Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Take it Easy

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Silica Hétf. Szept. 07 2015, 19:17

Take it Easy

A Főtéren, az egyik tábla mellett egy hangos porondmester hirdeti a kihagyhatatlant.

[Küldetés] Take it Easy 2zg4t8g

-Na kéééérem! Achtung, achtung figyeleeem! Úúúj küldetés! Szenzáááációs ajánlat! Mindenkit váááárunk! Jőőőjenek és láááássák! Küldetés for dummies! Keress sok pénzt egyszerűen! Olyan izgalmas, hogy mindenki meglássa! Jöjjenek, jöjjenek!

És ha jöttök, akkor kezetekbe is nyom egy cetlit, ami felugrasztja a küldetésablakot, na meg egy koordinátát, ahova el kellene mennetek másnap. Tessenek felvenni a küldi, és megközelíteni a helyszínt, ami a Kezdetek Erdejének egy tisztása.

Résztvevők: Saya, Nezumi, Hikaru és még két ember, aki ír az első körben.

Szigorú határidő: szept. 20.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Kiwi Hétf. Szept. 14 2015, 09:46

Az elmúlt pár hét, pár hét nem telt mással számára mintsem hogy megszokja az új környezetét, és önmagát ebben a régimódi mégis újszerű világban. Nehéz dolga volt, az npc ami rálelt amikor „felébredt” sokat segített neki, elmagyarázta hogy elmehet kiképzőhöz, vagy hogy miként tud harcolni másokkal, küldetéseket vállalni meg ilyen apróságok. Vagyis számotokra ez apróság, neki mindez hirtelen zúdult a fejére és örült, hogy ha nagy vonalakban meg tudta jegyezni a lényeget. Időközben kezdte felélni a kezdeti tőkét, amit kezdéskor kapott, így úgy volt vele hogy ideje lesz kezdeni magával valamit, csupán egy gond volt… még mindig…
~ A petem nem akar magához térni… még mindig csak a tojásban gubbaszt… vajon jól van? Ez ugye normális?... ~ És hasonló kérdések, aggodalmaskodások foglalkoztatták az elmúlt napokban. Arról nem is beszélve hogy  a kinti tárgyak, a fülhallgatója, a számítógépe… vagy csupán a gépjárművek jellegzetes füst szaga mennyire hiányzott neki. Hogy az öccseit miért nem említem meg? Egyszerű. Mert őket látja nem egy járókelőben, sokszor kapja fel a fejét szimplán ha csak elmennek mellette hogy:
~ A megszólalásig hasonlít…~ Kicsit ijesztőnek is vélte, de ismerte ezt az érzést hisz amikor kollégista lett akkor is látta a városban szerte-szét szórva testvérei hasonmásait… Tudta hogy mindez csupán az erős hiányérzet miatt van, és azt is hogy idővel enyhülni fog… majd észbe kapott hogy ő nem hagyja enyhülni ezt az érzést… azzal elárulná őket… Gyakran gondolt haza hogy vajon ott mi történhet most? Hogy vajon még látogatják-e? Vagy hogy hiányzik-e nekik otthon… És hasonló egyszerű kérdések…. egyszerű de fontos kérdések. Hogy vajon a legidősebb öccsének a két év alatt lett-e barátnője? Vajon már megesett neki az a bizonyos dolog? Vagy hogy rászokott-e az italra, a cigire?... Remélte hogy sikeresen tovább tudott tanulni… Aprócska gondolatok ezek, mégis egy pillanat alatt képes lefárasztani az embert, így történt ez vele is…

Majdnem nekiment egy emberkének, hisz fel sem tűnt neki a tömegcsoportosulás amibe szinte belesétált. Meghallotta azt  a furcsa akcentussal beszélő emberkét, és gondolta hogy ott történhet valami. Az igazat megvallva, erős porondmester megjelenése volt, még ostor is akadt a kezébe, ami az igazat megvallva nem volt számára túl bíztató, de tudta hogy munkát kell vállalnia. Nem állt túl közel, de azért kicsit közelebb lépett hogy jó érthesse mindazt amit mondani kíván a játék mester.
- Nekem lenne előtte pár kérdésem. – Szögezte le kissé bizonytalanul, de mégis határozottan a porondmesternek.
- Érdekelnének a feltételek, kritériumok…- Kezdett bele, majd ha nem értette vagy ha nem válaszolt rá úgy ahogy az Kiwinek elfogadható lenne, ez esetben…
- Én még csak egyes szintű vagyok, és petem sincs. Szóval érdekelne hogy mennyire biztonságos ez a küldetés, hogy mennyien lennénk, és hogy lényegében mit is lenne a feladatunk. Ha harcolni is kell, akkor nem tudom elfogadni...– Tárgyilagos, és hivatalos volt a maga módján. Nem tudott közvetlen lenni a teljesen idegenekkel, főleg nem olyanokkal akinek dolgozni fog. Fontos az első benyomás. Persze sok gond, lehetőség és túlbonyolított gondolat futott át a lány fejében, leginkább az aggasztotta hogy rá kell akaszkodnia valakire, nem szeretne kolonc lenni… ez esetben keres másik munkát.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Miu Hétf. Szept. 14 2015, 11:21

Mostanság eléggé elkerülnek engem az események vagy az is lehet, hogy én kerülöm el őket. <.< Mindenesetre elég nagy az unalom mostanság. Mindenki elveszett valahol, még én is és csak porosodni kezdett itt minden ebben a játékban. Bár lehet, hogy eddig is voltak akiknél zajlott az élet, de biztos nem ott amerre én jártam-keltem mostanság. Amióta csak tudok, mindig a magasabb szinteket járom, egész addig a határig, amíg a szintem enged. Viszont sehol semmi érdekes és egyes helyeket még csak meg sem tudok nézni, mióta egy-két szintet bevettek ezek a koboldok. Alig maradt néhány szint csak, amin barangolhatok szabadon. Hirtelen összeszűkült a világ és ez kissé idegesítő a számomra, meg az is, hogy a legtöbben jól elvannak, mint a befőtt. Bár igaz is a nagyobb szintűek minek is foglalkozzanak a kisebb szintekkel, mikor most nyitottak meg két újabb szintet is. Lehet, hogy akkor engem is kevésbé érdekelne a dolog... Rolling Eyes De mindenesetre én se pattoghatok igazán, hisz én se teszek semmit az ügy érdekében és nme is én akarok az a személy lenni, aki elkezd toborozni egy szint visszaszerzésének ügyében. Ha netán valaki már csapatot akar szervezni oda, akkor az elsők között jelentkeznék. De az, hogy én legyek a nagyokos aki elpesztrál egy random személyekből összeverődött csapatot, az valahogy nem vonzz. Bár ha továbbra sem akarnak változni az állapotok, akkor lehet muszáj lesz nekem kilépni a fényre és hírtelen szónoklásba és szervezkedésbe kezdeni. De az ilyesmihez még kissé összekéne kapnom magam, hisz biztos nem véltelenül buktak el ilyen sok szinten. >.>  

A kavargó gondolataimból a hirtelen fülemet megcsapó hangos kiabálás szakított ki és hozott vissza az élők közé. Felkaptam a tekintetem és a kiabálás irányába vezettem a tekintetem. Egy porondmester adta elő magát és egy szenzációs és új küldetésről harsog. Közelebb léptem, de még egyelőre tisztes távból figyelek csak. Mi ez a sok pénzes ajánlat. Mostanság elég sok ilyen küldibe ütközőm. Bár én sem vagyok tele arannyal, viszont azok a küldetések izgatnak igazán, amik gyorsan és könnyen szerezhető vagyont ígérnek. Időközben megjelenik még valaki, aki már érdeklődik is a feladat után. Még közelebb léptem, hogy elcsíphessem az infó morzsákat, de ezzel sikerült elég közel mennem ahhoz, hogy az npc az én kezembe is belenyomja a cetlijét és már fel is ugrott előttem a küldetés ablak, és ha már így alakult, akkor már el is fogadtam, aztán az elem kerülő koordinátákat tanulmányoztam.  
-Egy idomár pet nélkül? - ugrott fel a tekintetem a mellettem álló lányra, hisz csak megütötte a fülem ez az apró kis részlet, a többi meg nem volt olyan érdekes, csak szokásos kérdések egy küldetés elején - Egyébként én Miu vagyok, örvendek. :3 - mutatkozom be, ha lepillant rám a kollegina -  Amúgy a létszám attól fog függeni, hogy hányan jönnek ide az npc-hez. A harcok miatt pedig nem túlzottan aggódnék, az első szinten nem nehezek és itt egyébként is elég mókás és érdekes küldetések vannak mostanság. A legutóbb mikor ezen a szinten vettem fel küldetés, macskává változtam és aztán lehetett nyomozni azután, hogy miképp is lehet visszaváltozni.  Persze nem volt teljesen zökkenő mentes a dolog, de veszélyesnek és nehéznek sem mondanám a dolgot. Bár akkor kissé kellemetlen volt az egész, de így visszagondolva már mókás. :3
Már meg is indult a csacsogóm és most elég nehéz is lesz lelőni engem. Nagyon rám kell mordulni, ahhoz, hogy elhallgassak majd.  
-Megvárhatjuk azt is még az npc válaszol neked vagy hogy érkezzenek még néhányan. De részemről akár indulhatunk is. A hely ahova menni kell nem veszélyekkel teli, a vadászat az egyik hobbim a felfedező túrák mellet és az itt környező vidéket már elég jól feltérképeztem. :3
Egyedül nincs kedvem elindulni, de a várakozáshoz sincs kedvem, így muszáj felbíztatnom a mellettem álló zöldikét, hogy induljunk el. De ez nem is egyenlő azzal, hogy hazudnék. Tényleg nincs mitől tartani, ha kisebb lenne a szintem is ezt mondanám, hisz mikor én voltam kezdő, még bujkáltam is az erdőkben és elég gyakran ott is éjszakáztam. Mindenesetre, amint mozgolódás lesz, esetleg érkezik még valaki, aki elindúlna a koordináták felé, akkor én is elindulok a tisztás felé. 
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Saya Hétf. Szept. 14 2015, 12:25

~Zajos...~
Ez volt a Hugi legfőbb reakciója a porondmesterre már akkor, mikor messze jártunk tőle, én pedig normálisan egyébként mentem volna tovább, mert nem akartam én küldizni meg semmi, csak sétáltam kicsit, de aztán mégis megtorpantam, mert hát eddig valahogy még nem láttam egy zöld hajú játékost sem, mint én, de most jéé, ott van egy Surprised
Mondjuk szerintem elég bolondság lenne odamenni, mondjuk régen simán megtettem volna, de így a napokban egyre inkább kezdem érteni azt ahogy a Hugi szokott gondolkodni és úgy viselkedem én is, valahogy semmihez nincs kedvem meg ilyesmi. Mikor erre gondolok akkor amúgy a Hugi eléggé visszahúzódik, de már azt sem annyira, mintha nehezére esne, én meg néha még émelyegni is elkezdek tőle meg mintha fájna a fejem de ebben nem vagyok biztos mert ugye itt nincsen fájdalomérzet, inkább csak sajog, vajon sajogni sajoghat, ha fájdalom az viszont nincs?
~A sok pénz viszont jól jönne...~
-Hmm?
~Gondolj bele. Talán ha egy ezressel többet veszünk a bankból, mienk lenne Artemis most. De túl csórók voltunk. Össze kell szednünk magunkat és gyűjtögetni, hogy ha esetleg megint elénk gördülne egy hasonló lehetőség, élhessünk vele. Szerencsétlen íjadat amúgy is már le kéne cserélni egy komolyabbra.~
Ja, van benne valami, ez meg it azt rikácsolja, hogy sok pénz meg ilyesmi. Meg ahogy látom, a zöldhajút is érdekli Surprised Akkor menjünk, aztán meglátjuk, igaz? :3
~Pontosan.~
Előrefurakodom, de mondjuk utána se szólalok meg konkrétan, a porondmester szerintem most csak embereket vár, nekem kérdésem az nincs azon kívül, hogy miről van szó, de ezeket meg általában így a következő percekben szokták elmondani, mikor már van elég érdeklődő, én pedig szintén az vagyok :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Silica Hétf. Szept. 21 2015, 08:12

Először is meghatódom Miu postján, és köszönöm szépen. Embarassed
*torokköszörül*


-Mint ahogy a kishölgy mondja! Semmi veszély, full móka! Kritérium az első szint és a küldetés felvétele! Jöjjenek, jöjjenek! Világraszóló ajánlat! Mindenki...
És innentől megint a tömegnek beszél, ugyanazokat, vagy nagyon hasonló strófákat ordibálva, mint eddig. Elkezdhettek ismerkedni egymással, dumcsizhattok, minden rajtatok múlik, és úgy tűnik nem is sürget semmi... ha csak nem az, hogy a porondmester másoknak is a kezébe nyomja a szórólapot, és talán ez olyan küldi, hogy csak a leggyorsabb csapat teljesítheti. Ha elindultok, akkor utatok zökkenőmentesen halad a tisztáshoz, aminek közepén egy öregember álldogál, egyetlen alsógatyában és egy halászkalapban, és olyan tanácstalanság látszik az ábrázatán, mint amilyen a simseknek, ha eltorlaszolod az ajtót egy székkel. Még a kezeit is a magasba emeli néha, gondterhelten jár körbe-körbe, és észre sem vesz titeket, ha meg nem szólítjátok... de talán még akkor sem. Próbáljátok ki! Wink

Határidő: szept. 27.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 27 2015, 00:06

Az aggodalmának és kérdéseinek hangot adva vacillált a küldetés elfogadásán. Ugyan a szórólap a kezében, az ablakra még nem kattintott rá az elfogad gombocskára. A kérdésére hamar kapott is választ, de nem az npc-től, hanem egy ismeretlen szokatlan hajú lánytól. Na jó, pont ő nem említtethetne meg ilyen különcségeket, bár ezt ő inkább előnynek tartja, legalábbis ha a kedve olyan…
- Kiwi vagyok, én is örvendek. – Felelte kissé bizonytalanul, majd rögtön követte is egy kisebb monológ. Hirtelen nem is tudta hogy fogadja a kis történetet, igaz mókásnak hangott, mégis belegondolva kiséé, inkább kihagyta volna. Nem szerette az olyan dolgokat amikben még nem jártas, nincs tapasztalata. Épp ezért nehéz neki most ezt a küldetést is elfogadni. Nem, nem az első lenne neki, de az előző is egy érdekes kategóriába tartozott, amit inkább nem kíván részletezni másak. De ez kissé másnak tűnik, nem tudom miért vagy mitől. Szeretett volna hinni a lánynak és az npc-nek, mégsem gondolja úgy hogy egy küldetés tényleg adhat sok aranyt kockázat nélkül… vagy minimális kockázattal…
- Biztos… jó lehetett. – Intézi el egyszerűen, de látszik rajta hogy félénksége ellenére igyekszik tartani a kapcsolatot.
- Akkor induljunk. – Nem mondott volna ellent, ámbár nem akart csak ketten részt venni egy küldetésen, mégsem mondta azt hogy várjanak, ugyanis kissé félt hogy hasonló bandával kerül össze mint legutóbb. Bár meglepte hogy mégsem parázott annyit. Úgy látszik ez is olyan mint a hidegzuhany. Csupán félünk aláálni, de hamar megszokjuk egy kis tapasztalat után.
- Amúgy… hanyas szintű vagy? Vagy ezt nem illik megkérdezni? Tudod én még csak most ismerkedem a dolgokkal, ugyanis bekerültem KA hibernációs csoportjába… vagy hogy is nevezzem… - És mint tudtam elég sok dolgot kell még elsajátítanom, megtanulnom. Mint például az etikai módról is csak alig pár napja hallottam. Az utunk zökkenőmentes volt, ha nem beszélt nem beszéltem. Egyszerűen nem igen tudtam hogy mit mondjak. A koordináták követése is új volt számomra, de így hogy nem egyedül csináltam nem volt vészes. Igazság szerint inkább csak követtem a lányt. Miu-t azt hiszem így hívják. Hamar meg is találtuk az npc-t de nem tudtam mit kezdhetnénk vele, így átadtam a stafétabotot a lánynak, a problémával csakis akkor kezdtem el foglalkozni ha neki sem sikerült elérnie semmi érdemlegeset.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Saya Vas. Szept. 27 2015, 20:12

~Gondoltam még valamire.~
Hmm?
~Szólózzuk le. A többiek csak hátráltatnának. Menjünk, a szintünk elég nagynak kell lennie ahhoz, hogy menjen már egyedül is. Nna, hátraarc, oszt induljunk neki.~
De amúgy azt írja, másnap kell a koordinátához mennünk.
~Nem baj, menjünk, hát ha már fut. Ha mégis holnap kell kezdeni, akkor majd hazamegyünk és megpróbáljuk akkor.~
Hát, oké, ha te mondod. Forgatom is a szemem, de sebaj, induljunk neki, amúgy is vannak még páran, akik már ugyanarra tartanak, mint mi, valaki nagy trécselve, de tényleg van, aki meg egyedül, szóval meg is szaporázom a lépteimet mert a Hugi is gyorsít rajtam, hogy menjek már, mert nem akar lemaradni, és hát voltak már olyan küldik, amikről azért maradtunk le, mert csak x ember csinálhatta, és már későn értünk oda meg ilyesmi, erről már nem akar, főleg, ha tényleg könnyű és sokpénzes meg még sorolhatnám az indokait. Csak azt nem hagyom hogy ő irányítson, mert ő futna legszívesebben én viszont nem akarom, hogy tudják, hogy nagy szintű vagyok és mégis így el akarom happolni mások elől a dolgot, szóval csak úgy haladok ráérősen, de mégis sietve, szóval el is érek a tisztáshoz elég hamar, és a Hugi szinte felsikít örömében, hogy lehet, mégis csak megy már most is a küldi, nem csak holnap.
~Megmondtam, igazam volt :] ~
Igen, igen, igazad volt, látom én is :3
Mondjuk azért ellenőrzöm egyszer, hogy jó helyen vagyunk-e, de igen, szóval dobbantok egyet, mély levegő, aztán odalépek a bácsihoz.
-Csókolom. Kérem, meg tetszik mondani, mi a baj?
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Miu Hétf. Szept. 28 2015, 18:43

Belőlem elkezdet dőlni a szó, jó szokásomhoz híven. De végül is addig jó míg csacsogok, hisz ha csendben elvagyok magamnak, akkor biztos valami gikszer van velem. Eddig nem volt valami beszédes a társam, aki szemeltem magamnak. Bár lehet, hogy én is meglennék szeppenve kicsit, ha hirtelen a semmiből letámadna valaki és elkezdené lökni nekem a rizsát... hmmm... Mégsem. <.< Én kapásból visszavágnék egy halom marhaság elhadarásával és onnantól le se lehetne lőni, mint kb. most. Időközben el is indultunk a koordináták felé.
-Én most a 14. szintet taposom. :3 Hát, hogy illik e azt nem igazán tudom. Igazából ez szükséges információ, ha egy csapatban mozogsz valakivel, de egyesek nem igazán szeretik elárulni a szintjüket. Szóvaaal embere válogatja. - hibernációs csoport ez jó, nekem sose jutott volna eszembe így nevezni azt a pár év kiesést amit átaludtam mielőtt bejutottam ide - Te is később kerültél be ide? Én is kihagytam néhány évet. Viszont ezek szerint, még mindig vannak ébredők, ha te csak nemrég került be ide. Azért én már egy jó ideje ébren vagyok, bár gondolom ez a szintemből is levehető. :3 Amúgy, ha kicsit beleszoktál a világba és szeretnél gyorsabban feljutni a magasabb szintekre, akkor tudom ajánlani a Kiképző tisztet. Én is használtam és kicsit dobott is a fejlődési sebességemen, hisz a magasabb szinteken több exp jár a küldikért, meg több újabb fejlődési és kikapcsolódási lehetőség is megnyílik előtted. Persze a kiképzőt sem kötelező használni. Ezt is embere válogatja, hogy kinek, hogy jó. :3
Sikeresen elfecsegtem az út nagyrészét. Aztán nme sokra rá meg is érkeztünk a kijelölt helyre, ahol egy öreg úr álldogált. Oda libbentme hozzá és a még főtéren kapott szórólapom lobogtatva szeme előtt feltettem a kérdésem.
-Üdvözletem. Ön lenne a feladója ennek a bizonyos küldetésnek? Surprised
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Silica Kedd Szept. 29 2015, 09:17

Javaslom, hogy olvassátok egymás postjait is. Smile


Az első csalafintaságon már túl is jutottatok. Néha valóban a kapkodóknak és az utasításokat nem betartóknak van nagyobb szerencséjük. Míg sokan hazasétáltak, hogy majd holnap visszatérnek, ti nekiindultatok, és időben eljutottatok a helyszínre, mielőtt az NPC lelépett volna. A bácsi szomorú szemeit rátok emeli, majd sopánkodó hangon kezdi el a mondandóját.
-Jajj kedves gyermekeim, olyan jó, hogy itt vagytok! Horgászni indultam, de sajnos elfelejtettem magammal hozni néhány dolgot. Engem viszont vár a barátom a közeli tónál. El tudnátok hozni nekem amit felírtam erre a cetlire? Fejenként kétezer arany jutalomban részesítelek benneteket, ha lesztek olyan kedvesek, és beszerzitek nekem.
Annak a kezébe, aki a markát tartja, nyom egy cetlit, majd sietve elindul a tó felé.
-Már így is késében vagyok! Örök hálám, gyerekek!

A cetlin a következő áll:

-Horgászbot és csali a horgászboltból
-Két üveg sör nekem és a barátomnak
-Hozzátok el a feleségemtől a ruhámat, és az elemózsiát amit becsomagolt
-Pár hal a piacról, hogy ne menjek haza üres kézzel, ha nem fognék semmit
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Kiwi Hétf. Okt. 05 2015, 07:35

- Tizennegyedik? – Kérdek vissza döbbenten….
- Amúgy… mekkora a legismertebb szint jelenleg? – Bukik ki belőlem a következő logikus kérdés.
- Amúgy… szerintem is értelmesebb megosztani a pontokat, meg ilyeneket… - Felelem, majd folytatom.
- Ugyanakkor már hülyéztek is le miatta szinte… - Említem meg nem is olyan régi tapasztalatomat. A sorban a tömegben elvegyülve nem ismertem fel Sayat hisz olyan kis kicsike, meg olyan sokan voltunk és hirtelen le is fogta az agytekervényeimet két emberke is, az egyik játékos képében Miu a másik viszont az npc volt. Igaz utána fel véltem fedezni Saya alakját, épp csak nem tudtam miként is szólítsam le. És az előző küldetés tapasztalataiból attól is tartottam kicsit hogy talán nem is akarná a társaságom, és furcsán érezné magát, nem szerettem volna rákényszeríteni hogy akár illemből fogadják a társaságom. Ugyanakkor őt tartottam az egyetlen olyan emberkének, akinek helyén volt ott az esze… Haboztam, és talán Miu is észrevehette, hogy pillantásom rá- rászökik a lányra, sőt Saya is észrevehette ezt, de amint felemelte a pillantását elkaptam a tekintetem. Nem akartam, hogy bámulónak tartsanak, ugyanakkor gyáva voltam meghívni őt a csapatukba, pedig nagyon de nagyon szerettem volna. Jó lenne pár szót váltani vele, értelmezni az eseményeket… Mármint hogy ő miképp élte meg… Végül gyáván követtem a lányt és megindultak mindannyian a küldetést adó npc-hez, ha Saya látóhatáron belül volt, akkor megkértem Miut hogy lassítsunk, ha nem akkor csupán bántam saját gyámoltalanságom…

- Olyan durva kimondani hogy évek teltek el azzal hogy nem csináltunk semmit, csupán öntudatlanul feküdtünk… - Sopánkodtam miközben a hangomban hallatszódott némi keserűség az ellopott idő végett.
- Megkérdezhetem mennyi idő alatt érted el ezt a szintet? – Igyekszem illedelmes lenni, bár féltem mikor kérdez rá valami tapintatlanságra… Majd szóba kerül a kiképzőtiszt, már hallottam róla és ugyan nem mertem kijelenteni, de kicsit féltem is tőle, mármint nem a bácsitól hanem a hirtelen fejlődéstől majd lappangástól ami utána jár… Arról nem is beszélve hogy kicsit csalásnak éreztem, de erre rákérdeztem nem-e csak én vagyok ilyen maradi, vagy furcsa gondolkodású.
- Amúgy… a kiképzőtisztezés nem…. nem csalás egy picit? – Kérdeztem rá, szinte azonnal amint kipattant a fejemben a gondolat. A kérdéseimmel sikeresen szóval tartottam a lányt, aminek köszönhetően szinte fel sem tűnt neki milyen hamar oda is értünk… Miu szólalt meg elsőnek, de én nyúltam a cetliért. Gyorsan rápillantottam a lapon lévő listára, majd amikor az összeget meghallottam…
- K-kétezer?! – Hitetlenkedve és döbbent hangon kérdeztem vissza majd Miura emeltem a tekintetem hogy megerősítést nyerjek.
- Ehhhmm… váljunk külön vagy együtt szerezzük be? Sőt ilyenkor mindketten külön megkapjuk az itemet vagy csak az egyikünknél kell, hogy legyen? – Kérdezek ismét, néha már soknak érzem magam… már ha lehet olyat…

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Miu Vas. Okt. 11 2015, 18:12

//Off: Saya én nem tudom, hogy mi volt a gond a postoddal, csak azt vettem észre, hogy az eltűnt mire kész lettem a postommal. Rolling Eyes De ezt alkottam, majd ha írsz új postot, akkor ezt töröld, majd ki nyugodtan Argoval, mivel nekem úgy is kell Saya ahhoz, hogy írni tudja, meg gondolom borul majd az egész mindenség. Csak gondoltam beküldöm, ha már melóztam vele. Rolling Eyes
Ui.: Ha mégegyszer ilyennel találkozom akkor itt hagyom az egész küldit és nem fog érdekelni. Piszok kevés az időm az írásra és örülök annak, mikor végre van rá időm, szóval nem kell még nekem ez a törölgetem a postjaim játék. -.-

-Ühhümm- bólintottam válaszúl, mikor a szintem hallatán kapok egy döbbent kérdést - Az ismer legmagasabb szint?... Hmmm, hát pontosan nem tudom megmondani, de azt tudom, hogy negyven fölött van valahol. Bár azt hallottam valahol, hogy van olyan játékos aki lassan eléri az ötvenedik szintet is. Bár nem értem hova ez a sietség, mikor a front még csak a huszonharmadik bossnál jár.  
Az igazat megvallva nem igazán követem, hogy kik a topp játékosok és, hogy ki hanyadik szinten jár. Meg van nekem a magam kis világa és annak a kisebb-nagyobb problémái is és mivel nem az a célom, hogy infóbróker legyek, így nem is igazán vagyok toppon az ilyesmik terén. De ízért mostanság igyekszem képben lenni a dolgokról.  
-Én is kaptam már hideget-meleget amiatt, ha mondjuk a sajét pontjaim fedtem fel vagy rákérdeztem máséra. Ezzel nme igazán kell foglalkozni, mindenki olyan amilyen és az ilyesmivel is csak magukat minősítik. :3
Beszéltem és közben lassítás nélkül rohantam előre, kissé felpörögtem és ilyenkor megesik, hogy egy-két dolog kiesik a figyelmetlenségem miatt vagy, hogy nem veszek észre valakit, szintén a figyelmetlenségből kifolyólag.  
-Hát tényleg elér fura. Bár még mindig jobban jártunk, mint Csipkerózsika, hisz ő kerek szászévig volt álomban, míg rá nem talált a herceg. :3
Mikor rákérdezett arra, hogy még is mennyi időbe telt mire eddig eljutottam, kissé megtorpantam és az ujjaim elvévé és hangosan megjegyezve a dolgokat kezdtem neki megállapítani, hogy még is mennyi időbe is telhetett a dolog.
-Hogy mennyi idő alatt? Hmm... talán olyan másfél éve lehet ébren, ebből fél év kiesett még egyéb okok miatt, majd jött ez a kiképző és asszem azóta vagyok aktív része a játéknak... akkoor, asszem olyan fél év lehetett az, hogy eddig feljutottam, pontosabban kicsit több idő volt, hisz nem régóta vagyok ezen a szinten, de körülbelül ennyi lehet.
Amint túl voltam a nagy számításokon, már lódultam is tovább mintha ez az előbbi kis kizökkenés meg sem történ volna.
-Nem igazán mondanám csalásnak, hisz mint már mondtam, azok akik nem hagytak ki éveket, már elég magas szinteken járnak már. Tehát elég nehéz volna utolérni őket nulláról, mármint annak akinek ez a célja. Nekem igazából életmentő volt a kiképző, mivel elég nagy bajban voltam még mikor bekerültem a játékba, nekem eléggé jól jött, hogy megdobta szintem, aztán pedig már viszonylag könnyű volt fejlődnöm is... De a kiképző is csak egy lehetőség, mint mondottam nem kötelező igénybe venni, ha szerinted csalás akkor ne használd, de azokat sem kell megvetni, akik használták. Mert akadnak olyanok is akik annyira ellene vannak, hogy azokat akik a kiképzőhöz mennek, apró kis férgeknek tekintik, csak mert mikor ő elkezdte a játékot még nem volt ilyen és milyen már az, hogy most van és csak úgy használni merik. Rolling Eyes
Közben megpillantottam az npc-t, akihez jöttünk és már le is rohamoztam és nem igazán figyeltem a környezetemre közben, így késön vettem észre azt, hogy van még itt valaki és sikeresen elébe végtam. <.<
-Gome-gome! - teszem össze a tenyereim és hajolok meg közben- Kissé felpörögtem és nem vettelek észre. Rossz szokásom, gomene . ^^"  
Igyekeztem javítani a helyzetemen, de úgy néz ki, hogy sikerült kissé felhúznom vele a kicsi lányt. De ennél többet nme tehetek és inkább nem akaszkodom a nyakába most, nem szeretném még jobban felbosszantani, inkább megvárom míg lenyugszik kicsit.  
-Ha szétválunk, akkor gyorsabban tudunk haladni. Az itemeket pedig az kapja meg aki elmegy érte és szerintem bőven elég is lesz, ha csak az egyikünknél van a lényeg az, hogy minden eljusson az npc-hez és a küldetés sehol sem tiltja a csapat munkát. :3
Időközben visszatért a kicsi lány is és az npc otthonának helyét szerette volna megtudni. Talán most már el is csíphetem és sikerülhet bevonni a csapatba.  
-Szervusz. Ha már úgy is ugyanaz a dolgunk, akkor nem csatlakoznál be te is a csapatba? Gyorsabban tudnánk haladni és senki se akadályozná a másikat a dolgában. Egyébként én Miu vagyok örvendek, ez a magas gazella itt melletem pedig Kiwi. :3
-Tényleg sajnálom az előbbit, legközelebb majd jobban figyelek. Remélem most már nincs harag, ugye? ^^

Amint sikerül tisztáznom a dolgokat a lánnyal, vissza is térek az eredeti feladathoz.
-Hmm... Én tudok egy horgászboltot a városban, ha gondoljátok akkor elmehetek én a botért és a csalikért, meg ha már a városba megyek, akkor azt a két üveg sört is beszerzem. - majd a kicsi lány felé fordítom a tekintetem - Nos, te ezek szerint az elemózsiáért és a ruhákért szerettél volna menni, akkor ezeket rád bízzuk, már ha szeretnél velünk együtt dolgozni. ^^ - aztán Kiwi volt a soron következő - Kiwi-chan, te pedig akkor elmehetnél beszerezni a halakat. A Kezdetek Városának keleti részén van a piac, elég gyakran tettem sétákat a városban és, ha jól rémlik, akkor a keleti rész volt az, ahol sok árus kínálja eladásra portékáit. - hirtelen az öreg npc felé fordúltam és a biztonság kedvéért tőle is megérdeklődtem a dolgot, nehogy véletlenül  rossz helyre navigáljam Kiwit - De kérem javítson ki, ha tévedek. Jól mondtam azt, hogy merre van a piac vagy esetleg ez egy másik lesz és valahol máshol van?
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Saya Vas. Okt. 25 2015, 17:24

//Hát, végül nem lett időm, néha még kajálni sem, nem hogy írni, szóval jobb híján a régit másolom be, balhé ide vagy oda. Miu utólag jött reagálására így eredeti tervezet szerint a kövi körben fogok válaszolni, bocsi Sad  
*és már szalad is újfent tova*//

Nah, ezek meg mit vágnak így elém? Nem mindegy, hogy ki mikor jön? Én voltam itt az első, erre ez meg itt elém jön és ő is kérdezi a teljesen egyértelműt. Dühösen megszorítom a ruhácskám ujját.


[Küldetés] Take it Easy 1225327390872


Na persze a bácsika elkezd erre beszélni, de szerintem ő mindannyiunkra érti, mondjuk úgyis csak NPC, és akkor még a Kiwi el is veszi a cetlit, én pedig akkor rendben, ha elém is vágtam, pipiskedve gyorsan elolvasom a lényegét és próbálom megjegyezni, aztán meg is fordulok és kissé odébb megyek vissza a város irányába.
~No, mintha ideges lennél :] ~
Hát persze, hogy most én is az vagyok, neveletlen egy banda Rolling Eyes  Engem bezzeg megtanítottak rá, hogy ha sor van, azt ki kell várni, nem pedig mint az állatok... mondjuk oké, a Kiwin láttam én, hogy bánja, de az a másik, akinek amúgy be nem áll a szája, azt biztos nem tanította meg a Papája úgy, mint engem. Na, szóval, mik is kellenek?
~Kell sör... az elemózsia meg a ruha a feleségétől... azt hiszem, csali, meeeeg...~
Te sem emlékszel a negyedikre?
~Nem.~
Na, nem baj, akkor beszerezzük, amire emlékszünk, aztán hát ha majd út közben eszünkbe jut. Viszont várjál csak, mégis vissza kell menjek, és ha a Miuék odébb álltak vagy bármi, esetleg most én vagyok az, aki eléjük vág és felemelem a kezem, hogy az NPC most rám figyeljen egy kicsit.
-Kérem, bácsi, hol tetszik lakni, vagy hol találom a feleségét? Surprised
~Először ideges leszel valamin, most meg magadtól rájössz valamire, amire érdemes rákérdezni meg tudni a továbbjutás érdekében. Meglepsz, te jány Suspect ~
Na, ugye, hogy tudok én önálló is lenni, ha nagyon akarok? Razz
~Ott a probléma, hogy csak ha nagyon akarsz... Rolling Eyes  ~
Akkor majd mostantól mindig nagyon fogok akarni, és kész Razz
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Silica Hétf. Okt. 26 2015, 15:01

Az NPC csak int nektek, és megy tovább a dolgára, egyikőtök kérdésével sem foglalkozik, de ez természetesen nem akadályozhat meg titeket abban, hogy teljesítsétek a küldetést, hiszen felvillan előttetek egy ablak, a következő felirattal:

Első feladat: Horgászbotot és csalit szerezni a horgászboltból!

És a térképeteken be is jelöli, hogy pontosan melyik boltra gondol. Úgy tűnik a rendszer megadja nektek a választ. Sorban kell teljesíteni mindent, és mivel mindegyikőtöknek ugyanaz ugrott fel, talán együtt, bár ez nem biztos. Ha a megadott helyre mentek, akkor a következőhöz hasonló kép tárulhat elétek, na meg persze a dilemma.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Kiwi Kedd Okt. 27 2015, 11:46

Amit Miu mondott meglehetősen furcsa volt, van aki már az ötvenedik szinten mikor… még csak a huszonharmadik bosst sierült legyőzniük… Érthetetlen…
- Ennyire nehezek a boss harcok? – Csupán arra tudtam gondolni hogy számtalanszor neki kell futni egy-egy bossnak, vagy fogalmam sem volt mit is gondoljak konkrétan… aggódtam. Majd megnyugtatott amikor arra került sor miként is kell viselkedjek a saját adataimmal kapcsolatban. Végtére is nem minden járókelőnek mutatom meg, de ha egy csapatban vagyunk… nem értem mi félnivalója van a másiknak ennyire… Elmosolyodtam és biccentettem felé némi hálával. Majd minél többet beszélt, azt hiszem annál gyorsabban lépkedhetett, hisz egy idő után éreztem hogy le-lemaradok hiába szaporázom a lábaim. Szólni akartam, de ameddig bírom tartani addig követtem, igyekeztem lépést tartani és felfogni, megérteni mindent amit mond, elraktározni az újonnan szerzett információkat. Csupán hüpögtem a Csipkerózsikás történetén, mert ugyan az egy mese… ez viszont megtörtént… velünk!... De nem adok szót eme nemtetszésemnek, a lány agitusához tartozhat a hebercsségével együtt, és az igazat megvallva mindig is szerettem a bőbeszédű emberkéket. Másfél év.. ez megmagyarázza. Ő hozzászokott és csupán pár hónapot volt hibernálva, én ezidő alatt letettem volna az érettségit… vagy akármit… Majd amikor a kiképzőről kezdtünk el beszélni kimondta a kulcsszót… Pont azt amitől én is féltem.. Igaz védte a kikézősöket, viszont… pont ezért nem mertem eddig igénybe venni hogy ne legyek kinézve miatta… Elhalgattam, nem tudtam mit mondani… talán csak ennyit.
- Igen, én is ettől félek.. – Magyarázom meg hallkan… de eszem ágában sem lenne lenézni azokat akik használják.
- Amúgy hogy értetted hogy életmentő, és hogy bajban voltál?... – Kíváncsiskodtam.
Majd amikor megérkeztünk, utolért minket a kis zöldike is. Vagyis a másik zöldike, bár ha így nézzük pont én vagyok a másik mohh… mindegy… Követtem Miu cselekedetét, én is meghajoltam és bocsánatot kértem, mivel követtem és ugyan láttam, mégsem tudtam hogy kezeljem és most biztos nagyon haragszik rám…
- Bocsánat. – Hajoltam meg én is a kis pöttöm előtt. Bár jól emlékszem hogy ő volt a legértelmesebb csapattagunk a multkor, örülnék a társaságának, épp csak nyuszi vagyok meghívni… Pedig úgy szeretném… De még szerencse hogy Miu nem olyan kis izéé mint én, így a szavak embere máris kezébe vette az irányítást, én pedig tudtam követni. Felcsillant a szemem.
- Én is örülnék. – Biztosítottam röviden vágyaimról, majd a „magas gazella” megnevezésnél nem csak hogy meghőköltem, megrökönyödtem de majd még a könnyem is kicsordult sértettségemben, miközben a fejem kezdett vörösödni... Kétségbeesetten pillantottam Miu-chanra hogy ezt mégis mivel érdemeltem ki?...
- Nem is vagyok gazella, és csak nálatok vagyok magas… hónalj-cirkáló. ˇ^ˇ- Vágtam vissza gyorsan. >.> Nah szépen vagyunk… Nem elég hogy most invitáltunk valakit a társaságunkba de rögtön be is éget előtte… >.>
- És szia, már találkoztunk. – Jelentem ki inkább Miunak mint nekünk miközben intek Sayanak, majd rájöttem hogy meg is kell hajolni, tehát megtettem. Mindezek után pedig mosolyogva egyenesedtem ki. Fogalmam sincs mit gondolhat rólam, bár az akkori produkcióból biztos a „szürke kisegér” megnevezést aggathaná rám, ha csak nem kreatívabb mint én. És ugyan a kezemben volt a papír természetesen hagytam hogy megnézhesse, eszem ágában sincs titkolózni vagy ilyenek. Így hárman kémlelhettük. Az npc nem foglakozott velünk többet, de mint kiderült azt szeretné ha együtt csinálnánk meg, nem pedig külön osztva, és igazság szerint én is ennek örültem a legjobban. Most komolyan, milyen halat vegyek mekkorát, és én nem értek úgy azokhoz mint a japánok, ráadásul büdösek és csúszósak is, és egyáltalán elpakolható az invetoriba vagy kézbe kell vigyem azokat is… o.o Nagy kérdések ezek… De ez a problémám megoldódott. Majd ha minden jól alakult akkor együtt keressük fel a kijelölt helyszínt.
- Vicces hogy megint egy küldiben futottunk össze. facepalm  – Próbáltam oldani a hangulatot de nekem ez nem megy, egy ilyen kijelentés aligha tenne eleget és indítana meg egy komplett beszélgetést. Arról nem is beszélve hogy mi lenne a vicces vagy a fura abban hisz csak alig vagyunk pár ezren nem?...Fogalmam sem volt mit mondjak, amikor Miuval beszéltem akkor is csak jöttek a kérdések és válaszolgattam, de ott ő kezdeményezett… Persze az előző küldetésünkön volt pár vak folt, de nem akartam hogy végképp hülyének nézzen. Majd beértünk abba a bizonyos üzletbe. És na bumm… Még az ajtóban elkapott a tanácstalanság…
- Szokott valaki egyáltalán horgászni? – Reménykedtem benne hátha akad valaki aki tapasztaltabb ezen a téren, mert én bizony most meg vagyok lőve. Azt sem tudom milyen a csali... o.o

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Saya Hétf. Nov. 09 2015, 12:04

Akkor harapja meg, dobbantok a földre, mikor a bácsi nem hajlandó válaszolni, cöh. A lányok bocsánatot kértek, azt én fogadom egy biccentéssel, még ha most nem is mosolyogva, de a haragom az legalább picit lecsillapodott, talán ezért is tudtam végül megkérdezni, hol lakhat a bácsi, amire nem válaszolt, de adott meg koordinátát a horgászboltról, tehát akkor majd ha sorban jön, akkor a házáról is fogunk kapni. Éééés akkor jönnek oda hozzám, hogy csatlakozzak.
~Hát... végülis.~
De én ezt most egyedül akarom Neutral
~Ne legyél udvariatlan.~
Hogy-hogy pont te mondod ezt?
~Nincs kedvem megint az Így-neveld-a-sárkányodat-lánykával beszélni...~
Majdnem felröhögök, mikor rájövök, hogy a Shukakura gondol, még bele is vörösödöm és ökölbe szorítom a kezem, mert félek, hogy még azt is bele kell tömjem a számba, de végül sikerül valahogy megúsznom egy szimpla fura ábrázattal meg kissé vörösebb fejjel. Jobb híján úgy teszek, mint aki az NPC bácsira néz vissza, hogy mi a helyzet, és mikor picit lenyugszom, akkor visszafordulok a Miuék felé.
-Hát... oké. -vonok végül vállat még kuncorogva picit és megtörlöm a szemeimet. -Én Saya vagyok. A Kiwi már ismer :3
Végül csak sikerül elindulnunk, de nem nagyon figyelek rájuk, vagyis hát figyelek, de reagálni nagyon nincs kedvem, a Kiwi mondatára is mosolygok meg bólintok és hümmögök is, hogy igen, tényleg vicces, de legalább már nem kell pókokkal hadakozni, mint a legutóbb. Meg a meztelen hölgy sincs itt, remélem. Szóval mikor elérünk a boltba és bemegyünk, és odamegyünk a csalikhoz, akkor húúú... O.O
~F...sza...~
Hát... akkor nézzük O.o  Megnézegetem őket, de nem igazán tudom, én a kenyérről tudok, hogy szokták, meg az ilyen csontkukacokról, meg a földgiliszta, de hogy kukorica, na arról sosem hallottam, hogy adnának olyan csalit O.o és annyi ízben, mintha chipseket néznék x-x Végül felkapok egy olyat, ami talán jó lehet, ilyen kukorica, de tiszavirág ízben, az meg valami rovar, egy hal biztos megeszi :3
-Talán ez jó lesz... nem tudom x_x Nem horgásztam még soha, és csak ilyen házi csalikat tudok, hogy milyenek x_x
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Miu Kedd Nov. 10 2015, 14:37

-Fogalmam se nincsen arról, hogy milyenek lehetnek a boss harcok még egyen se voltam és nem is igazán van arra esély, hogy eljussak akár egyre is.
Rég volt már, hogy ennyit tudtam fecsegni, végre kibeszélgethetem magam rendesen és feltöltődhetek, mert nálam ez az, ami a kikapcsolódást jelenti. Valahogy sose kapcsolt ki az igazán, hogy elvagyok magamnak és csak olvasgatok vagy a bűvésztrükjeim gyakorlom. Rolling Eyes Na, jó persze néha jól jön egy kis egyedül lét is, de nekem abból egy kevés is elég.
-Hát… gondolom már feltűnt a szép piros jelző a fejem felett. Nos az nem igazán azért lett ilyen, mert egy elvetemült gyilkos lennék, csupán mikor bekerültem a játékba sikerült rossz társaságba keverednem és ez lett a vége… Aztán sikerül meglépnem tőlük, csak mivel tudtam egy-két titkukat, meg azt, hogy léteznek így elakartak tenni lábalól addig míg kisszintű vagyok, tehát jó ideig bujkáltam és csak azután tudtam ténylegesen is neki kezdeni a játéknak, mikor belefutottam a kiképzőbe és igényeltem nála szintlépést. Utána kicsit magabiztosabb lettem és könnyebben tudtam eljárni küldetésekre, kazamatákra és az egyéb tömegeseményekre. Aztán mostanra már nem is kell a miatt aggódnom, hogy csak úgy elkapnak és kivégeznek, mert már meg tudom védeni magam és társaim is lettek. :3
Úgy néz ki, hogy ma mindenkit sikerül megsértenem, a kicsi lány már megbékélt, erre meg Kiwi húzza fel az orrát.
-Nos, én nem sértésnek szántam, szerintem a gazellák szép és kecses állatok, de ha te ezt rossz néven vetted, akkor bocsánat miatta. Igyekszem majd ennél is jobban megválogatni a szavaim innentől.
Sőt igazából most el is csendesedem picit. Lehet, kezdek már kicsit sok lenni. Az nps nem volt valami informatív és még itt is hagyott minket, viszont kaptunk a rendszertől egy üzenetet és meg is kaptuk a koordinátákat és, hogy mit is kell elsőnek beszereznünk.
-Akkor mindent együtt kell beszereznünk és nem rohanhatunk szét, akkor indulás a horgászboltba! :3
Megérkezve a boltba nme igazán döbbentett meg a látvány, ugyan én nem vagyok nagy horgász, de attól már volt néhány alkalom, mikor ilyen boltokba jártam, itt bent is kint is.
-Én már horgásztam párszor, bár azok az alkalmak végül mindig elterelődtek a témától, szóval nem igazán hívnám annak… Rolling Eyes De ez most mindegy is. :3
-A kukorica jó lesz, meg a bizti kedvéért vihetünk élő csalit is. :3 – persze én nem kutagodtam a bolt polcain, hisz az eladó annak van, hogy kisegítse a vásárlókat, így már meg is kértem arra, hogy előhozza gilisztákat és a csontikat – Akkor még talán nem árt etető anyagot is vinni, hogy legyen mivel beetetni a halakat a jobb kapás érdekében. – majd el is martam egy zacskóvalAkkor már csak egy bot kell… Szerintem ez jó is lesz. <.<
Elmarok egy random botot a polcról és kiterítem a pultra az eladó elé a dolgokat, majd fizetek.
-Akkor szerintem ezzel meg is vagyunk, lássuk hova kell mennünk következőnek…
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Silica Pént. Nov. 13 2015, 18:03

Szépen összeválogattok mindent, és Miu még fizet is érte, nem is keveset. Talán prémium cuccokat kapkodott fel, így ha valóban kifizeti, az háromszáz aranyába fáj. A boltos persze megkérdezi, hogy biztosan ezeket szeretnétek-e, mert nem látszotok profi horgásznak, de ha ezt kéritek, akkor természetesen kiszolgál titeket, és ahogy megtörténik az adásvétel, már pittyen is mindőtöknél a rendszerüzenet.


Szerezzetek két üveg sört az úrnak és a barátjának.


Majd helyszínként egy eléggé rossz hírű csehót jelöl meg... már ha ismeritek az aincradi talponállók és késdobálók hírét. Sikátorokon keresztül vezet az út, rossz arcú emberek figyelik lépteiteket, és még lóitató is van a pub előtt, amiben éppen egy részeg durmol, arccal a vízbe fordítva. Még szerencse, hogy védett területen vagytok.

(Elnézést kérek a késésért, ilyenkor nyugodtan rám lehet szólni. Embarassed )
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Saya Szer. Nov. 18 2015, 08:52

Pont háromszáz arany? Jaj, hát azt akár el is lehet harmadolni nyugodtan :3  Mondjuk nekünk amúgy is annyi van, hogy húha, vagyis hát nem személy szerint nekem, vagyis de az is, de főleg a céhre gondoltam mindig ilyenkor, mondjuk ahhoz nem is nyúlok, de van nekem is, szóval ha kell, akkor beállok a Miu elé és kifizetem én, sőt, talán ez lesz a legjobb választás! A Vigo amúgy is nagyon régen mint leggazdagabb céh volt híres még az Anat korában, ez nem tudom, hogy érvényes-e most is, de miért pont én csorbítsak ezen? Fizetek, még ha részben is \o/
Így hát akkor jön a sör, amiről tudom, hogy ilyen hülye ízű, nekem nem ízlik ital, nem is értem igazából, hogy sokan miért szeretik. Suspect
-Akkor menjünk! -már pattanok is és megyek az adott irányba, remélem a többiekkel, én ugyan nem tudom a hírnevét a helynek, és mikor odaérünk, akkor sem igazán látok semmi különöset, voltak ilyenek a tévében is, de a Hugi megállít.
~Ezt majd én...~
De miért? O.o
Mondjuk nem is válaszol, már mozgatja is a kezeimet, hogy ellenőrizzen. Ez most rendkívül gyorsan ment, mi van veled? o.o Hümment egyet csak válaszul, aztán magabiztosan megindul előre a kocsma felé, nem is figyelve a fuldoklóra meg a többiekre, felemeli a fejét és vöröslő szemeivel maximum átnéz rajtuk. Hmm? O.o
Nem tudom, a Miu meg a Kiwi jön-e utánunk, ő mindenesetre csak bemegy, oda is lép a pulthoz, lecsap rá egy kis aranyat, talán egy picivel többet is, mint kéne, majd megszólal olyan izésen, tudjátok... szóval úgy, ahogy bejött. Magabiztosan. Meg szigorúan.
-Két üveg sört kérünk.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Kiwi Szer. Nov. 18 2015, 10:03

Meglepve nyögtem ki egy „Miért”-et amikor Miu arról beszélt hogy nincs esélye boss-ra jutni.
Nem fogtam fel egy pillanatra miről is beszél. Persze láttam hogy pár emberkének zöld, sárga vagy épp piros a feje felett lévő jelecske, de én naívan inkább szintaránynak tudtam be. Ugye zöld, beginer azaz kezdő, haladó és profi. Azt hittem a pirosak azok akik nagyon el vannak haladva tőlünk.. De megbukott a logikám… Megtorpantam amikor a „gyilkos” szó elhagyta a száját, sőt talán le is sápadtam picit… Persze nem akartam tudatát adni a döbbenetemnek… így amint észbe kaptam ismételten mellé szegődtem, bár rá pillantani nem tudtam, de a füleim teljes figyelmet szenteltek neki.  És ez a történet volt az amihez nem tudtam hozzászólni, pár pillanatig csak csendben haladtam mellette bár a gondolatok tömegével cikáztak a fejemben… Olyan gyorsan hogy sokukat el is felejtettem mire szóra „mertem” nyitni a szám. Nem akartam hogy olyannak gondoljon aki elítéli, de az tény hogy meginogtam mellette és elfogott a félelem, de azt is tudtam hogy alaptalan. Hisz így kijelentette… akkor nem akarhat ártani, nekem vagy másnak. Nem?...
- Ne haragudj. – Kértem tőle bocsánatot, azért amiért hirtelen ilyen hallgatag lettem, de meg is magyaráztam…
- Hirtelen ért ez a történet… és a helyzeted is…  Nem gondoltam hogy van ilyen… - Igen, naív fejemmel tényleg bele sem mertem gondolni hogy történhetnek hasonlók. Shu is megmondta hogy ez nem egy ijesztő, gyilkos hely… erre tessék… Most kinek higgyek? Felsóhajtottam, majd megszólaltam.
- Ha nem túl kínos, elmeséled a teljes történetet? – Kérdeztem tőle, persze akadtak kérdések és biztos vagyok benne hogy még több fog amint meghallgatom, bár inkább válaszokat szerettem volna tőle a már meglévő kérdésekre…
- És a sárga szín mit jelent? - Még egy fontosnak tűnő kérdés bár, időközben megtaláltuk akit meg kell, és Saya is befutott. Majd a bemutatásnál, rögtön vérig is lettem sértve. Persze nem halálosan, értettem én a poént, de eddig zsiráf… most már gazella is? QQ
- Tudom, tudom… - Nyugtattam Miu-t.
- Abban biztos vagyok hogy nem akartál megbántani. És... és szép és kecses. *-* - Kérdeztem vissza  Több sem kellett, a dicsérő szavakkal mindig is ostobán és könnyen „megvásárolható” voltam. Kellemetlen de igaz. Azon nyomban megbocsájtottam neki, és míg pár perce zokon vettem, most kihúzva vigyorogtam a megnevezésen.  
Saya nem volt túl beszédes, pedig próbálkoztam. Tényleg és nagyon próbálkoztam. Bár azt nem tudom, mivel nem ismertem így nem tudom, hogy mennyire ilyen az alaptermészete, így nagyon nem is erőltettem amint láttam hogy csupán fél szavakkal válaszol. Nem szerettem volna magam ráerőltetni, viszont tényleg örültem, hogy csatlakozott hozzánk.
Hát úgy látom a lányok jobban értenek ehhez, és csak remélem hogy lesz olyan feladat amiben én is tudok jeleskedni. A pénztárhoz érve, amikor megkérdezte a tag hogy biztosak vagyunk-e… akkor elbizonytalanodtam és a lányokra pillantottam, de nem mertem megszólani. Pedig az ötletem annyi volt hogy kérjünk segítséget az eladótól… De ezzel a lányokat vonnám kétségbe, amit nem szerettem volna, így hallgattam.
- Harmadoljunk? – Pillantottam a lányokra, és ugyan nem tudtam de volt egy olyan érzésem hogy Sayanak is hasonló járhatott a fejében. :3 De amint fizettünk már meg is kaptuk a következő feladatunkat. A hírét én sem hallottam, és bár elfogott a bizonytalanság amint megláttam, és ugyan követtem Sayat és igyekeztem tempót tartani Miuval is, de egy rosszalló pillantás után, én azért felfordítottam a részeget, és ha tudtam kirángattam a vízből, ha nem akkor csak nekitámasztottam a fejét a szélének, hogy ha felébred legalább… na mindegy… Nem örömmel tettem. Utáltam az ilyeneket… a részegeket és a felelőtleneket egyaránt… Ez talán a pillantásomból is látszódott, de a halálukat azért nem kívánom. És ugyan védett terület… én ebben annyira nem bízok, lássuk csak a sleeap kill-t amiről szintén nem rég világosítottak fel… Az is megfordult a fejemben hogy felébresztem a faszit… de inkább nem. Jobb így, amúgy is Saya megint furcsán viselkedik, láttam hogy vöröslik a szeme, és hogy hirtelen határozottabb lett, épp mint a múltkor. Talán valami… valami bug volna, vagy így ezzel érzi magát magabiztosabnak és ezért tud így viselkedni? Nem értettem, de nem is éreztem hogy erre rá kellene, vagy rá tudnék kérdezni… Talán majd késöbb… Beléptem utána, ha úgy volt Miu kíséretével, ha nem akkor harmadik félként, utolsónak. Persze nem akartam lemaradni a csapattól, és senkit sem akartam magára hagyni sem, így igyekeztem minél gyorsabb lenni.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Silica Hétf. Nov. 23 2015, 08:51

Kiwinek súlyemelés híján kihúzni nem sikerül az uraságot az itatóból, de a fejét azért kiemelheti. Valamit még motyog is az ürge, a keze pedig megindul a lány felé, ám félúton elernyed és maga mellé ejti. Úgy tűnik ez még az inzultáláshoz is túl részeg. Saya magabiztossága ugyan pár ember figyelmét felkelti a csehóban, arra azonban úgy tűnik sajnos nem elég, hogy a csapost meggyőzze. Áthajol a pult felett, majd felröhög.
-Nem vagy te picit fiatal ahhoz, hogy ilyeneket igyál? Menj és vegyél magadnak málnaszörpöt, pöttöm, nem akarok miattad bajba kerülni.
Ezután egyszerűen visszafordul a poharakat törölgetni. Mivel épületben vagytok, így indikátort nem láthattok. Kérdéses, hogy JK-val vagy NJK-val van-e dolgotok.

Miu 500 szóval pótolhat.
Határidő: November 29.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Saya Vas. Nov. 29 2015, 19:53

//Máskor kapok e-mailt a rendszertől, hogy ne felejtsem el. Hülye bogarak >.>  
Minőségromlás rovása az, hogy ülve majd' elalszom épp.//

A Hugi körbepillant, majd kérdőn visszanéz a csaposra és még a szemöldökét is felemeli hozzá.
-Azt mondtam, kérünk két üveg sört. Egy szóval sem említettem, hogy nekem lesz akár egyik is, még ha csal is a látszat a koromat illetően. Ez Japán, nem? Itt pont hogy divat az ilyesmi kinézet a koromban, mint az enyém.
Mondjuk azt jól tudja, hogy ez biztosan még kevés lesz a meggyőzéshez, főleg, ha JK, és ugyan még eszébe jut pár érv, de először jól megválogatja őket, mármint az ilyen nagyon durvákat, mint hogy "ha gyerekszüléshez már elég nagy vagyok, akkor a söriváshoz is", azokat inkább elveti, én meg közben elkezdek azon gondolkodni, hogy pontosan mi is az a gyerekszülés O.o  Tényleg elég nagy lennék hozzá? Hogy kell csinálni? Surprised
~Majd elmagyarázom.~
Aztán ezzel le is zárja, majd ha a csapos az még mindig akadékoskodik, akkor legyint és fújtat egyet, olyan lenézően, tudjátok, "ez is egy hülye, nem érdemes törődni vele", aztán visszalép a Miuék mellé, Miu elég hallgatag lett, a Kiwi is, ő egy részegen akar segíteni, csak nem sikerül. Nekünk van súlyemelésünk, szal a Hugi megragadja a részeg haját és kiemeli a vízből, majd nem néz a Kiwi-re, a részeget bámulja, de amúgy a lányhoz beszél, és a kedvemért egy kicsit a hangján is lágyít, hogy kedvesebb legyen, kicsit olyanabb, mint én :3
-Megpróbálnád te is? Vagy ketten Miu-val. Hát ha nektek ad, idősebbek lévén. Legvégső esetben őt használjuk fel a dologra. -emeli még jobban fel a férfi fejét a vízből.
Vagyis hát, remélem, az első szintű súlyemelés már jó erre Rolling Eyes
Ha nem, akkor csak igyekszik, de valamennyire csak jobban sikerül, mint a Kiwinek, ugye? Surprised
Egyébként magában meg morog tovább, hogy de hát nem is vagyunk már kislányok, személyink is lehetne, ha itt létezne ilyesmi, meg satöbbi, meg hát ha már frontosok vagyunk akkor igazán tisztelhetnék őt, meg sorolhatnám. Szóval úgy elvan magában ezek után.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Kiwi Csüt. Dec. 03 2015, 18:38

Meglepően nehéz volt az emberke, talán nehezebb mint ahogy általában lenni szokott. Elvégre a magasságom, alkatom is kissé, no mindegy, de elvileg ki kellett volna tudnom vonszolni a vízből, főleg hogy vízben van, és ugye felhajtó erő vagy mifene… ehelyett épp csak megemelni tudtam. Még szoknom kell a játék fizikáját, az tény. Amikor meglendíti a kezét, úgy engedem el mintha parazsat tartanék, és hátrálok es egy lépést. Miközben sértett, sőt inkább megvető pillantást intézek felé, amit persze nem iránítok, csak jön… Így próbáljon meg valaki segíteni a másikon… Nem volt érzekésünk Saya után síetni, vagy legalábbis nekem nem, hála hogy lefoglaltam magam az öreggel, mire a lány megjelenik, és ugyan nem néz ránk, gondolom az elutasítás végett talán szégyelli magát picit. Így nem nevettem ki, csupán halványan elmosolyodtam, de aranyosnak tartottam a próbálkozását, persze megsérteni azért nem tenném. Így is örülök hogy ennyit is elértünk. Majd csak lesek amikor könyebben emeli fel, apró termete és mindene ellenére a hapekot…
- Vigyázz engem meg akart ütni… - Hívom fel a figyelmét, hogy a hullarészeg pasa azért annyira magánál van, hogy csapni vágni tudjon, bár ebben akad némi túlzás, de jobb félni… mint.. Razz
- Persze, szívesen megpróbálom. – A szívesen erős hazugság volt, de ha ez kellett… Elléptem a lány mellett, a feje tetejére tettem a kezem és megsimítottam kicsit, miközben már lépem is el mellette, felvéve a feladatom, persze csak ha Miu is így gondolta. Amit egy pillantással meg is érdeklődtem tőle. Tehát ha így alakultak a dolgok, zsebre tettem a kezeimet. Nem szerettem szorult helyzetben fedetlen hagyni… Mármint azt tudom hogy ráhúzni a pulcsi újját, a hülye is kiolvassa hogy szorongásra utal, viszont a zseb az valamivel lezsereebb talán… Így zsebbre tett kezekkel indultam meg a pult felé. Ha figyeltek ha nem, magamon éreztem minden tekintetet, és rühelltem ezt az érzést. Semmi keresni valóm itt… Voltaképp erőpróba volt ez számomra, de nem akartam felsülni a lányok előtt, pedig minden porcikám ágált a dolog ellen…
- Jó napot. Két sört szeretnék elvitelre. Mennyi lesz? – Hadartam el.
~ Elvitelre?~.... Mintha csak valami gyors kaját rendeltem volna… facepalm … de úgy értettem hogy nem kell felbontani vagy ilyesmi, szóval talán van ilyen. Gondolom így kell.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Silica Hétf. Dec. 07 2015, 08:24

A csapos ismételten felvonja a szemöldökét Saya kifakadására, majd áthajolva a pulton egy buksisimiben részesíti a lányt, ha az hagyja.
-Én meg azt mondtam kincsem, meg a tábla is azt mondja, hogy kiskorúakat szeszes itallal és dohánytermékkel nem szolgálunk ki, te meg még nem töltötted be a húszat sehogy sem. Azt meg nem tudom mi az a japán. Aincradban vagyunk, de ha eltévedtél, akkor szívesen szólok a rendfenntartóknak, ha szeretnéd. Ha pedig másnak lesz a sör, akkor jöjjön ide érte, ne gyerekeket küldözgessen maga helyett. Viszont ha már idáig eljöttél, akkor választhatsz egy sütit onnan ni!
Először a tábla felé bök, ami valóban ezt a feliratot tartalmazza, majd egy lefedett tálcára, ami meg valóban sütiket tartalmaz. Többet nem is foglalkozik veled, hiszen fizető vendége akad, úgyhogy inkább hozzá fordul, és kitölti neki a kért italt. Kiwinek csak a hangját hallja, így a mennyibe kerül kérdésnél azonnal vigyorogva odakapja a tekintett, de ahogy meglátja, hogy kihez tartozik a hang, már mérgesebb ábrázatot ölt magára.
-Tőlem idejöhet az egész óvoda, akkor sem szolgálok ki gyerekeket, és punktum! Eleve semmi keresnivalótok egy ilyen helyen. Menjetek vissza a játszótérre, vagy valami, és hagyjatok dolgozni.

Határidő: December 13.
Miu még visszatérhet 750 szóval, de uccsó figyelmeztetés.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 13 2015, 11:27

Mikor Kiwi bocsánatot kért csak legyintettem egyet és nyugtáztam, hogy ez nekem annyira nem nagy ügy, már túl vagyok rajta. Bár a teljes történet az ez volt, csak épp nem részleteztem minden apróságot.
-Ennyi lett volna a teljes történet. Ha mindent elkezdenék részletezni, akkor meg csak untatnálak egy csomó feleslege és lényegtelen infóval.
-A sárga szín azt jelenti, hogy az a játékos már elcsent valamit vagy megütött egy másik játékost védett területen belül. Ők elviekben még nem annyira veszélyesek, mint egy vörös indikátoros, bár az is igaz, hogy álltalába jóval hangosabbak és elég nehéz velük és gyakran tovább fejlődnek vörösökké. Bár én nem szoktam a jelzőket figyelni, hisz néha csalókák tudnak lenni. :3
Időközben történt, még néhány dolog, és az kicsit mókás volt számomra, ahogy Kiwi megörül magának a kis magyarázatom után, amit a rá használt „gazella” jelzőről adtam. Bár csupán csak az orrom alatt bazsajogtam kicsit és nem is lehetett kivenni igazán, hogy mi miatt. Közben meg is érkeztünk a horgász bolthoz és sikerül is mindent összeszednünk, majd a fizetés következett.
Pont háromszáz aranyba kerülnek a horgász felszerelések, mi meg pont hárman vagyunk. Úgy néz ki, hogy ez a kis játék mindenféleképp azt szeretné, hogy összedolgozzunk, és mivel úgy látom, hogy mindenki benne lenne a harmadolásba, így én sem leszek a dolgok elrontója és hagyok mindenkit fizetni. Fejenként száz arany még nem a világ vége, bár ez a háromszáz sem vágott volna padlóra, ha nekem kellet volna kifizetnem egyedül. Tehát az első dologokkal meg is volnánk, lássuk mi a kövi…
A soron következő a listán a két üveg sör. Én még meg se nyitottam a koordinátákat, mikor már Saya jóval előrébb járt és elég magabiztosnak tűnt. Így utána is léptem, bár nem értem be teljesen, csupán annyira, hogy helyzetileg a két lány között legyek és így gyorsan tudok ugrani előre és hátra is. :3 Bár mikor megérkeztünk, már egyből borult is rendszerem, mert az egyikük már be is rohant a kocsmába, a másikuk meg épp kihalász egy részeget az itatóból. Én meg megálltam a kocsma ajtóban és figyeltem, hogy Saya mekkora sikert arat. Ugyan gondolatomban volt, hogy segítek, és esetleg én kérem ki a söröket, de szerintem engem is elzavarna a pultos, hisz sose néztem ki annyinak, mint amennyi valójában vagyok, itt bent ebben a játékban meg még pluszba rájön az is, hogy itt nem öregedünk fizikailag. Itt meg ugye nincsenek papírok, amikkel lehet igazolni magunkat, bár lehet, hogy rendszer érzékeli vagy jezi ezt valahogy, bár ezt kétlem. Én meg nem állok neki vitatkozni vele, mert a végén még véletlenül előkerül a fegyverem is. Én meg annyira nem akarok bajt és a többiekre se akarok ráijeszteni. Közben Saya újfent csatlakozik hozzánk, majd Kiwi megy be és próbál meg szót érteni a pultossal, de ő sem járt nagyobb sikerrel, mint a pici lány.
-Nem hinném, hogy én sikeresebb lennék, hisz csak rám néz és már ki is zavar. Ez egyébként érdekes, eddig nem ütköztem még ilyen problémába, eddig mindenhol kiszolgáltak. Bár egye fene, megpróbálkozom én is a feladattal…
-Szerintem kerítsünk valaki olyat, aki még tud járni. Bár ha van valakinek súlyemelése és megtudja emelni a fickót, akkor használhatjuk őt is, ha én is kudarcot vallok…
Belépek az ajtón, egy pár percre csak megállok falat támasztani és figyelem a bentieket, néha-néha igyekszem megkeresni a csapos tekintetét is, hogy felmérjem mennyire örül a jelenlétemnek. Bár jelen esetben nem igazán érdekel, hogy ha csúnyán néz rám vagy esetleg észre sem akar venni, amint kellő képp felmértem a terepet magamnak, már indulok is pult felé, hogy én is megpróbálkozzak ezzel az ital vásárlással. Bár először nem azt a két üveg sört kérem, úgy lehet tényleg elzavarna, hisz rájönne, hogy mi egy csapatot alkotunk. Felülök a bárszékre, majd várok néhánypillanatot, aztán megpróbálok rendelni magamnak egy pohár édes-vörös bort. Eddig mindig mindenhol megkaptam, amit kértem. De, ha itt nem akkor elkérem a panaszkönyvet és írok bele valami szépet, ha az nincs, akkor a falra festem fel a véleményem, szép píros színnel. Majd a lángló kardom elvarázsolom, megforgatom kétszer és elegánsan távozom a helyszínről, aztán igyekszem keresni valakit, aki még megáll a lábán és kisegít három fiatal és csinos hölgyet. :3 
Persze mindezt akkor, ha nem kapom meg, amit akarok és még rám is mordulnak. Viszont, ha miden simán megy, akkor megiszom az italom, majd megpróbálom kikérni azt a két üveg sört. 
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Kiwi Kedd Dec. 15 2015, 14:44


Csak legyintett Miu… Pedig biztos vagyok benne hogy zavarja, bántja a dolog… csak próbál erősnek látszani. Nekem nem menne, nem hiszem, hogy sikerülne, így mint neki. Miu igazán segítőkész és jó fej. Bár ijesztő az amit magáról mesélt… azt hiszem még párszor hallanom kell a történetet hogy el tudjam fogadni ténylegesen, mert bevallom nem sikerült, bár szeretném… De belegondolva hogy ez a lány itt mellettem egy gyilkos… olyan hihetetlen… még ha önvédelemből is tette. Majd figyeltem, hogy oktat én pedig ittam minden szavát, hisz fontos volt a továbbiakban. Arról nem is beszélve, hogy az egyik kedvenc szerepemet vehettem fel ezzel. Hisz mindenki szereti okosabbnak érezni magát a másiknál, ez esetben ez valós is. Legalábbis tapasztalat terén biztos, bár a helyzetében én nem tudom meddig húztam volna piros ként…
- Fejlődnek? –Húztam fel a szemöldököm és akadtam fent a szón, pedig nem szerettem volna… Én ezt nem fejlődésnek, inkább degradálódásnak. De ez az én hülyeségem, szóval bántam is hogy felhoztam.  

***
A horgászós cuccokkal hamar meglettünk, és harmadoltunk is, nem úgy mint a mostani feladatunkkal. Ugye megérkeztünk ahova kell, ez mind szép és jó. Saya be is vágtat a kocsmába, majd vereséggel vissza is tér közénk. Meglepett a törpike ereje, mármint a fizikális. És én jöttem… Majd szintén kudarccal távoztam. Nem elég hogy nehéz volt hogy rávegyem magam, de a kudarc még külön pofán is csapot hogy feleslegesen vágtam bele… Hátat fordítottam a férfinak, és hangos léptekkel távoztam.
- Húsz év felett lányok… - Igen, most már ezt is tudom… bár meglepett hogy az mmo-kban nézik a nagykorúságot… tehát az italok tényleg részegséget okoznak… bár fogalmam sincs hogy juttatnak alkoholt a szervezetünkbe, inkább valamiféle debuffnak tudnám gondolni.
- Igen… valószínűleg.. – Jelentettem ki Saya és Miu diskurálására, hisz úgy néz ki ebben egyet fogunk érteni hisz hasonlóképp vélekedünk. Végül Miu bemegy, és el is időzik picit. Így van alkalmam Sayaval is dumálni egy picit. Bár kicsit szorongok.. nem tudom mit is mondjak neki, nem szeretnék sablon szöveget a képébe vágni… így maradok a helyzet elemzésével, és igyekszem némileg viccet csinálni belőle… Már ha a közelemben maradt a lányka.
- Vicc hogy el tudunk akadni egy ilyen feladattal. – Mosolyodtam el, majd el is kucnogtam magam….
- Rosszka kéne ide… ő hamar megkapná az adagját, és mi is a miénket tőle… - Fogtam a fejem kínomban… Hiába az a nő valami nagyon eszement vadbarom… És mégsem tudom hová tenni. Majd eszméltem hogy nem biztos hogy tudja egyáltalán hogy kiről is van szó.
- Tudod… azon a küldin, a barna hajú orosz csaj… sose tudom kimondani a nevét… - Hiába az ilyen nyelvtörőket nem nekem találták ki.


_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Take it Easy Empty Re: [Küldetés] Take it Easy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.