Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerek Erdő

+8
Cardinal
Kayaba Akihiko
Lieselotte Sherlock
Seishin
Chakna
Desdemona
Kusumi Ayani
Strea
12 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kerek Erdő - Page 4 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Strea Csüt. Feb. 04 2021, 09:21


Ahogy haladsz befelé, az erdő egyre csak sűrűsödik: az ösvény egy ponton elvékonyodik majd megszűnik és ott találod magad egy tisztáson, ahova a föléd magasodó, terebélyes fák lombkoronája miatt szinte alig jut le a fény. Nem is nő semmi a talajszinten, annál is inkább, mivel a környék óriási földtúrásokkal van tele és ha közelebbről is megnézed az egyiket, megállapíthatod, hogy ez egészen biztosan nem vakond. De akkor mi?
Hamarosan választ is kapsz a kérdésedre: a föld megmozdul alattad és nem kevesebb, mint nyolc Óriásféreg támad rád, mire pedig feleszmélsz, a páncélod leesett és az életcsíkod is sárgában van. Maradsz még, vagy inkább nem kockáztatsz és a teleport mellett döntesz?

8x9=72 sebzést szenvedsz el.

Makuda (Sebzés: 20, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
8x Óriásféreg

Óriásféreg #1-8: HP:15 | P:0

Makuda (19. szint): 60/23 HP, 100/100 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kerek Erdő - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 4 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Makuda Pént. Feb. 05 2021, 21:15

Amint beljebb értem az erdőbe látszott, hogy azok a túrások nem vakond nyomai és nem is egy volt belőlük. Így tudtam, hogy nem lesznek könnyűek az ellenfelek. Ahogy jobban megvizsgáltam az egyik túrást elő is bukkant az egyik féreg ami után sorra jöttek rám mind a nyolcan. Elég hamar le is szedték a páncélom és már az életem is sárgában volt. Sajnos nem volt nálam olyan tárgy amivel esetleg lenne esélyem kicsit tovább túl élni. Feltápászkodtam a földről és csalódottan elővettem a teleportáló kristályt. Még a teleportálás előtt a igyekeztem leszedni két férget, hogy legalább ne üres kézzel hagyjam el a területet. Gyorsan előhúztam a kardom és neki rontottam két féregnek. A támadás után elugrottam a szörnyektől, hogy ne akadályozzák meg a teleportálásomat.

/támadom Óriásféreg #1-2-t  és elhasználom a teleport kristályom/

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 4 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 07 2021, 18:47


Mondják, hogy szégyen a futás, de hasznos - és ez Aincrad gyilkos világában méginkább így való. Két óriásférget még elpixeleztél, mielőtt elteleportáltál volna, így egy minimális jutalomban azért részesülsz: egy kevés tapasztalatpont a karakterlapodon, illetve nem kevés tapasztalat az "élet" nevű játékhoz.
Talán teljes felszereléssel ésvagy csapattagokkal legközelebb több szerencsével jársz.

Jutalom: 4 exp.

A kazamatát lezárom.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kerek Erdő - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerek Erdő - Page 4 Empty Re: Kerek Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.