Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Az Óceán szeme

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Afton Szer. Márc. 11 2020, 11:35

/Melóból írok, szóval ha valami felett elsiklottam, elnézést, és szóljatok nyugodtan Smile /

-Hagyd őt békén! -csattan fel, a hangja már kicsit sem hasonlít az eddigi megnyugodt tónusra. Bár Erut a csattanástól nem tudta megvédeni, de legalább azt megkísérli, hogy utána elkapja az ostor végét és egy határozott rántással kiszakítsa Indulat kezeiből. Fogait csikorgatva, megfeszült állkapoccsal áll közéjük, Indulat és a lányok közé, akik Thornot próbálják közben kiszabadítani.
-Azt hittem, állatidomár vagy, gondolom, hallottál már róluk! -sziszegi, ökölbe szorított kézzel. -Ezeknek a lányoknak fontos, hogy eljussanak oda, ahova szólítja őket az óceán. Mégis miért vettél fel minket a bárkádra, ha nem ezért?
Kérdésére hamar meg is kapja a választ. Kitárul az ajtó, és immár hamar fordul a kocka, emberhátrányba kerültek, de még milyenbe. Afton ezelőtt nagyon kevés sárga vagy vörös indikátoros játékost látott, és őszintén, ezúttal meg is ijed tőlük. Védett zónán kívül vannak, és aki egyszer már bevörösödött, annak lényegében teljesen mindegy. Mély levegőket véve méri fel a helyzetüket.
Ép elméjét csak az tartja felszínen, hogy két lány reszket a háta mögött, segítségre várva.
-Eru, Zita, hogy álltok a láncokkal? -fordul félig hátra, de szemeit nem veszi le ellenfeleiről. Ámbár választól függetlenül lenyitja saját menüjét, és kissé elmosolyodik.
-Hogy mit szólok ehhez az egészhez? Nos, ezt... -hívja elő pajzsát és rövid kardját. Kezdő felszerelés a nagyja, mutatva, hogy ő maga kicsit se tartozik a gazdagok közé. A pajzs alja nagyot dobban a hajó padlózatán, Afton pedig megtámaszkodik rajta kihívó mosollyal. -Ezt! Indulat, én szerintem illedelmes voltam veled, de becsaptál minket, ráadásul nem szép dolog fiatal lányokat ilyen módszerrel kihasználni. Gondolom, ha nem lennék itt, mrá sokkal durvább dolgokat is műveltetek volna vele. ... Ki nem állhatom az ilyen embereket. -sziszegi a fogai közül. -Sil, maradj hátul, ne adj ezeknek semmit.
Ámbár háta mögött tartott kezével, bár tudja, hogy a lány nem feltétlenül képes leolvasni, a lehető legegyszerűbb módon eljeleli neki, hogy ha teheti, hívjon segítséget a céhéből. Minél hamarabb.
-A testemen át. Gyertek csak :3 -mosolyog kihívóan.
Ha megtámadják, elsősorban megpróbálja kikerülni a csapásokat, de úgy, hogy a lányok mindenképp a háta mögött legyenek. Ha nem sikerül, a pajzsával védi ki őket, és azonnal visszasuhint a kardjával. Elsősorban defenzív módon mozog.

_________________
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Silence Szer. Márc. 11 2020, 18:54

Mocsok… negyedik szint… Hogyan? Hiszen ez a legcsodálatosabb szint egész Aincardban! Igaz… a harmincadik szint feletti helyekre még nem merészkedett, de biztos benne, hogy ott sincs ennél csodálatosabb hely!
Valahogy… Lehet Noise segít neki folyamatos méltatlankodó nyüszítésével, de arra a következtetésre jut, hogy Throno egyáltalán nem akart segíteni Indulatnak, és erőszakkal tulajdonképpen elrabolták. Ez… nagyon csúnya dolog…
Amikor Indulat ellöki Erut, ő a férfit próbálja meg távol tartani új barátjától. Közéjük lép, és kicsit igyekszik odébb is tolni Indulatot, hogy ne bánthassa Erut. Közben eszébe jut, hogy nagyon is illik rá a név… Indulat.
Határozottan úgy véli, hogy ha Thronot megkérik, egyénként is szivesen elvinné őket oda, ahova tartanak - És ahova a gyűrűje is vezetni akarja őket.
"Minél távolabb"… Tényleg nem oda megy a hajó… De hát azt mondta… Miért hazudott neki Indulat?
De ráadásnak még három játékos is előkerül, sárga és vörös indikátorral. Mindent adjon oda? Miért? Neki szüksége van a füzetére is, meg a rajzaira is, ahogy a ruháira, és a többi holmijára is. A céhbankból pedig aztán végképp nem ad semmit idegeneknek!
Idáig jut nagyjából a gondolatban, amikor Afton pajzsa koppan a hajópadlón. Ez felrázza annyira, hogy ő pedig a kardját hívja elő a kezébe a füzet helyett.
"Maradj hátul". Na még mit nem. Határozottan megrázza a fejét. Nem, nem ad semmit, de nem is marad hátul. Afton mellé lép, de közben már eldöntötte, hogy tesz még egy utolsó próbát, hátha mégis hallgatnak a szép szóra.
- Kér-lek, hagy-jatok min-ket bé-kén. - mondja amennyire tudja határozottan (kimerült az éjszaka közepén megjelenő küldetés miatt, úgyhogy nem sikerült túl fényesen), elsősorban Indulatnak.
Egyelőre nem lépett ki Afton pajzsa mögül, de készenlétben állt, hogy megvédhesse a barátait, ha ezek a goromba alakok túl buták, hogy meghallgassák a kérését. Igyekezett felidézni mindazt, amit Hinari tanácsolt neki, és igencsak rosszallóan nézett.
Közben Noise - megértve a gazdája gondolatait, Thrononak kezdett vakkantgatni és csaholni, a tőle telhető legnagyobb udvariassággal igyekezve megkérni az állatot, hogy arra menjen, amerre a küldetés vinni akarta őket.

//Képességhasználat:
Minden szónak súlya van (Aktív)
Fuwa hangját nagyon ritkán hallani… Ha mégis, akkor bizony komoly súlya van annak, amit mond. Ez a játéktéren azt jelenti, hogy ha úgy akarja, bármire rá tud venni, ha kimondja a kérését, nem fogsz tudni nemet mondani. (Ez alól kivétel, ha gyilkolásra adna utasítást. Ilyen esetben a képesség nem működik)

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Eru Szer. Márc. 11 2020, 20:33

Nem számítottam arra, ami történt, éreztem azt valami nincs rendben. Zita nagyon izgatott volt, túlságosan is. Kicsit féltem is attól leugrik a helyéröl neki ront valakinek. Mi közben nyújtóztam olyan történt, ami meg lepett. Egy ostor tartott felém, bal kezem felemelve hárítottam. Barátomnak hála nem kaptam sebzést, talán a rövid érintkezés elég volt kiharapjon egy pixelt indulat fegyveréből.
- Ohh!
Csak ennyit tudtam ki nyögni ajkaim közt, ugyan is Afton és Sil reakciója igazán meg lepet. Féltenek engem, hiszen a szemükben én egy örült vagyok csak! Legalább is eddig azt hittem, vagy lehet ennek ellenére kedvelnek? Végig mérem mind két társam, és elmosolyodom. Nem ők nem a társaim…ők a barátaim, jóban és rosszban. Talán reszketek, de nem a félelemtől. Ohh nem egy teljesen más érzés kezdi elönteni minden pixelem. Egy koktél, egy gyilkos elegy, ami feltüzel teljesen. Kíváncsi vagyok, vajon meddig bírom ellenük. Úgy teszek ahogy Afton, bár az én felszerelésem nem kezdő. T1 látszólag mégsem haladja meg, de mint tudjuk ebben a világban nem minden a külső.
- Sehogyan, nem értem el. A fő probléma előttünk áll és nagyon éhes és mérges vagyok!
Az előttem álló három alakra pillantottam, igyekeztem a helyzetet felmérni. Látszatra a legerősebb a nő lehet flambergel. A szintje talán húsz felet lehet olyan harminc körül. Mi közben őket figyeltem bal kezem újai folyamatosan táncoltak az izgatottságtól.
- Nem szeretem, ha valakit bántanak. A hajó bűzlött a gonoszságotoktól. -Az ellenfeleinkre néztem és elmosolyodtam. - Igen tudtam indulat nincs egyedül.
Ez persze nem volt igaz, de tény érzetem a rossz indulatot a veszélyt. Ennek nagyrészét a küldetésnek tulajdonítottam. Közben úgy helyezkedtem, ha újabb támadás érne azt bal kezemmel könnyedén kivédhessem.
- Afton Sil, nem kell félnetek. Nem vagyok olyan gyenge, mint amilyenek gondoltok.
Kacsintok, majd óvatosan egy lépést teszek előre, várok immár Afton mellett állva. Akinek karját jobbommal megérintem. Szorításom a külsőm és talán férfi által vélt szintemhez kepést rendellenesnek tűnhet. Talán mégsem, nem tudom egy erős szorítás meglepie.
- Ha tudtuk meneküljetek, most végre visszafizethetem az adósságom. -suttogtam a férfinak, majd jóval hangosabban folytattam. - Na jól van Legendás Parazita az arénát is meg hódította, titeket kis kukacokat élvezettel fog felfalni!

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Afton Csüt. Márc. 12 2020, 11:09

/Kérésre, discordos viccelődésből született kis firka Very Happy
A JL új generációja \o/

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 IMG-20200312-110308

_________________
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Strea Csüt. Márc. 12 2020, 11:33


- Hékás, csak nyugi, haver! - visszakozik Afton vehemens reakciójára Indulat maga elé tartott kezekkel, ám sajnos ahhoz, hogy ki tudd csavarni a kezéből az ostort, súlyemelésre lett volna szükséged - Nem akartam bántani - teszi még hozzá jóindulatúan és hátrál is pár lépést, hiszen közben Silence is megérkezik közé és Eru közé. Nem sokkal később pedig fordul a kocka, már ami a létszámot illeti. Indulat grimasszal az arcán hallgatja végig Afton monológját, majd bosszús sóhajjal igazítja meg a haját:
- Dehogy műveltünk volna csúnyább dolgokat velük, hát mit gondolsz rólunk mégis!? Ne feledd, hogy az életedet is megmentettem - csóválja a fejét - Nekünk csak a pénzetek kell, meg az egyéb itemeitek. Szerintem, a helyzeteteket elnézve korrekt ajánlatot tettem, nem igaz? - kérdezi, társai pedig helyeselnek rá. Ekkor szólal meg Silence, Indulat pedig meglepett arccal lép még kettőt hátra és engedi le az ostorát. Ő maga sem nagyon érti, mi folyik itt, de a társai se, akik viszont fegyvereiket támadásra emelik.
- Legendás Parazita? - szólal fel a fiatalabb srác ámulattal és nézi meg magának Eru balkezét - Heck, kell nekem, kell nekem! - csillan fel a szeme és néz kérőn a kopasz nőre, aki gúnyos mosollyal bólint és fordul felétek:
- Akkor én meg titeket foglak pixelekké aprítani, és megszerezni az öcsémnek azt a Zitát vagy mit! - emeli fel a Flamebergjét és már támad is. Közben a hajó továbbra is egyhelyben áll: Noise hiába próbálja Thornot bármiről is meggyőzni, a sellőkutya mintha nem is figyelne oda rá. Csak kimerülten liheg és ugyan tekintetét egy idő múlva felemeli a kis jégrókára, de egyelőre nem mozdul semerre sem.

Tehát Amerika kapitány a pajzsával és Bosszúálló társaival együtt kiáll az ellenség elé, harcra készen. De vajon bátorságukat siker koronázza-e, vagy kudarc?

Afton (125 hp 12 páncél) lovagvédelem alá helyezte Erut (100 hp 17 páncél). Heck megtámadja Silencet (170 hp 90 páncél), aki viszont sikeresen kivédi a támadást. Nikol (Heck öccse) Erut támadja, de a lovagvédelem miatt Aftonba sebez bele egyik késével 30-at, a másik kését viszont sikeresen hárítani tudjátok - ám a találattal a lovagvédelem is megszűnik; Afton pajzsa és vértje áttetszővé válik. A harmadik tag, egy kicsit pocakosabb, kereskedő-kinézetű, kardforgató fickó is Silencet támadja, ám (lehet pont az előző hárítás miatt) az ő csapását már nem tudja a lány kivédeni, így 60 sebzést szenved el. Indulat ebben a körben Silence képessége miatt nem tud támadni.

A kardforgató csapása közben pedig egy magas, elnyújtott, mélyről az óceánból jövő hangot hallotok, ami még sokáig a fületekben cseng. Indulat a hajó korlátjához rohan és lenéz, a többiek viszont továbbra is csak rátok összpontosítanak. Mit tesztek most?

Jelenlegi állás:
Afton: 107 hp 0 páncél
Eru: 100 hp 17 páncél
Silence: 170 hp 30 páncél

Silence Heck öccsét és Indulatot lekétszerezi. Dobnotok semmire sem kell, ugyanis a harc alakulását az fogja elsősorban befolyásolni, mennyire jól írjátok le a mozdulataitokat illetve (főként) mennyire használjátok ki jól a környezetetek adottságait és lehetőségeit. A hajó Thorno által nem mozog, a de küldetés elején leírt vízmozgás ugyanúgy húzza-vonja a vízen. Reagáljátok le a fent leírtakat és az ellenfél csapat akcióját (a védéseket rátok bízom, miért és hogyan sikerül), majd támadjatok (ha akartok) ti is!


Határidő: március 19.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Afton Pént. Márc. 13 2020, 11:41

/ismét melóból XD /

Afton arca megrándul egy pillanatra. Nem hisz Indulatnak, szinte semmilyen tekintetben. Hisz ha nem akarta volna bántani Erut, nem lendítette volna meg úgy az ostort, hogy az eltalálja a társát. Szóvá viszont nem teszi a megfigyeléseit. Agya legmélyén egy kis sejt elkezd papírok között kutakodni, szortírozni és elemezni. Indulat miért viselkedhet így? Mi lehet ennek az egésznek a háttere?
Kétségbeesés. Félreértés. Pánik.
Tipikus trükk; gondolhatta volna, hogy létezik ilyesmi ebben a játékban. Egy zöld indikátoros játékos lehetetlen helyzetbe sodorja a gyanútlan áldozatot, ahol a vörös és sárga társai megtámadhatják, hogy kifosszák. Logikus és hatékony, legalábbis első pár alkalommal. Afton kicsit megszorítja a pajzsa szélét.
Fel akar lépni az ilyen játékosok ellen. Nem pont úgy, hogy levadászná őket, inkább szavakkal vagy beszélgetéssel tenné. Persze ehhez elkerülhetetlen, hogy előbb el kell kapni az elkövetőket. Vannak Aincrad területén erre specializálódott céhek. Ha élve megússza ezt az egészet... fel szeretne egyet keresni.
Egyedül ő ehhez kevés lesz.
Végül jobban elrendezi a pajzsot, karjára csatolja a szíjat és kissé megemeli. A beszélgetés azóta tovább haladt, és egy pillanatra kérdőn Eru felé néz.
"Legendás Parazita".
...
Zita....
Pszichológusként kevés darabkából is össze kell tudnia állítani egyes diagnózisokat. Zita... valóban létezik. Hogy mennyire Eru tudatának része, nem tudja, de a legendás szó úgy visszhangzik a fejében, mint egy harang kongása. Vajon köze van a legendás felszerelésekhez, amikről olvasott a játék kézikönyvében?
Mire tovább vihetné a gondolatot, a kés a magasba emelkedik. Afton kissé megemeli a pajzsát, felkong a fém, mikor hozzáér a penge, majd megremeg a kép, és a pajzs eltűnik a karjáról. A kés végigszánt az ingjén, és életcsíkja mellett a szürke sáv pillanatok alatt eltűnik.
(Heh, szép kis lovag vagyok, mondhatom. Alig van védelmem... Ezen is változtatnom kell sürgegyorsan)
Afton egy pillanatra hátratántorodik, de ahogy egyik lábát hátrább tette, megtámaszkodik rajta és előre löki magát. Behajlított karját, amint a pajzs volt, előre löki, hogy kibillentse ellenfelét az egyensúlyából, és a mozdulatot rögtön folytatja is rövid kardjának egy vágásával. Normális esetben valószínűleg nem akarna megsebesíteni senkit, de most... most Sil és Eru a legfontosabbak a számára, és ha a megvédésükhöz az kell, hogy sérülést okozzon, akkor megteszi.
Afton nem figyeli, és nem is tudja, hogy nincs erről félnivalója.
Amint sikerül Nikolt kibillentenie és pár másodpercre elérnie, hogy elveszítse az egyensúlyát, Afton másik kezének öklével minden erejét beleadva a tarkója oldalát célozza meg a fiúnak. A hajó mozgása jelentősen megnehezíti a dolgát, így legjobb esetben is a vállát találná el inkább, és bár fájdalmat várt emiatt, az nem jelentkezett. Ám amint Nikol legalább egy kicsit kénytelen volt azzal törődni, hogy visszanyerje egyensúlyát, Afton odébb lépett.
-Eru, Zita! -csupán ennyit mondott, remélve, hogy érteni fogják; ők törődjenek az árnyharcos fiúval. Ő pedig tekintetét végigfuttatta a kialakult helyzeten, majd a következő pillanatban erősen ellöki magát a lábával, a hajó imbolygását kihasználva minél több erőt vetve bele abba, hogy nekiütközzön a nagydarab kardforgatónak és leszedje Silencről.
Ennek megvolt az árnyoldala is. Az ütközés pillanatában ő maga is kissé elveszti az egyensúlyát, és három táncos lépés kell ahhoz, hogy visszanyerhesse, főleg ilyen szituációban. És a hang... mi a fene ez a hang? Kezével a hajába túrva igyekszik kiszorítani az elméjéből a dübörgést, és a kardforgatóra vigyorog.
-Anyád nem tanított meg rá, hogy ne bántsd a fiatal lányokat? -dönti félre kissé a fejét. Nem támad; kissé zihál. Lassúnak érzi magát, ami betudható az adrenalinnak, de alacsony szintjének és kevés pontozásának is, esetleg a kettő együtt. Így, mikor a kardforgató rá fókuszál és támad, Afton nem lép el, egyszerűen nincs már rá elég ideje; kezeit felemelve inkább megkísérli félreütni a pengét, amivel mindenképp sebződik, de ha azt elérheti ezzel, hogy nem vágják ketté, és Silence-nek is így csak egy ellenféllel kelljen megbirkóznia, akkor már megérte.
Ez egy játék, és a lányok talán mind a ketten erősebbek nála. Erura valamennyire emlékszik ,hogy harcol, a furcsa kobold után; és ha Zita tényleg egy legendás akármi, akkor talán tényleg nem kell féltenie. Silence-t nem ismeri, de a lány elszánt arckifejezése... az sugallt valamit.
Hehe. Vicces, de nagyon úgy tűnik, hogy pont Afton a leggyengébb most hármuk közül.
Ezen minél hamarabb változtatni akar, ehhez viszont ki kell innen szabadulniuk, élve.

Afton tehát tette, amire képes lehetett. Megmentette némi sebzéstől Erut, kibillentette Nikolt, majd odébb ment, hogy elterelje a nagydarab figyelmét Silencről, és most megtesz mindent, hogy magán is tartsa. Reméli, hogy a spekulációja igaznak bizonyul.
(Ha legalább képességem lehetne.... ha lehetne....)
-Gyerünk, lányok! Nem hagyjuk magunkat! -mosolyodik el a kardforgatóra. -Thornóért, Simeonért, Zitáért... Sugiért! Aincradért!

_________________
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Silence Szer. Márc. 18 2020, 15:05

Megnyugszik, hogy Indulat nem erőszakoskodik tovább, miután szóltak neki, hogy hagyja Erut.
Nem egészen érti, mi az a Legendás Parazita. Csak halványan dereng neki valami, de nincs ideje utánamászni a dolgoknak az emlékei között. Kicsit megnyugtatta, hogy hárman együtt nem fogják hagyni magukat. Úgy nem lehet nagy baj, ha közösen lépnek fel.
Próbálja Noisetól is megtudni, hogy van Throno, miközben az ellene irányuló támadást kicsit kapkodós mozdulattal védi ki. Nem, ezek nem hallgatnak a szép szóra… Pedig olyan rendesnek tűnt Indulat… És most nincs idő harcolni, mikor Simeon bajban van… Neki sietni kell, hogy megtalálja, és segítsen neki!
Kicsit megijed az elsőt követő második támadástól, de nem esik kétségbe: Tudja már, hogy nem kell a sebződéstől megijedni. Nem engedi le a védelmét, hanem lehetőséget keres arra, hogy lefegyverezze az ellenfeleit. A helyzet ellenére nem akar ártani senkinek…
Meglepetten pislog a kardforgatónak ütköző Aftonra, és ha úgy látja, veszélyesen kibillenne az egyensúlyából, vagy a kardforgató akarna ártani a pillanatnyilag védtelenné váló lovagnak, gyorsaságát kihasználva megpróbálja az első rá támadót kissé félrelökni, és Afton elé lép, hogy megakadályozza a bajt, akár a kardjával is odacsapva a kövér fickó felé, aztán haragos tekintettel nézi, hogy melyik bandita akar megint rátámadni.
A felhangzó hangra riadtan fordul egy pillanatra Noise felé, aki a hajópadlóhoz lapulva morgott idegesen. Aztán néhány riadt vakkantással próbálta megtudni Thronotól, hogy mi volt ez.
Fuwa kicsit jobban megszorította a kardját. Nem tetszett neki, hogy Noise így megijedt, és nem tud odamenni hozzá. Azért megpróbálta: Kardját védekezésre emelve lépett egyet a két vele szemben álló felé, amennyire ő erre képes volt, fenyegetően. Négylábú kis barátjának szüksége volt rá minden bizonnyal, úgyhogy ezek a buta, gonosz, neveletlen alakok csak ne álljanak az útjába!

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Eru Csüt. Márc. 19 2020, 19:56


- Az én mesterem nem lehet egy ilyen jöttment!
Kihívón mosolyogtunk, harc közben mintha egy kicsit nemén lennék. Ilyenkor nem tudom mi történik velem. Talán ösztön, alantasabb vágyaimnak engedek szabad folyást. Amibe természetesen Zita is alaposan belekever. Hiszen csak ilyen helyzetekben tombolhat igazán.
Lábaim kissé behajlítva bal lábam elől jobb hátul kis terpeszben állva. Közben Bal kezem felhúztam védekezésre pont, mint boxlokok magam elött tartottam. Jobb kezemmel markolt fegyver párhuzamosan futott alkarommal. Mind két fegyverem olyan pozícióban, amiből könnyen indíthatok támadást, ugyan ekkor könnyedén védekezhetek is. Megnéztem néhány aréna harcot, és Hinari chanal vívott párbajom eredménye most megmutatkozhat végre. Lábaimmal és egész testemmel igyekeztem követni a hajó mozgását. Még váratlanabb helyzetben is tudjak reagálni. Ami történt azt pedig meg kell köszönjem Aftonak valahogyan. Végig néztem szinte mozdulatlanul ahogy meg védett. Azt kell mondjam ő tényleg egy igazi lovag, csak tudnám miért lányoz le folyton.
Amint meg volt a lehetőségem Nikol kibillent az egyensúlyából én már reagáltunk is. Afton szinte még besem fejezte a mondatát. Eddig csak egyszer harcoltunk együtt még is megéreztem mit szeretne. Vagy talán csak Zita és én ösztöneim adta hatodik érzék miatt.
Minden bizonnyal felém fog csapni az ellenfelem amint közelébe érek. Szúrni vagy vágni szeretne majd belőlünk egy darabot. Viszont kihasználom, ahogy a hajó billeg hullámok miatt. Könnyebben csavarom meg testem mozgás közben miközben színlelt támadást indítottam stiletomal. Mivel nagy lendülettel érkezem, bal kezünkkel kinyúlok és belemarkolok felénk lendülő karjába. Billenés és mozgásunk visz tovább igy mivel valószínűleg nincs súlyemelése. nem tudja mozgásunk meg akadályozni talán. Karját szorító Zita most szabadon falhat a pixelekböl. Mi közben fegyveremmel szúrok egyet hátát célozva mi után elengedtem Nikol karját. Afton mondatának csak a végét kapjuk el, gonoszul elmosolyodunk.
- Az én mesterem nem lehet olyan, aki ilyen gyenge féreg!
A sértés, és beszédem is mind direkt volt. Az egész egyetlen célt szolgált, ellenfelem felidegesítsem. Aki mérges és ingerült az előbb utóbb hibázik. A hajón lévő helyzetem pedig a harc heve miatt épp ott van, ahol a támadóink álltak az előbb. Hangom kiengedem és hangosan övültök. Hangom élesége miatt az egész egy sólyom sikolyához hasonlít talán.
- Avengers! - Nem késlekedem a kiáltásom, talán meg zavarja ellenfeleinket picit. Hátra néznének, vagy meg torpannának pillanatra az Aftonak és Silnek talán ad egy jó lehetőséget. Mi pedig fenyegetően, ha testileg nem is, de lelkileg Nikol fölé igyekszünk magasodni. Igyekezve puszta kisugárzásunkkal megrémiszteni a gonoszt.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Strea Szomb. Márc. 21 2020, 11:24


Elöljáróban annyit, hogy nagyon ügyesen írtátok le a harcot és használtátok ki a környezetet, büszke vagyok rátok *. * Ha valamit kihagyok a meséből, nyugodtan szóljatok, próbálom minden harci mozdulatotokat lereagálni, aztán reméljük jól is sikerül majd :3

Aftonnak csak elhalványult a pajzsa, nem tűnt el - ettől független védelmet nem képes már adni, áthatol rajta a penge, arra viszont elég, hogy Nikolt sikeresen kibillentse az egyensúlyából. Az amúgyis vékonyka fiú nem az akrobatikáját erősítette, Afton pengéje így eléri őt és vékony, vörös pixelcsíkot húz az oldalára. A páncélja viszont kitart. Ezek után viszont két dolog is történik: előszöris Afton rájöhet, hogy a fiú ha akrobatikára nem is, de súlyemelésre igenis tett, így amikor a lovag ökle felé zúg, a srác egyszerűen csak megmarkolja Afton kezét, majd jártasságával fogja és egy pörgetéssel odahajítja a hajó korlátjának a férfit. A bárka veszélyesen megbillen, Nikol diadalittasasn vigyorog. A másik következmény Nikol nővérének éktelen haragja: a harcos ott is hagyja Silencet és a közben felkelő és a kardforgató felé tartó lovag elé áll és igaz fenyegetőnek szánja a mozdulatot, de Afton nemes egyszerűséggel elsodorja őt. Meglepettségében nyikkanni sincs ideje, ám hamar úrrá lesz a helyzeten és amíg Afton zihál, ő felemeli a Flamebergjét, hogy Aftonba mélyessze azt.
Ekkor érkezik Silence, aki gyorsaságának hála még éppen időben lép a lovag elé - de annyira nem időben, hogy ki is tudja védeni a csapást: Silence 120-at sebződik, Heck pedig kényszeredetten felnevet.
- Mégegy csapás, és végeztünk is - mondja - Százhúsz sebzést sokáig nem fogtok ám bírni! - teszi hozzá és pillant Aftonra gúnyosan.
Eközben Eru sem tétlenkedik ám: mivel Nikol Aftonnal volt elfoglalva, nincs már ideje az árnyharcos támadását kivédeni, így Zita képes megsebezni a karját, ettől pedig a srác annyira kizökken, hogy egy kis ideig el is felejti leszedni magáról a legendás fegyvert.
- Hűűű, ez nagyon állat! - lelkendezik aztán és nem is figyel oda rá, hogy a támadásoktól sárgába csúszott az életcsíkja, ellenben Eru szavaira nagyonis - Én nem vagyok gyenge féreg! - húzza fel az orrát és már készül is, hogy visszatámadjon.
Hogy mindezek közben kikre nem figyeltetek vagy nem tudtatok figyelni egyáltalán? Indulat ostorával odacsap a Nikolt fenyegető és hozzá igencsak közel kerülő Erunak, 50-et sebezve belé; a kardforgató pedig, mivel Silence takarja előle Aftont, a lány felé indít egy támadást, ám sikertelenül. Thorno a harc alatt nem csinál semmit, csak kimerülten piheg, Noise kérdésére pedig megrázza a fejét: fogalma sincs, ő sem hallott még ilyesmit ezelőtt.

Afton: 125/107 hp 0 páncél
Eru: 100/67 hp 0 páncél
Silence: 170/80 hp 0 páncél

Nos, nézzük csak, hogy álltok: Heck támadásába mindhárman belehalnátok mostmár, és így, hogy Indulat is beszállt, újra létszámfölényben vannak. Mielőtt azonban folytatódhatna a harc, újra meghalljátok a hangot, ám ezúttal egészen közelről... sőt, a hanghoz mostmár egy hatalmas, bálnaszerű árny is kapcsolódik, amely elúszik a bárka alatt.
- Gyorsan, a szigonyvetőt! - kiált Indulat, mire a kardforgató már szalad is, lerántja a vásznat a szerkezetről és célra tartja azt. Tűz! A szigony szélsebesen repül az állat felé és bele is fúródik annak oldalába. A szörny fájdalmasan felordít, hangjába az egész hajó beleremeg. Ha kihajoltok az óceán felé, szinte egész testében fekete, itt-ott apró, fehér pöttyökkel. Ám még mindig ő az erősebb: tesz egy kanyart és mielőtt Indulaték másodszorra is lőnének, pengeéles farokúszójával darabokra töri a bárkát. Faszilánkok mindenhol, a lámpák kihunynak, majd csobbanás: mindannyian belezuhantok a vízbe, a hajó lassan teljesen elsüllyedni látszik... és talán csak Noise hallhatja, talán a víz hangfelerősítő képessége miatt többen is, ahogyan Thorno, még mindig odaláncolva a bárkához, azzal együtt ereszkedik alább a mélységbe, kétségbeesetten nyüszítve segítségért.

Látásotok egyikteknek sincs. Sötétség borul rátok; az álmotokban átélt érzés, hogy egy nagy víztömeg közepén vagytok, már kézzel foghatóvá válik. Ahová már szinte semmi fény nem jut le... Csak a hullámok dobálnak titeket oda-vissza, könyörtelenül és ellenállást nem tűrően. De hogy merre van a felfele és merre a lefele, azt nehéz megmondani, mert éjszaka van, sűrű sötétség fent és lent is. Tudtok egyáltalán mindannyian úszni és ha igen, ér ez bármit is a hullámzás ellen? Keresitek egymást még úgy is, hogy megtalálni a másikat segítség nélkül nagyjából esélytelen? Mit tesztek most? Egy a biztos: a levegőtök minden másodperccel egyre csak fogy...


Határidő: március 28. Hajrá :3 ^^"

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Afton Szomb. Márc. 21 2020, 13:03

Egy pillanatra kiszakad a levegő a tüdejéből, mikor nekidobják a korlátnak. Legalábbis, ami a levegő digitális változatát illeti; az elme automatikus reakciója, ami nála még igencsak erős, és talán örökre az is marad, függően attól, mennyi ideig maradnak a játékba rekedve. A valósággal ellentétben viszont jóval hamarabb vissza tudja nyerni lelki jelenlétét, lévén a fizikai fájdalom teljesen elmarad, és így az agya úgy fogja fel, hogy nem történt semmi különösebb baj. Afton pedig most csak azzal akar törődni, hogy megvédje a csapattársait és Thornot.
Ellöki magát a korláttól, és kihasználva a lendületet visszatér a csatamezőre. Büszke mosollyal sodorja el ellenfelét, de amaz ezúttal hamarabb tér észhez, mint ő maga, és a férfi, a korlátnak támaszkodva, félelemmel a tekintetében nézi, ahogy számára lassított felvételként emelkedik fel a kard. És ahogy az lecsap, egy sötét hajzuhatag libben elé, akár a selyem, kitárt karok állják útját a csapásnak, és a Silence mellett levő csík zöldből pillanatok alatt sárgába vált.
-SIL! -üvölt fel rémülten, megfogja a lány karját és maga mellé húzza. -Az istenért...! -ámbár nem folytatja. Heck felé fordul, és fogait csikorgatva hallgatja.
-Kivéve, ha előbb kifáradsz! -közli, majd elengedi a lányt és mindkét kezével a korlátnak támaszkodik. Felemeli az egyik lábát és gyorsan olyan erővel belerúg Heck hasába, amennyire csak képes. Nem akar sebezni, inkább kibillenteni a helyéről és távolabbra lökni őt maguktól, hogy Sillel elmenekülhessenek. Már csak Erut kéne megtalálni...
Tekintetével pont meg is látja a "lányt", ahogy Indulat ostorcsapásai alá került ismét, de ahogy Aftonban fellángolna a valódi indulat ezzel kapcsolatban, a hang ismét kizökkenti. Mivel ezúttal még hangosabb és közelebbi, mint az imént, a férfi megáll és fülelni kezd.
-Ez meg mi...? -néz körbe. Ellenlábasaik szintén megálltak, és mikor Indulat felkiált, Afton pár másodpercig csak döbbenten néz felé, majd arca eltorzul a dühtől.
-Állj csak meg, te szemét! -sziszegi a fogai között, és elindul, hogy megállítsa a kardforgatót. Nem sikerül, a hajó billegése miatt elveszti egy pillanatra az egyensúlyát, a lábai összeakadnak és csak a lendület kihasználása miatt képes talpon maradni, de ennyi idő elég volt ahhoz, hogy tüzelhessenek. Ahogy az állat felüvölt és még jobban megrezegteti a bárkát, Afton a korlátig lépdel és hátrafordul. Rossz előérzete támad.
-Sil, fogd meg Noiset! Eru, kapaszkodj te is! Ez egy bálna szerinte...
Nincs ideje végigmondani. A bálna ripityára töri a lélekvesztőt, és Aftonnak csak annyi ideje marad, hogy egy mély levegőt vegyen, a jéghideg víz pillanatok alatt körbeöleli.

Egy másik világba kerül. Egy csendesebb, tömörebb, sötétebb világba. Lassan meri kinyitni a szemét; szemüvegét valahol elvesztette menet közben, de a játéknak hála így is tökéletesen lát. Az első, amit felmér, hogy merre lát vajon több fényt; a sötét színsprektum talán megmutatja neki, merre lehet a felszín. A következő pedig az, hogy lassan körbeforogva megpróbálja megkeresni, ki merre van. Afton tud úszni, egész jól, de ebben a helyzetben hamar rájön, hogy ez bizony semmit sem ér.
Az első és legfontosabb, hogy levegőt kell szereznie. Ha van levegőforrása, a többieket is nagyobb eséllyel fogja tudni megmenteni. Pár karcsapást követően viszont már rá is jön, hogy ez nem lesz épp a legkönnyebb helyzet. A hullámok túl erősen dobálják vissza a kiindulópontra, még talán azon is túlra, és a hideg lassan elgémberíti a tagjait. Talán így érezhette magát Jack is a Titanicban. Csak egy hang jut el hozzá, az pedig
(Thorno)
a nyüszítés, de a víz alatt jóval nehezebb megállapítani, vajon merről jöhet. Csupán egy gyanús csillanást vesz észre valahol a sötétben, ami lehet, hogy Thorno, esetleg a lánca, de lehet, hogy valami teljesen más. Afton már semmiben sem biztos.
Végül elindul arrafelé, amerre látta a csillanást.
Ha Thorno az, és lefelé ereszkedik, akkor egyrészt legalább őt megpróbálja megnyugtatni; reménykedik benne, hogy vízi pet vagy mob lévén sokkal tovább kibírja a vízben, mint például egy delfin. Másrészt, amerre Thorno süllyed, azzal ellentétben van a felszín.
De Silence és Eru... meg a kis róka... de még Indulat, Heck és a többiek is....
(Istenem kérlek add hogy megtaláljam őket).

_________________
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Silence Csüt. Márc. 26 2020, 11:49

Mikor Afton elé lépett, már tudta, hogy nem lesz elég az ideje védekezni is. Ösztönösen hunyja le a szemét, ahogy a csapás eléri. De most sem ijedt meg. Mielőtt újabb csapás érhetné, ő is vág egyet a vele szemben álló felé. 
Nem ijed meg a fenyegetéstől. Ilyenkor talán szerencse, hogy nem igazán álllt rá sem a szeme, sem a gondolkodása, hogy tudja: Komoly bajban van.
Annál inkább meglepődik, amikor Afton hátulról maga mellé rántja.
Noise folyamatos, aggódó csipogása vonja magára a figyelmét. Némán magához hívja a kis rókát, aki ingatag léptekkel, a fedélzethez lapulva igyekszik a gazdája közelébe.
Ezt a "jelenetet" szakítja félbe az ismét felhangzó morajlás a tengerből.
Noiset kérdezte, megtudott-e valamit, de a kis róka remegve futott, majd bújt hozzá, azért válaszolva, hogy nem, Throno sem tudja mi ez.
Közben csak a szeméve követte, ahogy támadóiknak hirtelen jobb dolga is akadt, minthogy őket támadják: A hajót támadó lényt lőtték a szigonyvetővel, Afton próbálkozása ellenére, hogy megakadályozza őket.
Nem kellett kétszer mondania a lovagnak, hogy fogja a kisrókát: Magához szorította, és kereste, hogy hova lehetne elbújni.
Hiába keres: A megsebzett tengeri lény egy farokcsapással kettétörte a hajót. Tehetetlenül zuhant a vízbe, és az utolsó, ami eljutott hozzá, Throno panaszos nyüszítése. Segíteni... Thrononak... Simeonnak... Noisenak... 
De... hogyan? Próbált felfele úszni, ahogy Simeon tanította, de... Nem bírt a hullámokkal így az éjszaka közepén. 
Főleg úgy, hogy a kétségbeesetten kapálózó Noiset is ölelte kél kézzel. Egy darabig. Aztán kifáradva már kettővel.
Eszébe jutott. Napok óta álmodott erről, de a valóságban még rémísztőbb volt a sötétség, a levegő hiánya, és a magány. Ez utóbbit sajnos Noise sem tudta enyhíteni.
Egyetlen gondolat tartja benne a lelket: Valahol... Valahol Aftonnak és Erunak is itt kell lennie. Picit kipiheni magát, és Noiset (meg magát is legalább ennyire) nyugtatva igyekszik valahogy megkeresni a többieket. 
Kissé megnyugodva a teleportkristálya is eszébe jut, de... Afton és Eru lehet bajban vannak... Nem mehet csak úgy el.. még.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Eru Szomb. Márc. 28 2020, 22:14

Na meg a térdetek kalácsát! Gondoltam magamban, ja egyébként nem szoktam káromkodni. Akkor is a kakas rúgja meg őket! Bárcsak erősebb lehetnék akkor elfenekelném őket. Egyből tiszteséges pénzkereset után néznének az biztos. Magamban morgolódtam mi közben újra támadásra készültem. Bár felesleges volt, lassan lehet menekülőre kellene fognunk? Vagy is fogniuk, én mindig meg úszom. Mert a hősök végül mindig haza térnek. Hm és én végül is bárhol otthon vagyok mert nincs hol laknom. Oh homles szuper hős vagyok akkor. Lendülnék, nem lövöldözzenek a szerencsétlen állatra, de késő. Meg sebesítik a lényt, aki fájdalmában ketté hasítja a hajót. Úgy szakad ketté mintha csak egy ostya lenne, amit ketté tört valaki. Lehet ez nem is bálna, hanem maga a mélytengeri veszedelem a kráken? Afton szerint ez egy bálna, akkor biztosan az benne meg bízom ahogy Silben is.
- Kapaszkodja...-ennyit tudok mondani szavaimat elnyomja a fa recsegése. Vészt jósló ropogás, a fa hasadása. A világ talpunk lat megszűnik létezni. Új helyre kerültünk, vissza az álmunkba talán? A feneketlen sötét mélység lehúz. Hideg van, csontig hatol a jeges víz. Fázom és nem kapok levegőt, nem láttok senkit. Talán meg úsztak, ügyesebbek nálam tudom. Ilyenkor sajnálom, hogy nem tanultam meg úszni se kint se idebent. Zitára pillantok és meg simogatom bal kezem miközben a mélység húz magához.
Jó volt az együtt töltött idő, kérlek vigyáz magadra. Remélem rendes harcost találsz legközelebb magadnak. Ezeket a gondolatokat sugároztam felé, ő pedig a sajnálat szerű érzéssel válaszolt. Kár még nem sikerült ki ismernem, pedig milyen jól eltudtunk volna beszélgetni néha mikor egyedül voltam.
Kicsit távolabb meg pillantok gy nagyobb sötét foltot ami igyekszik felfelé a felszínre. Talán Sil vagy Afton az, szinte magam előtt látom merülés közben egy régi film nagy jelenetét. Valami bácsi és egy lány volt a jeges vízben meg egy deszka.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 29 2020, 20:51


Aftonnak nincs sok szerencséje Thornoval, ugyanis az állat a süllyedő hajóhoz van láncolva, így nagyobbszintű súlyemelés kellene hozzá, hogy a férfi valamit tudjon kezdeni a helyzettel. Taláncsak Zita lenne képes megmenteni az állatot, Afton, tied tehát a döntés, hogy elengeded és magára hagyod a vizimobot, vagy vele süllyedsz el.
Egyébként innen a vízből sokkal hangosabb a hang, amit újra hallotok... és mint kiderül, a gazdája pont az a hatalmas árny, amit Afton, te már a mólónál láthattál volna, ahogy feléd közeledik. Bálnának bálna és egy újabb csapással a hajóroncs maradékát is darabjaira töri, ezzel pedig Thorno láncának súlya is könnyebb lesz. Afton, ha még mindig vele vagy, Thorno egyszerűen csak kiszakítja magát a karjaid közül és otthagy titeket. Eru és Silence talán tapasztalhatja a hullámokat, amit menekülés közben generál. Persze most mondhatnám, hogy magatokra vagytok utalva, de a bálna okkal volt ott a mólónál és okkal is jött utánatok: uszonyával óvatosan alátok nyúl és kiemel titeket a vízből, mind a négyeteket - hogy Indulatékkal mi történt, nem tudni, látni mindenesetre nem látjátok őket sehol. A bálna újra hallatja a hangját és Noise mostmár tisztán hallhatja, ahogy a hatalmas lény arra kér titeket, másszatok rá a hátára. Meredek és csúszós, de a fehér pöttyök innen közelről már inkább tenyérnyi, domború kagylók, amelyek az állat bőrére tapadva talán megfelelő fogást biztosítanak a mászáshoz. Ha pedig fent vagytok, a bálna elindul veletek a szint közepe felé.

A jó fél órás, szeles út közben, szigetek mellett elhaladva már látjátok, miért is kellett a segítségetek: a víz fokozatosan tűnik el a szintről. Minden szívóerő közben csökken a vízszint, a megszakadást követő, visszacsapódó hullámok pedig magasra csapnak, de hosszútávon mégiscsak észrevehető, hogy kevesebb víztömeggel. A szint közepéhez közel pedig meg is láthatjátok, hogy miért: egy több méter átmérőjű vízsugár zubog felfele az ötödik szint felé, ám néha megtörik ez a sugár - ezért nem folyamatos a szívóerő. A jelenség mellett pedig mintha egy alakot is felfedezhetnétek...


Határidő: április 4.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Afton Hétf. Márc. 30 2020, 12:00

Afton Thorno mellett dönt eleinte. Követi, még ha kissé nehézkesen is, a petet, és ahogy mellé ér, kezének érintésével próbálja megnyugtatni, de igen, ő maga is hamar rájön, hogy nem fogja tudni kiszabadítani. Itt nem csak a rendszer a hibás, de a valóságban is ritka nehéz feladat lenne. A levegőszint pedig csak csökken és csökken, olyan szinten, hogy látja; már az életpontjait kezdte leharapni a furcsa nyomás a mellkasában. Odakint valószínűleg már fulladozna.
Viszont sem Thornot, sem a lányokat nem akarja magára hagyni. Végül vet egy bocsánatkérő pillantást és a vízi petre, de mielőtt elindulhatna felfelé, a bálna megjelenik. A hang felé fordul, legalábbis nagyjából, és rémülten odébb kapálózik a hatalmas állat farkának lendítésekor, hogy kitérhessen az útjából. Ha az a farok eltalálja, elveszti az eszméletét, és megfullad...
Lelki szemei előtt Sugar arca villan fel, ahogy feketébe öltözve, kisír szemekkel hajol egy koporsó fölé.
Nem akarja sírni látni. Nem akarja tudni sem, hogy miatta ejtene könnyeket. Hiába veszítette el a lányt érzelmileg, kötődni mindig is kötődni fog hozzá. Sugar az, akit akkor is szerelemmel fog szeretni, ha ő maga is már megnősül, sőt, talán apa lesz. Sugar örök marad a szívében, valahol mélyen, egy kis sarokban. Igaz, ezek a gondolatok bármikor megváltozhatnak a jövőben, de most így érzi...
Valami hatalmas erő kezdi felfelé emelni, érzi a lábain a nyomást, eddig szabadon lebegő haja szorosan az arcához tapad. Afton szeme előtt már kezdett sötétedni az amúgy is sötét világ, ahogy fogyott az ereje, ám mikor arca áttörte a vízfelszínt és jéghideg levegő csapott az arcába, úgy nyelte be a levegőt, mintha az életet múlt volna rajta. Akár a vízből kiemelt hal, szemei is kipattantak és rémülten, minden erejével kapaszkodott az uszonyba.
Mikor kicsit oldalra fordította a fejét, és meglátta Erut, a szíve hatalmasat dobbant a mellkasában. Nem tudott megszólalni sem, kezében társa felé nyúlt, majd ahogy észlelte Sil és Noise jelenlétét, másik kezét feléjük nyújtotta.
-... nyok... lányok, istenem... De örülök nektek... -mosolygott, nevetett, szaggatottan, gyengén, reszketve. A jéghideg víz, és most a jéghideg levegő úgy érezte, megfagyasztja ruháját és bőrét, de a tény, hogy legalább ők négyen megmenekültek, mérhetetlen energiával töltötte el. A víztől nem látni, de még sírva is fakadt. Boldog volt.
Akár tolmácsolja Sil Noise és a bálna kérését, akár nem, Afton mindenképp felajánlja, hogy másszanak feljebb. Hagyja a lányokat előrébb menni, hogy hátulról, ha kell, egy kis taszajgálással segítse őket - nem, most még neki se jut eszébe puszta élvezetből feneket vagy lábat fogdosni, most komolyan csak a megmenekülés miatt tenné, HA szükség lenne rá. Mikor már feljebb kerülnek, nyugodtabb környezetbe, kezével megsimogatja a bálna hátát.
-Köszönjük szépen. -intézi szavait a hatalmas állatnak.

Mivel valószínűleg a laborköpeny is elveszett a kaotikus utazás során, sajnos nincs semmije, amit fel tudna ajánlani a lányoknak melegedési célból, ha pedig ők szereznek elő valamit, csak a fejét rázza és ráveszi őket, hogy elsősorban most magukra gondoljanak. Szorosan mellettük marad, hogy elkaphassa akármelyiküket, ha lecsúszna, de az út végülis, békével telik. Tekintete sokszor járja körbe a vízfelszínt, de nem talál senki mást...
-... Mi történhetett Indulatékkal? -kérdezi végül.
Akármiről is beszélgetnek út közben, idővel ugye elérkeznek a szint közepére. Mikor már látni a hatalmas vízoszlopot, Afton óvatosan talpra áll a bálna hátán, hogy jobban lássa, ami előttük van.
-Mi a...? -be se fejezi a kérdést, direkt hagyja nyitva. Visszaereszkedik a térdeire, hogy jobban tudjon a bálna kagylóiba kapaszkodni. -Oké. Ahogy elnézem, itt tényleg baj van. Van egy tippem, hogy azt az alakot kell megállítani, hogy kiszipolyozza a vizet innen. Nos, lányok? -mosolyodik el. -Mi legyen a taktika?

_________________
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Eru Szomb. Ápr. 04 2020, 21:28


Minden olyan hirtelen történt, már azt sem tudom merre vagyok. Csak lebegek meg süllyedek és minden fekete és vizes. Fúj nem tudom mikor fürödtem utoljára ennyit. Annyi biztos ide bent nem nagyon kell, bár kicsit hiányolom. Lehetne több fürdő is a szinteken. Elkell fogadnom ez nem egy hiper modern világ, ahol minden sarkon van valami eszméletlen dolog. Ja de itt van egy vagy is én, mert lehet már nem is vagyok eszemnél.
Arra eszmélek, hogy emelkedek, majd kapok levegőt és Afton felém nyújtja kezét. Nem moccanok egyelőre, majd hirtelen.
-Bllalauuhuu és prrfft- Ez részben nem az én hangom, A vízé is amint ki köpők számon és szép pixel esőt szór fölöttem. Kár nem valami üdítő, igen bárcsak almás lenne. Alig térek magamhoz már megint mozogni kell, nincs ellenemre. Szívesebben gömbölyödnék egy jó forró kályha mellé. Afton tuszkolása és Silék tolmácsolásának hatására felmászok a bálna tetejére. Ott úgy feszitek ki húzva magam mintha muszáj lenne. Igen mind ezek ellenére még ha kicsit lustiznék is most hideg mellett én energia bomba vagyok. Leülök lábaim magam alá húzva és meg tapicskolom a bálnát.
- Köszi Bálna ú.. hö hm szóval köszi. - Nem tudtam lány vagy fiú és nem tudtam le lányozom akkor sértésnek veszi majd, ha ő fiú? Nekem is kezdi bökni az oldalam, hogy valaki folyton le lányhoz.
- Nem tudom, gonosz volt mindegyik. Nem szeretjük őket, nagyon nem. -Elégé gyerekes megfogalmazás, de most mit is vár valaki egy annyi idős fiútól, mint én?
Ahogy közeledünk meg látom a vizet merre is szökik. Nem értem itt miért nem jó neki, talán büdösek az itteni halak? Nem hinném a bálna pajti se büdös, csak bálnás illata van. Szívesen mondanám, először is igyunk egy forró teát Afton kérdésére. Tea és időnk sincs, meg helyszín nem jó.
- Kérdezzük meg? Kell tegyünk vissza utasíthatatlan ajánlatot?
Ezt a mondat régi filmben volt, amit még kint néztek szüleim egy éjjel. Nem értettem miről szolt, család meg kereszt apát emlegetek. Furcsa volt mert mindenkinek kereszt apja volt.... nekem ez magas.
-Taktika? -Rá kérdeztem direkt mert nem hinném, amit mondok jó lenne és ha már edig eljutottunk nem akarom elrontani dolgokat.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Silence Vas. Ápr. 05 2020, 12:33

Az egyedüllétet a hang töri meg. Addig szorosan lezárt szemét kinyitotta,  aztán ijedten próbál messzebb úszni a megjelenő bálnától, aki miatt a tengerbe zuhantak.
De sem elég ereje, sem elég ügyessége nincs hozzá, hogy ez sikerüljön amellett, hogy kicsi is a lényhez képest.
Nem tud mást tenni, mint meglepetten pislogni, amikor az uszony gyengéden kiemeli a vízből, a kezében még mindig menekülni igyekvő Noisezal együtt.
Megszeppenve néz körbe, mikor rájön, hogy mostmár rendesen kap levegőt, és végtelen megkönnyebbüléssel látja, hogy Afton, és Eru is mellette vannak.
Noiset óvatosan elengedi, ahogy a lovag felé nyúl, és felhúzza.  
Könnybe lábadt szemekkel bólint a férfi szavaira. Ő is… Ő is nagyon örül, hogy itt vannak vele.
A kisróka azonnal szaladna, de amint a mancsa vízhez ér, ijedten ugrik egyet vissza a bálnára, és megpördülve rohan Fuwa kezébe.
Véget nem érő morgással mered a vízre, ameddig gazdája meg nem simogatja. Akkor odabújik szorosan a lányhoz, és halk vakkantásokkal azért közvetíti a lény mondanivalóját
Fuwa keresi mire gondolhat, de Afton előbb megtalálja, így utána mászik feljebb, a biztonságosabb részre.
A kérdésre, hogy Indulatékkal mi történhetett, megrázza a fejét. Nem tudja. De nem baj, hogy ők nincsnek itt, hogy bántsák a kis csapatot.
Ahogy megnyugodott, lassan dideregni kezdett, ezért egykézzel továbbra is a reszkető-morgó rókát ölelve az inventoryjában keres magának száraz ruhát, és valami kabátot is, ami melegíti.
Észreveszi, hogy Afton is vacog, úgyhogy egy plédet is elővesz, és odaadja a férfinak. Meg ne fázzon!
Taktika? Kell olyan? Gyorsan előhalássza a füzetét és beleírja a számára magától értetődő megoldást, amit végül Aftonnak és Erunak meg is mutat.

Kérjük meg, hogy ne csinálja. Nem szeretném, ha eltűnne a tenger a negyedik szinten…

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 05 2020, 13:00


Ahogy közelebb értek, egy még egy kevéssel Aftonál is magasabb, emberi alak rajzolódik ki előttetek: piros indikátora van, hatalmas, csuklyás köpenye, amiken korallok és gyöngyházfényű kagylók függnek. Kezeit a vízoszlop felé tartja ki, bizonyos időközönként azonban láthatóan elfárad; ekkor megszűnik az oszlop, a víz visszaesik az óceánba. Most már legalább tudjátok, hogy a szívóerő miért marad abba néha.
- Újabb lázadók? - fordul felétek, amint a bálna megérkezik. Innen, közelről már azt is láthatjátok, hogy dús, hosszú, sötét szakállába hínár van fűzve - Menjetek haza, gyermekek. Nincs itt semmi keresnivalótok - mondja és újabb vízoszlopot emel - Reggelre a negyediken megszűnik a víz és mindenki a harmincegyesre fog menni üdülni! Az ÉN szintemre! Tudjátok, hogy eredetileg ezen a szinten nem is volt óceán? Megannyi zöld terület és mob vált a víz áldozatává! Azóta pedig ide jár minden játékos, ahelyett, hogy úgy lenne minden, ahogy azt a Nagy Tervező megalkotta! A víz a vizes szintek tulajdona, azok sajátja!
- És most végre lejöhettem, hogy rendet tegyek. Ne merjetek megakadályozni!
- teszi hozzá, ha pedig még ekkor sem mentek el, megjelenik a neve: "Korall-király", sárga betűkkel és az életcsíkja. Egy újabb miniboss, Silence örömére :3

Nos, megfutamodtok, vagy ilyen kevés élettel is beleálltok egy harcba egy harmincegyes miniboss ellen? Surprised A bálna, hiába csap a víz tetején álló alak felé, nem tudja sebezni őt.


Határidő: április 12 - de ha lehet, ezt gyorsítsuk fel kicsit ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Afton Hétf. Ápr. 06 2020, 13:57

Mikor Silence felé nyújtja a plédet, Afton, ha nem lenne elég hideg, egész biztosan elpirult volna. A szíve mégis szinte felforrósodott a jó érzéstől; mindig öröm, mikor törődnek az emberrel. Mosolyogva elfogadta a plédet, és bár igen, átvetette a saját vállán, de rögtön utána egyik kezével előre nyúlt, gyengéden megfogta Eru karját és maga mellé húzta, a pléd felét átvetve a kis test fölött. Majd Silence felé fordult és másik karját a lány felé nyújtotta, bátorító mosollyal.
-Gyere te is. Hárman hamar megmelegszünk.
Normális esetben egész biztosan valami poént is bevetett volna, miszerint megígéri, hogy nem fog tapizni, de ez most nem volt normális eset. Az eddigi események, a közös harc, a vízben való lubickolás, a mérhetetlen öröm, mikor megtalálták egymást, Afton is érzi, olyan csapattá kovácsolta őket, ami talán örökre szól. A férfi mindenesetre nem bánta volna, ha ez valóban így maradt volna a jövőben is. Mind Sil, mind Eru olyan helyet kezdtek elfoglalni a szívében, amit annak előtte talán senki más.
Bajtársak. Csapat.

Végül elérték a bálna célját, és Afton elolvasta Silence üzenetét, majd bólintott.
-Valahogy megoldjuk. -biccentett, és remélte, mostani, lefáradt állapotában is esetleg lesz olyan jó a beszélőkéje, hogy meggyőzze az alakot. Igaz, gyermekekkel mindig is sokkal jobban szót értett, mint a felnőttekkel, de talán régi tanulmányaiból még maradt valami a fejében. Kibújt a pléd alól és megköszörülte a torkát, de az alak gyorsabb. Afton megszólalni se tud szinte, ahogy végighallgatja a monológot, és hamar kiderül; nem emberrel kerültek szembe, egy program alkotta minibossal meg kétli, hogy puszta beszéddel bármire is jutna.
-Oké, ez mégse kóser. -húzza el a száját és hátrál két lépést, vissza a lányok felé. Ellenőrzi, hogy élet- és páncélpontjai visszatöltődtek-e esetleg, de ha miniboss, ráadásul vörös indikátorral... hát, nincs sok kedve kiállni ellene, főleg ilyen helyzetben. Sil felé fordul, és tekintete megakad kicsit a céhjelvényen.
-Tényleg van olyan funkciója a céheknek, hogy kérhetsz segítséget baj esetén? Lehet, meg kéne fontolni annak kihasználását. -kérdezi, majd a lány válasza alapján töpreng tovább, de egyszerűen üres az elméje.
-Rátok bízom, mihez kezdjünk. Ha nekimegyünk, védelek titeket, amennyire tudlak, de nem ígérek semmit, félek, ehhez nagyon-nagyon kicsi vagyok még. Valami ötlet? -néz végig rajtuk. Ő nem ért a játékhoz, nem tudja, esetleg lehet-e valami trükkös módja is a helyzet megoldásának.
-Mondjuk, szabályos ez egyáltalán? Mármint, a harmincegyedik szintről lejönni idáig? -töpreng. -Oké, hogy Gyilkos Játék, de ez túlzás.

_________________
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Eru Kedd Ápr. 14 2020, 19:43

Pihentem, vagy is nem mozogtam. Legkevesebbet moccantam a didergést leszámítva. Fogaim néha hangosan koccantak össze. Csalás, undok dolog miért nem iktatták ki azt a dolgot fázás? Még végén meg fázok és napokig beteg leszek. Aztán ki ápolna, mert egyedül vagyok nincs ki ápolgasson. Ehh elszúrt ügy ez az egész. Afton és Sil közelsége enyhitett a didergésemen. Kicsit igyekeztem is szorosabbra furakodni, még közelebb legyenek.
-Ohh ennek ilyenek kell lennie? - Kérdeztem kíváncsin. Egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy szabályos, amit látok. Talán valami hiba lehet a kódban? Valamit valaki elrontott nagyon azt hiszem. Közelebb érve az alak, amit dumál kicsit felháborító lázadok mi? Igaz én néha lázadok a korai lefekvés ellen, vagy ép nem kapok elég csokit. Most is lázadnék egy jót amiért nem meleg helyen szorongatok valami finomat.
- Fölösleges Afton, hiába vagyunk hárman egy ilyen szintű mini boss ellen kétlem van esélyünk. Zita is tiltakozik a harc ellen azt hiszem. -Sil re pillantok, igen az tényleg jó lenne. Vajon ide érne időben a segítség? Még ha levelet is írna ilyen késői órán kétlem bárki ébren lenne. Elég rossza a helyzet, még is, hogy lehet egy magát királynak mondó alak ilyen rossz? Ez egyáltalán nem király.
- Khmm azt mondod, most igazságot teszel? Mert jog szerint ez a sok víz te szinted illeti? - Gondolkodtam el hangosan, talán van módja a megoldásnak. Néha elég beszélni, néha még akkor is dumálok amikor nem kellene.
- Te király vagy és igazságos szerinted hol van az igazság abban rengeteg lényt meg ölsz most? Rengeteg állatka és játékos életét tönkre teszed szerinted ez így jó?

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Silence Szer. Ápr. 15 2020, 00:23

Fuwa megrázza a fejét Afton kezét látva. Aztán, mielőtt azt hihetné, hogy a takarót utasítja el, az ilyen helyzetben normálisnál kicsit nagyobb helyet hagyva közöttük, bebújik ő is a páros mellé, a pléd alá. Az biztos, hogy így gyorsabban át fog melegedni.

A taktikai megbeszélés közben viszont közelebb is érnek az alakhoz, aki felfigyel rájuk.
Meglepetten pislog, mert sehol nem látja Simeont, de annál is inkább, amikor elmondja, mit akar...
Nem érti teljesen, mi a problémája, de azt igen, hogy tönkre akarja tenni a negyedik szintet. Ez pedig elég, hogy könnybe lábadjon a szeme, és kissé felháborodottan - és erőtlen, halk módján - kiáltson oda a lénynek kétségbeesetten.
- De ne-künk itt van az ö-sszes ked-ven he-lyünk... - fakad sírva. A többes szám nem a hármasra vonatkozik. Pontosabban nem erre a hármasra. Simeonról és Tengerszemről beszél. Akikkel még nagyon-nagyon sok dolgot akarnak megnézni a negyedik szinten, és mind-mind a tengerhez tartozik.
Afton kérdése azért eljut hozzá, és bólint, majd még mindig könnyes szemmel, a fözetén keresztül ki is egészíti a választ.

Tudok nekik üzenetet küldeni, de ilyenkor mindenki alszik... Nem kapnák meg...

Pár pillanatig értetlenül néz Aftonra...Neki eszébe sem jutott, hogy ebből harc lehet. Valószínűleg a fáradtság miatt.
Más viszont igen, ahogy megnyugodott. Ez a korallkirály azért dühös, mert kevesen járnak a harmincegyedik szinten... Akkor ha visz oda néhány játékost, akkor boldog lesz, és nem bántja a negyedik szintet?
Megvárja türelmesen Eru szavait, és a rájuk adott választ, addig a füzetébe írja amit kigondolt, amit Afton kezébe nyom. hogy mondja el ennek a korallnak, mert ő túl fáradt, hogy többet beszéljen.

Elmondod neki kérlek, hogy nekem rengeteg barátom van, akikkel közösen elmehetünk a harmincegyedik szintre, akár sokszor is. Ha nem bántja a negyedik szintet, akkor megkérem őket, hogy nézzük meg, és hogy hívják el az ő barátaikat is... Akkor ott is sokan megfordulnának...  

a szeme azért megint könnybelábad a gondolatra, hogy a negyedik szint nem olyan lesz, mint eddig. Számára a Simeonnal való találkozás el sem képzelhető máshol, hiszen alig volt olyan alkalom, amikor nem ezen a szinten találkoztak, és csavarogtak. Noise pedig még mindig kissé remegve nyöszörgött az ölében, egyáltalán nem figyelve arra, ami történik.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Strea Szer. Ápr. 15 2020, 12:19


A miniboss Erura pillant:
- Igazság? Hol volt abban az igazság, amit a szintemmel tett a negyedik!? Most végre megkaphattam a lehetőséget, hogy mindent helyreállítsak! - mondja és egy nagyobb levegővétel után hozzálát a vízoszlop újbóli felemeléséhez. A bálna csapása nyomán egész ruhája csurom vizes lesz, időközben pedig az óceán mélyéről egyre több vízi élőlény bukkan fel: delfinek, óriásteknősök és mélytengeri halak. A korall-királyt viszont nem zavarja a kompánia; folytatja a dolgát. Egyedül Afton szavaira reagál, részben mert épp elfáradt, így nincs jobb dolga, részben mert érdekli a férfi mondanivalója.
- Tehát látogatnátok a harmincegyest is? Te és a barátaid? - néz Silencere - Milyen kedves. Gondolod, hogy tudna kompenzálni a sok kárért, amit ez a szint okozott!? - vesz le egy élesebb kagylót a köpenyéről... de szinte azonnal el is ejti azt. A tárgy a vízbe esik és elmerül - Szóval így... - mered a mob a bálnára, aki újra hallatja hangját... és nemsokára valahonnan a távolból két ugyanolyan hang válaszol is rá.
- Ám legyen! - néz hármótokra - De ha nem jöttök hamarosan, újra lejövök és bevégzem, amit elkezdtem! - mondja, majd beugrik a vízoszlopba és eltűnik.

Hogy végülis Silence és Afton győzték-e meg egymaguk, vagy valami más is történt-e a háttérben... csak tippelni tudtok. Mindenesetre nemsokára megérkezik a két bálna, hátukon újabb játékosokkal, akik márcsak a megszűnő vízoszlopot látják és ahogy odaérnek hozzátok, be is mutatkoznak: Vágyakozás, Dicsőítés, Boldogság és Hit. Elmondjátok nekik, mi történt, ugye? Pár perc múltán pedig a bálnák elindulnak és visszavisznek titeket a faluhoz, ahol igaz megmaradt a pár centivel kisebb vízszint, de szerencsére az már nem apad tovább.
Legalábbis egyelőre.


Zárókör következik.
Határidő: próbáljuk meg ma befejezni :3

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Afton Szer. Ápr. 15 2020, 12:51

Afton próbálja összeszedni magát. Gyerünk, nagyfiú, ki kell találnod valamit. Silence is már siratja a helyet, nem beszélve az itt élő állatokról, amikre azután gondol legfőképp, miután látja, hogy a Korallkirály azokkal viszont egyáltalán nem törődik. A vizet felszipolyozza, de az állatok maradnak. Rémes... hogy még ha programozott is, ennyire ne tisztelje a természetet...
Kezei ökölbe szorulnak, kimászik a takaró alól és óvatosan, szétvetett lábakkal próbál biztosan megállni a bálna hátán. Mélyen beszívja a levegőt, és elszánt tekintettel felolvassa a királynak Silence üzenetét. Amaz pedig, egy kis pihenés után, reagál is, még inkább felszítva a haragot Afton szívében.
-Egész biztosan jobban, mint amennyi kárt ez a szint szenvedne. Szerintem meg lehet ezt oldani okosan is. Bizonyára ismeri a kecske és a káposzta meséjét. Gondolkodjunk logikusan...
A bálnák valamilyen formában csatlakoznak a diskurzushoz, és bár ők nem értik, mit mondhatnak (Noise kivételével), de a Korallkirály láthatólag érti és végül hajlandó kompromisszumot kötni. Afton mosolyogva biccent a miniboss felé; program vagy sem, a tiszteletet ő is megérdemli.
-Itt leszünk. Mindenképp.
Bár arra már nincs ideje, hogy letisztázzák, mit is jelent pontosan az a "hamarosan". Ahogy a Korallkirály eltűnik, Afton térdre esik, majd leül és kifújja a levegőt.
-Sajnálom, Sil, ennyit tudtunk most tenni. -ingatja a fejét halkan, majd a lányra mosolyog. -Erősödjünk meg egy kicsit, és majd jöjjünk vissza elintézni. Én sem akarom hagyni, hogy eltűnjön innen a víz. Olyan sok szép hely van erre, a kisebb játékosok is megérdemlik, hogy lássák.
Szíve szerint gondolkodna, miként oldhatná meg a helyzetet, de a fáradtság menthetetlenül úrrá lesz rajta. Mikor megjelennek a játékosok, ő is bemutatkozik nekik, de a beszédet ezúttal elsősorban Erura hagyja. Hármójuk legkisebb tagja ha ki is szokott fogyni az energiából, az sosem tart sokáig, ennyire már megismerte ez alatt a kis kaland alatt.

Mikor elindulnak visszafelé, el is terül a hátán, a bálna bőrére tapadva, és lehunyja a szemét. Amint hazaérnek, lecsusszan a homokba, majd segít két társának, és ha kell, a többi bálna "lakóinak" is a leszállásban. Valamennyire kipihente magát a bálna hátán, de az mégsem ugyanolyan, mint egy pihepuha ágyban megtenni ugyanezt. Mikor a másik négy játékos elbúcsúzott és elment, Afton a társai felé fordult; főleg az igencsak kókadozó Silence felé.
-Gyere. Hazakísérünk. Aztán elkísérlek téged is, Eru. -mosolyog a pöttömre, majd átkarolja Silt, megfogja Eru vállát, és elindul velük a falu felé, hogy a teleportkapunk keresztül visszatérhessenek a Kezdetek Városába, a Justice céhházához.
Ekkor még nem hitte volna, hogy bizony még órákig nem fog pihenni, de ez már egy másik történet.

_________________
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Eru Szer. Ápr. 15 2020, 22:04

Sajnáltam nem hatottak a szavaim, még elgondolkodni se gondolkodott el rajta. Kicsi vagyok szintben és testben is, néha sajnálom. Máskor haraggal tölt el, méretem miatt lenéznek és semmibe vesznek. nem csoda hát, ha mindig egyedül vagyok. Szeretek én magamban is kalandozni, furcsa és kivételes Aftonal és Silel elmegyek valahová. Újabban elég gyakran, talán kicsit tapadós vagyok. Én is vágyok attól még dolgokra, Zita velem van igénylek emberi kapcsolatot néha. Ami még nagyon fel tud idegesíteni az folyton le lányoznak Aftonra pillantok igen rolád van szó. Fiú vagyok ám meg mutassam? Túlzás lenne most fel pattanti és elökapni a répát. Bálna pajtás még végén megharagudna.
Felsőbb színt, amit a mob említett hasonló, én biztos meg nézem magamnak. Talán az lesz kedvenc szintem, ki tudja? Úgy sincs még házam, se állandó szobám. Tényleg csodás hely lehet oda kellene költöznöm. Elintézni úgyan miért kellene bántani a mobot, nem ártott senkinek sem. Csak vizet vitt, ami nem olyan nagy baj szerintem. Elvégre abba hagyta pár szép szóra, amit figyelmen kívül hagyhatót volna. Össze gömbölyödve dideregtem a bálnán, mikor jó pár perc után jutott eszembe van egy apró plédem. Bebújtam alá csak akkor ébredtem meg amikor megálltunk. A pléd még nyakamban volt mikor felálltam olyan lehetem, mint menő szuper hős. Ugrottam nem csúsztam, térdre is estem a homokba. Sil haza kisérésében benne voltam, nagyon fáradt. Azt hiszem kicsit kezdek én is az lenni.
-Haza Silt? Rendben, de minket minek? Mi mindenhol otthon vagyunk. -Na igen gyakorlatilag beismertem csövezek. Álandó hajlék nélküli játékos vagyok, de nem épp ettől izgalmas az egész? Sose tudom hol ér az álom és milyen izgalmakban lesz részem.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Silence Csüt. Ápr. 16 2020, 09:54

Úgy tűnt, hogy a király nem akarta megérteni, amit Eru mondott neki. Csak a saját szintjével volt elfoglalva.
Az ő javaslatára pedig mintha figyelt volna... Hálásan pislogott Aftonra, mikor átadta az üzenetét.
Kissé bizonytalanul, de egyértelműen bólogatott a korallkirály kérdésére. Megkéri a barátait. Grimm biztosan szivesen megnézné a 31. szintet. És Hinari is biztos elkíséri a többiekkel... És... Simeonnal is megnézhetik... Talán.
Végül a lény a bálna hangjára tűnik el, amire a remegő Noise is egy pillanatra kidugja az orrát, aztán nyüszítve visszahúzodik, látva a vizet.
Megkönnyebbülten ül le ő is a bálna hátára. 
És kérdőn pislog Aftonra... Hiszen... A Korallkirály elment... nem lett baj... Rámosolyog a férfira, és hálásan megöleli, hiszen neki nem ment volna az üzenet átadása.
Fáradtan pislog a megjelenő játékosokra. Őket is idehívta a tenger? Akkor miért érkeztek ilyen későn?
És... még mindig nem látja Simeont, úgyhogy aggódva pislog körbe. Ő nem beszél csak Noiset ölelve hagyja, hogy  többiek elmeséljék a történteket. Majdnem baj történt, de szerencsére meg tudták oldani.
Kétségbeesésében eszébe jut a gyűrűje... Az megmuatja merre kell menni Simeonhoz!! Gyorsan lenyitja a térképét, hogy megkeresse rajta a fiú nevét, és... nagyot pislog. A térkép szerint nem a negyedik szinten van... De az hogy lehet?
Összezavaraodva finoman megböki Afton karját, és aggódva, kérdő tekintettel pislog felváltva a férfira, és a térképére.
Végül megnyugszik, mikor a férfi elmagyarázza, hogy ezekszerint lehet tévedett. Simeonéknak akkor nincs baja... Ugye?
Azért küld egy üzenetet a fiúnak, hogy teljesen biztos lehessen benne, és miután ezt megtette, szépen lassan csúszva lejjebb végül elfekszik a bálna hátán, és mire elérik a őartot, majdnem teljesen álomba merül.
Álmosan bólint Afton felajánlására, és összeszedi a kitartását, hogy hazáig még elsétáljon.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Strea Csüt. Ápr. 16 2020, 19:15

Gratulálok, teljesítettétek a küldetést!

Alap jutalmak

Silence: 210 exp, 320 arany
Afton: 210 exp, 320 arany
Eru: 231 exp, 320 arany (10%-os Ékkő Gyűrű)

Ércek és növények

Afton:
Növénylátás: Tier 1, 21 -> 41
4 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 2 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 4 Vörös Pitypang 1 Örökké Lángoló Tulipán

Receptek

Silence:
Fegyverkészítés: nincs felfedezhető recept
Potifőzés/Méregkeverés: Érzékelő Potion Recept, Erős Speciális Méreg Recept
Afton: Gyenge Lénygyengítő Méreg Recept, Gyenge Lassító Méreg Recept

Céhbónuszok

A Justice League 160 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 210 expet kapnak.( Dupla Exp Céhbazár Bónusz ): Hinari, Ozirisz, Silence, Mirika, Leonard 42 exp.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Óceán szeme - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Óceán szeme

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.