Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Íjász vs Harcművész, avagy Cearso vs Yue/Yua

2 posters

Go down

Íjász vs Harcművész, avagy Cearso vs Yue/Yua Empty Íjász vs Harcművész, avagy Cearso vs Yue/Yua

Témanyitás by Yue Hétf. Aug. 22 2016, 07:32

Esős napot hozott a SAO rendszere. Kávézóba, cukrászdába nem akartam menni, nem volt kedvem, és nagyon pénzem sem. Az utóbbi időben megfogyatkozott az amúgy is kevés "vagyonom". Yua nem volt a küzdőterezés ellen, sőt, helyeselte is. Küldetéssel ellentétben a küzdőterezést azért helyesli mert abban az elején lehet eldönteni, hogy milyen harcot vív egymás közt a két fél. Otthon voltam, Yua-val és Sakuya-val. Az ágyamon feküdtem.  
~Akkor menjünk. Én fogok harcolni. Csak egy ellenfelet kell szereznünk.
~Oké. Nemsokára ebédidő lesz, szóval szerintem lesz választékod bőven.  
~Jó lenne. Mostanság elég gyenge ellenfeleim voltak.
~Nem is Te választottad Őket ellenfélnek hanem Ők téged, mivel üldöztek.  ^^'
~Akkor is... gyengék! :S
Ahelyett, hogy elsétáltunk volna a küzdőtérig, odateleportáltam. Elég unott kedvemben voltam mostanság. Semmi érdekes nem történt, semmi küldetés, semmi érdekes harc, és semmi ismerkedés más élő és lélegző emberrel. Egyszóval, unalom. Yua megtette a tőle telhetőt, de hát az most nem volt elég, de sok sem...
Kevesebb ember volt mint azt gondoltam. 1-2 játékost nagy nehezen megkérdeztem nem lenne a kedve küzdőterezni egyet, de sajnos akiket megkérdeztem, mind csak nézőnek jöttek. Ettől kicsit elkeseredtem. Odasétáltam a kapu mellé, majd nekidőltem háttal a falnak és vártam, hátha jön valaki.
~Lehet, nem volt túl jó ötlet...
~Csak nincs mázlink. Várunk egy ideig, aztán majd meglátjuk mi lesz, lehet találunk valakit, de az is lehet, hogy az ellenfelünk talál meg minket.
~Legyen igazad. Mindegy ki lesz az, szétrúgom a seggét! Very Happy  
~Ez a beszéd! Azt hiszem... ^^'

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Íjász vs Harcművész, avagy Cearso vs Yue/Yua Empty Re: Íjász vs Harcművész, avagy Cearso vs Yue/Yua

Témanyitás by Argo Csüt. Dec. 22 2016, 11:52

hOi
Ez még csak egy kör sincs No Lezárom a küzdőteret inaktivitás miatt.

_________________
Íjász vs Harcművész, avagy Cearso vs Yue/Yua W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.