Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shukaku vs Aidor

4 posters

Go down

Shukaku vs Aidor Empty Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Aidor Szer. Szept. 30 2015, 20:05

Az Aréna nem egy ismeretlen hely a számomra amennyit ide járok mondhatni már-már a második otthonom. Bár talán ez nagyzolásnak hangozhat egy olyan számára aki még aludni se hagyja itt a csatateret. Mert biztos vagyok benne, hogy ilyen is van. Ami érthető is, hiszen a párbaj talán az egyik legbiztonságosabb fejlődési lehetőség is lehet... ugyan akkor lehet olyan halálos is mint egy boss fight. Azt hiszem ide különösen érvényes a mondás, hogy jól válaszd meg az ellenfeleid és ezzel nem csak a teljes életes KT-ra gondolok hanem arra is, hogy egy rosszul sikert pvp következménye akár megromlott kapcsolat is lehet. Különösen akkor ha idegenek vívnak egymással. Nem mindenki tud veszíteni...
Szerencsére én viszont még nem akadtam össze ilyennel, a párbajaim aránylag jól sikerültek. Még ha ezzel nem is kimondottan a győzelmek, vereségek arányára gondolok.
Ma viszont nem csak egy sima pvp-re jöttem mint általában. Ez most több lesz annál, ez egy rangsorolt PVP lesz. Bár már elég régóta megy, de én idáig szándékosan távol tartottam magam tőle. Nem szeretem a versengést. Az fárasztó, de most kivételt teszek. Nem azért mert az új célom az aréna meghódítása lenne hanem csak mert szeretném kipróbálni milyen.
Már csak egy ellenfél kéne.. jobb ha nekilátok keresni egyet és hol máshol lenne a legjobb mint az arénában? Hisz tele van küzdeni vágyókkal.


A hozzászólást Aidor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 04 2015, 09:43-kor.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Shukaku Csüt. Okt. 01 2015, 08:28

-Ne haragudj Timidus, de én nem csinálok ilyet.
Jelentette ki Shu, az Aréna kapujában a tábla előtt álldogálva, filccel a kezében, szembenézve legjobb barátjával. Nem volt ideges vagy ilyesmi, de azért egyik lábáról a másikra billegett, ezzel leplezve azt, hogy egy picit már kényelmetlenül érzi magát a helyzetben. Ja igen, a táblán számos név szerepelte, azok voltak ide felírva, akik küzdeni szerettek volna, és játszótársat kerestek maguknak.
-Shu, nagyon kevesen mernek már kiállni ellenünk, ezt te is tudod.
-Akkor sem fogok más neveket ideírni, mint azt, hogy Timidus és Shu.
-Sokan választanak álnevet, vagy fantázianevet.
-Oké, de akkor olyan kell, amiből kitalálhatják, hogy mi vagyunk.
-De ennek pont az a célja, hogy ne találják ki, hogy mi vagyunk.
-Nem, Timi. Amit mondtam megmondtam. De... hidd el nekem, hogy találok neked ellenfelet röpke két perc alatt. Fogadhatunk is egy csokitortában.
-Tudod jól Shu, hogy a saját pénzemet a felszerelésed karbantartására szoktam költeni, amivel a védelmedet szolgálom.
-Egy csokitortát igazán megengedhetünk magunknak a havi zsebpénzünkből.
-Megengedjük minden héten, ráadásul te magad készíted el.
-Oké... jogos... fine! De akkor is találok neked ellenfelet!

És elkezdődött a keresgélés. Valaki erélyesebben, valaki bocsánatkérően, valaki szinte elmenekülve utasította el párosunkat. Mindenki azt a megszerzett pici helyezését féltette, és nem nagyon akart kiállni ellenük. A sárkány már tíztől számolt vissza, amikor Shu meglátta Aidort, és odaszaladt hozzá. Ő nem volt a listán. Neki nincs mit veszítenie. Ő talán segít nekik.
-Aidoooor! Szia! Izé... sietni kell, mielőtt lejár az időnk. Mondd, hogy kiállsz ellenünk! Léccilécci! Egy csokitorta múlik rajta!

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Aidor Csüt. Okt. 01 2015, 17:06

És tele van küzdeni vágyókkal... igazam volt. Bár nem éppen egy kislányra és egy beszélő sárkányra számítottam. A helyzetet még tovább fokozta, hogy ismerem is őket. Timidus és.... S...Shu...Shupaku? Valami ilyesmi. Emlékszem régen pecázás közben akadtam össze velük. Meglep, hogy az okoskodó gyíkból még nem lett hal eledel. Nem mindenki olyan kedves és türelmes mint én. Cool Talán ami még ennél is meglepőbb, hogy éppen csak megérkeztek, de máris valami csokitorta került szóba. Úgy éreztem elvesztettem a fonalat pedig még fel se vettem. Időre van szükségem, hogy mindezt feldolgozzam. Te jó ég... rajtam múlik egy csoki torta... Csak is rajtam!
-Nem tudom, hogy képes vagyok-e rá. Mondtam az államat vakargatva, de láttam a kétségbe esett tekintetét. Igen, ez a lány számít rám. Számít rám, hogy megmentem a csokitortáját.
Egy lélek sincs itt csak ő és én. Gondoltam figyelmen kívül hagyva a körülöttünk sürgő forgó játékosokat. a Shuval levő Timet. Az-az körülbelül félszáz személyt, de ez most nem számított. Most semmi sem számított csak a csokitorta...
-Rendben van, ha úgy gondolod, képes vagyok rá. Én készen állok! Mondottam és megforgattam a képzeletbeli fegyverem. Elvégre egy bracert nehéz megforgatni. Különösen úgy, hogy általában le se veszem. Hiszen ha kényelmes és nem zavar, akkor miért venném le? Na persze azért alváshoz meg ilyenekhez elteszem, de ha csak járok a nagyvilágban, akkor jól van így a kezemen. Még mindig szeretem ezt a fegyvert. Bár sokan furcsának tartják, nem értem miért. Ha tudnák, milyen praktikus biztos többen látogatnának el az öreghez a 2. szinten. Nem mintha sajnálnám. Szeretek különleges lenni Smile

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Shukaku Pént. Okt. 02 2015, 07:09

-Ez az! Hurrá! Imádlak!
Lelkendezett Shu, majd egy hatalmas ölelésben részesítette a fiút, ezután karon ragadta, és elkezdte vonszolni a küzdőtér felé. Mármint valamelyik szabad küzdőtér rész felé, ahol nem harcoltak éppen. AZ sem nagyon érdekelte, ha át kell vonszolnia egy-egy párbaj közepén, vagy az, hogy nincs is súlyemelése, így a vonszolás valószínűleg csak akkor sikerülhet, ha ebbe Aidor is tevékenyen közreműködik. Ha sikerült, akkor sűrű bocsánatkérések közepette kiválasztott egy megfelelő játékteret, ha nem, akkor könyörgőre és sürgetősre fogta, hogy rávegye a srácot, hogy mozogjon végre egy picit gyorsabban.
-Én teljesen biztos vagyok abban, hogy képes vagy rá! Ja igen... el sem mondtam a lényeget. Szóval Timivel fogadtunk, hogy ha találok neki olyan ellenfelet, aki még ki mer állni ellene, vagyis hát ellenünk, de inkább ellene, akkor ő vesz nekem csokitortát, ha nem, akkor én veszek neki csokitortát. Persze mindenképpen ketten együtt ennénk meg, szóval ez nem is olyan igazi fogadás, csak játszásiból, de akkor is nagyon fontos, hogy én nyerjem meg, mert ritkán nyerek Timi ellen. Ráadásul mivel találtam valakit, ugye téged, ezért már te is a fogadás része lettél, szóval veled is megosztjuk a csokitortát a harc után. Ez a legjobb része az egésznek.
A sárkány eközben az idomár mellé lépett, és meghajolt a fiú felé.
-Üdvözöllek, Aidor. Ahhoz, hogy meg tudjunk küzdeni egymás ellen, szükségem lesz a szintedre. Mivel harcművész vagy, így a fegyveredből ezt nem tudom kikövetkeztetni.
És ha jól értettem jelenleg Aidor nem viselt páncélt, tehát abból sem.
-Ha elárulod a szintedet, akkor hozzá igazítjuk a miénket, hogy kivitelezhető és fair harcban lehessen részed.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Aidor Pént. Okt. 02 2015, 19:28

Értem így már világos. Először arra gondoltam, hogy tök értelmetlen mert így is úgyis közös a pénzetek? Nem? mattaku De elég volt végig hallgatni, hogy rájöjjek tisztában vannak vele. Kicsit megkönnyebbültem. Már kezdtem azt hinni, hogy csak nekem ennyire egyértelmű. Viszont határozottan aranyosak így, nem tudtam megállni, hogy el ne mosolyodjak és ráadásul meg vagyok hívva egy csokitortára. Azt hiszem egész jó nap ez a mai. Smile Azt hiszem jobb lesz ha lazára veszem ezt a harcot. Még az is lehet, hogy hagyom nyerni.
Talán nem lesz olyan fényes kezdés a rangsorolt mérkőzésekhez, de eddig sem érdekeltek igazán. Miért pont most kezdenének el? Meg a jelenlegi helyzetben ha érdekelne se érdekelne... Na ezt jól megaszondtam. Már megint elmosolyodtam, ezúttal a saját kis véletlen szójátékomon.
Timidos az idomárja mellé lépett és udvariasan meghajolt. Ö... Shu... Shunabouzo mellé?
Ez a név valahonnan ismerős... lehet ez lesz az, de valahogy mégsem...
Aztán Timidus felajánlotta, hogy hozzám igazítják a szintjüket. Kedves tőlük, elsőre fel se tűnt, de aztán elkezdte fúrni az oldalamat a kíváncsiság.
-Shu öm... hányas szintű is vagy most? Kérdeztem, mert volt egy olyan gyanúm, hogy valaki nagyon félre ért valamit.

/Kicsit megspórolok egy kört, Aidor a választól függetlenül ezt mondja/ gondolja/

Ugyan a szintem nem túl magas, de azért nem is olyan rémesen alacsony. Így nem sok szégyellni valóm van rajta. Annál inkább a felszerelésem elmaradottságán. Hát igen, erre nem költöttem sok pénzt. Nagyrészt a céh jóvoltából került hozzám valamennyi. Persze egyik sem elit felszerelés, de ennek hála azért tudtam spórolni egy kicsit. Már csak okosan kell elkölteni a pénzem, na de kicsit elvarázsolódtam. Megráztam a fejem, hogy vissza zökkentsem magamat és szerényen válaszoltam Shunak.
-17. szintű vagyok, lassan 18. Vallottam be őszintén.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Shukaku Pént. Okt. 02 2015, 20:38

Nagyon kár, hogy Shu nem gondolatolvasó. Persze nem mindig nagy kár, hiszen egy csomó esetben hasznos, hogy nem tudja, hogy mások igazándiból mit gondolnak róla, de ilyen esetekben például valóban nagyon kár. Ne tudd meg, hogy mennyire nagyon megörült volna annak, ha megtudja, hogy míg az ő nevét egyáltalán nem tudtad jól megjegyezni, addig Timidus nevét egyetlen kis elütésen kívül már többedszerre írod le jól. Nem, egyáltalán nem sértődne meg, hiszen az pont jót jelent, hogy a dicső egyenlőség nevében nem az emberre emlékezik valaki, hanem arra, aki emlékezetesebb, és Timidusról igenis úgy hitte Shu, hogy emlékezetesebb, mint ő maga. Szerencsére a párbaj kezdeténél már mindkettejük neve ki lesz írva, szóval Aidornak nem kell tovább törnie a fejét. Mégis csak egy sárkányról beszélünk. Na ez a sárkány gyorsan ki is adta a parancsokat az idomárnak, persze a saját nyelvén, félig csipogva, félig morogva, mint a raptorok. Ezt is eléggé újra kellett tanulnia a lánynak amikor Timi fejlődött, hiszen a kezdeti madárcsicsergésből egyre inkább váltott dinósra a pet hangja, és bár a hanglejtés, a „szavak” hossza és magassága, tónusa is hasonló volt, mégsem volt mindegy. Szerencsére ez folyamatosan zajlott, ahogyan a kisgyerek gügyögésből gyerekbeszédbe, gyerekbeszédből pedig egyre inkább a felnőttes kifejezésmódba lép át. Persze miközben a páncélokat pakolta fel, aszerint, hogy Timi mit jelölt ki a számára, válaszolt Aidornak is.
-Lassan elérjük az ötvenest Timivel. Már nem kell olyan sok. Már úgysem tudjuk sokáig titkolni, hiszen Timi valószínűleg fejlődni fog, meg olyan tierű felszereléseket fogunk hordani, meg ugye új képink is lesz... szóval nem titok. De... miért olyan fontos ez, hogy mindenki megkérdi? Oké, nekünk az, mert hozzád állítjuk a szintünket, de neked miért?
Röppent a párbajfelkérés, és már csak meg kellett várni, hogy a fiú elfogadja, és kezdőzhetett is a harc.

18. szint

105/45
5 - 39
210 pont


Segítség:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Aidor Szomb. Okt. 03 2015, 19:52

Ha Shu tudna gondolatot olvasni akkor Aidor igen csak szégyenlené magát feledékenysége miatt és nyilván mentegetőzne amiért Shu nem volt olyan emlékezetes mint a társa és pusztán ezzel és egy világméretű összeesküvéssel magyarázható amiért nem emlékszik a lány teljes nevére.
Mikor meghallotta Aidor, hogy hányas szintű Shukaku [mert időközben eszébe jutott] akkor valahogy így érezte magát:
Spoiler:
Ez megerősítette bennem azt a tudatot, hogy nagyon le vagyok maradva. *sóhaj*
-Ne, ne is törődj vele, csak úgy kérdeztem. Mondtam. Miközben magabiztosságom utolsó darabjait csipegettem össze. Szóval Shu ennyire magas szinten jár, ezek szerint frontharcos, sőt top játékos lehet. Nagyon durva belegondolni is.
Eközben jött a párbaj felkérés is amire kis habozás után igent nyomtam. A számláló annak rendje módja szerint megjelent a neveinkkel együtt. Megnyitottam az inventorym és felszereltem azokat a holmikat amik éppen nem voltak rajtam. Pár pillanat és máris teljes harci díszben voltam.
Nem mintha győzelemben reménykednék, ugyan azt mondta hozzám igazítja a szintjét, de azért egy top játékos az egy top játékos na...
Mivel Shu egy állatidomár ezért tőle valószínűleg nem nagyon kell tartanom ellenben Timidustól aki már elkezdett furcsábbnál furcsább hangokat kiadni. Mint ha egy szőrcsomót akarna felköhögni. Persze ettől függetlenül valószínűleg igenis elég veszélyes. *Visszaemlékszik a Ayanival vívott harcára. * Nem mintha Aya nem lett volna elég, de Tűzrózsa egyenesen feltörölte velem a padlót. Veszélyesek ezek az állatok. Ezt tapasztalatból tudom.
A számláló egyre inkább közeledett a zero ponthoz. Közben végig gondoltam a harci stratégiámat. Azt hiszem jobb ha a védekezésre építek. Próbáljuk meg kicsit elhúzni a meccs végét...

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Shukaku Szomb. Okt. 03 2015, 20:14

~Csak úgy kérdezted. Persze! Mindenki csak úgy megkérdezi. És most úgy csinálok, mintha nem látnám, hogy elszontyolodtál. Miért ennyire szintmániásak ezek a fiúk? Komolyan, az összes fiú ilyen. Mind! Oké, nem mind, Atorutól például nem hallottam ilyesmit, de lehet, hogy Atoru nem elég nagy ehhez. Vajon Aidor mennyi idős lehet? Mármint... oké, plusz hárommal számolok, de ilyen buta páncélizékben nem lehet rendesen megmondani, hogy ki hány éves. Mondjuk ez még jó, mert nem akarom, hogy rólam tudják, hogy hány éves vagyok. A szintem úgyis ki lesz írva most már a fejem fölé, szóval már csak az hiányozna, hogy a korom is ki legyen írva...~
-Shu, éppen egy harcra készülünk.
-Most miért? Ne hidd, hogy nem figyeltem! Igenis figyeltem!
-Mit kértem az előbb?
-Azt, hogy kapcsoljam be az első képességemet, utána hagyjalak téged támadni, és utána támadjak én.
-Shu. Nem kértem az előbb semmit, ráadásul te most hangosan kimondtad a tervedet Aidor előtt, pedig még le sem telt az idő.
-Oké, oké, tényleg nem figyeltem. De... azért jó terv? Ugye jó terv? Mondd, hogy jó terv!
-Jó terv.

Persze az egész csak elterelés volt... igaz erről csak Timidus tudott, és Shu figyelmét is elterelte, de hát ez vele jár. És nulla, a sárkány pedig nekilendült, egyenesen a fiú karját támadva, méghozzá azt a kart, amin az egyetlen olyan tárgyat látta, amit nem tudott beazonosítani. Mivel tudta, hogy az ellenfele harcművész, az lehetett a fegyvere. Közben Shu is észbe kapott, megpróbálta aktiválni a képességét, ha már Timi is jó tervnek titulálta az ötletét, jól megragadta a botját, és miközben Timidus viaskodott a sráccal, ő megpróbálta egy seprő mozdulattal elkaszálni Aidor lábait. Ha eltalálja, az találat, ha elugrik, azzal megzavarja... talán... tuti jó terv!

105/45
5 - 39
210-(18+9)= 183 pont


Első Timike, második Shu, harmadik az első Shu képi.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 03 2015, 20:14

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shukaku vs Aidor 4766609959_af0c0eb7c7_s Shukaku vs Aidor 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Shukaku vs Aidor 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Aidor Kedd Okt. 06 2015, 17:18

Shu szeme csak úgy villogott, Aidort igazán kíváncsivá tette mi járhat a lány fejében. Annyira úgy fürkésző tekintettével már arra készült, hogy lyukat éget az idomár fejébe. Ezt a már-már Shinto szerzetesek által is megirigyelhető koncentrációt csak Shukaku és Timidus bájcseveje törte meg és valahogy furcsa Desa'vu érzés lett úrrá rajta. Mintha már történt volna vele valamikor valami ilyesmi... Mi is volt? Aidor szinte érezte ahogy agytekervényei mint egy öreg szerkezet fogaskerekei megmozdulnak és gőzerővel dolgoznak rajta, hogy kitisztítsák a múltat leplező homályt. Sajnos egyenlőre sikertelenül, de abban határozottan biztos volt, hogy valaki már csinált valami hasonlót a közelében és az is biztos, hogy ugyan így érezte magát: mattaku
Illetve nem teljesen. Annyi különbség van benne, hogy akkor nem érezte úgy, hogy ilyen már történt vele. De tökéletesen jelen van az-az érzés mikor egy elszakadt kábel még egyszer utoljára szikrázik. Vagy mikor egy izzó keményen küzd a kiégés ellen. Hogy pontosan mi ez az érzés azt valószínűleg egy volt osztálytársa tudná tökéletesen megfogalmazni, de egy biztos külső szemlélő ként nézve enyhén röhejes. Átélve pedig épp ésszel [vagy majdnem éppel] nehezen feldolgozható. Ami ebből a külső szemlélő számára látható az pedig nem más mint egy enyhe arcizomrángás ami nem tudja eldönteni, hogy sírjon-e vagy nevessen és ebben nem csak az a kis izmocska volt teljesen bizonytalan.
Bár Timidus terve Aidor figyelmének elterelése volt az egészen nem várt folyamatokat idézett elő a fiúban. Melynek eredményét úgy kifejezve, hogy "elterelte a figyelmét" közel sem lehet leírni. Talán inkább Aidor terelte el a saját figyelmét? Vagy az a szerencsétlenül vergődő arcizom a ludas?  Kitudja? Az viszont biztos, hogy mikor Timidus fogait Aidor karjába vájta mint egy jó vadász eb és mikor Shu csaknem kiütötte alóla a talajt [ami csak azért nem sikerült mert a pet harapása nyomán létrejövő természetes válaszreakció miatt áthelyezte a testsúlyát ami megmentette az eséstől] akkor tájt kezdett el valamit sejteni azzal kapcsolatban, hogy a harc talán elkezdődött. Persze Shu ettől függetlenül nem volt sikertelen. Sőt ha a valóságban lennének Aidor a csapás nyomán valószínűleg napokig sántikálna.
Aidornak hirtelen kellet magához térnie annak ellenére, hogy ennek még nagyon nem volt itt az ideje. Ezzel magyarázható a következő lépése is ami nagyjából annyiból állt, hogy a másik karjával megpróbál egy sallert lekeverni a vérsárkánynak.

/Akkor ha jól értem akkor ez 5+39 az-az 44 sebzés/
Élet: max
Páncél:55-44= 11
Kitartás: 95-17= 77


A hozzászólást Aidor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 06 2015, 20:43-kor.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 06 2015, 17:19

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shukaku vs Aidor 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 06 2015, 17:35

Hát akkor egy kicsit pontosítunk, mert nem szeretném, hogy félreértések közepette maradj. Shu egyáltalán nem akarta elterelni Aidor figyelmét, ő valóban elbambult, és valóban értetlenkedett. Mindössze Timidus döntött úgy, hogy ha már a társa ennyire nincs képben, akkor felhasználja ezt, és ezért is válaszolt neki, ezért kezdte el a csevejt. A második bibi, hogy Shu nem rúgta meg Aidort. Egy pálcával vagy egy bottal finoman megsuhintani valakit, éppen csak annyira, hogy a rendszer támadásnak érzékelje, az egy dolog. Az egy nagyon más dolog, mint a saját kezünkkel vagy lábunkkal megtámadni a másikat. Az eléggé csúnya dolog lenne, ráadásul közvetlen támadás. Szóval a bot volt az, ami eltalálta Aidor lábát, és valóban, odakint szép nagy lila foltot hagyott volna maga után, azt hiszem. Na de ugorjunk vissza a jelenbe. Timidus meg sem próbálta elkerülni a támadást, hiszen pofont még úgysem kapott, ezt is ki kell tapasztalnia egyszer. Szóval Aidor sikeresen felképelhette a sárkányt, azonban a lila fal, ami eddig is mindig a segítségükre volt, most ismét megvédte Shu legjobb barátját. Felvillant, semlegesítette a támadást, majd el is tűnt. Timidus elengedte a harcművészt, bár azért megpróbálta elcsenni tőle a karján lévő valamit, de ha nem ment, akkor nem erősködött, hátraszökkent Shu mellé, és kérdőn nézett az idomárra, aki viszont a fiúra nézett kérdőn.
-Izé... Aidor... az egy dolog, hogy mi nem láttunk egy ideje, tényleg kereshettünk volna... de... hol voltál? Vagyis... mármint... csak azért kérdezem, mert egy ideje már nem lehet küzdőtér alatt támadni a peteket... nem tudtad? Kayaba bácsi tette be, hogy ne az legyen, hogy az idomáros csapatban kiejtik a petet, akinek csak fele annyi életpontja van, és utána ne tudjunk semmit csinálni...
Egy kis intéssel jelzett Timinek, hogy most nem támadnak, majd ő is felvett valami védekező pozíció féleséget.
-Ha esetleg ezt eddig nem tudtad, akkor most elmondtam... és megengedjük, hogy megint te támadj.
-Megengedjük?
-Igen. Úgy fair. Ha tudta volna, akkor tuti engem támadott volna.
-Rendben.

Bólintott Timi is, és ő is védekező pozíciót vett fel.

Nem teszünk semmit, pihizünk. :3

105/45
5 - 39
210 pont

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Aidor Szomb. Okt. 10 2015, 19:01

A saller nem jött be. Nem mintha sikert vártam volna tőle. Hisz csak reakció volt. Az "ütést" megállította egy lila mező. Igen, ez lehet a peteket védő fal. Így még annyira se működött a dolog mint amennyire működnie kellet volna. Meg vannak a maga hátrányai annak ha az embert egy rakat program és pixel alkotja, persze előnyei is vannak, de ezekre most szándékosan nem gondolok. Még a végén túlságosan belebonyolódnék a témába akkor meg aztán leshetek mint Rozi a moziban és már megint úgy járnék mint az előbb az pedig nem lenne jó.
Timidus jó sárkányként elengedte a karom mikor Shukaku megszólított. Kifejtette nekem a petet nem támadjuk szabályt. Teljesen fölöslegesen hisz csak reakció volt. Bár igaz, hogy nem vagyok annyira képben a mostani helyzettel a hosszú kimaradásom miatt, de erről azért hallottam. Arra is rákérdezett, hogy merre jártam. Az első gondolatom ekkor az volt, hogy vajon honnan tudja, hogy voltam valahol? Aztán rájöttem, hogy nem feltétlenül tud az eltűnésemről, bár az azért meglepő, hogy hiányolt. Hisz mégis csak idegenek vagyunk végső soron. Egyszer találkoztunk és kész, fuss el véle. Na persze ettől eltekintve kellemes kis gondolat. Na, de ami a lényeg valamit mondanom kellene neki válaszul. Mit tegyek próbáljak meg kitérni a kérdés elől vagy mondjam el az igazat. Már maga a tény is, hogy eltűntem egy időre elég kellemetlen. Hisz mindenkinek aggodalmat okoztam, de inkább az eltűnésem módja a kellemetlen. Mióta visszatértem nem sok mindent csináltam. Így kicsit nevetségesnek tűnhetne ha csak ezt mondanám. Végül viszont úgy döntöttem inkább kitérek. Vagy legalábbis megpróbálok ha tényleg kíváncsi rá akkor elmondom amit elmondhatok. Ha meg mégsem érdekli annyira. Nos... akkor akár vissza is térhetünk egy más püföléséhet.
Shu és Timidus egy igazán méltányolható gesztust tettek irányomba. Még hozzá, hogy megengedik, hogy kijavítsam a korábbi hibám és átadták a kezdeményező szerepét. Ugyanakkor szégyellném magam ha visszaélnék a kedvességükkel. Szóval nem támadok helyette megköszönöm és a fejemet vakarva és elmosolyodva közlöm, hogy ez egy
"hosszú történet."

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 11 2015, 05:39

Na, most meg zavarba jött! Hurrá, hát nem ez volt az, amit el akart érni az idomár. Az oké, hogy ő zavartan viselkedik mondjuk Akira-san társaságában, de ezek a fiúk, vagyis inkább Tachin és Renen kívül az összes fiú rendkívül fura. Eleve, miért értetlenkedik azon, hogy Shu tud az eltűnéséről? Ha már a fiúknál tartunk, Anat kiesése óta ismételten Atoru Shu legjobb barátja, és azért Mirivel is tartja a kapcsolatot, ami már a céh fele. Oké, Kokoro félénk és most inkább hagy neki időt a beilleszkedésre, Ayani meg... nos Ayanival nem sikerült összemelegedni, de azért ha már a fél céhet ismered, akkor megtudsz egyet s mást. Persze úgy jobban hangzik a dolog, hogy magát Aidort hiányolta, de mivel a céh nem aggódott, tehát feltehetőleg ők tudták, hogy csak világot lát a fiú, és nem esett semmi baja, így az idomár sem aggódott érte. Ennyi a nagy talány. Na de a zavarba jövésnél tartottunk. Az oké, hogy nem szoktak hozzá ahhoz, hogy valaki úgy legyen kedves velük, hogy ahhoz semmi érdeke ne fűződjön, hiszen még a céhben is ott az érdek, hogy benne maradj. Persze azóta, hogy Shu tudja, hogy a frontosok még egymásnak is pénzért adják a fegyvereket, és Ren, aki bár azóta megenyhült, és még neki is kovácsolt fegyvert, egy csomó ideig visszatartotta a receptet... szóval már semmin nem csodálkozik. Széttárta a karjait, és újra Timire pislantott, majd vissza a fiúra.
-Hát... ahogy nézem, ha egyikünk sem támad, akkor lesz időnk beszélgetni.
-Nem. Nincs időnk. Ismered a napirendet.
-Jó persze... de most akkor támadjunk mi?
-Igen, Shu. Ez egy Arénaharc.
-Oké... de... akkor felkészültél?

Nézett bocsánatkérően a srácra, ami elég fura volt egy küzdelem közepén, de Shu tényleg szívesebben csevegett volna harc helyett. Ha Aidor bólintott, akkor Shu is bólintott, azonban csak Timidus szánta el magát támadásra. Ezúttal nem repült, a földön közeledett nagy sebességgel a harcművész felé, majd fejét a gyomrába igyekezett fúrni, míg karmait a srác lágyékába próbálta belemélyeszteni.Ha sikerült a támadása, akkor még megpróbált egy kis Olcsó Katyvasz Potiont is Aidorba injektálni.

105/45
5 - 39
210-(18+9)= 183 pont


Edit: 39 sebzés, képi sikertelen


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 11 2015, 05:41-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 11 2015, 05:39

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shukaku vs Aidor 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Shukaku vs Aidor 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Aidor Szer. Okt. 14 2015, 19:20

Úgy tűnik Shu és Timidus megegyeztek abban, hogy ez most nem a csevegés ideje hanem a harcé. Bár fölöslegesen siettetik ennyire. Ugyanakkor megértem elvégre ez egy aréna küzdelem. Itt a fegyverek általában beszédesebbek. Így hát ezek után nem kérettem magam. Mosolyogva bólintottam nekik, hogy készen állok. Nem is kellet őket tovább biztatni. Timidus mint a golyó megindult felém ezúttal futva. Majd neki rugaszkodott. Felé ütöttem azt hittem, hogy eltalálom, de nem. Vagy lassú voltam vagy rosszul koordináltam nem tudom, de a végeredmény egy önkéntelen hátrabukfenc egy reccsenés keretében ami valószínűleg a páncélom átszakadását jelezte. A hátamon fekve végeztem. Tényleg itt lenne az ideje összekapni magam. Le vagyok maradva.
Kigurultam oldalra és amint tudtam felálltam. Itt az ideje visszavágni. Futva indultam el Shukaku felé. Abban a reményben, hogy kitudom cselezni a sárkányt és egy csapást bevinni. Kicsit fel lelkesültem ahogy a szél az arcomba csapott. Éreztem ahogy az adrenalin pörög az ereimben. Hogy az érzékeim élesednek. Ez a harc csodája. Utánozhatatlan egy érzés. Igazán kedvelem.
Shu megmutatta, hogy nem véletlenül olyan magas szintű mint amilyen. Itt az ideje, hogy én is mutassak neki valamit. Bár ami eddig se hagyott nyugodni az a tudat miszerint, hogy egy lány, Lányokat pedig nem bántunk. Ez az elv, de tisztában vagyok benne, hogy akik még egy ilyen gyilkos játékokban is ragaszkodnak a társadalom elveihez azok nem húzzák sokáig. Elég ha összeakadsz egy Pk-s csapattal és már is alulról szagolhatod az ibolyát. Én nem szeretnék így járni. Szerencsére a mostani harc nem ilyen. Sajnálatomra viszont folyamatos kételyek gyötörnek. Most üssek vagy se? Ha igen milyen kemény? Megsértem-e ha nem adok bele mindent? Néha igazán nehéz dűlőre jutni a neveltetéssel.
páncél:0
Élet:105-28= 77
kitartás: 95-17= 77

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 14 2015, 19:20

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shukaku vs Aidor 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Shukaku Szer. Okt. 14 2015, 19:51

Timidus nem igazán akarta hagyni, hogy Aidor a hátra bukfenc után még talpra tudjon állni, így egy gyönyörű macskás ugrással vetette magát utána. A baj ott volt, hogy hiába tudott a sárkány repülni, az ugrás az ugrás maradt, és mivel elég nagy lendületet vett hozzá, a szárnyait pedig összecsukta a jobb légellenállás miatt, amikor észrevette, hogy el fogja véteni az ellenfelét, már nem tudta megváltoztatni az irányát, így a támadás a földet érte. Az az idő, amit alatt Timi összeszedte magát, pont elegendő volt ahhoz, hogy Aidor becélozhassa az idomárt, meginduljon felé, majd egy tökéletes támadással elérje az első sebzését a harc során. Megsúgom, hogy Shu semmit nem érzett abból a csodás adrenalinfröccsből, ami a fiút érte. Általában csak azon a szinten élvezte a küzdelmeket, hogy tudta, ezzel a barátja kedvében járhat, és az, hogy örömet szerezhet a sárkánynak pont elegendő motivációt jelentett a folytatáshoz. Viszont mivel ennél több ritkán jutott neki, kivéve persze amikor Junnal vagy Szophieval játszott, ami tényleg játék volt, nem pedig küzdelem, nem is nagyon figyelt oda a dolgokra. Néha elbambult, a közönséget szemlélte, keresett valakit, akinek integethet, vagy azon gondolkodott, hogy milyen sütire fogja meghívni az ellenfelét vigasztalásul, amiért Timidus ismét elveri. Igen, gondolom nem kell említenem, hogy vakon megbízott a sárkányban, és a győzelmében, és magát igazából csak a harc elindítása miatt, meg persze a különböző itemek raktározásának és aktiválásának céljából tartotta fontosnak. Na de miért is tértem ki erre? Shu kicsi. Alacsony. És nem kemény, egyáltalán nem. Nem is szereti a kemény páncélokat, és most is egy Jetibőr Ruhát visel magán vért gyanánt. Na most feltételezem, hogy ha Aidor azon is elmereng, hogy megütheti-e a lányt, mert lány, akkor nem fogja fejbe vágni, tehát marad a testre mért ütés. Mivel Shu alacsony, így a gyomortájék talán már túl lent van a fiú számára, meg ez egy japán játék világa, tehát éljünk a klisével. A kis Shu egy mellbevágó élményt kapott a fiútól. Na persze azonnal megvolt a böjtje, hiszen a képessége erre a támadásra még aktív volt, de ennél többet ő nem is reagált, ugyanis kissé lefagyott. Persze zavarba jönni, vagy dühösnek lenni nem volt ideje, hiszen Timi már ugrott is a fiúra, megpróbálván a földre teperni, és megnyitni a testét pár helyen a karmaival, Shu azonban csak értetlen pislogással állt, és azon gondolkodott, hogy erre vajon most kell-e neki reagálnia valamit...

105/4
5 - 39
183-(18)= 165 pont


Csak Timike támad.
A képesség miatt a sebzésed negyedét te is elszenveded. (10 sebzés)

Edit: 39+10= 49 sebzés


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 14 2015, 19:52-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 14 2015, 19:51

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shukaku vs Aidor 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Aidor Csüt. Okt. 15 2015, 17:09

A következtetésed teljes mértékben helyes. Sajnálatos módon Aidorban még mindig számtalan dolog kavarog amit még idáig nem tudott hova tenni. Ezek közül az egyik az illem kérdés amiben egész eddigi életében ragaszkodott most viszont mégis olyan dolgot művel ami ezzel ellentétes. A későbbiekben nem ártana erről a kérdésről is elmeditálnia és döntésre jutni, de ez egy másik történet lesz.
Shukakunak csakugyan mellbevágó élményben volt része még akkor is ha Aidor nem is igazán volt biztos a dolgában. Elvégre az ütés az akkor is ütés ha rózsaszín vízilovak potyognak az égből.
Aidornak még éppen volt a csapás után ideje Shu életerőcsíkjára pillantani. Az szemmel láthatólag meg se moccant. Hát igen a páncél... Ritka, hogy egyből sikerüljön áttörni és a mostani alkalom sem cáfolta meg.
Természetesen Aidornak nem sok ideje volt kigondolni mit csináljon. Mivel Timidus meglepő gyorsasággal érte utol és vetette magát Aidorra aki kifeküdt mint aki jól végezte a dolgát. Megpróbálta megragadni Timidust, hogy lebirkózhassa. De a harc úgy ahogy elkezdődött véget is ért.
Ránéztem az életerőcsíkomra igencsak lement. Bőven 50% alá. Így hát a győztes Shukaku és Timidus. Még egy rövid ideig a földön feküdtem kiterülten és nagy levegőt vettem. A harc véget ért. Azért tarthatott volna tovább is, de már mindegy. Legalább megtanulta, hogy a kinézet nem minden. Timidus ádáz harcos. Shu-meg... nos Aidor még nem tudta hova tenni a lányt, de biztos abban,hogy több is rejlik benne mint amit kifelé mutat.
Ezek után felült és felhúzta a lábát.
-Szóval, milyen tortáról is volt szó? Kérdezte mosolyogva.


_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Shukaku Csüt. Okt. 15 2015, 18:10

Shu még mindig azzal volt elfoglalva, hogy értetlenül pislogjon. Arra várt, hogy mint oly sok fiú, aki nem Ren vagy Tachibana, hanem mondjuk Silver, Aidor is elkezdjen bocsánatot kérni, meg hebegni és habogni, és erre nagyon fel kellett készülnie, hiszen legszívesebben megsértődött volna, amiért még mindig olyan ovisnak képzelik, aki sírva fakad egy kis ütéstől. A másik variáció, amire fel kellett készülnie, hogy tényleg eljátssza, hogy megsértődött, amiért kényelmetlen helyzetbe hozta a fiú, hiszen mondjuk RenAi tuti ezt csinálta volna, vagy Mirika, és ők bármennyire is hadakoznak az ellen, hogy felnőttek, mégis csak felnőttebbek, mint Shu, tehát egy felnőttnek hasonlóképpen kellene viselkednie. Szerencsére mindezek mellett azért volt ideje gondolkodni, amíg az ellenfele azzal foglalatoskodott, hogy Timit leküzdje magáról. Itt jött el a pillanat, amikor az idomár úgy döntött, hogy erőteljesen beavatkozik ő is a küzdelembe. Mosolyogva odalépkedett a birkózó ellenfelekhez, majd megkocogtatta Timi vállát, aki le is röppent a fiúról. Ha a sárkány nem is csodálkozott, hiszen ő, az idomárral ellentétben figyelte a panelt, Shu annál inkább meglepődött azon, hogy valaki fél életes küzdelmet állított be. Nem emlékezett arra, hogy ő ilyet küldött volna el, sem arra, hogy ez lett volna elfogadva... de végül is mindegy. Ennyi idő alatt már el is felejtette, hogy mire kellett volna színjátékot kitalálnia, és csak megvonta a vállát, majd a kezét nyújtotta Aidornak, hogy felsegítse.
-Amilyet szeretnél, és ahol csak szeretnéd.
-Jó a pontelosztásod, fiú. A felszereléseden azonban még javítanod kellene.

Röppent melléjük Timi is, majd meghajolt Aidor felé.
-Köszönöm a küzdelmet.
-Igen, igen! Én is nagyon köszönöm! Most legalább egy hétig nem kell új ellenfelet keresnünk. ^^

És én is nagyon szépen köszönöm! :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Aidor Pént. Okt. 16 2015, 18:19

Shukaku a kezét nyújtotta én meg elfogadtam. Egy újabb kedves gesztus. Miután felálltam szépen leporoltam magam és megigazítottam a ruházatomat. Ez kellemes volt gondoltam miközben nyújtózkodtam egyet. Valamikor majd meg kellene ismételni [ha egy kicsit erősebb leszek] Addig meg biztos vagyok benne, hogy én elleszek. Ezt a rendszer garantálja. Mindig lesz valami kiásni való ami csak arra vár, hogy egy lelkes szerencsevadász megtalálja. Meg lassan el kéne mennem horgászni is. Rég nem csináltam már. A halak biztos hiányolnak már. Nélkülem biztos unalmas ott az élet.
Aidort egy pillanatra erős késztetés fogta el, hogy meg buksi simlizze Shut, de végül elfojtotta magában. Ma nincs kedve magyarázkodni. Meg úgy semmihez ami komolyabb erőfeszítésbe kerülne egy torta felvágásánál és megevésévé. Holnap aztán megint jöhetnek az izgalmak.
Timidus szépen kimondta ami Aidort már olyan régen foglalkoztatja. Annak örül, hogy nem csak ő látja így a helyzetet. Szerencsére már nem kell sokat várnia arra, hogy lecserélhessen néhány darabot a felszereléséből. Ha szerencséje van gyorsan összetudja szedni a még szükséges anyagokat, de az biztos, hogy keményen meg kell dolgoznia értük.
Lássuk csak azt hiszem először is fel-kéne Kokorot keresnem. Ő talán tud nekem segíteni. Na de ez még a jövő zenéje. Holnap már hozzá is láthatok. Szóval azért nem is annyira túl távolié. Kíváncsi vagyok mennyi ideig fog tartani. De bízok a príma üzleti érzékemben és a szerencsémben. Nem sokára olyan leszek mint akit kicseréltek. Már alig várom. Na de visszatérve.
Bólintottam Timidusnak majd egy pillanatra elmerengtem. Aztán ismét elmosolyodtam.
-Azt hiszem tudok egy jó helyet. Mondtam és elindultam kifelé az arénából abban a biztos tudatban, hogy a többiek is hamarosan mellészegődnek.

/Köszönöm a játékot/

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 24 2015, 22:53

Osu!

Lezárom a párbajt, jutalmatok 60 exp és 160 arany. Legközelebb egymással 2015.12.16-tól küzdhettek meg.

Shukaku: +10 pont
Aidor: -20 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Aidor Empty Re: Shukaku vs Aidor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.