Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Magánküldetés] Ámor reversed

2 posters

Go down

[Magánküldetés] Ámor reversed Empty [Magánküldetés] Ámor reversed

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Szept. 27 2018, 16:56

Részvevő: Dr. Kayaba Natsuko "Nia"



Azt mondtad ugye, hogy fel lehet téged venni barátnak? Azt is mondtad ugye, hogy benne vagy bármilyen ökörködésben. Hát, kedves Nia.. Vigyázz mit kívánsz!
Egy szép délutánon üzenetet kapsz

Arabel írta:Kedves Nia
Tudnál nekem segíteni? Hosszabb ideig tartó munkát kaptam, és addig nem tudok a két lököttre vigyázni. Megtennéd nekem, hogy vigyázol rájuk? Holnap kellene átvenned őket.
Nagyon hálás lennék!
Arabel

Az üzenethez pedig hozzá tartozik még egy koordináta, az első szint főtere közelében egy kis utca, ahol találkozni szeretne(/ének) veled.


Ott pedig milliószor hálálkodva a gondjaidra bízza a két bajkeverőt, akik szokásukhoz híven fapofával ácsorognak, és semmi jelét nem adják, hogy érdekelné őket az egész.
Csakhogy: teljesen mindegy, mit találsz ki, ez a kettő vagy ásítozik, vagy éppen elindul, hogy valami bajba keverje magát, egyszer-kétszer el is tűnnek a szemed elől. 

Amikor utoljára rájuk találsz gyanúsan mosolyognak, és próbálva titokban csinálni a dolgot, oldalba is bökik egymást olykor, mintha veszekedni akarnának, csak nem szeretnék, hogy észrevedd.
Idegesítő, de ugyanakkor legalább izgalmas, ugye? 

/No határidő, írj nyugodtan amikor szeretnél, de azért ha lassan is, de haladjunk Smile /
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldetés] Ámor reversed Empty Re: [Magánküldetés] Ámor reversed

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Csüt. Szept. 27 2018, 17:35

– A pillanat, mikor a user fellövi a Wellhello Apu vedd meg című számát, igazi fórumtörténelmi pillanat. Ez pedig nem jelenthet mást, mint a Nia-Ámor 2.0-ás játékot. – Valóban ezt jelenti, hiszen a doktornő ugyan úgy tervezte, hogy otthon játszik fedett pályás plafonlesést, ám ezt hamar felborítja Arabel levele. – Melyben engem egy pillanatra sem említ. Én már ne is segítsek neki? – Összekapja tehát magát, kicsattog a megadott koordinátákra, megölelgeti Ara babát, végül átveszi a két kölyköt és mosolyogva megvárja, míg a nagy testvér látótávon túlra kerül. Ekkor ugyanis felcsapja a Csini Bigyót™️, mielőtt megölelgeti a két gyereket, és kézen ragadja őket.
– Szasztok törpék. Na meséljetek, mit rosszalkodjunk ma. Mihez volna kedvetek? Lelazulunk gyerekek, csak ne vesszetek nagyon szem elől, de amúgy minden baromságban benne vagyok. – Ezt hitelesítendő felkapja a két kölyköt a két vállára, s úgy indul el, mint aki tudja mit is fog csinálni. Persze inkább a kölyköktől várja ezt a megoldást, úgyhogy csak össze-vissza korzózik, míg ki nem bökik mit akarnak.
– Mert abban bíztunk, hogy majd Nia Momsága a szigor vonalán fog mozogni? Kár volt Ara~chan. Kíváncsi vagyok, vajon a kölykök hallanak-e! Cupidóóó! Hallasz? – Kagura ugyan kiabál a gyerekeknek, Nia azonban egészen mást tervez. Előkapja az überkirály retinavédő kéziműszert és Yaka fejére teszi.
– Majd visszakérem. Addig is találjuk ki, hogy mit is akarunk nyomatni, mert szerintem ami, nekem szórakoztató, az nektek nem biztos, viszont fordítva valószínűbb, szóval rátok hagyom a tervezést okoskák. Addig is mit szólnátok, ha vennék nektek fagyit? – Ezzel az amazon a közeli fagyishoz dobja magát, majd vesz két tölcsért, s mire visszafordul, a két jómadár el is veszett. Felcsapja hát a Hentest, hátha Kagura figyelt, ám egy hang sem hallatszódik. Árulás történt, mert, ha Kagu nem beszél, akkor vagy tényleg halott, vagy messzire csatangolt ő is. Aztán nagy nehezen meghallja a szellemlány hangját, s annak mentén megleli az elveszett gyerekeket.
– Szerintem simán benne lenne a Boss bármiben, úgyhogy ettől egy percig se tartsatok. Csak bátran tessék bármibe belevinni. Úgy kell neki a tapasztalat, mint szívbetegnek egy szexi ápoló. Csá boss! – Nem látja Kagurát, de a hangjából ítélve éppen a két kölyök mellett ácsoroghat. Így aztán ő is odalép a két jómadárhoz, akik bökdöséssel próbálják elterelni a figyelmét. Túl nagy ezekben az összhang ahhoz, hogy veszekedjenek, meg aztán a vigyorukat sem tudják időben letörölni. Ami neki nem is baj, elvégre legalább jól érzi majd magát.
– Hoztam két fagyit. Kitaláltátok már, mit akartok csinálni? – Ezek után átnyújtja az édességet, s visszaveszi egy percre a napszemüvegét, hogy megcsodálhassa Kagura vásott kölyök mosolyát, meg a bárgyú integetését. Legalább jól érzi magát. Aztán visszaadja a szemfedőt Mako-nak, méghozzá eléggé direkt, nem annak, akiről levette. – Amúgy melyikőtök melyik? Ki Ámor és ki Cupido?
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Magánküldetés] Ámor reversed Empty Re: [Magánküldetés] Ámor reversed

Témanyitás by Ronye Arabel Szer. Okt. 03 2018, 23:53


Az ölelgetésre a két fiú a tőlük megszokott minimalista reakciót adja: Pókerarccal bámulnak. De ha valaki figyel észrevehet egy apró rándulást a szájuk szélén, ami jelzi, hogy kifejezetten jól esik nekik a dolog. Természetesen tökéletes összhangban.
Kagura kiabálását természetesen nem hallja a két kölyök, Nia kérdésére viszont megeresztenek egy pislogást, és kórusban válaszolnak
-Mókázni!- Mi mást akarnának, nem igaz?
Az az időintervallum, ameddig Nia a fagyishoz megy, éppen elég. A két fiú nem sokat figyel Kagurára néhány meglepett pislogáson kívül, mely szerint "Mi a csuda?", és "Ez ő?" meg "Biztos nem ő!". Ugyanis megakad a szemük egy ablakon, amin épp most mászott ki egy köpenyes alak.
- Ez Ő! móka lesz! - közlik tökéletesen egyszerre.
Emiatt állt be az említett csendben egymást bökdöső állapot.
De túlságosan izgatottak lettek, hogy magukban tudják tartani a dolgot, mikor Nia kérdezett, kibukik a válasz:
- Szerelmeseket fogunk összehozni! -
Aztán a következő kérdésre megint kórusban felelnek, kétszer egymásután.
- Ámor! -
- Cupido!-cNem a levegőbe beszélt Arabel, mikor azt mondta, ők sem tudják ki kicsoda.
- Segíthetsz - jelentik ki. Csak az a kérdés, hogy hogyan, és mi az első lépés. Na meg hogy belemész-e a játékba.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldetés] Ámor reversed Empty Re: [Magánküldetés] Ámor reversed

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szer. Okt. 10 2018, 10:59

Van valami aranyos abban, hogy Niának két bajkeverő kölyökre kell vigyáznia és ezt alighanem az amazon is érzi, mert mindent megtesz, hogy megszerettesse magát ezzel a két lököttel. Még Kagura is elkövet mindent, hogy összehozza a dolgokat, habár a fiúk hamar figyelmen kívül hagyják.
– Meh. Majd nem fognak, mikor látják a zsenialitásomat. Istennői mivoltomban mellettem nem lehet elmenni. A nagy J-nek, – annak, kinek nem mondjuk ki a nevét, mert ez egy szent fórum, – neki sem sikerült. Majd pont Ámornak és Cupidonak sikerülni fog. – Mindenkinek volt egy olyan érzése, hogy van igazság abban, amit a szőke szellemlány mond. Ami viszont még Nia fagyijánál is jobban lekötött mindenkit, az az a pillanat lehetett, mikor a két gyerek kinézte a következő szerencsétlen áldozatát. – Akiről marhára reméljük, hogy nem Ká, mert az sok szempontból fura lenne. A doktornő azonban elmosolyodott, mikor az ikrekben felugrott a szokásos program. Ugyanaz a vásott kisgyerek vigyor rajzolódott rá, ami a szellemlányra is, így levette a hátáról az ordenáré darabolót, a két gyerek kezébe adta, mint egy felelősségteljes felnőtt – gondosan ügyelve arra, hogy ketten fogják a fegyvert, mert különben hol a móka? Mindezek után átlépett oda, ahol Kagurát hagyta, s mintha pontosan tudnák hol a másik, egymásnak vetették a hátukat, aztán egy széles vigyor keretében közölték.
– Vénusz. – Bukott ki Nia száján.
– Fortuna. – Vágta rá Kagu. Aztán közösen ejtették ki a szavakat.
Szolgálatra jelentkezik. – Igazi öröm szaladt rajtuk keresztül, hogy ezt ilyen szinkronban képesek voltak megcsinálni, de hát lassan másfél-két éve együtt vannak, szóval időszerű volt a spontán hülyeségben összhangot teremteniük.
– Mi a terv kölykök? Menjek és kapjam ki az ablakból a jóembert, aztán vigyük el valahova? Vagy én a cipeléshez kellek? Vagy keressek párt neki? Ja, tartsátok magatoknál a Hentest. – Ezzel menüt intett, s előkapta azt a fegyvert, amit a gyerekek már ismerhettek. Elég volt az neki ahhoz, hogy leüssön valakit. – Ha nálatok van, akkor majd tudok Kagurával üzengetni. Nagyobb terepet tudunk úgy lefedni. Hallasz szöszke? Te vagy a postás. – Körülbelül épp annyira zavarta, hogy a gyerekek hülyének nézik, hogy semennyire, ezért hangosan szólította meg Kagut, méghozzá nevén nevezve.
– Megszólítottál. – Sikkantott Fortuna, de persze ezt csak a fiúk hallhatták, ha… – HK postaszolgálat szolgálatra jelentkezik Ámor és Cupido nagyuraknak.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Magánküldetés] Ámor reversed Empty Re: [Magánküldetés] Ámor reversed

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Okt. 11 2018, 19:49

Bocsi, Kagura, úgy látszik izgalmasabbnak találták az ablakból kimászó alakot.
Amikor viszont Nia a kezükbe nyomja a fegyverét értetlenül pislognak egyet rá, egyet egymásra.
Mióta ismeritek a két kölyköt először mosolyodnak el úgy igazából, szélesen (meglepett "ÚRISTENMEGSZÓLALT" pislogás után Kagura felé) a bemutatkozásotokra. Értékelik, hogy benne vagytok a buliban.
Felnevetnek Nia ötleteire.

- Nem! - jelenti ki az egyik
- Én mondom el! - kardoskodik a másik.
És két hasonló hangvételű kör után végül tényleg ő fejti ki az ötletet.
- Írni kell két levelet. Aztán adni egy cetlit a sweat dreams pincérének a trükkkös iránytűnkkel. - közli, mire a másik félbeszakítja
- Te vidd be a leveleket, és egyet tegyél le a szobában, egyet meg az ajtó elé! - kér (?). De közben már elő is került három papírdarab, és mind a ketten írni kezdenek egyre, majd Nia kezébe nyomják őket. A harmadik laphoz csak Mako ér hozzá, míg Yaka kíváncsian pislog Kagurára.
- Te meg figyelheted majd merre járnak. -

Az emlegetett épület egy fogadó. Bemehetsz a hagyományos módon, plusz pont, ha más úton ninjázol be, például a nyitott ablakon.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldetés] Ámor reversed Empty Re: [Magánküldetés] Ámor reversed

Témanyitás by Ronye Arabel Vas. Nov. 11 2018, 18:37

A küldetést játékosi inaktivitás miatt lezárom. Ennyi körért jutalom nem jár, esetlegesen nyitott vagyok folytatásra.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Magánküldetés] Ámor reversed Empty Re: [Magánküldetés] Ámor reversed

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.