Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyálka Fennsík

+11
Simeon
K1
Keita
Shukaku
Tsujimoto Eiki
Danee
Cardinal
Kurokawa Yuuki
Kayaba Akihiko
Mirika
Strea
15 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Pént. Dec. 14 2018, 19:08


Leo (24. szint) - HP:80 | F: 46 | E:50 | K:22 | GY:56 | S:4 | P:55

Ki tudja miért, de erre a területre vetődtél. Talán véletlen volt, talán csak te is a nemlétező málnákért jöttél, ahogy korábban már azt egy bizonyos lovag megtette idén... de az biztos, hogy a környéket mostanra már annyira belepte a hó, hogy fogalmad sincsen, mikor lépsz éppen egy fagyott nyálkapocsolyára a megszokott talaj helyett. Akrobatika híján pedig, nos... szép nagyokat lehet itt a nyálkás jégen zakózni, ha nem figyel oda az ember.

Érkezz meg és jelezd, használod-e az Észlelésed, vagy sem.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Leonard Pént. Dec. 14 2018, 20:34


Leonardnak eszébe sem jutott málnát keresni, már csak azért sem, mert a fagypont alatti hőmérséklet és a fagy még Aincradban sem tett jót a növények gyümölcsözésének. Még akkor sem tett volna, ha egyáltalán itt lenne az ideje, hogy gyümölcsözzenek. Ehelyett inkább csak lazán magára kapta kabátját, és enyhén körbetekerte sálját a nyakán. Nem mondhatta el magáról, hogy kifejezetten fázott volna, ehhez a hőmérséklethez nagyjából hozzá volt szokva. Még egy átlagos őszi kabát is megtette neki, főleg itt, a sao világában, ahol még a megfázástól sem kellett óvakodnia. Nem is óvta tőle senki. Na persze, a magasabb szintekre azért ő maga is előkapta kucsmáját, de az igazi felkészültséget csak az igazán magas hófedte szintekre tartogatta. Nagy kár, hogy annyira még nem tudott felmenni.
Járása bár óvatos volt, és megfontolt, mégis gyors, és ügyes. Akrobatika híján volt ugyan, ám hozzá volt szokva a fagyott utakhoz és hóval borított aszfalthoz. Igaz oroszsággal járt-kelt a megfagyott földeken, egészen addig, amíg az a komisz nyálka az útjába nem akadt. Nem mondhatjuk, hogy fel volt rá készülve. A zöld nyavalya fagyott állapotban komolyabb károkat okozott, mint a legsimább tükörre csiszolt jég. Ő pedig elszánkázott, a tervezők akarata szerint. Régen nem tett már ilyet, ám most, hogy senki nem hallotta, érthetetlen oroszsággal káromkodott egyet, miközben a fagyott anyagra ütötte ökölbe szorított tenyerét, végül pedig visszaváltott az Aincradban megszokott nyelvre.
- Meglakoltok. Kipusztítok minden nyálkát innen, istenemre mondom. - duhogott, majd összeszedte magát, és tovább indult, mérgét mobokra zúdítani. Pedig az esés még csak nem is fájt neki..

Észlelést használok Smile
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal18220/10500Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Pént. Dec. 14 2018, 21:11


Ököllel rácsapsz a fagyott pocsolyára, mire az megmozdul. Egy gurgulázó, elégedetlenkedő hangot hallasz, majd megreped alattad a befagyott tócsa és még épp van időd arrébb ugrani, mielőtt feltörik a jég. Egy Jeges Nyálka áll előtted s hamarost négy társa is csatlakozik hozzá. Rögtön meg is támadnak - hát hogy képzeled, hogy csakúgy, semmi ok nélkül beléjük bokszolsz? -, összesen 5x8=40 sebzést okozva.

Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 5.2 SP kiskörönként.)
5x Jeges Nyálka

Leonard (24. szint): 80/80 HP, 55-40=15 páncél, 110/110 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Leonard Pént. Dec. 14 2018, 21:25


Leo nem szokott sem dühös, sem morcos lenni, ám most rossz állásban voltak a bolygók meg a csillagok, vagy talán csak a nemrégiben keletkező felismerés, hogy lassanként egyre magányosabb idefent, elvesztette valaha volt ismertségi körének nagy részét, talán a céltalanság, amely ráült mostanában mindennapjaira, talán ezek együtt voltak az okozói, hogy ezen a napon alább hagyott mindig oly ragyogó mosolya, és a problémákat ezen a hóval borított fennsíkon igyekezett levezetni. Akárhogy is, növekvő dühvel figyelte, miképpen viszik le páncélpontjait a nyálkák. Úgy döntött, küzdeni fog, még úgy is, hogy egyedül van. Nem foghatnak ki rajta csak így. Persze nem volt túl sok holmija, és szintje ellenére még mindig szerencsétlen felszerelésben parádézott. Ettől függetlenül úgy gondolta, igenis meg kell próbálnia. Félni nem félt, a börtön óta még úgy sem. Ezek a felszíni mobok nem voltak elég erősek hozzá, hogy megrémítsék, alacsony szintje ellenére sem. Összeszorította fogait, és morcos elégtétellel suhogtatta meg kardját, gyorsaságra osztott rengeteg pontját kihasználva. Nem kegyelmezett. Négyet úgy ért a halál, hogy még pislogni sem maradt idejük.
Sajnos az utolsó rohamnál érezte, hogy kifullad. Kardot markoló keze ugyan még megindult a maga sajátos táncára a mob felé, ám valós találatot már nem volt képes bevinni. Érezte, pihenésre van szüksége. Meg is tette. Komiszan meredt a legutolsó dögre, éppen arra, amelyiken nemrég sikerült megcsúsznia. Az élet iróniája, hogy legfőbb ellensége maradt éppen a legvégére.

(Négyet támadok, aztán pihenek.)
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal18220/10500Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Pént. Dec. 14 2018, 21:45


A megmaradt nyálka szinte lefagyott - hehe - társai megsemmisülésének látványától, ám azután úgy dönt, megtorolja a veszteséget és 8 sebzést még rád üt, mielőtt ő is elhagyná - ideiglenesen - ezt a világot. Hangja messze száll a vidéken, ahogyan lecsap, majd jéggé dermed védekezésképpen, hátha így nem támadod meg, vagy... netán elcsúszol a lábán és hanyatt esel megint Rolling Eyes

Leonard (24. szint): 80/80 HP, 15-8=7 páncél, 110/55 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Leonard Szomb. Dec. 15 2018, 15:53


Leo fújt egyet, sehová sem sietett. Habár a nyálka kihasználta pillanatnyi tétlenségét, és megsebezte, ez most nem fájt már annyira, mint az előző csapássorozat. Még egy kis időt áldozott rá, hogy megpihenjen, aztán lecsapott. Arcán elégedett mosoly terült el, ahogy az undok kis bestia, ki az előbb úgy fenékre ejtette, pixel darabokká robbant. Jeges pixel darabokká, ugyanis a komisz dög fogta magát, és megint el akart bújni a jég áldásos védelmében. Leo viszont ezt nem hagyta neki.
Tette után megpihent, majd dörmögve indult tovább. Senki sem szólt neki, hogy egy kazamatában vándorolva számítania kéne a mobok felbukkanására, őt magát pedig zavarta, hogy úgy keresztbe tettek neki ezek a bestiák. Szegény fiú azonban nem tudhatta, mi leselkedik még rá a hó és jég alatt. Nem is baj, mert ha tudta volna, talán nem sétál tovább ennyire zavartalanul, szinte elmerülve a békében, amit a hófödte táj nyújthatott számára. Végül is, ha másnak nem is örülhetett, legalább elmondhatta magáról, hogy bár akaratán kívül, de legalább tett valamit érte, hogy tovább fejlődjön. Ami azt illeti, már ez is előrelépés.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal18220/10500Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 18 2018, 18:38


A sétád további része békésen telik... még úgy jó öt-hat percig. Akkor azonban megmozdul körülötted a vastag hóréteg, majd valami - valamik! - beárnyékolják a látótered: óriás nyálkák, vagyis Nyálkaóriások magasodnak föléd. Nem is egy vagy kettő, rögtön hét darab veti rád magát! - és érintésük révén bizony te is nyálkás leszel, tetőtől talpig.
Hiába, ha kétszer akkorák, mint te, és sokan vannak, az jó sok nyálkás folyadékot jelent Surprised Mindenesetre ezzel együtt 7x10-et is ütnek rád, tehát sok időd nincsen teketóriázni.

Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 3.9 SP kiskörönként.)
7x Nyálkaóriás

Leonard (24. szint): 80/17 HP, 110/110 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Leonard Kedd Dec. 18 2018, 18:50


Leo hatalmasat káromkodott, amikor megjelentek előtte az előzőeknél jóval termetesebb nyálkák, és úgy ahogy volt, beborították őt az undorító testnedveikkel. Horkantott egy hatalmasat, ahogy végignézett magán meg életpontjain, amik nem kicsit megcsappantak. Persze, hogy meg, ha egyszer ilyen rohadt sok érkezett ebből a szarból. Szinte ki sem látott belőlük, és még gyorsabbak is voltak az előzőeknél.
- Szóval ezek a megtorló szülők. - sóhajtott mélyet, és már tudta, hogy ebből az állapotból nem lesz olyan könnyű kikecmeregni. Azért még megpróbált. Semmi kedve nem volt rá, hogy ezek a rémségek vegyék életét itt, ezen a kietlen tájon. Nem, nem akart kilépni a játékból. Még nem. Dühe azonban nem aludt ki, rávetette magát a dögökre.
- Na most gyertek, szarzsákok! - kiáltott rájuk, és támadásba lendült. Egy fentről hozott íves lecsapással kezdte, majd egy oldal irányú szúrással folytatta a hozzá legközelebb eső szörnyön. Közben kikerült egy nagy melákot, és hátulról belevágott társába. Ezek után fogta magát, és szépen elteleportált. Legjobb a békesség.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal18220/10500Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 26 2018, 16:45


Még hallottad a nyálkaóriások elégedett morajlását, amint otthagytad a helyet: ez az ő területük, idegeneknek belépni tilos! ...vagyis inkább csúszós. Mindenesetre egy Bronzládát azért haza tudtál vinni, meg pár expet a leölt mobokért.

1. hullám, Bronzláda: 100 arany, [T2] Nagy Potion, +20 arany gyakori mob felfedezéséért
2. hullám, sikertelenség
Összesen: 28 Exp és 120 Arany
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Júl. 02 2019, 21:34

Résztvevők:
Seishin (20) - É:24 | F:59 | E:78 | K:20 | Gy:20 | S:14 | P:70
Afton (7) - HP:10 | FK:10 | E:10 | K:10 | Gy:5 | S:1 | P:4
K1 (22) - HP:24 | FK:40 | E:27 | K:20 | Gy:32 | S:26 | P:67 *van epikusa*

Szóval szeretitek, ha ragadós mi? Ha mindeneteteket nyúlós, zselés lé borítja mi? Aztmondjátok igen Nyálka-sensei még-még? Ejj de elfuserált nyálka-fétises emberek vagytok ti... khm... nos... igen... szóval érkezzetek meg a Nyálka Fennsíkra.


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 11 2019, 11:11-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Seishin Szer. Júl. 03 2019, 19:41

Nyálka móka nyálka móka ismételgetem egy magamban. Már régebben is hallottam a helyről, és a nyúlós ragadós dolog egyre jobban érdekelt. Ez az állapotomból fakadó fétis lenne? Oh még még...olyan kép jelent meg előttem mikor csurom víz vagyok és és uhhhh menyire forró jelenet! Tartalma miatt forró, bár ezt mindenki kitalálja magától is. Nekem szóval ez a hely még új és elvileg ez egy kazi, bármibe bele akadhat a nemsokára nyálkás mancsom. Ezért keresés képeségem be is kapcsolom rögtön. Na ne, hogy már elsétáljak valami cukiság mellett! Átlagos hétköznapi cuccaim most otthon hagytam, legjobb felszerelésem van rajtam. Hogy mi azt a kíváncsiak láthatják is ( Spoiler ). Bár leír a cuccaimról, nem ma kezdtem a mókázást.
Elő veszem a fegyverem, ami egy bazi nagy arany fejsze, tuti más nem kasztbéli még csak meg sem tudná emelni. Laza mozdulattal számba dobok egy nyalókát, találós kérdés milyen ízű a nyalni való?
Csing csing fahéjas, én nyertem, az édeséget szám jobb szeléből balba kotrom nyelvemmel a pálcika pedig mocorog. Közben bal kezemmel fegyverem meg emelem néha és finoman vissza engedem vállaimra. Nagy gondolkodó póz mi közben köpenyem enyhe szél mozgatja. Király póz és még szuperebb effekt!
- Na akkor, hogy is tovább? Merre is menjek?
Hangokat léptek zajait hallom magam mögül csak enyhén elfordítom a fejem. A jövevény láthassa arcom és lefedett, illetve fedetlen kék szemem.
- Yoo!
Köszönök oda és további cselekedeteim idegen, illetve idegenek érkezésétöl és cselekvésétöl fog függeni.
Még ha ismerős is jön, érzésem meg lesz bakker nem találkoztunk valahol? Nem olyan személy, aki jelentős volt számomra. Mint Chakna, Nia és Liz oh oh és az a cica, hogy is hivták? Azt hiszem Álom volt a neve. Na rályuk fan görcsölnék egyből.... hm főleg a második ként említett egyénre.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal3371/3500Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Afton Szer. Júl. 03 2019, 22:10

Aftonnak nagyon hamar leesett a tantusz, hogy talán nem volt épp a legjobb ötlet idejönni. Persze, rendben, úgy döntött, hogy ideje fejlődni és még talán a frontot is utolérheti egy nap, de talán nem kéne ilyen nagy fába vágni a fejszét. A nyálkán cuppogva és csúszkálva egy ponton megáll, felemeli a tekintetét és körbenéz. Nos, legalább annak örülhet, hogy szörnybe eddig nem futott bele.
-No, akkor álljunk meg kicsit, és gondoljuk végig. -dörgölte meg állán a kis borostát, halk sercegő hangot adva vele, és kissé félredöntött fejjel számba vette lehetőségeit. Tovább megy és remélve a legjobbakat megpróbálja a fennsík legalább egy-két szörnyét lepucolni. Ha nagy baj van, a Hazatérés Kristálya segíthet rajta. Avagy visszafordul, elmegy egy közeli kocsmába, talán nyer egy kis aranyat a kártyázással és vesz felszerelést, mielőtt megint idejönne, megpróbálni azt, amire most készül.
Tekintete végül megakad egy távoli árnyékon és vállat von. Nos, amennyiben esetleg akad erre más játékos is, az esélyei jóval nagyobbra nőnek. Végül vett egy mély levegőt és folytatta az útját.
-Yo! -intett már messziről a játékosnak. Nyálka lévén a köpenyét most levette inkább, Kezdő felszerelését pedig az inggel és a nadrággal próbálta takarni, bár ha társasága akad, támadt egy jobb ötlete is. -Bocsánat a zavarásért... kisasszony. Nahát! -ahogy felismeri, hogy új társa ráadásul egy leány, elmosolyodik és derékból meghajol kissé, vigyázva, nehogy elcsússzon a nyálkán közben. -Milyen egzotikus ritkaságra leltem itt, megáll az eszem. Nyálkamentesebb szebb napot kívánok, Afton vagyok, erre tévedő szerencsevadász rémkezdő játékos. Mit gondol, TÉNYLEG nagyon kezdőként érdemes egyáltalán erre csámborognom? -teszi fel végül a kérdést, felegyenesedve, egyik kezével torzonborz hajába túrva.
Persze, mire választ kaphatna, nagy eséllyel megérkezik a harmadik tag is, akit hasonló tisztelettel üdvözöl, és talán még a szörnyek is. Tehát visszavonulásnak már nem sok helye marad. Helyt kell állnia, ő viszont készen áll rá.
...
Nem, nem úgy, te perverz, ejnye. Azt majd máskor Wink
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal14782/10100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by K1 Csüt. Júl. 04 2019, 22:04

Nyálka fennsík, ez az egyik leg visszataszítóbb, leg borzalmasabb hely egész Aincardban. Egy valóságos kis pöcegödör és nem viccelek vagy túlzok. Még régebben, amikor ártatlan és tiszta akarom mondani tisztább lelkű voltam, mint most, elkövettem egy apró kis bakit. Pihenésre vágytam és halottam amint két ember egy nyálka fennsík nevezetű helyről beszéltek. Mikor elérte arra a bizonyos helyre lesújtott a felismerés, hogy azt valójában Nyálka fennsíknak hívják. Olyan dühös voltam, hogy képes lettem volna megfojtani egy grizzly medvét is, pusztán a tekintetemmel. Úgy határoztam, hogy bosszúból ellátom a szörnyek baját, de végül ők gyepáltak el. Igaz volt ott egy másik játékos is egy állat idomár, de az állapotom miatt nem vettem róluk tudomást.

Majdnem egy év telt el az óta és úgy gondoltam itt az idő egy kiadós visszavágóra. Az akkori adataimra sajnálatos módon már nem emlékeztem, viszont meg voltam győződve arról, hogy fejlődtem valamelyest. Végül is akadtak ennél sokkal veszélyesebb helyek ahol durvább szörnyek tanyáztak. Amikor viszont megérkeztem csalódnom kellett, mert egy furcsa jelenet tárult elém. Úgy tűnt, hogy egy fickó megpróbál felcsípni egy nőt, vagyis lányt. Amint közelebb értem tudatosult bennem, hogy én ezt a lányt ismerem. Voltunk együtt küldetésen mikor még zöldfülű voltam, utána pedig kedélyesen elcsevegtünk. Semmi kedvem nem volt társasághoz, csakis magányra vágytam. Mégsem kergethettem el őket legalábbis Seishint nem. Úgy döntöttem kissé visszafogom magam a régi szép idők emlékére.
- Üdv. Ti is ide? – kérdeztem röviden és fejemmel a nyálkás felé intettem.

Lehet, hogy megzavartam valamit ezért az első panaszukra távozni akartam. Beszéd közben a vállamnak támasztottam a buzogányt és a végével vakargattam a tarkómat.

/Elnézést a késésért./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal1721/1900Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Júl. 11 2019, 11:10

Végül nekivágtok az utatoknak és bár egyelőre csak ismerkedtek, beszélgettek, azonban a Nyálka fennsík nem egy csendes beszélőhely. Hamarosan cuppogó hangokat hallotok és mire észbe kaphatnátok, már le is rohantak benneteket a csontvázak. Nyálka fennsíkhoz híven az itt élő perverz lények rögtön Seit rohanták le és összesen 63 sebzést osztottak ki rá. Csapásaik nyomán jószerével lerántják rólad a páncélt és épp hogy csak marad rajtad valami kis védelem (legalábbis páncélpontok terén).

Nyálka Fennsík - Page 4 B6a5a210

K1 (Sebzés: 27, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.3 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:85 / S:93 / P:101, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.3 SP kiskörönként.)
Afton (Sebzés: 10, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Csontváz

#1-#7 Csontváz: 60 HP

K1 (22. szint): 120/120 HP, 67 páncél, 100/100 CSP
Seishin (20. szint): 120/120 HP, 7 páncél, 100/100 CSP
Afton (7. szint): 50/50 HP, 4 páncél, 50/50 CSP

Tartalék
Nyálka Fennsík - Page 4 Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by K1 Csüt. Júl. 11 2019, 12:13

Egyáltalán nem örültem annak, hogy ismételten társaságot kaptam, na, jó ez így nem egészen helytálló. Mivel ők voltak ott először így ők kaptak engem, vagyis én tolakodtam be az ő kalandjukba. Ez az izé kezd egyre zavarosabbá válni így hát lépjünk tovább a történetben. Megtehettem volna, hogy távozásra szólítom fel őket vagy pediglen én magam szívódok fel, viszont egyikhez sem volt hangulatom. Nem tehettem mást, mint velük együtt haladni tovább és remélni, hogy nem fognak nagyon felbosszantani. Több mint egy éve raboskodtam odabent, de még mindig nem tudtam az illető szintjét meghatározni rajta lévő felszerelésekből. Pedig ez egy nagyon hasznos képesség lehetett volna és talán nem is olyan bonyolult, már akinek.

Arra gondoltam, hogy nyálkák fognak ránk rontani, amiket meg tudom torolni az engem ért sérelmeket. Kicsit megszorítottam a buzogányomat majd készültem az összecsapásra, de ami jött arra egyáltalán nem számítottam. Hét, azaz hetes darab csontváz rontott ránk majdnem olyan, mint amit biológia órán lehet látni. Egy apró különbség volt a kettő között, mégpedig ezek mozogtak és egyáltalán nem tűntek jókedvűnek. Meglehet, ők sem szeretik a hívatlan látogatókat, amit egyrészről meg is lehet érteni. A döbbenettől egy pillanatra lefagytam, aminek meg is lett a következménye. Az összes halott egy emberként rontott rá arra a védtelen, szerencsétlen lányra.

Nem mondom jó ízlésük volt, ugyanis ő tényleg nagyon jól nézet ki, szinte már gyönyörű volt. Egyik csapást kapta a másik után én pedig csak tehetetlenül álltam. Végül aztán sikerült felhergelnem magamat, hogy aktivizáljam magam illetve a képességem.
- Az akarat lánca! – hagyták el ajkamat eme nem minden napi szavak.
Testemből láncuk röppentek ki nyíl egyenesen az ellenfél irányába és sikeresen csapódtak be öt élőhalottba. Ennek hatására nem támadhattak másra csak és kizárólag rám, tudom jócskán elkéstem vele, de próbáltam menteni a menthetőt. Ezután odaléptem ahhoz az alakhoz, akik nem sikerült magamhoz láncolnom és vadul püfölni kezdtem, egész pontosan háromszor csaptam meg mire pixelekké bomlott. Eme akció után nehezebbnek éreztem a testem ezért megpróbáltam visszanyerni az erőmet.

/Csontváz 1-5 láncot kapott, ami két körig tart csontváz 6 pedig 3-szor meg lett csapva (amitől szétdurrant) buzogánnyal majd K1 pihenni tért./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal1721/1900Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Seishin Vas. Aug. 25 2019, 18:49

- Hmmmm
Csak hümmögők halkan mi közben meg fordulok a hang felé teljesen. Vagy is Afton felé igy végig nézhetem ahogy meg hajol és ö lát hatja ahogy elpirulva nyakam behúzom. Igyekszem elbújni a köpenyembe és adni a vagányt továbbra is.
- Nem zava..hm khm...
Egzotikus szó hallatán elakadt a szavam, hát mi vagyok én valami ritka item? Persze nem, miért lennék én ritkaság? Szavai szépek voltak és tetszetek, de ugyan ekkor nem értettem mire utal és miért használ rám ilyen jelzőket hiszen nem érdemlek én ilyesmit.
- Hoy!
Intettem a harmadik közeledő felé, aki ismerős volt viszont fogalmam sincs honnan.
- Jap szerencsét próbálunk mind ketten, de hárman könnyebb lesz, mint soloban.
Aftonra pillantok, de már hallom is a cuppogást és csattognak a fegyverek a .... páncélomon sajnos.
- Hívjatok csak Seishinek.
Szólalok meg miután meg nyalom az ajkaim csontikat figyelve.
- Drága Afton, azt kell mondjam, ha nagyon alacsony szinten vagy lehet nem legjobb egy ilyen helyen egyedül lenned. Legjobb, ha a lovag mögött vagy mögöttem helyezkedsz el, ne kapj be túl sok sebzést.

Ahogy ezt kimondtam már támadásba is lendültem, fejszém két kézre fogva egyetlen csapással elsöpörtem Csontváz 7 et. Majd át fordulva fogást váltva meg adtam kegyelem csapást csontváz 5 nek is.

/Csontváz 1-5 láncolva K1 által, Csontváz 7 és 5 szét csapva aranyfejszével. ( csonti eltávozott ) Sei következő körben pihen. 4 darab csontváz maradt, akik K1 támadják képesége miatt 2 körig. /
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal3371/3500Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Afton Kedd Szept. 10 2019, 14:32

-Pont erre gondoltam jómagam is. -mosolyodik el, mikor a harmadik tag is csatlakozik. Bár nyújtja felé a kezét, a bemutatkozás alatt, de a hangos fémcsattogás elveszi a figyelmüket. Afton egy kérdő hümmentéssel fordul a zaj forrásának irányába, egyenesen állva, kerek, kérdő tekintettel, kicsit a szemüvege lencséje felett figyelve az eseményt, ahogy a csontvázak komikusan elnagyolt mozdulatokkal püfölik Seishin páncélját.
-Hölgyem, talán kicsit túl... rámenős... társaságot kapott. -hagyja el a száját a tréfásnak szánt mondat, hozzá nem illő komoly ábrázattal, majd hátrált egy lépést, ahogy K1 hamarabb reagált az eseményre. Szóval harc. Tényleges harcba került.
Bal kezébe a hazatérés kristályt, jobb kezébe pedig egy rövid kardot húzott elő, ami olyan tompán csillant meg a kevéske fényben, hogy szinte fájt látni. Afton fintorgott egyet, és Seishin felé fordult, mikor a lány ismét megszólalt, egyetértően bólintva felé.
-Én is ezt gondolom. Bocsánat. Túl nagy fába vágtam a kardom. -von vállat. A kristályt még nem aktiválta inkább, amint látta, hogy K1 egyébként igencsak impresszív és meghökkentő képessége nyomán felé nem akarnak a csontvázak figyelmet fordítani, Afton odalépett az egyik mögé, és egy széles lendítéssel megpróbálta nyakszírten, vagyis, nyaki gerincen vágni ellenlábasát. Ha csak kicsit is, de legalább próbál besegíteni.


/Csontváz 1 betámadva \o/ Imma help...?/
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal14782/10100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 10 2019, 14:32

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Szept. 14 2019, 10:42

Csontváz 1-4 támadja K1-et 36 sebzést osztva ki rá.


Nyálka Fennsík - Page 4 B6a5a210


K1 (Sebzés: 27, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.3 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:85 / S:93 / P:101, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.3 SP kiskörönként.)
Afton (Sebzés: 10, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Csontváz

#1-#4 Csontváz: 60 HP

K1 (22. szint): 120/120 HP, 31 páncél, 50/100 CSP
Seishin (20. szint): 120/120 HP, 7 páncél, 60/100 CSP
Afton (7. szint): 50/50 HP, 4 páncél, 42/50 CSP

Tartalék
Nyálka Fennsík - Page 4 Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 09 2019, 12:33

K1 useri inaktivitás miatt kikerül a kazamatából, a kazamata 2019.12.16.-áig még aktív marad, ám ha nem érkezik további válasz, akkor a kazamatát Inaktivitás miatt lezárom!
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Seishin Pént. Dec. 13 2019, 23:30

-Ugyan... ugyan már kezdem meg szokni. Elég sokan akarják a bundám megszerezni. Trófeám még egy játékos se tudta megkaparintani.
Hm vagy is igen pár szörny elől már menekülnöm kelet, ha sokan voltak. Az egyedüllét átka csak magam vagyok, de partner kivel össze fogjak sehol.
- Áh semmi baj, meg esik az ilyen néha velem is. Ami azt illeti szerintem mindenkivel elég csalóka néha ez a világ.
A férfira kacsintok fedetlen szemmel mi közben fejszém meg pörgetve felmérem a helyzetet. Kevesen vagyunk így jobb mielőbb csökkenteni az ellenlábasok létszámát. Később bekapott sebzés kevesebb legyen. Így ha egyikük nem engem támadna a férfinak még mindig van esélye támogatást nyújtani nekem. Talán az első hullámot át is tudjuk vészelni, még ha le is kell lépnünk némi tapasztalatot szereztünk.

Csontváz 1-2 támadóm. Ha minden igaz 2 csonti marad még 1 körig le láncolva. Ha nem akkor azt hiszem 2 lánc nélküli marad.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal3371/3500Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Afton Vas. Dec. 15 2019, 20:13

-Ez egy kicsit... najó, nem csapom le a magas labdát, nem szólalok meg. -neveti el magát kicsit Sei szavait hallva, majd folytatja eddigi munkáját. Mikor a lány két csapással bőven leterít két csontvázat, akkor viszont kicsit elkerekedik a szeme és megigazítja a szemüvegét, mintha kételkedne abban, hogy jól látta-e az iménti bravúrt. Még el is füttyenti magát.
-Szép volt. -biccent elismerősen, megbillentve a fején egy képzeletbeli kalapot. -Remélem, ha nagy leszek, én is ekkorákat fogok csapni. Oooh, Isten óvja azokat, akik magukra haragítják magácskát. -kuncog, majd kicsit odébb táncol az ingoványban, hogy kikerüljön a csontvázak látómezejéből. Nem tudja, a láncok meddig tartanak ki, főleg, hogy K1 a jelek szerint igencsak laggol; egyszerűen nem jut eszébe más épelméjű szó a jelenségre. Mikor biztos abban, hogy a csontvázak nem fognak továbbra sem rá figyelni, közelebb mer menni, hogy kicsit megnyirbálja egy csapással az egyikük gerincét függőlegesen, hát ha létezik a játékban kritikus csapás.


(szimplán akkor csonti három támadva -w- )
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal14782/10100Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 15 2019, 20:13

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Dec. 18 2019, 17:14

Csontváz 3-4 támadja K1-et 18 sebzést osztva ki rá.


Nyálka Fennsík - Page 4 B6a5a210


K1 (Sebzés: 27, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.3 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:85 / S:93 / P:101, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.3 SP kiskörönként.)
Afton (Sebzés: 10, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Csontváz

#3 Csontváz: 50 HP
#4 Csontváz: 60 HP

K1 (22. szint): 120/120 HP, 13 páncél, 100/100 CSP *kizárva*
Seishin (20. szint): 120/120 HP, 7 páncél, 50/100 CSP
Afton (7. szint): 50/50 HP, 4 páncél, 35/50 CSP

Tartalék
Nyálka Fennsík - Page 4 Treasure-Chest-icon


// Bár K1 már nem játszik a körben még bennmarad csak a következő körtől megy el, viszont a köreiben nem tesz semmit se //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Seishin Szer. Dec. 18 2019, 20:58

- Nem? Csak nem elvitte a cica a nyelved?
Az enyém még meg van és jelzem is ki nyújtom azt ahogy mer pörgetem a fejszém, támadás érkezne az meg akadjon a pörgő fegyveren. Mondtam volna valami vicceset? Nem emlékszem, amúgy sem szoktam vicces lenni azt hiszem, vagy még is?
- Ohh....
Mi közben meg támadtam #4 csontit, fegyveremen fogást váltottam és forgó lendületem. na meg jártasság adta erőt kihasználva lecsaptam. Esélye sem volt a csontos alaknak. Mind ezt úgy, alaposan elpirultam a dicséretet halva.
-Én úgy látom elég nagy vagy már, különben is hívj a nevemen nyugodtan. Öhmm azt hiszem meg mondtam, vagy még sem?
Gondolkodó arcot és pózt vágva próbálom kitalálni vajon bemutatkoztame. Póz
- Nyaarr ne zavarj!
Ripakodok rá az utolsó csontira, akit pixelekre csapok egy mozdulattal mérgesen.
- Seishin vagyok, de hívj úgy ahogy neked kellemesebb.

3-4 csontos megtámadva és kivégezve
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_bal3371/3500Nyálka Fennsík - Page 4 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 4 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.