Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csak egy íjász

4 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 21 2015, 21:00

Segítő: 10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 21 2015, 21:12

Na már csak egy segítő van. Ellene már tényleg nem kell túl sokat trükköznöm. Csak az a baj, hogy a képességem még mindig nem töltött be. Eszembe jutott, hogy inkább várok néhány kört, és csak úgy csapok bele a segítőbe, de nagyon hamar elvetettem az ötletet, mert az rengeteg életvesztességel járna, és nem igazán van nálam több regeneráló item.
Támadok még néhányat, és kell még egy kör, hogy az utolsó ellenfelem is szépen leterítsem.
Jegyzet magamnak: ha szerzek ezzel a menettel plusz pontokat, az feltétlenül kitartásra kell tennem. Nagyon idegesítő tud lenni a pihenés minden támadás után.

pihi, támadás, pihi, támadás, pihi, támadás
segitő 4 45
hp 95-11=84

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 22 2015, 04:10

Segítő: 10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 22 2015, 06:32

Már csak konkrétan egy csapás kell a segitőbe, hogy meglegyek. Ha egy nehéz ellenfelet kapok ki ezután, akkor biztos, hogy nem szórakozok tovàbb a dologgal, inkább nekifutok még egyszer a csarnoknak teljes élettel, és egy kicsit több kitartással. Konkrétan tényleg egyetlen pont hiányzik a rendes küzdelmekhez. Csak egy icipici, én is tudom, de lehetne rosszabb is a helyzet. Szerencsére nem az. A következő támadás szépen elintézi az utolsó bosst. Ezzel éppen felkerülök arra a listára, és kiváncsian várom, hogy kik lesznek a következő ellenfeleim. Tényleg azt remélem, hogy nem valami nehéz párosítás jön megint.

/lecsapom az utolsó segitő maradék életét is/
Hp:84-11=73

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 22 2015, 15:22

Ellenfeled: Zerios, az Ellentámadások Mestere +10 Bika

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 22 2015, 15:41

Bika (1-9. szint) - HP:15|F:3|E:4|K:3|GY:2|S:1|P:5|



Zerios:
Életpont: 70
Fegyverkezelés: 7 
Erő: -
Kitartás: 4
Gyorsaság: 9
Speciális képesség: 5
Páncél: 50


Na a vészes után, jött egy igazán egyszerű, ráadásul, nem is olyan vészes segítőkkel. Bár a mennyiségük egy kicsit aggasztő. Nézzük a jó oldalát: legalább nem kell unatkoznom, míg várok arra, hogy Zerios feje fele a gömb lilára váltson. Aztán egy gyors fejszámolás után az is kijött, hogy az összes bikát le tudom szedni egy kör alatt, sőt a következő körben még pihenni is marad időm.
Ez egy ingyen pontnak számít most akkor. Hisz Zerios szencsére nem támad, hanem a gömbjeivel a mi támadásunkat tudja magunk ellen fordítani.

/lenyolcszorozom a bosst, semmire se kell dobnom támadás, támadás, támadás, pihi, támadás, pihi, támadás, képessség öt nyillal/ (minden támadás, és minden nyil külön külön bikába) (támadások 50-et, képi nyilak 25-öt sebeznek (a bikák sebzéstürése csak 20))
minden bika meghal.

hp:73

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 23 2015, 00:37

Ismét te jössz.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 23 2015, 09:30

Most, hogy már nncsenek zavaró bikák egyszerűen nekimehetnék a bossnak, de időben eszembe jut, hogy nem túl jó ötlet ész nélkül nekirohanni. Még akkor sem, ha lila gömb van a feje felett, ugyanis amíg ő nem, addig a segítői komoly sebzéseket tudna okozni.
Így inkább leülök egy kicsit, és várok. Miközben ott ülök, és nézem, ahogy a gömb színe folyamatosan változik, egy kicsit elszálingózik a fantáziám.
-Fogadni mernék, hogy ki nem állhatod ezt a melót.
(kék-lila, még nem töltött fel a képességem.)
 -Én  biztos nem bírnám. Itt várni az erre tévedő játékosokat, és nézni, ahogy lecsapják az életedet újból, és újból, és újból. Aztán mennek tovább a dolgukra, mintha mi sem történt volna.
Néha azért elgondokozom, hogy mi vett rá titeket a szintek közti átjárás védelmére. Persze, így van megírva a programm, de igazábólaz érdekelne, hogy ti mit gondoltok, miért kell egy olyan kaput öriznetek, aminek nincs semmi értelme?
Mármint úgy értem, hogy soha nem mentetek át rajta, és nem is hiszem, hogy bbármikor is fogtok. Különben nem dekolnátok folyton ugyanabban a teremben.
lila->piros
Végül úgy döntöttem, hogy kipróbálok valamit, nekem a két pont is elég, hogy felkerüljek a listára, de kiváncsi vagyok, mi történik, ha mind a ketten egyszerre halunk meg?


/megvárom a piros gömböt, majd 3 támadásal leszedem a bosst (50-es támadás, 25-ös visszasebzés)

boss meghalt
hp:73-75->az én életem is elfogyott.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 23 2015, 15:11

Elért pontok: 3 + 2 - 1 = 4 pont, ezzel a csapat a 8. helyezést érte el.

Jutalom: 8 exp + 20 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 24 2015, 04:28

Mód: one versus all

Spec item:Artemis + gyémánt mellvért
Élet. 44/3 (235 hp)
FK: 20/35
Erő:2/14+4
Irányítás:29/6
Kitartás:17/4
Gyorsaság:21/54
spec:11/4
páncél /105

Ellenfeled: Juukrat, Fagy Féreg

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 26 2015, 17:13

Skip: 2->1

Ellenfeled: Hullafalók

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
[/color]
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Szomb. Dec. 26 2015, 17:43

Hát, jó kis kisérletezgetés volt. Tehát ha egyszerre halunk meg, akkor az úgy számít, hogy végül is legyöztem szegény ellenfelemet. Ez jó, késöb, még hasznos lehet ez a tudás.
Most is indulok egy küzdelemre, de az elöző hibákból tanulva, egy kicsit felkészültebb leszek, s pakolok egy keveset kitartásra, és nem kérem azokat a nehéz segítőket. Persze így többet kell majd harcolnom, de ez nem is igazán számít.
Az első egy ismerős helyszin, pont itt csatlakoztam a rontosokhoz. Nem hiszem, hogy túl sok esélyem enne a növekvő sebzés ellen, tehát elvetem a harcot.
A következő már barátságságosabbnak tünik, és mivel egyedül vagyok, ez egyszerű is les, éslegalább a fegyver is erösödik a harc alatt.


/leötszörözöm a boss, specre 2t vagy nagyobbat, támadásra nem kell dobnom
4 támadás, majd pihi/ 45+46+47+48=186 sebzés a bossba

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 27 2015, 20:50

Boss: 16
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 22 2016, 19:28

És ez egy lazább kezdés lesz az elözőhöz képest. És ha mázlim lesz akkor ezek után is egy kellemesebb ellenféllel fogom szembetalálni magam.
Így kell ezt csinálni, egyszerűen csak fogd fel pozitivan a dolgokat, és akkor nem történhet semmilyen baj. Ha meg mégis, akkor egyszerűen fogom magam, és elteleportálok innen minél meszebbre, hogy ne is gondoljak egy darabig ezekre a dolgokra.
De most az ittel és a mosttal fogok törödni amíg ebben a csarnokban vagyok, és nem azon kezdek el gondolkozni, hogy vajon mennyivel jutottam volna elörébb, ha szerencsésebb sorsolást kapok ki, mint amit ténylegesen kaptam. Ezen amúgy sincs mit változtatni utólag.
És ne felejtsek el támadni...

2 támadás, pihi, 2 támadás
összesen: 49+50+50+50=199 sebzés a bossba

Cear páncél: 89
boss élet: 500-186-199=115

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 23 2016, 11:38

Boss: 16
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 23 2016, 20:01

A boss támad tovább, én meg örülök, hogy teljesen egyedül vagyok, így face to face találkozhatok egy ilyen borzalmas bestiával, amit máshol nem is igazán találhatnék ezen a csarnokon kívül. Végül is egy bossról volna szó.
Alaposabban szemügyre véve az ellenfelem már nem is érzem annyira rosszul magam, mert ezeknek a teremtményeknek támadtam.
Vajon mi fog történni veletek, ha valahogy sikerül a frontnak túljutnia a századik szinten?
Olyan dolgokon töröm folyton a fejemet, amik valójában nem is annyira fontosak. Hiszen még a 24-es bosst is csak nehezen csaptuk le, és a következő boss elvileg extrém nehéz lesz. Ami még mindig csak a játék egészének a negyede. Valahogy nem kéne ideillőnek éreznem az előbbi kérdésem, de nem hiszem, hogy gyakrabban járnék erre, hogy késöbb is feltehessem a kérdéseimet.
Azért most szépen elbúcsúzok az ellenfelemtől az utolsó pár lövésemmel.

/2 támadás, a boss meghal/
Cear páncél: 89-16:73

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Strea Szomb. Ápr. 09 2016, 12:18


Ellenfeled: Megelevenedett Tövisgyökér

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Csak egy íjász - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 20 2016, 08:36

(lekilencszerezem a bosst, semmire se kell dobnom)

Az elözőekhez képest ez a boss nem volt más, mint egy nagy maszlag. Gyakorlatilag egy agyatlan virág. Még akkor se nagyon félnék tőle, ha tizes szintű lennék. Ennek a bossnak gyakorlatilag semmije sincs. Se páncélja, se magas élete, fegyverkezelése vagy Speciális pontja. Szinte már sajnálom, hogy le kell ütnöm szegénykét. Szerencsére csak szinte. Nem azért jöttem el idáig, hogy a második ellenfél előtt bedobjam a törölközőt. Engem nem olyan fából faragtak. Miután ezt az apró részletet is megbeszéltem magammal, úgy döntöttem végre itt lehet az ideje a cselekvésnek is. Azzal biztos nem fogom tudni legyőzni, hogy itt állok, és gondolkozom. Ez a boss nem olyan, aki saját magát ütné bosszúságában, hogy senki se mer a közelébe menni. Ráadásul én nem is szeretek a kivárásra játszani. Az valahogy sosem volt az én stilusom. Előveszem minden tudásom, amit erről a "fenevad"-ról tudok, és próbálok minél kevesebb veszteséggel kijönni a küzdelemből. Egy kis gyors utánaszámolás után arra jutottam, hogy nem éri meg egyből lecsapni a gyökereket, illetve a mellvértem ebben a harcban inkább hátráltató tényező, annyira sok élete, vagy nagy sebzése egyik ellenfelemnek sincs, hogy hasznos lehetne. Talán ha egy kicsit gyorsabb lenne, és azon kéne aggódnom, hogy mennyi idő alatt tudom véglegesen lecsapni szegényt, akkor lenne értelme ezeknek a plusz egy vagy két sebzéseknek. De így csak azt érem el vele, hogy többet sebzödök, gyakorlatilag a semmiért. Ezt a tárgyat nem nekem tervezték. Sokkal jobban jöhet, egy lassú tankon. Aki inkább azzal győzi le az ellenfelet, hogy visszaüti rá a sebzése egy részét. Majd meg is jegyzem magamnak: Nagy gyorsaság plusz Gyémánt Mellvért egyenlő totális kataszrófa. Nekem nem ad annyi bónuszt, hogy érdemes lenne használnom. Persze rengeteg páncélt ad, de elég gyorsan kideríthető, hogy mekkora sebzés, vagy visszaütés éri meg használni a dolgokat.
És már megint sokat gondolkozok. Persze, hogy nem történik semmi, ha nem csinálunk semmit, ugye Artemis? Akkor a megbeszéltek szerint két két lövésből leszedem az első három gyökeret, majd az utolsónak lefelezem az életét. Ezzel a módszerrel legalább egy körig fele akkora sebzést szenvedek el az ellentől, mintha egy szükségtelen trükkel leszedtem volna mind a négyet. Az utolsó gyökér leütése után a boss már nem igazán jelent nagy kihívást. Csak addig kell csapkodnunk egymást, míg az egyikünk végleg ki nem dől. Ami szerencsére nem én leszek. Egy kis pihenés a lekaszabolt növény pixelei közt, majd várom a következő nehézséget. Ha ilyen könnyű marad a dolog, akkor nincs mitől félnem. Remélhetőleg



1. kör: képesség ((nyílzápor) első gyökérbe 3 talállattal 66 sebzés, második gyökérbe 1 találattal 22 sebzés) 1 támadás gyökér 1-be (49 sebzéssel)(gyökér 1 meghal) 2 támadás (gyökér 3-ba)(gyökér 3 meghal), pihi, 2 támadás (gyökér 4-be)(gyökér 4 meghal), pihi 1 támadás gyökér 2-be
marad egy gyökér 38 élettel
boss üt 8+1-t
2.kör: 1 támadás (utolsó gyökér leütve) pihi, 2 támadás, pihi, 2 támadás, pihi 1 támadás: összesen 250 sebzés a bossba
boss üt 16+2-t
3. kör 1 támadás, pihi, 2 támadás (boss meghalt)



Ceart éri összsen: 27 sebzés
páncél maradt: 73-27=46

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Strea Csüt. Ápr. 21 2016, 08:08


Cear, a Gyémánt Mellvért az alap sebzésen felül sebez még 10%-ot, tehát 9+1 és 18+2 sebzés ér; ezt a +3at majd vond le magadtól a kövi körben.

Ellenfeled: Hetero (állatidomár) - Holt Lelkek őrzője

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Csak egy íjász - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Csüt. Ápr. 21 2016, 10:33

(Esküszöm, én megnéztem és 8-ra és 16-ra emlékeztem, sry)

Lehétszerezem a bosst, semmire sem kell dobnom

Miku élet: 750
boss élet: 1500
Cear élet 47 (235 hp)
páncél: 46-3=43

Ahogy belépek első pillantásra nem ismerem fel se a helyet, se a bosst. Ez gyakorlatilag jó dolog, hiszen azt jelenti, hogy nem az utolsó bossok valamelyikével kell szembenéznem. Teljesen meglepödök, mikor egy másik játékos jön velem szembe. Aztán gyorsan helyre teszem magamban a dolgokat. Kayaba egy őrült, hogy ilyen bosst is tervezett. Szerencsére én is elég őrült vagyok, hogy ez nem fog engem visszatántorítani a célomtól. Ha szerencsém van, összefutok valakivel, akit ismerek, bár az már mint kiderült nem biztos, hogy jó hatással lenne rám.
Kapott maga mellé egy kis segítőt is. Szépen állunk, tehát idomár volt, még a maga korában. Nem ismertem az illetőt, nem ismerem a képességeit, és szerintem most nincs időm kivárni, hogy használja ellenem a képességét, és kitaláljak ellene valami jó kis gyógymódot. Inkább nekimegyek a bossnak és reménykedem, hogyha őt sikerül szépen leütnöm, akkor a segítői is elállnak az útból. Bár amennyire ezt a helyet ismerem, majd a szegény állatot is le kell majd ütnöm, akinek nem kevés (több, mint hétszáz) élete kell hogy legyen a számításaim szerint. De más miatt is csak a bossra koncentrálom minden csapásomat: Ha a következő alakjában is egy idomárt fog felvenni, akkor biztos lehetek benne, hogy azt már könnyebb lesz majd leütnöm. Abban azonban biztos lehetek, hogy ebben az alakjában még nem fogom tudni leütni az ellenfelemet. Most nem játszok a kivárásra, sokkal egyszerűbb, ha minél előbb eltűnik előlem ez a maszlag. Bár a többiek képességei még lehet, hogy tartogatnak meglepetéseket a számomra. Bár lehet, hogy kibírnék hétszer négy támadást. Annyira nem erős ez a boss, és valószínűleg ez mára az utolsó harcomnak fog számítani, hisz már így is egy kicsivel jobb vagyok, mint az előző menetben. Nincs bennem akkora vágy, hogy minél előrébb törjek a rangsorban. Aztán mikor a segítő képessége tör fel a felszínre nem kicsit meg is lepödök. Ha így folytatódik ez még azelőtt az utolsó ellenfelem lesz, hogy sikerülne levinnem az ellenfelem életét zérusra. Még szerencse, hogy nem a kivárásos stratégiához ragaszkodtam. Nem bírnék ki hat vagy hét ilyen erős támadást, és a potijaim közt sincs olyan, ami jó lenne erre, mint megoldás. És ha még lenne is, azt nem itt akarom elhasználni, hanem majd az arénában Timidus ellen. Ez itt csak gyakorlásnak felelhet meg maximum, hisz nem kapok érte annyi jutalmat, ami megérné, hogy beáldozzam egy későbbi győzelmemet emiatt a kis harc miatt. Azt amúgy is többre értékelném, ha a sárkányt sikerülne legyőznöm. És most várhatom, hogy ki jön velem szembe másodjára. Miondjuk a legobb az lenne, ha egy kardforgató küldene a sors, akkor a boss nem kapna semmilyen bónuszt, max az illető képességét. Ami miatt ez a boss gyakorlatilag rosszabb, mint egy zsákbamacska. Bár tény, hogy a többi statja (az életén kivűl) nem olyan magas, ha egy picit lassabb lenne, akkor még a gyökerek szintjénűre sorolnám. Azonban ez a pár képesség is eléggé megnehíti az életem.

1. kör képesség: (nyílzápor, 3 találat bossba összesen 66 sebzés) 3 támadás a bossba (48+49+50 sebzés) pihi, 2 támadás (összesen 313 sebzés a bossba)
boss sebez 10+1-et, Miku sebez 5-öt
2. kör (Hetero képessége lényegtelen, hisz magára nem használhatja) pihi, 2 támadás, pihi 2 támadás, pihi (összesen 200 sebzés a bossba)
boss sebez 10+1-et Miku sebez 5-öt
3. kör 2 támadás, pihi, 2 támadás, pihi 1 támadás (összesen 250 sebzés)
boss sebez 10+1-et Miku sebez 5-öt
4. kör (Miku képesssége sebez 47+5-öt (Cear élet+miku irányítás)) 1 támadás pihi, 2 támadás, pihi, 2 támadás (összesen 250 sebzés)
boss sebez 10+1-et Miku sebez 5-öt

bosst érte: 1013 (Ceartól)+4 (Mellvértől)
boss élet: 483 hp
Miku élet: 750 hp
Cear érte: 116 sebzés
Cear páncél: 43->0
Cear élet 235-73=162

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Strea Csüt. Ápr. 21 2016, 18:26


A boss alakot vált: Daichi (harcművész)

Megnéztem és nincs admin által elfogadott képessége, így arra jutottam hogy nem aktivál semmit, tehát dupla mázlid van x)

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Csak egy íjász - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Csüt. Ápr. 21 2016, 20:18

És itt az ideje az alakváltásnak. Szerencsére (vagy balszerencsére) ismét egy olyan halott alakját vette fel, akit nem ismerek. Tehát megint kapaszkodhatok a nagy semmibe, mint segítség, hogy hogyan is kezdjen hozzá a csépelésnek. 
Elgondolkoztam: Vajon mennyi esélye lehetett annak, hogy mielőtt a frontosok eljutnak idáig, nem gyűlt volna össze a hét halott? Vajon Kayaba erre a lehetőségre is felkészült, amikor megtervezte ezt a szintfönököt? Vagy bízott magában annyira, hogy ez ne történhessen meg? Mi lett volna, ha kikap tízezer teljesen hidegvérű, nyugodt fejjel gondolkozó kockát a tesztalanyai közül? Akik közt ráadásul gyilkos hajlamúak sincsenek? Egy pillanatig elgondolkoztam. Vajon mi lenne most itt a boss helyett? Talán egy üres szoba? Vagy egyáltalán törték volna magukat azok az emberek, hogy kijussanak? Talán akkor még Anat is az élők közt lenne. Ez a gondolat jobban felkavart, mint az üres bossterem lehetősége.
Rákiabáltam a bossra, minden eddigi dühömet kiadva:
-Olyan sok ismerősöm közül választhattál volna. Miért pont olyanok arcát vetted fel, akiknek nem érdekel a sorsuk?
Talán ez volt a szerencsém, ha olyant kaptam volna ki ellenfélnek, akit ismerek, talán összeomlottam volna.*
A helyzethez képest viszonylag sokat gondolkoztam, a pet sebzése nem kevés, de ha inkább őt ütöm, és hagyom, hogy a boss másodszora is alakot váltson, akkor még az is előfordulhat, hogy ennél is rosszabbul jövök ki a helyzetből, mert  ennél a bossnál én szinte bármit el tudok képzelni. Nem, ennyit nem akarok kockáztatni.
Ha szerencsém van, akkor néhány utolsó lövés le is teríti a bosst, és reménykedek benne, hogy a lejött petet nem kell majd teljesen kivégeznem. Azért a lendület visz tovább, és a boss kis pihenője után még belerepítek pár lövést a segédjébe, hátha nincs olyan nagy szerencsém, mint amenyibben reménykedek, és ha így történne, azért nem venné jól ki magát, ha csak állnék és néznék, mint a borjú az új kapura.


5. kör: pihi, 2 támadás, pihi, 2 támadás  pihi
boss sebez 10+1 et Miku sebez 5-öt
6. kör:  2 támadás, pihi, 2 támadás, pihi 1 támadás
boss sebez 10+1 et Miku sebez 5-öt
7. kör 1 támadás bossba (boss meghal), pihi Mikuba 2 támadás, pihi 2 támadás
(Miku sebez 5-öt)

Cear sebzödik: 32-t vagy 37-et
Cear élet: 130 vagy 125
(Miku élet: 550)


*Ahogy egy késöbbi küldetésben meg is történt

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Strea Csüt. Ápr. 21 2016, 21:14


A boss leütésekor a pet is eltűnt.

Új ellenfeled: III. Bunmei

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Csak egy íjász - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 21 2016, 21:14

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Csak egy íjász - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Pént. Ápr. 22 2016, 11:50

Leötszörözöm a bosst, semmire sem kell dobnom.

Az a megérzés nem is tudom honnan jött. A nagy lendület teljesen felesleges volt. Én meg csak néztem, hogy lövök folyamatosan a levegőt. Mondjuk a másodperc töredék része alatt ez a jó pár lövés enélkül is meglepett. Egyre jobban kezdem érezni, hogy a magas gyorsaság mennyi haszonnal tud járni, ha jól használjuk a képességeinket. A következő bossal nagy bajban voltam. Már alig maradt életem, ami megvédene a többi kis fenevadtól, ráadásul olyan ellenfelet kaptam, aki teljesen kiszámíthatatlan. Ha tényleg folytatni akarnám, akkor mindig ott van a lehetőség a Lökés kristály és Copy kristály kombinációra, ami három teljes kört meg tud menteni nekem, ha minden rosszul alakul. Ez a rossz fiú csak egy apróság miatt lehet nagyon húzós: Ha nagyon rosszul jön ki a lépés, akkor annyira elvadul a helyzet, hogy nem is fogom tudni megsebezni ezt az idomárt.
A segítőkkel nincs is értelme bajlódni, ehelyett minden támadásomat tisztán a boss kapja, és legalább az Artemisz sebzése menjen feljebb, ha nem is hasznos még az első pár körben. A negyedik támadásom után már nagyjából látom, hogy ezt a macska-egér harcot már nem lesz értelme folytatni. Ráadásul a tigrisekkel is meg kell bajlódnom. Sokkal jobban örültem volna annak, ha inkább többet sebez, ahelyett, hogy sebezhetetlen. Így úgy vitték le az életemet a szemetek, hogy én hozzá sem tudtam nyúlni a főnökhöz. Még egy ilyen fordulót biztos, hogy nem fogok kibírni. Csak abban az egyben reménykedek, hogy most is lesz legalább akkora szerencsém, mint az elöző ellenfelemnél.
Csak ne légy ismét sebezhetetlen, kérlek.

1. kör: 4 támadás bossba, pihenés
2. kör 2 támadás pihenés 2 támadás
3. kör teljes kör pihenés (CSP a maxra)

Ceart éri: [(8+1)+(2*7)]*3=69 sebzés
boss sebezhetetlen
Cear élet: 130-69=61

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász - Page 2 Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.