Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Az Öreg

+5
Wardowar
Ridd
Robiizmus
Saya
Glitch
9 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Chakna Vas. Szept. 10 2017, 13:19

Nem válaszolok Robiizmus kérdéseire, csak bólintok, hogy igen, követnek, és megrázom a fejemet, hogy nem tudom kik. Közben halkan sóhajtok, mert így, hogy suttog esélytelen kivenni, hogy mennyien lehetnek, milyen távolságban… Így azt sem, hogy van-e időnk eltűnni a fák között, és felkészülten várni, hogy megtudjuk ki követ minket. Sajnos elég komoly előnytől esünk el így… Ami azt illeti, hogy tegyünk úgy, mintha semmi-sem történt volna... megfontolandó ötlet lenne, hogy a meglepetés ereje nekünk kedvezem.
Viszont nincs időm válaszolni. Merthogy ahelyett, hogy a meglepetés erejével mi tudnánk váratlanul lefegyverezni az ellenfeleinket, ők lepnek meg bennünket…
A pillanatnyi csendben viszont hallom, és felismerem az ideg pendülését… De nem tudom elég gyorsan megállapítani honnan, és merre lőttek… Saya lábát eltalálták, és hamarosan meg is jelenik az apró… manócska? Igyekszem egy pillanat alatt felmérni a helyzetet: Riddre támadt egy lény, és vannak még többen is a közelben. A legjobb talán az lenne, ha kicsit el tudnék távolodni a többiektől: Én nem világítok, így van rá esély, hogy ne lássanak meg. Csakhogy még legalább 6 kis manócska van, akik biztosan észrevennék, ha megpróbálnék eltűnni.  A fák között rejlő manókat nem hiszem, hogy a többiek észrevették, úgyhogy amilyen gyorsan csak tudom készenlétbe helyezem az íjamat, és megcélzom az egyiküket, a lehető legjobban látszó testrészén. A többit remélem addig elintézik a többiek...

És szerencsém is van (ilyen körülmények között arra is szükség van, hogy eltaláljam), a nyíl beleáll a kis manóba, és remélhetőleg el is pixelezi azt.

/ Találat az egyik fák között rejtőző manóba, 32 sebzés, közben aktiválom az "Egy lépéssel előtted" képességemet is./
Marad: 30 CSP ha jól számolok.


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 10 2017, 13:24-kor.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal9545/9700[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 10 2017, 13:19

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Glitch Vas. Szept. 10 2017, 19:04

1 hét haladékot kaptok még, aztán továbbmesélek
Bármikor vissza lehet csatlakozni és nincs büntető karaktertöbblet sem


határidő: 2017.09.17 18:00
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Robiizmus Vas. Szept. 10 2017, 19:08

Chakna nem igazán bőbeszédűen, de sikeressen elmondta, hogy eltaláltam követnek, de senki se (legalábbis ő biztos) nem tudja, hogy kik a kedves vendégeink. Vagy mégse olyan kedvesek? Mikor azt veszem észre, hogy már meg is támadtak minket, ami a legroszabb, hogy konkrétan az orrom elött támadtak, és nem tudtam mit tenni... Sayaba lőttek egy nyílveszzőt, és Riddbe meg beleszúrtak egy kést. Senki se tudott elég gyorsan reagálni, hogy kivédjünk legalább egy rámadást is. Észre veszek még pár ilyen kis lényt, de nincs idő azon töprengeni, hogy mennyien vannak!

Ekkor már Chakna lő is. ~El sem hiszem, milyen gyorsan reagált... hozzá képest lassú vagyok...~ de gyorsan össze szedtem magamat, és felkészültem, hogy harcoljak. A szívem a torkomban dobogott, a kezeim megremegtek és elkezdtek izzadni. Ilyet azelött még nem tapasztaltam magamon. Talán ezt nevezik félelemnek? Nem, nem félek. De nagyon izgulok, és elkezdett a vérnyomásom felszaladni, éreztem ahogy elöntötte a testemet a meleg, és az energia. Végre. Az adrenalin! Erre vártam, már épp ideje! Ezzel az adrenalin bombával az idegességem egyszerre eltűnt, és felkészültem a harcra. A lehető legközelebbi koboldot, vagy tudom én mit kinéztem magamnak és felvettem az alap állást.

~Eljött az idő, hogy igazán harcoljak! Még úgysem volt alkalmam ilyen harcra! Most többen vagyunk, és az ellenfeleink is többen vannak, sőt ők még úgy, ahogy szervezettek is!
Rászorítottam a markolatra, kicsit előre billentem, majd neki idnultam elösször csak egy lassú lépéssel és hirtelen nekiiramodtam az ellenfélnek, kardomat job fentre emeltem, hogy elég nagy lendülettel oldalassan vágjak. Mikor odaérek a kis szörny elé a futásból szerzett lendülettel hasítok a kis lényre, majd gyorsan hátraszökkeneék két-három lépést akár, hogyan is sikerült a támadás azért, hogy az ellentámadáshoz ha túl élte a közelembe keljen első sörban férkőznie, és addig letudjam megfelelően reagálni a támadást, ha meg szétfoszlott pixelekké akkor isten tudja miért...

[Elnézést a késlekedésért! Ha elég jó a szövegértelmezésem (ami a mai napon ha nem menne, nem is lenne meglepő) akkor 29CSP maradt, mert minden támadás anniy CSP-t igényel ahányas a szintünk és mivel én hatos szintű vagyok, így minusz hat CSP. Ha jól emlékszem/illetve értelmezem (Kicsit belekukkantottam a szabályzatba, de az is reggel volt XD)Very Happy]
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal538/600[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (538/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Robiizmus Vas. Szept. 10 2017, 19:10

Chakna nem igazán bőbeszédűen, de sikeressen elmondta, hogy eltaláltam követnek, de senki se (legalábbis ő biztos) nem tudja, hogy kik a kedves vendégeink. Vagy mégse olyan kedvesek? Mikor azt veszem észre, hogy már meg is támadtak minket, ami a legroszabb, hogy konkrétan az orrom elött támadtak, és nem tudtam mit tenni... Sayaba lőttek egy nyílveszzőt, és Riddbe meg beleszúrtak egy kést. Senki se tudott elég gyorsan reagálni, hogy kivédjünk legalább egy rámadást is. Észre veszek még pár ilyen kis lényt, de nincs idő azon töprengeni, hogy mennyien vannak!

Ekkor már Chakna lő is. ~El sem hiszem, milyen gyorsan reagált... hozzá képest lassú vagyok...~ de gyorsan össze szedtem magamat, és felkészültem, hogy harcoljak. A szívem a torkomban dobogott, a kezeim megremegtek és elkezdtek izzadni. Ilyet azelött még nem tapasztaltam magamon. Talán ezt nevezik félelemnek? Nem, nem félek. De nagyon izgulok, és elkezdett a vérnyomásom felszaladni, éreztem ahogy elöntötte a testemet a meleg, és az energia. Végre. Az adrenalin! Erre vártam, már épp ideje! Ezzel az adrenalin bombával az idegességem egyszerre eltűnt, és felkészültem a harcra. A lehető legközelebbi koboldot, vagy tudom én mit kinéztem magamnak és felvettem az alap állást.

~Eljött az idő, hogy igazán harcoljak! Még úgysem volt alkalmam ilyen harcra! Most többen vagyunk, és az ellenfeleink is többen vannak, sőt ők még úgy, ahogy szervezettek is!
Rászorítottam a markolatra, kicsit előre billentem, majd neki idnultam elösször csak egy lassú lépéssel és hirtelen nekiiramodtam az ellenfélnek, kardomat job fentre emeltem, hogy elég nagy lendülettel oldalassan vágjak. Mikor odaérek a kis szörny elé a futásból szerzett lendülettel hasítok a kis lényre, majd gyorsan hátraszökkeneék két-három lépést akár, hogyan is sikerült a támadás azért, hogy az ellentámadáshoz ha túl élte a közelembe keljen első sörban férkőznie, és addig letudjam megfelelően reagálni a támadást, ha meg szétfoszlott pixelekké akkor isten tudja miért...

[Elnézést a késlekedésért! Ha elég jó a szövegértelmezésem (ami a mai napon ha nem menne, nem is lenne meglepő) akkor 29CSP maradt, mert minden támadás anniy CSP-t igényel ahányas a szintünk és mivel én hatos szintű vagyok, így minusz hat CSP. Ha jól emlékszem/illetve értelmezem (Kicsit belekukkantottam a szabályzatba, de az is reggel volt XD)Very Happy]
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal538/600[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (538/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 10 2017, 19:10

The member 'Robiizmus' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Saya Kedd Szept. 12 2017, 12:31

Izé...
Hugi...
Te értettél bármit is abból, ami itt történik?
~Őszintén? Nem.~
Szinte látom magam előtt, ahogy karba font kézzel rázza a fejét szomorúan. ~Kezd ez az egész már túlságosan is művészi lenni, a túlságosan művésziben pedig az a baj, hogy az átlagember nem érti. Meg az ilyen kislányok sem, mint mi vagyunk, még úgy se, hogy az átlagnál műveltebb vagyok. Bocs, nem tudok segíteni.~
Jól van, nem baj. Vagyis, annyiban baj, hogy oké, megoldjuk végülis, de nehéz úgy megoldani bármit is, hogy tudnám, mi történik. Mármint most lehet, hogy a mese jellegéből fakadóan, de akármi is támadt ránk, hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, hányan lehetnek, mert hol ennyit, hol annyit látok, a kinézetük meg ugyan nagyjából rendben van, de elmosódott, mondjuk ez lehet a sötétség miatt. Vagy mégis volt valami abban az italban, amit az öreg adott. Sad
~Ha jól értelmezem, itt harc kezdődik egyébként, szóval ideje lenne csinálni valamit. Apropó, most akkor vajon az a nyíl ott van a lábunkban, vagy nincs, és mit csinál? Lusta vagyok visszalapozni .-.~
Hmm? Milyen nyílra gondolsz? Meg milyen visszalapozás? O.o
~Áh semmi. Csak lőj valahova, ahol mozgást látsz és nem világít.~
Jaa, oké. Már látom, persze. Chakna is már mozdulatba lendült, hallom a húr pendülését. Aww, úgy szeretem ezt a hangot! Igyekszem nem mozogni, mert most nem tudom, mi is a helyzet, csak előhívom a menümből a fegyverem. Milyen jó, hogy itt ilyen könnyen mennek a dolgok! Felhúzom, ahogy tanultam, ahogy élek már évek óta, és végigpásztázom a sötétséget egészen addig, amíg meg nem pillantok valami manófülű akármit, aztán lövök én is. Csak egyet enged most, a következő nyilat idő, mire rárakom a húrra, és remélem, sikerült. .-. Nincs kedvem harcolni.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal3807/4100[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 12 2017, 12:31

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Glitch Hétf. Szept. 18 2017, 12:15

Chakna: a megcélzott "manócska" (#5) mellkassal veszi le a röppenő nyílvessződ, és annyira meglepődik, hogy rögtön hanyatt is dobja magát, ami rá nézve nem túl előnyős 3 méter magasból, és még csak annyi mázlija sincs a nyavalyásnak, hogy a puha avarra zuhanjon: az egyiket a nyilad adta, a másikat a kiálló gyökér alant.
De neked se kell szégyenkezned, épp hogy elhátrálsz, hűlt helyedre máris hasonló tollas vessző fúródik, csak centikra vétve el téged.

Saya: borzalmas ez az állandó harciaskodás, még csak meg se kérdezik, szeretnél-e megtámadva lenni! Nem is hat meg téged különösebben a körötted folyó esemény, még akkor sem, ha egyik lábfejed krisztusi módra szegezi valami a földnek, vagy hogy érkezik a rákövetkező, szemtelen módon röppenve át az íjad megfeszült teste és az in között, pocakon találva el. Cserébe egy másik kellemetlenkedő szörnyecske (#6) bukik le az ágak közül, a kilőtt vessződ nyomán, s még a levegőben elviszi a szél kis, rózsaszín poligónjait, bár ezt te már nem láthatod

Robiizmus: a lehető legközelebbi "kobold" (#1) épp az imént mártotta meg fegyverét Ridd hátában, pont az orrod előtt, nagyon nem kell keresned az ellent, távolság se sok van köztetek, talán három lépés ha terpeszkedik kettőtök közt, magasba emelt katanád súlyos sebest hasít az apró testbe, de az még nem adja meg magát: élesen visít, mint, akit őlnek. Mert hát pont az történik.
Hátrább szökkensz, a "kobold" pedig hörgős, sírós hangon fordul irányodba, s nyes a levegőbe.
Szúrást érzel az oldaladon, de nem a te "koboldod" ért el: amíg te emezzel foglalkoztál, egy másik
(#2) egyenest beléd botlott, szinte átesik rajtad, gyilokja így is felsérti az oldalad.

Ridd alig, hogy elszenvedte az orvtámadást, máris újabb szörny (#3) szökken - ezúttal - elébe, durva, egyenetlen pengéje felfénylik a lány bőre közelében. Vajon lesz valaki, aki még időben észreveszi, és megmenti, vagy a mellkasába is kap egy piercinget?

Minden sikeres.
Goblin #5 és #6 megmurdált.
Goblin #1 [Küldetés] Az Öreg - Page 2 Hpcsikd
Goblin #2 [Küldetés] Az Öreg - Page 2 Hpcsikd
Goblin #3 [Küldetés] Az Öreg - Page 2 Hpcsikd
Goblin #4 [Küldetés] Az Öreg - Page 2 Hpcsikd
Goblin #7 [Küldetés] Az Öreg - Page 2 Hpcsikd

Saya (Közelharci sebzés: 8, Távolsági sebzés: 60, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 11, Távolsági sebzés: 32, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ridd (Sebzés: Z:59 / S:64 / P:70, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.5 SP kiskörönként.))=> 2 SP ebben a körben
Robiizmus (Sebzés: 12, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Saya (30. szint): 125/145 HP, 60 páncél, 95/125 CSP 
Chakna (20. szint): 54/55 HP, 15 páncél, 30/60 CSP 
Ridd (19. szint): 115/140 HP, 65 páncél, 80/80 CSP
Robiizmus (6. szint): 22/50 HP, 0 páncél, 29/35 CSP
Sayán, Ridden és Robiizmuson aktiválódott 1-1 Vérontó Méreg (-5 ÉP/kör)

Határidő: 09.24. vasárnap 23:59


A hozzászólást Glitch összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 18 2017, 21:26-kor.
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Ridd Hétf. Szept. 18 2017, 18:05

- Nem vagy egy szégyenlős csitri, ha máris azt akarod hogy megdolgozzalak. - Jegyezte meg fennhangon, egy féltéglás mosollyal az ábrázatán. Ezután úgy tűnt egy ideig nyugtotok lesz. A felfordulást kifejezetten élvezte, ahogy bujdostak, támadtok. ő csak állt és figyelte miként is védekeztek, épp csak a pattogatott kukorica hiányzott a kezéből. A jó dolgokból ő sem szívesen maradt volna ki, és tudta jól, a kisujját sem kell mozdítania mindezért. Jobbra pillantott, az ábrándos manó képébe, ajkait csókra csücsörítette és egy csattanós légpuszit küldött neki, amikor érezte a vállain az ujjakat, majd az éles nyomást a mellkasába. A szemei kidülledtek, a pupillái kitágultak, az ajkaira harapott miközben hangos nyögés szakadt fel a torkából. A lábait összezárta, combjait feszesen összeszorította. Teste pedig lágy rángatózásba kezdett….
- Olyan kár… - Dőlt hátra, még inkább bele feküdve a kardba, vagy épp fegyverbe. Hátra nyúlt a kezével, és azt amelyik megáldotta pengéjével egyszersmind grabancon fogta, majd maga elé rántotta.
- Gyere te rusnyaság! Én a tiéd, te az enyém. – Azzal megcsókolta, már amennyire erre volt lehetősége, majd a fejét szimplán egy közel hozzájuk lévő éles szikla szélébe verte. Ha többször kellett, hát többször. Nem foglalkozott addig mással. Csakis friss szerelmével. Ha végzett, felállt mintha mi sem történt volna, még a ruháját is leporolta, úgy mint az úri hölgyek. Lomhán körbepillantott. Majd oda szökkent egy másik goblinhoz.
- Biiiizzz… - Berregget mint egy rovar.
- Gyere csak, itt vagyok, én vagyok a fény a sötétben én vagyok a lámpásod te csótány. A bűvköröm majd elvarázsol és PITS. Csak repülj nekem, és meglátod milyen jó lesz majd neked. – A szemei kidülledtek, és azt hiszem neon csövet játszott. Ahogy a fénye elvakítja és csábítja a rovarokat. Bár gesztusaiban meg pont olyan volt, mint egy elvakult légy.


/Glitch-kun. Értékelem a rímeket, és hangzatosak is voltak. De többször kellett neki futni a szövegnek, hogy sikerüljön összerakni. ^^" A kevesebb néha több. :3 Mindez csupán építő kritika. Smile/
Ridd
Ridd
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2016. Nov. 14.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal10/1700[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (10/1700)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Ridd Hétf. Szept. 18 2017, 18:46

dobás
Ridd
Ridd
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2016. Nov. 14.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal10/1700[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (10/1700)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 18 2017, 18:46

The member 'Ridd' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Chakna Vas. Szept. 24 2017, 17:01

Húzhatnám tovább a húrt Riddnél, de felesleges volna.
Egyrészt annyira azért nincs felvágva a nyelvem, hogy sokáig tudjam tartanimagam egy szópárbajban, másrészt pedig nem is igazán van ínyemre hogy még komolyabban belemenjünk ebbe a témába. Úgyhogy csak mosolygok, átlag embernek kifürkészhetetlenül. De van egy olyan sejtésem, hogy ő ért annyira a metakommunkációhoz, és a testbeszédhez, hogy lássa: nem folytatom  a szavak csavargatását, de nem azért, mert legyőzött.

Úgy látszik én kapcsoltam először, de lassan a többiek is felocsúdnak. 7 manócskánk van, ebből 2-t sikeresen elpixeleztünk, és egy megsérült. Csak tartson ki a szerencsénk, és talán hamar megoldjuk ezt a kellemetlen szituációt.… Nem sok következtetés vonható le, Saya kicsit zavarodottnak tűnt, de végül ő is eltalált egy gblint, Robi pedig pont olyan, mint a kazamatában volt, amikor Outát kerestük. Csak most mintha kevésbé hevesen ugrana fejest a küzdelembe.
Én pedig épphogy megúsztam egy nyílvesszőt, miután szerencsére sikerült eltalálnom az ágak között bújkáló manócskát. Jó lesz figyelni...
Egy megállapítást azért tehetek… Ridd veszélyes. Komolyan. Ahogy a manó fejét a sziklába verte… Akkor is, ha nem igazi élőlényről van szó, hanem tulajdonképpen egy programról… Nagyon komoly agresszióról árulkodott. Az eddigiekel összerakva pedig… sose lehet tudni, hogy mikor veszi a fejébe, hogy minket szeretne ugyanígy "magáévá tenni"…  Jó lesz komolyan rajta tartanom a szemem.
Közben elengedem a második nyilat is, most Robizmusról leszedve a manócskát, ha eltalálom. És az előző esetből okulva, most is szinte azonnal ellépek onnan, ahol eddig álltam, meg sem várva, hogy célbaérjen, vagy célt tévesszen a nyílvessző. A franc egye meg, hogy ennyire fárasztó ez a szituáció...
Jobban kéne a kitartásomra ügyelni...


/ Találat, 36 sebzés Goblin #2-re/


A hozzászólást Chakna összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 24 2017, 17:02-kor.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal9545/9700[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 24 2017, 17:01

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Glitch Hétf. Szept. 25 2017, 15:05

Saya, Robiizmus?
Legkésöbb köv. hétfőn (okt.2.) tovább mesélek, ha írtok, ha nem
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Robiizmus Szer. Szept. 27 2017, 22:03

-Ejj a fene!
Riatdam meg a "kedves" gonlintól és a késtől a hátamba, de Chakna máris rá lőtt, így én koncentrálhattam egy ellenfélre, és reméltem, hogy ezt az egy küldetést még túl élem.
~Már-már ironikussan sok ilyesfajta küldim van. A kazamata most ez... ténxleg figyelnem kéne az életemre... milyen gyorsan változnak a dolgok... bár az biztos, hogy legalább harcban halok meg, de nem itt az elején kéne. Mert azért nem jár semmijen tisztelet, semmi... mindenki elfelejt, vagy csak elretentő példaként tekínt rád...

-Most már tényleg véged lesz Te kis mocsok!
Üvöltök a kis goblinomra, (#1) és újra előre dőlök majd neki rohanok és célom szerint megpróbálom kiütni a kezéből a kardját vagy milyét, és ha ez sikerült egyenest a fejébe szúrnám a kardom, hogy átdöfjem a fejét, hogy a pengém éle épp a két szeme között legyen és lerántanám a kardomat, hogy kettőbe vágjam, majd még gyorsan lefejezném.
-Na és ez milyen? Remélem ízlik a kardom. Mert ez a Te utolsó vacsorád! Jóétvágyat kívánok! És jóéjt... örökre.
Ha ezzel kész vagyok, gyorsan körbe nézek, de folyamatossan mozgok össze-vissza kiszámíthatatlanul, hogy ha lőnek ne találjanak el ha megpróbálnának.
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal538/600[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (538/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 27 2017, 22:03

The member 'Robiizmus' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Glitch Pént. Okt. 20 2017, 08:44

Ridd kezei közt morogva-visítva tépi magát a goblin #1, hiába lóbálja a hátadból kiszabadult pengét, nem talál el, és mielőtt a kezedbe mélyesztené a fogait, pozdorjává zúzod a szikla szélén.

Chakna nyilával szembe találkozik az esésből épp feltápászkodó goblin #2, még épp érthetetlen krákogó-sivító hangján dohóg.

Robiizmus már csak hűlt helyét találja Ridd támadójának, így aztán már az sem számít, hogy a mozdulat mellé megy, hiszen a lány tesz róla, hogy a goblin #1 ne legyen gond a továbbiakban

A két elesett goblin halála a többieknek is jól látható volt Ridd fény-aurájában, gurgulázó-visító hangon egymást túlharsogva fedik fel magukat a még életben lévő támadóitok.
Ágak reccsenek, puha puffanások az avarban, száraz leveleket kavarnak fel az apró lábacskák, lassan a egyre távolabbról.
Aztán úja elcsendesedik az erdő, csak egymás lélegzetvételét hallani
Ahogy elül bennetek a felfokozott állapot, a méreg eloszlik.
Álltok a sötétben, Ridd halványka fényében, Saya pislákoló lábai szomszédságában.

Mit tesztek, hogy tovább? A goblinok után eredtek, vagy visszatértek a keresgéléshez?
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Ridd Vas. Nov. 12 2017, 19:26

A legújabb szeretőm, néhány rángás és egy harsány visítás után eltávozott a túlvilágra. A rajtaütés hamar kudarcba fulladt és a megmaradt pár goblinról gyanítom, hogy társakat hív. Ami viszont biztos, hogy egy fészekben voltunk, vagy legalábbis egy fontosnak mondható területen, a kelta rajzolat is erre mutatott. A gondolatokat nem volt okom megosztani, de bevallom nem is foglalkoztatott túlzottan. Kell erre lennie egy viskónak. A kívülről romosnak mondott faházban pedig pár… fogalmazzunk úgy: üzletfelem. Ideje volna felkeresni őket, két pojáca így is lóg nekem és néhány láda arannyal. Vagy legalábbis kamatozott már annyit, hogy még épphogy megfizessék a szolgálataimat.
- Erre! – Szólaltam meg hangosan, határozottan, mint aki összerak valamit. Majd megindultam.
- Erre kell menni! – Vágtam keresztül egy bokron, és vékony ösvényt megpillantva. Slampos járással indultam meg rajta, bár nem izgatott tényleg követnek-e. Gyanús volt, hogy ismerhetem, a késtolvajunkat, hiszen az npc-ket a legkönnyebb felültetni, hiányosságaik miatt, Loki pedig pont ezekre „szakosodott”. Ha pedig nem, akkor is megkeresem a leecher-ek fészkét. Annyi bizonyos, hogy erre lesz. Végig csörtettem.
- Na~ Jobban járunk ha együtt maradunk nem? Hacsak nem akartok egy tinihorrorban megpurcanni. – Vigyorodtam el. Hiszen olyannyira tipikus volna, nem? Sötét van, és ahogy távolodok, úgy borul rájuk egyre inkább, míg az én sziluettem még mindig fényesen emeli ki fitt, egészségesen karcsú, de vonásaiban erős alakimat. Megfordultam, a válaszukat meg sem várva, indultam meg egyenesen az ösvényen, de a hangomat még hallhatták.
- Higgyétek el gyermekeim, akárhova mennék, ha egy barlangot is kéne keresni, még egy városi ház padlásán is megtalálnánk. – Hiszen a kezdő küldetések azoknak való, akik még az egyenes úton is képesek volnának eltévedni. Úgy írják őket, hogy a leghülyébbek is meg tudják csinálni.
Ridd
Ridd
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2016. Nov. 14.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal10/1700[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (10/1700)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Robiizmus Szer. Jan. 03 2018, 20:45

Kicsit meglepődtem Ridd stílusán. Bár nem tudom miért. Úgy gondoltam, hogy Ő is egy olyan, akinek nagy a szája, és csak játssza a keményet, de csak szájal. És csak addig, amíg szorult helyzetbe nem kerül. De itt más a helyzet.
~De nagyon utálom, ha Nekem dumálnak. De most élet híján nem lenne bölcs egyedül maradnom. De úgy csinál, mintha tudná, hogyan is néz ki ez a küldi pontosan. Pedig nem hiszem, hogy megcsinálta már. Talán tudna valamit? Nem hiszem. Maximum arra gondolhat, hogy úgyis jó irányba megy. az oké, hogy mindenképp odaér, de az út maga nem mindegy. Most kövessem? Nem tudok dönteni... Akkor majd megvárom a többiek döntését. Mert ha én elindulok, de csak én követem az még-rosszabb, mintha egyedül maradnék...
Hátra pillantok, hátha valaki elindul, vagy mond valamit. Ha elkezdik követni Riddet, akkor megyek én is.
~Ahogy nézem, amerre megy Chakna arra megy a lányka. Nah mindegy... nem tudom mi legyen... Meg amúgy is... még egy goblin nagyon jó lett volna... szívesen öltem volna meg egyet... Nem igazán kedvemre való ez a csapatosdi. De nincs mit tenni. Egyedül most nem éltem volna túl... De rájöttem, hogy az életpontjaimra sem ártana tenni... Végül is jó látni, hogyan harcolnak mások.
De végül is elkezdtem követni Riddet.
a kérdésére nem nagyon mondok semmit, max egy kicsit bólintok, h vettem. nem igazán vagyok beszédes kedvemben.  Az utolsó mondatra sem reagálok valami nagyon, csak megrántom a vállamat, s csendben megyek tovább.

~Lehet, hogy az életpontjaimat nem ártana vissza tölteni mielőtt nem késő. De mondjuk ha hirtelen megtámadnak, akkor is lesz talán egy kis időm. Kockáztatni is kell néha. De aggasztanak kicsit az itteni dolgok. Nem tetszik ez az egész.

(Helló, remélem még játékban vagyok! Very Happy Nincs sok kreativitásom, mert leszipojoznak, de azért megtettem ami tőlem telik Smile S most, hogy végre rám nem várunk majd türelmetlenkedek XD Very Happy )
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal538/600[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (538/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Chakna Szomb. Jan. 13 2018, 04:10

Nagyobb baj nélkül sikerült megoldanunk a helyzetet. Két goblint elpixeleztünk sikerrel, a többi pedig nem ugrott nekünk.
A kis goblinok ahogy jöttek, tovább is állnak szembesülve vele, hogy fölényben vagyunk. Hála az égnek… De ugye nem valami mástól ijedtek meg? Mire esetleg segítséggel visszaérnek, odébb állhatunk.  Na nem mintha eltűnni könnyű lenne úgy, hogy egyesek világítanak… Fene.. Több információt kellett volna valahogy kiszedni abból az öreg njk-ból…
Egy pillanatig csak meredten nézek Riddre, ahogy hirtelen megindul.
- Megköszönnénk, ha megosztanád velünk, miért vagy olyan biztos benne, hogy arra kell menni - szólok utána egyelőre egy lépést sem mozdulva, és nem is nézve körül mégegyszer támpontot keresve, hanem egyenesen rá nézve, várva a választ.
Nem fogok kötekedni, ha mond egy értelmes érvet, hogy miért éppen arra kell mennünk, de csak úgy vaktában nekiindulni az erdőnek akárhogy is nézem veszélyes.
Az nem lep meg, hogy Robiizmus egy pillanatnyi látható idegeskedés után végül utána indul. Ez igazából egy jó tulajdonsága… Nem ragaszkodik a büszkeségéhez, ha úgy ítéli meg, a helyzet azt kívánja, hogy félretegye. Csak jelen pillanatban másként ítéljük meg a helyzetet. Szerintem is fontos, hogy együtt maradjuk, de épp ilyen fontos az is, hogy ésszel, megfontoltan cselekedjünk, ne hirtelen ötletektől vezérelve.
Ha kapok értelmes választ, vagy  netán Saya máshogy gondolkodik mint én, és utánuk akar menni, akkor én is elindulok Ridd után. A többség szava végülis...
A nem, akkor elkezdek mégegyszer körülnézni a környéken. Folytatódna valamerre a fákra festett jelek?  Vagy esetleg van valami más nyom, ami odavezethet a késtolvajokhoz? Bármit, ami segít... 



// Elnézést a hosszú várakozásért >
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal9545/9700[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Glitch Szomb. Jan. 13 2018, 14:03

Ridd: a logika valóban azt diktálja, hogy a támadóitoknak errefelé kell legyen a szálláshelyük, de nyomát se látod ilyesminek a sötét erdőben. Áttörsz a bokros aljnövényzeten, de nem találsz rendezett örvényt se magad előtt se a közelben. Talán rémlik, hogy az egyetlen ösvény, amin jártatok egyre inkább elvékonyodott, visszahódította a természet, és további nyom híján eltűnt, felismerhetetlenné vált az irány.

Robiizmus: a rajtaütés közben beléd botló goblin nem kevés sarat levert rólad, s most itt-ott foltokban haloványan kiviláglik a bőröd természetellenes fénye, de éppen csak annyira, hogy még lásd, hova lépsz

Chakna: Hogy miért távoztak sietve a támadóitok, csak találgathatsz, de az elcsendesedett erdőben nem utal különösebben semmi az okára, üldözők sem tűnnek fel egyelőre.




Csend és sötétség honol az erdőben, csupán ti és a fatörzseken látható vésetek derengnek halványan. Ezek a jelek pedig viszonylag azonos távolságonként megtalálhatóak a fatörzseken. Na nem minden irányban: enyhén kanyarodó ösvényt képezve, vagy egyszerűen csak görbét alkotva, ki mit lát bele.
Akárhogy is, ha követitek vonalát, egyre több és több ilyen fa követi az "ösvényt", néha pedig fel-felsercen a levegő a kezetek mozgása mentén, apró kis szikrákat szórva, ha a görbe belső oldalára tévedtek, míg a külső oldalon láthatóan semmi veszély nem fenyeget.


Határidő: 1 hét, ha Saya ír addig, akkor kap külön mesét
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Glitch Hétf. Márc. 05 2018, 00:25

K1:

A nap már lemenőben, ahogy a Kezdetek Városából kivezető úton poroszkálsz.
Nem messze előtted, a kereszteződésben egy portékás kocsi vesztegel az út mellett.
Az igavonó csacsi most békésen legelészik a réten kipányvázva.
A kocsi ura pedig fütyörészve tesz-vesz, ki-be járkálva pakolja be az asztalokat, székeket, mire odaérsz.
- Jó estét kívánok kedves Fiam - köszön rád mosolyogva az öreg ember, hogy minden rác az arcán neked örül
- Oh, csak nem lemaradtál? Már záróra van, nem illik ám ennyit késni, ha ilyen fontos küldetésre vállalkozik az ember fia! - dorgál meg ugyan, de csalhatatlan mosolya mit sem fakul
- Ha sietsz, még utolérheted őket - mutat a Kezdetek Erdeje felé.
És lám, ha arra pillantasz, és miért is ne tennéd, akkor az arra vezető úton még épp elcsíped, ahogy egy kis társaság eltűnik az erdő első fái között
- Hozzátok el nekem azt a szép tőrt az erdő mélyén lévő romokból, és busásan megfizetlek téged is
- Ha gondod támad a sötétséggel, idd meg ezt a fiolát -
nyom a kezed be egy fehéren pulzáló folyadékkal teli, ledugózott üvegcsét

Ha nyakadba veszed az utat, te is egy-kettőre beérsz az erdőbe, látni ugyan nem látod már a kis csapatot, mert a kanyargós út elrejti őket, de a távolbavesző hangjuk még éppen megüti a füled.

Az út fura mód elfogy a lábad alatt, hogy az egyre sűrűbben sorjázó fák és borkok ették-e meg az egyre vékonyodó öszvényt, vagy csak a mostanra beállt sötétség trefált meg?

Míg így tanakodsz, kisebb csatazaj hangjai ütik meg a füled, az ösvény végétől nem is olyan nagyon messziről, s ahogy arra felé tekintgetsz megláthatsz a sötétben pár szellemként világító alakot. Emberi hangok és tipikusan Goblinok gurgulázó, vinyogó szavai jutnak el a füleidbe. Hallani még ugyan hallod, de oly távolról jön, hogy nem értheted.

Kisvártatva az utóbbi hangok és tulajdonosaik szélsebesen csapnak át a rengetegen, melletted elfutva, a legkevésbé sem foglalkozva veled.

Merre mész, mit teszel? Az erdőben teljes sötétség uralkodik. Ridd és Saya világító bőrrel talán az egyetlen támpontod, de a csapat, amit láttál 4 fős volt.

Chakna:

Alig indultok el a goblinokkal vívott harc után, Riddet, s a fákon lévő jeleket követve, Saya valamit megpillantva letér a "csapásról", jó pár lépésre becsatangol a jelölt fák közötti vonalon túlra és egyik pillanatról a másikra beleolvad a sötétbe, mintha szurokfalként ölelné körbe és nyelné le a sötétség.

Ridd és Robiizmus utána ered, hogy aztán ugyan ilyen különös módon nyelje el őket az éjszaka.
Egyedül maradtál.
Újra csend borul az erdőre, hacsak a erdőbe vezető ösvény felőli léptek neszezésére fel nem figyelsz.
Valaki közeledik.



Határidő: márc.11.éjfél

térkép:
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by K1 Hétf. Márc. 05 2018, 20:08

Mikor felébredtem megszokásból egy hatalmasat ásítottam majd lerúgtam magamról a takarót. Az ágy elég kényelmetlen volt azonban sokkal jobb a semminél. Kint az utcán nem biztonságos az éjszakázás ugyanis akadt néhány igen komisz emberke, akik még a szörnyeknél is szörnyűségesebbek. Megvakartam a pocakomat ugyanis meg tudtam volna enni egy hatalmas vadkant egyes egyedül. Megvakartam a fejemet majd elindultam a mosdó felé, hogy elintézzem az apró cseprő dolgaimat mikor is különös dolgokra jöttem rá. Az egyik miszerint nekem nem volt fürdőszobám a másik pedig nem kellett semmit sem elintéznem. Finoman fogalmazva ebben a világban nem kellett üríteni a játékosoknak sem pedig fürdeni. Mivel pénzügyileg nem igazán voltam eleresztve elhatároztam keresek magamnak egy jó kis feladatot. Nem kellett sokat tanakodnom egy idős férfi megbízott azzal, hogy oldjam meg a kártevő problémáját. Azok a nyamvadt egerek hozzá járnak sajtot majszolni és minden bútort megrágcsáltak. Bementem a kamrába és a saját szememmel láthattam mit műveltek azok a kis dögök. Más ételhez nem nyúltak csakis a sajthoz, aminek rendkívül erős illata volt. Csípőre tett kézzel próbáltam ki találni vajon mit is kéne tennem. Normál esetben csapdákat helyeztem volna le azonban az a módszer időigényes én pedig akkor voltam éhes. A másik szerint kerítenem kellett volna egy macskát, ami elintézi a piszkos munkát helyettem. Ez sem tűnt valami jónak így tovább törtem a kobakomat.

Egyszer csak feltűnt az egyik én meg bámultam rá, mint borjú az új kapra. Oly annyira meg volt illetődve, hogy mozdulni sem mertem. Halványlila fogalmam sem volt róla mit is kéne tennem. Lassan felemeltem a kezemet, hogy előhívjam a menümet mire a kis bestia hátat fordított nekem és menekülni kezdett. Nem maradt más választásom utána vetettem magamat és igyekeztem puszta kézzel elkapni. Megmarkoltam majd diadal ittasan felálltam azt gondolván ez nem is volt olyan nehéz. Viszont mikor kinyitottam az ujjaimat egy kisebb szem krumplit találtam ott. Vagy az egerek megtanulták az alakváltoztató képességet vagy én követtem el egy szarvas hibát. Nem mesze mellőlem halk cincogásra lettem figyelmes mintha cukkolni próbált volna az a kis bestia. Ismét üldözőbe vettem az egeret és addig rohangásztam, míg fejjel neki nem rohantam az asztalnak. Igaz nem éreztem fájdalmat, de olyan erővel sikerült becsapódnom, hogy a fenekemre huppantam tőle.
-Te nyavalyás sajt. Ha nem lennél nekem se lenne ennyi bajom. – és hírtelen megszállt az ihlet.
Bár elég nehezemre esett mind a három kiló sajtot megennem, de némi erőfeszítés árán sikerrel jártam. Az egér felmászott az asztalra körbejárta az üres tányért majd dühösen kiviharzott a kamrából. Az öreg sem volt valami boldog, de legalább megszabadítottam a kártevőtől én pedig jól laktam. Nem tudom mit rakhatott bele azonban majd leragadt a szemem olyan fáradt voltam, pedig nem rég keltem. Nagy nehezen sikerült visszabotorkálnom a szobámba, és úgy ahogy voltam bevetettem magam az ágyba. Mikor ismét magamhoz értem már jócskán benne jártunk a délutánban ám ezúttal nem voltam éhes. Fölkeltem megmozgattam a végtagjaimat majd elindultam kifelé a kezdetek városából. Tisztában voltam vele, hogy nem biztonságos odakint főleg nem sötétedés után, azonban erősödtem már annyit, hogy ne keljen féljek a vaddisznóktól. Ráadásul úgy terveztem, hogy nem megyek túl messzire a várostól így minimalizáltam a kockázatot.



Már lemenőben volt a nap mikor egy portékás kocsira leltem, ami az út mellett parkolt. A közelben találtam egy szamarat is, aki mit sem törődött a körülötte lévő dolgokkal vidáman legelészett. Gondoltam benézek, hátha találok valami értékes tárgyat vagy esetleg néhány hasznos gyógyitalt. A szerepjátékokban néhol fel szoktak bukkanni olyan szekerek, amiket szörnyek fosztottak ki és hátrahagytak benne valamit. Máshol faládákkal vagy poros köcsögökkel szokták tele rakni a pályákat. Nagyon jól jött volna nekem egy erősebb pajzs vagy pedig egy drágább ruha, ami megnöveli az életerőmet. Sajnálatos módon ennek a szekérnek még élt a gazdája, aki fütyörészve mindenféle széket meg asztalt pakolt kifelé. Amint meglátott mosolyogni kezdett és úgy fogadott mintha ezer éve ismertük volna egymást. Egy kicsikét zavart, hogy lefiamozott mert elég nagy lehetett a korkülönbség mégis zavart az ilyen fokú bizalmaskodás. Éppen mondani akartam neki valamit azonban ő megállás nélkül beszélt tovább így nem jutottam szó hóz. Valakivel bizonyára összetéveszthetett, mert valamilyen küldetésről beszélt, egy tőrről és hatalmas jutalomról. Ez engem, egy kicsikét sem érdekelt ugyanis nem voltam olyan hangulatban, hogy mindenféle elrejtett kincsek után kutakodjak. Az üvegcsét, amit adott természetesen elfogattam, mert tiszteletlenség visszautasítani az ajándékot. Az ajánlat maga nem csigázott fel ám valami oknál fogva a megadott irányba haladtam tovább. Annyira elmerültem a gondolatimban, hogy észre sem vettem amint letérek az útról. Később aztán vakartam a fejemet és próbáltam rájönni, hogy lehettem megint ennyire hatökör. Lehet, hogy a sötétség miatt nem tűnt fel vagy pedig a fejemben lévő sötétség tehetett mindenről. Váratlanul csatazaj csapta meg a fülemet, amitől gyorsan magamhoz vettem a buzogányomat és a pajzsomat. A kardokat jobban szerettem azonban ennek jóval nagyobb volt a támadó ereje. Szép lassan araszoltam előre mikor váratlanul két alak tűnt fel a semmiből, akik ráadásul világítottak mind a szent jános bogarak. Amilyen gyorsan jöttek olyan gyorsan el is tűntek én meg ott álltam mint egy rakás szerencsétlenség. Nem tudtam mit tehetnék, mert én okos eltettem az üvegcsét és teljesen megfeledkeztem róla. Úgy döntöttem nem gondolkozok, mert abból csak baj származhat ezért mentem tovább előre.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal1721/1900[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Chakna Pént. Márc. 09 2018, 00:14

Úgy tűnik, mintha nem igazán figyeltek rám... A figyelmemet pedig közben leköti az, hogy igyekszem értelmezni a fákon világító jel... Mégis... miféle szimbólum ez? Valami klán jele? Valami ritka mob csinálta? Vagy ez az erdőrész különleges valami miatt? Oh, csoda lenne, ha ezt csak a jelből ki tudnám olvasni...
 A csendre kapom fel a fejemet... Ridd nem igazán érdekel, majdnem teljesen biztos vagyok benne, hoy tud vigyázni magára. Robiizmus már kevésbé, de remélhetőleg Ridd közelében ő is buztonságban lesz... a moboktól... Abban hogy attól a nőtől is, csak reménykedem. Te jó... Még Saya is felszívódott, a sötétben pedig egyáltalán nincs esélyem a nyomukat megtaláni... Nem mintha Saya nem tudna magára vigyázni, de mégiscsak... egy kislály, és a céhtársam.
Na azért próbálkozom. Észlelés, látás, hallgatózás, nyomkövetés... Hiába... Fenébe... Mennyire sikerült elmerülnöm a gondolataimban? Fene egye meg hogy megint túlbonyolítom a dolgokat. Utolsó reménysugárként a minimapon próbálom megkeresni Sayát, hogy merre lehet.
A térképnézegetésből a hallgatózásom által felerősített zaj ránt ki. Valaki mászkál itt. Rejtőzése nincs, vagy nem használja, és nem is éppen óvatosak a léptei. Nem tud a jelenlétemről, és nem engem akar valahogy meglepniAz észlelésem megsúgja azt is, hogy játékos... Tehát nincs mitől tartanom.   Na, azért nem futok elé, hogy keblemre öleljem. Lehet azok közül is valaki, akik az öregembert “meglopták” és elüldözték. Ehelyett egy fa mögött megbújva várom, hogy a látással megtámogatott látómezbe kerüljön, és megfigyelhessem.  Reménykedem hogy nem valami alávaló utonállóvalmvan dolgom, de biztosra kell mennem.

//A rövidségért elnézést
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_bal9545/9700[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az Öreg - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Az Öreg

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.