Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chasing Cloudy [Magánküldetés]

4 posters

Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Yuuki Asuna Hétf. Szept. 07 2015, 20:35

Résztvevő: Jay
Típus: kalandozó
Határidő: nincs


Chasing Cloudy [Magánküldetés] Piq_46946_400x400





Hogy hogyan, hogy nem, de valahogyan tudomásodra jutott egy nagy jutalommal kecsegtető ajánlat. Talán egy fogadóban találtad meg a felhívást, vagy éppen a céhed hirdetőfalán. Ami viszont inkább lényeges, hogy egy Hawklight nevű NPC-t kell keresned ezen a napon Solvikban.
Solvik kis csendes falu, amit minden oldalról erdő vesz körül. A környező települések legnagyobbika, de talán jártál is már itt. A faluban sohasem volt jellemző a játékosok tömege - egészen ez idáig. Legalább egy tucat másik, valószínűleg szóló játékost látsz, akik mind ebbe a faluba érkeztek. Ha visszaemlékszel a küldetés leírására, akkor pontosan ez állt benne.

"Hawklight a falu közepén lakik, egy nagy, kék házban. Nem lehet összetéveszteni."

Igen ám, de akad egy kis bibi. A falu közepén minden ház kék. Láthatóan a többi JK-nak is meggyűlik ezzel a baja. Tanácstalanul álldogálnak, a bátrabbak pedig random, véletlenszerűen kiválasztott házakba kopogtatnak be. Vajon melyikben lakhat Hawklight? Siess, ha magadénak szeretnéd ezt a küldetést, a végén még elhappolják előled. Rolling Eyes
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Jay Szer. Szept. 09 2015, 01:12

Hát, ez a nap se úgy indult, ahogy a többi, vagy ahogy terveztem. Utóbbi időkben nem nagyon tudtam aludni valamiért, folyton csak felébredtem éjszakánként. Talán a legutóbbi biztonságiőrös küldi miatt, vagy nem tudom, de egy biztos: egyre inkább álmatlanok voltak ezek az éjszakák. Még szinte fel sem kelt a nap, de én már kiléptem a céhház ajtaján. Persze bent Chan még kapott egy búcsúpuszit a fejére, hogy: "Estefele jövök". Mindig szeretem megmondani, hogy hova megyek, leglábbis, ha béke van.
Mindenesetre, miután a rossz gondolatokat kiűztem a fejemből és a jókat beletuszkoltam az agyamba, arra gondoltam, jó lenne enni egy kis kókuszroládot. Nosza, fel is álltam kedvenc szökőkutamtól, majd betértem a közeli cukrázdába. Vagyis tertem volna, mert még nem volt nyitva. No, semmi gond, akkor egy pohár italka is segíthet, no persze csak mértékkel. Egy kis ízesített sörike, na az jólesik most, jó hideg.
Miközben kortyolgatom italomat, a csapos felhívja a figyelmemet a felvehető küldetésre a falon. No persze, NPC, ez a dolga. De semmi gond, szépen odablattyogok, és megnézem. Védd meg ezt, hozd vissza azt, ölj meg 30 karfast, aztán hozd el az agyarukat...a szokásosak. De még mielőtt elvonultam volna, észrevettem egy érdekesnek tűnő küldit: nagy jutalmat ígérnek benne. No, ilyen, mint engem biztosan nem izgat különösebben, de egye fene, úgy sincs semmi dolgom ma, hát legyen. Fel is vettem a küldetést, melyben először egy Hawklight nevű NPC-t kell keressek ma, Solvikban.
Szép erdős terület, bár pont a legutóbbi küldetésem az, ami miatt nem akartam ide jönni. Igaz, csendes, békeszerető népek lakják, és nem elsősorban az egyik legbiztonságosabb hely talán: itt a piros indikátoros emberkéknek nem ildomos belépni, mert az NJK-k megtámadják őket. L'oreal.
Emlékeimet félre téve baktattam a faluban, nem kevés JK-van körülvéve, ugyanis nem egyedül én jöttem erre a küldetésre. Great. F****g great.
Szóval. Falu közepe, nagy kék ház. Nem lehet összetéveszteni.
Hmm.
Nos, a többi szinten lévő házikához képest tényleg nem lehet összetéveszteni.
NA DE ITT AZ ÖSSZES HÁZ ZŐD!! VAGYIS KÉK!! Very Happy
Na, akkor a legeslegközépső házat megpróbálom betájolni, és be is kopogtatok oda. Ha sikertelen vagyok, akkor kicsit hangosabban elszólom magam:
-Hawklight-bóklájt gyere ki, kellesz Jay-nek ideki! Very Happy
És ha nem jön ki, na, akkor én is randomra kopogtatom a körülötte lévő házakat, persze, jól körülnézve. Akár az égre és a földre is.
Mert lehet zöld az ég, és lehet kék a fű, nekem mindegy, csak jöjjön ki Hawklight Very Happy
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_bal1239/1300Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Szept. 09 2015, 11:05

Pontosan. A falu közepe. Rengeteg kék ház. Hogy melyik lehet a legközépső, arra csak tipped lehet, mindenesetre nem te vagy az egyetlen, aki azzal a házzal próbálkozott. Az első háznál, ahol próbálkozol, már nyílik is az emeleti ablak, hogy egy asszony lekiabáljon neked: te nem ezt a kék házat keresed.
Azonban nem adod fel! Nem téveszted el nagyon, kiáltásod pedig éppen elég ahhoz, hogy meghallja hangodat az, akit fel kell kutatnod. Az egyik szomszédos ház ajtaja csapódik ki, majd egy könnyű bőrvértet viselő, őszes hajú, szigorú arcú férfi lép ki onnan. Körbenéz a sok rakás játékoson, akik mind őt keresték. Egyedül neked volt csak annyi eszed, hogy elkiáltsd a nevét, hátha meghallja.
Mégis, az, hogy téged bíz meg a feladattal, talán inkább a szerencsédnek köszönhető. A hozzá legközelebb álló játékost végigméri, majd valami csúnyát mormol szúrós borostával keretezett ajkai közül. Jégkék szín szeme csúnyán pillant a következőre, majd megcsóválja a fejét. Nem, ő nem kell neki.
Ezután vesz téged észre. Hogy miért éppen nálad állapodik meg, azt nem igazán tudod kitalálni, sejtelmed sincs róla. Megemeli állát, amitől csak még magasabbnak tűnik, végül pedig felharsan erőteljes hangja.
- Na gyere, fiam! Te, ott, te jó leszel! Feladatom van számodra. – ritka az, ha egy játékbeli NPC ehhez hasonlóan viselkedik. Talán kiérzed stílusából, hogy nem tűr ellentmondás.
- Többieknek takarodó! Tűnjetek a szemem elől. – meg az is ritka, ha így beszélnek a játékosokkal. Mik vannak. Rolling Eyes
Ha úgy döntesz, követed, akkor a házába léphetsz. A kék ház a környékbeliek legnagyobbika, ha a közeli templomot nem számítod bele. Nem is csoda – egy ilyen megtermett minióriás NPC-nek kell ám a hely.
Int neked, hogy kerülj beljebb. A szerényen berendezett házban a lépcső felé vezet, az emeletre jutva pedig végigmasíroztok a nappalin, onnan pedig a teraszra vezet. Talán innen nézte végig, hogyan keresik meg őt a játékosok. Akik nem elég jók ahhoz, hogy egy ilyen egyszerű feladattal elboldoguljanak, mégis hogyan tudnák elvégezni az ő küldetését?
- Na, fiam, gratulálok. – az erkély korlátjának támaszkodik, hogy végignézze, hogyan teleportálnak el a hoppon maradt játékosok. Az egyiküknek lekiabál egy „hallottam ám!”-ot, végül visszapillant rád.
- Nagyon fontos dolgot bízok rád. Különben megcsinálnám én magam, de nem hagyhatom el Solvikot. Hogy a pofátlan mindenit neki. – na de mi, vagy ki is lehet ilyen pofátlan? Azt majd mindjárt megtudod.
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Jay Pént. Szept. 25 2015, 20:30

Nahát, nahát, nahát. A falu közepét megtalálni talán nem is olyan nehéz...ööö...könnyű, mint ahogy azt elsőnek képzeltem. Mivel helikopáter nincsen itten a játékban, ezé' muszáj volt kiabálnom, meg csápolnom, meg kopogtatnom jobbra-balra-középre-fel-le-hellókína-mindenfele.
De nem adom fel! Még nem veszíthetek! Még nem! Én küldizni akaroooook!
Na, ki is jön hamarost egy öreghajú őszember, mármint egy őszhajú öregember, aki talán nem is olyan öreg.
Először jól körbenéz a birkák között, mint a pajkos pásztos, aki már rég nem volt otthon. De hála égnek a szeme nem ezt türközi Very Happy
Inkább dühös és morcosnak tűnik, mintsem kedvesnek. Biztos van mondjuk rá oka.
Aztán kiválaszt engem a birkák közül, mint fekete bárány, követem is. Feladata van hát számomra, ami hízelgő a számomra. Na de várjunk. Tuti hogy ez egy NPC? Elküld mindenkit, pedig elvileg többen is felvehetnek egy-egy küldetést, még akkor is, hogyha az solo küldetés. Érdekes.
Természetesen követem a falu közepén lévő házába. Meg is jegyzem magamnak, hogy melyik az, hogy később vissza tudjak könnyedén találni. A mérete miatt mondjuk nem lesz nehéz.
Ahogy lépkedek egyre beljebb, alaposan körbetekintek, ahogy azt nem illendő, bár túl sok látnivaló nincs idebent se.
Konyha, lépcső, nappali, terasz, fák, gratuláció, köszönöm szépen, fontos dolog rámbízása, nem mehet el Solvikból, po......hö? Hogyhogy egy NPC egyáltalán el akarja hagyni a kijelölt helyét?
-Már ne haragudjon, de hogy érti ezt, hogy nem hagyhatja el Solvikot? Bocsássa meg a kérdést, de maga valódi játékos, vagy pedig NPC?
Azért szeretném tudni, hogy játékos adja-e a küldetést. Már ha ilyen létezik egyáltalán. Ugyanis nem lehetetlen, hogy megtámadjanak küldetés közben.
Mindenesetre meghallgatom a küldetést, és várom az utasítást. Szerencsére passzív képességem jelezni fog, ha bármi veszély leselkedik rám.

/Bocsánat a késésért, de kiment a fejemből teljesen a dolog, nem is vettem észre az új kört ^^;/
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_bal1239/1300Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Yuuki Asuna Pént. Okt. 02 2015, 09:26

A figura, aki egészen az erkélyéig tessékelt téged, összevonja sűrű, ősz szemöldökét, amitől az arca csak még morcosabbnak tűnik, mint amúgy. Mintha nem igazán tudná mire vélni kérdésedet.
- Enn-pé-cé? Mégis mi a búbánat az az ennpécé? – kérdezi tőled. Nem elég, hogy egy ilyen eget rengető – szó szerint – problémával áll szemben, amit nem ér rá önmaga megoldani, de ilyen hülyeségeket is kérdeznek tőle. Hát persze, hogy kalandor! Legalábbis, ő mindenképpen így hivatkozik magára. Még akkor is, ha a feje felett lebegő indikátor egyértelműen NJK-ra utal. Rolling Eyes
- Azért nem hagyhatom el Solvikot, mert valakinek vigyáznia kell a helyiekre, ha valami baj történne. Rossz ómen ez, én mondom. – belső zsebéből elővesz egy pipát, és elkezdi megtömni pipadohánnyal. Némi hatásszünet után meggyújtja a pipát, fejét pedig az ég felé emeli. Ha meg már a rossz ómeneknél tartunk, végre közli veled, hogy mi is ez a nagy problémája.
- Mi itt Solvikban rendszerető emberek vagyunk. Hajdanán, ifjú koromban sokat tettem azért, hogy ne essen a falu a káosz és a sötétség fattyainak kezébe. Mindenhonnan ellenségek vesznek körbe minket. MINDENHONNAN! – kicsit indulatosan fejezi be mondatát. Mélyet szív a pipából, majd egy gyors füsteregetés után folytatja.
- Azóta a gyilkosok már be sem merik tenni a lábukat. Hála nekem. Erre pedig ma reggel felkelek, és itt van ez. – mutatóujjával az ég felé mutat, ahol a következőt veszed észre. Gyönyörű, azúrkék szín, kedves bárányfelhők, kivéve az egyik helyen. Talán láttál már grafikai hibákat a játékban. Nos, ez is olyan… csak ez kicsit más, mint a többi. Azon a helyen, ahova Hawklight mutat, sötét pixelrengeteg jelzi, hogy valami hiányzik.
- Megszökött a nyomorultja! Fogta magát, és lelépett kalandozni. Ez pedig nagyon nincs így jól. – újra beleszív a pipájába, tekintetét a hiányzó felhő helyére függesztve.
- Nagyon fontos, hogy megtaláld. Annak a felhőnek meg kell lennie. Valahol a szinten kell lennie, de bárhol lehet. Keresd meg Cloudyt, és rakd vissza a helyére. – a küldetés adott, az információk pedig megjelennek a panelodon is. Bár nem biztos, hogy érted, miért olyan eget rengető probléma ez. De ha Hawklight ezt mondja, biztos igaza van.
Chasing Cloudy [Magánküldetés] 2quumoy
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Jay Szomb. Okt. 03 2015, 18:27

Na, azért lökdösődni nem kell, gondolom magamban, bár még nem ért hozzám, de hát akkor is, ha ledobna innen az erkélyről, simán szörnyethalnék, merthogy...na várjunk csak! Hisz ez csak két emelet körül lehet. Innen még simán túlélem! Kivéve, ha gerincre érkezek.
Segond, poroböléma félöretéve, de ez nagyonhülye. Vagy is inkább én vagyok nagyonhülye, mert hogy ez itt egy ennpécé. Az bizony, mert a feje felett egyértelműen ott a jel, csak eddig nem vettem észre, és szerintem most sem fogom. Az a tény, hogy felháborodva válaszolt a kedves kalandor 'úr', biztosít abban, hogy tényleg egy NJK-val van dolgom. Na, akkor viszont különösebben nem kell jópofizni, mert csak nem múlik semmi sem azon, hogy hogy viselkedek vele.
-Rendben, eget rengető problémája van.- majd felnézek az égre.
Hát, ez valóban eget-rengető, mert hogy nincs ott egy felhő, ami viszont így megrengeti ezt a szép tájképet. Az a nagy feketeség ott nem épp a legszebb dolog, amit valaha láttam. Majdnem ilyesmi volt anno is az égen, amikor Kayaba bejelentette, hogy ez egy élet-halál játék. Csak abból még vér is folyt, meg minden. Ebből viszont nem folyik semmi sem, még csak víz sem, tehát ki lehet azt a tényt zárni, hogy ez egy felhő. Körbenéztem, hátha látom az eső helyét, de sajna nem, pedig az ott fent az egy felhőnek a helye lenne. Logikám kikezdhetetlen!
A szemem viszont egyáltalán nem az, a pipadohánya pedig erőteljesen csípi azt. Köhögve arrébmegyek, mert hogy fúderühellemafüstöt. De ha már ő megcsípett, akkor egy kicsit én is megcsípkedem.
-Értem én, hogy fontos, de nem tudna esetleg egy kicsit pontosabb leírást adni a felhő-barátjáról? Nagyobb-e, mint a feketeség, vagy kisebb? Vagy pontosan ugyanakkora? Hány kis púpja van? Kékesfehér, vagy jégfehér? Esetleg viharszürke? Esik belőle valami? Ha igen, akkor az iható? Vagy előbb érdemes felforralni? Egyáltalán hány éves az a felhő? Bárány, vagy még csak barika? Ha barika, akkor az elég arika? Arika. Hmm. Akkor lehet, hogy tudja, ki az a Rika. Ha Rika ismeri őt, akkor el kell menni az IKeA-ba. A dátum pedig huszadika. Az. Az Ikeában meg vannak húsgombócok, a húsgombócok meg marhából vannak. A marha füvet eszik, viszont ahhoz, hogy fű nőjön, ahhoz eső kell. Az esőhöz meg felhő!!! NEM LESZ TÖBB HÚSGOMBÓC CLOUDY NÉLKÜL!!!! ÚRISN!!!

Szó mi szó, keresnem kell egy felhőt itt a szinten. Megpróbálok neki P.Ü-t írni, Cloudy névre. Vagy megkeresni valahogy. Mindenesetre, még megvárom az NJK válaszát, aztán pedig cic-cic-felhőcske mondókával elindulok arra, amerre sejtem a felhőt, már ha adott bármi leírást is róla, merre lehet. Very Happy
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_bal1239/1300Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Okt. 07 2015, 09:24

Úgy bizony. A probléma jóval rosszabb, mint azt egy sima, mezei játékos gondolná. Nincs felhő, nincs húsgombóc. Senki sem szeretne olyan Aincradban élni, ahol nincs húsgombóc. Borzalmas lenne, nem igaz?
Talán emiatt csinál ekkora patáliát az eltűnt felhőből Hawklight is. De még inkább valószínű, hogy egyszerűen csak szereti a rendet. Így, hogy volt alkalmad végigmasírozni a házikójában, nem lenne meglepő, lévén itt a többi házikónál is nagyobb rend és tisztaság van. Minden, aminek szimmetrikusnak kell lennie, az szimmetrikus is. Például az, ahogyan a székek állnak, az asztalhoz képest. Sőt, az erkélyen található virágcserepekben a növények szirmai is jobban tökéletesek, mint máshol Aincradban.
- Pontosan. – bólint egyet zseniális levezetésedre. - Nincs Cloudy, nincs húsgombóc. – elszívja aztán pipája maradékát. Elvégre feltettél még neki néhány kérdést, amit szeretne megválaszolni. Komolyan veszi ezt a komolytalannak tűnő problémát, így hát minden felkészítést megad, amire csak szükséged lehet kalandod során.
- Pontosan akkora, hogy belefér. Picike még, gyerek, csak egy hetes lehet. Van neki két gombszeme, és szája, de azzal vigyázz, mert alattomos kis dög. Inkább jégfehér, mivel hogy az a kedvenc tréfája. És bárány. Természetesen bárány. – megválaszolja az összes kérdésedet, ezután elrakja pipáját, és kikísér a házából, le az emeletről, ki, Solvik főterére.
- Sok sikert, kalandozó! Sok múlik rajtad. Solvik jövője nyugszik válladon. – ezzel utadnak ereszt, ő ugyanis megindul valamerre, hogy neki fontos dolga van. Nem is számít, hogy mi. Robosztus alakját csak futólépésekkel tudnád követni, így ha követni akarod, már a második sarkon elvesztenéd nyomát.
Megpróbálsz üzenetet írni Cloudy névre, azonban az üzenet küldése sikertelen. Nem ismer a rendszer ilyen nevű játékost. Így csak a szerencsédben bízhatsz igazán. Nyomkövetés jártasságod nincs, így sajna ez is bukta sajna. A szint pedig elég nagy, rengeteg fával.
Amit biztosan tudsz a szintről, hogy nem éppen a legnépszerűbb a játékosok számára. Elenyésző elkapható vad, közepes nehézségű, kevés exp-t adó mobok, és csupán egyetlen település. Valamiért a legtöbb játékos kerüli, ugyanis mindenki azt mondja, hogy nincs itt semmi.
A falu a szint közepén helyezkedik el, körbe pedig mindenfelé erdő veszi körül. A négy égtáj irányába egy-egy ösvény vezet kifelé – az ösvények maguk pedig biztonságos zónának számítanak. Igazából talán ötleted sincs, hogy melyik irányba indulj. Viszont valamerre talán mégis el kéne. Persze dönthetsz úgyis, hogy még a faluban maradsz, hátha szerzel információt. Bár nem lehetsz biztos benne, hogy van-e értelme.

//Segédlet, avagy hogyan tovább:

A mese második szakaszába értél. Tehát kapsz egy segédletet, hogy hogyan lesz tovább. :3

Ha úgy döntesz, hogy mész az erdőbe, akkor válassz egy utat, és arra indulj. Emellett dobj nekem kettő darab 10-es kockával. :3 Ez a százas kockát helyettesíti ebben a játékban (1 és 100 között ugye bármi kijöhet).

• Minden mesélésem előtt mondani fogok egy random számot 1 és 100 között. Ez jelenti azt, hogy hány százalék esélyed van arra, hogy biztosan nyomot találj. Neked az a feladatod, hogy minél kisebbet dobj. Például ha azt mondom, hogy 40% esélyed van nyomra lelni akkor 40 alá kell dobnod (a 40 még sikernek számít, a 41 már nem).
• Ha sikerül a dobás, akkor kapsz egy nyomot, útirányt, hogy merre menj.
• Ha nem sikerül, akkor értelemszerűen nincs nyom. Mese nélkül viszont nem maradsz, ne félj, kapsz lereagálnivalót így is. :3
• Mindig van 2% esélyed, hogy azonnal megtaláld. Ha 1-est vagy 100-ast dobsz, akkor insta megvan. Persze nem muszáj szigorúan ezeket megdobni ahhoz, hogy megtaláld Cloudy-t. A többi már mesélés alatt derül ki.
• A nyomra bukkanás esélyét több dolog befolyásolja, pl a környezeti hatások, az éppen hasznos jártasságaid, egyedi ötleteid, etc. Tehát ennek arányában nőhet vagy csökkenhet az esélye annak, hogy nyomra lelsz.

Remélem, minden érthető. Tehát, hajrá. :3 //


Nyomra bukkanás esélye:
25%
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Jay Csüt. Okt. 08 2015, 00:27

Ez már tényleg komoly probléma, mert ha nincs húsgombóc, akkor a svédek teljesen ki fognak akadni. Svédországra pedig szükség van, mert onnan jön az Ikea. Meg a rénszarvasok egy része. Mondjuk, ott még a rénszarvasok nemes részét is hajlandóak szárítva a mozikban csemegeként fogyasztani, úgyhogy nem is olyan túlságosan nagy baj ez. Hmm.
Mindenesetre, kaptam végre leírást arról, hogy hogy néz ki, az a kis Cloudy. Tök ari lehet, hogy két szeme van, meg szája, amire vigyázni kell. Kedvenc tréfája meg, hogy jégfehér lesz. Hmm.
Mindenesetre, amikor kifele tartok a házból, egyre valóban rájövök: ez az NPC rosszabb, mint egy OCD-ben szenvedő magányos ember. Még Kid sem ennyire szimmetrikusimádó, mint ez a Hawlight. Ki tudja, lehet, hogy a Halálnak van egy másik fia? Very Happy
A sikerkívánatot elfogadom, az üzenetem Cloudy-nak pedig sokat nem ér, talán még annyit sem.
Na, akkor most ideje elgondolni, hogy mégis mi a csudát csináljunk. Mert az tuti, hogy kell a húsgombóc a hősöknek. Hősgombóc? Very Happy
Tehát. Egy rohadt nagy szint, tele erdővel. Négy lehetséges ösvény, és én egyiket sem ismerem.
Megpróbálok megint néhány házba bekopogtatni a környéken, hátha látta valaki a közelben a kis felhőcskét. Ha igen, elindulok abba az irányba, amelyikbe mondták. Ha nem, akkor szépen fogom magam, és elindulok az északi irányba. Szemem átfürkészi az erdőt, minden kis pocsolyát megnézek, hátha felhő volt egykoron, a ködös részekbe is benézek, hátha oda bújt el. Ha van tó, akkor annak lemegyek a mélyére, hátha ott bújt el. De a pocsolyákra külön figyelek. Mondjuk minden pocsolya felhő volt még kiskorában. Kivéve azokat, akik már alapból ott voltak. Merthogy azok alulról jöttek. Ja!
Szó mi szó, ha nincs NPC, vagy játékos, aki megmondaná, merre látták legutóbb, szimplán észak felé megyek.
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_bal1239/1300Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 08 2015, 00:27

The member 'Jay' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
Chasing Cloudy [Magánküldetés] 4670871527_8e9849cba4_s Chasing Cloudy [Magánküldetés] 4671496912_0dbd055c75_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Yuuki Asuna Pént. Nov. 20 2015, 15:11

Ha megmondod, Aincradban hol találsz IKEA-t, megajándékozlak egy Csináld Magad szekrénysorral a küldi végén. Rolling Eyes Na de a húsgombóc komoly probléma, szóval valamit tenni kell, különben itt a világvége. Az pedig senkinek sem jó. Mégis ki akarna egy organikus ételekkel ellátott, vegán világban élni?
Megindulsz az erdő közepén lévő faluból egy tetszőleges irányba, azonban jó néhány perc beletelik, mire ráeszmélsz, itt bizony nincs semmi, ami felhőre utalna. Talán még nem késő visszafordulni, mondhatnád magadnak. Így aztán sétálsz, mész, mendegélsz, minden tiszta üres, és aztán egyszer csak lajhár!
No. Seriously.
Hogy mit keres a játékosok által már kitaposott ösvényen egy bébilajhár? Na, az jó kérdés. Annyit látsz csak, már ha véletlenségből nem lépsz rá, hogy egy pici, tenyeredbe beleférő állatka fekszik keresztben, és szorongat egy falevelet. Nem tűnik úgy, mintha megsérült volna, igaz, a sebek Aincradban nem igazán léteznek.
Foglalkozol hát a kis lajhárral, vagy kutatsz tovább?
Nyomra bukkanás esélye:
37%
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 16 2016, 16:33

Jay?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_bal0/0Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Jay Vas. Jan. 31 2016, 12:57

Jay úgy èrzi, tartozik egy bocsánatkèrèssel Asuna felè, ès szeretnèm záratni a küldetèst....nagyon nem megy ez nekem.
Bocsánat mindenkitől, akinek az idejèt vesztegettem.
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_bal1239/1300Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Yuuki Asuna Hétf. Feb. 01 2016, 15:11

Sajnálom, hogy így döntöttél, nekem szimpatikus volt Jay.karaktere. De a te.döntésed persze. :3

Kérek tehát Kleintől egy zárást. Smile
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 20 2016, 13:43

Lezárom a küldetést, Jay jutalma 20 exp és 30 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_bal0/0Chasing Cloudy [Magánküldetés] Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Chasing Cloudy [Magánküldetés] Empty Re: Chasing Cloudy [Magánküldetés]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.