Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zumfut

5 posters

Go down

Zumfut Empty Zumfut

Témanyitás by Cardinal Szer. Júl. 19 2017, 22:36

Zumfut városa a Ködbe Veszett Erdő közepén található. Három, egyenként harminc méter átmérőjű, hetven méter magas fába vájták a települést, mely a fák belsejében kialakított emeletekből és a fák között található területből áll. Bár a város épülését a folyamatokat felügyelő Cardinal rendszer támogatta, védett zónát nem adott a területhez annak elkészültével. Ám a fák elhelyezkedése miatt a szörnyek így sem juthatnak be könnyen.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Zumfut Exp_bal0/0Zumfut Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zumfut Empty Re: Zumfut

Témanyitás by Seishin Vas. Márc. 25 2018, 21:37

K1 írta:Elmesélte, hogy valami Aial volt ott utoljára, míg a srácok elvoltak szórakozni én meg helyeslően bólogattam. Igaz fogalmam sem volt róla, hogy kik is azok a fiúk, de ő nem adott több információt én pedig nem kérdeztem. A való életben jártam egyszer úgy, hogy az egyik ismerősöm meg volt róla győződve mivel, hogy ő ismerte xy-t így én is ismerem. Egyszóval örültem, hogy egy kellemes helyre megyünk és, hogy nem lett dühös, azért mert alája kerültem. Az örömöm sajnos nem tartott, sokáig mert megint kinyitottam azt a nagy lepcses számat. Én arra gondoltam, hogy rendkívül erős azonban ez kétértelműre sikeredett. Először azt kérdezte tényleg olyan ronda-e majd azt, hogy mit képzelek én róla. Lefagytam mind a Windows, ha nem bánjátok, hogy egy ezer éves mondással éllek. Köpni, nyelni nem tudtam az ostobaságom miatt csak néztem magam elé kidülledt szemmel. Egyáltalán nem tartottam rondának, sőt éppen ellenkezőleg. Eme sokknak köszönthetően az ital maradék hatása is kiszállt a testemből és most verejtékeztem. Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg csorgott az izzadság az arcomon vagy csak én képzeltem. Amíg én a partra vetett hal szerepében tetszelegtem ő arról mesélt, hogy nem egyszemű szörnyeteg és akár hiszem akár nem két szeme van. A végét talán a drámai hatás kedvéért tagolva mondta.

-Nem, nem, nem, persze, hogy nem, te egyszerűen csodálatos vagy akár egy földre szállt angyal. A hozzád hasonlóra szokták mondani a mosolyáért érdemes meghalni. Reggel csakis érted kell fel a nap, hogy láthasson. Csak arra, arra gondoltam olyan voltál abban a barlangban tudod mikor a farkasok pukkantak körülötted, mint egy természeti csapás. Akar mondani egy félisten, egy harcos amazon, egy emberi testbe bújt természet haragja.

Bizonyára csodálkoztak miért ázott el a valódi testem alatt a lepedő, mert meg vagyok róla győződve, hogy úsztam a verítékben. Fel sem fogtam, hogy valójában miről beszélek csak egymás után rakosgattam a szavakat hol gyorsan beszéltem máskor meg csak makogtam. Megkönnyebbültem mikor végre másra terelődött a téma pontosabban a nővérére és egy bizonyos macskára.
-Nincs mitől tartanod, legalábbis tőlem nincs.

El mosolyodom majd halkan nevettem a reakcióján. kezem a szám elé tettem, hogy meg nyugtassam magam. Remélem nem bántottam meg a reakciómmal.
- Ne haragudj, bocsánat, de csak ugrattalak. Ahogy te is engem nem is olyan rég.
Azért.... azért jól esik, hogy igy gondolod. Nagyon kedves vagy velem pedig nem érdemlem.

mi elött belépek, a portálba még vissza pillantok rá.
- Bár ha túlzásba viszik a kedveséget és az udvarlást. Az ellenkezőjét váltja ki mint amit elérni szeretne az aki mondja.
Elpixelezödöm, de csak azért másik szinten jelenjek meg. Persze mehetnénk gyalog vagy ló háton is. Az napokba telene, portállal sokall egyszerűbb és kényelmesebb. Már a fák lombjai közt vagyok mi elött még Ká átt érne, isteni szikra bevillan nálam. Remélem úgy lépbe, ahogy én mert amikor kijön, vagy is meg jelenik pont háttal lenne nekem.
Ha igy történne amint meg jelenik meg érintem és normál hangerővel egész közelről csak ennyit mondok.
-BOOOOOOOOo
Talán megijed, picit vagy nem, nem tudhatom.

Ha velem szemben jelene meg a műveletem felénél megálok. Biztos tudja mit szerettem volna, kicsit meg ijeszteni. Kis baráti tréfa semmi más. Én csak nézek rá és elmosolyodom.
- Öhhmm lebuktam.....

Akár mi is történ a nagy riadalom, vagy a nagy lebukás előre mutatok a távolba.
- Ha arra elmegyünk úgy emlékszem van egy remek ahonnan egy kis tisztásra lehet látni. Ahol patak folyik el aminél néha meg jelenek a mobok inni vagy enni más mobokbol.
Másik írányba mutatok és már bele is kezdek a mesébe.
- Arra viszont van egy egész jó fogadó. kényelmes szobák jó és finom ételek. Ha éhes vagy csak ajánlani tudom. Am igaz is később talán.. ha szóval... tudod, ha van kedved....
Nem akartam kimondani, nem szeretem volna semmit sem rá erőltetni a másikra. Én annak is örültem eljött velem ide és nem egyedül vagyok.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Zumfut Exp_bal3371/3500Zumfut Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Zumfut Empty Seishin

Témanyitás by K1 Vas. Márc. 25 2018, 22:20

Nagyon megrémültem, hogy ezúttal végleg elástam magamat nála. Csak bókolni szerettem volna erre olyat mondtam, amit akár sértésnek is lehetett venni. Két dolgot nem szabad firtatni egy lányon a súlyát és a szépségét. Nem mintha olyan nagy tapasztalatom lett volna a nők terén azonban nem voltam olyan ostoba. Nyitott szemmel jártam az utcán és így ráragad pár dolog az emberre mármint a koszon kívül. Nem igazán kedveskedni akartam neki csak minden áron el akartam kerülni a félreértést. Oly annyira megijedtem, hogy nem is tudtam gondolkodni csak jártattam a számat és reméltem, hogy sikerül kidumálnom magamat. Nagy kő esett le a szívemről mikor kiderült csak viccelt bár én nem emlékeztem rá, hogy póénkodtam volna. Mindegy, csak az számított, hogy újra szent a béke. Majd közölte velem, hogy jólestek neki a bókok, viszont ha túlzásba viszik az ellenkező hatást érik el vele. Végignéztem, ahogyan fénypontocskákká pukkant szét azonban ennek nem volt negatív következménye ugyanis egy másik helyen újra összeállt. Számomra ez természetellenesnek tűnt, így ha tehettem nagyon ritkán használtam ezt a közlekedési formát.
-Jól, jól van. Nem lesz semmi baj. – mondogattam magamnak majd beléptem utána a teleporrba.
Csukott szemmel léptem ki a túloldalon majd az egyiket kinyitottam, hogy meglessem megérkeztem-e már. Váratlan egy Boooo halottam a hátam mögül, amitől ugrottam egy nagyot majd elterültem a földön.
-A szívbajt hoztad rám! – tudom egy kicsikét túlreagáltam.
Két lehetséges úti célt is felvázolt és bizonyára azt szerette volna, hogy én válasszak csakhogy nem szerettem választani.
-Jelenleg próbálom leküzdeni a szívrohamomat, amit okoztál szóval döntsél te. –ez a szöveg egyáltalán nem illett a szótlan menő lovaghoz amilyen a kinézetem volt.
-khm. A te helyed a te döntésed. Tőlem megnézhetjük mindkettőt szép sorban. – ezt már kissé halkabban mondtam.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Zumfut Exp_bal1721/1900Zumfut Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zumfut Empty Re: Zumfut

Témanyitás by Seina Csüt. Szept. 02 2021, 19:15

Saibaitachi

A „faváros” előtt várt a megbeszélt helyen. Bemehetett volna, hisz tudta nővére csupán később fog érkezni. Nem volt nehéz átkelnie a ködbe veszett erdőn, sőt kifejezetten élvezte a látványt, a légkört. Miközben tisztában volt mindazzal, amihez már egyébként hozzászokott. Védett övezeten kívül tartózkodik és a szörnyek itt erősebbek mint az első szinten. Nem rég látogattak el a kiképzőhöz, ahol megkapott egy bizonyos mennyiségű pontot, bár az ehhez tartozó exp. mennyiséget még össze kell gyűjtenie. Nem tűnik könnyű feladatnak, de a Ure-chanra számíthat. Kissé unatkozott, így egy eldőlt farönkre leülve pihentette meg lábait. Kezébe kapott egy száraz botot és egykedvűen a földre rajzolgatott. Házikót, szívecskét, még Ure-t is megpróbálta lerajzolni, de ez sikerült a legkevésbé. Feltűnt neki egy kisebb hangyaboly ami a fát végigszántva egy csíkon haladt vadászatra. Szerencsére normális méretű volt. Ure gondolta segít neki, így inventorijából egy kenyér darabból csípve egy falatot, morzsolta el a kis teremtményeknek. Amint felfedezték, fanatikusként szállták meg és aprították még kisebb darabokra az élelmet. Rövid ideig figyelte, de hamar megunta ezt is. Egy kisebb klikk haladt el mellette a városba. Biccentettek a leányzónak, aki illedelmesen köszönt a csapatnak. Csupán látásból ismeri, Ure szokott velük üzletelni. Lecsusszant a rönkről a földre, így hátát támasztotta a fadarabnak, fejét lassan jobbra-ballra billegtette. A legtöbb játékos kihasználja ilyenkor a szabadidejét és vadkanra, vagy farkasra vadászik. Talán neki is lenne kedve ehhez, de csakis hogy annyival is előrébb legyen a fejlődésben. Ure mondta neki, hogy kicsiként könnyebb „feltölteni” azt a bizonyos szint csíkot, ahogy növekszik a játékos, úgy lesz szüksége egyre több és több experience pontra. Amikor balra billent a feje, feltűnt neki egy falevél. Letépte azt és az enyhén laza földhöz nyomta az erezetével, majd lassan felemelte róla. Szépen megmaradt a minta, majd ezt próbálta körberajzolni, mintha csak az ő „műve” lenne. Ha már itt lenne Ure, lehet kísérletet tenne hogy elhitesse vele. Ugyanakkor, biztos mérges is lenne mert hazudni próbált. Seina elmerült a gondolataiba, viszont könnyen ki is zökkent akárhányszor mozgást érzékelt. Tudta magáról, akárki számára lehet célpont és könnyedén küldhetnék őt akár a halálba, akár börtönbe. Részben igaza volt az apjának, valamennyire tényleg mindenki ellenség, de ezt nem jeleni azt, hogy mindenki rossz ember is. Ennyi idő után nehéz ezt felfogni. Majd tekintetét ismét egy járókelő felé szegezte.
Seina
Seina
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2021. Jun. 24.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Zumfut Exp_bal65/1500Zumfut Exp_ures  (65/1500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Zumfut Empty Re: Zumfut

Témanyitás by Saibāitachi Csüt. Szept. 02 2021, 21:21

//Seina

Itachi ugyan már elég ideje bent van a játékba, de még vannak mindig olyan dolgok, amit újként tapasztal meg. Ilyen volt ez a mostani helyzet is…

A céh dolgai egész jól alakulnak, és az ismertségi köre is egyre bővül. Bár még információs hálónak nem lehet nevezni, vagy ha mégis, akkor egy roppant haszontalan információs hálónak titulálná. Nagyjából ott tart, hogy eljutnak ugyan hozzá az információk, épp csak már az aktualitásuk vesztése miatt teljességgel értéktelenné váltan. Hogy ezen változtasson egy merész lépésre szánta el magát. Nyitni fog olyanok felé, akikben a többség nem bízik. Első körben két lehetőséget vett számba, az egyik a 11-es szint Taft nevű városa, mely a híresztelések szerint a vörösök közt igen kedvelt. A másik bár sokkal lejebb van, mégis nagyobb kockázatot rejt. Ez pedig Zumfut, aminek a kockázata abban rejlik, hogy nem védett övezetű település, vagyis simán az ember torkának ugorhatnak.
Noha az utóbbi a látszólag veszélyesebb Ita úgy gondolja itt fog próbálkozni, méghozzá a kisebb népsűrűség miatt. NO meg aztán még mindig nagyon bízik legendás szerencséjében, ami révén lassan már ott tart, hogy akár tier 4-es cuccokat is hordhat, és még van is neki ilyenje. Így hát felkerekedett, és ellátogatott a harmadik szintre.

… Számításába ott csúszott a hiba, hogy nem vette számításba azt a tényt; azért mert nincs védett övezete a szinten, azért még immortal object-ek még lehetnek. A lila felirat megjelenését kísérő lökéshullám messze hátra lökte, melynek köszönhetően hanyatt csúszott nem keveset. Ha arra számított, hogy majd lendületét vesztve szépen megáll, hát csalatkoznia kellett. Bár már egyre lassult, mégis egy tompa koppanással állította meg valami. Feje teteje valami puhának ütközött. Ahogy kinyitotta szemét egy fakó hajú lány tekintett le rá a magasból, egy kisebb mozaik torzítás mögül.
~Mekkora mák, hogy nem hagytam rábeszélni magam az etikai kód kikapcsolására! Most ugyan csak zavarban lennék.~ gondolta, miközben szóban csak ennyit mondott;

– Hali! //ha problémás a számodra a jelenet, csak írj pm-et és átírom//
Lassan tápászkodott fel, ami lehetőséget adott mind kettejüknek, hogy megemésszék az előbbieket. Az árnyharcos megállt a talán fele akkor lány előtt.
– Minden oké? Nem ijesztettelek meg túlságosan? Roppant kínos, hogy ilyen ügyetlen voltam, ha gondolod esdeklés gyanánt meghívlak valami… gyümölcslére, vagy hasonlóra. – nézett a lányra, és ahogy az a lányokkal folytatott beszélgetéseiben lenni szokott, megint minden apró részletet el akar magyarázni, ami révén sokkal rosszabb helyzetbe kerül – Mármint nem akarlak felcsípni, vagy ilyesmi. Elvégre mégiscsak kiskorú vagy meg minden. Mármint nem mintha ha nagykorú lennél akkor felakarnálak… Ehhh! Inkább hagyjuk. – legyint végül. De azért vár egy keveset, hogy ha a lány akar valamit kompenzációként akkor azt az értésére adhassa.
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Zumfut Exp_bal6245/6500Zumfut Exp_ures  (6245/6500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Zumfut Empty Re: Zumfut

Témanyitás by Seina Szer. Szept. 08 2021, 23:43

Békésen töltött el minden percet mialatt nővérét várta. Bár csupán unaloműző játékokkal ütötte el az időt, mely eltelte után a türelmetlenség helyett kellemes nyugalomérzet a teljesedett ki benne. A földbe való rajzolgatást egy hangos puffanás zavarta meg. Felpattant a földről, majd mire a hang forrását meglelhette volna, valami nekiütközött. Felfogni sem volt ideje az eseményeket, egy ideig csak értetlen arccal bámult rád. Nem sokáig bámulhattad a pixeles részleteket, mivel keresztül lépett rajtad, alaposan ügyelve arra, nehogy rád taposson. Nem zavartatta magát, az amúgy kellemetlen pozitúra miatt. kislányként ilyesmivel még nem igazán törődik. A bénaságod viszont „lenyűgözte”. Azon tanakodott vajon minden fiú ilyen ügyetlen? A napokban is találkozott valakivel aki egy hatalmas fárol zuhant le, majd a pajzsa még fejbe is vágta. Hallatlan...Sokadik vagy már a sorban, aki így vagy úgy… de a földön csúszva/fetrengve végezte.
- Majom. – Jegyezte meg félhangosan, mivel lehülyézni nem tudott.
- Ha-li... – Köszönt vissza bizonytalanul. Miközben a feltápászkodtál.
A kérdésedre bólintott.
- Minden oké. – Majd ismét bólintott.
- De, megijesztettél. – Majd az utolsó kérdésnél elgondolkodott. Végül is nem menne messzire, a nővéréhez bármikor ki tudna szaladni.
- Az almalevet szeretem. – Jegyezte meg, még mindig tartózkodóan. Viszont úgy látszik, jó úton haladsz. Almalével talán nyerhetsz némi bizalmat nála.
- Azért veszel nekem almalevet, mert béna voltál? – Nem egészen értette, hisz nem egy megszokott környezetben szocializálódott. Így voltak kifejezések, szófordulatok, valamint gesztusok, amik újnak számítottak számára. Viszont ez a gondolat tetszett neki. A nővére ugyan sok mindenre oktatta, de nem lehet ott mindenhol.
- Felcsípni? – Akaratlanul is utánad ismételte a szót, megint értetlenül. Nem ismerte a kifejezést, sem pedig a mögötte húzódható szándékot. A megcsípés jutott az eszébe, így egy lépést hátrált.
- Ne csípj meg! – Lépett hátra és karjait védekező állásba kapta.
Seina
Seina
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2021. Jun. 24.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Zumfut Exp_bal65/1500Zumfut Exp_ures  (65/1500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Zumfut Empty Re: Zumfut

Témanyitás by Saibāitachi Pént. Szept. 10 2021, 17:53


Itachi a jelzőre semmit nem reagál, talán meg sem hallotta. Bár valószínű ha hallotta volna akkor sem reagálna, mivel illeték őt már ennél lényegesebben cifrább jelzőkkel. Az ő esetében, vagyis az értékrendje alapján ez alig több egy „hé te” megszólításnál.
Miközben a kislány válaszol a kérdéseire csupán merő megszokásból leporolja a nagy semmit ruhájáról, majd a legkomolyabb és legérdeklődőbb arckifejezését felöltve hallgatja amit a lányka mond. Majd biccent;
– Vettem! Egy almalé rendel! – majd le is hívja a térképet és el kezdi böngészni, hogy hol tudná a kérést teljesíteni. Közben persze oda-oda pillant a kislányra, hogy tudja azért még figyel rá, vagyis ha van még mondandója akkor hallgatja őt.
Az elhangzó kérdésnél kicsit megdörzsölgeti az állát és hümmög egy sort, majd helyeslően bólint;
– Ha figyelembe vesszük az ok-okozati összefüggést, akkor a válaszom határozottan, igen! – mondja mosolyogva, majd mivel ilyenkor szükségét érzi a részletes magyarázatnak folytatja – Mármint ha visszavezetjük az események sorát, akkor egyértelműen meg állapíthatjuk, hogy a kellemetlenség ami ért abból az alap helyzetből indult ki, hogy én nem vettem figyelembe a mozdulatom hatásaként fellépő taszító erőt. Vagyis az én figyelmetlenségem, vagy ahogy te mondtad ügyetlenségem indította el azon események láncolatát aminek a végén te megijedtél.
Talán az árnyharcos nem kevésbé bonyolult magyarázata, vagy talán valami más okán, de úgy tűnik a kislány kissé összezavarodott, és határozottan tiltakozni kezdet holmi csipkelődés ellen. Menyét a lehető legegyszerűbben (mármint a saját véleménye szerint) reagált a dologra. Gyakorlatilag ráhagyta a dolgot a kislányra;
– Yes Ma’am! – vágta magát haptákba – Minden nemű csípési interakció törölve! Tekintse korábbi kijelentésem tárgytalannak! – azzal kezét ellendítette a halántékától, és igeykezet olyan szélesen mosolyogni, hogy az még a textil alól is kilátsszon.
Ita végül újra a térképre tekint és rögtön fel is csillan a szem;

– Meg is van! Ennek a fának a 3. emeletén van egy sütiző, szerintem lesz ott almalé is. Esetleg oda kísérhetem a kisasszonyt, vagy jobb szeretné, ha idehoznám az áhított italát?
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Zumfut Exp_bal6245/6500Zumfut Exp_ures  (6245/6500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Zumfut Empty Re: Zumfut

Témanyitás by Seina Vas. Nov. 07 2021, 21:50

Különös szituációba keveredett már megint. Sokadik olyan férfiú vagy akit csetleni-botlani lát. Kezd kialakulni benne egy érzés miszerint a fiúk többsége elég ügyetlen. Legalábbis fiatalon biztosan. Az apjáról ez nem volt elmondható, manipulatív volt és szokatlan módon szerette őt, de meg kell hagyni kifejezetten ügyes kézű volt, legyen szó akár főzésről, akár fegyverforgatásról és kovácsolásról.
Őszinte csodálkozással töltötted el, miközben végignézett rajtad. Megfigyelte a mozgásod, a ruháid és a hangod, de az arcodat nem láthatta. Másoknál ez bizalomvesztést okozna, de neki teljesen más a tapasztalata. A nővére is állandóan maszkban jár, talán ő a egyetlen aki ismeri idegent az arca finom vonásait. Huzamosabb ideig bámulta az arcod, mintha csak a fantáziájával próbálna a bandázs alá lesni. De pár másodperc után elmosolyodott és a szemeidet kémlelte. Seina óvatos volt, de félős. A jelleme alapvetően közvetlen, még ha apja mérgező, tulajdonló és irányító szeretetébe is volt fogva tartva. Most élvezte, hogy beszélgethet másokkal. Idegenekkel, számára különc teremtményekkel.

Némi hezitálás után, kapva-kapott az ingyen almalére. Sajnálhatod, hogy a nővére nincs a közelében, különben lenne még pár köröd míg kifosztanak a lányok. Seina persze akaratlanul. Veled együtt nézi a térképet, bár ő sokat nem láthat belőle. A a pillantásotok néha-néha találkozik, de csupán kíváncsiságot olvashatsz le róla. Nem egészen értette miért is történik körülötte ez, így inkább rákérdezett. A magyarázatodat igyekezett összerakni, végül csak olyan arcot vágni mint aki teljesen érti mit is szeretnél mondani, végül a túlmagyarázásod kisütötte az agyát. Ha létezne olyan, hogy a füleiből egyszer csak gőz csap ki, most ez bizony megtörténne. Nem igazán jutott szavakhoz. A „csipkelődésed” pedig szó szerint vette, így ennek megfelelően is reagált. Védekező állást felvéve, némi távolságot tartva tőled. A válaszod meglepte, majd a reakciód meg is nevettette.
- Vicces vagy! - Jelentette ki, leengedve a kezeit. Bár ismét volt egy szó amit nem értett, de most csak elraktározta magának későbbre. Az ajánlatodra körbe pillantott, a nővérét kereste, de mivel nem látta a közelben, így bólintással reagált, szívesen felmegy a sütizőbe veled, és meg is indult előre. Túlzottan nem ismeri a helyet, de a harmadik emeletet megtalálja. Eléd is osont, ha ezt a gyorsasága vagy épp te magad megengedted neki. Ha esetleg le is hagyott, megfordult és enyhén előrehajolva a kezeit hatra kulcsolva siettetett.
Seina
Seina
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2021. Jun. 24.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Zumfut Exp_bal65/1500Zumfut Exp_ures  (65/1500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Zumfut Empty Re: Zumfut

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Nov. 08 2021, 18:16


A kislány közlésére, valódi hálával a tekintetében jegyzi meg;
– Igazán köszönöm! A legtöbben ezt inkább úgy mondják nekem; De idióta vagy! – fűzi hozzá mint egy magyarázat képpen, miközben felötlik benne húga arcképe. Végül a megállapodott ár lerovása érdekében Ita a lépcső felé int, hogy akkor el is indulhatnának.
~Várt valakire!~ állapítja meg az árnyharcos a tétova körbetekintés kapcsán, majd a meginduló lány mögé sorolva szép komótosan elindul ő is felfelé. Nem siet sehova, mára épp csak szimpla ismerkedéseket tervezett, de akkor sem dől össze a világ, ha ezekre nem kerül sor. A lánykát viszont úgy tűnik erősen csábítja a beígért almalé, mert előre sietve a lépcső tetejéről még sürgetőleg Itára is tekint.
– Hai-hai! – nyugtázza a céhvezér – Már rohanok is. – mondja, de ennek ellenére a tempója egy fikarcnyit sem változik.
Végül felérnek a harmadik szintre. Mielőtt az utolsó fokokat is megtenné megadja a megfelelő irányt a kislánynak. – Jobbra, egész ki a szélére. És ha lehet ne futkározz az asztalok között, mert még felborítasz valamit. – mondja, akár egy tipikus bátyus. És ehhez mérten képtelen megállni, hogy hozzá ne tegye – Ha szépen viselkedsz, és nem hozol rám szégyent, még egy sütit is kaphatsz az almalé mellé.
A sütiző nem egy Michlein csillagos csoda hely, de az igényeiknek tökéletesen megfelelő. Az asztalok natúr lakkozatlan hasított falapokból készültek, melyekre diszkrét, a lombhoz illő sötétzöld terítőket raktak. Mivel eleve lassabb volt, meg tudja jól, hogy az „apróság” várt valakire, ezért hagyja, hogy a lányka válasszon asztalt ~Nyilván olyan helyre szeretne ülni, ahonnan szemmel tarthatja az érkezőket.~ és miután Seina leült csak azután telepedik le ő is a kiválasztott asztal mellé, a kislánnyal szemben.
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Zumfut Exp_bal6245/6500Zumfut Exp_ures  (6245/6500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Zumfut Empty Re: Zumfut

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.