Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gólem Szurdok

+4
Cardinal
Kayaba Akihiko
Kazura
Danee
8 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 13 2016, 19:36

Igen, az értékek ugyanolyanok, csak az élete és a sebzése más. Ami azt illeti, Danee majdnem le is zúzta egyből, nem sokon múlott, de így kellett Kazura egyik támadása. A másik már csak a kész pixeleket szórta széjjel. Igen ám, de ekkor újabb darabja mozdult meg a sziklafalnak, és előre táncikált egy újabb inas, aki ugyanúgy szereti Danee-t, ahogy az előbbi. Ha alaposan megfigyelitek, rájöhettek, hogy a herceg tulajdonképpen úgy dobálja a lovagot az aktuális inasnak, akár egy labdát.


Góleminas #1 elpusztult.
Góleminas #2 megjelenik.
Danee 16 sebzést szenved el.

Gólemherceg - full HP, -141 páncél
Góleminas #2 - full HP, full páncél


Kazura (20. szint): 75/75 HP, 40 páncél, 10/90 CSP
Danee (22. szint): 150/150 HP, 53 páncél, 53/105 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Danee Vas. Feb. 14 2016, 11:04

- Szép volt! Megy ez nekünk! - ujjongok, látva Kazura befejező mozdulatát, amivel szétmorzsolja a kissebbik gólemet
Valóban jó ez a duo felállás, gyorsak vagyunk, könnyen tudunk reagálni egymás megmozdulásaira, nincs kavarodás, értetlenkedés, lermaradás, aszinkronizáció, és az ellenfél se mutatkozik túl nagy falatnak mindehez.
- Nade lássuk, mit értünk ezze... - kezdtem volna, de akkor szinte azonnal kiszakadt a sziklafal egy újabb darabja.
Bár számítottam rá valahol, de az ezzel járó földrengés így is készületlenül ért, alig tudtam lábon maradni, majd amikor a nagyobbik is lendületet vett, csak röpültem, fel se nagyon fogva, mi is történik velem, pedig csak megismétlődött az iménti eset.
Nem mintha fájt volna, csak elég idegesítő, és ráadásul, Kazura elött még zavarba ejtő is labdaként pattogni két kolosszus között. Na nem mintha sokra mennének ezzel a kis játékukkal ellenünk
- Oké, akkor ez nem jött be, mégis csak úgy működik ez is, mint a Boss harcokon, akkor hanyagolom a kisebbiket, mert csak újabbat kapnánk a pofánkba
Szóval elrugtam magam a Góleminasról, és egyenest a Hercegére vetve magam, egy-egy maflást ki is osztva a kopjával és a pajzzsal.

//2x támadom a Gólemherceget, a pajzsvédelem marad Kazurán a harc végéig, vagy amíg van páncélom

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kazura Pént. Feb. 19 2016, 19:03

Danee támadása után én is nekiesek az újonnan előbukkanó ellenfélnek, de mint hamarosan kiderül feleslegesen aggódtam miatta, ugyanis jócskán könnyebben elpixeleződik, mint mestere. El is mosolyodom céhtársam lelkesedésén, miközben második csapásom pixeláradatba borítja a környéket.
Ha egyedül maradt volna lehet, hogy a kardom képessége is elég lett volna ellene. Na mindegy, vissza a herceghez.
Azonban mielőtt még inkább elbízzuk magunkat újabb csatlós lép elő a sziklafalból, visszaállítva az eddigi felállást.
Lehetséges lenne, hogy ez az egész minket körülvevő szurdok egy hatalmas gólemsereg alvóhelye? Ááá, az már túlzás lenne. Lássuk mit szól mindehhez Danee.
-Rendben, én viszont szusszanok gyorsan egyet. Meg nézek valami mérget, ha mégsem akarna elfogyni drága hercegünk páncélja-nyugtázom a hallottakat.
Szökkenek pár lépést hátra, lenyitom az inventorym, közben pedig fél szemmel figyelemmel kísérem a két szörny támadási sémáját.


/pihenő kört tartok/

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 21 2016, 11:46

A herceg uralmát Danee megdöntötte, az inas elvesztette a játszótársát. Azért nem hagy ott titeket, szóval még őt is le kell csapnotok.


Gólemherceg elpusztult.
Danee 3 sebzést szenved el.

Góleminas #2 - full HP, full páncél


Kazura (20. szint): 75/75 HP, 40 páncél, 90/90 CSP
Danee (22. szint): 150/150 HP, 50 páncél, 9/105 CSP


A hozzászólást Klein összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 21 2016, 12:56-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Danee Vas. Feb. 21 2016, 12:35

Hát ez pite! A mosoly nem hervad az arcomról, az iménti könnyű győzelmünk a góleminassal szemben igen csak szívmelengető érzéssel töltött fel.
- Oké, pihenj csak, aztán váltsunk, mert nekem is jól esne már egy pár pillanatnyi szünet, hogy kifújhassam magam! – még ki sem mondtam, már csépeltem is a Herceget, aki legnagyobb meglepetésemre, darabjaira szakadva morzsolódott szanaszéjjel
- Öh? – néztem Kazurára aztán vissza a gólem maradványaira – Hát ez aszem megmurdált!
- Öregem! –
kezd leesni úgy igazán a tantusz nekem – Lezúztuk a Bosst! – emelem magasba mindkét karomat, győzelmi táncot járva fordulok körbe körbe, ahogy azt a filmben láttam.
Akkor látom meg a másik gólemet
- Te ez a másik még itt van! – mondom meglepve Kazunak, s bökök az óriás felé
- Átveszed kicsit míg én is kifújom magam? Meg üsd már le légyszi, ha megy neked!



//pihenő kör

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kazura Szer. Feb. 24 2016, 18:15

Még sincs szükség készleteim további megcsapolására, ugyanis a herceg ismét eggyé válik a környező sziklarengeteggel, ezúttal azonban maradandóan.
Na akkor ezzel nagyjából meg is vagyunk. Még egy kis takarítgatás és tiszta is a terep. Annyira nem volt ez vészes, mint amire számítottam. Talán pár szint múlva Miuval meg Kemabattal megpróbálkozhatunk a Tier Hármassal is.
-Gond egy szál se, lerendezem én amíg szusszansz egyet-lépek el Danee mellett és már készülök is, hogy még utoljára fényárba borítsam a kanyont.
Hátraszökkenek egy lépést, majd mikor érzem, hogy a penge készül kirobbanni a felgyülemlett energiától nekilendülök és megfürdetem ellenfelem a napfény éltető sugaraiban. Amennyiben pedig a szurdok vastag sziklafalai megszűrnék a kellő fénymennyiséget maradok a hagyományos egy-egy ütés mindkét lábra módszernél.


/Amennyiben besül a speciális képességem két sima támadás az inasra./

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 24 2016, 18:15

The member 'Kazura' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Gólem Szurdok - Page 2 4766604805_c1598fabbe_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Gólem Szurdok - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Gólem Szurdok - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 25 2016, 21:27

Nem elég. De legalább több gólem nem jön.


Danee 3 sebzést szenved el.

Góleminas #2: -20 HP


Kazura (20. szint): 75/75 HP, 40 páncél, 50/90 CSP
Danee (22. szint): 150/150 HP, 47 páncél, 105/105 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kazura Pént. Feb. 26 2016, 13:35

Csalódottan pillantottam fel a még mindig előttem álló monstrumra.
Ez kezd idegesítővé válni. Túl nagy a hibázási arányom. Persze tudom, hogy ha több pontot osztanék fegyverkezelésre, vagy speciális képességre akkor ennek csökkennie kéne, de a többi tulajdonságot sem hanyagolhatom el ennek érdekében. Ki kéne találnom valamit erre. De nem most, az tuti. Csak nem hagyom, hogy Danee-é legyen a teljes dicsőség.
Megszorítom hát kardom markolatát és egy utolsó kétségbeesett rohammal próbálom meg kavicsaira bontani a gólemet. Közelébe érve elrugaszkodom a talajtól, így pengém ezúttal a hasát fogja felszántani, majd földet érve megkínálom az előző körben kihagyott lábszárat is egy gyors vágással.
-Leszel szíves jó szolgához híven követni a mestered!-pirítok rá a makacs Mobra, reménykedvén, hogy pixeles válaszban fog részesíteni.


/Két sima támadás az inasra./

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 26 2016, 13:35

The member 'Kazura' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Gólem Szurdok - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Gólem Szurdok - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Danee Szomb. Feb. 27 2016, 12:19

- Pfű, ez jól esett! - egyenesedek fel, karjaimat az ég felé nyújtóztatva ki
- Hüm -
kommenálom ily egyszerűen Kazura törekvéseit
Helyetelenítően rázom kicsit a fejem, majd a mellém visszaérő Kazura vállára helyezem a kezem
- Nyugodj meg, kivállóan küzdöttél! Látom az arcodon az elégedettlenség, harag és fusztráció vonásait. Ne akarj több lenni, mint amire képes vagy! Inkább örülj, a győzelemnek, amiben partner voltál, és légy büszek magadra!
És ha még ezek után is lábon lenne a góleminas hát nagyot lökök rajta a pajzsommal, aztán a kopját tolom az arcába, míg csak el nem terül elöttünk, a földön.
- Köszönöm, hogy elhívtál ide Kazura! Ez egy remek és férfias kikapcsolódás volt, remélem számíthatok rád a következő kazamatánál is, hiszen, úgy tűnik jól tudunk egymást kisegítve harcolni!
Visszanézve a gólemek romjaira, a győzelem eredményésségének boldogság-érzete járja át minden tagomat, és fülig érő szájjal kiáltom a szurdokba, hogy mindenki hallja, s a visszhang messzire vigye hírünket:
- Győztünk! Kazura és Danee, az Eternal Flame fiai elsőként arattak itt győzelmet!

//2x támadom az inast, ha még talpon lenne

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 04 2016, 15:42

Megvolt a pixeles válasz, Kazura megsemmisítette a gólem királyság maradékát. Legalábbis amíg újra nem spawnol a herceg. Lezárom a kazamatát, sikerrel teljesítettétek. A jutalmatok 50 exp, 70 arany és egy bronzláda. A ládában mindketten 100 aranyat és egy Tartós Pontosság Potiont találtok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Glitch Vas. Szept. 23 2018, 13:18

Gólem Szurdok - Page 2 Golem_szurdok

Tsujimoto Eiki (42) - HP:85 | F:66 | E:185 | K:50 | GY:70 | S:40 | P:125

Bevezető kör: érkezz meg a szurdokhoz, és jelezzd, ha használsz Észlelést.

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Szept. 23 2018, 14:30

Eljött az ideje, hogy kicsit magam vágjam az utat a dungeonökbe. Nem a fronton, annyira idióta nem vagyok. Tudom, hogy nem vagyok valami táp, de egy T2-es kazamatához bőven elegendő az én erőm is. Így hát kicsit felkészültem, majd hátamra vetetettem szokásomhoz híven a pallosom és megindultam a célom felé. Könnyed léptekkel mozogtam, tudtam, hogy úgysem vár senki, így nem siettem el a dolgokat, a gólem szurdokba (vagy mi a neve) érve pedig kicsit átmozgattam a karomat, mielőtt belépnék a kaziba. Nem tervezek sokáig maradni és nagyon kockáztatni sem, így ha esetleg a HP-m túl papírnak tűnne ezekhez a tierekhez is, akkor muszáj lesz társulnom valakivel, de hát ez van… nem vagyok se DPS-se tank. Én egy kibaszott rakétavető vagyok nem egy páncélos erőd. Hehe.

// észlelést nem használok //

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Glitch Vas. Szept. 23 2018, 18:20

A kanyon mély, hogy a nap is alig ér le sugaraival, és kihalt, csupán a saját csizmáid puffanása visszhangzik a föléd tornyosuló falak között, míg nem az utad egy feldúlt tábortűzhöz vezet:
Sehol egy teremtett lélek, minden használhatatlan állapotban, csupán egy por-lepte bronzládika hever elhagyatottan a kihűlt zsarátnok mellett.
*Találtál egy bronzládát*

Alig, hogy végzel a tábor szemrevételezésével hatalmas szárnyak suhogására és csapkodására leszel figyelmes:


Tollas Sárkány #1
Tollas Sárkány #2
Tollas Sárkány #3
Tollas Sárkány #4
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5 SP kiskörönként.)

A sárkányok sebeztek Eikin 20-at.

Tsujimoto Eiki (42. szint): 85/85 HP, 105 páncél, 250/250 CSP

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Szept. 23 2018, 20:40

Amennyire jól tudom ez a terület a gólemkirály, vagy minek hívja magát, területe. Nem nehéz ellenfél, pont egyhitelem minden gond nélkül, persze ha addigra nem csípik le a HP-mat. Bár elvileg nem fognak tudni annyit levinni, hogy komolyabb gondom legyen belőle. Mindenesetre a harc hamar elkezdődött, ahogy négy óriás sárkányra bukkanok, akik egy ládát őrizgettek.
- No lááám. – mosolyodok el – Csak nem egy Arany ládát rejtetek itt el nekem? Hát ezt őriztek ennyire? Remélem az, szóval iszkiri innen had csapjak le rá.
Persze nem igazán érdekelt, hogy arrébb húznak-e vagy sem és bár megcsípték a páncélomat, még volt bőven, így nekem csak éppen hogy csak feléjük kellett csapkodnom és már vége is volt a harcnak. Ha a legerősebb entitásnak 200-as a sebzéstűrése ezeknek tuti nem több.

// 4 csapás egyeséével mindegyik sárkányra, ennyinek elvileg elégnek kell lennie //

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Glitch Vas. Szept. 23 2018, 21:12

Csak úgy pörögnek a tollak, pikkelyek, pixelek a levegőben, ahogy az embertelen méretű penge kacagva hasítja a levegőt, na meg a sárkányokat. Egy sem maradt hírmondónak.
A talált bronzláda quest itemként landol Eiki inventoryjában: küldetés végéig nem nyílik.

Ahogy tovább bandukolsz a szurdok útvesztőjében megint csak későn enged a rendszer észre venned, hogy ellen fenyeget:
A Gólem szurdoka talán a szomszéd kazamata lehetett, mert ez minden bizonnyal a Tollas sárkányoké, rögtön hat csap le rád és mar beléd karmaikkal és fogaikkal. Pedig ha tudták volna mi történt a társaikkal...


Tollas Sárkány #1
Tollas Sárkány #2
Tollas Sárkány #3
Tollas Sárkány #4
Tollas Sárkány #5
Tollas Sárkány #6
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5 SP kiskörönként.)

A sárkányok sebeztek Eikin 30-at.

Tsujimoto Eiki (42. szint): 85/85 HP, 75 páncél, 250/250 CSP

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Szept. 23 2018, 21:22

Nem okozott gondot a dögök levadászása, így nyugodtan indulhattam is tova, folytatva a kalandozásomat. Azonban mikor legközelebb ellenbe bukkantam egy kicsit kénytelen voltam megállni és megvakartam tanácstalanul az államat. Rossz kazamata területén lennék? Vagy mi a franc? Elvileg ez a gólemek területe… itt meg… eh… no mindegy… a lényeg, hogy exp és az exp az jó. Így hát hagyom, hogy belém marjanak majd gyűjtöm a tollpárnának valót. Végül a kardom forgatását túléli egyetlen egy dög. No mindegy, majd kövire az ő baját is ellátom. Bónusz 5 dmg ide vagy oda, nem fog ez megölni és a kövi meccset majd, lerendezzük ezzel a szárnyas döggel.

// 5-t lecsapok 1 maradt //

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Glitch Vas. Szept. 23 2018, 21:38

Ha a digitális tollas sárkányok képesek lennének meglepődni, akkor valószínűleg kitágult pupillával reszketegen bömbölve fognák menekülőre, de az az egy, amely megúszta a válaszcsapást, úgy emelkedett újra a felhők felé, széles szárnyacsások közepette, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.
S miközben öt "fajtársa" lassan a pixeles enyészetté bomlott, lassan égve, akár a lángtól pernyéző papír a szélben, amaz lusta, de annál bonyolultabb tekervényes csomót vetve önmaga kígyózó testén újfent Eikire fordult rá, hogy éles rikoltással csapjon le a harcosra.


Tollas Sárkány #6
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5 SP kiskörönként.)

A sárkány sebez Eikin 5-öt.

Tsujimoto Eiki (42. szint): 85/85 HP, 70 páncél, 82/250 CSP


A hozzászólást Glitch összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 23 2018, 21:58-kor.

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Szept. 23 2018, 21:42

Újabb rohamott indított, de jószerével le is pattanhatott volna rólam, azt is hasonlóan éreztem volna csak meg. No nembaj. Szépen próbálkozott az a lényeg. Minden további nélkül emeltem fel a kardom és könnyed mozdulattal szétvágtam a bestiát, mikor megpróbált megtámadni legközelebb. Nekem aztán ne bömbölésszen itt, ha ilyen gyenge. Mondjuk soha nem értettem a mobok miért nem tartanak a nagyszintű játékosoktól, azért Kayaba igazán beleírhatta volna ezt a programjukba. Vagy csak kaziknál nincsen így? Hm… jó kérdés… ezt majd meg kéne néznem legközelebb, mikor kisszintű területen nézelődök. Mostmár viszont csak a főboss van hátra, ami szintén csak egy ütés lesz. Hát igen… ez egy easy exp volt.

// meghalt az összes timidus //

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Glitch Vas. Szept. 23 2018, 22:58

Mire az utolsó pixel is semmivé foszlik az hátramaradt tollas sárkányból, már rég magad mögött hagytad a percnyi csata helyszínét.
A szurdok újra békésen kanyarog, járatai futnak össze és vállnak szét az utad során, a magasban, majdnem a perem alatt kíváncsi sárkányszemek kísérik az utadat messziről, de egy sem merészkedik alá.

A szurdok aztán lassanként kiszélesedik, míg nem egy kanyar mögött hatalmas völgykatlan tárul a szemed elé: amolyan zsákutca, mégis akkora, hogy abban aztán gigászi teremtmények is vígan elférnének.
Középütt vaskos kő-menhírekből emelt szentély terpeszkedik, teteje épp oly öles mint a tartóoszlopai.
Alant, s az oszlopok között az oltáron egy bronzláda csillog már messziről, pedig nap se éri.
De sehol senki.

Ahogy a szentély oszlopai közé lépsz, kisvártatva megremeg a föld a lábad alatt:
A menhirek tövében beomlik a talaj, az alattuk támadt lyukak úgy isszák a homokot, mint megannyi víznyelő vihar idején az esővizet.
Az oltár dobhártya-repesztő reccsenéssel hasad ketté, s a két menhir, amik között beléptél: a magasba emelkedik, a tetőt sarkait el se engedve, mert hogy az is fordul vele: a két másik lent maradt oszlop tetejére nehezedve immáron nem lapjával, hanem élével.
Mennydörgő hang ver visszhangot  katlanban, ahogy a Gólem herceg felegyenesedve, recsegve megszólal, ajkairól sziklák morzsolódnak le, akár csak a katlan falairól.


Gólemherceg
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.3 SP kiskörönként.)

Aztán az egyik "kar" visszazuhan Eikire 15-t sebezve.

Tsujimoto Eiki (42. szint): 85/85 HP, 55 páncél, 250/250 CSP

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Hétf. Okt. 01 2018, 22:16

És itt is van! A boss, mely alig egy suhintás nekem. Hm… akkor ezzel együtt két láda lesz. Remek… remek…. na de… lássuk milyen fából… vagy kőből faragták ezt a gólemet. Egy könnyed mozdulattal felemelem a pallosom és türelmesen kivárom, míg a gigászi lény újabb támadást indít, hogy egy határozott ütéssel félre csapjam kardom markolatával a kezét, majd  nemes egyszerűséggel felé szökkenek, számára villámgyors mozdulattal majd átvágom a lábait egy-egy gyors mozdulattal, majd mire megállok a kardom már ismét a hátamon pihen és elégedett nézek vissza, ahogy a hatalmas gigászi lény összeroskadva pixeljeire robban szét. Hát ez easy volt. Hiába… táp vagyok…. Cool legalább is T2-es kazin….

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Glitch Kedd Okt. 02 2018, 23:14

A kar-szerű oszlop elemelkedik rólad a magasba, ahogy a Gólemherceg amaz helyébe, lassú mozdulattal lendíti a másik "öklét" egyenesen feléd.
Talán kicsit túl lassan. Mire kettőt pislogna, már csak egymáson szétcsúszó halott kőtömbök porzó kupaca marad belőle.

És akkor, mikor már azt hinnéd vége az egésznek, újra megremeg a föld a lábad alatt: a katlan fala irtózatos robajjal szakad meg, sziklagörgeteg és porfelhő kíséri egy újabb gólem érkezését.
- Ki merészeli zavarni a herceg nyugalmát?! - recsegi szét a világba haragját.
A porfelhő lassan elül, csend ülepszik az aprócska völgyre
- Um, Herceg? - kérdi elbizonytalanodva mély bariton hangján
- Elkéstem volna? - aztán szikla szemöldökei alól az opál szemek rád szegeződnek
- Kis emberke, mit keresel itt? - visszahangzik a kérdés vége a sziklafalak között
- Te győzted volna le a Herceget? Egymagad? - mintha elszállt volna belőle az iménti elszántság, a kőlapnyi vállak megrogynak mint két jókora szánkópálya
- Ezek a mai kalandozók... - fordul meg, nagyot sózva a sziklafalba, majd újabb földrengéstől és sziklaomlástól kísérve visszaolvad a helyére

Újra csend, a romok között ott hever az imént felfedezett bronzláda, ha megpróbálod kinyitni, egy szappanbuborék pukkanással megjelenik előtted egy tündér hölgy. Apró, alig nagyobb, mint a fejed, lepkeszárnyakkal és varázspálcával a kézben. Meg olvasó szemüveg. Ja és kinéz vagy 80nak.
- Gratulálok, fiacskám, legyőzted a Gólem herceget! Ahogy látom szereztél magadnak már egy másik ládát is, na elő vele! - tolja a sódert káráló hangján. Körkörösen suhint a pálcával a levegőbe, mire előkerül az első láda is, pont a másik mellé puffan. A tündér csak rámér egy-egy ütést mindkettőre, mire azok kattanva felcsapják a tetejüket.
- Oh, lám micsoda kincsek! Na kapd össze őket, aztán sipirc! Innen látom, hogy a túlvégen már türelmetlenül várják, hogy sorra kerülhessenek a szurdokban.
- És meg ne lássalak itt még egyszer, ilyen túlméretezett szinttel, ezen a tieren! Szegény, szegény Gólem Herceg!
- koppint még utoljára az orrodra, mielőtt eltűnne egy pukkanással


Lezárom a kazamatát, sikerrel teljesítetted.
Jutalmad: 50 Exp és 2 bronzláda, melyek tartalma: 200 arany, 1 Páncélbőr Potion és 1 Tartós Pontosság Potion

Beírva :3

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Strea Pént. Márc. 27 2020, 15:36


Mirika (30. szint) - HP:150 | F:53 | E:19 | I:50 | K:30 | GY:100 | S:51 | P:75 /Epikus nincs/

Hát, ezen az amúgyis borús napon fogalmam sincs, mi vett rá, hogy pont ebben a szurdokban lyukadjatok ki - lehet séta közben véletlen magával sodort egy sziklaomlás? angyal Vagy szándékosan jutottatok ide?
Mindenesetre érkezzetek meg és döntsd el, használsz-e Észlelést :3

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Gólem Szurdok - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Mirika Pént. Márc. 27 2020, 16:37

Mielőtt elindultam volna lefelé a szurdokba, megálltam. Nem ismertem ezt a kazamatát, de relatíve alacsony szintű. Nekem... vagyis nekünk már nem kéne gondot okozzon csapattársak nélkül se. De pont ezért voltunk itt, hogy teszteljük az erőnket. Nagyon régóta nem mentem el egyedül sehová, ha Hina-chanékhoz nem is, de mindig igyekszem hozzáverődni valami csapathoz, mert ha erősebb ellenfelekkel harolcunk, akkor jobban is fejlődünk. Nyilván. Nekem meg hát nem okoz gondot idegenekhez csapódni egy-egy délutánra, fogalmazzunk úgy, hogy nem nagyon szoktak elutasítani :3
Mielőtt azonban aktiváltam volna a kazamatát, még leültem szusszanni egyet. Kicsit fáradtnak éreztem magam, és száraz volt a torkom, úgyhogy elővettem a kulacsom, és ittam néhány kortyot. A legutóbbi alkalom óta most már tudtam, mi volt a bajom, de már nem tehettem mást, mint kibekkelni. Talán kicsit gondterhelt volt az arcom, ezért helyezkedett el Momo mellettem, és dugta a fejét a kezem alá.
- Mi van, kislány, csak nem hiányzik egy kis simizés? :3 - mosolyodtam el, miközben végighúztam a tenyerem a buksiján néhányszor. Nemsokára alkalmas lesz rá, hogy én lovagoljak a hátán, és ne ő utazzon a vállamon. Illetve ami azt illeti, már most túl nehéz volt ahhoz, hogy a vállamra üljön, úgyhogy erről a szokásáról kénytelen volt lemondani, még ha nehezen is megy neki. Lusta dög Neutral
- Yosshi, csapjunk szét köztük - csaptam össze végül a tenyeremet, majd talpra álltam, leporoltam magam, és intettem Momónak is, aki kíváncsian csipogva szegődött mellém, mialatt én triggereltem a kazamata bejáratát, és elfogadtam a belépésre vonatkozó figyelmeztetést. Már csak annyi volt hátra, hogy Momót előreengedjem, én pedig élesítsem az érzékeimet. A terv az volt, hogy az ő jelenléte előcsalja a szörnyeket, így én még azelőtt támadni tudok, hogy lerohannának.

Kettes észlelés ON
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 2 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.