Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cearso vs Hikaru

3 posters

Go down

Cearso vs Hikaru Empty Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Hikaru Csüt. Júl. 30 2015, 22:39

Felbátorodva az előző győzelmen úgy döntöttem, hogy kihívok egy másik ellenfelet is az arénában. Hála a kiképzőnek, rohadtul Starkiller lettem, úgyhogy bízok benne, hogy bárkivel is kerülök szembe, apró cafatokra fogom szaggatni őt. Jó lenne itt erőssé válni, mert a sok retard itt két dolog alapján ítél: kor alapján, és szint alapján. Kisszintű kiskamaszként sajnos nem kapom meg az engem megillető respectet.
Egy szimpla kis pályát választok, egy kőhidat, ami alatt átfut egy kisebb folyó, a két szélén meg az erdős út a bejárat. Egy ilyen úton fightolt Jaime utoljára úgy, hogy megvolt mindkét keze, szóval stílusos. Szerencsére elég sok a szabványpálya, nem olyan uncsi, mint a legtöbb mmo battlegroundja, hat szabvány azt csá. Rögtön be is vetem a lopakodás skillem, a rendszer által adott tippet követve elbújok a híd egyik pillérébe kapaszkodva, valamivel azelőtt, hogy megkapom az ellenfelem.
Kicsit áztatja a víz a csizmám, és egyelőre nem látom őt, meg nem is túl kényelmes egyszerre kapaszkodni, fogni a pillért összegörnyedve meg menüzni, de azért lecsekkolom a random ellenfél nevét. Cearso, de elsőre Cerseinek olvastam. Lehet, hogy az már foglalt volt, és a csaj kreatívabb akart lenni a Cersei 2-nél. Már ha csaj az illető, lehet valami pasi rajongója. Shame.
Kicsit kihajolok, hogy meglessem, a hídon van-e már, azután gyorsan visszahúzom a fejem, és várok. Ha a hídra ér, akkor kiugrok, lenyesem a lábát, aztán a karját, aztán addig böködöm, amíg ki nem írja nekem a rendszer, hogy győztem. Remélhetőleg ez most simább menet lesz, mint a Shukakus, arra nem volt időm, hogy lecsekkoljam a listát, hogy hogyan állhat a csóka. Vagy csalogány. Nemsokára biztos megtudom. Nem lenne rossz, ha csaj lenne, és valami nagyon szoros fightban verném meg, aztán elhívnám randizni engesztelésül, csak akkor viseljen olyan páncélt, mint Katharina a LOL 2-ben, meg nézzen is k legalább úgy.
Utálok várni, úgyhogy az akrobatikám segítségével átugrok az egy méterrel arrébb lévő póznára, hogy abban kapaszkodjak meg. Remélhetőleg innen rálátok. Remélem, hogy nem akkora seggfej, hogy ne jöjjön a hídra, és nekem kelljen megkeresni őt. Keresgélni is utálok, ezért hülyeség a lopakodás. Illetve az, hogy másnak is lehet rajtam kívül, mert a nindzsulás azért badass.


Permanens képesség: Sikeres találathoz a rendes kockán felül dobni kell egy tízoldalúval is, legalább hármat.

Életpont: 85/85
Páncél: 20/20
Cselekvéspont: 130/130

Cearso kezd a lopakodás miatt. Hikaru lopakodása nem működik.
Cearso korona-1, Hikaru 5-ös dobással talál.
Cearso távolsági sebzése 49, Hikaru közelharci sebzése 41.
Hikaru háromszor támadhat körönként.
Cearso 4-nél, Hikaru 3-nál aktiválhat képességet.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Cearso Csüt. Júl. 30 2015, 23:30

Persze, hogy velem csak a random kihívók mernek kiállni. Nem bánok valami kedvesen az ellenfeleimmel. Lassan kezdem már unni, hogy úgy kell keresnem az ellenfeleimet, mint a tűt a szénakazalban. Még Ato is lelépett az előző meccs közepén. Úgy döntöttem, hogy elfogadom az aréna random sorsolóját, hátha így egy kicsit többször tudok harcolni egy jót.
Lassan közelítek az arénába, ami azt jelzi, hogy akadt egy kihívóm.
Ahogy bemegyek az arénába, azon tűnődöm, hogy milyen harcteret választott az ellenfelem. A legritkább[url=#16872994] esetCearso vs Hikaru Arrow-10x10[/url] az, amikor az ellenfelem nagyon jól ki tudja használni az adott területet. Legutoljára amikor azt láttam, hogy valaki kihasználja a természeti adottságokat, az az én küzdelmem volt, méghozzá az én javamra döntött a környezet.
Amint meglátom a hídat, azonnal aktiválom a köpenyem észlelését, majd a lopakodásom.
Az észlelésem elég gyorsan kiszúrja az ellenfelem a híd alatt, aki láthatólag szintén rendelkezik akrobatikával. Ellenem ez nem fog működni olyan könnyen.
Oldalról közelítem meg a hídat, és megállok a vízben, nem olyan messze.
Előveszem az Artemist, és felveszek egy gyors lövőállást, remélve, hogy a lopakodásom elég magas, hogy az ellenfelem ne vegyen észre, és el is engedek egy lövést.
Majd a lövés sikertelenségétől függetlenül, felugrok a másik mellé.
-Hello, Cear vagyok, te lennél az ellenfelem?

spéci itemek:
Artemis (+6 irányítás +2 fegyverkezelés)
Szint: 5 (felszerelt)
A Kaszás Rettegett Köpenye (+3 gyorsaság +2 erő +9 fegyverkezelés +15 páncél, viselőjét 3-as szintű észleléssel áldja meg)
"A köpeny zizzenésével jelez mindent és mindenkit. Levételekor sajnos az észlelés is eltűnik, pedig sosem árthat egy ötödik jártasság. A köpeny olyannyira hosszú, hogy egy része a földön követi viselőjét, kisebb szintű észlelése megnöveli viselése közben, nagyobb vagy egyenlő szintűnél nem csinál semmit, ha a viselője nem hordhat T3-as tárgyakat akkor a Kaszás Félelmetes Köpenyévé alakul vissza."
Gyémánt Mellvért (60 páncél, ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)
"Az ellenfele addig ütötte... míg saját maga meg nem halt." - párbaj kommentátor

felszerelés:
2 Fotó kristály
2 Halvány füst kristály  
1 db Lökés kristály
1 db gyógyító Kristály
1 db gyenge területi kábító kristály
1 db Hosszú Pontosság Potion (2 támadás erejéig biztos találat)
1 db Nagy Poti (+40 hp)
2 birkozó kristály
2 mágnes kristály

lvl 22
200/130
48/70

találat esetén 60 (49+11) sebzés


A hozzászólást Cearso összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 31 2015, 17:51-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 30 2015, 23:30

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Cearso vs Hikaru 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Cearso vs Hikaru 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
Cearso vs Hikaru 4670870847_3e012c7cc7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Hikaru Pént. Júl. 31 2015, 16:31

Rohadtul meglepődök rajta, hogy stealthben kiszúrtak azelőtt, hogy én kiszúrtam az ellenfelemet. Azon meg aztán főleg meglepődök, hogy rögtön lezúg a hp-m a fele körülre, valahová a zöld tartomány végére. Ez is egy rohadt csíter, ennyit egyszerűen nem sebezhet belém egy azonos szintű! Azután odaugrik mellém a csávó.
Rögtön eldöntöm, hogy nem szimpatikus, persze, hogy is lehetne, ha rögtön ennyit sebez. Ráadásul távolról, szóval még közel sem kell mennie, szóval ez rohadtul csalás. De azért csak elszúrt valamit: túl közel jött hozzám. Lehet, hogy kicsit elszállt magától, mert azt hiszi, gyenge vagyok, pedig a hp-m a leggyengébb pontom lehet. Köpök egyet a vízbe, miközben felmérem az ugrást.
- Aha, én leszek az, aki szétrúgja a ******.- a sípolással egyidejűleg ugrok, és próbálom meg mélyen a hasába szúrni a kardomat. Akár sikerül, akár nem, megragadom a csávó karját, és a páncélom nyújtotta súlyemelés segítségével betaszítom a folyóba. Elég sekély a víz, de remélhetőleg azért sérül majd az eséstől, meg majd amikor fuldokol, mert bizony rögtön ráugrok, ugrás közben gyorsan lefelé is fordítom a kardom, hogy átnyomjam rajta. De azonnal kihúzom, és megpróbálom lecsapni a karját. Valószínű valami képesség miatt sebez ennyit, de nem akarom, hogy lövöldözzön rám. Persze, az nehéz lesz, ha nem tud mozogni.
- Ja, és Hikaru vagyok, de gondolom már hallottál rólam.- ha nem, akkor biztos meg fog jegyezni a brutális burst damage dealerségemről, rohadt nagyon tudok ütni, főleg ha aktiválódik a kardom skillje. Ha meg a specemet tudom használni, akkor aztán főleg durván sebzek, akkor szerintem egy támadásból hulla.


Hp: 45/85
Páncél: 0/20
CsP: 60/130

/Első sor: fegyverkezelés találati esély
Második sor: hozzá tartozó lángoló nodachi skill./

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 31 2015, 16:31

The member 'Hikaru' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Cearso vs Hikaru 4767249862_5877ffd2ef_s Cearso vs Hikaru 4767250438_224285ea8b_s Cearso vs Hikaru 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Cearso vs Hikaru 4766609959_af0c0eb7c7_s Cearso vs Hikaru 4767250438_224285ea8b_s Cearso vs Hikaru 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Cearso Pént. Júl. 31 2015, 18:05

Nem hiszem, hogy ez egy hosszú küzdelem lesz. Ha jól számolok, nagyjából még egyszer kell eltalálnom az ellenfelem, hogy vége is legyen.
Egy kicsit szokatlan volt a harcstílusa, és gyors is volt, egy pillanat alatt a vízben találom magam, szerencsére az akrobatikám megmentett a komolyabb sérülésektől, és azt is láttam, ahogy a három támadása közül csak egy sikeredett a számításai szerint.
-Nem, nem hallottam rólad. Pedig a jó harcokra és harcosokra fel szoktam figyelni. Túl hirtelen haragú vagy ahhoz, hogy az utóbbi legyél. Az tény hogy gyors vagy, de a pontosságod hagy némi kívánnivalót maga után. Ilyen ütemben húsz támadásod után se nagyon ütnél le.
Vajon mennyi idő után jön rá arra, hogy az eltalálásommal vészesen fogy az ő élete is? A másik kérdés: mit fog tenni, ha észreveszi a hátrányát? Majd akkor eldöntöm, hogy miként fogom kezelni ezt a srácot. Egyszeri ellenfélként, vagy feltörekvő kihívóként. És még egy dolog:
-Ne lankadjon a figyelmed. Az hogy távol harci vagyok, nem jelenti azt, hogy közelre egyáltalán nem tudok támadni.
Majd a szabadon lévő kezemmel marokra fogom az Artemisz-t, és rácsapok egy nagyot a srác oldalára.
Az Artemis szerencsére hozzászokott a furcsa harcmodoromhoz, és tőle szokatlan módon csendben tűrte a dolgot.

(4 sebzés vissza a gyémánt mellvért miatt.)
Sikeres támadás esetén még 4 sebzés

200/85
26/70

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 31 2015, 18:05

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Cearso vs Hikaru 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Cearso vs Hikaru 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
Cearso vs Hikaru 4670869989_3135d37e8a_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Hikaru Pént. Júl. 31 2015, 22:02

Nem tudom, hogy hogyan misseltem a háromból kettőt, de a harmadikkal sem vagyok különösebben elégedett, tekintve, hogy csak a páncélját sebeztem lejjebb vele. De hát már lent van a vízben, most már csak kinyírom, ha máshogy nem megy, akkor addig nyomom a suta fejét a vízbe, amíg le nem nullázza az oxigénhiány.
- Hát akkor nyisd ki a csipád, és figyelj!- elég fun, hogy épp felette állok, és arról dumál, hogy nem vagyok jó harcos. Hát, lehet, hogy nem vagyok olyan toppos, mint Shukaku például, de azért bőven elég jó vagyok, hogy elintézzem. Jó, egyet kaptam, de attól még kinyírom most, hiába erőlködik.
A szemem sarkából kiszúrom az íjat, és a szabad kezemmel egy széles mosoly kíséretében megállítom a csapást. Nem mintha bármi értelme lenne, ez maximum a filmekben néz ki jól. Minden hülye tudja, hogy a távolsági kasztok közelre szarok, rosszul tette, hogy közel jött hozzám, mert én meg megahentes vagyok. És most be is tervezem hentelni.
Elvigyorodok, ahogy felállok, és gyors egymásutánban megpróbálom háromszor átszúrni a kardot a fején. Ha megvakul, akkor már hiába lövöldözne, pontoktól függetlenül egyszerűen nem találna el, de persze lehet, hogy három tiszta találat véget is vet a harcnak. Nem biztos, hogy sok hp-ja van, valaki csak tele van pakolva páncéllal, de nincs élete. Ha egy nagyobb harcban azt látják, hogy alig megy le a páncélja, akkor abbahagyják a támadást ellene, szóval nem kell neki hp.


HP: 41/85
Csp: 10/130 (elszámoltam az előbb, de mindegy, úgyis pihenek a következő körben)

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 31 2015, 22:02

The member 'Hikaru' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Cearso vs Hikaru 4766610511_dda12706fc_s Cearso vs Hikaru 4766609959_af0c0eb7c7_s Cearso vs Hikaru 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Cearso vs Hikaru 4766609959_af0c0eb7c7_s Cearso vs Hikaru 4766612103_86ee832108_s Cearso vs Hikaru 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Cearso Pént. Júl. 31 2015, 22:50

Elkapta az Artemis-t. Még szerencse, hogy azok a fegyverek közt van, amiket nem túl könnyű elpusztítani.
Az Artemis ennek ellenére ki is fejtette a nemtetszését egy enyhe kis rezgéssel, mikor a srác megfogta. Még engem se fogadott el a régebbi gazdái helyett, akkor ezt a srácot biztos, hogy sohasem tisztelni, főleg az indikátora miatt, aztán ott van, hogy kardforgató, bár ez nnem tudom, hogy tényleg befolyásolja egy legendás fegyver szimpátiáját. Na meg azért se viselnék el a legtöbben, ahogy viselkedik.
Teljesen egyetértek most az Artemis-szel. Ezzel a sráccal még én se jönnék ki túlságosan jól. Ráadásul még a mellvért visszasebzését se vette észre. Aki jó harcos, az tudná, hogy ilyen apró sebzésekkel is számolni kell.
-Igazad van. Nincs értelme tovább húzni a küzdelmet.
Közben kiderült, hogy én is megfeledkeztem a kard side-effectjéről. Szerencsére nálam nem olyan vészes, mint nála, de ez is meccsfordító lehet a küzdelem végén.
-Hat támadás, és nem vagy még fáradt? Nagyon ímpresszív. De ellenünk kevés lesz.
A kettes akrobatikámat kihasználva felugrok a hídra az utolsó támadás elöl, hogy elég messze legyek egy távolsági lövéshez.
Felkészülök egy támadásra, beállok a jól megszokott pózomba, elforgatom vízszintes helyzetbe az Artemis-t.
-Hozd el a Fényt a sötétségbe....
Felhúzom az ideget, és azon azonnal megjelenik a következő fényből előálló nyíl, amit a következő pillanatban elengedek az ellenfelem felé, abban reménykedve, hogy most nem megy mellé.


189/0
(8 sebzés mellvért miatt)


Cearso vs Hikaru A28101bb4e8536f94b32eddef4ab2c8d_53a8ea0b4ebc61d9cead7bc7343fb28a82da5ccc

Végignézek a vesztes ellenfelemen.
-Jól harcoltál, de sokkal jobb lehetnél, ha ki tudnád zárni a dűhöt küzdelem közben.
Majd távozok az arénából.


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 31 2015, 22:57-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 31 2015, 22:50

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Cearso vs Hikaru 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Cearso vs Hikaru 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
Cearso vs Hikaru 4671493936_f48a3db727_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 22 2015, 15:33

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 10. 1-jén küzdhettek meg.

Jutalom: 60 exp 160 arany

Pontok:
Cearso +10 pont
Hikaru -20 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cearso vs Hikaru Empty Re: Cearso vs Hikaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.