Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aidor

2 posters

Go down

Aidor Empty Aidor

Témanyitás by Aidor Vas. Aug. 11 2013, 15:29

Tehát:

Szeretném megváltoztatni a képességem.

Az okom egyszerű:
Nem illik a világba. Gondolkoztam és a képességem [ahogy egyszer valaki megjegyezte] tényleg inkább mágikus kategóriába vagy legalábbis nem "kard[illetve kés] forgató képességbe" esik. Ezért szeretném lecserélni egy olyanra ami jobban illik a világhoz.

Képességem:

Knifeport

Ha elhajítja az egyik kését és az repülés közben nem okoz közvetlen találatot az ellenfélnek [pl: csak meg karcolja vagy mellé repül, tehát nem áll bele vagy szándékosan más irányba hajítja.] akkor képes magát oda teleportálni ahol a kés van de csak addig amíg az a levegőben van, tehát ha földet ért már nem. Minden esetben a késhez, úgy teleportál oda, hogy szabadon lévő kezével azt elkapja. A képesség hatása pillanatnyi azonban körönként használható.

És erre cserélném le:

Blade master -Pengemester

A pengék vörösen megvillannak,de nem világítanak tovább. A képesség használója rendkívüli ügyességre tesz szert a képesség által. Új lendülettel lendül támadásba, fegyvereit nem várt ügyességgel forgatva. A használó fegyver kezelése megnő a saját értékének ötven százalékával. Ez idő alatt tőle soha nem látott [fegyveres] mozdulatok végre hajtására képes támadásai gyorsak, stabilak, pontosak. Viszont ez hátránnyal is jár, ugyanis a magas fokú koncentráció nem terjed ki a védelem erősítésére vagy a páncél kímélésére ami igen csak megviselheti a páncélzatot. A használó max páncélzata a képesség használata alatt 25%-val csökken. A képesség kikapcsolása után a fegyver kezelés visszaáll az eredeti értékére, a páncélzat meg vissza kapja azt a 25%-át még akkor is ha már lenullázták a páncélzat azon része helyre áll. További hátrány lehet, hogy ha egyszer aktiválták a képességet csak a harc végeztével kapcsol ki, vagy automatikusan kikapcsol ha használsz egy másik képességet. Tehát nem lehet más képességekkel párhuzamosan használni. Ez a képesség nem befolyásolja azt,. hogy az ellenfél könnyebben vagy nehezebben talál-e el. Előnyét csak támadásban képes kimutatni, viszont számíthat frappáns ellentámadásokra. [na nem mintha amúgy nem]

Lényegében[kerítőszöveg nélkül]

+50% fegyverkezelés
-25% páncélzat

A védekező képességét nem befolyásolja viszont nagyobb a valószínűsége, hogy a támadásaim célba találnak.
automatikusan kikapcsol ha egy másik képességet használok. Más kép nem lehet kikapcsolni a harcvégéig.







.





_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 12 2013, 22:17

Ossu! Very Happy

Százalékos megoldás helyett konkrét számértéket adj meg bónusznak és visszahatásnak. Formulát/képletet alkalmazhatsz, ha a képességet szeretnéd a szinteddel együtt fejleszteni, a lényeg az, hogy ne százalékos legyen.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Kedd Aug. 13 2013, 11:52

*sóhaj* könnyű azt mondani, ez mindent bonyolít.... lássuk csak...

akkor legyen, hogy szintnyi értékkel nő a fegyver kezelésem és fele annyival csökken a páncél mint amennyi van


így a képességem nem fog idővel elgyengülni

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 14 2013, 20:39

Rendben, elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Pént. Aug. 16 2013, 14:39

még egy kis alakítás

ezt a részt kivenném:

" Ez a képesség nem befolyásolja azt,. hogy az ellenfél könnyebben vagy nehezebben talál-e el. Előnyét csak támadásban képes kimutatni, viszont számíthat frappáns ellentámadásokra. [na nem mintha amúgy nem]"

tehát sima fegyverkezeléspontként fog működni

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Vas. Okt. 13 2013, 11:15

Ezennel szeretném benyújtani a teljes karakter átalakítási kérelmem, ha nem baj csak a lényeget írom, előtöri... stb
-----------------------------

Név: Hakaima Sadamitsu
Karakter név: Ha lehet ez marad.
Nem: Férfi
Kor: 17
Kaszt: Harcművész

Kinézet:

Kinézet:
Haja: Fekete
Szeme: Fekete
Magasság: 180 cm

Jellem: Alapvetően barátságos és segítőkész viszont nem hülye. Idegenekkel szemben tartózkodó és bizalmatlan. Nem szereti kockára tenni az életét viszont hajlandó rá, ha szükségét érzi. a barátait nem hagyja hátra. Makacs és eltökélt ha erről van szó.

Képességek:

1, Combination Attack - Kombinált Támadás

A karakter mikor aktiválja a képességet fegyverei zölden elkezdenek világítani és egy véletlenszerű, a rendszer által generált bonyolult mozdulat és ütés kombinációt hajt végre. Így összesen háromszor támad abban a körben gyorsaságtól függetlenül. Viszont ha 2X-szer vagy még többször gyorsabb ellenfelénél akkor ugyan úgy hozzá jönnek a + támadások.
Három körönként használható egy ellenfél ellen. A sebzést negatívan módosítja, tehát a sebzések nem teljes értékűek. Minden ütés feleannyit sebez mint normál esetben. Tehát pl: 4-as sebzés akkor ez így jön ki 2+2+2. Így legjobb esetben a sebzés 6, rosszabbikban 2, a kettő között meg változatlan. Viszont a lábbal való támadás is úgy számít mintha a kézben lévő fegyver sebzett volna.

Előtörténet:

Teljesen átlagos anyagi körülmények között született. Teljesen átlagos családba. Úgy ahogy sokan mások középiskolás ként tengette minden napjait mielőtt a játékba lépett volna. Szerette a játékokat mivel mindig ott voltak, ha kalandozásra vágyott vagy csak ép ki akart szakadni a valóságból. Így hát játszott, elég sokat. Hol egyedül, hol a barátaival hol pedig idegenekkel. Az internet csodája...
Így hát nem meglepő, hogy mikor beharangozták az új játék a Sword Art Online megjelenését azonnal lecsapott rá. Már kora reggel ott állt az egyik sorban egy a témával foglalkozó üzletben. Rengetegen voltak a játékból viszont csak kevés... így azok, akik későn értek hiába vártak. A játék alig 30 perc alatt elfogyott. És neki még épp jutott...Nem sokk híja volt. Utána már csak pár ember kapott a játékból. Pech, de fene gondolta, hogy ilyen hamar elkel az összes. Még jó, hogy nem tudott aludni. A NerveGear-al nem kellet sokat foglalkoznia ugyanis már hónapokkal ezelőtt beszerezte és egyike volt azoknak, akik már rég óta vártak egy virtuális valóságon játszható szerepjátékra. A karakter készítése eltartott egy darabig, de megérte a ráfordított időt és energiát. a játék készen állt a kezdéshez. Így a Link Start parancskiadásával kezdetét vehette a játék.
Kasztjának a harcművész ágat választotta. Mivel valahogy közelebbinek érezte az általa nyújtott szabadságot. Kezdő fegyvernek pedig a Kezdő harci kesztyűt választotta. A játék egyenesen lenyűgözte. Habár hasonlóval még sose játszott, de örömmel vette tudomásul, hogy más játékok béli tapasztalatait itt is kamatoztatni tudja. Gyorsan és gond nélkül haladt... A szörnyekkel egészen más érzés volt így küzdeni. Szemtől szemben állni még egy vaddisznóval szemben is egészen más volt, mint a monitor előtt ülni és nyomogatni a gombokat. Az adrenalin pörgött az ereiben minden egyes alkalommal, mikor újra és újra összecsapott a mobokkal. Az idő telt, a játék haladt, izgalmas időtöltés volt. Aztán jött a sokk.... Mikor észrevette sehogy se tud kilépni. Aztán a kényszerített teleportálás… Elsőre meg magyarázatlannak tűnt. Aztán megnyugodott mikor eszébe jutott, hogy már nyílván ezerrel dolgoznak az Argus-nál a probléma megoldásán. Tévedet…. Kayaba Akihiko bejelentésének híre szintén sokk ként érte, és mint kiderült valamiért a rendszer később is engedte belépni, mint másokat. Először azt gondolta… illetve remélte, hogy ez az egész csak egy nagyon durva irányt vett megnyitó volt és nem komoly, de mint a jelenlegi helyzet is bizonyítja ez már a valóság. Mivel a rendszer később engedte fel utána a szerverre így ennek következtében komoly lemaradása van. ráadásul úgy, hogy azt észre se vette! Egyértelmű mit kell tennie. Mégse érzi magát késznek erre. A játék valamilyen úton pontosan lemásolta az arcot, így most oda a sokáig tervezett karakter, na persze most a kisebb gondja is nagyobb ennél. A játék be szkenerte az arcát, a magasságot meg valószínűleg az azt megelőző kariblárás útján találta ki. Elképesztő. Mi volt ezzel Kayaba Akihiko célja? Mért akart egy játékot valósággá tenni? Jó kérdések, válaszok sehol. Ideges volt és fáradt. De nem tehetett, mást sietni kell, ha ki akar jutni. Így futva indult ki a vadászmezőkre új préda után kutatva. Azzal a gondolattal, hogy jobb, ha elfelejti a mai napot és a feladatra koncentrál. Irány a 100. szint!


A hozzászólást Aidor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 13 2013, 17:57-kor.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 13 2013, 16:28

Ossu!

Az előtörid kérlek bővítsd ki legalább 500 szóra, a képességed pedig ebben a formában túl erős lesz, lévén akár háromszoros sebzést is okozhatsz, ha mindkét plusztámadásod betalál.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Vas. Okt. 13 2013, 17:59

Pótolva, módosítva, remélem így már jó lesz.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Cardinal Hétf. Okt. 14 2013, 15:30

Rendben van, elfogadom a pályázatot. Kapsz egy Kezdő *fegyvert* és ha szeretnél, újrapontozhatsz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Pént. Jan. 03 2014, 00:26

Hello

szeretném lecserélni a súlyemelés és az akrobatika jártasságom látásra és nyomkövetésre

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 07 2014, 00:36

Elfogadom a váltást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Vas. Jan. 12 2014, 22:23

Megpályáznám a 2. skillem:

Double attack:

A Csizmáim sarkán egy-egy fűrész fogas penge van és minden 4. körben az alap támadásom mellet támadhatok velük 2-őt. Minden csapás fele annyit sebez mint az erőm. Tehát a kettő együtt annyit mint 1 normális támadásom. Az ellenfelem dönti el talál-e vagy sem, vagy kockázásnál a kockától függ. Használható hárításra is ekkor a cél az ellenfelem fegyvere, ilyenkor sebzést nem okoz, de az ellenfelem támadása semlegesítődik. [csak közelharci, támadás, természetesen ha puszta kézzel támad logikusan sebződik ebben az esetben is]
Effekt: Zöld aura, láncfűrészhez hasonló hang a támadáskor.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Hétf. Jan. 13 2014, 17:55

Akkor skill újra...

Double attack:

A Csizmáim sarkán egy-egy fűrész fogas penge van és minden 4 körönként támadhatok velük 2-őt. Minden csapás fele annyit sebez mint az erőm. [+ a gyorsaságomból adódó esetleges +támadás] A csapások mindenképp találnak csak speciális esetekben nem [pl: pajzs kristály] Használható hárításra is ekkor a cél az ellenfelem fegyvere/támadása, ilyenkor sebzést nem okoz, de az ellenfelem támadása semlegesítődik.
Effekt: Zöld aura, flekszhez hasonló hang a támadáskor.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 14 2014, 01:23

Ossu!

Rendben, ha megírod hozzá a legalább 250 szavas hátérsztorit (vagy kijátszod valahol a játéktéren és belinkeled ide), akkor elfogadom Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Hétf. Jan. 20 2014, 11:21


_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Vas. Május 11 2014, 19:15

Újraszeretném pontozni a karakterem:
70 elosztható pontom van

Élet: 4 fegyver bónusz--- +16 pont=20 zeriossal ez 21 lesz +1=22

Fegyverkezelés: 6 bónusz ha leveszem a harmat gyűrűt ez: 0 +2 zeriossal=2 ha felveszem a csigamintás köpenyt akkor +8=10 + 11pont= 21+1=22

erő: 15 bónusz zeriossal+ 2=17 +4 pont= 21+1=22

kitartás: 6 bónusz-2 hősi köpeny levétele=4 +1 zerios=5 +16 pont= 21+1=22

gyorsaság= 9 bónusz+2 zeriosz= 11+ 10pont= 21+=22

spec.= 14 bónusz - 6 harmat gyűrű levétele= 8 +2 zerios= 10+ 11pont=21+1=22

pontok: 16+11+4+16+10+11=68 marad 2 elosztható pontom későbbre

//a számítások csak a magam ellenőrzésére vannak a beírandó pontokat félkövér betűvel szedtem//

//utólag jutott az eszembe, hogy az alap kezdő statokat is bele kell számolni, ez azt jelenti, hogy 5-vel kevesebb pontot kell szét osztanom ami azt jelenti, hogy 7 kimaradt pontom van, így utólag mindre rakok még +1-et. így 1 kimaradt pontom maradt//

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 12 2014, 13:27

Ossu!

Elfogadom, ezzel ellőtted a kasztváltással járó újrapontozási lehetőséged.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Szer. Júl. 23 2014, 12:45

Nem könnyű úgy meg csinálni egy karaktert ahogy akarjuk szóval megint nekifutok egy képesség váltásnak.

Combination Attackot cserélném erre:

Know-how - Hozzáértés


Kettővel több elsődleges jártasságom lehet viszont ugyanúgy ki kell fizetnem őket.

Double Attackot:

Pre-emptive strike - Megelőző csapás

Egy gyors teleportáló csapás ami a harc nulladik körében lehetséges. Magyarán abban a pillanatban, ahogy a harc elkezdődik Aidornak lehetősége van soron kívül először támadni [ez nem az ő körében van más cselekvést nem hajthat végre] sikeres képesség aktiválás esetén a csapás mindenképpen talál. Ha a képességet nem sikerül aktiválni akkor a támadás nem jön létre. Találat esetén az ellenfél az első körében nem támadhat. Nincs lehűlési idő ezt a képességet csak egy újabb harc kezdetén lehet ismét használni.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Aidor Vas. Júl. 27 2014, 23:44

Solvikban a fogadói szobámban üldögéltem, azon rágódva, hogy tényleg jó üzlet volt-e lecserélni a képességeimet.  Know-how és Pre-emptive strike érdekes képességek, viszont nem tudom, hogy jó ötlet volt-e.
A mai napon nosztalgiáztam és ez idő alatt az utam a 2. szintre Urbusba vezetett. Nosztalgikus volt a város látványa. Rég jártam itt utoljára. Miután végigjártam a régen általam sokat használt útvonalakat megnéztem a régi szállás helyemet. Csak kívülről mivel nem állt szándékomban ismét kivenni és amúgy is valaki más már kivette. A városban amúgy a nyüzsgő NPC-ken kívül nem volt sok élet, alig néhány játékost láttam csak. Persze a legtöbben túl vannak már ezen a szinten így ez érthető. Ezek után elhagytam a várost, egy darabig az úton haladtam majd letértem róla. Hosszú időn keresztül haladtam a magas fűben, de tudtam hová tartok. Segített az emlékezetem és a térképem. Hosszú és megpróbáló út volt. Rengeteg mobbal is össze futottam. Bár ezek már nem jelentettek kihívást, de elgondolkoztam rajta régen, hogy voltam erre képes? Átvergődni ezeken és órák hosszat bolyongani. Csodáltam magam miatta. Most is elég fárasztó, na persze már nem azért mert olyan nehéz lenne. Inkább azért mivel minden elesett mob helyére kettő másik áll a következő sarkon. Régen is ennyi volt? Bár egy csapással képes vagyok őket elintézni mégis fárasztó ahogy jönnek és jönnek. Egytől eggyik a halálba, vagy kitudja hova kerülnek az elbukott mobok lelkei.
Bár most is sokáig tartott, de megérkeztem. Egy kis faházikó, egy apró kerti tavacska, egy öregember és egy hatalmas szikla. Pont mint mikor először jártam itt. Oda mentem az öreg NPC-hez mire az felemelte a fejét és azt kérdezte.
-Szeretnél a tanítványom lenni? Igen, pont mint régen. Talán félévvel ezelőtt ugyan ezt a kérdést tette fel. Akkor aztán rá festett az arcomra néhány csíkot és azt mondta pusztítsam el pusztakézzel ezt a sziklát. Akkor napokig tartott. Vajon most meddig tartana? Akkor az arcomra festett néhány csíkot és azt mondta, hogy puszta kézzel zúzzam szét ezt az elpusztíthatatlanhoz közel álló tárgyat, de most nem ez történt. Helyette azt mondta:
-Emlékszem rád, tanítványom voltál, de már nincs mit tanítanom neked. Mondta és elfordította a tekintetét. Ezek után oda mentem a sziklához és megérintettem. Ökölbe szorítottam a másik kezem, összeszedtem minden erőm és megütöttem. Nem történt semmi. Kifújtam magam, majd újra és újra megütöttem, de a szikla csak állt ott masszívan tudomást se véve arról, hogy megütötték. Mintha csak gúnyolódna rajtam, rajtam aki már egyszer szét zúzta. Most is végül elfáradtam és lehuppantam a földre. Emlékszem régebben nagyon sokszor csináltam ezt mielőtt sikerült volna szétzúznom. Még jó, hogy nagyon lassan regenerálódik. Máskülönben tényleg elpusztíthatatlan lenne egy ember számára. Hátra pillantottam az öreg ember nem mozdult. Csak ült és pipázott továbbra is. Most nem célom elpusztítani ezt a tárgyat, azt hiszem itt az ideje távoznom. Elindultam vissza fele, de egy hang megállított.
-Hé fiú! Látom van benned elég eltökéltség a tanulás után, talán mégis van valami amit még taníthatok. Szólalt meg az öreg.
-Csak annyit kell tenned, hogy elmenj Urbusba és vissza, mindezt időre, ha képes vagy rá elárulom a végső titkom. Megpróbálod? És ekkor egy ablak jelent meg előttem, igen/nem. Rányomtam a pipára és egy időmérő jelent meg a szemem előtt jobb oldalon. Elkezdtem futni és még sokáig futottam. Végül az 5. próbálkozással sikerrel jártam.
Nem egészen az történt amire váltam, nem kaptam új képességet, inkább csak lecserélődtek. Régit újért. Pont mint régen. Az, hogy megérte-e még nem tudom.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Cardinal Szer. Júl. 30 2014, 20:14

Ossu!

Tetszetős pályázat, nagyon jól illik a világba, elfogadom a képességmódosításokat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aidor Empty Re: Aidor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.