Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

3 posters

Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Nov. 06 2012, 23:08

A legutóbbi KT-n csúfos vereséget szenvedtem, viszont a párbaj után járó tapasztalati pontokkal szintet léptem. Ezen felbuzdulva új ellenfélre fáj a fogam, de némi poént is akarok vinni a játékba. Az a sanda gyanúm, hogy Kota direkt cukkolt fel, s lehet, hogy nekem sem tellene sok erőfeszítésembe, hogy valakinek felpaprikázzam a kedélyállapotát. Sokan lehet azt hiszik, hogy idegesítő figura vagyok... őszintén szólva, nem is tudom. Szeretem magamra vonni a figyelmet, egyszerűen szomjazom az emberek tekintetét, és ezért hajlandó vagyok akár megbotránkoztatni is őket. A múltkori küzdelmem is a porondon bár vereséggel zárult, mégis élveztem minden pillanatát, mert nagyközönség előtt szerepelhettem.
Párbajozni akarok! Ám egy előre megtervezett produkcióval akarom ötvözni a harcot. Kell valami izgalom nekem is, amíg mások a Boss-t csépelik. Azt akarom, hogy látványos legyen, de nem ártana, ha közönséget is szereznék hozzá. A nap hátralévő részét azzal töltöm, hogy a várost járva ötletelek, és megfigyelem az itteni emberek általános viselkedési formáit. Sikerül beszereznem egy üveg átlátszó folyadékot, ennek később szerepe lesz majd a játékomban. Megvárom az esti szürkületet, aztán akcióba lendülök. Kitartóan szorongatom a flaskát, ha jólesik, akkor akár bele is kortyolok.
Ezután portyára indulok, hogy KT áldozatomat kiszemeljem a járókelők közül. Olyan ellenfelet keresek, aki nem túl nyápic, hogy meglegyen a kihívás, viszont nem akarok magasabb szintű karaktert sem inzultálni, nehogy megint elpáholjanak. Megtalálom közben az ideális várakozási helyszínt: az egyik mellékutcában zajos kis fogadó látja vendégül a csőcseléket. Behúzódom a fogadó melletti sikátorba, majd amikor a megfelelő alanyt kiszúrom, még utoljára hörpintek egyet az átlátszó folyadékból, majd gyakorlatilag ráesek a közeledő srácra. Egyelőre csak dünnyögő hangokat hallatok, és rendesen rátehénkedek, illetve belekapaszkodom játékostársamba.


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 09 2012, 13:30-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Hokushin Pént. Nov. 09 2012, 13:18

Kezdetek varosában ma is mint mindig csak úgy ragyogott a nap. Alig volt pár picinyke felhő ami a gyönyörű kék égboltot beszenyezhette volna fehérségével. Ilyen időben az embernek kirándulni volna kedve megfeledkezve minden bújáról bajáról. Azonban én nem tehettem ilyesmit mert nagy bánatom volt nekem. Egy csomó párbajon mentem már keresztül és mindig én vesztettem. Igaz volt már, hogy az ellenfél eltűnt azonban akkor sem én győztem. Egyetlen jó a gyorstalpaló volt bennem azonban ha valami oknál fogva elvesztettem volna csak egy nyolcadrangú senkivé változnék vissza. A nagy gondolkozás közepette megelégeltem az önsajnálatomat és úgy döntöttem lépéseket fogok tenni.
-Nyavalygással nem megyek semmire. A legjobb az lenne ha ennék pár falatot- biztattam magamat azonban volt egy kis bökkenő. Majdnem minden pénzemet elköltöttem az érclátás képességre és egy ujj kardra. A maradék három aranyamat beadtam a céh bankba mert a mondás is úgy szol sok kicsi sokra megy. Még az éhenhaláshoz is kevés lett volna ezért szabadultam meg tőle. Azonban a gyomrom hangos morgással jelezte ő mindenképpen enni akar. Jól tudtam a kettőnk közötti csatában én csakis vesztes lehetek ezért elindultam egy ellenfelet keresni aki nem akar megölni. Kis keresés után megtaláltam azt akit annyira kerestem. Szemmel láthatóan igyekezett mások agyára menni, hogy kiprovokáljon egy harcot. Az emberek azonban túl idegesítőnek gondolhatták talán mert senki nem állt le vele hadakozni. Ez számomra hatalmas szerencse volt így elindultam kihívni az ifjút.
Vagyis semmi kedvem nem volt hozzá inkább csak a közelébe mentem és megvártam míg észrevesz engem és párbajra hív. Minden megteszek annak érdekében, hogy ezúttal ne én legyek a vesztes. Ha a harc elkezdődik egyelőre csak védekezni fogok, hogy megtudjam kivel is harcolok.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Nov. 10 2012, 01:11

Az aktuális áldozatom ellök magától, és nemtetszését ökle rázogatásával is nyomatékosítja. Amikor azonban próbálom harcba hívni, egyszerűen otthagy a fenébe. Nem vesznek komolyan, ami tulajdonképpen nem is akkora baj, mert végső soron ez volt a célom. Benyúlok az oldaltáskámba és kihúzok egy másik átlátszó üvegcsét, s a tartalmát némi hezitálás után magamba döntöm. Fanyalogva húzom a számat, és irtózatos grimaszokat produkál az arcom, ahogy az alkohol végigmarja a torkomat. Egy pillanatra megborzongok és kiráz a hideg, de aztán elégedetten nyugtázom, hogy most már minden tökéletes. Egyet magam elé lehelek, ami elég idétlenül nézhet ki kívülről szemlélve, s a leheletemet megérezve ismét elfintorodom kicsit. Nem vagyok egy nagy ivó, sőt, ami azt illeti, egyáltalán nem bírom az alkoholt. A félig teli üvegcsét visszarejtem az övemen függő táskámba, majd körbenézek, hogy látta-e valaki az iménti jelenetet.
Ekkor pillantom meg Hokushint, aki eddig csöndes szemlélője volt minden mozdulatomnak. Nem állhatom meg, hogy ne kössek belé, ezért tétova lépésekkel odatántorgok elé.
- Mit nézel idegen? Talán nem láttál még részeges harcművészt, ifjonc?
Leheletem ontja a tömény alkoholszagot, beszédem szaggatott és mintha minden egyes szót alaposan megforgatnék a számban. Bár látszólag egyidősek vagyunk, mégis úgy viselkedem, mintha egy kivénhedt karatemester lennék, ezért is hívom ifjoncnak kortársamat. Először csak elkezdem rezignáltan oldalba pökdösni a srácot, aztán mikor látom rajta, hogy egyre inkább zavarja ez a cselekedetem, hátra ugrok pár lépésnyit - aminek eredményeképpen, majdnem elesek ingatag járásomnak köszönhetően - végül felveszek valami Jackie Chan filmből egy elcsépelt harci pózt. Ellenfelem előtt megjelenik a menüjében a párbajra hívás, és még én is meglepődöm kicsit, amikor nem utasítanak vissza, hanem elfogadják a kihívást.
Ezután ütések sorozatát mérném rá, ám Hokushinnak feltűnhet, hogy még egy részeg ember sincs annyira idétlen, hogy sorozatosan ekkora luftokat üssön, mint én. Ha egy pillanatra megáll, és próbaképpen felhagy a védekezéssel, rájöhet, hogy akkor is szándékosan melléütök, ökölbe szorított kezem elsuhan a feje mellett. Mozgásom darabos, de nem annyira, hogy ne tudnám eltalálni az álló ellenfelet.
Ezután pár lépést hátrálok, majd jólesően megmozgatom testrészeimet. Derékkörzés, karkörzés, 1-2 guggolás előre tett kezekkel. Amint végzek a tornagyakorlatokkal, előhívom a menümet, legördítem az inventorymat és máris a kezemben terem a lándzsám.
- Megvolt a bemelegítés ifjonc, most pedig vegye kezdetét az igazi küzdelem!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Hokushin Szomb. Nov. 10 2012, 23:53

Nem tudtam örüljek vagy bánkódjak, hogy végre észrevett az a harcmániás alak. Mindent elkövetett annak érdekében, hogy fölidegesítsen és elég nagy sikert aratott. Megpróbáltam lenyugtatni magamat és ellengettem a fülem mellet az ostoba beszólásait. Bár gondoltban zsinórban kétszer egymás után megfojtottam. Azonban mikor oldalba köpött nem tudtam magam tovább visszafogni.
-Nem tévesztetted el véletlen? Szerintem te arc művészt akartál mondani a harc művész helyett- mondtam ki nyíltan amire gondoltam. Bár kissé megbántam, hogy ilyen nyers voltam vele általában szoktam viselkedni, de ezúttal nem jött össze. A következő pillanatban szökkent egy nagyot hátra felé aminek következtében majdnem hanyatt is esett. Eme komikus előadás közben küldött nekem egy kihívó üzenetet amit én örömmel elfogattam. Tulajdon képen egész végig erre vártam és örültem volna ha a felvezető műsor elmaradt volna. Egy különös harci alakzat felvétele után elkezdted ütések hadával záporozni engem. Érdekes módon egyik ütése sem talált célba mindegyiket sérülés nélkül megúsztam. Olyan érzés volt mikor az ember egy levegő buborékot próbál megfogni a vízben. A buborék mindig odébb táncol kicsúszik a vaskos ujjak szorításából. Ugyanez történt a párbajunk alatt is könnyedén elhajoltam a felém száguldó öklei elől. A legérdekesebb azonban az volt az egészben, hogy mindösszesen hol jobbra hol balra léptem egyet mégsem volt képes arra, hogy eltaláljon.
~Talán az italtól lehet ilyen.~ gondoltam magamban.
Nem volt szükségem a Gyorstalpaló nyújtotta plusz sebesség pontokra azok nélkül is a zsebemben volt a meccs legalábbis ezt hittem. Kiss idő után megunta a hiábavaló csapkalodást és egy nyújtó gyakorlatba kezdet miközben közölte velem ez csak a bemelegítés volt. Ennél furcsább alakkal soha nem találkoztam azelőtt annyi szent. Bűzlött mint egy szeszbarlang, a mozgása esetlen volt, harcművésznek nevezte magát és még bemelegítést is csinált. Maga elé képzeltem Zarakit aki egy pillanat alatt fasírtot csinált volna ebből a fickóból. Az egyetlen reményem az volt, hogy végre komolyan veszi a küzdelmet azonban előtte én is bemelegítek egy kicsit. Gyors léptekkel (4 pont)
megpróbálok elé vágtatni miközben megragadom kardom markolatát és félig kihúzom hüvelyéből. Mikor egy karnyújtásnyira leszek tőle akkor egy felfelé irányuló csapással megpróbálom pár lelógó hajtincsét lenyesni. Ha esetleg elvétem a távolságot akkor a kard hegye végigszántja azt a bamba ábrázatát.
-Na én is bemelegítettem végre.- mondom magabiztosan azonban eme idilli jelenetet megzavarja a hangosan morgó gyomrom.


/Elnézést a késésért./

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 11 2012, 14:37

//Pökdösni= mutató ujjal böködni, bocsánat a félreérthető szóhasználatért, nem köpött le. És elfeledtem írni, de természetesen First strike párbajra hívott ki Anatole, életpont 50% alá nem csökkenhet! //

A küzdelem egyelőre teljesen úgy alakult, ahogy kiterveltem. Még utoljára meghúzom a másik átlátszó üvegcsémet, aminek azonban kellemes citromos illata van. Közben pedig megérkezik a várva várt közönség is! 1-2 ember felfigyel ránk a fogadóban, s nem kerüli el figyelmemet, hogy beszélgetéseikkel felhagyva az ablakra tapadva várják küzdelmünk végkifejletét. Hát nem egy vásári sokadalom, de egyelőre ekkora nézősereg is megteszi. Azt hiszem elérkezett az ideje, hogy kicsit produkáljam magam, had gyűljenek csak a figyelő szempárok. Kenyeret és cirkuszt a népnek!
Ellenfelem gyors léptekkel közelít felém, ám sebességünk közel egyformának bizonyul, ezért bevetek egy manővert, amit mindig is ki akartam próbálni. Mátrixos mozdulattal hajlok hátra, bízva abban, hogy elkerülöm a pengét, ám akrobatika képesség híján az egész idétlenkedésnek az lesz az eredménye, hogy Hokushin végigszántja kardjával a mellkasom, ezzel lebontva páncélomat, plusz 3 HP-nyi sebzést is bevisz. Kettőnk mozdulatsora azonban nagyon látványosnak bizonyul, olyannyira, hogy pár ember már a fogadó ajtajában követi figyelemmel a harcunkat. Lándzsám nyelére támaszkodva gyorsan talpra, illetve inkább féltérdre pördülök... ez a testhelyzet tűnik a legstabilabbnak arra, hogy ellentámadást tudjak kezdeményezni. Ellenfelem után fordulok és jelenleg még egyenlő sebességszintünket kihasználva, igyekszem a meglepetés erejével élni és megpróbálom fenékbe szúrni lándzsám hegyével (5-ös sebzés) Hokushint. Nem a legelegánsabb támadást, de azt remélem, hogy ha sikerül bevinni a szúrást, akkor óriási röhögést váltok ki közönségemből. Ugyanakkor emlékeztetem magam, hogy a párbajunk után elnézést kell kérnem a fiútól az illetlen harcstílusom miatt.
Az viszont nyilvánvaló, hogy mozgásom innentől kezdve csöppet sem egy részeg emberére hasonlít. Amikor éppen nem támadok vagy védekezem, járásom ingatagnak tűnik, beszédem darabos és galuskás, ráadásul állandóan szuszogok vagy furcsa hangokat adok ki, mintha fegyveremet próbálnám szinkronizálni egy-egy suhanó hangutánzó szóval. Amikor viszont éles harchelyzet van, akkor úgy mozgok, mint a tapasztalt harcosok egyike, és igenis komolyan veszem a küzdelmet!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Hokushin Vas. Nov. 11 2012, 15:22

A csapás sajnos nem úgy sikerült, ahogyan én azt elterveztem. Nem tudni a véletlen műve volt vagy tapasztalatlanságom volt a hibás azonban egy lépéssel közelebb álltam meg ellenfelemhez mint ahogyan azt elterveztem. A felfelé irányuló csapásom elől a bolond megpróbált hátrafelé elhajolni így csak a mellkasát hasítottam fel az arca helyett. Nem sajnáltam a sérülés miatt mert tisztábban voltam vele semmiféle fájdalmat nem érez. Az előbbi részeges mozgásával ellentétben elég gyorsan megpördült és féltérdre ereszkedett miközben lándzsájára támaszkodott. Teljesen eltűnt arcáról az a bódult pillantás mintha egycsapásra kijózanodott volna. Azon gondolkodtam talán csak egy trükk volt az egész mikor a részeg támadásba kezdett. Egy pördüléssel a hátam mögé került s lándzsájával szúrásra készült becses alfelem irányába. Fájdalmat nem éreztem azonban egy meglehetősen kellemetlen bizsergés futott végig a farpofámon. Ekkor több ember kacaját véltem hallani nem messze tőlünk ekkor jöttem rá, hogy néző közönségünk is van. Egyáltalán nem esett jól, hogy kinevettek és, hogy ilyen helyzetben láttak engem. Pár pillanatig egy hatalmas lándzsa lógott ki a fenekemből ami tényleg elég vicces lehetett nekem viszont semmi kedvem nem volt nevetni. Éreztem ahogy szárazjégként párolog el a türelmem és a dühöm akár egy kitörni készülő vulkán bármikor tombolásba kezdhet. Azonban mindez egy pillanatig tartott mert a nevetés csak nem akart elállni. A testem nem akart engedelmes keni nekem szabályosan ledermedtem. Régi emlékek jutottak eszembe mikor mindenki az én ügyetlenségemen nevetett. Arcomon teljesen elsápadt már szinte a sírógörcs határán voltam azonban sikerült visszatartanom a könnyeimet. Mivel a közönségnek háttal álltam még ellenfelem sem láthatta eltorzult arcomat. Lelkesedésem jócskán lelankadt a negatív visszhang miatt így sebességem a felére csökkent. Szembe fordulva elemfelemmel arcomon komor tekintettel rövid szúrásokkal célzom meg ellenfelem mellkasát. Eszembe se jut máshogy támadni csak szurkálok remélve, hogy eltalálom miközben fel sem tűnik, hogy mennyire lelassultam.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 11 2012, 16:49

A harc menete eddig nagyjából úgy alalkult, ahogy terveztem. Ellenfelem azonban a kellemetlen szúrás után lemerevedett. Azt hiszem az iménti magánsómmal túllőttem a célon. Hokushin azonban párbajhősökhöz méltóan szúrások sorozatával támad vissza. Ráadásul a közönség elkezd neki szurkolni, ami csöppetsem hat jól a harci morálomra. Az első két szúrást még sikerült hárítanom lándzsám nyelével, s a féltérdre ereszkedett testmagasságom és Hokushin testmagassága közti szintkülönbséget is áthidalja fegyverem hosszúsága. Azonban ezt a testhelyzetet nem tudom tovább fenntartani, és a sorozatos szúrások lendülete visszavet. Így a harmadik szúrás talál!
Rövid fejszámolás is elegendő ahhoz, hogy rájöjjek, ellenfelemnek 5-ös értékű a sebzése, akárcsak az enyém, így ha mégegy szúrást vagy vágást bekapok, akkor vége a küzdelemnek, s veszítek. Már megint... Nem szeretném újból megízlelni a veresék keserű ízét, ezért ideje véget vetni ennek a részeges stílusnak. Mostmár nemcsak, hogy nem érzem magaménak, de elkezdett hátráltatni is! Lándzsámat magam elé tartva testfelületemtől kellő távolságra szeretném tudni elenfelemet, s közben feltápászkodok. Szabaddá teszem gyengébbik, jobb kezemet, s az övemen függő táskába nyúlok. Csakhamar előkerül az a bizonyos átlátszó üvegcse, de ahelyett, hogy újabb torokkaparó kortyot hörpintenék fel, a fogadó ajtajában álló egyik néző markába dobom az italtartót.
- Váljék egészségedre, öregem! Te biztosan nagyobb hasznát veszed, mint én. Egyetlen korty alkohol elengendő volt ahhoz, hogy tudjam, soha többé nem akarom érezni a számban az ízét! - ezután bocsánatkéreően Hokushin felé fordulok - Elnézésedet kérem, amiért a bolondját járattam veled! Sajnálom, ha megsértettelek vagy az idegeidre mentem. Szerettem volna valami újat kipróbálni, és ennek te lettél az áldozata, amior elfogadtad a kihívást. Azt hiszem, most már tényleg itt az ideje a tisztességes küzdelemnek.
Ezután meghajlok, majd őszinte mosolyt intézek felé. Megacélozom testemet, s újból harci pózt veszek fel, ellenben most igazi harcosként állok ki. Amikor látom, hogy készenáll, félköríves vágásokkal rohamozom meg ellenfelem. Lándzsám hosszúsága egyelőre kellő távolságot és védelmet nyújt, ám mindez csak addig érvényes, amíg sebességünk egyenlő szintű marad...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Hokushin Vas. Nov. 11 2012, 21:02

Minden kedvem elment a harctól mert halottam az emberek gúnyos kacaját. Sokkal nagyobb fájdalmat okozott mint egy egy nyílvessző mely egyenes át döfte volna a szívemet. Nem érdekelt nyerek-e vagy vesztek csak minél előbb be akartam fejezni ezt az ostobaságot, hogy elmehessek egy csöndes nyugodt helyre. Esztelen szurkálódásaim azonban úgy tűnt nem volt teljesen hasztalan hisz sikerült eltalálnom az ellenfelemet azonban egyáltalán nem érdekelt. Még mindig a fülemben csenget az a sok rosszindulatú hahota és nevetés. A nevetést azonban a biztatás zaja váltotta fel, hol engem hol ellenfelemet buzdították jobb teljesítményre. A kedvem még mindig a béka segge alatt volt ám megtörtént a csoda. Egy mese szép női hangot halottam mely azt kiáltotta ne merészeld feladni. A hang annyira ismerős volt, hogy szemeimmel pásztázni kezdtem a minket bámuló ember tömeget. Mivel nem voltak sokan elég gyorsan végeztem az ellenőrzéssel azonban nem találtam azt akit kerestem. Pedig meg mertem volna esküdni, hogy a hercegnő hangját halottam. Tudtam míg élek soha nem felejtem el bájos hangjának lágy dallamát vagy gyilkos késeinek lágy csengését. Rin hangja sikeresen visszahozott a letargiából és ismét a harcra tudtam koncentrálni kizárva minden külső tényezőt. Ez mindösszesen pár pillanatot vett igénybe így ellenfelem nem láthatott semmit legfeljebb, hogyan foszlik le rólam az önbizalom hiány és a kétségbe esés. Mikor közölte velem végre komolyan fog harcolni úgy gondoltam itt az ideje nekem is mindent beleadni.
- Ennek örülök. A nevem Hokushin a dicsőséges Angelic Voic céh tagja vagyok nagyon örülök a találkozásunknak.- beszéd közben mosolyogtam és tiszteletem jeléül kardom hegyét az ég felé irányítottam és lapjával az orromat érintettem meg. Mikor befejeztem köszöntő beszédemet kardomat ellenfelem felé irányítottam. Éreztem, hogy testem kissé lassabb lett ezért felvittem pár ponttal a gyorsaságomat.
Amint érkezik az első félköríves vágás egy lépést a vágással megegyező irányba lépek és kardommal igyekszem hárítani a csapást. Mivel lándzsával támad nem tudok elég közel kerülni hozzá, hogy megvághassam ezért csak védekezem. Mikor ő balról csap én kilépek jobbra és védekezek. Mikor jobbról csap én balra lépek ki és szintén védekezek. Vagyis védekezés alatt úgy értettem lentről felfelé haladó csapással igyekszem eltéríteni a fegyvert. A kívülállók számára olybá tűnhet ez az egész mintha csak táncolnánk ami személyes meglátásom szerint kissé furcsa. Tekintetbe véve, hogy mindketten férfiak vagyunk.

/Sebeségem 5 pontos/

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Nov. 12 2012, 00:30

Rendkívül örültem, hogy a srác nem szívta mellre a fenékbe bökést. Mondjuk az iménti szúrással már meg is kaptam a büntetésemet. Fájdalmat ugye nem érzek, viszont az az enyhe áramütésszerű bizsergés, ami a pixeleimen végigfut, no az csöppet sem kellemes. Ráadásul ellenfelem mintha rejtett tartalékokat mozgósított volna, és kitartása nemhogy csökkenni látszik, de még mintha gyorsabb is lenne, mint amennyire eddig volt. Milyen trükk lehet ez? Talán a képességét még csak most hívja elő, és ő is tudja gyorsítani magát, mint Kotarou? Nem lesz ez így jó!
Extra gyorsaságának hála nem sikerül újra eltalálnom, sorra hárítja vágásaimat, ami egy idő után nagyon frusztráló tud lenni. Igazán ügyes kardforgató, viszont azt illetőleg csöppet tanácstalan vagyok, hogy miért nem támad vissza. A fogadó ajtajában összegyűlő néhány néző hevesen kurjongat, úgy látszik ez a komolyabb küzdelem már sokkal jobban tetszik nekik. Aki kicsit ittasabb a kelleténél, az még tapsol is nekik, vagy iszik az egészségünkre, de már tűkön ülnek, hogy kiderüljön, ki is lesz a párbaj győztese. Mégsem hagyhatom őket cserben, ezért megpróbálok új taktikát kieszelni, mielőtt még nullára fordulna át a kitartásom.
Gyorsaságban tehát nem tudok fölé kerülni, azonban hátha egy újabb váratlan húzással sikerül meglepnem. Először arra gondoltam, hogy tisztességtelen cselt vetek be, és sérülést színlelek, hogy majd váratlanul hasba szúrjam, vagy valami ilyesmi... de ez azért túlzás lenne. És különben sem biztos, hogy megszánna, látva vergődésemet. Másrészről pedig tisztességes harcot ígértem az imént. A köpenyemet használhatnám még, de azt a poént már egy másik küzdőtér alkalmával elsütöttem. Lássuk, mi van még a tarsolyomban. Nem is használtam még ki igazán az új fegyverem adta lehetőséget. Próbálok felidézni olyan mozdulatokat, amiket a shaolin papokról szóló dokumentumfilmekben láttam. Ők használtak az enyémhez hasonló lándzsát.
Vágásaim ívét egyre lejjebbre hozom, derék magasság után pedig egyenesen beszúrok a Hoku lábához, de a penge élét felfelé tartom. Így kénytelen lesz a védekezését is lentre összpontosítani. Ha így tesz, akkor egy váratlan pillanatban elöl lévő lábamat rúgásra emelem, de nem ellenfelem testét célzom meg, ahogy az várható lenne, hanem a a lándzsám nyelébe rúgok bele, ami ettől plusz lendületet kap, és a penge felfelé álló éle vészjóslóan megindul Hokushin hasa felé, hogy végigszántsa azt és újabb 5 pontnyi sebzést vigyen be.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Hokushin Hétf. Nov. 12 2012, 18:59

A módszerem látszólag hatásosnak bizonyult ugyanis egyik döfésem se talált el. Sikeresen mindegyik elől kitértem majd eltérítettem. Ez a pár perces kis egyhangú táncikálás egyáltalán nem lombozta le a néző közönség kedvét. Mindkettőnknek élénken szurkoltak és volt aki pletykálkodni kezdett rólunk. Mivel nem volt időm más felé is figyelni a védekezés mellett csak szó foszlányokat hallottam meg.
-ö? Küzdőterek zsoldosa. Nem ...nyert. A másik sem győzött még párbajban.-
Többet sajnos nem halottam ugyanis oda kellet figyelnem hiába voltam gyors egy óvatlan lépés újabb életpontjaimba kerülhettek volna. Ezúttal ellenfelem igazat mondott és végre komolyan vette a harcot. Azonban talán kezdte unni eme egyhangú végeredményt ugyanis a szúrásaival a lábamat vetette célba. Így kénytelen voltam minden egyes hárításnál egyet hátra lépni. Fémes csengés töltötte be a picinyke teret mikor az én kardom össze csattant az ő lándzsájának pengéjével. Mindegy egyes sikeres védést egy egy hangos csenés jelezte. Addig kellet hátrálnom míg valaminek neki nem ütköztem és ezután nem volt hova mennem. Hátra akartam fordulni, hogy megnézzem mi került az utamba azonban erre nem volt lehetőségem. Sőt még jobban figyelnem kellett volna ugyanis egy váratlan támadásnak köszönthetően a gyomromba mélyesztette lándzsáját. Eme hatalmas lendület segítségével sikeresen átestem azon a valamin ami nem engedte, hogy folyamatosan hátráljak és a valagamon landoltam. Mikor a földön üldögéltem megláttam, hogy egy üres virágos vázán estem keresztül ami hozzám hasonlóan felborult. Fogalmam sincs honnan jött az ötlet ami cselekedeteimet vezérelte azonban egy pillanatra sem hezitáltam. Gyorsan oldalra fordultam és a felső lábammal benyúltam a cserépbe amit egy könnyed mozdul ellenfelem feje felé hajítok. Repülés közben
Abban reménykedek, hogy ez némileg megzavarja amíg talpra tudok kecmeregni. Amíg ő a cseréppel lesz elfoglalva gyors pörgéssel arrébb gurulok nehogy meg tudjon szúrni míg vérttelenül a földön fekszek. Három négy fordulat után sikeresen a hatókörén kívül kerülhetek és akkor föl tudok kelni. Ez a cserép adott egy kiváló ötletet. Ha legközelebb szorult helyzetbe kerülnék csak szét kell vágnom egy tárgyat és a szétbomló pixeleket akár egy felhőt fedezékül használhatom. Mikor újra egymással szembe állunk egy félköríves csapással célzom meg a testét.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Nov. 14 2012, 10:42

Az én fülemet is megüti a duruzsolás. Mégis honnan a csudából tudják, hogy még egyszer sem győztem? Ilyen nagy lenne a hírem már, vagy ennek annyira ne örüljek, ha csak a vereségeim híre száll? A tudat, hogy egyesek negatívan nyilatkoznak rólam, csak még jobban feltüzel, s ahogy sikerült bevinni azt a vágást, felszakad belőlem egy elégedett "háháá", amit nem ellenfelemnek, hanem a közönségnek címzek. Fagyos pillantást vetek az ajtóban ácsorgókra, aztán visszafordulok Hokushinhoz. Ekkor fogom föl, hogy szerencsétlen felbukott egy vázában, és már automatikusan nyújtom is a kezem felé, hogy felsegíthessem, mire majdnem fejbe talál azzal a bizonyos vázával. Na, ennyit az udvariaskodásról... Ugyanakkor elismertem leleményességét is, amivel sikerült magát kivágnia a hátrányos helyzetből. Félreugrok a váza útjából, amikor pedig tekintetemmel a küzdőteret pásztázom ellenfelemet keresve, csak méterekkel arrébb pillanthatom meg újra. Ügyes, nem tudom hogy csinálta, de kivágta magát. És máris újabb támadással rohamoz! Ez a srác sosem fárad ki? Mert én igencsak kezdek...
Egy mindent vagy semmit csapásra szánom el magam, bízva abban, hogy szintlépéskor megnövelt sebzésem magasabb, mint az ő megmaradt életpontjai, s így egyetlen vágással sikerül befejeznem a küzdelmet. Ám vigyáznom kell, mert kardforgató technikája igen kifinomultnak tűnik az eddigiek alapján, és könnyen dugába dőlhet a tervem.
Ismét megszorítom a lándzsámat, viszont most eltérítő szurkáló mozdulatok helyett egyenesen nekiugrok ellenfelemnek. Balkezes lévén jobb karommal fogom előrébb a fegyver nyelét, és úgy irányítom a pengét, hogy az derekától a jobb válláig végigszántsa a mellkasát. Azonban hiába figyelmeztettem magamat, lehet, hogy az ő félköríves vágása is betalál... vagy csak egyszerűen kivédi a támadásomat... A küzdelem talán legfeszültebb pillanatához érkeztünk, s ezt a közönség is érzi: lélegzetvisszafojtva várják az összecsapás kimenetelét!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Hokushin Szer. Nov. 14 2012, 17:37

Bízzuk a szerencsére melyikünk lesz ki talpon marad.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 14 2012, 17:37

The member 'Hokushin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Nov. 15 2012, 00:13

Lássuk Smile
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 15 2012, 00:13

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Hokushin Csüt. Nov. 15 2012, 16:08

Ellenfelem szemébe néztem és jól tudtam mit gondolt abban a percben láttam a szemében. Azért tudtam, hogy mire gondolt ugyanis nekem is ugyanaz a dolog járt a fejembe. Ennyi vereség után végre győznöm kell. Egyikőnk sem akart az örökös második lenni. Végre a győztesek között akartuk magunkat tudni és jól tudtam egyikőnknek mire véget ér a küzdelem teljesülni fog a vágya. A merengés mindössze egy másodperc tört részéig tartott miközben kardom vészjóslóan rótta a maga félkörívét. Meg voltam győződve, hogy még van esélyem a győzelemre még rengeteg pontom van. Az volt a tervem ha minden kötél szakad bevetem a cipőim adta hihetetten sebességet és azzal se perc alatt leverem ezt a srácot. A vereség abban a pillanatban szoba se jöhetett úgy éreztem mindenáron győznöm kell. Ellenfelem ezúttal nem próbált meg védekezni hanem hozzám hasonlóan támadásba lendült. Föladta ama előnyét, hogy a lándzsa hosszával távol tarthat és inkább úgy fogta fegyverét mint egy kardot. Olyan érzésem volt mint a régi szamurájos filmekben mikor a két harcos egymással felé haladva végső vágásra készülnek. Nálunk viszont nem ez volt a helyzet mi ugyanis az utolsó előtti vágásig harcoltunk. Minden párbajom addig tartott míg el nem jött a végső vágás ideje ekkor a küzdelem véget ért egy döntéssel. Ezelőtt mindig megúsztam a halálbüntetést és úgy éreztem most is meg fogom. A fiú pengéje beleszaladt a derekamba és végigszántotta a mellkasomat. Rá egy pillanatra az én félköríves vágásom is betalált. Egy avatatlan szem számára úgy tűnhetett, hogy egyszerre vágtuk meg egymást. Éppen meg akartam fordulni, hogy újabb támadást indítsak mikor egy furcsa üzenetet kaptam.
-A párbajnak vége. A győztes Anatole Saito.-
A tömeg egy pillanatig tátott szájjal bámult minket majd egy emberként üvöltött fel az örömtől. A nagy kiabálás közepette tettem föl kérdésemet értettlen arccal ellenfelemnek.
-Mi az, hogy vége? Hisz még nem is közelítette meg az életpontom a nullát.-
Amint Saito elmagyarázta nekem mi is a helyzet kissé csalódott mosoly jelenik meg arcomon.
-Fogalmam sem volt róla, hogy ilyen van pedig kb ez a hatodik párbajom amit megint elvesztettem .


/Nagyon köszönöm a játékot a következő meccs reményeim szerint még ennél is jobb lesz. És nem mellesleg gratulok legelső gyözelmedhez szép munka volt.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Nov. 15 2012, 22:44

Mi ez az érzés? Ó, a fenébe, simán bekaptam egy sebzést. Egy végzetes sebzést! Ennyi, caput, finito... Testem teljesen lemerevedik, ahogy végigszántom Hoku mellkasát benne maradok a mozdulatban és mint egy jéggé fagyott szobor, úgy maradok haránt állásba. Olyan hirtelen történt minden, hogy vissza kellett pörgetnem az eseményeket. A tömeg azonban hirtelen egy emberként kezd el ujjongani, bizonyára vége lett a harcnak. Lehajtom fejemet, és felkészülten várom a keserűség mélyről feltörő ízét, amelyet újabb vereségem idéz elő. Kiegyenesedek, s már szégyenkezve kullognék is tovább, azonban felvillan előttem a rendszerüzenet: "A párbajnak vége. A győztes Anatole Saito."
Ezt nem hiszem el! Ezek szerint érvényes volt az utolsó vágásom, sőt, én sebeztem hamarabb! Szinte felfoghatatlan öröm uralkodik el rajtam, arcomon óriási vigyor terül el, és diadalittas pillantással végigmérem a nézőközönséget.
- Soha! Ne! Becsüljetek! Le! Egy részeges! HARCMŰVÉSZT! - mutatok végig egyenként a fancsali képet vágó ellendrukkereken, s miután kiszórakozom magam rajtuk, komolyságot erőltetek elmémre, még mielőtt átesnék megint a ló túloldalára. Odalépek Hokushinhoz és erőteljes kézfogással kísért gratulációban részesítem:
- Nagyszerű harc volt, igazán megizzasztottál! Sajnálom, hogy újra veszítettél, igazából szerencsém volt. És még egyszer elnézést a kezdeti őrültségeimért. Egyébként Firts strike küzdelemre hívtalak ki, aminek az a lényege, hogy az életpontjaid nem mehetnek le 50% alá. Ez egy biztonságos módja a párbajozásnak kockázat nélkül. Nem akartam az életedre törni, csupán egy kicsit mókázni akartam. Ami pedig az italozást illeti - ekkor közel hajolok hozzá, hogy az oszladozó tömegből senki se hallja - egyetlen korty alkoholt ittam, azt is csak a szájszag hitelessége kedvéért. Jut eszembe, kérsz limonádét? - veszem ekkor elő a másik átlátszó üvegcsét, ami szintén az övemen függő táskában rejtőzött - vagy esetleg ennél valami? Szívesen meghívnálak, választhatsz akármit, kárpótlásért a fenékbeszúrásért! - s ekkor már vigyorogva invitálom meg a fogadóba egy vacsorára.

//Köszönöm a játékot, igazán élvezetes volt, plusz külön köszönet a kiegyensúlyozott harcért és a kockadobásos ötletért! Peched volt a kockával, pedig te álltál nyerésre.//

Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 15 2012, 23:23

A küzdőteret lezárom.

Jutalom: 20 exp 30 arany (Saitonak bónusz beszámítva)

Kusumi Ayaninak +1 exp és 3 arany céhbankba. (Kana)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész] Empty Re: Hokushin vs Anatole Saito [A részeges harcművész]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.