Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyálka Fennsík

+11
Simeon
K1
Keita
Shukaku
Tsujimoto Eiki
Danee
Cardinal
Kurokawa Yuuki
Kayaba Akihiko
Mirika
Strea
15 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Simeon Csüt. Jún. 14 2018, 23:08

- Jól vagy? - kérdezte Simeon ártatlanul, ahogy az idegen feje egyre inkább kezdett el hasonlítani a hajszínéhez. Egyáltalán nem értette a dolgot. Ha nincsenek is itt málnák, beljebb egészen biztosan lesznek majd! Vagy azért lett mérges, mert éppen árnyékot vetett rá egy felhő? - Nyugi, ha más nem, a piacon kapsz majd - vigyorodott el aztán és egyáltalán nem érezte a helyzetet olyan súlyosnak, ahogy az a másik reakciójából kiolvasható volt. Tanácstalanul pillantott fel a fején csücsülő Tengerszemre:
- Szerinted itt lehet őt hagyni így?
- Ph-ph - rázta a fejét a kis polip, és próbaképpen fújt egy buborékot az idegennek, hátha az eltereli kicsit a figyelmét. De nem. Olyan volt, mintha meg se hallotta volna a bemutatkozásukat; sőt, mintha itt sem lennének. Hirtelen abbahagyta a káromkodást és megindult befelé, Simeon pedig elnevette magát és utánaszaladt. Ez ám a jó móka! Talán ez a srác olyan hangos lesz odabent is, hogy minden nyálkát kicsődít a napra!
- Hé, várj, várj meg minket is! - kiáltott a lovag után.

A páros eléggé bent volt már a kazamata területén, amikor meghallották az első hangot - már az ideiglenes útitársuk fújtatásán felül. Két érdekes, gyönyörű, szemkápráztató, csodálatos jeges nyálka közelített feléjük és és és ahogy a nap megcsillant a lények testének felületén... Simeon tátott szájjal bámulta őket. Bámulta volna még tovább is, de kettő nekik támadt és nem voltak épp kedvesek velük. Az egyik kis híján a polipot találta el; Simeon alig tudott hátraugrani, hogy inkább az ő mellkasát érje a csapás.
- Hagyjátok békén Tengerszemet! - emelte fel a hangját és az öklét a fiú - Most majd megmutatjuk, milyenek a Nap Harcosai!
És előreugrott, egy öklössel jutalmazva a fagyott mobot. Rettentő boldog volt, hogy ilyen közelről láthatja őket, de talán, talán ha úgy üt bele, hogy letörjön róla egy darab és azt esetleg lootként odaadná neki a rendszer... milyen szép dolog is lenne kitenni az ablakpárkányra, ahol mindig odasüt a nap! Eközben persze Tengerszem sem tétlenkedett: leugrott Simeon fejéről egyenesen a legközelebbi nyálkára, és amíg gazdája ökölharcott vívott az egyikkel, ő két csápjával rászorított a másik nyálka testére és ahogy pozícióba került, pofonvágta azt a megmaradt csápjaival, ha kellett, többször is.


Simeon a #2-est (felső sor), Tengerszem a #3-as nyálkát (alsó sor) támadja addig, amíg el nem pixeleződnek.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal16717/10500Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 14 2018, 23:08

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Nyálka Fennsík - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Nyálka Fennsík - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Nyálka Fennsík - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Nyálka Fennsík - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Keita Pént. Jún. 15 2018, 00:45

Ahogy az várható volt, Simeon nem tétlenkedett, és az egyik nyálkát halálra püfölte, már amennyiben ezek a mobok ténylegesen élnének. A második csapása után még egy pár másodpercre láthatta, ahogy Tengerszem még egyet odasóz a kiszemelt ellenfelének, hogy kövesse cimboráját az Örök Bitmezőkre. Azonban a kalandorok élete nem csak móka és kacagás, K1-nek korántsem volt ilyen szerencséje. Lehet nem volt bölcs dolog haragból támadni. A nyálka mob kitért a felé tartó buzogány elől, ugyanezzel a lendülettel odasózott egyet a lovagnak.

Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.8 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)

Simeon (21. szint): 110/110 HP, 74 páncél, 47/110 CSP 0.8 SP maradék
K1 (6. szint): 33/45 HP, 0 páncél, 29/35 CSP

Jeges Nyálka #1: 40/40HP
Jeges Nyálka #2: elpixeleződött
Jeges Nyálka #3: elpixeleződött
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal10/10Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by K1 Pént. Jún. 15 2018, 01:09

Még régebben halottam egy igen érdekes és bölcs mondást, amit megjegeztem magamnak. „Az üt, először aki igazán nagyot üt és először.” Abban a pillanatban nagyon bölcs tanácsnak bizonyult és minden erőmmel igyekeztem ennek szellemében cselekedni. Meglehet, hogy egy parányit túlöltem a célon, de meg volt rá az okom. Másik remek példa, hogy nagyon szerettem a sakkot, azt a táblás játékot, bár semmi érzékem nem volt hozzá. Ez egyáltalán nem zavart engem megvolt hozzá a saját stratégiám azt ütöttem, akit csak értem. Ez a mondat jobban illik egy bokszolóhoz vagy egy tömeget oszlató rendőrhöz. A lényeg annyi, hogy nagyon felhúztam magamat az ostobaságom miatt ezért úgy gondoltam tökéletes stressz levezetés lenne a szörnyirtás. Az már csak olaj volt a tűzre, hogy annak a mocsadéknak volt képe elhajolni a csapásom elől. Valósággal forrt bennem a méreg, pillantásommal, bárkivel végezhettem volna egy pillanat alatt. Ő persze sikeresen megsebzett engem nem egyszer, hanem kétszer.
- Ha egyszer elkaplak darabokra foglak téged tépni. Mégis, hogy nézhet ki így valaki?! Mint egy tál takony. – jócskán kiosztottam szegény, védtelen mobot.


Már nem nagyon érdekelt mit találok el csak valamit fénypontokká akartam szétrobbantani. Magasra emeltem a buzogányomat és egy hatalmasat üvöltöttem, hogy összegyűjtsem minden megmaradt erőmet. Ezúttal viszont nem felülről támadtam, hanem a fegyvert oldalra lendítettem meg annak érdekében hátha sikerül túljárnom annak a kocsonyának az eszén. Az idegen, aki velem együtt lépett a kazamatába elég szépen haladt, bár erről én nem tudtam semmit erről. Csakis az én szörnyemre tudtam figyelni azon kívül nem láttam és nem halottam. Úgy nézhettem ki akár egy megszállott vagy az a zöld dühös ízé ami a régi európai képregényekben szerepelt.
/ Jeges Nyálka #1-tmadom./


A hozzászólást K1 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 15 2018, 01:13-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal1721/1900Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 15 2018, 01:09

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Simeon Pént. Jún. 15 2018, 15:50

Simeon és Tengerszem pixelfelhőben úszva nézték a harc alakulását a szemközti oldalon.
- Szerinted besegítsünk neki?
- Ph!
- De nagyon úgy tűnik, hogy ő egyedül akarja.
- Phhh-ph?
A kis polip közelebb csúszott a lovaghoz és az utolsó megmaradt jeges nyálkához:  úgy gondolta, hogyha a srác ezt a következő támadást is elhibázza, egészen biztosan közbe fog lépni, mert azt mégsem hagyhatják, hogy a fiúnak az itt tartózkodásuknak már az elején ennyi életpontja lemenjen! Márpedig a buzogány újfent mellément.
- Akkor most?
- Phhh!
Simeon és Tengerszem egyszerre, egy csapatként állt a lovag mellé és még mielőtt a mob újabbat csaphatott volna társukra, intéztek egy közös ellentámadást, amivel remélhetőleg el tudták tüntetni az útból azt a csillogó, fagyos nyálkát.
- Jól vagy?
- Phh-ph, phh h! - tette hozzá a kérdéshez a magáét is a polip, bár valószínűleg ha K1 értette volna, most vagy nagyon elcsodálkozna újfent, vagy még mérgesebb lenne. És hogy miért nem fordított ezúttal az idomársrác? Mert úgy gondolta, ennyit Tengerszem nélkül is tudnia kell a másiknak: nem megyünk bele olyan harcba, aminek nincsen értelme!
- Ne aggódj, jönnek még ehhez hasonlók nemsokára - folytatta a fiú és megnyugtatásképpen mosolyogva intett előre. Ha pedig mégsem jönne egy sem? Akkor irány a piaci málnásnéni!


Támadják a megmaradt nyálkát. Mivel ugyanaz a célpontjuk; bármelyikük talál be, a másik is betalál, ezért dobok csak ennyit Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal16717/10500Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 15 2018, 15:50

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4766612103_86ee832108_s Nyálka Fennsík - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Nyálka Fennsík - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Keita Vas. Jún. 17 2018, 15:58

Egyszer régen valaki elment málnázni,
Úgy döntött, hogy a fennsíkon a bokrokat leszedi.
Beletört a bicskája, s jöttek a nyálkák,
S ezért aztán nem tudta, mi minden vár reá.
Közelít a tél, deres a határ,
Valahol a földön, egy K1 ordibál:
Segítség, segítség, gyorsan siessetek
Rámtámadtak a nyálkák, a macska rúgja meg!


Szólhatna akár ez a nóta is, ugyanis ez a mai nap egyértelműen nem a lovag szerencsenapja. A nyálka ismét komolyabb akadály nélkül kitért a felé tartó buzogány útjából. Viszont Simeonék nagyságrendekkel ügyesebbek voltak, az idomár és a polip összehangolt támadása meghozta a gyümölcsét. Nem, nem dobtak málnát, hiába örült volna neki K1, viszont kicsit fellélegezhettek, ez volt az utolsó. Ahogy azonban haladtok tovább a fennsíkon, először észrevehetitek, hogy helyenként vörös pocsolyák tarkítják az amúgy meglehetősen egyhangú talajt. Talán el is csodálkoztok, vagy esetleg megfordul a fejetekben, hogy gyümölcslé... De el kell, hogy keserítselek bennetek, rövidesen előkerül a pocsolyák forrása is hat darab vörös nyálka képében, amik egy óvatlan pillanatban már támadnak is. Fő célpontjuk az idomár, lehet Tengerszem keltette fel az érdeklődésüket? Viszont nehogy K1 túl jól érezze magát, az egyik nyálka ami már nem fért Simeonék közelébe, másik célpont után nézett...


Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)

Simeon (21. szint): 110/110 HP, 44 páncél, 110/110 CSP
K1 (6. szint): 27/45 HP, 0 páncél, 35/35 CSP

Vörös Nyálka #1: 50/50HP
Vörös Nyálka #2: 50/50HP
Vörös Nyálka #3: 50/50HP
Vörös Nyálka #4: 50/50HP
Vörös Nyálka #5: 50/50HP
Vörös Nyálka #6: 50/50HP
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal10/10Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by K1 Vas. Jún. 17 2018, 16:57

Ismét megtámadtam azt a dögöt és csak úgy fűtött a gyűlölet pedig az nem is tehetett semmiről. Én voltam az az idióta, aki elkezdett hallgatózni és úgy gondoltam ez a helyes. Meg se fordult a fejemben, hogy esetleg tévesek az információim. Vagy esetleg az út során kérhettem volna útba igazítást és akkor rögtön kiderült volna mekkora egy szamár voltam. Csakis a hasamra gondoltam és sutba vágtam a józan eszemet, igaz nem mintha bármikor is rendelkeztem volna olyasmivel. Az sem volt valami szép, hogy ilyen nagy hisztit vágtam le főképp a kölyök előtt. Tényleg úgy viselkedtem, mint egy durcás kis gyerek kinek elvették a játékát. Nem tehettem mást, mint minden erőmet beleadva megcsapni azt a nyálkát, de a szerencse istene újfent nem az én oldalamon állt. Könnyű szerrel ismét arrébb sasszézott és közben furcsa, számomra eddig ismeretlen hangot adott ki magából. Egyetlen dologra tudtam gondolni mégpedig, hogy ez a kis féreg éppen rajtam röhög. Pont, úgy ahogyan azok a nyavalyás vadkanok tették mikor először mentem el egy kazamatába. A gyűlöletem csak fokozódott ezért egy újabb támadásra akartam lendíteni a kezemet, hogy elégtételt vehessek a sérelemért ám, egy csoda történt.

Az a kocsonya milliónyi kis fénypontokká robbant szét és nem az én jóvoltomból. Mint kiderült az a kölyök és állatkája nem csak a saját ellenfeleivel végzett, hanem az enyémmel is miközben én egyetlen egy nyamvadt támadást sem tudtam bevinni. Azon gondolkodtam lehet rajta kéne levezetnem a feszültséget mikor is megértettem mit is jelent.
~Képes lennél megölni egy kölyköt? ~ kérdeztem magamtól és így jócskán lelohadt a harci kedvem.
-Köszönöm – nyögtem ki nagy nehezen.
Nem tudtunk sokáig beszélgetni ugyanis egy újabb zselé sereg támadott ránk. A gyerek öt darabbal nézett szembe, míg én csak eggyel. Az lett volna a lovagias, ha elé vetem magam, hogy felfogjam a sérüléseket, de nem így tettem. Csak arra tudtam, gondolni, hogy az előttem álló rohadékkal végezzek, akinek volt képe rám támadni.
-Dögölj meg! – kiáltottam és ismét csapásra emelem a buzogányom.

/Vörös Nyálka #6:-ot támadom/


A hozzászólást K1 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 20 2018, 16:42-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal1721/1900Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 17 2018, 16:57

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Simeon Szomb. Jún. 30 2018, 20:28

- Phhh....
- Ezek nagyon sokan vannak, Tengerszem.
- Ph-ph.
Simeon feljebb emelte jobb kezét és végignézett az őket körbevevő nyálkákon: azok vörösesen fénylettek a napcsíkokban és centiméterről centiméterre csúsztak feléjük. Tengerszem felmászott idomárja vállára. A srác ökölbe szorította kinyújtott kezén a kesztyűt és elvigyorodott.
- Hát akkor csapassuk! Very Happy
A páros ezúttal különböző célpontokat támadott és először próbálták felmérni, hogy mennyi sebzést tudnak bevinni, hiszen egyikőjük se volt egy kézikönyv, hogy a mobok életét fejből fel tudja sorolni. Nem, ők támadtak és nyertek! Vagy elteleportáltak. Ahogy a helyzet hozta.
- De nagyon szívósak vagytok ki - nevetett a fiú az első csapása után és csípőre tett kézzel mosolygott. Most jöhettek a nyálkák.

Simeon az elsőt, Tengerszem a másodikat támadja.


A hozzászólást Simeon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 30 2018, 20:29-kor.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal16717/10500Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 30 2018, 20:28

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Nyálka Fennsík - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Keita Vas. Júl. 01 2018, 11:35

Ezek a vörös nyálkák már kicsit keményebb ellenfelek. K1 támadása elől könnyedén félrehömpölyög a nyálka, majd amolyan csámcsogó hangok jönnek ki belőle. Akárhogy is, egy keveset lakmározott az életpontjaidból is, mert már a sárga zónában vagy...
Simeonéknak sincs könnyebb dolguk, és bár az idomár sikeresen bevitt egy támadást, a másik nyálka, amit Tengerszem kiszemelt magának, sajnos kikerülte. Ezek mozgékonyabbak mint jeges társaik...

Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)

Simeon (21. szint): 110/110 HP, 14 páncél, 89/110 CSP 0.7 SP maradék
K1 (6. szint): 21/45 HP, 0 páncél, 29/35 CSP

Vörös Nyálka #1: 5/50HP
Vörös Nyálka #2: 50/50HP
Vörös Nyálka #3: 50/50HP
Vörös Nyálka #4: 50/50HP
Vörös Nyálka #5: 50/50HP
Vörös Nyálka #6: 50/50HP


A hozzászólást Keita összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 01 2018, 12:18-kor.
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal10/10Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by K1 Vas. Júl. 01 2018, 12:13

Nem értem rá a kölyök képűvel és az állatkájával foglalkozni, meg volt nekem a magam baja. Már megint egy olyan helyet sikerült kifognom ahol jól leégetem magam. A malacos incidensnél legalább nem látta senki, hogy bénázok ám ott a nyálkáknál voltak szemtanuk. Mekkora szégyen, ha már egy remegő kocsonyától is kikap az ember. Az, hogy nem sikerült legyőznöm egye meg a fene, megesik az ilyesmi viszont, hogy egyetlen egyszer sem sikerül eltalálnom, na, ezt már nem tudta bevenni a gyomrom. A bennem fortyogó méreg egyre csak erősödött pedig mikor megérkeztem a kazamatába akkor sem voltam éppen jó hangulatban. Mikor kiadta magából azt a furcsa hangot, fogalmam sincs honnan, de előjött belőlem a bunkó, városi gyökér.
- Hé, te takonypóc! Nekem rezegsz? Bizonyára nekem, mert nem láttok senkit itt rajtam kívül. – tudom, hogy nem volt igaz, azonban így szólt a szöveg.
Az ilyet szokták úgy hívni szakmai körökben, hogy klinikai esett, akit nem érdemes kezelni. Az a leghumánosabb, ha kettőt-hármat rávernek egy szívlapáttal, hogy megszabadítsák szegényt a szenvedéstől.

Válasz helyet csak elegánsan előre folyt majd hozzá ért a bal lábamhoz miközben egy furcsa hangot hallatott. Nem ugyanaz, mint amit röhögésnek véltem, ez teljesen másnak hangzott. Akármi mi volt nekem egyáltalán nem tetszett ezért tettem egy lépést hátra. Annyira el voltam azzal, hogy bosszút álljak az engem ért sérelemért, hogy eszembe se jutott figyelni az életerő jelzőmet. Az életerőm már a sárga zónában járt, ami egyáltalán nem jó hír, főleg egy élet halál harc kellős közepén. Ez is mutatta, hogy hiába a sok tapasztalat és a rengeteg bölcs tanács, még mindig egy tejfeles szájú kezdő voltam.
- Miért nem tudsz végre elpatkolni?! – rikoltottam miközben ismét támadásba lendültem.

/Vörös Nyálka #6:-ot támadom./


A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 02 2018, 07:52-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal1721/1900Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 01 2018, 12:13

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Simeon Szomb. Júl. 14 2018, 11:05

- Ezek egyáltalán nem akarnak fogyni - állapította meg Simeon lefelé görbülő ajkakkal és lépett egyet jobbra, hogy kikerüljön a kör geometriai közepéből. Kitörni ígysem tudtak, de legalább az életpontjaik rendben voltak még. Egyelőre. Közben a tőlük távolabb álló lovag hangos csatát folytatott a saját nyálkájával: Simeon és Tengerszem csak a játékos fortyogását hallotta, odafigyelni viszont egyikük se figyelt oda túlzottan, hiszen megvolt a maguk baja. Ennyi nyálkát nem fognak tudni legyőzni!
- Tengerszem, tisztítsuk meg az utat a domb felé! - indítványozta az idomár, petje pedig egy határozott bólintással lendült előre. Most ugyanazt a nyálkát támadták. A polip megpróbálta eltakarni a kiszemelt nyálka látóterét és egy ütéssel hátratántorítani, miközben Simeon annak hasába öklözött bele egy hatalmasat. Ha sikerrel jártak, úgy rohantak előre pár lépést majd visszafordultak támadó állásba, hogy fogadni tudják az immáron remélhetőleg sorban jövő ellenfeleiket.


Vörös nyálka #2-t támadják mindketten. A képességük miatt bármelyikük talál, mindketten betalálnak.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal16717/10500Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 14 2018, 11:05

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4766612103_86ee832108_s Nyálka Fennsík - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Keita Vas. Aug. 12 2018, 00:49

// Simeonék második támadása (SP maradékok)
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal10/10Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 12 2018, 00:49

The member 'Keita' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Nyálka Fennsík - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Keita Vas. Aug. 12 2018, 00:53

K1-nek továbbra sincs szerencséje, talán ideje lenne a nyálkákra is figyelni, nem csak dühöngeni. A nyálka ugyanis most is különösebb erőfeszítés nélkül kitért a lovag támadása elől. Ha lennének szemei, biztos értelmesen pislogna a srácra, hogy ez mi? De ennek hiányában csak oda-vissza hömpölyög a lovag körül.
Simeonék kicsit eredményesebbek voltak, avagy a csapatmunka rendesen megtette a hatását, két nyálkával rövidebb lett az állomány, de még van azért bőven belőlük.
Csapatmunka - Dühöngés 2 : 0


Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)

Simeon (21. szint): 106/110 HP, 0 páncél, 43/110 CSP 0.4 SP maradék
K1 (6. szint): 15/45 HP, 0 páncél, 23/35 CSP

Vörös Nyálka #1: 5/50HP
Vörös Nyálka #2: elpixeleződött
Vörös Nyálka #3: elpixeleződött
Vörös Nyálka #4: 50/50HP
Vörös Nyálka #5: 50/50HP
Vörös Nyálka #6: 50/50HP
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal10/10Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by K1 Vas. Aug. 12 2018, 13:00

Minden vágyam az, hogy egyszer végre valahára találkozzak azzal az illetővel, aki azt a szemét, mocsadék helyet megalkotta. Tudom, hogy a karakterem nem volt valami erős, de ez mégiscsak túlzás. Azzal is tisztában vagyok, hogy a düh nem jó tanácsadó, viszont ott ez nem számít. Tudtommal akármekkora a különbség a szörny és a játékos között mindig van egy kis esély, hogy eltalálja. Én viszont egyetlen egyszer sem tudtam telibe találni egyik szörnyet, sem ami felettébb gyanús. Azon se lennék meglepődve, hogy ha kiderülne az egész nem volt más, mint egy hatalmas csalás. Biztos a pasas hasát fogta a nevetéstől, amiért sikerült jól megszívatnia a védtelen játékost. Bár csak öt percre magunkra hagynának bennünket egy üres szobában és esküszöm, leszoktatnám erről a debil játékról.

Mikor a sertésekkel néztem szembe igaz, hogy vesztettem, de ennek ellenére sikerült kiosztanom pár nyaklevest. Ám ott a nyálkáknál csakis én kaptam a pofonokat, igaz az egészről csak én tehettem. Ki az az idióta aki a nyálka fennsíkot málna fennsíknak olvassa. Szerintem joggal kérdőjelezhettem meg a saját elmeállapotomat, mert ilyen idióta nem terem minden bokorban.

Ritkán szoktam dühöngeni, de ha egyszer beindulok, akkor nem végzek fél munkát. komolyan mondom, ha létezne fekete mágia, akkor a játék készítői már réges-rég a saját vérükben fetrengenének egy kátrány tó alján méghozzá gyilkos hangyákkal körülvéve. Nem figyeltem az életerő csíkomat pedig jó lett volna ugyanis eléggé lesérültem, de ez van, ha az ember nem érez fájdalmat. Úgy döntöttem, ha törik, ha szakad, én végzek azzal a kocsonyával, és ha egyszer kijuttok, személyesen rúgom szét Kayaba valagát. Rendíthetetlenül, szinte már megszállott módjára támadtam a velem szemben álló lényt.


/Vörös Nyálka #6-ot támadom./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal1721/1900Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 12 2018, 13:00

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Simeon Vas. Aug. 12 2018, 18:12

A páros jól begyakorolt csapatmunkája most is meghozta a várt eredményt: nemcsak Tengerszem, de Simeon is eltalálta a nyálkát, ami így azonnal semmivé is lett. Előrefutottak és ahogy a következő nyálka beállt a sorba, pördülésből kiosztottak egy-egy pofont még annak is, mielőtt bevárták volna a többit.
- Hű de gyorsak lettünk! - lelkendezett a srác - Márcsak három maradt!
Meg persze az az egy, amivel a lovag volt elfoglalva tőlük alig pár méterre. Azt a harcot azonban Simeonék nem figyelték, hiszen a másik játékos nem akart közösködni és ezt a páros kérdések nélkül fogadta el. Nem nézték az életcsíkját se. Csak az előttük lévő három mobot. Ez mostmár nem jelenthet problémát nekik! Hiszen előzőleg rögtön kettőt is elpixeleztek, és még sárgában sincsenek! Beálltak hát támadó állásba és célbavették a közelebb lévő két ellenfelet: Simeon előrelendült és rúgott, miközben Tengerszem a válláról elrugaszkodva vágta gyomorszájon a nyálkát, majd Simeon térdét használva felületnek ugrott át (a pixelfelhő takarásában) a soron következő mobra, persze csak ha az előző már nem volt sehol. Simeon pedig tartotta Tengerszemet és annak ugrásakor ő maga is öklözött a kesztyűvel. Hátha ez is eltűnik végre!

Persze azt, hogy a nyálkák már unhatják a málnát banánt, azt nem vették figyelembe. Meg is lepte őket, hogy hirtelen mind eltűnt és nem is bukkant már fel több egyáltalán!
- Pedig meg akartam nézni azt a szivárványszínűt - biggyesztette le ajkait a fiú nyafogósan, de ahogy eszébe jutott a szintúgy hoppon maradt lovag és annak mondókája, rögtön felderült az arca:
- Nincsenek mobok, ideje hát málnát enni! - kiáltotta boldogan és Tengerszemmel az oldalán elindult felfelé a síkság tetejére. Ha a lovag azt mondta, ottan biztos tele lesz minden málnával!


Támadják mindketten először a négyes, majd az egyes nyálkát. Nem tudtam lesz-e mégegy hozzászólás a zárásra, így belevettem azt is. De ha lesz, akkor kitörlöm és bemásolom majd oda! Köszönöm.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal16717/10500Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 12 2018, 18:12

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Nyálka Fennsík - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Nyálka Fennsík - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Nyálka Fennsík - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Keita Vas. Aug. 12 2018, 20:25

Nagyjából ugyanaz a jelenet folytatódott, mint pár másodperce. K1 csak mondja a magáét, és a csapása elől ismételten kitért a vörös kocsonya. Simeonék pedig a jól bevált csapatmunkával elintéztek még két példányt, azonban nem voltak elég gyorsak. A megmaradt két nyálka (egyik K1-nél, a másik Simeonék közelében) fogta magát, egy-két hömpölygés után csak úgy kibóklásztak a képből, mintha a föld nyelte volna el őket. Ha keresitek is, merre mentek, egy-két vörös pacánál többet nem találtok.
Nem, sajnos a fennsík tetején sem találtok málnát... Azonban ha távoztok a nyálkák természetes élőhelyéről, a kazamata bejáratánál feltűnhet úgy négy-öt bokornyi málna. Hogy hogy került oda? Nem tudni, talán már akkor is ott voltak nemrég megérkeztetek, azonban akkor elkerülhette a figyelmeteket. Vagy mégsem?

A kazamatát lezárom. Legközelebb talán több szerencsétek lesz, elég rosszul jött ki a kocka mind a mobok sorsolásakor mind K1 támadásainál. Ne csüggedjetek, lesz még ez jobb is Smile
A jutalmatok 28 exp az elpixelezett nyálkák után. (beírva)
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_bal10/10Nyálka Fennsík - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 3 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.