Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főtér

+87
Shareen
Saibāitachi
Takada Hiroshi
Hinari
Marluna
Ozirisz
K1
Silence
Leonard
Chakna
Kiwi
Leon Gaillard
Mamoru
Kuradeel
Eldrie
Noxy
Akichi Murai
Yoichi
Kazura
Silver
Mayumi
Shukaku
Wanagate Akimoto
Asuka
Kemila
Trouble
Ayse
Arisu
Joey Chrome
Eran Fellaah
Morrigan
Bacchus
Cearso
Shiratsuyu Anna
Traumnis
Nio
Jekatyerina Natashenka
Yurihime
Ryuninji Ren
Rosalia
Huramino Saito
Yue
Ilsette
Cú Chulainn
Licht
Ryuu
Kincaid
Askr
Anatole Saito
Zakuro
Higurashi Sango
Elysion
Danee
Saya
Shakan
RenAi
Ai Hane
Kayabuky Yahiko
Hime
Ichiga Zakuro
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Shiel D. Lewis
Jasude
Enheriel
Tuki Mitsuki
Aiko
Kyrena Juurei
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Fermaus V. Chaser
Szophie
Orimune Jasami
Kazesubayai Shizuka
Peter Worker
Sakamoto Rin
Mirika
Yuyume Aokii
Fuun Kotarou
Hokushin
Shoraiko
Tomoyama Tsubaki
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
91 posters

11 / 30 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Next

Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Saya Vas. Dec. 08 2013, 11:06

-Igazából ez jobb is, mint az álmomban, mert vannak itt emberek is. Csak mindenki el akar menni innen. -mondom picit szomorkásan, aztán már folytatom is. -Az Ayani magyarázta, hogy azért, mert kint is várják az embereket valakik. De ha mindenki elmegy, akkor megint egyedül leszek...
Ezt mondjuk nem is tudom, miért mondtam ki O.o De nincs igazam? Ha mindenki elmegy a játék végén, akkor megint egyedül leszünk, Hugi. Pedig már nem akarok egyedül lenni. Olyan jó dolog másokkal is beszélgetni meg mókázni meg rókát kergetni meg ilyesmi ^^
~Pedig egyedül leszel. Egyedül velem. Ez a sorsod, és bele kell törődnöd.~
Nyuu... de én nem akajok ><
~Ez van, ezt kell szeretni.~
Na mindegy. Az Anatole úgyis megint eltereli rólad a figyelmem, szóval most úgy teszek, mintha ezt nem halltotam volna tőled :PCsak mondjuk elég érdekes kérdést tesz fel, nem is igazán értem. O.o Elmondok én magamról bármit... majdnem bármit, mert téged nem köplek be, és nem kérek cserébe semmit, mármint az elmondásért... jaaa, de lehet, ő ezt még nem is tudja.
-Oh, nem kérek én cserébe semmit, elmondok bármit :3 -mosolygok, majd hümmögve temetkezem vissza picit a fagyiba. Hogy mit érdemes tudni rólam? Fogalmam sincs. Az nagyon gáz, ha nem tudom, mit kell tudni rólam? >.>
~Igen.~
pale Ajjaj, akkor most bajban vagyok... Illetve részben, mert közben megérkeztünk, így kicsit el tud terelődni a figyelem, ismét. Berohanok a fogadó ajtaján a füstös, fás helyiségbe, csak pár vendég van, de azok mosolyognak, én meg integetek nekik, és szaladok is a pulthoz a Bajszos bácsihoz.
-Csókolom!
Visszaadom neki a tálkát, meg magyarázom nagyjából, hogy most el kell menjek az Anatóllal, de majd fogok üzenni meg látogatni meg minden. Bólogat, meg közben törülgeti a poharakat szokás szerint, meg mosolyog a bajsza alatt :3 Mondom, hogy a Mirouki se aggódjon majd, aztán gyors megölelem a nagy nyakát, és visszatéek az Anatól bácsihoz :3 Ja, nem, nem bácsi, csak simán Anatól >.>
-Mehetünk :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Dec. 12 2013, 22:45

- Te nem is akarsz kimenni? Nem vár kint senki sem? - Értetlen fejjel pillogok a kislányra, s ahogy a szavak elhagyják a számat, úgy csaptam volna az ajkaimra, hiszen elég tapintatlanra sikeredett a második kérdésem. De ha egyszer már belegabalyodtam, akkor bontsuk ki rendesen. - Kint is hasonló körülmények között éltél, mint idebent, vagy esetleg rosszabban, amiért nem vágysz arra, hogy ki juss a játékból? Bevallom egyszer lett volna lehetőségem kijutni, de végül mégiscsak Aincradot választottam. Azt hiszem függőjévé váltam a játéknak, vagy mondjuk inkább úgy, hogy az itteni életemnek. Viszont én is azok közé tartozom, akik szeretnék végigjátszani és kivinni a SAO-t, ezért nyomulok én is a frontharcosokkal.
Most így végiggondolva a mondataimat, komolyan nem vagyok komplett. Azért kockáztatom az életem nap mint nap a fronton vagy a mobok ellen, hogy véget vessek annak az életemnek, amire teljesen ráfüggtem és amibe tökéletes kényelemmel berendezkedtem? Sose gondoltam még bele igazán, hogy mi is lesz, ha egyszer legyőzzük a 100. szint bossát. Nincsenek előre megkomponált terveim, jövőképem a kinti életemre. Hiszen idebent megvan az állandó motiváció, mindig van mit tenni, de hogy a csudába fogok visszarázódni a sivár mindennapokba a valóságban? Nem is gondoltam volna, hogy a találkozás ezzel a kislánnyal, ennyire megbolygatja majd a lelkivilágomat...
Nincs szívem azonban a kislányt felvilágosítani arról, hogy ha mindenki elmegy, akkor ő is kénytelen lesz elmenni innen. Hiszen mégsem pusztulhat együtt a virtuális világgal. Egyáltalán elpusztul majd Aincrad, vagy visszajárhatunk majd még nosztalgiázni? Egyáltalán vissza akarunk majd jönni? Vagy helyesebb inkább úgy a kérdés, hogy vissza engednek-e jönni? Ha ismét bezárnának és az életünk a tét, akkor is megpróbálnánk újra? Megint kérdések sora feszíti szét az elmémet. Csendben beletemetkezem a fagyim maradékába, ami azért kicsit kínos, hiszen Saya is hallgatásba burkolózik és gondolkozik a válaszadáson.
Megérkezünk közben ahhoz a bizonyos bajszos úrhoz a fogadóba. Saya beszámolója után odalépek én is a kocsmároshoz és kezet nyújtok neki. Röviden bemutatkozom, elmondom ki vagyok, mi vagyok, majd biztosítom arról a férfit, hogy még véletlenül sem pedofil vagy gyerekrabló, majd ígéretet teszek arra is, hogy vigyázni fogok a gyerkőcre. Ugyanakkor azt is a férfi értésére adom, hogy én amolyan tehetséggondozónak számítok, aki a fiatal, ígéretes művészeket karolja fel, otthont, meleg ételt biztosítok számukra és egy olyan közösséget, amiben nem érezhetik magukat egyedül. Mondandómból talán mostanra Saya is megérti, hogy miért kísérgetem és hogy miért ajánlottam fel neki, hogy látogasson el hozzánk.
- Látom rajtad, hogy tanácsalan vagy a válaszadást illetően - veszem fel ismét a beszélgetés fonalát, mikor már úton vagyunk a Limen felé - Olyasmire vagyok kíváncsi, hogy mi a kedvenc ételed, mit szeretsz játszani, mi a kedvenc színed, mit csinálsz akkor, ha nem tudsz elaludni, hol tanultál meg ilyen szépen énekelni és még sorolhatnám, de szerintem már eszedbe jutottak dolgok. ^^ - Nem, a kislányt nyilván nem a harci skilljeiről, a jártasságairól és a párbajairól fogom faggatni. Olyan infókat próbálok megtudni róla, ami alapján sikerülhetne beintegrálni őt a társaságunkba, ami alapján Gilberttel megtalálhatják a közös nevezőt - hiszen a két amnéziás művészcsemete jó terápiát nyújthatna egymásnak, ők aztán igazán megértenék egymás helyzetét - na meg kellenek ötletek arra nézve is, hogy miként rendezhetnék be egy lakrészt a lánykának, ha esetleg úgy döntene, hogy gyakrabban meglátogatna bennünket vagy beköltözne hozzánk.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Saya Pént. Dec. 13 2013, 15:48

De fura. Ő sem érti az én dolgaimat, de igazából én sem értem az övéit. Mármint az Anatét. Illetve, picit értem, ha megfacsarom és úgy gondolom, hogy kint olyanok várják mint, mint nekem itt bent a fiúk, mert úgy már azért értem.
Miután már elmentünk a fogadótól, csak azután felelek. Főleg azért, mert előreszaladt az írás >.>
-Hát... csak a házinéni. Talán. -csodálkozom rá a bácsira. Hisz mondtam neki, hogy nincs se a Papa, se a Mama, nem? Vagy nem mondtam? O.o Nem baj, ha más nem, akkor most már biztos kitalálja ^^ Valahogy nincs kedvem (megint) kimondani ezt a dolgot >.>
De aztán az Anat konkrét kérdéseket is feltesz, aminek már örülök. Végighallgatom, miközben elnyalom a fagyi utolsó maradékát is, és mikor eltűnik, akkor kíváncsiságból megnyalom az ujjaimat, hogy maradt-e rajtuk egykét pixelmorzsa.
-Hát... A kedvenc kajám a sajtos makaróni, a színem a zöld, az állatom nem tudom, de szeretem a cicákat például :3 -nézek az Aldora. -Játszani nem tudom, mit szeretek, mert nem tudom, játszottam-e valaha is >.> És az elalvással sem volt még soha gondom. Olyankor... -hupsz, most majdnem azt mondtam, hogy sokat beszélek a Hugival, de a Hugiról nem tudhat >< -... csak elképzelek egy mesét és elalszom Very HappyÉnekelni sem tanultam, csak jön, magától.
Nna, ezzel meg is voltak azok, amiket az Anat feltett, de mondta is, hogy még vár többet, amiket meg találjak ki én magam... izé... Hugi, segítesz? ><
~... De csak most az egyszer, hátsó szándékból. Na nézzük... Kedvenc könyved?~
-A végtelen történet ^^
~Teljes mondatban válaszolj, mert nem fogja érteni, most miről is beszéltél.~
-Ja, mármint, azt a könyvet szeretem a legjobban. Eddig, mert amúgy nem olvastam sokat... illetve sokat olvastam, azt tudom, csak nem emlékszem rá.
~Miket szeretsz csinálni?~
-Szeretek amúgy énekelni, meg dolgozgatni-takarítgatni-tennivenni, ahogy a lányok szokták mondani, meg tanulni ^^ Meg csak úgy sétálni, mert sokszor kerülök olyankor fura helyzetekbe, valamikor például láttam igazi ezüstrókát *.* Mármint úgy igazit, hogy itt a játékban.
~És miket nem szeretsz?~
-Nem szeretek unatkozni, meg ha valaki utál valakit, vagy ha kihagynak mindenből ><
Na, most várj egy picit Hugi ^^ És köszi Smile
-Amúgy jó dolog olyan harcosnak lenni? Olyan... tudod... az az időjárásos... O.o -nem jut eszembe a szó, amit mondott >< A Hugi meg nekiállt kacagni, szóval nem segít .__.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Dec. 16 2013, 20:33

- A sajtos makaróni jó választás, a zöld a legjobb, a cica pedig a legeslegjobb! Játékokat meg majd együtt kitalálunk párat. ^^ - Nem lesz egyszerű dolgom ezekkel az amnéziás fiatalokkal, akiknek még az is problémát jelent, hogy olyan hétköznapi dolgokat felidézzenek, mint a játékok és számomra egyszerűnek tűnő szavak. Ugyanakkor szeretem a kihívást, bár itt inkább a segíteni akarás hajt. Bár lehet én spilázom túl a dolgokat, hiszen Saya láthatólag eddig is nagyon jól elvolt, nem szorult segítőre, így hát nekem sem kell játszanom kéretlenül a "megmentőt", hisz erről szó sincs. Én csak ajánlok neki egy lehetőséget, majd idővel eldönti, hogy szeretne-e élni vele. Én mindenesetre az első pillanattól fogva szimpatizálok vele, a hangja elbűvölt, az egyénisége pedig még inkább, ráadásul olyan gondolatokat ébresztett bennem, amit soha eddig még más nem ezidáig. Lehet nem is a kislánynak van rám/ránk szüksége, hanem nekem rá? Csiszolatlan gyémánt ő is, kinek gyermeki naivságát még nem rontották meg. Vigyázni kell rá, hogy a maga fényében csilloghasson továbbra is.
- Végtelen történet? Komolyan? Az az egyik kedvencem! Mindig is szerettem volna gyerekként Falcor hátán repülni *.* Viszont ma talán lesz alkalmunk arra, hogy sárkány hátán repülhessünk, talán Peter megengedi majd nekünk is. - Elképedve hallgatom, hogy milyen szorgos kis leányka ez a Saya. Csupa olyan dolgot szeret csinálni, ami az átlag gyerekekre nem igen vall. Az időjárásos kérdését hallva először értetlenül pillogok, majd hatalmasat koppan a felismerés. - Frontra gondolsz? Frontharcosra? Jó is meg annyira nem is. Jó, mert azt érezheted, hogy segíthetsz másokon. De rossz is, mert folyton veszélyben vagyunk és én féltem a barátaimat. Na de nézd csak, mindjárt ott vagyunk! Látod azokat a szárnyas szobrokat a kanyarban? Az már a mi házunk része. Úgy hívjuk, hogy Artes Limen, a művészek otthona. ^^
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Saya Hétf. Dec. 16 2013, 23:04

Nyuu, semmit se vett észre, vagy legalábbis szerintem, mert nem gyanakszik. Köszi, Hugi ^^
~Ezt még behajtom rajtad a jövőben.~
-Bezony ^^ Meg a Semmi segítőjét is megismertem volna szívesen, hátha rátudtam volna beszélni, hogy amit csinál, az rossz. Meg te tudod, milyen íze van egy sziklának? O.o -mert amúgy én kóstoltam már sziklát? Szerintem nem, picit sem rémlik, meg a Papa sem engedte volna szerintem, mert a szikla az azért mégiscsak koszos O.o
És yay, lehet, hogy repülhetünk sárkányháton? Szerinted engedi egyáltalán a rendszer. Vagy a Hiszame? Talán megengedi, én úgyis pici vagyok, az Anatólért meg majd szépen fogok ránézni :3
~Biztos marhára meg fogja hatni...~
Ne kételkedj soha és akkor nem fognak rossz dolgok történni veled ^^
-Azaz, frontharcos \o/ -vidulok fel, mikor megtudom, hogy hogy is hívják, és akkor most már csakazértis megjegyzem. Kicsit fura, amit az Anat mond róla, hogy jó is meg rossz is, de én azért majd megpróbálom utolérni őket és majd segíteni, ahogy tudok, addigra már biztos nagyon ügyes íjász leszek majd és mindenem találni fog, nem úgy, mint most >.>
-Ne aggódj, majd én is ott leszek veletek és én majd megvédek mindenkit ^^ Majd jó erős leszek meg gyors és sünit csinálok a bossokból, mielőtt odaérnének a többiekhez, és nem kell többet félni semmitől \o/ -mosolygok rá és ezzel ez el is van döntve. Frontharcosok leszünk, Hugi \o/
~Érdekes...~
Naa, most miért vagy ilyen? ><
-Aztaaa *.* -nézem aztán a szárnyas szobrokat, még oda is szaladok hozzájuk, de aztán megvárom az Anatot, hogy odaérjen. -Ezek angyalok? *.* Így néznek ki az angyalok? Sosem láttam még angyalt, de tudom, hogy szépek.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Dec. 19 2013, 12:37

- Hogy micsoda? Milyen íze van egy sziklának? Ez mégis hogy jutott eszedbe? - Arra meg már rá sem merek kérdezni, hogy a Semminek ki vagy mi lehet a segítője, főleg hogy még meg is szeretné ismerni a lányka. Hiába, ilyen a gyerekszáj, egykoron mindannyian ilyen elmés gondolatokon agyaltunk, amikor még naivságunkat nem mételyezte meg a felnőtté válás szele. Viszont most belegondolva, átvitt értelemben kóstoltam már sziklát >.< - Sós. Legalább is bizonyos részei. Az iskolában volt olyan órám régen, amin ásványokat kellett felismerni és a tanárbácsi azt mondta, hogy nyaljuk meg, úgy könnyebb Very Happy De azért ne kezd el a koszos sziklákat nyalogatni ezután, rendben? Very Happy
Amit a frontharcosságról mond Saya, azon teljesen elképedek. Nem is tudom, hogy a megdöbbenésem, a féltésem vagy az örömöm-e a nagyobb. Mert persze mindig szükség van frontharcosokra, de egy ilyen pinduri kislányt felszerelni nagy páncélzatba és a félelmetes szörnyek elé vetni... nos nem éppen jó gondviselőre vallana. Ugyanakkor idebent lényegesen kevésbé számít az életkor. Ki hinné el odakint például, hogy a legnagyobb stratégánk egy rózsaszín ruhás tinilány Mirika személyében?
- Most már egy percig sem fogok félni. Ilyen segéderővel csak győzni fogunk ezután ^^ - megsimogatom a buksiját, hadd örüljön csak a megvalósítandó diadalainak. Az eddigi legkitörőbb reakciót is Saya produkálja a Limen láttán, büszke is vagyok a céhházunkra. Elegáns, nem túl sznob, kicsit hivalkodó, nem túl sok, mint mondjuk a JL palota Razz - Hmm, én angyalok helyett inkább múzsáknak hívnám őket. Nem gondoltam bele pontosan, hogy mik is lehetnek, csak valami nagyon esztétikusat szerettem volna, valami monumentálisat és egy régi reneszánsz festmény alapján terveztem meg az épületet. De ha szerinted angyalok, én hiszek neked ^^ Gyere, kerülj beljebb! - Előre megyek és a zárszerkezethez érintem a céhkitűzőmet. Ebbe egy olyan számkód van kombinálva, ami kapukódként működik. Ezen felül van egy további biztonsági rendszer is, ami elkezd őrületes hangerővel szirénázni, ha piros indikátoros játékos próbálna meg belépni a kapun. Ahogy áthaladunk az átriumos folyosókon és az íves belső kapun, kijutunk a kerthez és a most éppen lefedett onsenhez. Már elő van készítve a terep a vendégfogadásra, a vásárolt holmikat le is pakolom. Aldo előkelően betipeg a kerti kis cicakosárkájába, innentől kezdve ő jól végezte dolgát, esze ágában sincs tovább lófrálni valamerre. Ha elkezdődik idelent a tényleges pakolás, akkor meg úgyis elsomfordál majd az erkélyemre, a fenti helyére. Esetleg levereget majd még pár virágot Razz
- Nézz körbe nyugodtan a házban is, ha szeretnél, válassz akár már most magadnak lakrészt. Én addig itt leszek, elkezdem az előkészületeket a vendégfogadásra. Ha találkozol valakivel, ne ijedj meg, csak köszönj illedelmesen és csacsogj velük bátran, nem harapnak Very Happy

//Köszönöm a jétékot, Saya imádnivaló kis emberke ^^ A folytatást majd a sárkányeregetős játékhoz, a céhház kertjébe írd kérlek! KA-val záratom az itteni játékunkat Wink //
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 20 2013, 08:59

Anatole Saito: Szakadt Köpeny (+1 kitartás)
Saya: Vaskard (+2 erő)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 00:38

Kivetettem a csalimat. Értsd: a küldetésadó táblánál álltam és vártam. Ez talán nem tűnik olyan nagy horognak, de hidd el, hogyha az első szintek valamelyikén teszed el, kezedben egy ilyen körökben nagyon menőnek számító T2-es fegyver és pajzs kombóval, egész könnyen toborozhatsz. Az pedig már csak nézőpont kérdése, hogy mit: extra pajzsokat egy (hozzájuk képest) nehezebb szintű küldetésen? Társaságot némi kazamata-tisztításhoz? Szórakoztatási eszközt a Kezdetek Erdejének egy eldugottabb részlegében, hogy a vörös indikátor tényleg vörös maradjon? Utóbbi nálam persze nem jöhetett szóba, nemes egyszerűséggel azért, mert nem voltak ilyen hajlamaim, de az még nem azt jelenti, hogy nem várakoztam már jópárszor eléggé rohadt sokat a küldetésadó tábla előtt ahhoz, hogy ne találjak már ki ehhez hasonló hülyeségeket.
Ezúttal is kényelmetlenül toporogtam, és elégedetlenül szuszogtam. Mondtam már, hogy nem vagyok túl jó színész? Soha nem sikerült igazán jól alakítanom semmit: volt egy olyan tippem, hogy ezúttal sem sikerül felkeltenem a figyelmet, és kicsit sem tűnök döntésképtelen pipogyának. Ettől függetlenül nem adtam fel, és töretlen lelkesedéssel próbáltam adni a halálra unt kalandkeresőt. Ezt az ellentmondást próbáld feloldani. Ezt csináld utánam!
Nézzük csak – böktem egy random elemre. – Kukacok zabálják a veteményest. Nem-nem, elég fantáziátlan, ezt el nem vállalom. – A fejem is ráztam. Azt hiszem, egy színész-játszókör fakadt volna sírva, ha ezt látja.
Zombiles a málnásban… – Grimaszra húztam a számat. – Sekélyes. – Ujjam tovább vándorolt a táblán. – Aranyhal-vadászat goblin-módra. – Hiába tornáztattam az agytekervényeimet, semmi ötlet nem jutott eszembe, hogy mi bajom lehetne vele.
Van egy szint, ami alá nem adhatom… – motyogtam végül az orrom alá. Bakker… kezdtem érezni, hogy ma nem vagyok formában. Szánalmas egy csalit sikerült kivetnem. Úgy álltam ott, mint valami rakás szerencsétlenség!

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 01:37

Bele kellett törődnöm, hogy lecsúsztam az első szintre. Kezdhetek mindent előröl. Ez pedig új stratégiát igényelt, egy teljesen más stílust, mint amit eddig követtem. Én voltam az élmezőnyben eddig. Nem kellett azzal foglalkoznom, hogyan zárkózzak fel, hiszen hozzám akartak felzárkózni. Cool Most azonban lázasan kutattam a Kiképzőtiszt után. Mikor megjelent csak megmosolyogtam KA lágyszívűségét. Azonban rá kellett jönnöm, hogy ez egy ördögibb terv része mint azt hinni merné az ember. Elmész a Kiképző tiszthez, kapsz sok sok elosztható pontot. Megrészegülsz a gyorsan szerzett statok látványától, majd belerohansz a halálba az első kazamatánál. facepalm Persze ez engem nem fenyeget. Tapasztalt mmos vagyok, bármilyen akadályt leküzdök. Ez a kis affér is csak egy röpke intermezzo lesz a saos pályafutásom közben. Észre se veszik, hogy eltűntem, már megint ott leszek. Jah és ezúttal célom a Top 10 elejére kerülni. Amióta abban a Tükrös borzalomnak keresztelt egynapos kalandban elhíresült, hogy szobrot állítottak a top10nek, ki ne akarna azzá lenni? Nekem is kell szobor. Surprised
"Benéztem" a Főtérre is, hátha épp ott ácsorog a kiképzőtisztecske is, de nagy bánatomra nem találtam rá. Az emberek jöttek mentek, csak egy valaki képzelte magát njk-nak. Valami lovag lehetett, és vagy nagyon szenvedett saját sorsától, vagy eltévedt pár szinttel. Esetleg lopta a felszerelését, és most nem tud túladni rajta. Suspect Esetleg fél a következményektől. Hehe, élénk mosoly telepedett az arcomra. Megkérdezzük a szerencsétlent, hátha tudja mi fán terem a kiképzőtiszt.
Komótosan lépkedtem felé, egészen addig, míg teljesen mellé nem értem, nem is adva jelt arra vonatkozólag, hogy őt akarnám megszólítani. Majd a semmiből fölé tornyosulva fordítottam felé vörös szemeimet.
- Heló chibi! - Szokásos fapofa on, lássuk mit reagál erre. Rolling Eyes

_________________
Főtér - Page 11 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 02:11

Szevasz? – kockáztattam meg, hogy ez egy helyes válasz lehet. Persze, beképzelt kis dög, aki tökéletesen elégedett nullához tendáló statjával, mégis olyan magasan hordja az orrát, mintha már most T-ből és hozzá írt fektetett nyolcasból állna minden ruházatának a szintje – gondoltam. És azt hiszem, mosolyogtam is mellé.
Semmi igazán bevállalható nincs ma – állapítottam meg kedvetlenül (energiától feszülve, hátha ráugrik a csalimra, merthogy majd ő bizonyítani akarja, hogy számára nincs lehetetlen küldetés, kiafaszacsávó!), és egy tétova-kósza mozdulattal felöleltem az egész küldetéstáblát.
Hogy stíröltem-e? Nem csaj, úgyhogy nem. Tényleg nem! Hehe, ugyan már… Fenéket nem! A szemem sarkából néztem csak rá – nem viccelek –, teljesen lejött, hogy kezdő. Csak végig kellett kicsit alaposabban néznem a ruházatát. Kezdő cuccok rajta mindenhol. Hát, ezzel sem megyek sokra – könyveltem el magamban. Fel is adtam, hogy ma sikereket fogok elérni. Megyek inkább, és körülnézek néhány másik szinten…
Odébb is léptem tőle. Hogy esetleg válaszolt? Tényleg? Komolyan nem is hallottam, annyira el voltam merülve a saját gondolataimban. – Parancsolsz? – fordultam vissza hozzá. Biztos voltam benne, hogy mormogott valamit nem létező bajusza alatt.
Nem igazán tetszett, hogy én itt ugrándozzak minden szavára, meg éreztem a lábamban a bugit, hogy felsőbb szinteken biztos sikeresebb leszek, nem kéne itt rontani a levegőt. Szóval újra úgy döntöttem, felkeresem inkább a központi teleportot.
He? – fordultam aztán vissza megint bosszúsan a sráchoz. Nem létezik, hogy nem mondott most se semmit, ezt aztán be nem adja nekem! Biztos mondott! Mondott?

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 02:31

Köszönt. Piros pont. Azonban nem őt figyeltem közben. Érdekesebb volt az, amiről beszélt épp. Teljesen úgy viselkedtem, mintha tényleg csak a küldetésekért jöttem volna. Persze, hogy nem. És bele is trafáltam. Egyszerűen csak le kellett chibizni és látszott rajta, ahogy felszívja magát, majd bent felejtve a levegőt megfullad kínjában XD
Nem válaszoltam a szavaira. Hát valóban semmi igazán bevállalható nem lenne? Rolling Eyes Teljesen elborzadtam a gondolatától is, hogy ha nem találom meg a Kiképzőtisztet, akkor nekem innen kellene válogatnom. >.> Azért fapofa mode még mindig on, és valóban jól mondja a srác. Teljesen használhatatlan küldetésekkel van tele a tábla. Azért nem valami rózsás a helyzet. Akik most ocsúdnak csak fel, azok szívják is meg velük. Twisted Evil
Én kérem, nem fogom elvenni a többiek játékát. Rolling Eyes
Mikor indulna el, azért felé fordulok. Nah tessék, ennyi volt? Unalmas fickónak tűnik. Talán mégsem olyan szórakoztató, mint gondoltam. :/
Csak meredtem rá a nagy szemeimmel értetlenként. Mégis mit parancsolnék, baka? Nem vagyok európai, hogy ilyen szavakkal éljek. xD Aztán megfordult, nekem meg gonosz vigyorra húzta a számat valami érthetetlen élvezet.
Most zavarban lenne? Nem csodálnám, annyira görcsöl, és ideges, hogy majd szétpattant közben.
A "He?"-re már válaszolnom kellett, elvégre ez egy illedelmes beszélgetési forma. Teljesen elfogadott. Rolling Eyes
- Szép a pajzsod. Surprised - Pont úgy néztem rá, azzal az eszement vigyorral a képemen, mint aki a következő pillanatban kirántja a kezéből és elrohan vele. Természetesen nem voltak ilyen vágyaim. Karba fontam a kezem és hátradőltem, neki a Küldetés táblának. Őt nézve egész jó kedvem támadt.

_________________
Főtér - Page 11 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 02:49

Yay, elég yaoit olvastam ahhoz, hogy tudjam, egy ilyen szituáció mihez vezet! Szép a pajzsod – mondja ő, miközben magabiztosan egy falnak/fának/elhagyatott játszótér hintájának fémrúdjához dől… esetünkben ugye a hirdetőtáblának, és közben szemérmetlenül végigmér. Neked pedig szép a kardod – mondanám erre én. Mert ha valamidet megdicsérik, csak illik méltatni a másikon is valamit. Kicsit talán el is pirulnék. Hiszen megdicsértek, persze, ez normális!
Hiszen nincs is elől a kardom.
Ez így igaz… És nincs is kedved elővenni?
És nagyjából tíz perc múlva már kihasználnánk, hogy annyira kihalt az a bizonyos játszótér.

Nem, erről most szó sem lehet! – Elég zsúfolt ez a hely… – jegyzem meg zavartan. A tekintetem próbálom bárhová máshová irányítani, csak rá ne kelljen néznem. Eléggé zavarban vagyok. Volt dolgom ilyen ismerőssel és… Nem részletezném. Ez eléggé magánügy. Zavarba jövök a gondolattól is, hogy…
Menjünk, és nézzünk meg egy dungeont? – vetem fel a kérdést. Bevallom őszintén: felmerült ám már bennem, hogy esetleg félreérthettem valamit. De a jelek annyira egyértelműek voltak: tipikus macsó viselkedés, a másik becsmérlése, miközben azért csak dicsér, csak végigmér… – Huh, milyen hőmérsékletű helyeket szeretsz? – Ez ám a vízválasztó kérdés! Kicsit bizonytalanul teszem fel. Igyekszem határértéken maradni: még most derüljön ki, ha valójában egy rossz viselkedéskombóval járkáló emberrel van dolgom, mint később, hogy mégse tévedtem első megérzésre!
Óvatosan mérem végig én is újra. Egyrészt már csak azért is, hogy még egyszer, ebből az új aspektusból is megvizsgáljam. Másrészt, hogy némi körutazással, de csak visszatérhessek a szemkontaktushoz, és végre lássam, hogyha úgy néz rám.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 03:13

És ha most lány lenne, olyan vörösen állna itt előttem, mint egy szépen megfőtt rákocska. Úristen, komolyan berezelt tőlem, pedig csak "megdicsértem" a pajzsát. \o/ Élvezet volt látni, ahogy turbó sebességbe kapcsol az agya és forognak a kerekek. Nah vajon hogyan válaszoljon, hogy ne legyen sértő, meg fel kell venni ám a szemkontaktust is. Ezen röhögtem magamban a legjobban. Látványosan kerülte a tekintetem. Ezen más ember már tuti kibukott volna, de nekem az volt a szándékom, hogy így viselkedjen, és sikerült is. Habár hozzá tenném, hogy attól még, hogy alapból is reszketett mint a nyárfalevél, elég nehéz volt teljesen kiugrasztanom a bokorból. De az a mondat csak úgy jött magától. Minden tekintetben félreérthető,és bármit "ért félre", abból csak az lehet a végkimenetel, hogy össze zavarodik. De hogy pont melegnek nézzen? Komolyan úgy nézek ki, mint egy homár? oO
Ehh, nem lát a szemétől ez a gyerek. Az a szöveg viszont amit előadott, még nekem is sok volt. A zsúfolt helynél még meg tudtam tartani az álcámat, és csak nagyon halványan egyenesedtem ki, várva a következőeket, ha van, vagy felelni rá valamit. Volt is rá mit mondanom tulajdonképpen, csak hát folytatta. Apám bár ne tette volna! De végül is szerzett vele egy jó napot nekem. XD
Előbb csak pislogtam a kijelentésére, majd kibukott belőlem a hangos hahotázás. Előre görnyedve csapkodtam a térdeimet jó fél percig, vagy épp hátra dőlve fogtam a hasamat. Önfeledt kacagás forevör. XD Ez a srác nem százas!
- Bingo! - Ejtettem ki a számon egyetlen szót, miután ~úgy-ahogy~ megnyugodtam. De azért, hogy ne érezze magát teljesen elveszettnek, folytattam. - Csak egy kicsit kell félreérthetőnek lenni és már arra gondolsz, Perverz san?! -
Böktem felé a mutató ujjammal, mint egy pisztollyal.
Én nem beszéltem halkan, és nem finomkodtam a szavak megformálásánál. Aki elég közel volt, élből levághatta, hogy mi a téma, és persze azt is, hogy ez a srác kikezdett velem \o\ Razz
- Nem szép dolog gyereket molesztálni, meg dungeomba hívni. Embarassed - Vágtam az álártatlant, de után egyből le is omlott rólam a maszk. Nem takargattam, hogy játszok vele. Nem kellett. Hogy akkor most itt hagy? Hát üsse kő, de azért válaszolok neki, ha szeretné tudni milyen hőmérsékletet szeretek.
- A szobahőmérsékletre "bukok" amúgy. Surprised -
Vágtam hozzá egy rögtönzött "kisfiús" ábrázatot is. Aztán eszembe jutott az is, amiért ugye alapból megkörnyékeztem ezt a lovag félét. Rolling Eyes
- Hm, kíváncsi lennék mit keres itt egy frontharcos. Smile -
Talán ez a kis információ morzsa nem csak össze zavarja a kusza gondolatait, de talán ráveszi arra is, hogy mást is eláruljon nekem, nemcsak azt, hogy milyen nagy yaoi fan. Rolling Eyes

_________________
Főtér - Page 11 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 03:32

Iszonyatosan, nagyon-nagyon hangos volt! Balfék! – gondolhattam volna, de helyette, bevallom őszintén: sokkal cifrább szavakkal is illettem magamban. Egy dolog, hogy ő alapjáraton lázas-e, de más kérdés, hogy attól még nem kell lángra lobbantania azt a fránya hirdetőtáblát, hadd lássa mindenki, mennyire is tüzel ő. Sokkal diszkrétebben is meg lehetne oldani ezt – vetettem rá egy lesajnálkozó pillantást, miszerint ha ő a hajtűdobálós fajtába tartozik, köszönöm, nem kérek belőle; ahogy amúgy sem kértem volna, nem, természetesen nem.
Aztán csak leesett nekem is, hogy mi a helyzet vele! Hát innentől csak leszartam én is az egész szituációt. A fene megette már! Elsoroltam magamban még néhány szót abból, amikkel alig néhány pillanattal korábban illettem.

Igen, nyilván égett az arcom, annyi vér volt benne, hogy az még egy néger rudat is… izé… hagyjuk már a fenébe az ilyen gondolatokat! Zavartan néztem rá, hogy akkor most ez neki miért is volt jó? Mert utolsó kis szánalmas féreg – adott rá választ minden további nélkül egy távoli hang. És akkor ő most boldog? – Csak rá kell nézni – bámultan kis ideig elmélyülten elégedett vigyorát. Seggfej! – összegeztem az eddig róla szerzett információimat.
Mondanám, hogy a fenti intermezzo után dühösen hagytam magára fura viselkedésével, de nem igazán tehettem meg. Megakasztott. Mint amikor a fogaskerekek közé botot dugsz, azok meg helyből rágörcsölnek:
Baa, ez érdekel! Melyik frontharcosra hasonlítok? – fordultam vissza immáron… harmadszor? Negyedszer? Komolyan hihetetlen ez a srác, lassan striguláznom kell, hányszor játszat velem Dorothy-t: kezdő cipellőcskéim sarkát csak koppintsam össze, és forduljak meg! Bah! Még milyen szerencse, hogy éppen raktáron volt egy az új típusú gyanúsítás-szedáló válaszaimból.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 03:55

- Hm? - Nyögtem vissza csak úgy. Nem ezt a kérdést vártam, de tetszett. Persze levágtam, hogy a gyerek már most utál, de hát van ez így ha az ember másokon élezi a körmeit, krhöm ... az energiavámpírok élete nem mindig felhőtlen napsütés. QQ Nyehehe, szóval csak odaböktem elsőre, hogy "Hm?" had egye a fene még egy kicsit. Aztán még "kíváncsian" félre is billentettem a fejem, várva, hogy mondjon már valamit. Ha nem, hát nem, akkor majd beszélek én, ne kelljen ringlis-pírt játszania. Surprised Biztosan tele lehet a töke ezzel az ide-oda fordulok játékkal, de hát ő akar menekülni, én meg nem hagyom neki. Twisted Evil
Úgy szólaltam meg végül, mint aki nem hiszi el, hogy nem érti a másik amit mondtam neki. Nyehe, ha azt hitte, hogy egy huszadik senki vagyok a "sikátorból" alias Kezdetek városa éhenkórászai, akkor nagyot koppant bizony. Twisted Evil
Elővettem az unott, fölényes modoromat újfent.
- Ki ne tudna a frontharcosokról? oO Mindegyik szétkürtöli, hogy mikor hol lesznek, meg hányan. Te sem lóghatsz meg a hírnévtől Nevenincs san, csak mert még nem szólaltál meg egyetlen takitikai megbeszélésen sem. Sok informátor rendelkezik pontos infókkal még rólad is. Rolling Eyes -
Azt azért nem mondanám el, hogy mikkel, mert valljuk be, erről a gyerekről semmit sem tudni. \o/ Amit meg igen, az annyira abszurd, hogy az ember el sem hiszi. Még, hogy kezdő cuccokban menjen valaki bossolni. facepalm Egyszóval semmim nem volt, amivel "sakkban" tarthattam volna, de ezt neki nem kell tudnia, jah meg, nem is akarom sakkban tartani. Neutral
- Hmm... - Tűnődök el hirtelen. - Nem válaszoltál a kérdésemre. :/ De cserébe kérdezek még egyet. Surprised
Talán tudsz segíteni. Rolling Eyes Nem tudod, hogy hol van a Kiképzőtiszt? Suspect
-

_________________
Főtér - Page 11 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 12:49

Lelki szemeim előtt már láttam, ahogy a srác informátoroknak penget le pénzeket csak azért, hogy tudjon valamit a frontharcosokról, jövőbeni harcostársairól, akiknek sorsa egyelőre sanyarú, hiszen nem ismerhetik Őt, a Csodálatosat, a Tökéleteset, őt, Aki Első Szintről Lett Hirtelen Frontharcos…
Most nem azért, haver…De azt az aranyat akkor már költhetted volna egy magasabb szintű, mégis könnyen végigvihető küldire. Csak hogy fejlődj. Érted – mértem végig a srácot újra. Mert két opció villogott a szemem előtt.
Ad1: a srác szinténzenész. Mármint nem arról van szó, hogy gyakori szaunalátogató, mert én sem vagyok az, felejtsük is el ezt az aspektust. Arról beszélünk, hogy esetleg neki is csak dizájn az alacsony szintű cuccos. Meg az alsó szinteken császkálás. Ő is nagyhal, aki így vadászik a kisebbekre.
Segítsek fejlődni? – kérdeztem óvatosan.
Mert ad2: tényleg olyan rohadtul kis egomán, hogy bár max ötös szintű, mégis úgy ugrál, mintha máris Hinariék között lenne a helye. Száni egy ember – sóhajtottam.

Fogalmam sincs, hol van, vagy kicsoda az, akiről beszélsz – vontam vállat. – Soha nem volt rá szükségem. – Lehetséges, hogy némi felsőbbségérzet azért csak kicsendült most a hangomból. De tény: úgy értem el a mostani szintemet, hogy semmi szükségem nem volt ilyen „trükkökre”. Nekem voltak más fajta megoldásaim, azokkal éltem, és kész.
Hányas szintű vagy? De most komolyan! – tört ki belőlem a kérdés, alaposan végigmérve. Sokadszor immáron. Komolyan nem tudtam zöld ágra vergődni vele. A szintek kérdése kb tabu itt, ha csak nem csatlakozol be valamilyen céhbe, mert akkor azért csak illik felfedni. De egyébként ez ahhoz hasonló, mint csajnál a korára rákérdezni. Nem publikus adat, és kész.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 13:09

Hmm. Nem hatotta meg a nagy beszámolom, habár így most visszagondolva, nem is tudom mit vártam ettől a szófosástól. Hogy majd térdre borul előttem, mert tudom, hogy jár bossolni? Oo De akkor most én kijátszottam tök fölöslegesen egy kártyát, és nem értem el vele semmit. \o/ Micsoda pazarlás. Suspect És akkor most meg kéne köszönnöm, hogy ellátott felettébb éles eszű tanácsaival? ._. Az a kérdés, amit másodjára feltett, egy pillanatig lógott a levegőben, majd kihúzva magamat reagáltam is rá. Bár ne tettem volna. facepalm
- Segíteni? oO Miért ne, ha annyi időd van, szíves örömest! Rolling Eyes -
Volt bennem valami ami tudni akarta, hogy vajon mire is gondol a srác, viszont ez a valami nem gondolta végig, hogy így könnyen fordulhat a kocka és felületet adok neki ezzel rajtam. Még a végén elkezdi magát nyeregben érezni, csak mert kis szintű vagyok. ._. Közben a Kiképzőtisztet el is vethetem, tőle aztán nem fogom megtudni. Látszik rajta, hogy pont úgy ahogy én is, magasról tesz a kisebb szinten folyó dolgokra. De miért ne tehetné, ha mondjuk már elérte a huszasat is? Más problémák foglalkoztatják. Egy pillanat el is fogott a vágy, hogy a képébe mondjam, mennyi re el van tájolva, ha azt hiszi, hogy két évig ki sem tettem a lábam ebből az átkozott Városból. Csak a "Megpróbáltam meghackelni a rendszert és ezért ledobott egyes szintre" duma kicsit hihetetlenül hangzik. Baa, az igazság mindig furcsa. Senki se hiszi el. Rolling Eyes Így hát befogtam a számat és míg ő beszélt, összeszedtem a gondolataimat. Adjak kitérő választ, tereljem másra a témát, hmm tényleg nézzem ennyire hülyébe? Ha megpróbálok kibújni a válasz alól az egyenlő a beismeréssel. "Igen kis szintű vagyok és egyetlen szórakozásom ebben a rohadt világban, hogy a te fajtádat oltogatom unalmamban" És még ha a mondat második fele stimmel is, nem mondhatom ezt. Nem hiheti ezt! >3<
Megköszörültem a torkomat.
- Pontosan annyi amennyinek nézel, szerinted miért kell a Kiképzőtiszt? Suspect -

_________________
Főtér - Page 11 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 14:46

Hát, azt hiszem, hogy akkor ez ennyi is volt – figyeltem a srácot. Nagy lendülettel belevág, aztán ki is fullad. Úgy tűnik, hogy az egész srác csak egy puffasztott rizsszelet. Megeszed, és rájössz, hogy ennyi is volt, nem több. Nagy adag levegő.
Már nem csak visszafordultam, hanem egyenesen visszaléptem mellé, majd tovább, oda a hirdetőtáblához. Sokat emlegettem az utóbbi időben, szóval szerintem ironikus, hogy innen indult a történet, és talán itt is fejeződik be. Ráböktem egy korábban olvasott küldetésre. „Ebihal-etetés, avagy mitől döglik a vérsikló?
Az előbb épp ezen morfondíroztam. Mármint a kérdéseden. – Legördítettem közben a küldetés menüjét saját magamnál. A meghívó küldésére nyomtam, majd amikor felvillant előttem a meghívandó karakter neve, átfordítottam a kis ikont, hogy a srác begépelhesse a nevét. – Szerintem nem lehetsz több ötös szintűnél. Ha ez tényleg így van, ez a küldi jó indulási alapnak tűnik. Mivel én hívtalak meg, egy csoportba kerülünk, tehát ha bajba kerülsz, írj rám, aztán majd odaérek. Ne vállalj be túl nagy ellenfeleket. Ennyi – néztem rá.
Majd most kibújik a szög a zsákból: azt sem tudtam egyelőre fixen eldönteni róla, hogy tényleg extra gyorsan párologna-e el a bőréről a víz, így az ügyben sem jutottam dűlőre, hogy tényleg csak egy újabb játék ez a részéről, vagy sem. Így, hogy egy csoportban vagyunk, legalább látom, amikor végigviszi a küldit.
Gondolom ha olyan nagy harcos vagy, nem kell fognom a kezed, és veled gyaknom. Tudod, frontharcosként vigyáznom kell a hírnevemre. Nem tenne jót egy kis szintű dungeon. Azok még… nagyon szűkek tudnak lenni egy ilyen… nagy emberhez. Mint én…
És már megint elvörösödtem! Rühellem magam!

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 18:20

Túl közel jött. Suspect Aztán meg mintha levegőnek nézhetne, egyszerűen csak elment mellettem, újra rámeredni a bóvli küldiket stírölni. Mi ütött ebbe bele, nem leszögeztük az elején, hogy mind gagyi? Mondjuk felőlem nézheti, nem fogok tőle agyvérzést kapni, csak érdekes a logikája a srácnak. Aztán persze kiderült. Jah hogy nekem akarja adni? Trollkodunk? Ha játszani akarsz, nekem úgy is jó, próbálkozz csak, kíváncsi vagyok mikor pukkadsz ki. Rolling Eyes
A kis megjegyzése nem fog érzelmeket kiváltani belőlem, egyszerűen elengedtem a fülem mellett. Azaz nem igen volt mit, mert nem sértésről van szó, csak egyszerűen nem éreztem ingerenciát arra, hogy tanúsítsam valamilyen jelét annak, hogy hallanám a szavait.
Egy igen nagylelkű... fenéket nagylelkű, bosszantó lépésre szánta el magát. Kiválasztott nekem egy küldetést és még azt várja el, hogy írjam is be neki a nevemet? Ennyire vízagyúnak néz engem? De csak tettem az érdeklődőt. Még közelebb is hajoltam, hogy minden szót megjegyezhessek a kiválasztott küldetésből. Aha... Neutral Felemeltem a kezem, mint aki épp elszánta magát, hogy beírja a karinevét abba a kis rublikába, amit ez a gyerek a képébe tolt, de olyan lassan, hogy azt megirigyelhetné egy pantomimes is. Persze Lovag san folytatta tovább. Be sem állt a szája és ez csak nekem kedvezett. Cool Hirtelen megállt a kezem félúton a levegőben.
- Te nem jössz? Shocked - "ijedtem" meg egyből és pislogtam rá "rémülten", majd legyintettem rá. Összevont szemöldökkel néztem a szemeibe. Ki akart olvasni belőleük, hogy mit is gondolhat és mi ez az elpirulós manőver már megint? Suspect
- Krhm, egyedül nem vicces... - a panel főle tornyosultam újfent, csak hogy érezze, azért annyira nem kötött le a nagy küldi terve, habár már rég tudtam, hogy hogyan fogom folytatni. - Ebihal-etetésre menni.... Neutral -
Aztán "köszönöm nem" módban hátrébb léptem egy lépést. Újra felvéve az unott pofát, látványosan félre vontam a tekintetem. Azaz untam magam előtte, de nagyon.
- Chh, ha neked szűkek, akkor az már majdnem egérlyuk. xD -
Nem hagyhattam ki. Szűkek a kis szintű dungeonok a chibinek! Razz De nem nevettem el magam, inkább legyintettem rá.
- Tudsz valami érdekesebbet is? Rolling Eyes Mondjuk egy nagyobb és tágabb egérlyukat, Perverz san. o3o Habár veled biztos nem mennék el. wtf -
Röhögnöm kell rajta, most már a saját szavaitól is elvörösödik, csak rá kell tennem még egy lapáttal! Razz Jah, a nevemet persze nem biggyesztettem oda, még mit nem? Razz

_________________
Főtér - Page 11 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 19:42

Kötözködött. Hát persze, ez már uncsi volt, de én is észrevettem, hogy nem egészen maradt más neki. Ha úgy tetszik – és nekem nagyon úgy tetszik –, akkor ez a srác már teljesen meztelen volt. Mármint persze ruha volt rajta. Az alapcuccos, ami még értékeket sem adott, meg ezeken kívül a két kezdő felszerelés. Ezektől eltekintve viszont semmije nem maradt, egyetlen dolgot kivéve: a hatalmas pofája, meg azon a sok-sok bőr. Biztos mondtam már: nagyon unalmas volt.
Figyelj, ez így elég szánalmas… – szakítottam félbe valahol a szűkösségek felemlegetése körül. Igazság szerint nem is igen figyeltem már rá. Bla-bla-bla… – Csak ezt ismételgette már a szememben.
Alap szintű vagy, vagy sem? Megengedhetsz magadnak többet, vagy sem? Eddig képes voltál magasabbra jutni, vagy sem? – Kicsit vehemensebben sikerült hozzávágnom a szavakat, de készleteim közül a türelmem vészesen apadt. Nem igazán láttam más megoldást.
Akkor vagy fogd be az arcod, köszönd meg a felkínált segítségem, és gyakd le azt a pár vacak vérsiklót, vagy keresd meg a kiképződet, vagykicsodát, vagy tudom is én, hogy mit csinálsz, csak pattanj le arról a magas lóról… – Hatásszünet. Én is végiggondolom, hogy talán csak le kéne nyugodnom, mert azt hiszem, már saját magam hergelem. – A lovas dolgot képletesen értettem – teszem hozzá utólag.

Ellépek mellette. Direkt nem fordítok hátat, mert még képes, és ezredik alkalommal is újra megállásra késztet. Azt kell mondanom, hogyha másban nem is, ebben kifejezetten tehetséges. – Lezártuk? – kérdeztem még rá. Felmerül bennem, hogy talán azért érdeklődött utánam, mint frontharcos után, mert ő is hasonló karriert akar befutni… Ez a gondolat megmelengette kicsi szívemet. De aztán hagytam is a fenébe: egy ilyen típusú ember ezt még akkor sem vallaná be, még magának sem, ha akár ennél is nyilvánvalóbb lenne az, hogy a válasz: határozott igen. Biztosan ezért kérdezett rá.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 20:39

- Shocked - Bepipult, vagy épp ellenkezőleg. Megtanulta ignorálni a szurkálódásomat? Rolling Eyes Akkor elismerésem, még majd meg fogja egyszer köszönni nekem, hogy kiképeztem ez ügyben. Cool Öhöm, de akkor ez azt is jeleneti, hogy vége a mókának, komolyra kel váltanom. A folytatásból azonban úgy veszem le, hogy tényleg kiakadt rám. Hát, nem is vártam mást, miután lepervezesztem kistucatszor és harmadjára "kezdek ki vele". Rolling Eyes A kérdésére azért nem válaszoltam, ezt az örömet nem adom meg neki, meg szerintem nem is igényli. Biztos az a bent sunyulós kocka fajta, akinek a 2D világa a rendes világ, minden más meg álom. Nyo, krhm~
- Ma na~ persze, hogy képletesen értetted, Rolling Eyes - Azért nem állhattam meg, hogy ne olyan hangnemben adjam elő ezt a szöveget, mint aki nem hiszi el az előbb hallottakat. De ha ezen is felhúzza magát, akkor bizony tényleg elég alacsonyan van a tűrés határa. Noh, mindegy, mellém érve, észre veszem, hogy még mindig felém van fordítva a panelje. Úgy felejtette. Suspect Hát jó, nem vagyok az a "ez egy jel" fazon, de ha már így alakult bepötyögöm a nevem. "Ryuu" ~azaz japánul sárkány ~ és "Ok". Egész ügyes kis faszi, ha belegondolok. Végtére is rákérdezett arra, hogy "képes voltam e magasabbra jutni". Egen képes voltam, de ha úgy gondolja, hogy azért vagyok ilyen, mert most elment a kedvem az élettől, akkor nagyot téved. o3o
- Le, és majd még találkozunk Lovag san. Wink -
Még intettem is neki azzal a lendülettel, majd ha nem volt mit hozzáfűznie, akkor mentem is a dolgomra. Mentem, Kiképzőtisztet keresni meg... vérsiklókat kergetni. >.>

_________________
Főtér - Page 11 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 22:27

Hát, végül csak megmaradtam név nélkül. Ez így fergeteges volt – gondoltam enyhe iróniával, és észre se vettem, hogy a távolodó karakter ruha alatt mozgó deltáit figyelem, majd tekintetem átcsúszik a csípőjére. Mélyet szívok a hűvös aincradi levegőből, hadd szelőztessem a fejem. Úgy nézek aztán körbe, mint aki most ébredezik: mit is akartam?
Első körben zárjuk le mondjuk a megkezdett folyamatokat: be is csuknám a küldetésre megnyitást, amikor konstatálom, hogy elfogadta. Tényleg! Nem is tudom, hol járt a figyelmem, amikor ez történt. – Hé! – szólnék utána, de erőtlen a szándék, és amúgy se vezetne semmi jóra, ha sikerülne elérni. Hiszen mit is mondok neki? Egy újabb kétértelmű utalást valami dungeonról? Hátha végre egyszer és valahára zöld ágra tudok vergődni vele? Ha a szintjét nem is, legalább az érdeklődési körét illetően. Bár a szintjét, így jobban belegondolva, már tudom. Hiszen csak nem fogadta volna el a küldetést, ha nem lenne alacsony. És tisztában vagyok a nevével is.

Egy dolog megfogan bennem. Csak most tudatosul. Még egy utolsó, gyengus próbálkozásként szakad fel bennem a döbbenet, és célom, hogy megállítsam:
Hé! – Ezúttal erősebb, határozottabb a hangom, de az még nem azt jelenti, hogy tényleg szeretném, hogy meg is hallja. Sarkon is pördülök inkább, a hátam mutatom neki, és gyorsan meg is indulok az ellenkező irányba. Amerre a teleport is van. Hátha magasabb szinteken nem ismernek.
Nem ismernek úgy, mint frontharcos. Ez a tény volt az, ami annyira megütött. Hogy frontharcosként hivatkozott rám. Úgy, mint azok a csili-vili, fémpáncélban, egymást átkarolva küzdő kis pondrók! Nem vagyok frontharcos! Saját erőből küzdöttem fel magam idáig… Nem vagyok… Nem vagyok!

Persze tudtam ám én: ezt akárhogy sulykolhatom magamnak. Attól még igenis született egy ilyen arcom. A lovag frontharcos.
Nem örültem felfedezésemnek.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2014, 21:10

Kincaid: Rövid Akarat Potion (+1 élet két körig +10 HP-t gyógyít)
Ryuu: Csigamintás Gyűrű (+5 fegyverkezelés)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Szomb. Feb. 01 2014, 14:45

//Cú Chulainn//

Szokásos nap, szokásos tevékenység, mármint az én esetemben a városban mászkálás szokásos cselekvés. A főtéren mint mindig nagy a mozgás, egy baráti társaság, itt egy kereskedő, ott egy kereskedő, kisebb csoportosulás a küldetés tábla előtt. Talán az utóbbira vettek is egy pillantást, így csatlakoztam is azon játékosok csoportjához akik küldetést kerestek maguknak. ~Akarok én most egyáltalán küldetést vállalni? Nem túlzottan, de azért nézzük mik vannak itt.~ Egy ideig álltam, nézegettem mik is vannak, bár egy se fogott meg igazán, így tovább is haladtam és inkább a kereskedőknél kezdtem el kicsit jobban körbe nézni. Bár a nézelődés nem az én műfajom, de pénz híján nem volt más lehetőségem, mint megnézni mit nem fogok megvenni magamnak. Tehát kerekedőről kereskedőre jártam, nézegettem a kínálatokat, néhol kicsit el is időztem és egy-két dolgot jobban szemügyre is vettem. ~Nincs pénzem akkor meg, minek kínzom magam, még ha nem is drága amivel épp szemezek jelenleg akkor se nagyon tudnám megvenni, ha meg jutnék némi vagyonhoz, akkor jelenleg a céh rögtön be is nyelné, de hát a céhet is fejleszteni kell.~ Miközben matekozom magamban, már a fejemet fogom, hisz elég nagy fejfájást tudnak néha okozni számomra a céhvezért ökörségei, bár valahol igaza van csak arra nem gondol, hogy a tagoknak fel is kéne szerelkezniük, még mielőtt „világmegváltásba” kezdenek. Sóhajtottam egy nagyot, majd inkább tovább álltam, befejeztem az önkínzást, sőt olyan alsó szinten még elfogadható is a jelenlegi felszerelésem is. Kikeveredve az épp üzletelő közegből, toronyiránt megcéloztam szökőkutat, majd leültem a szélére és onnan figyeltem a nyüzsgést ami körülvett.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Szomb. Feb. 01 2014, 15:24

A kiképzőtisztnél történt baleset és ajándék után, örömittasan és mosolyogva járom tovább a főteret. Bár tulajdonképpen miért..? Pénzem nincs sok, hogy vásárolgassak. Eléggé kezdem unni az egyedül való játékot ami azt illeti. Lehet csatlakoznom kellene egy céhhez? Azt sem tudom hol kell. Azt pedig nem hiszem, hogy a városban sétálva majd nekiütközök egy olyannak, aki esetleg meghív. De még mindig ott tartok, hogy nincs jobb dolgom, tehát marad ez. Elhaladok a szökőkút mellett, amikor eszembe jut valami. Még ki sem próbáltam milyen érzés itt a víz, vagy a fürdés. Oké, fürdőzni nem fogok leállni egy város közepén, de az arcomat megmoshatom. Odafordulok a szökőkúthoz. Pont egy lány ül ott, ahová én fordultam. Egész szemrevaló teremtés. Bőrszíne szinte mint a tej, szép kontrasztot alkotván hajával, ami viszont fekete. Egy ilyen hölgy előtt fogsz hülyét csinálni magadból? Itt nem is szoktak mosakodni. De feltűnik valami a lányon. Sárga az indikátora. Azt mondják vigyázni kell velük. Bár nem annyira mint a pirosakkal, de ők is veszélyesek. Tolvaj és csak az áldozatára vár? Nem, nem fogom rögtön az ördögöt a falra festeni, egy szín miatt. Lehet önvédelem volt, vagy bármi más. A viselkedésemmel én is válhatok sárgává, és nem örülnék neki ha így kezelnének. Meglehet, egy kicsit többet bámultam a kelleténél, de eddig nem tűnt úgy, mintha észrevette volna. Mit is akartak? Ja igen, mosakodás. Elmegyek a szökőkút pereméig, kicsit jobboldalra a lánytól.
-Ne nézzetek hülyének... –motyogom magamba majd a kezeimmel megmosom az arcom. Meglepően jó érzés, majdnem mint a valóságban. És ennyi volt a rövidtávú tervem mára, mehetek tovább bolyongani.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 11 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 30 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.