízója elég érdekes fazon volt. Nagy megszálottja volt a feladatnak, és talán egy kicsit még dilis is volt. Ez persze nagyon nem zavarta Kaedet, hiszen megszokta a dilis embereket, és ő sem tartozik a legérettebbek közé. Amikor az állatidomár fiú visszaküldött neki egy mosolyt, az egész feje olyan vörös lett mint a főtt rák. Hirtelen pár percre el is felejtette a küldetést és ő is egy esküvőről kezdett álmodozni, amin a fiú öltönyben van, ő pedig a világ legszebb mennyasszonyi ruhájában. A haja szépen meg lenne csinálva, a koszorúslányai Tsubaki és Shoraiko lennének, a tanu pedig Ranmaru. A pap éppen kimondaná a végső szót, és a fiú lehajol Kaede felé, ugyanis jóval magasabb mint ő. Mielőtt pont elcsattant volna a csók, megszakította egy mondat az álmát. A két fiú, akik a csapattársai voltak eléggé változatosak voltak. Ranmaru egy szemüveges íjász volt, ami azért neki is felkeltette az érdeklődését, hogy..most hogyan is van ez? A másik partnere egy kardforgató fiú volt, aki arról kezdett el mesélni, hogy ő is majdnem állatidomár lett. Kaede itt elnevette magát, hiszen amikor a fiú a sorsról kezdett beszélni, kicsit vészesnek találta a helyzetet. Aztán a csoport meghívót is lassan megkapta, és rá kattintott az "O.K."-ra. Hirtelen megjelent Ranmaru és Hokushin (a kardforgató fiú) feje felett egy kis ikon, ezzel is jelezve, hogy egy csapatba tartoznak. Most már látta az élet csíkukat, a szintjüket, és a nevüket is. Remek csapat Kaede véleménye szerint, ugyanis egy íjász aki messziről támad, egy kardforgató aki közelről csapja le az ellenségeket, és egy állatidomár aki mondhatni "kis" mennyiségű mágiát használ a főnixe, Flame által. Lassan el is indultak a rét, vagy másnéven a puszta felé. Hosszas keresgélésbe kezdtek. Az íjásznak elég éles volt a látása, így reménykedtem, hogy hamar megpillantja, de tévedtem. A kardforgató sem járt nagyobb eséllyel, és Kaede főnixmadara sem látott semmi csillogót fentről. -Elnézést, nem szeretnék hülyeségeket beszélni, de szerintem menjünk be az erdőbe. Ott több vaddisznó található! - mutatott a lombos felé, ahol valóban, egyre több vadisznót vettek észre. Szerencsére az itteni vaddisznók annyira nem vadak, azonban az erdőben lévőktől már félni kell. Elég hirtelen támadnak, és ha rájuk jön több disznó, azt nem biztos, hogy túlélik. Kaede összeszorította a kezét, majd elindult az erdő felé, s a többiekben is legyintett egyet...bár elég bátortalanul.
Adachi Kaede
Adachi Kaede

Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal128/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (128/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Csüt. Aug. 02 2012, 15:52

Sokkal szimpatikusabban indított a kardforgatónk, mint azt vártam. Értsd: nem bitorolta vezetői posztomat, és innentől kezdve nálam nyert ügye volt. - Pedig a kettő igen távol áll egymástól, az idomár teljesen más képességeket kíván, mint egy kardforgató - jelentettem ki némi éllel a hangomban, majd pár pillanattal később, érezve, hogy baklövést követtem el, hozzátettem: - Örülök, hogy végül kardforgató lettél, szerintem így egy remek csapat állt össze. - Közben a csoport alakításával bajlódtam. Nem lett meg elsőre az opció, de aztán csak sikerült. Szétküldtem a meghívókat.
Nem volt túl nagy helyismeretem, azt hiszem, ez kicsit rá is nyomta a bélyegét a vezetői pozíciómra, de hála égnek nem jelentett különösebb problémát. A helyszínen élesítettem a yagant, így elég nagy területet tudtam állandóan szemmel tartani, az idomár pedig, Kaede, a madarával próbálta átkutatni a környéket. Jól esett tudni, hogy közben egy kardforgató vigyáz a hátunkra, bár kicsit feszélyezett a tudat, hogy egy teljesen más típusú kaszt is érdekelte. - Miért döntöttél végül a kardforgatás mellett? - próbáltam megpendíteni ezeket a húrokat. Szükségem volt még néhány információra, zavart, hogy ez ügyben nincs teljesebb képem róla. - Mi volt az, amiért nem állatidomár lettél? - fordultam felé. Kicsit rajta hagytam a tekintetem, mert azt figyeltem meg, hogy ez szokott segíteni a beszélgetések elindításában, talán úgy érzik tőle az emberek, hogy figyelnek rájuk. Majd tovább vizslattam a környéket.

- A vaddisznók annyira nem érdekelnek, de hátha ott lesz a gyűrű, igazad van - bólintottam Kaedenek. Egy ideje már úgy éreztem, hogy meddő kutatást folytatunk, figyelmem a madara felé irányult. - Nem szívesen tippelgetek, mondd meg, kérlek, milyen madár ez? - böktem ki végül.
Próbálgattam más játékokban én is druida jellegű kasztokat, de nagyon instabilnak éreztem. Bízni kell egy állatban, tőle függ az életem... Szívesebben vettem, ha akkor már egy konkrét fegyvertől függ, ami idővel szinte a testem meghosszabbítása. Szóvá is tettem ezt: - Milyen előnyei vannak ennek a kasztnak? Mire vagy képes így? - érdeklődtem, miközben Kaedet követve az erdő felé indultam én is.
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal115/1700[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (115/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Zaraki Kizashi Csüt. Aug. 02 2012, 18:52

Shoraiko megkérdezte, hogy netalántán egy csapatba kéne-e csatlakoznunk, de az invitálását elutasítottam. Nem sokkal az elutasítás után, még mielőtt reagálni tudott volna, kiküldtem inkább én egy meghívást. Éreztem, hogy én voltam az erősebb, így jobb ha nálam lenne a vezetés. Hamarosan már úton is voltunk a kijelölt pont felé. Út közben elővettem az egyik késemet és dobálgattam felfele, miközben a másik kezemet a zsebemben tartottam. Ha közben nem szólt hozzám, akkor megszólaltam:
- Elég kellemes érzés amikor a penge fénylik repülés közben. Valamiért megnyugtat, szabadabbnak érzem tőle magamat.
Reméltem, hogy a társ nem érti félre, semmi szándékom sincs vele, sőt, ha választhatnék az én és ő élete között szemrebbenés nélkül az enyémet választanám. A lányok sokszor naivak és félreérthetik a legkisebb beszélgetéseket is, ezért biztosítottam, hogy semmi érzelmem sincs számára.
- Csak úgy megjegyeztem, úgysem éled túl ezt a világot, így nyugodtan beszélhetek neked akármiről.
Az előbbi mondatom megihletett, így kezdtem is mondani.
- Persze valószínűleg addigra már meghalsz, a magadfajta kislányok nem jók a harcban. Lesz egy jó céhem, tele megbízható és erős tagokkal, akikkel együtt kijátsszuk a játékot, bár én itt maradnék.
Még volt egy kevés idő, végül megérkeznénk a helyre. Nem érdekelne, hogy társam megállna vagy sem, én megállnék és keresgélni kezdenék.
- A földre koncentrálj és ne bukj el a malacokban. Ha meghalnál nem fogok segíteni és enyém az aranyad... csak úgy mondom.
Egy hosszasabb keresgélés után sikerült rátalálnom a cipőre. A távolban egy kisebb földkupacba volt beleásva és kilógott az orra. Ha a közelben volt a társam, akkor intettem neki, ha pedig a távolban, akkor küldtem volna egy üzenetet, mivel egy vaddisznó anya őrizte kisfiaként. Ezt onnan állapítottam meg, hogy próbáltam közelebb menni, a szemét pedig megtámadott.
Itt fogyott el a türelmem, megfogtam a késeimet és mindkét kezemmel bele próbáltam szúrni a vaddisznó arcába.
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal126/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (126/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Shoraiko Pént. Aug. 03 2012, 11:30

A kérésemet elutasította, majd pár másodperc múlva ő küldte el. Gyorsan elfogadtam, és elindultunk a kijelölt pont felé, közben elővette a kését és azt dobálgatta. Azután arról beszélt, hogy milyen kellemes érzés is a pengéjének a fénylése. Magamban megjegyeztem, hogy emlékeztetett valakire, akinek S betűvel kezdődik a neve és hira-val végződik.
Szimpatikus srác. Motyogta közbe Shira. Ezután csak úgy "megjegyezte", hogy én nem fogom túl élni ezt a világot.
- Én, biztosan nem, de Shira igen - feleltem, ezzel arra céloztam - legalábbis magamnak - hogy Shira fog kivinni innen és nem én. Azután arra terelődött a téma, hogy a "kislányok nem jók a harcban". Pár pillanatra megálltam.
- Már megbocsáss, de semmilyen értelemben nem vagyok kicsi! Érett tizenhét éves vagyok, és, mint látszik jócskán elmúltam 170 cm! - akadtam ki.
Milyen harcias lettél. Jegyezte meg Shira. Amúgy, meg már egyáltalán nem szimpi. Tette hozzá. Dühösen mentem utána, és hallgattam, hogy kioktat. Hagytam, hogy ő keresse meg a dolgokat, azzal az elvvel, hogy egy "kislány" nem ért az ilyenekhez. Sikerült megtalálnia a cipőt, de egy vaddisznó őrizte. Társam közelebb ment, de a vaddisznó megtámadta. Megfogta a késeit és azokkal akar beleszúrni az arcába.
Add át a helyet! Mondta Shira. A következő pillanatban már nem én mozgattam a testet, hanem Shira. Nagy ívben elkezdett szaladni a malac felé, és hátulról kezdte el támadni a fejszével. Tudtuk, hogy kevés pontot osztott el az életre, de annál többet az erővel, szóval, ha szemből-szembe támadunk nagy valószínűséggel végünk van. Nem tudtam nem észrevenni, hogy Shira az arcommal úgy mosolyog, mint egy őrült. Habár az is. A harcmodorán is jócskán meglátszik.
Shoraiko
Shoraiko
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal10/50[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Pént. Aug. 03 2012, 13:13

- Jakushi-senpai, Shado-san - biccentett elismételve a neveket még ha a nagymacska alaposan el is gondolkodtatta, majd rögvest rátért maga is az illedelmes bemutatkozásra - Az én nevem Tomoyama Tsubaki, kérem hogy a Senpai szólítson Kōhainak
Néhány pillanatig elgondolkodva hallgatott el, félretéve azzal kapcsolatos gondolatait hogy Ishiro az Ishi megszólítást preferálta és inkább a küldetéssel kapcsolatos tervet vizsgálta át magában, miközben elfogadta a csapatba hívást. A kérdéses küldetés tervezet ésszerűen hangzott, igaz hogy a fiú jókedvűnek tűnt miközben ő teljesen komor maradt, semmi kivetnivalót nem talált az egyszerűen levezetett ötleten, melyet egyébként nem is tűzdelt tele felesleges kommentárokkal. Eddig tehát úgy vélte, hogy a fiú viselkedése nagyjából illett is a látszólagos korához, főleg amellett hogy nem hagyta pozitív hangulatát és hozzáállását szélsőséges módon túlcsordulni. Igaz hogy idomár volt és közelharcban valószínűleg nem ártana a segítség, de az állatát és Tsubaki eltökéltségét figyelembe véve nem hitt abban, hogy a szörnyek átjutnának kettejükön Ishirohoz. Működni fog
- A terv kiváló Senpai, örömmel fogom fedezni ha kell - öntötte szavakba konklúzióját, majd határozott léptekkel elindult abba az irányba, amerre a feladatuk vitte őket

Az úton egyáltalán nem bombázta kérdésekkel a csapat vezérét, szemei a látóhatárt fürkészték nem csupán szemközti, hanem a két oldalirányban is. Semmiféle gyengeséget nem mutathatott ki az idősebb fiú előtt, ha mindvégig megőrzi kompozitúráját akkor nem fog magából bolondot csinálni és talán Ishironak is pozitív véleménye lesz róla. Örült hogy segíthet távol tartani tőle a szörnyeket, nem fogja hagyni hogy bármi katasztrófa útjába kerüljön, még ha az idomár létére sem tűnt korlátozott funkciójúnak, segítség néha azonban mindenkinek kell, önmagát leszámítva természetesen. A gondolatai efféleképpen cikáztak fel és alá a fejében, egészen addig míg megpillantott egy különösen megtermett vaddisznót valami ruhafélén húzni a lóbőrt, ami kíváncsivá tette
- Az ott egy szmokingnadrág - állapította meg és rámutatott - mik az utasításai, Senpai? Végezzünk a lénnyel meglepetésszerűen, rohanjuk le, vagy próbáljuk meg előbb a ruhadarabot megkaparintani? Ha támadjunk, akkor egy vagy két ellenkező irányból?
Ezen elképzeléseit osztotta meg Ishiroval és hűséges társával, s akképpen cselekedett ahogy a fiú döntésre jutott, ő itt mindössze támogatóként érezte magát jelen. A saját testi épségére mindenesetre kevésbé ügyelt mint a fiúra és az állatára, elvégre a maga részéről a tapasztalatgyűjtést leszámítva ezért volt itt, egy afféle testőr szerepét töltve be. Így volt, élő pajzs ha kellett csakis és kizárólag az ő teste lehetett
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal135/400[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (135/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Jakushi Ishiro Pént. Aug. 03 2012, 14:26

Furcsa egy kicsilány vagy, he! Tolul azonnal a gondolataim közé, de inkább magamban tartom a dolgot. Nem szeretném esetlegesen megbántani.
-Ahogy gondolod, Kohai!
Mondom barátságos mosollyal az arcomon. Nem lesz baj a társulásunkkal. Fiatal kora ellenére erősnek tűnik, van egy szép kis lándzsája, amit már minden bizonnyal megtanult kezelni az elmúlt napokban. Igaz, az én hasznom nem túl sok egy összecsapás folyamán, azonban rendelkezésünkre áll Shadow ereje.
A felajánlását csak egy elmélyült hümmögéssel és egy mosollyal fogadom. Amint a többi csapat, mi is a kijelölt útirány felé kezdünk gyalogolni. Viszonylag gyors ütemben haladunk. Egy kicsit aggódtam, hogy Tsubaki nem fogja tudni tartani velem a tempót, de pozitív csalódás ért. Láthatóan sokkal gyorsabb nálam, így inkább nekem kell loholnom utána. A démonpárduc szótlanul eltűnik a közelünkből. Gyakran rejtőzködik, még előlem is, azonban ha szükség lenne rá, rögvest megjelenik a színen.
Az út első felében semmiségekről csacsogok. Nem igazán zavar, hogy nem kapok válasz a rengeteg költői kérdésemre, amit felteszek. Csöndes lány, van ilyen is. És engem egy cseppet sem zavar, szeretem hallgatni a saját hangomat.
Ellenben, amint közelebb haladunk a kijelölt területhez, elhalkulok. Erőt vesz rajtam az izgalom. A borzongás úgy fut végig a testemen, mint ha csak jeges ujjai volnának.
Ifjú társam előttem fedezi fel a nadrágot és rajta heverő vaddisznót. Figyelmesen hallgatom végig az ötleteit. Okos lány, szinte minden esetleges taktikát figyelembe vett. A párduc megjelenik a semmiből és lassú, büszke léptekkel mellém szegődik.
-Hmm... szerintem támadnunk kéne. Nem úgy tűnik, hogy ez a jószág kedvesen átadná nekünk a kis takaróját. Így nekünk kell meglepnünk. Mit szólnál hozzá, ha én és Shadow elterelnénk a figyelmét, így Te képes lennél megtámadni egy olyan szögből, amit nem lát...
Ha belemegy a taktikába, akkor a fiatal állatot már is az mob felé küldöm. Shadow, amennyire csak a lábai engedik, gyorsan odaugrik mellé és megkarmolja. Ha a disznó felkel, akkor a párduc hátrálásba kezd, teljesen magára akarja vonni ellenfele figyelmét.
Jakushi Ishiro
Jakushi Ishiro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal62/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (62/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Hokushin Pént. Aug. 03 2012, 15:47

Szép lassan elindultunk a cél felé újdonsült vezetőnkkel az élen. Szerintem fogalma sem volt mekkora szívességet tett nekem amiért ő akart lenni a főnök. A vezetőnek ügyelnie kell mindegy egyes csapatársára és minden egyes helyzetre tudnia kell reagálni. Én ha baj van belecsapok a sűrűjébe elterelve a többiekről a figyelmet. Sajnos a stratégiához nem nagyon konyítok pedig szoktam néha sakkozni is. Azonban egyetlen taktikát tanultam meg az pedig a gőzhenger. Ezért is volt jó, hogy ő lett a nagykutya. Ráadásul szemüveges volt és tapasztalataim szerint a szemüvegesek nagyon intelligensek. Ráadásul meg is erősítette hitemet abban, hogy remek választás volt ezt a kasztot választanom. Abban is igaza volt, hogy az Állatidomár és a Kardforgató teljesen eltér egymástól azonban a szívemhez ez állt a legközelebb. Bandukolás közben megkérdezte tőlem miért választottam a Kardforgató kasztot mire én előhúztam a kardot de közben hallattam előre és figyeltem a környezetemre.
– Sok történetet olvastam olyan bátor harcosokról akik egy száll kardal szálltak szembe egy egész sereggel. Nem az erejük vagy a technikájuk nyűgözött le, jól van az is de volt ami ennél is fontosabb. Az önmagukba és kardjukba vetett hitük. Akárcsak a régi szamurájok.-
Majd egy pillanatra hülye vigyor ül ki a képemre és elrakom a kardot.
- Ráadásul nagyon is menő egy száll kardal harcolni bár igaz megvan az árnyoldala akárcsak a Gládiusznak. Állatidomár meg azért akartam lenni mint említettem szeretem az állatokat. Az állatok kedves, mindig őszinték, és hűségesek. A valóságban nem vagyok egy ismerkedős fajta ezért akartam egy kis állatkát akivel el lehet beszélgetni. Szerencsére itt más a helyzet mint odahaza. És, hogy miért nem az lettem. Mindkettő közel áll a szívemhez de mint a mondás is taglalja csak egy maradhat. Ezért elővettem egy pénzérmét amit még édesapámtól kaptam gyerekoromban és feldobtam, a sors pedig ezt szánta nekem.-
Miközben beszélgetünk a kis Állatidomár felvetette, hogy az erdőben kellene körülnéznünk ahol sok vaddisznó is megfordul. Igaz, hogy nem voltam valami nagy stratéga de még én is tudtam mi ilyenkor a teendő. Volt ugyebár egy közelharcos egy távolsági és egy, hogy is mondjam egy sasszemű aki mindent észrevehet. Feltevésemet szóvá is tettem négyszemű vezérünknek.
-Ha az erdőbe megyünk talán nekem kellene elől mennem. Bár az is meglehet, hogy hátulról rontanak majd ránk. Döntsél te, hogyan legyen a felállás Tábornok-
Mikor kimondtam a tábornokot szalutáltam is hozzá egyrészről, hogy oldjam a feszültséget másrészről biztosítva afelől ő a mi tejhatalmú vezérünk.
Ranmaru kérdésére a madárról elmélyülésre késztetett. Biztos voltam benne, hogy valahol láttam már de nem tudtam, hogy hol. Gondoltam valamelyik könyvemben láthattam hozzá hasonlót és mivel én leggyakrabban csak Fantasy regényeket olvastam csakis kitalált állatról lehetett szó. Eme éles logikát a Holmes regények olvasásának köszönhettem.
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal610/700[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (610/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 03 2012, 16:16

1. csoport: Jól összejátszottatok, a harc kimenetelében a vaddisznó egy röffenés következtében kinyiffan és a cipő a tiétek.
Feladat: A másik cipőt kell megtalálnotok. Egy rövid keresgélés után a cipőt megtaláljátok egy vaddisznó ormányán. A vaddisznó azonban nem tartozik a bátrak közé, amint meglát titeket menekülni kezd. Azonban hamarosan felfedeztek valami különöset a malacban. Gyorsabb mindkettőtöknél, így futással nem kaphatjátok el. Valami más módszert kell kitalálni, hogy elkapjátok. Kergethetitek esztelenül, vagy megbeszélhettek a stratégiát. Lehetőleg ebben a posztban még csak beszéljétek meg.

2. csoport: A vaddisznó nem volt túlságosan okos. Miután shadow megkarmolta, egy vonyítás közepette felugrott és agresszívan ment a hátráló démonpárduc felé.
Feladat: A vaddisznó már csak egy ütésre vár. Győzzétek le, majd szerezzétek meg a gatyát. A gatya megszerzést követően nem kell sokat keresgélni, megtaláljátok egy inget, amit használva egy vaddisznó a kedvenc dagonyázójába forog be. A dagonyázóban marad az ing, de a dagonyázót sok mérges vaddisznó szent helyként őrzi és megvédi. Ha megszámoljátok öt malac védi. Megbeszélhetitek, hogy megtámadjátok, vagy kitaláltok egy taktikát, amivel észrevehetetlenül bekerültök és kicsempészitek a célpontot. Lehetőleg ebben a posztban még csak beszéljétek meg.

3. csoport: Az erdőbe jutva megtaláljátok a gyűrűt, méghozzá egy nagy fáról lelógatva.
Feladat: Ha valamelyikőtök megpróbálná leszedni a gyűrűt, akkor egy hangos nevetést hallana, majd egy szempillantás alatt már egy másik fáról lógna le a gyűrű. Ha elég sokat próbálkoznátok észrevehetitek, hogy összesen öt fa van, amiről le tudja lógatni az ismeretlen erő. Beszéljétek meg és jöjjetek rá a megoldásra. Lehetőleg még ne kaparintsátok meg csak jöjjetek rá a megoldásra.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Adachi Kaede Pént. Aug. 03 2012, 16:43

Lassan meg is érkeztek az erdőbe, ami telis-tele volt vaddisznókkal. Szerencsére nem voltak annyira agresszívek mint réti társaik, így könnyedén kitudták kerülgetni őket. Szép erdő volt, szebb minden eddiginél. Kaede még most sem érti, hogy hogyan lehetséges ez a virtuális valóság, de nem szeretné törni a buksiját ezzel. Elvégre azt sem tudja, hogy hogyan keletkezett a való világ, nemhogy ez a világ. Csak annyit tud, hogy az a feladata, hogy kedves kis társát Flame-et, a tűzfőnixet a kifejlett állapotig nevelje, hiszen csak így érheti el a legmagasabb szintet. Ám most egy sokkal aktuálisabb feladatuk is van, mégpedig megtalálni a gyűrűt, amit egy ember rabolt el. Mivel a csapatukba volt egy íjász, így nem volt nehéz neki kiszúrnia az apró tárgyat, ami egy fa tetején helyezkedett el. Ranmaru bebizonyította, hogy verhetetlen a bújócskában, így Kaede és Flame tudja, hogy vele soha nem játszhatnak, mert veszítenének. Amint megmutatta Ranmaru a gyűrű pontos helyét, az arpó tűzmadár fel is repült érte a magasba, és éppen amikor a gyűrűt bekapta volna, valaki felrántotta a cérnát amin lógott, így a madár a fa törzsének landolt. Persze a szegény kis főnix nem adta fel, amint meglátta Ranmaru a következő helyét a tárgynak egyből folytatta a lecsapást, de újfend nem járt sikerrel.
-Nem gond Flame, majd a nagyfiúk megoldják. - támogatta és vigasztalta gazdája, Kaede. Sajnos a madárnak most nem volt jó napja, de talán nélküle is sikerül megszerezniük a gyűrűt.
-Valakinek valami ötlete? - kérdezett rá, majd hozzá tette. -Szükség esetén képes vagyok egy különleges teleportációs képességre Flame-el. Pontosabban helyet cserélünk akármilyen távolságban is vagyunk. Viszont nem gyakoroltuk sokat, így nem biztos, hogy sikerül. Csak felajánlottam, hátha.. - mondta Kaede és folytatta a familiária simogatását, hogy enyhüljön szegénynek a kobakfájása, amit a gonosz erő okozott neki. A kis rózsaszínnek sajnos nem valóak az ilyen nehéz fejtörők.
Adachi Kaede
Adachi Kaede

Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal128/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (128/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Aug. 03 2012, 18:05

// Elég sok mozgást és mozgatást írtam le, elnézést kérek miatta. Szóljatok, ha gond, és akkor lecsapom egy részét, de szerintem kellett ennyi ahhoz, hogy haladjon a mi részünk is. //

A yagan sokat segített abban, hogy a gyűrű gyorsan meglegyen. Amíg megérkeztünk, elmélyülten hallgattam Hokushint. Nem mindennel értettem egyet, amit mondott, de azért kicsit megnyugodtam, hiszen alapvetően olyan dolgoknak és jellemzőknek adott prioritást, amik nálam is igen magas csillagozással szerepelnek - képletesen szólva -, ha egy kardforgatóról van szó. A válaszaim még vártak magukra. Mielőtt bármit is mondok, szerettem volna rágódni még az elhangzottakon.
Reménykedtem, hogy más emberekhez hasonlóan mély hallgatásomat ő is megértésnek és empátiának veszi. Úgy véltem, hogy elég sokszor dönt érzelmi alapon, néha a figyelmem arcára terelődött, hogy lássam: nem viccel-e.
Tábornok. Szalutálás.
Felszaladhatott kicsit a szemöldököm, és volt egy pár pillanatnyi néma csend, amíg újra arról próbáltam megbizonyosodni, hogy nem ugrat-e… Vagy minek hívják az ilyen csipkelődéseket. Majd szavaztam neki egy nemleges választ. Más oldalról is igazat adtam neki.
Jó meglátás, akkor menj előre, kérlek. Tarts néhány lépés távolságot tőlünk, ha te is így megfelelőnek találod – adtam ki az utasításokat. Ez nem volt annyira idegen tőlem, hiszen más MMORPG-ben is csapatban dolgoztunk. De így, hogy nem egy avatar mögül beszéltem, elég érdekes volt.

Számítottam rá, hogy a főnix látómezeje korlátozott lesz az erdőben, de akkor is arra számítottam, hogy ő talál rá gyűrűre. Helyette én akadtam rá. Furcsa volt, hogy ilyen jó a szemem, hiszen egyébként nem véletlenül hordtam szemüveget.
Kaede madara szó nélkül indult a gyűrűért, viszont az túljárt az eszén, nem is egyszer. – Hagyd rám – mondtam, majd kezembe vettem az íjamat. – Itt az idő végre egy kis gyakorlásnak. – Nagyon meglátszott, hogy első szintű íjász vagyok, és a gyűrű aprócska. – Kaede, nekem úgy tűnt, hogy elég jól ismered a környéket. Nem tudod esetleg, hogy milyen lény játszhatja ezt velünk? – tettem fel a kérdést, majd tovább próbálkoztam. Sok nyílvesszőt elvesztegettem, mire rájöttünk, hogy lényegében öt fát jár körbe, de még így is élveztem. Sok új információt tudtunk meg.
Menjünk bele ebbe a játékba, látok egy megoldást… – Magam mellé hívtam őket, majd fojtott hangon ecsetelni kezdtem a tervemet: mind a négyen másszunk fel egy fára. Kaede elmondta korábban, hogy képes helyet cserélni az állatával, így biztos voltam benne, hogy ha más nem, a főnix fog kétszer felrepülni egy fára, de neki is sikerülni fog a mutatvány. Hokushin ügyesnek tűnt, biztos voltam benne, hogy menni fog neki. Azon izgultam, hogy én se vesződjek sokat vele.
Azt kértem, hogy tegyünk úgy, mintha mindenki az új helyen megjelenő gyűrűt kergetné. Így amikor mind a négyen egy-egy fán foglalunk helyet, én becélzom, és megpróbálom eltalálni megint a gyűrűt. Reméltem, hogy vagy eltalálom, vagy ha elrántja megint, akkor valamelyikünk mellett jelenik meg újra, és ő el tudja kapni.
Ha ez nem sikerül, még mindig megpróbálhatjuk elkapni azt a lényt, amelyik ezt műveli velünk – suttogtam.
Reméltem, hogy mindenkinek tetszik az ötlet. Felvetettem, ha valakinek van jobb gondolata, adja elő. Viszont ha nincs, vágjunk bele. Eddig is eltrafáltam majdnem néhányszor a gyűrűt, csak felrántotta. Úgy számoltam, hogy 2-3 nyílvessző után újra el fogom találni. Legalábbis nagyon reméltem.
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal115/1700[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (115/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Zaraki Kizashi Szomb. Aug. 04 2012, 13:12

A vaddisznót sikeresen kinyírtuk. Bár nem szoktam, de ezúttal úgy éreztem, hogy ideje bocsánatot kérnem.
- Tudod a kicsit nem mindig a méretre értem. Nekem mindenki kislány, mivel gyengék, sérthetőek. Amikor sétáltunk kicsi voltál, de ezúttal szeretnék bocsánatot kérni, mert harc közben megpillantottam, hogy valójában, ha kell, akkor nagy vagy. Általában nem szoktam másokat dicsérni, így érezd magad megtisztelve.
Ismét keresgélnünk kellett, de nekem nem igazán volt szerencsém, nem találtam sehol a cipőt. Ha társam megtalálná, akkor odamennék, ahol felbukkant a malac fajtája. Mikor odaérnék egy "há" hagyná el a számat, mert meglepetésként érne, hogy a cipő a malac ormányán van és a röffenései olyan hangot adnak ki, mint a Star Warsban Darth Vader maszkja. Ő volt a sötét malac. Azonban amikor oda akartunk menni, ahelyett, hogy nekünk támadna, mint az előző, ő inkább futni kezdett. Az volt a gond, hogy képességem használatával sem érnék semmit, hiszen csak mögé kerülnék. Gyorsabb volt nálam én mégis megkergettem egy ideig, majd pihenni dőltem le. Ha Shoraiko nem kergette velem, akkor küldenék egy üzenetet, hogy jöjjön. Ha már itt lenne vagy ideérne, akkor megszólalnék:
- Van valami ötleted? Csak, mert az én ötletem az, hogy belapulok valahol a magas fűben, ahol nem lehet látni, te meg szépen belém kergeted a vaddisznót és amikor fölöttem lenne, akkor szépen végignyisszantanám a hasát, ezzel megölve és megszerezve a cipőt is.
Miután végigmondtam meghallgattam az ő ötletét is és eldöntöttem, hogy melyikünk ötlete a jobb. Ha az enyém volt, akkor valószínűleg keresni kezdeném a magas füves részt, ha pedig az övé, akkor aszerint kezdenék cselekedni.
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal126/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (126/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Kedd Aug. 07 2012, 15:48

- Rendben van Senpai, eszerint fogok eljárni - bólintott katonásan, majd kezdőként megfelelően gyors lábain gyakorlatilag elsurrant balra, de még oda vetett egy javaslatot nekik - Shado-san, kérem ne a gazdája felől támadjon az állatra, hátha gyorsabb mint gondoltuk és ráronthatna
A disznó jól megtermettnek látszott, így hát biztosnak tűnt hogy egyetlen támadástól nem fog kidőlni. Az egyetlen aggály a tervben olyasmi volt, amit más lehetséges megoldás esetében is problémát jelenthetett: ha a disznó a tusakodás közben elszabná a ruhadarabot, ami valljuk be nem tenne jót küldetésük szempontjából. A lényeg azonban az volt hogy az idomár élve kerüljön ki a küldetésben, előtte most ez az elsődleges cél lebegett. Mivel nem volt rajta nehéz páncél mindössze a kezdő ruha, így egy disznóval szemben talán működhetett a lopakodás... abban viszont még nem volt jártas hogy a játék mennyire volt élethű, mert ha az NJK szörny képes volt a szaglásra akkor biztos hogy a játék rendszerében neki is volt szaga, még ha most nem is olyan erős hogy önmaga megérezhesse

Mindenképpen úgy manőverezett hogy nagyobb távolságból kerüljön át a disznó Shadowwal ellentétes oldalára, vagy éppen mögé, elé. Az állat gyorsabb volt Tsubakinál, ezért amikor az megindult hogy oldalba karmolja az állatot, ő is futni kezdett felé, hogy mire az sikeresen maga felé csalhatta azt, ő is odaérjen és esetleg leszúrhassa. Nem tartotta volna rossz ötletnek ha a lándzsa extra sebzést okozott volna a vaddisznónak, hiszen mondhatni az állat és ez a fajta fegyver ősi ellenségeknek számítottak. Ha Shadownak nem is sikerült elterelnie a figyelmet, Tsubaki akkor is rátámadt a lényre, hogy annak semmiképp ne jusson eszébe az állat gazdájának megtámadása
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal135/400[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (135/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Jakushi Ishiro Csüt. Aug. 09 2012, 19:56

Shadow egyet értőn mordul egyet a lánynak, hogy egyet ért a gondolatával. Lehet, hogy egy igazi hím díva, de attól még kifejezetten figyel a testi épségemre.
A társaim ügyes mozdulatainak hála, hamar leterítjük a vaddisznót. Végül üvöltök egy hatalmasat és barátságosan átkarolom Tsubaki vállát.
-Ügyesek voltatok! Meg vagyok győződve róla, hogy ha így haladunk, akkor mi végzünk legelőször a feladatunkkal.
Miután elengedem a leányzót, lehajolok és megvakargatom a párduc füle tövét. Az állat vet egy sanda pillantást oldalra, de látszik rajta, hogy jól esik neki a gesztus. Végül odalépdelek és felnyalábolom a nadrágot. Mosollyal az arcomon követem a lányt a következő helyszínre.
Csupán néhány perc kutakodás kell hozzá, hogy felfedezzük a következő célpontot. Egy bűzölgő sártömeg közepén foglal helyet. Nem is egy, kettő, de öt darab istenverte malac szörcsög körülötte. Na, ez aztán biztos nem lesz olyan sétagalopp, mint az előző. Megvakarom a fejem búbját és összeráncolom szemöldökeimet.
-Hmm... mi lenne ha nem váltanánk taktikát. Csak egy kicsit átalakítanánk? Tudod, a speciális képességem az, hogy képes vagyok megsokszorozni Shadowt. Ha a játék elég reálisan van megalkotva, akkor a ragadozók könnyedén el tudják kergetni ezeket a vadakat. Viszont, ha nem akkor feldühítik őket és amikor visszatámadnak, a hasonmások megfutamodnak. Reménykedjünk, hogy üldözőbe veszik őket, így csak egy kis gyorsaságra van szükségünk és megszerezhetjük azt a felöltőt is.
Hadarom végig. Veszek egy mély, izgatott levegőt. Itt frontharcban nem tudom mire mehetünk. Tsubaki-chan kiválóan ügyesnek néz ki, azonban ha csak engem védelmez igen hamar odaveszhetünk.
Jakushi Ishiro
Jakushi Ishiro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal62/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (62/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Hokushin Csüt. Aug. 09 2012, 19:58

Sajnos a kis hölgy nem árulta el milyen madár is csapatunk negyedik tagja, de legalább Ranmaru egyetértett velem és előreengedett. Ez logikus döntés volt tekintve, hogy ő távolsági harcos. Ez nem más mint kocsmai udvariasság, mert azért küldik előre az embereket, hogy ők kapják az első pofont. Ahogy mentem kis seregünk élén minden egyes bokor rezdülésére figyeltem azonban nemhogy a gyűrűt hanem egy fia ellenséget sem láttam. A keresett tárgyat a négyszemű szúrta ki méghozzá, úgy, hogy szinte oda sem fordult. Baromi jó szemei lehettek és azon gondolkoztam az ilyenek miért kell szemüveg. A kis madár rögtön elindult a gyűrűért azonban fájdalmas meglepetés érte őt. Mikor éppen elérte volna a gyűrű eltűnt és ő beleszállt a hatalmas fába. Néztem hova tűnhetett a gyűrű de a madárka előbb kiszúrta és újabb támadásba lendült. Sajnos pont úgy járt mint legelső alkalommal ezért visszahívta a gazdája. Ezután dicső vezérünkön volt a sor aki Tell Vilmosnak adta ki magát és megpróbálta lelőni a gyűrűt. Meg kell mondanom életemben nem láttam annyi nyílvesszőt amennyit ez az alak ellövöldözött. De végül a türelemnek meglett a rózsája és megtudtuk a gyűrű öt különféle fán tűnhet fel. Pillanatok alatt jó pár ötlet kezdet körvonalazódni a fejemben. Az egyik ötletem az volt, hogy mindnyájan beleértve a madárkát egy-egy fához állunk mintha le akarnánk venni a gyűrűt de előtte az ötödik fához egy nagy dorongot teszünk. Abban reménykedtem, hogy ez a varázslat azt hiszi, hogy a dorong is egy ember így oda kerül az ékszer ahol már várnak rá. Ez azonban zsákba macska volt ugyanis, ha valaki irányítja a gyűrűt az nem dől be a cselnek. A második ötletem az volt keressük meg a kis móka mestert és vegyük rá a gyűrű átadására. Utolsónak pedig az találtam ki, hogy kidöntöm az összes fát és így nem tud hova eltűnni a gyűrű. Azonban mielőtt elmondhattam volna tervemet a nagyfőnök előállt két olyan megoldással ami kísértetiesen hasonlított az enyémhez. Már arra gondoltam, hogy ez a srác gondolat olvasó. Ezért gyorsan elképzeltem magam elé egy kétszáz kilós talpig szőrös nőt ahogyan a főnököt ölelgeti. Mikor rá néztem nem vágott pofákat az undortól tehát nem olvasott az elmémben. Az ötlet amúgy remek volt ezért elfogadtam de azért hozzáfűztem valamit.
-Tudom, hogy ez az első szint ahol legtöbbször minden nagyon egyszerű de ne feledjük el ki csinálta ezt az egészet. Kicsit fúra, hogy csak egy megoldás van. Mindannyian legyünk rendkívül óvatosak. -
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal610/700[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (610/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 10 2012, 01:14

1. csoport: A második cipőt sikerül megszerezned, ellentétben Shoraikoval, aki a malac kergetése és elkapása után eltűnik. Fogd meg a két cipőt és menj vissza a küldetés feladójához. Útközben találkozol a Tsubaki-Ishiro párossal és együtt mész tovább, azonban mikor már nincs messze a város...

2. csoport: Megpróbálkoznátok a taktikátokkal, de kiderült, hogy az öt malacból négy illúzió, az ötödik meg bealudt. Könnyen megszerezhetitek a második ruhadarabot, majd ezekkel együtt induljatok visszafele, a küldetés feladójához. Útközben találkozzatok Kizashival, akivel együtt folytassátok az utatokat, azonban mikor már nincs messze a város...

3. csoport: Ranmaru taktikája beválik, de amikor eltalálná az ötödik fáról lelógó gyűrűt, hirtelen ismét felhúzza valami. Ezután halk motyogást hallotok, majd az erdő kijáratához legközelebbi fából a magasba ugrik egy kis termetű, vékony, de nagyfejű emberke. Arcán lehet látni a sunyi tekintetét, két aranyfogát, de más foga nincs, és gyémánt fülbevalóit. A ruházata egy árva levél, ami takarja kicsiny lelógó férfiasságát, viszont kizárólag csak elölről. Az ugrás után földet landol és a picinyke kezeivel megegyező gyűrűt tart két kezében. A landolása egy hangos felnevetéssel társul:
- Máháháháhá!
Majd végig, kis vékony hangocskáján nevetgélve futkos előletek, miközben ti hátulról látjátok a fenekét és az oda-vissza verdeső férfiasságát. Talán ez Ranmarunak a legrosszabb az éles látásával. A kis nevetgélő izét azonban sehogy sem tudjátok elkapni és minden nyílvesszőt és támadást kikerül. Mindaddig kergessétek, míg a távolban meg nem pillantotok három karaktert, akik éppen most fordulnak hátra.

1. és 2. csoport: ... hangos, vékony hangú nevetgélést hallotok hátulról, így szinte egyszerre fordultok meg. Egy kis termetű, vékony, de nagyfejű emberkét láttok meg. Arcán látható a sunyi tekintete, két foga van és mindkettő arany és gyémánt fülbevalók lógnak a füleiből. Két kezében azonban ott tartja a gyűrűt.

Közös: Kapjátok el. (Vigyázzatok, minden támadást kikerül és mindenkinél gyorsabb.)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Adachi Kaede Pént. Aug. 10 2012, 14:27

Kaede örülhet, hogy ilyen jó társakat kapott mint Ranmaru, vagy Hokushin. Szerencsére az íjász fiú terve sikeresen végződött, de az ellenfél kicsit másabb mint mire számítottak. -Milyen állat? Talán majom..vagy nem tudom. Ilyen állatot nem nagyon ismerek, aki ilyen dolgokra lenne képes kis szinten. - válaszolt Ranmaru előző kérdésére de úgy tűnik hiába, hiszen nem sokkal később az ellenfelük felfedte önmagát..sajnos. Nem állat volt a fákon, hanem egy ember, egy felettébb ronda ember. Foga csak kettő, gyémánt cuccai voltak, és talán ezeknek a különleges kiegészítőknek hála, hogy ilyen képességekre tett szert, mint a szuper gyorsaság. Kaede amikor jobban megnézte az illetőt egyből kirázta a hideg, és a szeme elé tette a kezét. -Istenem! Ez..ez..egy szemérmetlen állat! El kell pusztítani, el kell tiporni! - visítozott, de talán a többiek megérthetik mit érezhet is kiskorú létére, ugyanis amit látott, az nem ilyen lányoknak való. A riszáló seggű kezében ott volt a gyűrű, így hát nem lehetett mást csinálni, csak utána futni. Kaede és Flame nagy nehezen útnak indulnak, ám Kaede becsukott szemmel. A kismadár próbálta figyelmeztetni minden egyes bokorra, vagy fára, de nem nagyon sikerült neki. -Ne nekem segíts, inkább kapd el őt! - utasítja a madarat a támadásra, ám akármilyen gyors is a főnix, nem tudta kivenni a gyűrűt a pucér férfi kezéből. Bár szegény főnixmadarat meglehet érteni, hogy úgy kívánja megtenni ezt, hogy egy tollal se érintse meg a férfi undorító testét, hiszen ki akarná megérinteni? Kis próbálkozás után feladta a familiáris, és visszarepült gazdájához, aki eközben egy bokorból mászott elő, de még mindig lecsukott szemekkel. Kaede nagyon nem merte kinyitni a szemét, mert félt, hogy újra megpillantja azt a dolgot, aminek nem kellene ebben a világban lennie. Na meg ő még kicsi, és úgy tervezte ezt az egészet, hogy csak akkor néz/csinál ilyen dolgokat, ha megtalálta az igazit, és már a házasság is lepörgött. Ezért esze ágában sincs kinyitni a szemét. A többiek hangja után próbál igazodni, majd a végén neki ütközik egy fának, és elesik. Ezután akaratlanul is kinyitja a szemét, és három (hátulról igen ismerős) karaktert pillant meg. Ha jobban megnézi őket, lehet, hogy még fel is ismeri a három társát, ám a pucér fajankót még egyikük sem kapta el. Pedig már itt lenne az ideje.. -Nyírja már ki valaki.. - mormogja, bár aki közel áll hozzá az meghalhatja a szegény lány keserves kívánságát.
Adachi Kaede
Adachi Kaede

Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_bal128/150[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Exp_ures  (128/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő Empty Re: [Küldetés] A Szétmalackodott Esküvő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.