Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerek Erdő

+8
Cardinal
Kayaba Akihiko
Lieselotte Sherlock
Seishin
Chakna
Desdemona
Kusumi Ayani
Strea
12 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 24 2016, 11:11

Kaylin (20) - HP:50 | F:25 | E:4 | I:26 | K:10 | GY:25 | S:18 | P:29
Robiizmus (1) - HP:10 | F:4 | E:7 | K:2 | GY:9 | S:2 | P:7
Wardowar (20) - HP:100 | F:20 | E:10 | K:8 | GY:45 | S:2 | P:9


Gyűljetek egybe, majd lépjetek be az erdőbe. Nem kevesebb, mint hét Óriáspók vár ott titeket, éhesen csattogtatják a csáprágójuk helyén ülő kardokat. Ha úgy érzitek, szükségetek van rá, írhattok egy bevezetőkört is, ahol találkoztok egymással.

Wardowar 3x3 sebzést szenved el.
Kaylin 2x3 sebzést szenved el.
Robiizmus 2x3 sebzést szenved el.


Wardowar (Sebzés: 10, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Wardowar
Wardowar
Wardowar
Wardowar
Kaylin (Közelharci sebzés: 2, Távolsági sebzés: 28, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kaylin
Kaylin
Robiizmus (Sebzés: 7, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
7x Óriáspók


Wardowar (20. szint): 100/100 HP, 0 páncél, 40/40 CSP
Kaylin (20. szint): 50/50 HP, 23 páncél, 50/50 CSP
Robiizmus (1. szint): 10/10 HP, 1 páncél, 10/10 CSP


Harctéri kisokos:
Mindenki annyiszor támadhat, ahányszor szerepel a neve a fenti kiírásban (ennyiszer vagytok gyorsabbak a szörnynél). Tehát Wardowar ötször, Kaylin háromszor, Robiizmus pedig egyszer. Hacsak nem állítom az ellenkezőjét, minden támadáshoz dobni kell hatos kockával, amit úgy tudtok elérni, ha a Post Reply gombra kattintotok, és megkeresitek a szövegmező alatt a Kockadobás fület, ahol be tudjátok állítani a kocka típusát és a számukat.
Minden támadás CSP-t (cselekvéspontot) fogyaszt, hogy ebből mennyi áll rendelkezésetekre, azt szintén láthatjátok itt fent. Egy támadás ugyanannyi pontot fogyaszt, ahányadik szintű a karaktered, így Wardowar és Kaylin támadásai 20-20, Robiizmus támadásai 1 CSP-t fognak fogyasztani. Ha elfogy a CSP-tek, nem tudtok tovább támadni, ilyenkor pihennetek kell, ami visszatölti a cselekvéspontot.
Miután mindannyian írtatok egy reagot, akkor jövök én, és leírom, hogy sikerültek a támadásaitok, kit támadtak a szörnyek és mennyi sebzést szenvedett el. Ha valaki eléri a 0 HP-t, az kiesik a harcból. Mivel itt a csapat többsége 20. szintű kiképzős, és a kazamata legfeljebb 10. szintű karakterekre van tervezve, ezért a szörnyek agresszívabbak veletek szemben, így megtámadtak titeket anélkül, hogy ti rájuk támadtatok volna. Ha olyan kazamatába mentek, ami jobban illik a szintetekhez, akkor ilyet nem fogtok tapasztalni.
Arra kérlek titeket, hogy a reagjaitok végére zárójelbe biggyesszétek oda, hogy melyik szörnyet támadtátok. Ez megkönnyíti a dolgomat és kevesebb esély van rá, hogy félreértek valamit az írásotokban Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Júl. 24 2016, 11:32

Egy hónapig nem írt senki, jutalom nélkül lezárom.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 08 2017, 12:57

Chakna (20) - HP:55 | F:21 | E:10 | I:27 | K:10 | GY:11 | S:7 | P:10
Liese (7) - HP:40 | F:8 | E:9 | K:7 | GY:10 | S:4 | P:2
Seishin (16) - HP:130 | F:11 | E:37 | K:9 | GY:12 | S:7 | P:32


Kerek is, erdő is, veszélyes is, erre ti mégis ide keveredtetek. Talán csak úgy, talán azért, hogy Liese megtapasztalja, milyen is szörnyekkel harcolni. Akárhogy is történt, kérek egy bevezető kört, melyben Chakna jelzi, használ-e Észlelést.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Chakna Hétf. Júl. 10 2017, 10:11

Feladom... Be kell látnom, hogy van két ember Aincardban, aki úgy, akkor, és oda rángat el, ahová akar... Ha azt mondanák, hogy eredjünk a legveszélyesebb vörösek utén, talán még akkor is velük tartanék, ahelyett, hogy visszatartsam őket… Öhm… Talán. És ez a két ember most közösen kért meg, hogy menjünk kazamatázni... Én meg nem tudok nemet mondani... Úgyhogy rábólintottam, hogy menjünk... Végülis... Talán nagy baj nem lehet...
Nem tudom mit szeretnének a kazamatában, azt sem, miért hívtak engem is. Mindenesetre én sem minden megfontolás nélkül érkezem a helyszínre.
Miután a szintekkel többé kevésbé megismerkedtem, ideje volt a harc különböző formáit is kipróbálni. A túlélőcsarnok megvolt, most a kazamata következik. Részben a bossokkal való ismerkedés következményeként. Ideális hely tapasztalatot, és erőt gyűjteni, amire nagy szükségem van, ha szeretnék mihamarabb felzárkózni a frontra.
A másik ok, hogy velük tartok, hogy vigyázzak rájuk, ha valami történne...  Mert sosem lehet tudni. Ha mégis valami nagy baj történne, akkor ott leszek, hogy megvédjem a hugocskáimat. Összeszedek néhány holmit, ami szükséges lehet, aztán neki is indulok.
Én érkezem először a kazamata bejáratához, így amint Sei és Liese is megérkezik mosolyogva megölelgetem őket, hagyok nekik pár percet felkészülni, majd széles mosollyal kezdeményezem, hogy induljunk. Ami azt illeti, kezdek izgatott lenni, mert még nem jártam így kazamatában, és mert Lieset sem láttam még harc közben. Kíváncsi vagyok, hogy meddig jutott.
- Mehetünk? - kérdezem, és ha nincs valami megbeszélnivalójuk, akkor elsőként lépek be a kazamatába, aktiválva az észlelésemet, és a látásomat, az íjamat pedig készenlétbe helyezem. Első ránézésre nekem való helyszín... Szeretem az erdőket Smile

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Seishin Hétf. Júl. 10 2017, 13:08

Szeretem volna egy közös kalandot, a három testvér. Vagy a nővér és a szeretők, nem tudom, mi lenne a jó név a kalandnak. Ez nem is fontos, csak az jól érezzük magunkat és sok tárgyal, megpakolva érjünk haza épségben. Más nem is számit igazán, egy kis kazamata volt a célpont. Tudtam, hogy olyan hely, amit ha nehezen is de ki tudunk pucolni igy mi hárman. Ha meg baj lenne ott a teleport kristály, szóval már ezért sem izgultam különösebben.
Azt hittem én leszek az első, de tévedtem Chakna meg előzött és már készülne meg ölelgessen. Most én előzőm meg futok és szinte majdnem nyakába ugrok.
- Nővérkém!
Kiáltom boldogan, széles mosollyal az arcomon. Mi után alaposan meg ölelgettük egymást és Lieset is, neki álltam felkészülni. Közben szemmel végig mértem mindenki felszerelését. Nem szoltam egy szót sem, majd ha eljön az ideje, vagy ha szükséges. Hagytam, hogy Chakna menjen előre viszont szorosan a nyomában voltam. Tudtam, hogy vannak bizonyos jártaságok, amik segítenek az ilyen helyzetekben. Azt is tudtam vagy is sejtettem inkább, hogy kasztja miatt Chakna látása biztos jobb, mint az enyém. Attól, még ami tőlem telik meg teszem, figyelek oldalra és hátra is. Amint Chakna veszélyt jelez, az élre állok, támadás érkezne az engem érjen elöször. Tettem meg is magyarázom.
- Szerintem az én páncél értékem a legmagasabb. Igy jobb, ha engem ér az első hullám. Nővérkém te támogas és Li... Liese. Védj engem és Chaknát ha kell.
Nehezen mondtam ki a nevét, hiszen zavarban voltam. Ügyesnek akartam látszani elöte, olyannak, akire büszke lehet.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Hétf. Júl. 10 2017, 21:51

Szóval-szóval Lieselotte Sherlock Aincrad megmentője eljutott az első Kazamatájához!-gondoltam miközben ballagtam a bejárathoz...
Igen-igen kicsit butának tűnhettem akkor, nagy hű-hóval megindulni és nem is törődve a veszéllyel....

Két nővérkém már biztos várni fog rám a bejáratnál, sajnos sokáig tartott elkészülnöm....
ekkor pillantottam meg a távlatból a bejáratot és ahogy sejtettem két alak várt alatta....

Igen jól tippeltem Chakna és Seishin már ott állt, nem tudom mit csináltak, de amikor biztos lettem benne messziről integetve szóltam nekik:
-OHAYO MINA-SAAAAAN! -kezdtem el futni feléjük lelkesen és amint odaértem megöleltem őket
-Na készen vagytok? Én igen és nagyon várom már!-mondtam izgatottan nekik
Majd a két lány vette a kezébe a kezdeményezést, és utánuk feleltem:
-Yoss mennjünk és csapkodjunk szét mindent!! És persze, hogy segítek azért vagyok itt, sőőőt ti segítetek nekem!-mondtam kuncogva, nagyon lelkes vagyok alig várom már, sosem tudtam mikor jutok el ide, de véégre valahára itt lehetek!

Sokat nem filóztam mit kell tennem... eszköztáramat megnyitottam és kardomat elővettem, megpördítve és hatalmas lelkesedéssel indultam a többiekkel befelé.

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Cardinal Kedd Júl. 11 2017, 10:17

Szóval behatoltok az erdő sűrűjébe. Meleg van, mindenfelé gyökerek állnak ki a talajból. Aztán pár gyökérről kiderül, hogy valójában nem is azok, hanem férgek. Óriási, nyáladzó szájú férgek csinos fogakkal Twisted Evil

Chakna 3x6 sebzést szenved el.
Seishin 3x6 sebzést szenved el.

Óriásféreg #1-6: 15/15 HP

Chakna: 1.1 SP
Seishin: 1 SP
Liese: 1 SP


Chakna (Közelharci sebzés: 5, Távolsági sebzés: 32, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:40 / S:44 / P:48, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Lieselotte Sherlock (Sebzés: 9, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
6x Óriásféreg


Chakna (20. szint): 52/55 HP, 0 páncél, 55/55 CSP
Seishin (16. szint): 130/130 HP, 14 páncél, 45/45 CSP
Lieselotte Sherlock (7. szint): 40/40 HP, 2 páncél, 35/35 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Chakna Hétf. Júl. 17 2017, 01:22

Mindkét hugocskám jókedvű, ami engem is mosolygásra késztet. Sőt, még Liese hatalmas lelkesedéséből is ragad rám valami, és egyre több, ahogy az erdőben haladunk. Képzelem milyen meleg lehet a napon, ha egy erdőben is kellemetlenül magas a hőmérséklet... Izgatottan, de mindenidegszálammal erre koncentrálva várom a mobok megjelenését.
Nos, először 6 mob akad az utunkba az erdőben… Rögtön jelzek is a lányoknak,amint az észlelésem jelez, hogy felkészüljenek… És ami a melegnél sokkal kellemetlenebb: Engem és Seit egyből meg is támadnak a férgek, mert nem tudtam mit keresek facepalm… Én, lévén távolsági harcos vagyok, kicsit hátrébb húzodom, és mire elfoglalom a helyem a lányok mögött, le is lövöm az egyik Seit támadó, meglehetősen méretes férget. Jó lesz, ha vigyázok magamra… a páncélomat máris lerágták rólam o.o Ezután maradok néhány lépéssel a lányok mögött..  

/ Akkor ha jól értem nem tehetek többet, támadom Óriásféreg #6 -ot, biztos a találat, szóval egy csúszómászóval kevesebb Twisted Evil /

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Vas. Aug. 06 2017, 11:13

Sétálgattunk a sok szempontból egyik meséből ismerős erdőben, és bár gombóc volt a torkomban, mégis biztonságban éreztem magam, nem is nagyon tudom mikor volt bennem ilyen kettős érzés....

Végig mosolyogva sétálgattam az erdőben, amikor is nagyon lazának érezve magam a gyökereken kezdtem lépkedni, de az egyik furán csúszós és undi volt, de nem sokat törődve ezzel át is léptem rajta, majd amikor vissza léptem az ösvényre, meglepődve néztem vissza:
-Fúúúj de undorító kis pfúúúúj!
Még jó, hogy volt nálam fegyver... pici és hasznos szuper erős fegyveremmel kezdtem el csapkodni amelyik gülü szeme Chakna felé nézett....
-Bocsi ha nem tűnök túl ügyesnek, de ezek a dögök összeakarnak nyálazni minket!-mondtam nyögdécselve és közben a hatalmas gilisztát ütöttem ahogy bírtam, még szerencse hogy Aincrad segít nekem harcolni....

//Támadom Óriás nyálas Féreg #5-öt asszem Razz Nem tudom melyik melyik a lényeg azt ütöm aki Chakna felé indul Razz//

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 06 2017, 11:55

The member 'Lieselotte Sherlock' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kerek Erdő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Szept. 23 2017, 13:22

Határidőzzünk. Seishin október 1-ig írhat, máskülönben kiesik.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 07 2017, 12:25

Seishinnek szó szerint földbe gyökerezik a lába, egy kiálló gyökér megfogta őt, de talán más státusz effekt is érhette, mert nem tud megmozdulni. Nosza, próbáljátok megvédeni.

Óriásféreg #6 elpusztult.

Chakna 3x6 sebzést szenved el.
Seishin 2x6 sebzést szenved el.

Óriásféreg #1-4: 15/15 HP
Óriásféreg #5: 6/15 HP

Chakna: 1.2 SP
Seishin: 1 SP
Liese: 1 SP


Chakna (Közelharci sebzés: 5, Távolsági sebzés: 32, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:40 / S:44 / P:48, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Lieselotte Sherlock (Sebzés: 9, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
6x Óriásféreg


Chakna (20. szint): 34/55 HP, 0 páncél, 35/55 CSP
Seishin (16. szint): 130/130 HP, 2 páncél, 45/45 CSP
Lieselotte Sherlock (7. szint): 40/40 HP, 2 páncél, 28/35 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Chakna Hétf. Nov. 06 2017, 15:43

Nos... Sei sajnos nem tud mozdulni, Liese ütése pedig nem elég, hogy  elpixelezzen egy undormányt.  Gyorsan átgondolom mim van az inventorymban, de csak két tárgy tudna a sebzéséhez hozzáadni... És mind a kettőt fel kellene használnia hogy egy csapással elpixelezzen egy férget... 1-etlen HP-val, de túlélne egy csapást, aztán mégegy rámenne teljes sebzéssel, hogy azt az egy HP-ját leüssük valahogy...
Nagyot sóhajtok, és azért az egyiket átdobom neki, bár sajnos nem oldja meg a gondunkat.
Ezután leszedem magamról az egyik férget, mert kezd vészesen fogyni az életem. Jó lenne mielőbb Seit helyrehozni, mert ketten Liesesel nem fogjuk tudni teljesen kipucolni a kazamatát... Csak még nem tudom hogy lehetne, mert nincsen "tisztító" itemem...



// Átadok Liesenek egy Fegyver élesség potiont (5 körig +5 sebzést ad a fegyver amire használják) Aztán elpixelezem óriásféreg #1-et//

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Cardinal Kedd Okt. 23 2018, 11:42

Inaktivitás miatt lezárom a kazamatát, mindenki gazdagabb lett 4 exppel.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Strea Csüt. Jún. 06 2019, 23:00


Résztvevő: K1 (20. szint) - epikusa van

pontok:

Körbe körbe karikába,
Belekerültél e csávába.
Hogy ki innen merre mész,
Nem segít itt, csak az ész.


Érkezz meg és tévedj el Wink
Határidő: 06.13., éjfél

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kerek Erdő - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by K1 Csüt. Jún. 06 2019, 23:32

Nem tudhattam miért, de már egy ideje ismeretlen okból minden és mindenki az idegeimre ment. Valami azt súgta nekem, hogy ezek direkt bosszantanak, mondhatni az egész világ szövetkezett ellenem. Elég furcsán hangozhat, de ez volt a színtiszta igazság. Régebben persze nem voltam ilyen arra még emlékeztem, minden nem sokkal azután történt , hogy azzal a szőke hajú lánnyal iszogattam. Hiába próbáltam nem bírtam előásni az emlékezetemből azt a meglehetősen fontos részletet. Bár az sincs kizárva, hogy elment az a maradék eszem is, ugyanis képtelenség valakinek módosítani a memóriáját odabent. Vagy tévedek?

Na mindegy ez most nem is olyan fontos inkább térjünk vissza ama történethez ami miatt nekiálltam az írásnak. Úgy éreztem, hogy szükségem van egy kis egyedül létre ezért oda mentem ahol a legkisebb az esély, hogy játékosba rohanjak. Habár még mindig akadtak szép számmal alacsony szintű játékosok talán még nálam képzetlenebbek is, az a meggyőződésem, hogy kezdetekben sokkal többen mászkáltak az első szinten. Nem is nagyon figyeltem, hogy merre megyek csak követtem a szél irányát. Mikor úgy éreztem, hogy kezdek elfáradni leültem egy pár percre, hogy kifújjam magamat, majd folytattam a túrát. Miközben haladgattam egy vaddisznó pár kocogott el nem messze tőlem úgy tűnt, hogy észre sem vettek.
- Utálom a disznókat. – mondtam morcos hangon miközben a buzogányomat szorítottam.

Hosszú és szomorú története van, hogyan is jutottam ahhoz az átkozott fegyverhez, amit most nem szeretnék elmesélni. A lényeg az, hogy annyira elvesztem a saját gondolataimban, hogy végül ténylegesen eltévedtem.
- Már megint ez a nyavalyás fa! Követ engem? – mondtam majd amilyen erősen csak tudtam rácsaptam mérgemben.
Természetesen nem történt semmi leszámítva azt, hogy megjelent előttem egy felírat miszerint az egy elpusztíthatatlan tárgy. Igyekeztem kitalálni, hogy tudnék kikecmeregni abból a nyavalyás erdőből, de nem jutottam semmire. Végül aztán ismét a szél nyújtott nekem segédkezet és követtem az útmutatását. Kétségbe nem estem ugyanis még mindig rendelkeztem teleport kristállyal, bár azt vészhelyzetekre tartogattam.
- Remélem ma senkivel nem találkozom ugyanis elég rossz kedvem van.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 07 2019, 00:19


Hát... a fa ugyan nem követett, de az ütéstől megremeg és a fejedre hullik egy lombos faág róla, ami ketté is törik rajtad. Úgy tűnik szedheted ki a leveleket a hátadból... vagy esetleg bosszút állhatsz a fán, ami védett övezeten kívül pusztítható Surprised Így vagy úgy, de egyszerrecsak eléd kerül négy óriásbéka. Először csak néznek rád. Néznek. Bámulnak. Bámulnak.
Majd ugranak egyet feléd.
Brekk! - hallatják hangjukat: az egyetlen, amit a néma erdőben egy ideje hallasz. Ezek után egyszerűen csak kitátják szájukat és óriási nyelvüket mint valami dárdát állítják beléd. Brekk. Visszahúzzák és néznek téged tovább. Néznek. Bámulnak. Bámulnak...
Brekk!

K1 4x3 sebzést szenved el.

K1 (Sebzés: 27, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.4 SP kiskörönként.)
Óriásbéka

K1 (20. szint): 120/120 HP, 55 páncél, 70/70 CSP

4x Óriásbéka: 25-25 hp

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kerek Erdő - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by K1 Pént. Jún. 07 2019, 01:12

Nem volt valami bölcs dolog belekötni egy védtelen fába. Nem az erkölcsi aggályok miatt mondom, hanem mert a csapás erejétől megrázkódott a fa. Abban a hitben ringattam magamat, hogy engem már semmi sem fog meglepni, de újfent tévednem kellett. Egy méretes faág zuhant le egyenesen arra az önfejű kőkemény kobakomra. Habár nem voltunk képesek fájdalmat érezni egyáltalán nem volt kellemes érzés. Normál esetben ez a kis kaland egy csúnya sebbel járt volna, vagy esetleg egy törött koponyával ennek ellenér megúsztam szinte egy karcolás nélkül. A faág landoláskor ketté vált, mint az a bizonyos tenger, de előtte még bosszúból teleszórta hátamat mindenféle levéllel. Első gondolatom az volt, hogy alaposan megrázom magamat akár csak a vizes kutyák ez viszont nem hozta el a kívánt eredményt. Kénytelen voltam a tulajdon két kezemmel lesöpörni magamról azokat a zöld vackokat ami nem volt egyszerű. Úgy néztem ki, mint egy páncélos idióta, akit kínoznak a tetvek, ráadásul szinte a semmiből négy béka került elém. Szerintem ikrek lehettek, mert kiköpött másuk voltak egymásnak. Úgy tűnt ők sem igazán értették ezt a helyzetet mert valószínűleg pont olyan baba képet vágtak mint amilyet én vághattam.

Egyszer csak nagyra kitátották a pofájukat majd kilőtték felém a nyelvüket, ami elég furán hangozhat. Olyan hírtelen történt, hogy szinte reagálni se tudtam. Miután végeztek a támadással ugyan olyan bárgyú pillantásokkal méregettek, mint előtte. Egy pillanattal azelőtt még békén hagytam volna őket, viszont azóta sok minden történt.
-Gyűlölöm a békákat. - mondtam majd elindultam feléjük.
Ez elég meggondolatlannak tűnhetett, mert nem valami bölcs dolog teljesen ismeretlen ellenfélnek minden gondolkodás nélkül nekitámadni. Úgy terveztem először az elsőre csapok rá, majd ha sikerült végeznem vele úgy lépésről lépésre távolodok.

/Támadás buzogánnyal 1-3 békára./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 07 2019, 13:25


Gyűlölheted a békákat, azok nem igazán veszik zokon. Mégcsak meg se moccannak a támadásodra, csak néznek rád pislogás nélkül. Brekk! Te azonban úgy döntesz, hogy mivel elfáradtál, inkább adsz nekik mégegy esélyt és ezt ki is használják, de nem menekülésre: a maradék megint rád támad, ugyanúgy egyhelyben maradva. Mit teszel most?

Óriásbéka 1-3 elpusztult.
K1 3 sebzést szenved el.

K1 (Sebzés: 27, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.4 SP kiskörönként.)
Óriásbéka

K1 (20. szint): 120/120 HP, 52 páncél; 70/10 CSP; 5.4 --> 5.8 SP
1x Óriásbéka: 25 hp


Tipp: Mivel vannak többletköreid, 1 többletkör felhasználásával feltöltheted a cselekvéspontjaid a felére, hogy azután a maradék többletköröd támadásra (vagy később újabb pihenésre) használd fel.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kerek Erdő - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by K1 Pént. Jún. 07 2019, 18:32

Én még ilyen ostoba, telhetetlen, tökfilkó bagázs nem találkoztam eme huncut világban. Először nem átallottak rám támadni miden féle figyelmeztetés nélkül, utána pedig mintha csak sóbálvánnyá változtak volna. Nem csináltak egyebet, mint néztek előre azokkal a nagy gülü szemeikkel. Én, mint minden normális ember nem tűrhettem, hogy mindenféle állatok terrorizáljanak ezért aztán akcióba léptem. Az elsőt a feje búbján találtam el, aminek következtében élénk színű pixel pöttyökké robbant szét. Ebből annyit szűrtem le, hogy az életerejük kevesebb, mint az én aktuális támadó erőm. A másodiknak a gyomrát céloztam meg a harmadik pedig nemes egyszerűséggel tarkón vágtam. Azonban mint már említettem ezek meg se mozdultak így teljesen fölöslegessé vált a trükközgetésem.

Nagy sajnálatomra tapasztalnom kellett, hogy a játékos karakterek is képesek az öregedésre. Nem is olyan régen röpke pár hónappal korábban több támadást és végrehajthattam anélkül, hogy elfáradtam volna. Akkor viszont jócskán megcsappantak az erőtartalékaim, legszívesebben szundítottam volna egyet, viszont abban a helyzetben ez nem állt módomban. Úgy döntöttem adok annak a kétéltűnek egy esélyt és megpróbáltam elzavarni.
-Sicc innen! Tűnés! Menj innen! Sicc! – mondtam neki fenyegető hangon miközben párszor fegyveremmel rácsaptam a pajzsra.

Kissé félre vonultam, hogy kipihenhessem magamat ezért legugyultam a földre, miközben szememet egész végig a szörnyen tartottam.
-Nem mondom még egyszer, ez az utolsó lehetőséged. Nyomás.
Gondolom, említenem sem kell, hogy mit művelt velem az a semmire kellő pocsolyalakó. Közismerten híres voltam a türelmemről, de viszont mindent én se engedhettem meg másoknak. Úgy gondoltam, hogy az lenne a legjobb, ha odaadnám egy méretes gólyának, de nagy sajnálatomra akkor éppen nem szálldosott arra felé ilyesmi madár. Nem tehettem egyebet, mint jól fejbe kólintani majd visszaülni, hogy kipihenhessem magamat. Közben elkezdtem csapkodni előttem, hogy lenyissam a menüm mert úgy tűnt elérkezett az idő egy kis harapni való elfogyasztására.
/Egy pihenés, majd egy csapás a buzogánnyal végezetül még több pihenés./
/Köszönöm a tippet és ezt a villámgyors játékot./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 07 2019, 23:46


Ezekkel a békákkal végeztél is. Talán a szél, talán más vezet utadon, mindenesetre éppen meglátod a kétéltűek nyomában, egy fa tövében megcsillanó ládát, amikor összefutsz pár rendkívül furcsa teremtménnyel: bikák rohannak feléd és öklelnek fel, de mindeközben... egész testükben remegnek. Vajon a hideg szelő, vagy a félelem miatt?
Nos, erre neked kell választ találnod.

(A kazamata kidobósban elhibáztam a ládák-szörnyek számolását, így ezúttal nem lesz láda és 3-al kevesebb szörny jön, mivel az előzőben jött 3-al több és kaptál cserébe ott egy ládát. Elnézést a bonyodalomért.)

K1 5x7=40 sebzést szenved el.

K1 (Sebzés: 27, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.8 SP kiskörönként.)
Reszkető Bika

Reszkető Bika 1-5: 20 hp, 10 páncél

K1 (20. szint): 120/120 HP, 12 páncél, 70/70 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kerek Erdő - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by K1 Szomb. Jún. 08 2019, 01:02

Volt képe annak a nyomorult, senkiházi, csúszómászó békának rám támadni mikor olyan előzékeny voltam vele? Így aztán nem lehetett azért lelki furdalásom, amiért ütöttem egy lyukat a koponyájába had eresze ki a gőzt. Ez természetesen csak egy metafora volt ugyanis ott nem lehetett nyílt sebeket okozni sem pedig csontokat törni. Az egyetlen, ami a sérülést jelezte az egy vöröses csík volt illetve bizonyos testrészek hiánya. Lényeg a lényeg egy pillanatra egyedül maradtam ezért előhívtam a menüt, hogy harapjak pár falatot. Tudom, hogy ez ostobaságnak tűnhetett, de nem egy pikniket terveztem, pusztán egy perecet vettem elő. Ez az ínycsiklandozó, sós finomság olyan széles lehetett, mint a fejem mégis vagy egy perc alatt sikerült eltüntetnem.
-Nem elég sós. - mondtam bosszúsan majd megszokásból megtöröltem a számat.

Váratlanul feltámadt a szél és lesodort néhány levelet a hátamról, amit nekem nem sikerült elérnem. Kecsesen letette őket elém a földre majd mikor odébb akartam menni, váratlanul újból felkapta és pár méterrel odébb tette le. Valami az súgta mintha valaki az orromnál fogva szeretne vezetni. Halottam egy régi mondást, miszerint ha úgy érzed, valaki át akar verni, akkor az úgy is van. Mivel azonban semmi kedvem nem volt az összeesküvés elméletekhez és amúgy sem volt más ötletem, ezért elindultam a megadott irányba.

Az egyik fa tövében mintha megcsillant volna valami, azonban nem volt alkalmam, hogy jobban szemügyre vegyem ugyanis zajt halottam. Mintha valami patás állat közeledett volna legalábbis így halottam ezért megfordultam, de már késő volt. Olyan érzés volt mintha egy autó-balesetben vettem volna részt, leszámítva a fájdalmat.
-Látta valaki annak az ízének a rendszámát? – kérdeztem majd lassan feltápászkodtam.
Nagy meglepetésemre öt reszkető tehénnek kinéző valamik vártak arra, hogy fasírtot csináljanak belőlem.
-Várjunk csak, a teheneknek nem kisebb a szarvuk? És miért remegtek? Csak nem próbáljátok visszatartani a röhögést? Utálom, ha rajtam röhögnek. – ezzel páran alá is írták a halálos ítéletüket.
Megvártam, míg az egyik elhalad mellettem és rácsaptam a fejére, jó keménye, de csak nem akart kinyuvadni a konok disznaja. Megcsaptam a hátát is, amitől végre tette a dolgát, vagyis apró kis fénypontokká robban szét.
-Szóval nem könnyítitek meg a dolgomat?- mondtam miközben rátámadtam a másodikra.
Mikor végeztem ismét fáradság fogott el ezért próbáltam egy kicsit pihenni, hogy valamicske erőm visszatérjen.Nem becsülhettem e őket hiába tűntek egy csoportnyi ostoba ökörnek.
/Buzogánnyal kétszer támad az 1. majd egyszer a 2. reszkető bikára végül pedig megpihen/
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Strea Vas. Jún. 09 2019, 20:47


Ez a csoportnyi ostoba ökör mégegy kört tesz, reszketnek kicsit, orrlyukaikból ki tudja miért gőz tör elő. Ők is mérgesek talán? Aztán támadásba lendülnek: a megsebzett mob tör az élre és ront rád vadul, társai pedig követik őt. Talán érdemes lenne itemet használnod, hogy még azelőtt megszabadulj tőlük, mielőtt túl késő.

K1 4x7-5=23 sebzést szenved el.

K1 (Sebzés: 27, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.8 SP kiskörönként.)
Reszkető Bika

Reszkető Bika #2: 3 hp
Reszkető Bika #3-5: 20 hp, 10 páncél

K1 (20. szint): 120/109 HP, 70/35 CSP 4.8 --> 5.6 SP


Tipp: Összesen 3 kör alatt kell megölnöd a mobokat, tehát még két köröd van. Mivel kevés a kitartásra tett pontod, a sebzésed pedig éppenhogy nem elég, érdemes olyan itemet használni (ha van), ami vagy megnöveli a sebzésed legalább 3-al, vagy a pihenéssel töltött körök számát csökkenti (pl növeli a CSPt vagy olyan hatása van, amitől nem fogyaszt CSPt a támadás). Ezúttal 5 többletköröd van; az itemet érdemes az első támadásod előtt elhasználni.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kerek Erdő - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by K1 Hétf. Jún. 10 2019, 00:40

Úgy tűnt, hogy a szerencse az én pártomat foglya ugyanis az egyik bestiát sikerült lapátra tennem, igaz kellett hozzá legalább két csapás. Nem is gondoltam volna, hogy abba is bele lehet fáradni, hogy az ember meglengeti a karját. Pedig velem pontosan ez történt. Alig cirógattam meg a második célpontot mikor enyhén remegni kezdtek a lábaim a karom meg nehéznek tűnt. Ez annak a jele volt, hogy már megint elhasználtam majdnem minden erőmet. Nem kellett hozzá lángésznek lennem, hogy rájöjjek pontosan miért is történhetett ez meg. A stratégia érzékem majdnem egyenlő volt a nullával, még egy csiga is ügyesebben shogizott mint én. Gyerekkoromban volt alkalmam kipróbálni annak az eredeti változatát valami csak vagy sakk volt a neve. Na, én ott is kikaptam, bár igaz, ami igaz nem adtam meg magamat harc nélkül, néhány parasztot sikerült elintéznem.

Igyekeztem minél több erőt visszanyerni azonban azok az állatok ezt nem nézték valami jó szemmel és ismételten nekem rontottak. Annyira a harcra összpontosítottam, hogy eszembe se jutott az életerő csíkra pillantani pedig kalandozás során ez nem egy utolsó dolog. Ez is azt bizonyította habár már egy éve ott rostokoltam még mindig maradt hova fejlődnöm, mármint szellemileg.

Mikor úgy éreztem, hogy eljött a cselekvés ideje előrevetettem magamat bele a sűrűjébe hisz ilyen ostoba lépésre senki nem számítani. Az, amelyiket nemrég megsebesítettem pont háttal állt nekem én pedig úgy vétek lenne nem kihasználni a helyzetet.
- Így kell ezt. – majd megindulok a következő áldozatom irányába, akit megpróbálok jól hátba veregetni hálából a szívélyes fogadtatás miatt. Tisztában voltam vele, hogy ügyesen kell sasszéznom ha azt akarom, hogy némi cselekvés pont visszatöltődjön.
- Ha ennek vége esküszöm, keresek egy profit és addig rágom a fülét, amíg nem csinál nekem egy rendes pontelosztást!
/Semmilyen turbósítóval nem rendelkezem, sajnos így jártam, vagyis nem sajnos. Nem lehetsz mindig győztes./
/pihen- megtámadja remegő bika 2 (kivégzi, 3 majd pihen egyet.)/
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Strea Hétf. Jún. 10 2019, 15:23


Fogynak a bikák, de sajnos nem elég gyorsan. Igaz mostmár kicsit távolságtartóbban méregetnek, de azért csak-csak felöklelnek még egyszer. Az egyik viszont ásít egy nagyot, patáikat lustán dobogtatják a poros földön. Ha nem ütöd le őket most, van esély rá, hogy hátat fordítanak, és egyszerűen otthagynak téged.
És már nem is remegnek annyira...

Támadás, pihi, támadás, pihi, támadás - ezzel a sebzett és egy teljes életes példányt leütsz, maradt kettő.

K1 2x7=14 sebzést szenved el.

K1 (Sebzés: 27, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.8 SP kiskörönként.)
Reszkető Bika

Reszkető Bika #4-5: 20 hp, 10 páncél

K1 (20. szint): 120/95 HP, 70/15 CSP 4.8 --> 5.4 SP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kerek Erdő - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 2 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.