Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seishin vs Leo

4 posters

Go down

Seishin vs Leo Empty Seishin vs Leo

Témanyitás by Leonard Hétf. Aug. 26 2019, 22:50


Látott egy macskafület a távolban. Szinte alig volt az alakja kivehető csupán, így valójában nem tudta azonosítani. A szíve mégis nagyot dobbant, ahogy a remény a lelkébe kúszott, hogy talán Mirikát látja.
Nem mintha annyira ritkán találkoztak volna, hogy úgy keljen kergetni a csajt, meg emlékezhetett volna a feltűnő rózsaszín köpenyre is, amit Mirika legutóbb magán hordott. Ahogy arra is - arról a fura küldetésről -, hogy rengeteg másik játékos is rendelkezik fülekkel. Egy üzenet elküldése pedig kiküszöbölhette volna az olyan hibákat, amilyet ezen a napon Leo is elkövetett.
Dehát érvelj logikusan, ha az ember fia szerelmes.
Szóval Leo szinte farokcsóválva eredt útra, követve a tömegben néha fel-felbukkanó fülecskét. Párszor elvesztette a nyomát, de aztán mindig rátalált a szerencse. Mivel messze voltak egymástól, és a mindenféle bódék és vásárlók, NJK-k és játékosok lelassították a haladását, gyorsaságpontok ide vagy oda, nem csökkent közöttük a távolság egykönnyen. Párszor még nőtt is, amikor Leo rossz utcasarkon fordult be, vagy teljesen másik irányba kezdett el bolyongani, mint amerről végül újra megpillantotta a különös testrészt. Egy darabig üldözte a füleket, aztán az egyik kanyar után úgy tűnt, teljesen elveszítette őket.
Megállt, és fáradtan a hajába túrt. Még ő maga sem értette azt az irracionális viselkedést, és azt a csalódottságot, amit az esemény számára okozott. Még egy darabig erőlködött, hogy megpillantja-e újra a füleket, de sajnos a szerencse elkerülte a srácot.
Lehajtott fejjel battyogott tovább eredeti célja felé, az arénához. Igazából pont útba is esett, úgyhogy nem tett hatalmas kitérőt a látomás üldözésével. Szomorkásan sétálgatott, és egyáltalán nem figyelt a környezetére, épp ezért történhetett meg, hogy a következő pillanatban fellökött egy ártatlan járókelőt.
- Ohh, elnézést - kapott a lány dereka után még épp időben. Valami haszna is volt azoknak a gyorsaságpontoknak, még ha tömegben nem is működtek igazán.
Már épp el kezdett volna szabadkozni, hogy sajnálja, nem figyelt oda, de akkor megpillantotta azt a különös kalapot a lány fején, és a döbbenet azonnal kiült az arcára, olyannyira, hogy teljesen elfelejtette kiengedni Seishint a karjaiból.
Ugye nem ezeket az álfüleket kergette az elmúlt fél órában?
Nagyokat pislogott, egyre csak a füleket bámulta. Tátogott valamit, de nem jött ki értelmes hang a torkán.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal18220/10500Seishin vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Seishin Kedd Aug. 27 2019, 00:52

Nyan dal a kedvencem, most is ezt dúdolom miközben az utcán borongok. Tudom mit akarok, én mindig tudom kivé amikor nem. Ez most nem számít, a forgatag sok játékos és njk a szokásosnál is jobban pezseg. Vagy itt mindig igy van?
Vagy még sose jártam erre, vagy olyan régen elfeledtem az egészet. meg vakarom füles kalapom fülét annyira gondolkodom. Csak épp nem megy a dolog, hümmögés kíséretében meg is vonom a vállam és indulok is tovább a tömegben.
A színes forgatag és a sokféle áru kedvemre van, egy ismerős illat is meg üti az orrom. levegőbe szimatolok, mint egy macska nyakam nyújtva indulok meg az illat irányába. Milyen meglepő, ismét fahéjas finomságok hoz vezet az ösztönöm. Rögtön veszek is néhány falat kekszet és egy nyalókát.
Most már nincs más dolgom, mint ragacsával felpakolva élvezni az ingyen műsort az arénában. Ügyesen kerülgetem az embereket, azért még se olyan ügyesen.
-Ühhhhhh...
Szalad ki ajkaimon amikor majdnem felborulok egy idegen játékos miatt. Aki most derekam fogja egészen közel tartva magához. Vörösödni kezdek a vonal lentről indul szép lassan végül mindenem rák vörösbe vált át. Nyalókám meg forgatva ujjaim közt meg próbálom homlokon vágni az idegent, aki épp tápéról.
-Wíííííííííííííí
Közben még fel is visítok jó hangosan. Hiába olyan lovagias, hiába lehetne ez a pillanat más helyzetben romantikus. Még is csak intim módon darákámnál karol át, ahol még sose érintett se nő sem férfi.
- pffuuuoo fuuuu
Én se tudok ezen kívül mást kinyögni mi közben harkály módjára igyekszek Leo fején kopácsolni a nyalókámmal. Most macska lenek a jelenet következő lenne egy férfi megvadult kóbor macskát tart a karjaiban.
Mikor végre elenged, már ha meg teszi és nem esik nehezére úgy ahogy a beszéd. Sértődötten pufogva igyekszek szorosra húzni magam körül a köpenyem. Igyekszek mérgesen pufogva nézni fedetlen zöld szememmel a férfira.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal3371/3500Seishin vs Leo Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Leonard Kedd Aug. 27 2019, 11:11


A helyzet ott kezdett egyre abszurdabbá válni, amikor először koppant a fején a nyalóka. Továbbra is értetlenül meredt a csajra maga előtt, majd az édesség újra és újra lecsapott, ragacsos foltot hagyva maga után a fiú homlokán.
- Héé, fúúj - tolta el magától a megvadult lányt, és hátrált két lépést.
- Mi a franc?! Azért ekkorát nem löktem - hápogott felháborodottan. - Elnézést, amiért nem figyeltem, de megtennéd, hogy nem támadod le az embereket édességekkel? - Megtapogatta a nyalóka helyét, és újra fintorgott egyet. Gyorsan lenyitotta a menüjét, hogy valami törlésre alkalmas eszközt keressen. Rongy hiányában végül az egyik pólójára esett a választása, amit váltóruhaként mindig magánál hordott. A ruhaanyag nehezen szedte le a makacs foltot, egy-két hajszál még bele is ragadt, úgyhogy azoknak is távoznia kellett rövid úton, és a pixelrengetegben egyesülni. Ahogy a ragacsossá vált pólónak is.
- Basszus, ez durva volt - sóhajtott megkönnyebbülten aztán, amikor megszabadult végre az anyagtól. Így, hogy a homloka újra tiszta volt, már sokkal mókásabbnak találta a helyzetet. Most komolyan megtámadták egy nyalókával? Legközelebb mi lesz, valami krémes?
- Te aztán nem vagy semmi - csóválta meg a fejét. - A harctéren is ezt használod? Elég hatásos - bökött bal kézfejével a fahéjas édesség felé. - Egyébként elnézést kérek, nem figyeltem. A nevem Leonard, és általában nem szoktam ennyire ügyetlen lenni - nyújtotta most a kezét a macskalány felé, kedvesen mosolyogva. Persze még mindig nem értette, hogy nem a lökés, hanem épp az elkapás volt a probléma, és ezt nem is fogja, hacsak Seishin fel nem világosítja a mikéntekről. Számára egy derék elkapása nem volt különösebben intim dolog, mármint egyáltalán nem különbözött mondjuk a tánctól. Ott is fogdosni kellett a másikat. Tánctól függött, mennyire. Nem mintha Leo a táncparkett ördöge lett volna, mindig is ügyetlen volt az ilyesmiben.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal18220/10500Seishin vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Seishin Vas. Szept. 01 2019, 21:15

- Mit fújj hé ez egy szuper fahéjas nyalóka volt és még csak meg sem kostoltam!
Végre elengedett még mindig sértetten néztem rá. Na ezért kedvelem a lányok társaságát jobban, mint fiukét. Ők vagy is mi megértőbbek vagyunk és gyengédebbek. Eddig csak olyan fiukkal találkoztam, akik csak azt akarják. Ott az a perverz hentai is ő is folyton azt akarja. Bár meg kel jegyezem utóbbi időben, vagy is mikor utoljára beszéltünk fel mutatta a változás jeleit.
- Hát de le tápéról tál! Legalább egy kakaóra vagy teára hívnál meg mielőtt intim helyzetet kezdeményezel.
A támadástól eltekintve tényleg vicces volt a helyzet. Ha nem fogdos meg talán még el is nevetem magam a nagy kopácsolás után.
- Őő én? Nem semmi?
Ahogy mondta, azt bóknak fogom fel és elpirulok. Lesütött szemel figyelem és elmosolyodok mikor meg kérdezi, harc közben is használóme az édeségem.
- Nem, inkább meg enni szoktam a nyalókám. Nem pedig verekedni vele, azt mással szoktam csinálni.
Felém nyújtott kezet figyeltem, az arcára néztem majd újra a kezére. Jack Sparrowos mozdulattal, lassan oda nyúlva kicsit vissza húzva újra oda nyúlva fogtam meg a kezét.
- Van benned bátorság, eddig csak Eiki mert ilyen nyíltan meg közelíteni és meg fogni.
Elengedve kezét eldobtam, vagy is töröltem nyalókám és elő vettem egy másikat. Majd számba is dugtam gyorsan mielőtt szemet vetne édeségemre Leo. Ohh várjunk csak, hisz be se mutatkoztam, jobb kezembe fogtam az édeségem és Leó homlokára majd nyalókámra pillantottam. Nem most nem támadok, csak eszembe jutót kívülről milyen vicces lehetet előbbi jelenet.
- Seishin vagyok, nem az volt a bajom, hogy fellöktél. Nem szoktam meg engedni szinte senkinek sem, csak úgy meg érintsen kényes helyen.
Ennyiből talán már leesik neki, hogy számomra még az is intim és bensőséges érintkezés, ha valaki derekam meg fogja. Nem az volt a baj, hogy ő nem lány és nem is a lökés volt a problémám.
- Vissza térve a kérdésedre, ha szeretnéd látni mit szoktam használni szívesen meg mutatom. Úgy is van nálam néhány mézel és krémmel teli édeség a harchoz.
Kacsintok, bár igy fél szemel nem igazán hatásos, de a mosolyom is villantom hozzá.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal3371/3500Seishin vs Leo Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Leonard Hétf. Szept. 02 2019, 13:26


Seishin bájos volt és különc a maga szemtakarós, macskafüles, fahéjas nyalókás módján. Eleve ki hallott már olyat, hogy fahéjas nyalóka?
Legalább az kiderült, hogy nyálas nem volt, csupán ragacsos. Ez is pozitív, ha úgy vesszük.
Leo továbbra is értetlenül pislogott a lányra. Letaperolta? Csak nehezen jutott el a tudatáig, hogy mit értett Seishin ez alatt, akkor is tanácstalanul vakarta meg a fejét. Ha megment valakit az eleséstől, az már fogdosásnak számít?
- Ööö.. Nem akartam a privát szférádba hatolni. Csak elkaptalak - magyarázta aztán, kissé furcsállva, hogy ez egyáltalán magyarázatra szorul.
- Nem szokásom idegeneket fogdosni, ezt elhiszed nekem? - folytatta szemöldökráncolva, és nagyon remélte, hogy kibeszéli magát ebből a szituációból, mielőtt elterjed a rossz híre. Akárki is az az Eiki, nem akart a sorsára jutni. Lehet, nem is olyan rossz srác, csak őt is félreértették. Bár az is lehet, hogy egy bunkó.
- Nem-nem, félreérted - rázta meg a fejét. Vajon mit szólna Mirika, ha a fülébe jutna a hír, hogy ő más, kiszolgáltatott nőket taperol a város közepén? - Semmilyen bátorság nem volt a cselekedet mögött. Csak automatikusan megfogtalak, nehogy eless - szavadkozott, karjait lóbálva, de egyre kevésbé hitt benne, hogy ebből a szituációból képes lesz jól kijönni. A kézfogásos mozdulatra aztán felnevetett, Sei maga volt a talány, és ez percről percre egyre csak fokozódott. Érdekesnek tartotta a lányt, csupán ilyen rövid ismertség után is.
- Örülök, hogy megismertelek Seishin - mosolygott rá kedvesen a bemutatkozást követően.
- Legközelebb megígérem neked, hogy egy rendes randival fogok indítani, mielőtt hozzád érek - kacsintott ő is huncutan, és talán egy picit félreérthető is volt, habár egyáltalán nem az volt a szándéka.
A következő mondatra aztán felnevetett.
- Süticsata? Remekül hangzik. Úgysem volt még ilyesmiben részem.
És ahogy kimondta, már tudta is, milyen pálya lenne a legideálisabb. Vajon az aréna támogatja a kajacsata beállításokat?
Ahogy az épület felé lépdeltek, egyre izgatottabb lett. Mókásnak ígérkezett ez a nap.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal18220/10500Seishin vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Seishin Vas. Szept. 15 2019, 21:34

Nem tudja, de nem is vagyunk még olyan jóban. Arra gondoltam vajon elmondjam neki? Nem még sem egy kis titok, a misztikum sose árt. Épp ettől érdekes egy idegen, bár nem igen van bátorságom csak úgy kutatni ezeket a titkos dolgokat. Itt most mások jellemére, mit miért csinál dolgokra gondolok erősen, bár elég kacifántos utón. Végig hallgattam magyarázatát, végül is logikus vagy is észére. Valóban tapizni akarna nem derekam kapja el.
Gondolkodó pózban vártam meg a magyarázat végét. Pozitura
- Áhá- Kiáltok fel kicsit hangosan az ujjam fel mutatva, ami eddig ajkaim alatt pihent. - jól van elhiszem, de úgy gondolom volt benned bátorság akkor is. Ohhmmm én is örülök, hogy meg ismerhetlek.
Amint meg említi randizást, és az a huncut kacsintás- Nos a színem lentről fokozatosan felfelé haladva vált át vörösre.
- ra ra ra ra ra randii?
Voohuu lehet még a fejem is füstöl úgy elvörösödtem hirtelen. Lesütöttem a szemeim és ujjaim egymáshoz nyomkodva dadogtam valami értelmetlen szöveget.
- Fi Fiú még sose mondót ilyet….
Süti csatás mondata aztán valamelyest vissza rángatott a valóságba. Eszembe juttatta Nekot amikor megdobált csokival. Pusztán azért, mert nem értem vissza időben. Halványan elmosolyodom és ujjammal csalogatom közelebb. Közelebb hajolna, de ha nem akkor is ugyan azt mondom.
- Leo, ha nem engedik a beállítások, játszhatunk mást is.
Hangom, talán kisé kihívó. Mire is hívom aktuális társam azt fantáziájára bízom. Felölem, mással is meg dobálhatjuk egymást mert nem csak krémes süti létezik a világon.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal3371/3500Seishin vs Leo Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Leonard Csüt. Szept. 19 2019, 23:14

Leo úgy meredt Seishinre, mint aki még sose látott ilyen csodabogarat. Nos, valójában tényleg így volt, a lány koránt sem volt hétköznapi. Se a nyalókája, se a pozitúrák, amiket képes volt felvenni. A fiúnak kisebb fejtörést okozott, hogy mit is kezdjen vele, mert mégis csak elejét kéne venni a pletykának, hogy ő taperolna egy nőt. Kikéri magának, Leo csak legálisan, engedéllyel szokott nőkhöz érni, nem volt neki szüksége holmi alantas módszerekre.
Seishin mondandója után aztán végül kifújja a levegőt. Nem is vette észre, hogy bent tartotta.
- Nos igen, a bátor jelző még mindig szimpatikusabb - mosolyog rá a lányra elégedetten, és bemutatkozásképp megrázza a kezét. Ami azok után történt, nos, arra azért még ő sem számított. Oké, igazán gondolhatott volna rá, hogy egy lány, akinek még a dereka elkapása is problémát okoz, nem fog örülni neki, ha rákacsint, meg randit emleget. De mikor is értett ő az ilyen dolgokhoz, mint érzések meg gondolatok? Képtelen volt arra az egyszerű dologra, hogy előre gondolkodjon, és belássa a tettei következményét. Ő pedig már megint randit emlegetett egy olyan lánynak, aki látványosan tapasztalatlan volt e-téren. És akkor még felháborodni sincs joga, hogy félreértették. Na nem mintha Seishin ne lett volna elég csinos hozzá, hogy elvigye bármikor jó szívvel, csak hát ott volt Mirika. Leo pedig jelenleg semmivel nem akarta elrontani azt a kicsi kis valamit, amit jobb híján csak izének nevez, és köztük kezdett el kialakulni. Ezek után viszont Seishinnek se volt kedve nemet mondani. A lány gyönyörű volt a pipacsvörös arca alatt, ahogy zavarodottan nézett rá. Nem volt szíve elüldözni.
Meg hát valakinek meg kell mutatnia, hogyan is működik egy normális férfi, nem? Jó mondjuk az a személy nem feltétlen Leo, mert ő kicsit sem volt normális. Maga helyett inkább ajánlotta volna mondjuk Simeont, és nem csak a polip jótékony társasága miatt.
A szituáció Leot is kicsit zavarba hozta, halványan elpirult, elnézett Sei válla fölött, és cipőjével az egyik kiálló macskakövet kezdte el rugdosni.
- Pedig elég csinos vagy, nem is értem, hogy nem hívhattak még el randira.. Mármint.. - Leo, fojtsd bele magad egy folyóba! Ne mondj megint félreérthető dolgokat! - Szóval bármelyik normális fiú elhívna. Izé.. -  Bár jobban belegondolva fahéjas nyalókával támadás lehet, elrettentő tényező. A fiú hirtelen úgy érezte, megtalálta a megoldást. Seit biztos azért nem vitte még senki se el, mert ennyire kis félénk, és rögtön visszatámad. Ez amúgy tök aranyos volt, de szerencsére ezt Leo már nem mondta ki hangosan. Helyette intett a vállával az aréna irányába.
- Gyere, kajacsatázzunk egy jót. Viszont tudd, nem fogok kegyelmezni!
Aztán beléptek. Ki-ki a maga térfelén. Leo rögvest hozzálátott, hogy beállítsa a panelon a megfelelő feltételeket, és szerencsére voltak opciók is, amik segítették. A fiú el se hitte szinte, hogy létezik olyan, hogy torták a csatatéren, márpedig létezett. Rányomott az okéra, és a következő pillanatban az egész helyszín egy hatalmas cukrászdára kezdett el hasonlítani. Oldalt krémes torták és sütemények, néhány fahéjas nyalánkság, és mindenféle rétesek, középen pedig rengeteg tejszínhab helyezkedett el, ami megnehezítette a harcot a felek számára.
- Tetszik a pálya? Készen állsz? - kérdezte még, és fél szemmel a visszaszámlálóra pillantott. Alig maradt egy percük a felkészülésre, ami alatt ő eltette a kardját. Erre most nem lesz szükség.
(Kard nélkül harcolok.)

Leonard (Sebzés: 78, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 5.5 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:85 / S:93 / P:101, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)


Leonard (34. szint): 125/125 HP, 75 páncél, 225/225 CSP
Seishin (20. szint): 120/120 HP, 70 páncél, 100/100 CSP
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal18220/10500Seishin vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Seishin Szer. Szept. 25 2019, 19:38

- Igen, de miért azt az maradjon az én titkom.
Motyogom még randi szó hallatán mindig kisé elpirult állapotban. A szavai elégé megleptek, nem nagyon, sőt senki sem említetté még nekem ezt igy. Valamit meg kell kérdeznem majd neechantol azt hiszem. Elmenni valakivel csavarogni mindegy az a valaki fiú vagy lány. Jól érzem magam vele az randi, vagy szimplán csak csavargás? Az egyikről ugyan is van pár szép emlékem a másikról is viszont van egy nagyon rossz emlékem is. Nem szeretném újra meg ízlelni azt az érzést.
- Csiii...
Leonard win FATALITY!! Gondolatban most már épp roston faszén rétegre esek hanyatt mi közben a szemeim kakaós csigását játszanak.
- Hát akkor nagyon kevesen vannak, mert senki sem hívót még. Vagy is egyszer hívót valaki, de ő nem fiú volt.
Az arénára pillantottam amikor feléje intett és el is indultam mellette lépdelve. Az agyam közben sebesen száguldozott wroom wrooom. Arra jutottam elég fura egy fickó Leonard, de jó lelkű rendes alak.
Amikor ki mondta, nem kegyelmez elő bujt belőlem a kis ördög, és elmosolyodtam CSHIIIIZ
Elő csalta belőlem azt az énem, akit mindig pajzsként használtam, és mára már szinte el is feledtem.
- Más ként nem lenne édes a győzelem….
Suttogom halkan és belépek saját térfelemen, még sosem voltam itt ezért igy beállításokat Leora hagytam. Azt és úgy állít, amit akar ahogy kedve tartja. A pályát látva pedig alaposan elcsodálkoztam. Körbe nézve meg akadt szemem a tortákon. Face Gondolkodó arcomhoz hasonló képet végva még ajkaim is meg nyaltam.
- Igen, pont meg felel. Ohh oh még nem pillanat.
Lássa nem szándékozok fegyvert használni menüm elő hívva elő vettem nagy kétkezes fejszém és a földre tettem.
- Mit szolnál, ha lenne tétje is a küzdelemnek?
Kérdeztem mi közben felvettem egy kis tortát a földről és Leonard arcát figyeltem. Amint a számláló lejárt elérve a nullát már el is dobtam a fiút célozva. Majd a dobás után rögtön igyekeztem egy torta vagy más valami mögé vetődni.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal3371/3500Seishin vs Leo Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 25 2019, 19:38

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Seishin vs Leo 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Leonard Pént. Okt. 11 2019, 11:41


Seishin roppant aranyos volt, ahogy elpirult, sőt, szinte már-már a fellegekben járt. Leo kezdett arra gyanakodni, hogy a fejében valóban valami teljesen más játszódhat le, mint a valóságban, de sokat aztán nem filozofált rajta. A lányoknál ez gyakran előfordult.
- Áhh, szóval a lányokat is kedveled? - tette fel a kérdést Leo, nem is érzékelve, hogy ez talán egy kissé tolakodó lehet - megint.
Arra mondjuk nem számított, hogy válaszreakcióként egy soha nem látott ördögi mosolyt fog kapni. Egyértelműen bekapcsolt a vészvillogó a fejében, hogy ezzel a csajjal valami nincs rendben. Persze nem olyan értelemben, hogy akkor most félni fog valakitől, aki egy fahéjas nyalókával ütögeti meg, habár az lehetne nagyon jó álca is.
Inkább tudta úgy definiálni, mint a kiszámíthatatlanság példaképét. Persze ez nőknél elég gyakori volt, de Sei még az átlagnál is váratlanabb fordulatokra volt képes. Ezek az arckifejezések pedig.. Vajon hol tanulta?
Mindeközben megérkeztek az arénába, és közösen együtt támadt egy kolosszális ötletük. Leo be is állította a pályát a megfelelőre, és büszkén szemlélte remekművét. Egészen addig, amíg fejen nem találta egy krémes sütemény, beterítve fél arcát, és összekenve hajszálait.
Oké, szóval ezt megérdemelte. Mármint a süteményt az arcába, ugyanis nem éppen arra figyelt, amire kellett volna. Az ember pillantását ugyanis nagyon könnyen magára tudja vonni egy csokiból készült tortacsoda, még akkor is, ha nem éppen édesszájú az illető.
- Tétje? - kérdezett vissza, miközben törölgette a sütemény darabokat magáról. - Mesélj, mire gondolsz!
Aztán szép óvatosan, lassan, lopakodását kihasználva elkezdte megközelíteni azt a hatalmas tortát, ami mögé látta Seit egy fél pillanatra elbújni. Annak érdekében, hogy lehetőleg csel áldozata se legyen, használta nyomkövetését is, így könnyen ki tudta találni a nyomokból, merre mehetett a lány. Megkerülte a tortát az átellenes irányból, majd ráijesztett egy "Bu!" kiáltással, végül pedig rávetette magát. Súlyemelése ugyan nem volt, de a karjában annyi erő leledzett, hogy a földre szorítva Seishint meghempergesse egy kis édességben, és még pár tortával is igyekezett közben beborítani. Mindeközben végig nagyon nevetett, ahogy mindketten ott csúszkáltak nyakig tejszínhabosan, küzdve a csúszós környezettel.

(Izé, azt hiszem, ezt nem magyaráztam el elég alaposan, de akkor most elmondom. Smile Aréna harc esetében a gyorsabb játékos kezd, azaz ha megnézed fentebb a játékos statisztikát, Leo neve van felül, a támadásainak száma pedig öt, azaz ő támad először. Ettől most tekintsünk el, főleg hogy az első harcod, de a későbbiekben figyelj oda a játék szabályos menetére!
Ezen kívül tudnod kell, hogy minden támadásod a szinteddel egyenlő csp pontot fogyaszt. Ennek összegét szintén odaírtam a hozzászólásban, így ilyenkor a támadásaid száma * szinteddel egyenlő pontot kell abból levonni. Mutatom, miképpen:
Leo: 225/225 CSP ->  5 támadás 34-es szinten, az 5*34=170,  225 - 170= 55 pontom maradt a következő körre. )

Ötöt támadok rád, 3 vagy afölött találok.

2 találatot sikerült bevinnem, az 156 sebzés.
Seishin: 120/120 HP, 70 páncél -> 34 HP-d marad.


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 11 2019, 11:44-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal18220/10500Seishin vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 11 2019, 11:41

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Seishin vs Leo 4767250438_224285ea8b_s Seishin vs Leo 4766609959_af0c0eb7c7_s Seishin vs Leo 4767251444_0f76bf2817_s Seishin vs Leo 4766612103_86ee832108_s Seishin vs Leo 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Cardinal Szer. Nov. 27 2019, 11:17

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt. Leonard jutalma 50 exp és 120 arany.

Leonard: +25 pont
Seishin: -27 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Seishin vs Leo Exp_bal0/0Seishin vs Leo Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Seishin vs Leo Empty Re: Seishin vs Leo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.