Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[4. boss]

+7
Mirika
Anatole Saito
Kusumi Ayani
RenAi
Peter Worker
Shiel D. Lewis
Kayaba Akihiko
11 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 12 2013, 14:49

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[4. boss] - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [4. boss] - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kazuma Kedd Feb. 12 2013, 18:18

Miután beléptünk terembe eléggé felgyorsultak az események. A végén még kimaradok. Egy gyors pillantást vetettem az életcsíkomra. Egyelőre rendben lesz szóval rajta. Begyorsítottam és a késeimmel hátulról próbáltam meg eltalálni a mágust.
– Ki ne kerüld… - morogtam az orrom alatt.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 12 2013, 18:18

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 3 4766612103_86ee832108_s [4. boss] - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 12 2013, 18:23

Az Óriáspók kivégezte Kotarout és mérgesen néz Kazumára.

Kazuma egyszer sem találta el a bosst.

A lila gömb pirosra vált

Boss: élet -21

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 51 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 15 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: halott

Ritának a kettőből az első köre pihenős lesz.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 12 2013, 23:40

Elnézést, de nem vettem figyelembe Kota kristályát, ami teljesen nullázta a boss támadását.

Az Óriáspók további három életpontot vett le Kotarouról.

Kazuma egyszer sem találta el a bosst.

A lila gömb pirosra vált

Boss: élet -21

Lewis: 75 élet
Peter: 52 élet
RenAi: 51 élet,
Ayani: 58 élet
Anatole: 44 élet
Kana: 15 élet
Kazuma: 25 élet
Rita: 32 élet
Rin: 20 élet
Kotarou: 8 élet

Ritának a kettőből az első köre pihenős lesz.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Feb. 13 2013, 08:18

Az események pörögtek én meg csak kapkodtam a fejem hogy most mi is történik. Ez a boss kemény és nem véletlen hívják az ellentámadások mesterének. Minden egyes elszenvedett sebzéssel minket szívat ahogy most is. Ha jól láttam a piros gömb esetén mindenki elszenvedheti a sérülést amit okozok az pedig akár egynéhány ember életébe is kerülhet. Ideges voltam amiért az előbb nem tudtam megsebezni a mocskot ráadásul bennem motoszkált az is, hogy talán én vihetem be az utolsó ütést a szemétnek. Ott álltam támadásra készen előre szegezett kardal de másodpercekig meg sem tudtam mozdulni. Mit tegyek most? A lábaim hirtelen magától kezdett el mozogni. Kikapcsoltam az agyam és nem gondolkodtam tovább inkább hagytam hogy az ösztöneim cselekedjenek. Hirtelen futásnak eredtem majd felugrottam a levegőbe és belemélyesztettem a hideg acélt a boss húsába.

_________________
[4. boss] - Page 3 Ritahanamiwwwkepfeltolt[4. boss] - Page 3 Ritahanamiwwwkepfeltolt[4. boss] - Page 3 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 13 2013, 08:18

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 13 2013, 12:22

Rita eltalálta a bosst, 14-et sebezve.

Mindenki sebződött 7-et.

Az Óriáspók megöli Kotarout, majd Kazuma felé fordul.

A piros gömb kékre vált.

Boss: élet -35

Lewis: 68 élet
Peter: 45 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 51 élet
Anatole: 37 élet
Kana: 8 élet
Kazuma: 18 élet
Rita: 25 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

Kana jön, de csak egy köre van, mert a másikban pihen.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Mirika Szer. Feb. 13 2013, 18:23

Az Óriáspók felélénkített élettelennek ható állapotomból. Nem voltam elég gyors ahhoz, hogy megtámadhassam, mielőtt elér és beütött örökös gyengeségem, a közelharc. Szokás szerint elbotlottam hátrálás közben, és ahogy hanyatt estem, a pók már rajtam is volt és belém mélyesztette a rágója helyén lévő pengéket. Egyszer... kétszer... háromszor... én pedig tehetetlenül figyeltem, ahogy életem fogy. Peter, és ha jól hallottam, akkor Ayani is próbálta rólam eltávolítani az undormányt, de egyiküknek sem sikerült. Mégsem aggódtam, hiszen maradt elég életem és voltak nálam potionök is... nem is kevés. Azt vártam, hogy valamelyik tank észbe kap és switchel velem, azonban mindezt hiába tettem... mi a franc van?! Basszus, az egyik társuk tehetetlenül fekszik a földön, kiszolgáltatottan egy mobnak és erre a harcra összpontosítanak? Mióta van a frontharcosok között ennyi barom?!
- Kota, meg vagy húzatva?! - ripakodtam rá a srácra, miután végre elvonták rólam a pók figyelmét és rájöttem, hogy Kota volt az, aki pont ugyanúgy híján van életnek, mint én. Ám ahogy az ő élete is újra átcsúszott a sárga zónába, újfent belemart a félelem a szívembe, hiszen tudtam, hogy az ő sárga zónája felér egy pirossal is. Káromkodva emeltem fel az íjamat, hogy minél gyorsabban kiiktathassam a randaságot, de ebben a pillanatban újabb életpontcsökkenést pillantottam meg a szemem sarkában. Rémülten kaptam a fejem a boss felé, akinek a piros gömbje égett, mégis díszelgett rajta egy piros pixelcsík. Ijedtségem pedig csak fokozódott, mikor rájöttem, hogy...
- KOTA!! Sw... - kiáltottam volna fel, de mire visszanéztem rá, az életcsíkja teljesen üres volt, alakja megremegett és... szilánkokra esett. Úgy éreztem, elsikítok, de valójában nem jött ki hang a torkomon, csupán elgyengültek a lábaim, és térdre estem. Tágra nyílt szemekkel meredtem magam elé, minden porcikámban remegtem. Tátogtam, de csak én tudtam, mit akartam mondani. Hitetlenkedve pillantottam fel újra, kerestem őt a pillantásommal, hátha csak káprázott a szemem. Nem veszthettem el, az képtelenség volt. Megígérte hogy nem lesz semmi baj! És meg is védett... de én... én nem tudtam megvédeni őt? Az egyetlen embert, aki képes volt a józan eszemnél tartani ebben az elcseszett világban?
Furcsa, nem folytak könnyek a szememből, csak üres tekintetem sodródott a harcoló vagy éppen pihegő emberkék között. Ám aztán rátévedt a pillantásom a lányra, aki az imént megsebezte a bosst és... vörös köd szállt az agyamra. Felálltam és egyre gyorsuló léptekkel elindultam feléje. Az ő hibája! Köpött a szavamra és ezzel tönkretett mindent! Kezem a késemre vándorolt és eszelősen felkiáltva vetettem rá magam Ritára, a szívébe döfve a fegyvert, ám hiába akartam másodszor is megtenni, elszállt az erő az izmaimból.
- Miért? Megtiltottam, hogy támadj... miért? Miért ölted meg?! - szorítottam meg a ruháját, miközben gyenge, remegő hangon kérdőre vontam és dühödt pillantásom az övébe fúrtam. A lány arcára pedig végre könnycseppek hulltak...


// Rita kapta az 1 pontot sebző támadásom, a karim sárga indikátorossá vált értelemszerűen //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 13 2013, 21:14

Kana eltalálja Ritát, 1-et sebezve.

A kék gömb lilára vált.

Az Óriáspók megsebzi Kazumát, három életpontot levéve.

Boss: élet -35

Lewis: 68 élet
Peter: 45 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 51 élet
Anatole: 37 élet
Kana: 8 élet
Kazuma: 15 élet
Rita: 24 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

Rin jön
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Feb. 13 2013, 23:07

- Mirika-nyan… – ejtettem ki halkan a lány nevét alig érthetően, mikor látom, hogy neki ront Ritának, majd sírva fakad. Ennek láttán jókedvem hamar elszáll, és egy-egy könnycsepp jelenik meg szemem sarkaiban. Ekkor aztán tekintetem előbb a boss-ra irányul majd a Kazumát támadó pókra. Hirtelenjében nem tudom, kire támadjak, hol ide-hol oda tekintek, de végül döntök.
Kristályommal a kezemben indulok meg végül az Óriás pók felé, majd mikor már elég közel érek ahhoz, hogy a kristály hatósugarába kerüljön a mob, megtámadom. És ha sikeres lesz a támadásom szipogva, de így szólok…
- Ezt *szipog* Kotarou-hiro-nyan-ért kaptad!


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 13 2013, 23:07

The member 'Sakamoto Rin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 14 2013, 00:16

Rin támadása nem talált.

Az Óriáspók további hármat sebzett Kazumán.

A lila gömb pirosra vált.

Boss: élet -35

Lewis: 68 élet
Peter: 45 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 51 élet
Anatole: 37 élet
Kana: 8 élet
Kazuma: 12 élet
Rita: 24 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

Anat jön.

-------------------------------------------------

(Kérésre) Shiel D. Lewis ( minden 5. körben pihen, nem használhatja a spec. képességét, minden támadásakor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Kazuma ( minden 3. körben pihen, nem használhatja a spec. képességét, minden támadásakor (ha kétszer támad kétszer kell dobni) 4 vagy afölött kell dobnia )
Kazuma
Boss
Rita Hanami ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, minden támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia )
Rita Hanami
Boss
Miyanari Kana ( minden 4. körben pihen, 3 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor nem kell dobnia )
Miyanari Kana
Boss
Sakamoto Rin ( minden 5. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Anatole Saito ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Peter Worker ( minden 6. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, kisállat támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia, saját támadásakor 5 vagy afölött kell )
Boss
RenAi ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadásakor 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Kusumi Ayani ( minden 3. körben pihen, 4 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, kisállat támadásakor 2 vagy afölött kell dobnia, saját támadásakor 5 vagy afölött kell )
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Feb. 14 2013, 03:14

Nem hiszem el, hogy senki sem tudja leszedni azt a nyomorult pókot! Hát ennél rusnyább dögöket henteltünk a kazamatában alacsonyabb szinten! Még alig tíz perce harcolhatunk, de van, akinek máris pihenésre van szüksége, s maga a csatározás is olyannak tűnik, mintha egy örökkévalóság lenne. Valahol élveznem kellene, hogy nem egy bosszantóan egyszerű, egy hites mob feszít előttünk, de kérem szépen, mégiscsak az életünkkel játszadozunk. Csak kapkodom a fejem az események közepette, én magam viszont még egyszer sem borotválhattam végig lándzsám pengéjével a boss pofázmányát, s ezúttal sem fogom. Piros egyenlő tilos, piros egyenlő tilos, piros egyenlőt tilos!
Ám nem tudok koncentrálni a bossra, mert ahogy színt vált az ellen, közben tőlem nem messze megtörténik, amitől már korábban is tartottam. Az az idióta Kota ahelyett, hogy elfogadta volna tőlem a potit, inkább leállt hősködni és gyakorlatilag feláldozza magát Mirikáért! Komolyan nem hiszek a szememnek, hogy lehet ennyire felelőtlen!? Ahelyett, hogy leölte volna a pókot, mit csinál ez a barom? Mit? Magára vonja a pókot, majd beleüt a bossba! Már önmagában ettől is meghalhatott volna a kék gömb alatt. Rita pedig követte a példáját és a piros alatt belezúz a bossba! PIROS EGYENLŐ TILOS! Életsávomra pillantok, most már én is a sárga zónába estem, szememet azonban elvakítja egy oldalról jövő fényáradat. Odakapom a tekintetem és Kota ebben a pillanatban szűnik meg létezni. Csupán a fénylő adathalmaz marad utána és egy egy feldühödött Mirika, aki ráront Ritára. Legszívesebben odamennék és lerángatnám a pöttöm lánykát a kardforgatóról, egyszerűen nem helyénvaló, hogy a boss helyett a másikat támadjuk meg! Lehet csak kihagyott a figyelme Ritának, lehet hogy nem mérlegelt eléggé, lehet hogy... áh, bármi, egyszerűen képtelen vagyok azt feltételezni, hogy Rita hajlandó lenne társai életét beáldozni csak azért, hogy övé lehessen az item.
Nincs most idő ilyen elemzésekre, ideje cselekedni. Piros egyenlő tilos, vagyis bosst nem támadunk, mert akkor Kana és talán Rin is Kota után hal. Képtelen vagyok most a gyászra gondolni, egyszerűen csak az jár a fejembe és az a tudat mozgatja minden porcikámat, hogy meg kell óvnom a társaim életét. Igen, nekem, a céhen kívülinek. A szóló frontharcosnak. S talán éppen ezért döntök úgy, hogy az árnyharcos felé veszem az irányt. Mivel egy partyban vagyunk, ezért el tudom olvasni a nevét is a feje felett. - KAZUMA, SWITCH! - Sokak számára biztosan érthetetlen, hogy miért az idegen fiút váltom le, de jelenleg eltökélt célom, hogy kivégzem azt az átkozott pókot. Ha viszont nem sikerül eltalálnom, akkor legalább engem csócsáljon tovább, ne a fiú igya meg a kudarcom levét.
- Tankok, váltsátok sorra, hogy az alacsony életponttal bírókon ne ragadjon se pók, se más dög, amit a boss küld ránk! Peter, Ai, valamelyikőtök váltson majd le! Ayani, készítsd a mentőpontokat Kanának! - mert az a fruska elfelejtett még potizni is... de ezt persze már nem teszem hozzá. Roppantul felháborít és frusztrál a kialakult helyzet, de próbálom higgadtan kiadni a parancsokat. Igen, ezek a szavaim olyan éllel és orgánummal hangoztak el, mint a parancsok. Lehet nem voltak maximálisan jól kigondoltak az ötleteim, de pillanatnyilag ennyire futja tőlem. Nem érdekelt, hogy valaki zokon veszi-e, hogy dirigálok, de nem vagyok hajlandó végignézni, hogy valaki megint pixeljeire szakad. Össze kell dolgoznunk és túl kell élnünk!

Végül nincs más dolgom, mint megiramodni a pók felé és lándzsámat belemártani az undorító testébe!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 14 2013, 03:14

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 14 2013, 14:03

A pók kikerülte a lándzsát, de a switch sikeresnek bizonyult, így a kikerülés után már Anatolenak is támadt, 3 életet levéve.

A piros gömb kékre vált.

Boss: élet -35

Lewis: 68 élet
Peter: 45 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 51 élet
Anatole: 34 élet
Kana: 8 élet
Kazuma: 12 élet
Rita: 24 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

Peter jön.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Feb. 16 2013, 16:36

Zavar volt a küzdőtéren, nagyon nagy zavar. Keserves sírás, társnak támadás, de végül Anatole szavai vonzották a figyelmem. "Peter, Ai, valamelyikőtök váltson majd le!" Ismétlődött a fejemben és jó fiú módjára, így is cselekedtem.
- Switch, Anatole Saito. - nem kiabáltam, de hangosan szóltam, a nevét érthetően próbáltam kiejteni és reméltem, hogy a társam, Hisame sem lesz távol tőlem.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[4. boss] - Page 3 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 16 2013, 16:59

Anatole jön.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Feb. 16 2013, 18:49

Hálásan pillantok Peterre, aztán tekintetem zavarttá válik. Affene, úgy gondoltam, hogy majd csak a támadásuk után váltsanak le. Az hittem utasítja majd Hisamét, hogy tépje szét a pókot, vagy essen neki a mobnak. Újra kell gondolnom a helyzetet. Most mégis melyiket támadjam? A bosst, akinek jócskán levettünk az életéből, vagy a pókot, amit körök óta nem tudunk leszedni. Kana, aki végezni tudott volna az utóbbival a magas fegyverkezelésével, elpazarolta a támadását. Én meg sorozatosan luftot ütök. Két tank van utánam, bírni fogják még.
Előkapom az övemen lévő oldaltáskámból Halvány erősítő kristályomat és aktiválom azt. Ezután hezitálok még pár pillanatig, majd megtámadom a bosst. Kék alatt nem emlékszem, hogy mi történik, de mást nem ölhetek meg és kis mob sem ugrik elő. A legjobban akkor járhatunk, ha kinyírjuk a bosst, utána könnyedebben tudjuk levadászni a pókot. Elegendő lesz az én egyetlen támadásom. Kibírom az ellencsapását? Tartok tőle, hogy most se találok, de muszáj megpróbálnom. - Pusztulj, mocsok! - ordítom a boss képébe, és egy szúrást intézek felé.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 16 2013, 18:49

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 16 2013, 19:43

A switch sikeres volt, Peter átvette a dögöt, és kapott is tőle 3 sebzést miután Anatolenak ismét nem sikerült megölnie.

A kék gömb lilára vált.

Boss: élet -35

Lewis: 68 élet
Peter: 42 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 51 élet
Anatole: 34 élet
Kana: 8 élet
Kazuma: 12 élet
Rita: 24 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

RenAi jön.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by RenAi Vas. Feb. 17 2013, 01:49

Az események úgy felpörögtek hogy szinte követni sem tudtam őket. Figyeltem a bossra, a pókra... és a többiekre is. Mígnem Rita-chan megtámadta a bosst mikor a piros gömb villant fel. Persze meg lett beszélve hogy ilyenkor nem támadunk, de mivel nem tudjuk mennyi lehet az élete a bossnak Rita inkább kockáztatott. Bár talán inkább ne tette volna, ugyanis ennek a húzásnak elég visszafordíthatatlannak tűnő szörnyű eredménye lett.
- Kota! - Kiálltok fel, a fiú elpixeleződő testét látva. Majd körbe kétségbe esetten nézek körbe, hogy valaki...bárki... tud-e bármit is csinálni...valahogy visszafordítani...vagy...vagy...nem tudom... A következő kép amit látok hogy Kana üveges tekintettel térdre rogy... ~ Szegény lány...~ De nem kellet neki sok, mikor magához tért rögtön célba is vette a bosst...legalábbis azt hittem hogy azt. De helyette inkább Ritát sebezte meg a késével.
- Ne tedd! - Kiáltottam rá ijedten a lányra. Féltem hogy a baj csak még inkább fokozva lesz. Bár szinte biztos voltam benne hogy ha hallja a szavaim sem hallgat rám, vagy nem jut el a tudatáig. Elvégre egy nagyon fontos barátját veszíthette el. És még jómagam sem tudtam felfogni hogy a mindig laza és életvidám Kota pár másodperce a szemem láttára vállt apró pixeldarabkákká. Összeszorult a szívem. De nem állhatunk le...folytatni kell... már csak Kota miatt is, ez a boss pusztulni fog. Szinte éreztem ahogy a tekintetem megválltozik, és döntöttem. Lila csík. Egy szörny fog előjönni belőle, de tank vagyok, bírni fogom, és mindenképp sebezni kell a bosst. Következő piros lesz, ahol nem támadhatunk, vagy legalábbis nem érdemes. Körbe néztem és szememmel pásztázni kezdtem az életcsíkokat. Az akiknek a legkevesebb van Őket kell védnem...valahogy.

Lomha lépteim egyre határozottabbak lettek, mígnem a végére olyan gyorsan futottam és támadtam a bossra ahogy csak tudtam. A szívem a torkomban dobogott és az idegességtől már szinte látni sem láttam. Kardom megcsillant a kezemben. Ez az...most én jövök.
- Whaaaa! - Támadtam rá egy átlós vágással. Majd a többieket kezdtem el keresni a tekintetemmel, és döntöttem. Switchelem Ayanit. Remélem tudja hogy mégis mit szeretnék tőle.
- Switch, Ayani! - Kiáltottam fel miközben reménykedve tekintettem a lányra ebben a káoszban.

/A mellékcselekvésem lehetőségét átadtam Ayaninak./

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 17 2013, 01:49

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[4. boss] - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 18 2013, 00:34

RenAi nem találta el a bosst.

Az óriáspók tovább sebezte Petert. (-3)

A lila gömb pirosra vált.

Boss: élet -35

Lewis: 68 élet
Peter: 39 élet
RenAi: 44 élet,
Ayani: 51 élet
Anatole: 34 élet
Kana: 8 élet
Kazuma: 12 élet
Rita: 24 élet
Rin: 13 élet
Kotarou: halott

Ayani jön, és úgy gondoltam, hogy egybe vonom a switchet meg a sima körét, tehát két mellékakciója lehet.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Feb. 18 2013, 16:57

- ÁÁÁÁ! - kiáltok fel idegességemben.
Nem voltam elég gyors, hogy megmentsem az egyik társam életét, ráadásul az a nyamvadt Pók már az idegeimre megy.
- Tűzrózsa! Taposd már el azt a nyamvadt bogarat, mert agyvérzést kapok!
Miután petem elindult én a többiekre sandítok. Kana állt szerintem jelenleg a legrosszabbul, és ráadásul egyik játékosra vetette magát. Gyorsan odaszaladok, és megpróbálom elráncigálni onnan Kanat, és próbálok figyelni, hogy se ő, se a másik lány ne tudjon se engem, se a másikat megtámadni. Ha sikerül elrángatni Kanat, akkor megpróbálom a vállát megmarkolva a szemébe nézni. Egy kicsit sem nyugodtan, de határozottan beszélek vele.
- Mirika! Fejezd be ezt az őrültséget! Nézd meg hol vagyunk! Ha nem figyelsz, akkor a boss könnyen elintézhet minket! Arról nem is beszélve, hogy a saját céhedet teszed tönkre, ha most elveszted a fejed! Nem akarlak megsérteni, de ha nem tudod komolyan venni, és félretenni az eddigi érzéseid, akkor kicsit húzódj hátrébb, mert nem szeretném, hogy az összes fennmaradó életemet, ami talán segíthet is másnak arra pazaroljam, hogy másik játékossal csatározz! - kicsit lágyabbra veszem hangom - Nem tudom mi volt köztetek Kotarouval, de láttam, hogy kedveltétek egymást. Mit gondolsz ő mit szólna, ha azt látná, hogy a boss helyet társaidat rohamozod?
Igazság szerint nem tudtam, hogy mit szólna, de talán ez hat. Eközben megpróbálok áttölteni Mirikának 10 HP-t, ám ha elsőre nem sikerül, akkor másodszorra is megpróbálok. Ha sikerült elsőre tovább nézelődök, és mivel Rin volt közelebb hozzám, így neki is megpróbálok áttölteni életet, ám neki csak 5-öt. Kazunak is kevés volt, de tudtam, hogy talán tud vigyázni magára.

//vagyis Tűzrózsa támadja a Pókot, én meg Kananak 10 HP-t és (ha sikerül 1.-re Kanának) Rinnek 5 HP-t próbálok áttölteni//


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 18 2013, 16:59-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[4. boss] - Page 3 Empty Re: [4. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.