Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fénylő Mocsár

+8
Shadow
Kanami Minagawa
Glitch
Cardinal
Danee
Kayaba Akihiko
Noxy
Chancery
12 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kanami Minagawa Kedd Márc. 12 2019, 18:25

Ismételten magányosan kalandoztam és egyszer kiugrott a fejemből, hogy menni kéne egy jópofa kalandra. Na már most ahhoz nem volt kedvem, hogy megint egy küldire menjek, hiszen a elgutóbbi sokkja is alig múlt el. Tudjátok milyen rossz érzés, hogy amikor szintet lépnél kiderül, hogy amúgy mégsem? Hiányzik kemény tíz exp... Na mindegy ezért hát amellett döntöttem megnézek egy új kazamatát, ahol eddig nem jártam. Tudjátok ez úgy van, hogy anno elég sokat kitoltam és hát kell valami izgalom. Így hát eg nagytierű felé vettem az irányt, hogy hátha sikerül nekem kivinni.
Szerencsémre nem egyedül álltam pont előtte, pont akkor, egy másik alak is ott volt, bár sem a szintjét sem a kasztját nem tudtam megsaccolni sem.

-Üdv! Kanami Minagawa vagyok, mizujs? Bemenjünk együtt?-Dobtam be neki a labdát, hiszen mégiscsak kellene pár ismerős, akik nem utálnak engem, mint úgy a szeró kétharmada...
Szóval reménykedem nem akar elhajtani teljesen indokolatlanul, bár erre is volt példa tőlem már. Mekkora egy tahó voltam... azaz vagyok?


Pár változás jelentkezés óta: hoztam magammal pár(5)Gyenge Lényölő Potit
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal2972/3100Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Shadow Kedd Márc. 19 2019, 07:29

Valahol mindent el kell kezdeni. Szinte elkerülhetetlen, hogy valaki olyan szintű legyen, mint ő, ha még egyszer sem vadászott vadra. Vajon mennyiben más a kazamata, ahol hullámokban törnek rájuk a vadak? A gazdi sose hozott el az ilyen típusú szórakozásaira, de azért tudtam néhány helyet, ahol voltak ilyen feladatok.
Honnan tudok én ezekről?
Biztos a gazdi mesélt róluk, még ha nem is hozott el az ilyen kalandjaira.
Nem kellett sokáig gyözködnöm Shadow-ot, ő sem bírta már nagyon a tétlenséget. És ez a gyakorlat még jól jöhet a későbbiekben.
Nem számítottunk senkire, elvileg egyedül is lehet olyan erős, hogy átverekedje magát az ellenfelek többségén, még ha nem is minden gond nélkül. Mikor meglátta a másikat, Shadow csak biccentett neki egyet. Szavak nélkül is tudhatták, hogy ki miért van itt. Nem kell ahhoz ismerniük egymást, hogy együtt harcoljanak.
Persze az alapokat elmondhatnák, de mint már említve volt Shadownak egyedül se jelenthet nagy gondot a küzdelem, így bátran nekivághatunk hármasban a harcnak. Vagy inkább ők ketten. Nem nagyon fült a fogam ahhoz, hogy én is bemenjek erre a szörnyű helyre.
Rávicsoritottam Kanamira, nem mintha félnie kéne egy farkastól, de jobban teszi, ha odabent nem talál ki semmilyen ostobaságot.

-Indulhattunk?

Shadow hangja azért visszatérítés a valóságba, ő még mindig azon van, hogy megtalálja a gyógyírt az ő képzeletbeli problémájára, és ehhez szükséges, hogy én is ott legyek mellette, mikor sikerül.
Nem maradhatok idekint, akármennyire is az a szándékom.
Ameddig ez hajtja, addig én is védelembe leszek az oldalán.
Levettem a tekintetem a lányról, és elindultam Shadow mellett.
Majd odabent meglátjuk, mi fog történni.
Shadow
Shadow
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2019. Jan. 23.

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal5180/5300Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (5180/5300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Glitch Kedd Márc. 19 2019, 14:07

Most hogy találtatok társat egy kis lápi mókához és megindultatok a bizonytalan felé,
nem kell sokat várnotok, hogy megérkezzen a fogadóbizottság:
Az közeli, folyondárokkal telis-tele font ritkásan álló fák egyikén, másikán is mozgolódás támad:
Megelevenedik a lombkorona, egészen bizarr lényeket "szülve" nektek.
Sárkánytesteiket hatalmas szőrös póklábak hajtják előre, hogy egykettőre lerohannak titeket,
ütve, harapva esnek mindkettőtöknek: 2-2 póksárkány

Fénylő Mocsár - Page 3 Spider-dragon

Shadow és Kanami is 26-26 sebzést szenvednek el


Shadow (Sebzés: 65, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.2 SP kiskörönként.)
Kanami Minagawa (Sebzés: Z:68 / S:74 / P:80, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
Vad Póksárkány #1
Vad Póksárkány #2
Vad Póksárkány #3
Vad Póksárkány #4


Shadow (36. szint): 120/120 HP, 94/120 páncél, 370/370 CSP
Kanami Minagawa (24. szint): 95/95 HP, 44/70 páncél, 130/130 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kanami Minagawa Vas. Május 19 2019, 20:41

Megint egy mogorva alakkal találom magam szemben a bejárat előtt. Kész kínszenvedés nekem néha így bemenni, de ma nagyon tojok az egészre. Így megkeményítve a tekintetem nézek az előttem lévőre és csak ennyit mondok neki:
-Ja.... Jó-nem is nagyon törődtem a formalitásokkal tovább. Így bementem utolsónak a kazamatába, egy kicsit tartva attól, hogy vajon jó-e ez így? Mindegy. Ha gáz van max ott halok meg bent, de kit érdekelne mindez? Senkit...
Így kicsit összekuszálódva léptem beljebb, mikor egyszercsak a lombkoronákról valami a nyakamba szakadt. Egy pár fura pók ica volt az, ami kapásból nekem esett és eléggé fájt az ütésük, szerencsére az új páncélom még bírja egy kicsit, de nem habozva próbálok beleütni az egyikbe.

Támadom az egyik nekem eső lényt
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal2972/3100Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 19 2019, 20:41

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Szept. 04 2019, 18:17

A Kazamatát kérésre lezárom. Jutalom harc hiányában nincs
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Ápr. 18 2021, 23:22

Jelenlévők:
- Leo (50) - HP:205 | F:63 | E:92 | K:85 | GY:194 (213) | S:48 | P:180  /epikus van/
- Shota (21) - HP:200 | F:70+8 | E:30 | K:20 | GY:26 | S:26+4 | P:170
- Saibaitachi (15) - HP:100 | F:28 | E:2*25 | K:15 | GY:25 | S:16 | P:140


A kis trio úgy tűnt kész a kalandra. Sikerült összeverődnötök és elhatároztátok, hogy na igen, most férfiak lesztek és megmutatjátok a csajoknak, hogy mitől döglik a... te.... az ott... az ott az, amire gondolok? Az ott a távolban, az a lengő, nyálkás valami... ami a mocsárból nyúl ki... az ugye nem.... UGYE NEM! DEEEE! De pontosan! 9 Üreglakó nyálkás kínokat váró csápja indult meg felétek, és bizony... lesz még bőséggel!

1. hullám
9x Üreglakó - HP:70 | F:48 | E:11 | GY:47 | S:13 | P:0 *van láda*

2. hullám
9x Üreglakó - HP:70 | F:48 | E:11 | GY:47 | S:13 | P:0 *van láda*

3. hullám
Mímelő Mókus - HP: ellenfél*150 | F:45 | E:54 | GY:46 | S:16
"Minden körben lemásolja az ellenfelei egy random képességét."

// Jó szórakozást ^^ //


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 19 2021, 09:56-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Leonard Hétf. Ápr. 19 2021, 22:45



Bevezető kör

Nem a vakvilágba beszélt, amikor Shotát legutóbb azzal fenyegette, hogy elviszi egy kazamatára. Persze azóta sok minden történt közöttük, de továbbra is szándékában állt akaitos pártfogoltját minél hamarabb az élvonalba juttatni, ráadásul céhes kötelességének érezte egy alacsony szintű, új játékos megsegítését. Épp ezért jelentkezett végül az ABA programjára is, aminek szintén ez volt a célja.
Szükség volt a férfiakra a fronton. Túl sok apró, törékeny, viráglelkű lánynak kellett megkeményítenie magát és szintről szintre az ellenség terhét cipelnie a vállán, pusztán a férfiak ügyetlenkedése miatt. Egyedül Ozi volt képes valamennyire enyhíteni ezeken a súlyokon, de az ő segítségéből is hiányzott az összeszedettség.
Leo elhatározta magát és teljes sebességgel száguldott a célig. Miri kedvéért. Hinari lelkéért. Fuwa jólétéért.
- Sziasztok! - üdvözölte a társait vidám mosollyal és kézfogással, amikor megérkeztek, és Saibaitachinak rögtön bemutatkozott, hiszen eddig csak üzenetben váltottak szót.
- Mielőtt belevágunk, szeretném, ha beszámolnátok a kazamatában hasznos itemeitekről és képességeitekről. Nem tudom, hányszor volt részetek ilyen harcban, főleg ezeken a szinteken, de természetesen elvárom a megfelelő csapatmunkát. A hibák vagy a figyelmetlenségek az életünkbe kerülnek, de ha mindannyian koncentrálunk, nem okozhat problémát - magyarázta és komolysága nem leplezte izgatottságát. Persze akkor még nem tudta pontosan, milyen ellenfelekkel is fogja őket összehozni a sors...

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal18220/10500Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Saibāitachi Szer. Ápr. 21 2021, 17:44


Az árnyharcos mikor megérkezett, az alapítványtól jövő „idegenvezetője” egyből üdvözölte, amit a tisztesség kedvéért rendben fogadott is.
– Üdv! Én volnék Saibāitachi, de az egyszerűség kedvérét szólíthattok csak Itának, vagy épp ahogy a kedvetek tartja. Csak az a lényeg, hogy tudjam rólam van szó.
A következő kérdésnek csak egy részét értette, mert arról halvány lila gőze sem volt, hogy egy kazamatában mi lehet hasznos. Az eddigi próbálkozásait a csúfos kudarc jelzővel lehet leginkább illetni.
– Ami azt illeti, a hasznos holmik osztásán én nem vettem részt, így teljesen átlagos T2-es cuccaim vannak. Sem potim sem kristályom nincsen. A képességeim nálam erősebb ellenfelekkel szemben haszontalan így azoknak sem látjuk hasznát. – majd elgondolkodva hozzáteszi – Így jobban belegondolva, a csapatmunkából én leginkább, a „felesleges utánfutó” szerepét tudnám magamra vállalni. Kétszer próbáltam már T1-es kazit, de még az első hullámon sem jutottam át. – Vág egy fura grimasz, megerősítve, hogy nem tartja magát sokra ezen a téren.
És ezen a ponton úgy dönt, hogy belőle ennyi pont elég is lesz, és kissé hátrébb húzódva teret ad a harcművésznek, hogy Ő is elmondja a magáét. Elvégre Itachi nem tudhatja, hogy ők ketten már jó ismerősök és szinte már a másik mozdulatait is ismerik és megjósolják jó előre több-kevesebb pontossággal. Noha Ita érzett némi izgatottságot a kardforgató hangjában, valahogy nem osztotta ezt az izgatottságot. Eddigi tapasztalatai alapján sokkal jobban tartott a kudarctól, mint kellene. És mivel még soha egyetlen egyszer sem dolgozott össze, nála ennyivel magasabb szintű játékossal, így az ismeretlen helyzet tovább fokozta bizonytalanságából adódó aggodalmát. Persze amennyire csak tellett tőle igyekezet ezt leplezni, mert nem jó belépő, ha már az igazi stresszhelyzetet megelőzően ez süt le róla.

Saibāitachi (15) - HP:100 | F:28 | E:2*25 | K:15 | GY:25 | S:16 | P:140

Tárgybónuszok:
Nagy nulla!
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal6245/6500Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (6245/6500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Shota Szomb. Május 01 2021, 19:43


A mai reggel nem indult valami fényesen. Előszöris egyedül kelt fel, másodszoris a mai napra beszélték meg - vagyis Leonard Shotával, még véletlenül sem fordítva - hogy csak belevágnak egy erősebb kazamatába ők ketten. Persze a harcművész srácnak semmi kedve nem volt ilyesmihez, de mit volt mit tenni, néha igent kell mondani az ilyen kérésekre, ha fent akarjuk tartani a kapcsolatot. Meg a békét, ugyebár.
Shota ugyanis semmiképpen sem akarta felkelteni azt a bizonyos alvó oroszlánt. Sem most, sem soha többé.
Odaérve a jelzett koordinátákhoz azért megörült, hogy más is itt van, ráadásul a minibossról emlékezett is az ürgére, így pedig már nem a szörnyek felét vélte megkapni egy egy hullám elején, hanem csak a harmadát, ami sokkalta jobb arány volt, mint azt eddig gondolta volna.
- Sziasztok - köszönt ő is, Leonard szónoklatára viszont némileg elismerően füttyentett - Haver, te aztán felkészült vagy - vigyorgott rá a másikra és addigis, amíg Ita (hiszen így kellett őt becézni, ugye?) felsorolta érdemeinek hiányát, Shota előkotort pár méregüvegcsét a menüjéből, és fintorral az arcán mutatta azt a másik kettőnek - Nekem ilyenjeim vannak. T1-es mérgek, ezek ellen a szörnyek ellen aligha jók bármire is - sóhajtott és el is tette a fiolákat, még mielőtt valamelyiket véletlen összetöri.
- Még nem sikerült annyi növényt és aranyat szereznem, hogy saját magam gyártsak - vonta aztán meg a vállát, de mozdulataiból bosszúság áradt: itt, Aincradban elérni valamit igencsak nehézkes volt, ha állandóan lakhatásra kell költened a pénzed... meg piára. És nőkre. Vagyis főleg piákra és nőkre. Shota aztán ennyiben is maradt magával és arcára bárgyú mosoly költözött, ahogy gondolatai egy bizonyos kiscsibe felé terelődtek, Leonard jelenléte viszont hamar visszarángatta a jelenbe, így a srác újfent lenyitotta a menüjét és egyszerűen csak felszerelkezett.
- Menők, mi? - kérdezte az oroszlánfiút, akinek még nem volt ideje megmutatni angyalszárnyait - Csak vigyázzatok, ne sodorjalak el benneteket vele - vigyorgott, aztán kicsit komolyabbra vette a szót - Ha a mobnak alacsonyabb a fegyverkezelése, mint az enyém, tudom növelni a sebzésemet. Ezt bejátszhatom, mást nem hiszem, hogy tudnék itt - nézett körbe és újfent elfogta az érzés, hogy neki baromira nem kéne itt lennie most. Magasabb szintű szörnyek ellen, az oroszlánfiúval maga mellett... mégis mit képzelt ő tulajdonképpen!?
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal5735/5900Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Leonard Szomb. Május 01 2021, 21:56



Leo arcára halvány mosoly költözött a dicséret hallatán. Már nagyon régóta nem volt alkalma egy csapat vezetőjeként kipróbálni magát. Azt az egy alkalmat leszámítva, amikor Simeonékkal bemerészkedtek a túlélő csarnokba, legutoljára a börtönben volt szerencsétlensége ilyen terheket cipelni a vállán. Na jó, meg talán azon az elcseszett küldetésen, ahol Ozirisz használhatatlan volt. Máskülönben a lányok sohasem engedték szóhoz vagy pozícióhoz jutni.
Talán ezért is állt ez a csapat most csupa férfiból.
Türelmesen, értő figyelemmel meghallgatta társai beszámolóját, aztán bólintott. Már éppen szólásra nyitotta a száját, hogy összegezze a gondolatait és terveit, de akkor hirtelen arcon csapta egy szárny, neki pedig felszaladt a szemöldöke, mielőtt kitört belőle a jóízű nevetés.
- Nem is mondtad, hogy felcsaptál puttónak - vigyorgott, és arcvonásait hosszú másodpercekbe tellett rendeznie, ahogy elképzelte Shotát pufók, meztelen angyalkaként.
- Rendben, akkor adok egy-két itemet és tanácsot a harc idejére, ha nem bánjátok - folytatta végül megenyhülve, bár vonásain még mindig a jókedv csücsült, kazamatába nem illő módon. Eközben pár mozdulattal elküldte a party meghívókat és átküldte az itemeket is. - Ha még nem találkoztatok velük, kérlek olvassátok el a leírásait. Úgy gondolom, hasznos lesz. Cupido - pillantott vigyorogva Shotára -, amint csak lehet, aktiváld kérlek a képességedet, amit említettél, a nagyobb sebzésre mindig szükség van. Arra kérlek benneteket, hogy a harc során dolgozzatok össze, azaz egészítsétek ki egymás sebzését. - Elmosolyodott a gondolatra, hogy általában az övé szokott lenni ez a szerep. Szinte hiányolta Hinarit, akivel olyan rutinosan tudtak már összedolgozni. - Értelemszerűen ennek a taktikája a szörnytől függ, de ha van rá lehetőségem, majd harc közben is segítek és magyarázok. Ha pedig úgy ítélitek meg, hogy nagy a baj - bár erre remélhetőleg nem kerül sor -, akkor legyen kéznél feltétlen a teleport kristályotok. Amennyiben ilyesmi történik, találkozzunk a Fő téren, hogy tudjam, rendben vagytok - magyarázta végül növekvő szigorral, majd amikor úgy gondolta, mindenki megértette a mondanivalóját és volt idejük feldolgozni, horgas léptekkel elindult a bejárat felé.

A kazamata eleje csendes volt és nyugodt. Túlságosan is nyugodt. Leo ösztönei bajt súgtak, izmai megfeszültek, minden figyelmével a környezetére koncentrált. Nyoma sem volt annak a srácnak, aki az előbb még Shota szárnyain mulatott. Amikor hirtelen beszakadt alatta a föld és a semmiből néhány nyúlván kúszott felé, még csak össze sem rezzent, csak ellenőrizte a társai életcsíkját, majd halál nyugodtan felemelt egy Erős Csapatsebzés Kristályt.
- Ezt eltöröm, amivel megnöveljük a sebzéseteket, így talán képesek lesztek egyenként is megbirkózni egy-egy bestiával. Amit korábban adtam nektek kristályok, azokat egyelőre tartogassátok későbbre, most nézzük meg, szimpla támadással mit érünk ellenük. Vagyis - itt Shotára pillantott - te azért még aktiváld a képességedet, ahogy megbeszéltük.
Azzal el is fordult tőlük és nekiállt szép sorban levágni a csúszós kis férgeket. Először a lábát szabadította ki a fogságból, aztán Shotáról igyekezett leszedni a mobokat.

Harc előtt:

Átadom Shotának:
1 x Gyenge Lényirtó Kristály (33% eséllyel, hatos kockánál öt és hat dobásánál, megöl egy gyakori mobot vagy boss segítőt.)
1 x Gyenge lényírtó méreg (33% eséllyel okoz azonnali halált a megtámadott mobnak, bossokon nem használható, maximum 1 találatig marad a pengén.)
1 x Nagy Potion (+20Hp)
Átadom Itachinak:
1 x Gyenge Lényirtó Kristály (33% eséllyel, hatos kockánál öt és hat dobásánál, megöl egy gyakori mobot vagy boss segítőt.)
1 x Gyenge lényírtó méreg (33% eséllyel okoz azonnali halált a megtámadott mobnak, bossokon nem használható, maximum 1 találatig marad a pengén.)
1 x Nagy Potion (+20Hp)

Aktiválom: 1 x Erős Csapat Sebzés Kristály (Aktiválása után a csapatodban mindenki +20 sebzést kap a következő két támadásához.), majd négy támadás Üreglakó#1,2,8,9-re, Vikinggyűrűm miatt első támadás nem fogyaszt CSP-t.

Dobások:

Mobok köre:
Leo 77, Shota pedig 22 sebzést szenved el.

Üreglakó #1-7:70/70 Hp (Leonard)
Üreglakó #8-9:70/70 Hp (Shota)

Leonard (50. szint): 205/205 HP, 103 páncél, 250/425 CSP
Shota (21. szint): 200/200 HP, 148 páncél, 100/100 CSP
Saib (15. szint): 100/100 HP, 140 páncél, 75/75 CSP



A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 01 2021, 21:57-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal18220/10500Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 01 2021, 21:56

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Fénylő Mocsár - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Május 02 2021, 18:31


A harcművész srác megjegyzésével csak egyet érthetett, tényleg nagyon felkészült volt az ABA-s fickó. De ennek hangot adni, nem látta értelmét, mert tapasztalatlanságából adódóan nem lenne túl hiteles, bár mit is mondana.

Miután Shota felszerelkezett, és megjelentek rajta a szárnyak egyetértően bólintott, de ezt viszont már nem bírta megállni megjegyzés nélkül;
– Ja! És ha túl meleggé válna a helyzet, jók lesznek majd legyezőknek. – vigyorodott el. Majd ő is felszerelkezett. Ami valljuk be, egy külső szemlélő számára, nem járt semmi változással.
A kardforgató tárgyosztására, csak kerek szemekkel pislogott, miközben leokézta a felugró ablakokat. ~Semmi elismervény, vagy ilyesmi?! Csak úgy; nesze itt van fogjad!~ jártak a gondolatai, egyszerűen nem volt hozzászokva ahhoz, hogy csak úgy, kapjon bármit is, és ne kellene azért valami súlyos árat fizetnie. Közben a kardforgató egyre csak magyarázott, a kis csapat pedig megindult befelé.
Miután elhangzott a bújtatott, pofán verlek, ha elpazarlod megjegyzés, Itachi lelki egyensúlya kezdett helyreállni, mert így már azért van mihez tartania magát.

A mobok megjelenését követően mire észbe kapott, a kardforgató már eliminálta a csapat majdnem felét. Szerencséjére, ő annyire szürke és hétköznapi, hogy a lényeknek fel sem tűnt a jelenléte, így sebződés nélkül megúszta. Egyelőre.
Persze nem szándékozott ölbe tett kézzel várni, hogy komoly ellenfélnek fogják fel a mobok, és ellene forduljanak. Inkább kinézett egyet a maradékból, és mindkét pengéjével támadást indított a számára ismeretlen lény egyetlen látható része ellen.
Egy rövid szökkenéssel Leonard mellett termett, és a srácot szorongató, hozzá közelebb lévő csápot, a kardforgatótól biztonságos távolságra, mintha csak ollóba fogná, két keresztvágással igyekezett eltalálni.


//Támadom mindkét késsel Üreglakó #6-ot. És remélem nem probléma, hogy bevágtam Shota elé. //
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal6245/6500Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (6245/6500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 02 2021, 18:31

The member 'Saibāitachi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Shota Kedd Május 25 2021, 19:49


Shota elővette a lehető legsötétebb pilantását a "puttó" jelzőt hallva, amit aztán az oroszlánfiú következő szavai egy csapásra elfújtak - ingyen itemeket emlegetett valaki? A harcművész rögtön le is okézta a partymeghívást és a kelleténél egy kicsit gyorsabban tenyerelt rá az itemek elfogadását kérő panelra, hogy aztán belemélyedjen a leírásukba - no nem azért, mert Leonard ezt kérte: Shota amúgyis kíváncsi volt, miket kapott. Az ingyen cuccokra sose mondj nemet; ezt tanította iskolatársainak is mindig.
- Jah, Cupido. Akinek pontos lövései mindig szerelembe hozzák a csajokat - vigyorgott rá a haverjára, merthát igen, aki tud, az tud. Legyen szó akár a nők kielégítéséről vagy bármi másról, ami kerek e világon csak lehetséges. Az árnyharcos társ kontrájára csak elnevette magát és biccentett: igen, végülis ezeket lehet mozgatni anélkül is, hogy azt neki kéne. Csak leheveredik az egyik fa törzse mellé és a srácok egyik kezükkel legyezik őt, a többivel a mobokat aprítják. Nem is rossz gondolat; ez az Itachi fickó egyáltalán nem ostoba.

Odabent aztán már ő is jobban odafigyelt és ösztönösen húzódott távolabb - legalább kardtávolságon kívül - az oroszlánfiútól és inkább hagyta, hogy Saibaitachi kettőjük között haladjon. Biztos ami biztos, ugyebár. Persze rá lehetett ogni ezt a szárnyakra is, amik igencsak nagy helyet foglaltak, de Shota nem vesződött mégcsak azzal sem, hogy ezt a tényt gondolattá formálja: inkább a jártasságai jelzését figyelte és amikor megjelentek az ellenfeleik, undorodva rázta meg magát.
- Fúúúj, ezek mik? - fintorodott el és előbb gondosan aktiválta a képességét, majd megpróbálta lándzsájával megvágni az egyiket Leonard közelében.



Aktiválom a "Jobb vagyok, és?" passzív képességemet, dobnom nem kell rá: +21 sebzés. Aztán megy egy támadás a #7-esre, 71 sebzéssel.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal5735/5900Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 25 2021, 19:49

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Leonard Szomb. Jún. 05 2021, 20:57



Leo szélesen mosolygott a srácokra, akik nemcsak, hogy eltalálták az ellenfeleiket, egyenesen úgy néztek ki, mint akiknek gyerekjáték ez a folyamat.
- Hahh, és te még azt hazudtad magadról, hogy haszontalan vagy! - vigyorgott rá Itachira elismerően, miután az ügyesen elpixelezett egy mobot, és talán át is ölelte volna a vállát barátian, ha nem kötötték volna gúzsba a mobok. Ami azt illeti, ez a pozíció kezdett erősen kényelmetlenné, mi több, rémálomszerűvé válni, ahogy a nyúlványok egyre magasabbra kúsztak. Most már bőven a térde fölé értek, és habár nem okoztak túl nagy sebzést, azért nem örült volna neki, ha megtalálják az utat a nadrág szárába.
- Próbáljatok meg most összedolgozni, és hasonlóan lesebezni a mobokat! Én pedig végzek a maradékkal - vigyorgott rájuk bátorítóan, aztán kardjával óvatosan igyekezett úgy manőverezni, hogy a mobok is elpixeleződjenek, de a lába is megmaradjon.

Támadok annyiszor, amennyiszer a két srác támadása után szükséges, hogy elpixelezzük a maradék mobot.

Dobások:

Mobok köre:
Leonard 33 sebzést szenved el.

Üreglakó #3-5:70/70 Hp (Leonard)

Leonard (50. szint): 205/205 HP, 70 páncél, 250/425 CSP
Shota (21. szint): 200/200 HP, 148 páncél, 69/100 CSP
Saib (15. szint): 100/100 HP, 140 páncél, 60/75 CSP

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal18220/10500Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 05 2021, 20:57

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Fénylő Mocsár - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Jún. 14 2021, 17:16


Gyícsacsi maga is megdöbbent azon, hogy sikeresen eliminálta a mobot a kardforgatóról. Már jó rég nem volt ilyen sikerélménye, szóval eléggé belelkesedett. ~Még a végén végre sikerül kitisztítani egy kazamatát!~ Persze azért a kritikus énje nem marad veszteg, így a dicsérő szavakat hálás fogadását követően azért oda biggyeszt egy megjegyzést.
– Köszönöm, de szerintem csak szerencsém volt.
Nagy lelkesedésében meg is indul, hogy segítsen az ABA-s srácnak. Hogy időt nyerjenek a harcművészhez közelebbi csápot támadja, így ha hibázik, vagy kevésnek bizonyul a sebzés, a srác könnyedén leszedheti a sérült mobot. Késeit ennek megfelelően, normál fogásra veszi, majd karjai hosszát kihasználva, a saját tengelye körül fordul egyet, miközben két karja, mintha csak valami szilmalom lapát lenne, egy teljes kört ír le, melynek folyományaként két vágással támadja az üreglakót.


//Támadom Üreglakó #3-at mind a két késsel
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal6245/6500Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (6245/6500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Jún. 14 2021, 19:51

Lemaradt dobás
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal6245/6500Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (6245/6500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 14 2021, 19:51

The member 'Saibāitachi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Shota Szer. Jún. 23 2021, 09:45


Shotát olyannyira megnyugtatta a tudat, hogy az első sorozat után csupán ennyi mob maradt hátra és azok sem őt nyálkázták össze, hogy először eszébe se jutott támadni: hisz minek is tenné, ha Leonard egyedül el tudja intézni a maradékot? A harcművész tehát tekintetével már a ládát kereste, ám még mielőtt elindult volna érte, hallotta meg önkényes csapatvezetőjük utasítását, aki valamiért nagyonis lelkesnek bizonyult. Itt vigyorog, amikor pár csáp épp rajta keresztül tör utat magának.
Lehet, hogy titkon szereti a hentait?
Shota persze nem hagyta magát belelovalni a gondolatba, így csak egy apró mosoly jelent meg a szája szegletében, majd mit lehet mit tenni, egy apróbb sóhaj kíséretében visszafordult az Üreglakók felé és ha már Saibaitachi elpixelezte azt, ami a legközelebb volt hozzá, hát lándzsáját kinyújtva egy másik fele szúrt, erősen közepes lelkesedéssel. Aztán akár betalált, akár nem, folytatta útját az aranyat rejtő fadobozka felé.


Támadás Üreglakó #4-re.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal5735/5900Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 23 2021, 09:45

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Leonard Csüt. Jún. 24 2021, 17:47



Leo úgy érezte, be lett csapva. A srácok kimagaslóan jól mozogtak a szintjükhöz képest, találataik pontosak és precízek voltak. Persze volt még mit finomítani rajta, de mire még húsz-harminc szintet összefarmolnak maguknak, a maradék hiányosságokat simán kiküszöbölik.
- Kivételes tehetségek - bólogatott elégedetten, amikor végre megszabadította magát a maradék moboktól is. - Kapjátok össze magatokat, épp az ilyen harcosokra van szükség a boss szinteken - vigyorgott széles-elégedetten, miközben hórihorgas léptekkel tovább indult, hogy aztán pár méterrel később újra beszakadjon alatta a talaj, és kinyúljanak belőle a nyúlvánok.
- Ezt nem hiszem el - kommentálta a dolgot kissé morcosan, de a helyzethez képest igen csak nyugodtan, aztán a srácokra vigyorgott.
- Most nyomjátok el valamelyik itemet, amit adtam, aztán mehet a menet, ahogy az előbb - darálta el az utasításokat, aztán már lendült is a kardja, hogy leszedjen magáról néhány mobot, és ezúttal direkt nem azokkal kezdte, amik a társait támadták. Ebben a körben jusson ki a kellemetlenségből nekik is, hátha motiválja őket egy picit.

Támadóm Üreglakó #1-4-t.

Dobások:

Mobok köre:
Leonard 77 sebzést szenved el.
Shota 11 sebzést szenved el.
Itachi 11 sebzést szenved el.

Üreglakó #1-7:70/70 Hp (Leonard)
Üreglakó #8:70/70 Hp (Shota)
Üreglakó #9:70/70 Hp (Saibaitachi)

Leonard (50. szint): 198/205 HP 225/425 CSP
Shota (21. szint): 200/200 HP, 137 páncél, 100/100 CSP
Saib (15. szint): 100/100 HP, 129 páncél, 75/75 CSP

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal18220/10500Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Leonard Csüt. Jún. 24 2021, 17:48

És a kockák
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_bal18220/10500Fénylő Mocsár - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.