Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyálka Fennsík

+8
Nio
Aidor
Kyuushiro
Kayaba Akihiko
Jun
Chancery
Thunder
Cardinal
12 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Nyálka Fennsík Empty Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 02 2014, 19:53

Ahol a sziklás talajt vékony nyálka borítja. Bármikor előbukkanhat belőlük egy-egy lény.

Lények
1. Jeges Nyálka - HP:40 | F:16 | E:8 | K:6 | GY:12 | S:7 | P:0
2. Levélnyálka - HP:75 | F:21 | E:5 | K:18 | GY:15 | S:8 | P:0
3. Szivárvány Nyálka - HP:60 | F:28 | E:5 | K:10 | GY:23 | S:9 | P:0
4. Vörös Nyálka - HP:50 | F:22 | E:6 | K:11 | GY:26 | S:11 | P:0
5. Tengeri Nyálka
6. Nyálkaóriás

Zsákmányok előfordulási aránya
30% - 2x Vastag Tövisgyökér, 2x Óriás Pitypang
30% - 2x Vastag Tövisgyökér, 2x Faeno Ág
30% - 1x Nagy Potion (+40 HP)
10% - 2x Ezüstlevél


A hozzászólást Klein összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 02 2015, 19:09-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 03 2014, 02:31

Thunder - HP:150 | F:16 | E:36 | K:9 | GY:30 | S:8 | P:48
Chancery - HP:90 | F:12 | E:10 | I:31 | K:12 | GY:25 | S:12 | P:30
Jun - HP:70 | F:20 | E:34 | K:9 | GY:22 | S:15 | P:28

Thunder (Sebzés: 36, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Thunder
Jeges Nyálkák
Chancery (Sebzés: 10+31, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chancery
Jeges Nyálkák
Jun (Sebzés: 34, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Jeges Nyálkák

Életek
Jeges Nyálka #1: teljes HP
Jeges Nyálka #2: teljes HP
Jeges Nyálka #3: teljes HP

Thunder: 150 HP, 48 páncél
Chancery: 90 HP, 30 páncél
Jun: 70 HP, 28 páncél

Ha szeretnétek, írjatok bevezető kört, ha nem, akkor nem Very Happy
Szólimit: 100 szó
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Thunder Hétf. Feb. 03 2014, 15:41

Nem is tudom pontosan hol s mikor hallottam a Kazamatákról, de elérkezettnek láttam az idejét, hogy kipróbáljam magam az egyikben. Nem tudom pontosan miért is a Nyálka fennsíkot választottam de amint odaértem voltak ott rajtam kívül még ketten. Egyiküket már ismerem kicsit de a másikat sajnos nem, így előbb be kellene mutatkoznom és arra felkérni kettejüket, hogy együtt próbáljuk meg legyőzni az itteni mobokat. Elindultam hát feléjük.
- Szija Chancery és üdv neked is a Nevem Thudner - mutatkoztam be a számomra még ismeretlen személynek.
- Üdv … Nemrég hallottam valahol hogy bevezettek egy ilyen kis mókát a játékba. Mit szólnátok hozzá ha mi így hárman úgymond egy csapatként megpróbálkoznánk egy ilyen kis harccal. Nos … Mit szóltok, benne vagytok ? - tettem fel a nagy kérdést kettejük számára.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Chancery Hétf. Feb. 03 2014, 17:27

Nagyon rossz érzésem volt, mégis eljöttem. Mikor elhíresült, hogy egy patch után immár elérhető közelségbe kerültek, tisztább rendszerben a kazamaták, gondoltam, kettesben Álomkelővel megkísérlünk kipucolni egyet...
Vagy max ők pucolnak ki minket.
Jun-chan viszont megelőzött a levelével, hogy ha már a Túlélde nem sikerült, próbálkozzunk meg egy ilyennel. Nem akartam pofátlannak tűnni, hogy szívesebben játszanék most magányos farkast, így végül igennel válaszoltam.
És most itt vagyunk, mellettem ÁK, kicsit távolabb tőlem a mindig életvidám Jun, s mindketten magunkban próbálunk felkészülni arra, ami bent várhat ránk.
Lehunyt szemmel próbálok uralkodni csapongó érzelmeimen, végül kifújom a levegőt. Menni fog. Meg fogom védeni Jun-t, ha úgy alakulna a helyzet, ebben ne legyen hiba...
Léptek dobogása ütötte meg a fülem, de Álomkelő szinte hátra se nézett, már jó előre megszólalt a fejünkben jól ismert hangja:
~Szia, Villámlás...~
-Villámlás? -persze nekem inkább az egyik idomár griffpetje jutott eszembe, és nem értettem, ő mit kereshet itt, mikor tudtommal nagyobb szintű... majd megfordultam. Thunder \o/ ...Thunder mint Villámlás... mattaku
-Az nem inkább Mennydörgés?
~Az is lehet...~
Bocsánatkérő mosollyal fordultam immár teljesen felé és egy biccentéssel üdvözöltem. Ha valamelyikük furán nézne ránk az érdekesnek tűnhető beszélgetés miatt, csak vállat vonok mosolyogva.
-Csak lefordítottuk a neved... bocsi. No, mehetünk?
Én legalábbis alig várom, hogy induljunk...


//Ami dőlt betű, az magyarul hangzott el Smile//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Jun Hétf. Feb. 03 2014, 18:31

Most már tényleg nincs semmi okom rá, hogy meglepődjek azon, hogy Kayaba valami újítást vezet be a játék életébe. Viszont ami meglepett, hogy talán nem is akkora baromság mint először tűnt. A hír hallatán elég sokan be lettek zsongva, nem lehetett olyan embert találni a városban aki legalább említés szintjén ne vett volna tudomást a Kazamatákról. Talán nem is én lennék ha nem vetettem volna rögvest szemet az egyikre, pontosabban tökéletes pénz és tárgyszerzési lehetőséget tartottam a szemem előtt mintsem a felfedezés örömét. Rögtön írtam is egy üzenetet Channak, hogy ha ráér akkor kezdjünk is neki egy kis közös kalandozásnak, főleg ha már a múltkor olyan szépen elszúrtam a csarnokot, itt talán kárpótolhatom valamivel. Nem sokkal később már a Kazamata bejáratánál álltunk teljes felszereltségben. Közben felbukkant még egy srác is, aki úgy látszik a lány ismerőse. Illedelmes köszöntésére úgy illik, ha én is hasonló módon válaszolok.
- Szia! Én Jun vagyok - mosolyogtam a srácra, talán még egy meghajlást is bepréselhettem volna a köszöntésbe, viszont annyira azért nem vagyok a formalitás híve. - Szerintetek mennyi új ellenség van odabent? - nem lepődnék meg rajta, ha Kayaba néhány új fajta eddig nem látott ellenséggel pakolná tele a helyet. De az is lehet, hogy olyan lesz mint a régi kazamata ahol az első boss terme is megtalálható. Néhány kobold elszórtan...
- Ha bárkinek az élete vörösbe megy, ne habozzon használni a hazatérés kristályát. Nem azért megyünk, hogy meghalljunk, rendben? Illetve az sem lenne hátrány ha nem lennénk túl távol sem egymástól. - vázoltam fel röviden a taktikán ami átsiklott a fejemben - Ha pedig bossal találjuk szembe magunkat akkor szerintem ne kockáztassunk, hagyjuk ott. - még a legrosszabb eshetőségeket is fejben kell tartanom, végül is nem a szórakozás végett kerülhetett be az új tartalom...
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Thunder Hétf. Feb. 03 2014, 20:39

Nos köszöntöttem a két leányzót és aki eddig ismeretlen volt irányomba még be is mutatkozott majd megjegyzett egy-két dolgot.
- Semmi gond Chancery. A nevem inkább a mennydörgés ihlette mint maga a villám. - jegyeztem meg majd elővarázsoltam a felszereléseimet és feg is szereltem mindent. Vagy kétszer ellenőriztem mindent magamon, hogy mindenem megvan e és úgy véltem igen. ~ Minden megvan ~ mondtam magamban.
- Ami azt illeti ...ááá hagyjuk … inkább vágjunk is bele, de maradjunk együtt egy csapatként. Úgy biztosabb a túlélésünk. Persze azért vigyázzatok magatokra - mondtam a két leányzónak mielőtt beléptem volna a kazamatába. Nem haladtunk valami sokat előre és máris három nyálkás szörnyeteget pillantottam meg. Jeges Nyálka felirat szerepelt a feje felett. Ezzel felfedeztem egy új fajt remélem, de csak a gondolatimban játszottam el ezzel. Rögvest neki is lódultam az egyiknek egy határozott támadással, majd még egy csapást próbáltam mérni ugyan arra a kiszemelt célpontomra és utána hátrálni próbálok tőle.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 03 2014, 20:39

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík 4766612103_86ee832108_s Nyálka Fennsík 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 03 2014, 23:36

A nyálka diszkréten odébb csúszik, így mindkét támadás mellémegy.

Jeges Nyálka #1 és #2 hűvös leheletet fúj Thunderre 8-8 páncéllal megrövidítve őt. A harmadik lény még nem mozdult meg.

Életek
Jeges Nyálka #1: teljes HP
Jeges Nyálka #2: teljes HP
Jeges Nyálka #3: teljes HP

Thunder: 150 HP, 32 páncél
Chancery: 90 HP, 30 páncél
Jun: 70 HP, 28 páncél


Chancery következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Chancery Kedd Feb. 04 2014, 13:44

Bár bólintok Jun szavaira, magamban valahogy mégsem értek velük egyet. Legalábbis az én részemet tekintve. Álomkelő szigorú pillantását figyelmen kívül hagyva még mindig azon töprengek, mit tegyek. Oly sok forgatókönyv vonult már végig az agyamon, hogy van miből válogatni.
~Az Istenit beléd, te csököttagyú galamb...~
-Én is szeretlek...
Míg csak én hallottam a szavait, én is igyekeztem halkan beszélni, hogy a többiek figyelmét ne téríthessem el. Pedig ÁK-nak semmi oka nem lenne aggódni. Nem fogok meghalni.
Hűséges botomat előhívva, majd minden felszerelést leellenőrizve végül belépek a kazamatába én is. A nevéből ítélve sejtettem, hogy egyszerű nyálkákkal lesz gondunk, és nem is tévedtem. Három jeges nyálka jött velünk szembe rögvest, amiknek Thunder máris nekiugrott - tévesen, ők pedig rá. Nocsak? Ügyesebbek lennének más játékbeli nyálkáknál vajon? Suspect
-Na, akkor tegyük a dolgunkat.
~Tudod, mire gondoltam?~
-No? O.o
~Jeges nyálka... a jég ellen mi a tökéletes?~
-De amennyire én tudom, itt nem tesz különbséget közte. Mármint, még kritikus sebzés sincs vagy ilyesmi... meg a leírásában sem láttam... mattaku
~Én csak felvetettem.~
Majd már ugrott is neki az első nyálkának, az egyiknek azok közül, amik Thundert támadták. Én kissé még lemaradtam, töprengtem... vajon tényleg érdemes lenne megpróbálni? Nem akarom pazarolni a képességem, de a tűz a jég ellen talán valóban működik. A kérdés az, KayaBá anno ezt beprogramozta-e.
Egye kutya. Egy próbát megér. Két kézzel szorítva a botom bámulom én is az első számú nyálkát... égj. Égj a Pokol tüzében, te rohadék...
Azt hiszem, nem kell mondanom, kiknek a képét képzelem a mob helyére.
Majd hatalmas kiáltással, ami tőlem igen szokatlan, minden dühömet beleadva a nyálkára támadok.


//Első kocka Álomkelő, második én, mindketten Nyálka num 1-et vesszük célba.
Plusz sikeres képiaktiválás esetén még (legalább) 15 sebzés rája (azt tudom, hogy elemi sebzés nincsen, de kari nem Very Happy).
A Pirokinézist még 2-ször használhatom a Kazamata alatt.

U.i.: Ezek nagyon csúsznak... Suspect//


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 04 2014, 13:45-kor.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 04 2014, 13:44

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík 4767251444_0f76bf2817_s Nyálka Fennsík 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Nyálka Fennsík 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 05 2014, 00:18

// Képis megjegyzés: a pirokinézis használata majd eméssze fel az idomári támadásod, ha lehet Very Happy Mivel kétszer támadhattál volna, ezért mondjuk, hogy a másodikat helyettesítette most //

A nyálka, támadásodra olyan keménnyé fagy, hogy se Álomkelő, se te magad nem tudod még csak megkarcolni sem. Még jó, hogy a tűzgyújtás hatásosabb, ellenfeletek olvadni kezd. Az első és a második nyálka kicsiny kezet formázik és megüti Thundert (-16 HP), a harmadik hűvös leheletével sebzi Chant (-8 HP).

Életek
Jeges Nyálka #1: -15 HP (zöld)
Jeges Nyálka #2: teljes HP
Jeges Nyálka #3: teljes HP

Thunder: 150 HP, 16 páncél
Chancery: 90 HP, 22 páncél
Jun: 70 HP, 28 páncél


Jun következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Jun Szer. Feb. 05 2014, 14:54

A haditerv javaslatomat nem vétózta meg senki, viszont mégsem tudtam elégedetten indulni a kazamatába, ugyanis olyan érzésem támadt mintha inkább csak "ha jobb nincs akkor ez is megteszi" alapon mentek bele. Legalábbis a reakciókból ítélve ezt szűrtem le. Alig tettünk meg pár lépést máris néhány nyálkával kerültünk szembe, nem várt ellenségek, sőt talán kicsit meg is leptek, főleg mert koboldokra számítottam, vagy valami hozzájuk hasonló élőlényekre. A három csúszó krémkupacot figyelve el is ment a kedvem attól, hogy a nap folyamán akár egyetlen falatot is letuszkoljak a torkomon. Könnyű ellenfélnek tűntek szinte már előre láttam, hogy ha a fiú nem is akkor Álomkelő darabokra cincálja őket. Viszont a cica támadásait is ugyanolyan könnyeden kikerülték amilyen könnyen a fiú kardcsapásait is. Chan támadásakor már készenlétbe álltam, gyorsan átalakítottam drága kis gyűrűmet egy egyszerű kaszává és azzal indultam meg a jeges nyálka névre hallgató dög felé amelyiket a lánynak is sikerült megsebeznie.

//Jeges nyálka #1 a célpont //
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 05 2014, 14:54

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 06 2014, 00:28

Jun megmutatja, hogy kell nyálkát aprítani \o/ Csapása nyomán jég- majd fényszilánkokká törik az első zselészerű lény. Társai azonban tovább abajgatják Thundert és Chant.

Életek
Jeges Nyálka #1: halott
Jeges Nyálka #2: teljes HP
Jeges Nyálka #3: teljes HP

Thunder: 150 HP, 8 páncél
Chancery: 90 HP, 14 páncél
Jun: 70 HP, 28 páncél


Thunder következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Thunder Pént. Feb. 07 2014, 22:10

Támadásaim sikeretlenek lettek pedig én kezdhettem el az ellenfelek úgymond aprítását, csak hát nem találtam el a kiszemelt célpontomat. Ellenben ezek a nyálkák könnyedén eltalálnak és ebből könnyen kiszámíthattam körülbelül mennyit sebeznek. Nem túl sok ha csak egy ellenféllel számolok, de ha többen támadnak úgy már eléggé szép összeget adhatnak ki. Velem ellentétben a két leányzó társaim se voltak valami restek és beszálltak a muriba ők is. Chancery és Jun is meg tudta őket sebezne melyre kicsit rosszul éreztem magam, hogy kard forgató létemre nem sikerült sebzést kiosztanom úgy hogy én kezdhettem a támadást. Azonban ahogy az egyik ellenfél pixelekre esett nyomban készülhettem egy újabbat kiszemelni. Eléggé közel van hozzám az egyik, így hát azt fogom támadni amennyiszer csak tudom, de ha netalán megsemmisülne a találatom miatt akkor egyértelműen rohamozok a másikhoz, hogy kardom pengéjét az is megízlelhesse.

// Mind a 2 támadásom egy célpontra irányul, de ha első netalán meghalna akkor a második egyértelműen megy a másikra. Azonban a fő célpont a Number 3 Nyálka lesz //
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 07 2014, 22:10

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík 4766610511_dda12706fc_s Nyálka Fennsík 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 07 2014, 23:59

Thunder legalább egyszer talál, ám ez "csak" annyira elég, hogy pirosba húzza a jégmassza életét. A nyálkák ezúttal egy kicsiny, keményre fagyott nyúlvánnyal indítanak támadást ellenetek, azzal ütnek meg.

Thunder (Sebzés: 36, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Thunder
Jeges Nyálkák
Chancery (Sebzés: 10+31, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chancery
Jeges Nyálkák
Jun (Sebzés: 34, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Jeges Nyálkák

Életek
Jeges Nyálka #1: halott
Jeges Nyálka #2: teljes HP
Jeges Nyálka #3: -36 HP (piros)

Thunder: 150 HP
Chancery: 90 HP, 6 páncél
Jun: 70 HP, 28 páncél

Chan következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Chancery Szomb. Feb. 08 2014, 14:36

Jun sikeresen kiiktatja az egyik idegesítő és gusztustalan akármit, majd Thunder is egy ügyes mozdulattal a pánik szélére sodor egy másikat. Álomkelő sem rest, ugrik neki a még ép maradéknak, jól tudva, hogy végülis az én reszortom megölni a piros életest, már ha akarom.
Én szívem szerint inkább állnék és hagynám, hogy tegyenek velem, amit akarnak. Annak ellenére, hogy azért jöttem, hogy elterelődjön a figyelmem és összeszedjem magam... ahhoz képest percről percre egyre rosszabbul érzem magam.
~Már megint hülye vagy?~
Lopva a többiekre nézek, de a jelek szerint csak én hallottam a szavait. Bólintok, többet nem teszek, nem szólalok meg, nem mondom ki hangosan. Így is épp eléggé utálom magam, már megint. A macska meglibbenti a farkát, majd egy második támadást intéz a nyálka felé, remélhetőleg elpusztítva vele.
Én magam semmit sem csinálok. Úgyse érek én semmit, akkor minek hadovásszak össze-vissza, mint valami hülye? Max azért, mert az is vagyok. Keserű mosollyal figyelem, hogy sikerül-e kiiktatni a rohadékokat. Bár tekintve, hogy itt vagyok, és csak balszerencsét hozhatok, ezt kétlem.
... Mondjuk ha a rohadék életben marad a piros csíkja ellenére, akkor egy satnya ütéssel még csak-csak megilletem.


//Első két kocka ÁK, a többi én. Álom Nyálka #2-őt támadja, én Nyálka #3-at.//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 08 2014, 14:36

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík 4767250438_224285ea8b_s Nyálka Fennsík 4767250438_224285ea8b_s Nyálka Fennsík 4766610511_dda12706fc_s Nyálka Fennsík 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 08 2014, 15:19

Álomkelő a kettes, Chancery a hármas versenyzőt pusztítja el, jó alaposan be is hintenek titeket hideg pixeldarabkákkal a jeges nyálkák. Midőn utatokat folytatjátok a felettébb undorító talajon, nemsokára ismét három púp emelkedik ki, méghozzá olyan színekben villódznak az újabb nyálkák, hogy attól menten szemrákot lehetne kapni. Hölgyeim és uraim, << Szivárvány Nyálkák >>

Jun (Sebzés: 34, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Szivárvány Nyálkák
Thunder (Sebzés: 36, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Szivárvány Nyálkák
Chancery (Sebzés: 10+31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Szivárvány Nyálkák

Életek
Szivárvány Nyálka #1: teljes HP
Szivárvány Nyálka #2: teljes HP
Szivárvány Nyálka #3: teljes HP

Thunder: 150 HP
Chancery: 90 HP, 6 páncél
Jun: 70 HP, 28 páncél

Jun kezdi ezt a kört, mivel Chan fejezte be az első hullámot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Jun Szomb. Feb. 08 2014, 16:26

A támadásom sikerült, méghozzá egy eléggé szép mozdulattal szakítottam ketté a nyálkát, ami nemsokkal később pixeljeire is szakadt. Elégedetten pillantottam a kaszára, ugyanis elsőnek használtam ilyen fegyvert mégis tökéletesen helytált. Thunder és Chan is villámgyorsan követte a példám és másodpercek alatt a maradék két trutyi is eltűnt.
- Szép volt! - veregettem vállon a lányt. Elégedett voltam a teljesítményével, habár korábban sem okozott csalódást, de most túlteljesítette az elvárásaimat. - Ha így folytatjuk pillanatok alatt kitisztítjuk a Kazamatát. - közben lenyitottam a térképet, hogy láthassam az eddig felfedezett aprócska részt. A tovább haladást kicsit nehezítette a ragacsos, csúszós talaj, de az akrobatika jártasságom éppen elegendő volt, hogy ne essek orra. Észlelés jártasságomnak hála pedig hamar ki is szúrtam a kavicsok közül előbukkanó friss takonyszörnyikéket, két kézzel megmarkolva drága kis kaszámat rögtön neki is rontottam az egyiknek.

// Támadás szivárvány nyálka #1-re //
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 08 2014, 16:26

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 09 2014, 01:03

A szivárványos jelenség valószínűleg elvakította Junt, ugyanis akkora luftot suhint, mint ide Lacháza. És bizony az egyensúlya sem marad meg, a trutyin megcsúszva az oldalára esik. Aucs!

Két nyálka belerúg a földön fekvő Junba (5-5 sebzés), a harmadik csak remeg, mint a kocsonya.

Életek
Szivárvány Nyálka #1: teljes HP
Szivárvány Nyálka #2: teljes HP
Szivárvány Nyálka #3: teljes HP

Thunder: 150 HP
Chancery: 90 HP, 6 páncél
Jun: 70 HP, 18 páncél

Thunder, mutasd meg nekik, hogy kell ezt! Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Thunder Hétf. Feb. 10 2014, 14:30

Az első hullámot meglehetősen hamar kiiktattuk, bár nem lehetünk figyelmetlenek ezentúl. Bármikor megtámadhatnak az előbbihez hasonló lények vagy akármi más. Ám figyelembe kell vennünk azokat a tényeket is, hogy a három ellenfelünkkel hamar végeztünk.~ Ha egy kicsit több pont lenne az erőmön akkor a Jeges Nyálkának nevezett lényt egy csapással meg tudnám semmisíteni, hogy apró pixelekre hulljon szét ~ gondoltam magamban amikor láttam hogy a csapatunk állatidomára hogyan végzett két nyálkával és teríti be őket a lény pixelei.
Sanos nem sikerült az eddigi ellenfelek közül likvidálnom egyet se, de épp ezért vannak a társaim, hogy ha elsőre nem megy még jönnek ők és egyikük befejezi azt amit elkezdtem. Pont így történt amikor legyőztük első ellenfeleinket a Kazamatába érkezve. Szépen csendben haladtunk tovább egyre undorítóbb mocskos talajon amikor egyszer csak ez a mocsok alakot öntött előttünk és egy újabb csapat nyálkaszerű teremtménybe botlottunk. Mire észbe kaptam a lány kit alig ismerek már csépelni is kezdte az egyiket eredménytelenül, de hát én nem hibáztatom azért, ha nem sikerül megsebezni.
- Lehet, hogy ezek kicsit szívósabbak lesznek, szóval ne hadjátok magatok - próbáltam kicsit bíztatni a többieket amikor a jobbomról kirántottam a kardomat annak hüvelyéből és egy másik célpontot szemeltem ki magamnak. Nem nagyon szeretek mások harcába belekeveredni ezért döntöttem hogy egy másikat szemelek ki célpontomnak. Egy gyors és határozott vágással próbálom megsebesíteni miután felsegítem az újdonsült társamat a földről.


// Célpontom az a Szivárvány Nyálka amit Jun nem támadott de a nyálka viszont őt igen. //
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2014, 14:30

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.