Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Empty Re: Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard

Témanyitás by Leonard Szer. Szept. 18 2019, 21:35


Leo érdeklődve hallgatta Mirika mondandóját, és csak bólintott rá. Őt teljesen meggyőzte a lány magyarázata, hiszen sok kalandor csinálta így, és alkalomadtán a fiú maga is töltött pár éjszakát fogadókban, ha úgy hozta a sors. Ezen kívül volt még egy olyan rossz tulajdonsága, hogy néha félreértelmezte az embereket, és nehezen olvasott a sorok között, ha érzelmekről volt szó, így egyáltalán nem tűnt fel neki a Mirika szavai mögött meghúzódó tétovázás. Teljesen kielégítőnek találta a magyarázatot, így végül rámosolygott a csajra.
- Ha mégis otthon vagy, szólj, és összeülhetünk egy vacsira. Vaaaagy.. Akár át is hívhatsz magadhoz - ragyogó mosolyt eresztett meg a lány felé. Hogy akár ő is meghívhatná magához, az eszébe sem jutott. Nem csupán azért, mert bunkó volt, de ha a szobájában uralkodó káoszra és szagokra gondolt, nem tartotta tanácsosnak egy lányt oda vinni. Nos, nem első alkalommal.
Beszélgetni utána azonban nem nagyon maradt ideje, sem energiája, ugyanis a sárkányetetés minden figyelmét felemésztette. Szükség is volt rá, ha nem akarta, hogy valami probléma adódjon. Nos, szerencsére ilyen nem történt, bár a pet finnyásabb volt annál, mint hogy elfogadja tőle a kaját.
Leo úgy meredt Mirikára, mint aki teljesen megőrült. A mosoly az arcán korántsem volt őszinte. Milyen máskor? Lesz legközelebb? Oké, talán illene jóban lenni Momoval, de hogy kitegye magát rendszeresen a gyötrelemnek, amit az etetés művelete okoz? Nem biztos, hogy ennyi elszántság szorult belé.
A következő pillanat azonban összesűrűsödött. Leo összevont szemöldökkel kémlelt körül a cukrászdában, és már nyitotta a száját, hogy válaszoljon valamit társának, ám abban a pillanatban csippanássorozat vonta magára a figyelmét. Hirtelen azt sem tudta, mit nyisson meg előbb, de végül az üzenetjelzővel kezdte. Újra körbekémlelt, most már kicsit óvatosabban. Valahol ott kellett lennie Arának, ha követni fogja őket. Vajon miért az inkognitó? Egy rövid pillanatra meg is pillantotta a lányt, és komolyan bólintott egyet felé, aztán tekintetével követte, ahogy kisurran az üzletből.
Leo vállat vont, aztán inkább a mappal kezdett el foglalatoskodni. Mirikával ellentétben ő kevésbé ismerte jól Nyestert, így meg nem tudta volna mondani, hogy a koordináták pont egy padra mutatnak, és a főteret is csupán a teleportkapu miatt ismerte fel.
- Nézd, ide kell menni! - mutatta fel mosolyogva és kissé izgatottan Mirika felé a térképét, és bökött a megjelölt pontra. Azt még nem realizálta, hogy a lánynak is érkezett koordináta, és hogy az teljesen másfelé mutat.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Exp_bal18220/10500Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Empty Re: Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard

Témanyitás by Mirika Szer. Okt. 02 2019, 15:43

- Peeersze, egyből a nálad vagy nálammal jössz, mi? Razz - cukkoltam kicsit vigyorogva. Nem tagadom, sármos mosolya volt még akkor is, ha az egész lényéből sugárzott valami dinkaság, szóval nem az a klasszikus értelemben vett lehengerlő mosolya volt, csak ilyen... izé. Na, érted, nem szédültem meg és omlottam a karjaiba miatta, hogy úristen, itt ez az Adonisz és rám mosolygott. Nem olyan volt, hanem ilyen... nem bírom megállni, hogy ne mosolyogjak vissza rá. Szóval ilyen. És hát mit mondjak, minden érzékszervem ki volt hegyezve arra, hogy odafigyeljek a srácra, úgy éreztem, mintha minden rezdülését észlelném. Azt is, hogy tartott Momótól, meg azt is, hogy valamit észrevett, amit én nem. Vagyis mi nem, mert a sárkányom még a manduláival volt elfoglalva, és ez még egy darabig így is maradt. Ami viszont engem illetett, a szemem sarkában megjelent egy figyelmeztetés, és már éppen bocsánatot akartam kérni, hogy a menümben kell kotorásznom, de ahogy láttam, neki is jött valami üzenet. Ez nem lehet véletlen Rolling Eyes
- Nekem azt írja a térkép, hogy... - itt egy pillanatra megnéztem a sajátomat - ide... - mutattam rá Leo ablakában a pontra, ami az enyémen villogott, az övén viszont nem. Normál esetben azt mondanám, váljunk ketté, de ez jelen pillanatban elég nehezen lett volna kivitelezhető. Viszont volt valami, ami még jobban zavart.
- Figyu, ez nekem bűzlik. Itt semmit se tettünk, ami kiválthatta volna az új helyszínek megjelenését. Nem találtunk semmit, nem interaktoltunk senkivel, ha meg csak simán ide kellett volna jönni, akkor nem kellett volna ennyit várni rá - gondolkodtam hangosan. Valami nagyon nem volt patent - Nekem ez nem tetszik, olyan, mintha az orrunknál fogva vezetnének minket, miközben nem történik semmi - fejeztem ki az aggályaimat. Bár az túlzás, hogy aggály, egyszerűen csak nem értettem, hogy mi ez az egész. De Leo-kun ismeri őket, szóval hátha tud valami magyarázatot adni. Nem?
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Exp_bal11225/10500Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Empty Re: Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard

Témanyitás by Leonard Pént. Okt. 25 2019, 00:03


- Ma reggel egy ágyban ébredtünk. Ezek után a szobádba meginvitálni csak nem lehet olyan rossz - vont vállat lazán a fiú, szinte fel sem véve az enyhe csipkelődést, ami sütött Mirika szavaiból. Ő elég komolyan gondolta a dolgot. Na jó, persze majd csak a randi után. És attól még, hogy egy szobában vannak, nem kötelező semminek se történnie.
Végül aztán elfogytak a reggelik is, és eljött a cselekvés ideje. Leo felpattant, megkerülte az asztalt, és Mirika széke mellé lépett. Nem mintha olyan messzire tudtak volna ülni egymástól a bilincsek fogságában. Kicsit feszült is a kezük evés közben, de még nem zavaró módon.
- Aggodalomra semmi ok - borzolta meg a lány haját finoman, aminek hatására valamilyen különös samponillat csapta meg az orrát. Ilyet még nem is érzett a játékban. Hogy eddig hogy nem vette észre?
Ösztönösen közelebb hajolt, és beleszippantott. Aztán, ha már ott volt, nem húzódott el, hanem csendesen válaszolt.
- Az előbb láttam Arát. Küldött egy üzenetet, hogy ne aggódjunk, és kövessük a nyomokat, ő pedig jön utánunk. Nem tudom, pontosan miről van szó, és valóban idegesítő, de benne meg lehet bízni.
Nos, nem úgy, mint a hülye öccseiben, akik valószínűleg tényleg az orruknál fogva vezették őket. Ettől függetlenül Leo nem vehette félvállról a dolgot. Ara azt írta, bajban vannak, ő pedig ezt teljesen komolyan értelmezte, habár arra nem jött rá, a sétafika Nyesterben min fog segíteni.
- Amondó vagyok - egyenesedett ki, és folytatta normál hangerőn -, először keressük fel azt a pontot, ahová a te nyilad vezet, úgyis az van közelebb, aztán menjünk az enyémhez. A kettő úgysincs túl messze egymástól.
Ha pedig annyi időveszteség belefért, hogy megreggelizzenek, és láthatóan Ara se vette sietősre a dolgot, akkor egy kis kóborlás a városban nem okozhat gondot.
Kinyújtotta társnője felé a szabad kezét, hogy felsegítse őt, aztán rámosolygott. Már szinte le se akarta venni magáról a bilincset.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Exp_bal18220/10500Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Empty Re: Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard

Témanyitás by Mirika Szomb. Okt. 26 2019, 16:52

Azt hiszem, kicsit elpirultam a "visszavágásra". Elég volt beugrania a reggeli... hát, tulajdonképpen legfeljebb egy-másfél órája történt dolgoknak hozzá, hogy zavarba jöjjek kicsit. Azóta teljesen más irányt vett ez a nap, annak ellenére is, hogy lényegében eddig csak megreggeliztünk, de a fejünk felett ott lebegett az a bizonyos kard, az terített némi feszült fátylat a kettőnk kiruccanására. Enélkül biztosan jobban el tudnánk engedni magunkat, de így elég gyakran bevillant neki is, meg nekem is, hogy van valami a háttérben, ami miatt nem lazíthatunk, nem érezhetjük magunkat igazán jól. Pedig nekem jól esett volna önfeledten kikapcsolódni Leóval.
Ehelyett most is úgy éreztem magam, mintha paranoiás lennék, és kénytelen voltam magam rábízni a fiúra. Ő ismerte ezeket az arcokat, nekem meg nem volt miért kételkednem a szavában. Biztosan nem valami bűnbanda vezére, aki éppen most csal lépre a rokonszenves mosolyával, ugye?
- Hát jó... nézzük meg :3 - erőltettem én is egy mosolyt az arcomra, bár számomra továbbra se volt ennek az egésznek se füle, se farka. Nem úgy, mint nekem, de mielőtt újra eltakartam volna a különös ismertetőjegyeimet, kinyújtottam a karomat, hogy Momo felkapaszkodhasson rajta a vállamra. Időről-időre megcsap az a furcsa, idegen érzés, hogy egy élőlény mászkál rajtam, és talán a nyugtalanságom miatt, de most is előjött. Szóval kissé zavartan fogadtam el Leo kezét, most elsősorban a sárkányomra koncentrálva, és arra, hogy mit csinál a vállamon. Nyilván nem tornászmutatványokat adott elő, csak keresett egy kényelmesnek mondható pozitúrát, hogy jól nevelt kisállatként adózhasson a lustaságának, amíg mi helyszínt és díszletet váltunk.
A díszlet pedig, amit a kellékesek behúztak mögénk a pékség beltere után, most egy kis ruhabolt volt. Egyből arra gondoltam, hogy na biztos fel kéne venni valami álcaruhát, de aztán elbizonytalanodtam abból kiindulva, hogy mi történt a pékségben. De egyelőre más nem igazán jutott eszembe.
- Figyu, ha álcázni kell magunkat, te minek öltöznél? - kérdeztem is, bár én most már tényleg nem tudtam, mégis mire számítsak, miután beléptünk. Vagy hogy számítsak-e egyáltalán valamire. Csak annyi fog történni, hogy az eladó szívélyesen üdvözöl minket, vagy esetleg valami izgalmasabb is? Vagy valami, ami mondjuk... közelebb visz minket ahhoz, hogy mégis mi a fene történik velünk éppen?
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Exp_bal11225/10500Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Empty Re: Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard

Témanyitás by Ronye Arabel Kedd Dec. 24 2019, 23:43

Szóval, úgy tíz perc telhet el, mire megérkeztek a Mirika térképén jelzett butikhoz. Viszonylag eldugott, de hangulatos boltocska meglehetősen kreatívan felhasználható árukkal az apró diszletektől és bizsuktól kezdve, különböző mértékben lenge jelmezeken át egészen a kifejezetten felnőttenek való, hátsó, de elzárt polcokig.
Az eladó már kint mosolyog rátok, ha pedig beléptek annak rendje és módja szerint üdvözöl, és felajánlja segítségét. Információval viszont nem tud szolgálni.[/size]
A boltban egy kicsi, de a célnak megfelelő öltzőfülke is van, és egy tükör is, hogy láthassa magát a vásárló az apróbb mütyűrökben, mint hajpánt, vagy kendő is.
Mirika térképén a jelzés ha beléptek elszürkül,  majd pár perc után el is tűnik, de egyébként nem történik semmi.  Nem úgy tűnik, mintha figyelnének, legalábbis közelről biztosan nem, bár a boltban van néhány vásárló, de nehéz közöttük bárkinek elvegyülni.
 

Most jelezzetek ha több kört is szeretnétek a helyzetre. Egyéb esetben ha mindketten írtatok én jövök Smile
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Empty Re: Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard

Témanyitás by Ronye Arabel Szer. Márc. 11 2020, 18:20

Sad Szomorúan, de lezárom ezt a küldit.

Alap jutalmak

Leonard: 260 exp, 270 arany 
Mirika: 290 exp, 300 arany 


Ércek és növények

Leonard:
Érclátás: Tier 1, 56 -> 76
4 Bronzérc 5 Munkálatlan Bőr 3 Sida Kő 4 Halvány Rubin 4 Vasérc 
Növénylátás: Tier 1, 41 -> 61
6 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 7 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang 


Hallgatózás

Leonard (Hallgatózás 2. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, az első kockánál egyet, a többinél kettőt levonva.
Mirika (Hallgatózás 1. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, mindegyik kockánál kettőt levonva.


Céhbónuszok
A Justice League Leonardtól 135, Mirikától 150 aranyat, összesen 285 aranyat kap a bankjába, tagjai dupla céhbazár exp bónusszal Leonardtól 260, és szintén dupla céhbazáros exp bónusszal Mirikától 290 exp-t kapnak, összesen 550 exp-t (Mirika és Silence 138, Hinari és Ozirisz 137 exp-t kap)
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard - Page 2 Empty Re: Ámor nyilai 8.0 - Mirika és Leonard

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.