Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyálka Fennsík

+11
Simeon
K1
Keita
Shukaku
Tsujimoto Eiki
Danee
Cardinal
Kurokawa Yuuki
Kayaba Akihiko
Mirika
Strea
15 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nyálka Fennsík Empty Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 17:08

Ahol a sziklás talajt vékony nyálka borítja. Bármikor előbukkanhat belőlük egy-egy lény.


A területen előforduló szörnyek
Jeges Nyálka - HP:40 | F:16 | E:12 | GY:12 | S:7 | P:0
Levélnyálka - HP:75 | F:21 | E:8 | GY:15 | S:8 | P:0
Szivárvány Nyálka - HP:60 | F:28 | E:8 | GY:23 | S:9 | P:0
Vörös Nyálka - HP:50 | F:22 | E:9 | GY:26 | S:11 | P:0
Tengeri Nyálka - HP:50 | F:24 | E:12 | GY:30 | S:9 | P:0
Nyálkaóriás - ???

A terület főszörnye
Óriás Fénynyálka - HP:200 | F:18 | E:18 | GY:20 | S:50


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:15-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 08 2016, 01:57


Mirika (36) - HP:150 | F:54 | E:2*54 | K:39 | GY:106 | S:38 | P:100

Egy Mirika... aki önként megy Aincrad legnyálkásabb helyére, ráadásul egyedül?  Suspect
Furcsa dolgokat hoz ki az emberekből ez az új év Surprised

Kérek egy bevezető kört ahol eldöntöd használsz-e észlelést vagy sem ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Nyálka Fennsík Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Mirika Pént. Jan. 08 2016, 16:47

Mit csináljon az ember lánya, ha a legtöbb ismije, akit elhívhatna szörnyeket farmolni, nem ér rá? Mondjuk volt, aki konkrétan el is tűnt hetekkel ezelőtt - igen, Szophie-chanra gondoltam -, bár vele a legutóbbi után nem is szívesen mennék közösen sehová. Kicsit haragudtam rá, ha én ki tudok kapcsolódni, amikor vacak kedvem van, akkor igenis neki is ki kéne tudnia, és pont. Vagy mondja azt, hogy most kösz, nem, és akkor legalább nem dönti romba a mi kedvünket is Rolling Eyes Na mindegy, szóval se ő, se más nem ért rá, úgyhogy mit tudtam volna tenni, elindultam egyedül. Nyilván ilyenkor egy olyan helyet kell választani, amivel így is elbánok, még úgy is, ha kicsit alacsonyabb szintre kell emiatt mennem a szokásosnál. Mondjuk szerintem nem hiányzik már sok, hogy az eddigi vadászterületeimet egyedül is meghódítsam, talán 2-3 szint? Eh, fene enné meg, hogy itt már ilyen nehézkesek a szintlépések Rolling Eyes
Szóval lényeg, hogy nekivágtam az útnak egyedül, és az első hely, ami eszembe jutott, az a nyálkás fennsík volt, mert hát ha MMO-k, akkor nyálkák minden mennyiségben. Könnyű velük fejlődni, meg minden, bár tény és való, így realisztikusan a virtuális világban még kevésbé voltak gusztusosak, mint a képernyőn, de hát egyszer talán túlélem, nem? Majd veszek egy új cipőt, meg kicsit alaposabban tisztítom a késeimet, és ennyi Rolling Eyes Nem volt nehéz megkülönböztetni legalább a helyet az ártalmatlan zónáktól, egyszer csak tapicskoltam a latyakban, úgyhogy előhúztam a késeimet, és élesítettem az észlelésemet, nehogy meglepetés érjen :3

Kettes észlelés aktív.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 08 2016, 17:06


Ahogy a nyálkában gyalogolsz, egyszerre csak mélyebb és sűrűbb lesz a talpad alatt, s ha megállsz, észreveszed, hogy el is kezd emelkedni. Egészen pontosan hat helyen, körbevéve téged, bújik elő hat Szivárvány Nyálka. Lassan közelítenek, ám ha azt hiszed, hogy feléd, ki kell hogy ábrándítsalak: a köpenyed nézik csillogó szemekkel, és ha elérnek, azt kezdik el nyammogni.

4x jössz, találathoz 2 és afölött kell dobnod, specre nem kell dobni.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Nyálka Fennsík Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Mirika Pént. Jan. 08 2016, 17:19

Jönnek, érzem, hogy jönnek! Már csak arra voltam kíváncsi, hogy ezek milyenek lesznek, de azt hiszem a köpenyem vonzhatta őket, mert amellett, hogy szemrákot lehetett kapni a színüktől, úgy tűnt, hogy arra ácsingóznak Rolling Eyes Vetettem néhány pillantást az ellenfelekre, majd sóhajtottam egyet, és megtettem az első lépést az egyik felé, hogy aztán kitámasszak a hátsó lábammal, és előre szökkenjek, és egy-két közönséges vágással kiszabaduljak a nyálkagyűrűből. Azért nem fogom olyan könnyen hagyni, hogy bekerítsenek, és egy nagy masszába olvadva megfulladjak közöttük Neutral
- See~no! - szólaltam meg, csak hogy magamnak jelezzem, mikor állok készen, és újra közéjük ugrottam, aztán át a harmadik felett egy szaltóval, belemártva a késeimet, hogy a negyedik és az ötödik közé érkezve őket is megkínáljam egy-egy csapással :3

Képipróba, így elég sebzésem lesz ahhoz, hogy 5-6 esetén egy ütés is elég legyen. Az első három támadáspárom úgy megy, hogy addig ütök velük, amíg le nem gyakok egy-egy nyálkát, az utolsóval pedig a negyediket és az ötödiket támadom egyszer-egyszer.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 08 2016, 17:19

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík 4766612103_86ee832108_s Nyálka Fennsík 4766612103_86ee832108_s Nyálka Fennsík 4766609959_af0c0eb7c7_s Nyálka Fennsík 4766612103_86ee832108_s Nyálka Fennsík 4766612103_86ee832108_s Nyálka Fennsík 4767249862_5877ffd2ef_s Nyálka Fennsík 4767249862_5877ffd2ef_s Nyálka Fennsík 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 08 2016, 17:28


Hát, egy még maradt Surprised És bele is akaszkodik a köpenyedbe, majd, mivel az nem akar lejönni, úgy dönt, hogy más módszerrel próbálkozik :3

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Nyálka Fennsík Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Mirika Pént. Jan. 08 2016, 17:52

Hoppá, azt hiszem egyet kihagytam >.> Gondolom elkerülte a figyelmemet, azért hat lény között nem olyan egyszerű tájékozódni :/ Azt hittem sikerült mindegyiket levadásznom egyetlen mozdulatsorral, ide ugrok, oda ugrok, egy szaltó, egy bukfenc... öhm... na jó, utóbbit azért hanyagolom amikor ilyen a talaj Rolling Eyes Szóval ja, lényeg, hogy fail lett, és az egyik csak ráakaszkodott a köpenyemre. Azért nem volt olyan egyszerű összevadászni hozzá a cuccokat, hogy csak úgy megrágcsálják, szóval kifújtam magam egy pillanat erejéig, majd egy hirtelen mozdulattal megpördültem. Most lehet, hogy közben sikeresen magamra tekerem a köpenyem, de azért a cél az volt, hogy lekaszaboljam a nyálkát, mint valami cséphadaró, és kész. Mehetek tovább, ugye? Ugye? Rolling Eyes

Pihi, majd két pár támadás.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 08 2016, 17:52

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík 4767251444_0f76bf2817_s Nyálka Fennsík 4766609959_af0c0eb7c7_s Nyálka Fennsík 4766612103_86ee832108_s Nyálka Fennsík 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 08 2016, 18:00


Szegény, pedig már biztosan a nászutat tervezgette a köpenyeddel Sad Valami tengerparti helyre... hm, de vajon mitől lett sósabb a levegő? Ha mész tovább, egyre inkább érzed, majd fel is tűnik a forrása, azaz a forrásai: az előzőekhez hasonlóan hat lény kerül eléd. Nagy, függőlegesen mozgó tengeri uborkákra hasonlítanak, és valami lé is csöpög belőlük Suspect Nem túl bizalomgerjesztő No Tengeri Nyálkák, és egyáltalán nem érdekled őket.

3x jössz, semmire sem kell dobnod.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Nyálka Fennsík Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Mirika Pént. Jan. 08 2016, 18:12

Ehh, ez lehet, hogy nem volt okos ötlet, tényleg belecsavarodtam a köpenyembe, és csak némi hadakozás árán sikerült csak kiszabadítani magamat a béklyóból, miközben tovább támolyogtam és tocsogtam az ösvényen. Áhh, veszítettem hat páncélpontot is, hát ezt hogy fogom túlélni? No Tiszta ciki, hogy menjek így haza? Vagy húsz szinttel ezelőtt jelentettek ezek a lények kihívást, most sérülés nélkül át kéne dübörögnöm rajtuk, erre az egyikről elfeledkeztem, és megharapdálja a köpenyemet? Tch...
- Hát ti meg? Be akartok teríteni azzal a fehér, nyúlós masszával? Neutral - kérdeztem meg a néma tengeri uborkákat, ha már ilyen szépen körém sereglettek. Ezekből is volt egy pár... egy, kettő... három... hat megint. Szóval hat. Oké, most nem fogok hibázni :3 Széttártam a karjaimat, és egy-egy késsel le is aprítottam az első kettőt, miközben átszaladtam köztük, majd széles ívben fordulva a harmadik fölé ugrottam, és a késem segítésével támaszkodtam meg rajta, hogy tovább ugorhassak a negyedikre. Mire elhagytam a kettőt, azok is pixelekre estek, az utolsó kettőbe pedig nemes egyszerűséggel belevágtam a tőrt, és egy lendületes mozdulattal felhasítottam őket. Ennyi :3

Hat támadás, hat találat, hat halál :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 08 2016, 18:25


Hát ez egy gyors kör volt, szerencsétlen nyálkáknak még feléd fordulni sem volt idejük. A pixelfelhőre azonban felfigyel valami nagyobb, s ha utad a fény felé visz, bizony rá is akadtok egymásra: egy Óriás Fénynyálka! Elég haragosnak tűnik, ugyanis összezavartad a szép egyenletes nyálkaréteget, amit a lakóhelye körül terített szét, nem mellesleg a normálisnál háromszor vastagabbra ezen a részen. A térded alattig ér, nem egy könnyű terep az ugrándozásra.

5x jössz, találathoz nem kell dobnod, spechez 3 vagy afölé.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Nyálka Fennsík Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Mirika Pént. Jan. 08 2016, 18:36

Na, így kell ennek mennie ilyen szintű szörnyek ellen. Támad, pusztul, támad, pusztul, és már mehetek is tovább. Tökéletes a mozdulataim csinosítgatására, csiszolgatására, mondjuk sok értéke nincs, de hát a gyakorlás az gyakorlás. Csak kár, hogy senki sem lát ilyenkor :/ Mondjuk az iménti miatt talán jobb is, Ren tuti körberöhögött volna azért a produkcióért, meg... hé, mitől van itt ennyi takony? >.> A harisnyámat is le kell majd cserélnem? Sad Hát nagyon úgy tűnik, ráadásul baromi nehéz volt haladni ebben a nyákos izében, és muszáj volt közelebb mennem a fényhez Rolling Eyes Gondoltam rá, hogy megdobálom pár késsel, de ha már úgyis belefolytam ebbe az undorító vacakba, akkor már mindegy, szóval odaküzdöttem magam hozzá, és most sallangmentesen megsoroztam, hogy minél hamarabb pusztuljon, és én minél hamarabb le tudjak lépni >.>

Öt támadás, öt találat, nyálkampec :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 08 2016, 18:46


A nyálka ugyan elpusztult, de a nyálkaréteg nem, így a visszaút sem lesz egyszerű No De talán a jutalomért megérte, ugyanis az út során összesen 200 aranyat, egy Rövid Fegyver Élesség Potiont, egy Tartós Pontosság Potiont és 2 Kristálykövet szereztél. Nameg 58 expet.

Gratulálok, a kazamata sikeresen megtisztítva ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Nyálka Fennsík Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 01 2016, 12:36

Feketefolyó Bátorság (33) - HP:190 | F:46 | E:105 | K:30 | GY:68 | S:38 | P:85


Vékony, szexi nyálkaréteg fedi a talajt, amerre a szem ellát. És te ide jöttél. Csak tönkre ne tegye a cipődet, ki tudja, miből van, lehet vannak ruhaolvasztó hatásai is Suspect Érkezz meg, és nézz körbe észleléssel vagy anélkül.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Május 01 2016, 13:46

Több oka is volt annak, hogy ide tévelyedtem erre a gusztustalan és undorító helyre. Egyrészt kellettek a kristálykövek, másrészt szerette volna kicsit módosítani a harcstílusomon. A két kard alapvetően elég árulkodó de ha egy olyan lát harcolni az álruhámban aki már ismer és ráadásul még jó megfigyelő is akkor eléggé gyanús leszek. Meg hát így kipróbálhatom az új képességem is. Még mielőtt elindultam volna az előtt aktiváltam, magamra öltöttem a módosított felszerelésem és a botot is szépen kardokká alakítottam, és a hátamra erősítettem. Minden kész! A probléma még mindig a hellyel volt.
- Bluáh… undorító. – Pillantottam rá a cipőmre, ahogy azt gyönyörűen ellepi a sok nyálka. Kicsit végighúzgálom a talpam a talajon, ellenőrizve, hogy mennyire csúszik majd szépen körbenézek. Lássuk miből is élünk.

/Észlelés kettő aktiválva
spec tárgyak:
Zerios gyűrűje és szivárvány köpeny/

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 15 2016, 12:51

És ahogy húzogatod a talpad, a takonyban heverő levelek egyszer csak megelevenednek, és megtámad az avar. De úgy elég rendesen.

Yuuki 8x5 sebzést szenved el.


Kurokawa Yuuki (Sebzés: 105, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
8x Levélnyálka


Kurokawa Yuuki (33. szint): 190/190 HP, 45 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Május 24 2016, 09:29

Még én azzal voltam elfoglalva, hogy kihúzzam a lábam a trutyiból addig a talaj mozogni kezdet, mit mozogni? Támadni!
- Ez meg? – Mire feltettem a kérdést magamnak már ugrottak is felém az undorító izémizék és most már nem csak a cipőm de úgy az egész testem elborította a takony.
- Fúúúj. – Csaptam le a kezemről az cseppet sem gusztusos akármit a kezemről. ~ Jól van, ha ezt akarjátok! ~ Cukkoltam fel magam és rántottam elő a két kardot, a bal kezemben lévőt a karommal párhuzamosan tartva még a jobbikban a „hagyományos” módon. – Gyertek csak! – Mordultam rájuk és nem is kellet kétszer kérnem már. Az első hullám ismét támadásba lendült ahogy én is ellentámadásba. Az első taknyot könnyűszerrel vágtam ketté mielőtt még hozzám érne még a második elől elhajoltam, közben leírva egy félkört leírva a testemmel pontosan úgy időzítve, hogy a harmadik nyálka a testem helyett a bal pengének csapódjon neki. Egy újabb, ezúttal háromszázhatvan fokos pörgést követően a második nyálkát is gyorsan ketté szeltem és onnan egy szökkenés és újabb teljes kört leíró pörgéssel védtem ki és egyben öltem meg a negyedik támadó nyálkát és végül aktiváltam a gyűrűm, így nem csak a páncélom tölthetem vissza de a kitartásom is. Azt hiszem ez a gyors, pörgök-forgok stílus eléggé eltér az eddigi swordskillekre épülő harcmodoromtól.

Csp és páncél maxra töltve és 1-4-ig támadom a nyálkákat.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 27 2016, 14:53

Már csak feleannyi levélből áll a téged támadó tornádó, hát nem csodálatos?

Nyálka #1-4 elpusztult.
Yuuki 4x5 sebzést szenved el.


Nyálka #5-8: full HP


Kurokawa Yuuki (33. szint): 190/190 HP, 45 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Május 28 2016, 09:12

Fogynak a nyálkák. \o/
A pörgő, forgó, sergő, morgó(?) taktikám hatékonynak bizonyult de sajnos nem eléggé. Négy még mindig maradt és meg is sebeznek, egész pontosan a páncélom karcolgatják és továbbra is takonnyal borítanak. Nem túl nagy menet őket is lecsapni és Zerios hagyatékának köszönhetően ez még csak le sem terhel igazán. Pár pillanat múlva volt, nincs zselé így van időm kifújni magam na meg szépen megtörölközni. A lábamat továbbra is a nyálka folyam borítja de legalább a kezem és az arcom le tudom törölni egy a zsebem mélyéről előhalászott szerencsémre még száraz, zsebkendőt. Sok-sok zsebkendőt, Hazamegyek tuti veszek egy hatalmas fürdőt.

Maradék négy nyálka támadva és elpusztítva :3
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 31 2016, 15:13

Ne is reménykedj, nem fogynak el azzal, hogy most még négyet levágtál. A levelekből egyszer csak újra összeállnak, mintha valami elpusztíthatatlan horda lenne, ráadásul most még többen is vannak, mint először.


Yuuki 9x5 sebzést szenved el.


Levélnyálka #1-9: full HP


Kurokawa Yuuki (33. szint): 190/190 HP, 0 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Jún. 06 2016, 10:12

Amíg én azzal foglalatoskodtam, hogy megszabaduljak a nyálka kupactól addig azok szépen újra kezdték formálni magukat. Mint ha csak a terminátorból léptek volna elő (amiről persze nem tudom mi az mert Aincradban nincs TV).
Na szóval legjobb védekezés a támadás alapon még azelőtt elkezdtem ritkítani őket, hogy újra össze állnának teljes egész csapattá és négyet gyorsan le is kaszabolok. Mivel támadni még nem támadtak rám így az előző hullámmal ellentétben Zerios gyűrűje most pihen, majd ha rám támadnak hasznos lesz, ráadásul a fáradtságom is ki tudom megint csak küszöbölni vele. Hmm… elég hasznos ez a gyűrű. Örök hála érte Zerios mester.

/1-4 nyálka támadva/

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jún. 06 2016, 15:13

Slimenado!

Levélnyálka #1-4 elpusztult.

Yuuki 5x5 sebzést szenved el.

Levélnyálka #5-9: full HP


Kurokawa Yuuki (33. szint): 165/190 HP, 0 páncél, 18/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Jún. 08 2016, 11:06

Ez így már lassan a túl könnyű kategóriába kezd átmenni. A nyálkák még a többszörös túl erő ellenére sem jelentenek túl nagy kihívást. Lehet legközelebb magasabb szintre kellene mennem. Na jó azért a páncélomat le tudták ütni. Oké akkor most megismételjük az amit az első hullámnál. Zerios gyűrűje majd üsd vágd (főleg vágd) nem apád. Ha minden jól megy már csak egy nyálka marad aminek ha van egy kis esze inkább felhúzza a nyúlcipőt. Mármint nem a T2-es nyúlcipőt hanem a csak képletesen. Hatványozottan képletesen mert lába sincs… meg keze… se teste… csak takony… sok-sok takony meg nyálka és undor.

/zerios gyűrűje használva vissza a csp és az élet majd 4 támadás 4-8 takonyba.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 10 2016, 18:50

Nincsen neki elég esze ahhoz, hogy meneküljön, inkább csámcsog kicsit a köpenyeden.

Levélnyálka #5-8 elpusztult.

Yuuki 5 sebzést szenved el.

Levélnyálka #9: full HP


Kurokawa Yuuki (33. szint): 185/190 HP, 0 páncél, 18/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.