Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Mackótestvér

4 posters

Go down

[Küldetés] Mackótestvér Empty [Küldetés] Mackótestvér

Témanyitás by ZexCeed Vas. Júl. 17 2022, 23:04



Mackótestvér:
Nenézség: Könnyű
Tervezett körök száma: 7-8 kör.
Résztvevők: Afton; Ryukyu; Makuda
Sorrend: ; Makuda; Ryukyu; Afton (5 nap/ fő a határidő)




Ahoy! Kalandra fel pajtások!


Az a hír járja, hogy Solvik egy elátkozott város. Először a koboldok, majd az özönvíz. Most pedig, hogy újra régi pompájában díszeleghet, a medvék okoznak felfordulást. Huzamosabb ideig csupán a környéken portyáztak, most viszont egyre bentebb merészkednek a városba. Rombolnak, lopnak és még a játéksok megtámadása sem ritkaság. Úgy tűnik nem ostoba rajtaütésekről van szó, mintha megtervezettek lennének. Legalábbis ez hírlik Solvik lakosai között.

Feladat:
Érkezzetek meg a városba, akár külön, akár csoportban. Ha felkeltette az érdeklődéseteket, kérdezősködjetek bátran. Az npc és a játékosok többsége igencsak segítőkész, hisz minden segítség jól jön most ebben az időkben.

Határidő: Makuda Julius 22. (Péntek)
ZexCeed
ZexCeed
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 165
Join date : 2016. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Zabuta

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mackótestvér Empty Re: [Küldetés] Mackótestvér

Témanyitás by Makuda Pént. Júl. 22 2022, 15:49

Bár a szintem már jóval magasabb volt, mint ahol eddig jártam, de így legalább biztonságban vagyok és valakinek felügyelnie kell az alacsonyabb szinteket is. Ugyan így volt ez most is. Solvikban nem jártam, de hallottam a pletykákat miszerint el van átkozva. Ez fel keltette a kíváncsiságomat ezért magam akartam utána járni az eseményeknek, hogy mennyire igazak és ha tényleg azok, akkor mi az oka az "átoknak."

Amint a kezdetek városából teleportáltam Solvikba, dulakodás nyomait láttam. Első pillantásra igaznak bizonyultak a pletykák. Hogy megtaláljam a probléma forrását, valamint, hogy mi történt itt bekapcsoltam a jártasságaimat, hátha találok valami nyomot, hogy kik vagy mik támadták meg ezt a várost. Miután körbe vizsgáltam a környéket, megkérdeztem az itteni NPC-ket, hogy mi történt pontosan.
-Szép napot. Megtudná mondani, hogy kik vagy mik támadták meg a várost, illetve, hogy milyen régen történhetett az eset. - Kérdeztem körbe pár NJK-t, majd ismét vissza mentem arra a helyre, ahol a legnagyobb esemény zajlódott le.

Ugyan medvékre utaló nyomokat találtam, de furcsáltam, hogy csak egy darabig tartózkodtak itt. "Ha valahol sok a kaja búvóhely vagy bármi ami kedvező a számukra, nem fogják csak úgy ott hagyni pár perc után." Gyanakodtam, majd arra a következtetésre jutottam, hogy ezek a medvék vagy félig humanoidok, vagy pedig irányította őket valaki. Bár az utóbbi elég nagy hülyeségnek hangozhat, de ebben a játékban már semmit nem lehet kizárni.

Idő közben más játékosok is eljöttek ide a városba. "Talán ők is a pletykák miatt jöttek." Gondoltam, majd oda sétáltam hozzá/hozzájuk, hogy beigazolódjon a gyanúm.


/Bekapcsolom a jártasságaimat/

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mackótestvér Empty Re: [Küldetés] Mackótestvér

Témanyitás by Ryukyu Hétf. Júl. 25 2022, 11:49


A kardforgató a kereskedő felé biccent;
– Rendben akkor megegyeztünk! Amint meg vannak a nyersanyagok jelnetkezem. – mondta, majd elsétált. Ryu belátta, hogy a közvetlen értékesítés csak híjú ábránd és meddő próbálkozás volt, ezért visszatért a jólbevált pénzkereseti módszeréhez.

Kényelmes tempóban ballagott. Átgondolta hol érdemes folytatni a keresést, mivel az általa ismert legközelebbi helyszínt már kiürítették. A 13-as szinten is található a kívánt nyersanyagból, viszont ott nagy területen van szétszórva, ráadásul random a respawn hely. Viszont nem túl ismert így jó eséllyel, és kellő kitartással beszedheti a kellő mennyiséget.
Miután eldöntötte, a kristályt aktiválva Solvikban materializálódott. Korán reggel érkezett, így alig néhány NJK lézengett a városban, játékos pedig egy sem. Igaz a fiú nem is igen kívánt foglalkozni mással a gyűjtésen kívül, így azon nyomban, határozott léptekkel indult a város nyugati széle felé. Amint elhagyta azt rögtön bekapcsolta az észlelés és a keresés jártasságait. A minimapon ellenőrizve, sorra látogatta az általa ismert nyersi gyűjtő helyeket. A negyedik helyszín után, már tudta, hogy nem lesz elég az amit ma tud gyűjteni, és az újratöltési idő több mint amit helyben el akarna tölteni, így az utolsó biztos helyet követően elindult vissza a városba. A terve az volt, hogy abból a kevés pénzből amilye még volt, keres valami olcsó fogadót, majd két nap múlva újra kijön megnézni a terepet.

Visszaérve meglepődve tapasztalta, hogy milyen nyüzsgés támad a reggeli békés nyugalomhoz képest. Ahogy a belváros felé a fogadókhoz haladt, több NJK csoport mellett is elhaladt, és bár nem rendelkezik hallgatódzás jártassággal, de azért el-el csípett néhány beszédfoszlányt, melyet mérlegelve arra jutott, hogy valamiféle állat problémája van a városlakóknak. miközben az infó morzsákat elemezte, hirtelen ötlettől vezérelve arra jutott, ha már úgy is kényszerpihenőn van, akkor talán ezen különös esemény kapcsán fel tud venni egy random küldetést amivel elütheti az időt. És ezen elhatározástól hajtva oda lépet egy városlakóhoz, aki épp a kifosztott fészere ajtaját próbálta visszailleszteni a helyére.
Megszólítva az NJK-t igyekezett úgy irányítani a beszélgetést, hogy ha a dúláshoz kapcsolódik küldetés, akkor azt fel tudja venni. Ha ez sikerült, akkor körbejár a környéken, hogy talál-e olyan játékost, akinek szintén sikerült ez.



//Bekapcsolom a keresést és az észlelést

_________________
[Küldetés] Mackótestvér Ryukyu11


Adatlap
Előtörténet és az Élmények

Szinkódok: leírás 33BB55 beszéd, gondolat E38E38 Off, magyarázat EEEEEE
Ryukyu
Ryukyu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2021. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mackótestvér Empty Re: [Küldetés] Mackótestvér

Témanyitás by Strea Vas. Aug. 28 2022, 11:37


A küldetést mesélői inaktivitás miatt lezárom. Jutalmat 1 körért nem tudok adni.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Mackótestvér Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mackótestvér Empty Re: [Küldetés] Mackótestvér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.