Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shukaku és Hikaru

4 posters

Go down

Shukaku és Hikaru Empty Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Hikaru Kedd Aug. 11 2015, 15:28

Gondolkozok rajta egy rövid ideig, kit kellene elhívnom párbajozni, hogy leteszteljem az új képességemet. Két lehetséges választásom van, mert nem igazán van itt több ember, akiben megbízok, de végül Shu mellett döntök. Igaz, ő nem teljesen megbízható, elkotyoghatja valami szemétnek, de belőle nem nézem ki, hogy kinyírna. Nem tűnik annak a típusnak, aki képes lenne megölni valakit, bármi is az oka rá.
Küldök egy rövid üzenetet neki arról, hogy ha van kedve pár óra múlva párbajozni, akkor ugorjon el Tafttól keletre az erdőbe. Én jó előre odamegyek, és kipróbálom párszor a képességem, hogy nagyjából megjegyezzem a korlátait, a határait, meg az ilyesmit. Kicsit hiányzik a régi, de ez jobb. Azzal igaz, hogy rohadt nagyot ütöttem, de a legtöbb ellenfelem nem élte túl elég ideig hozzá, hogy használni is tudjam.
Időelverésként még kivágok pár fát is egy-két kardcsapással, csak hogy még erősebbnek érezzem magam. A súlyemelés rengeteg pluszt ad nekem az erőmhöz, kicsit hiányozni is fog ez a páncél, ha kinövöm majd. Sajnos ez elkerülhetetlen, mert vannak ennél sokkal jobb páncélok már T3-on. Igazából mindenből vannak jobbak.
- Szia!- már messziről kiszúrom Shut és a petjét. Annak ellenére, hogy utáltam az elején, mert legyőzött, most már úgy érzem, hogy valami barátféle. Igaz, nem pótolhatja a kinti barátaimat, de ő itt bent még a normálisak táborához tartozik. Kevés normális ember van itt, a legtöbben lassan begolyóznak a játékban.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 11 2015, 16:02

Na ezt a postot szerintem bekereteztetjük valahol, és kitesszük a falra. Persze azt azért megsúgom, hogy igyekezz odafigyelni a kétszázötven szavas minimumra, mert Klein bácsi megvágja a végén a jutalmadat... de ez a post akkor is epic. Valaki, aki nem tartja a barátjának Shut, teljesen más értékrendet képvisel, mint Shu, mégis a normálisak táborába sorolja őt, és vele szemben említi azokat, akik beleőrültek a játékba. Nos... vagy nem ismered Shut, vagy te is abba az egyre népesebb táborba fogsz tartozni, akik egyetértenek vele, és a követőivé váltak. Persze ő nem követőknek hívja őket, hanem teljesen egyenrangúként kezeli, de én hívhatom így őket, mert menő. Na, a levél megkapásának pillanatában, vagyis kicsit később, mert el is kellett olvasni,  szóval Shu Timidusra pillant, aki egyértelműen megrázza a fejét. Már fel sem kell tenni a kérdést, szavak nélkül is értik egymást, szóval megszületik a válasz.


Kód:
Szia Hikaru!

Az Anatos eset óta Timi megtiltotta, hogy meghívásra menjünk sűrű sötét erdőkbe, gonosz vörös bácsikkal, szóval a keleti városkapunál fogunk talizni, ha neked is jó. Szívesen játszunk veled.

Üdv: Shu


Mivel a kardforgató csak neki címezte a levelet, és nem tanulta meg, hogy ők ketten egy postafiókkal rendelkeznek, tehát Timit is üdvözölnie kell, így a sárkány sem üdvözölte őt, sőt, csak Shu írta meg a levelet, így az is lehet... na jó, nem húzom az agyad. A lényeg, hogy amennyiben így is megfelel számodra, a városkapunál találkozhatsz a párossal, Shu pedig egy kis szájhúzással üdvözöl.
-Sztok. Sziasztok. Vagy... Timi, miért nem mondtad, hogy felvettél külön lopakodás jártasságot?
Fordul a sárkányhoz, persze egy pici mozdulattal jelezve neki, hogy csak viccel.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Hikaru Kedd Aug. 18 2015, 13:35

Gőzöm nincs, ki az az Anat, meg ilyesmi, de azért rögtön elindulok a városkapu felé. A kislányok, meg a gyerekek félnek az erdőkben meg a sötétben, Shu meg mindkettő egybevéve, megértem, ha látótávon belül akarja tudni a biztonságos, szörnymentes övezetet. Emlékszem, tíz éves koromban sikerült majdnem az összes fiút rávennem, hogy beszökjünk egy állítólagos kísértetromba, de az osztályból egy lány sem mert bejönni, csak álltak az ajtótól pár lépésre, és sikongattak, ha valamit megfújt a szél. Pedig nem volt ott szellem.
- Hát akkor rosszul csinálja, mert látom.- elmosolyodok, hogy a süsüre nézek, de persze, felfogom, mit akart mondani. De hát én sem várom el, hogy köszöngessen a kardomnak, a páncélomnak, én sem fogok az ő fegyverének. Mert valójában biztos, hogy a sárkánynak nincs valódi személyisége, azt egyszerűen nem tud egy ember adni. Amit el tudok képzelni persze, hogy lenyúlta valaki személyiségét, pl. a gazdiét. A bátyám petjének nem emlékszem, hogy bármiféle személyisége lett volna.
- Hogy vagytok mostanában?- szívem szerint már kezdeném a harcot, mindig utáltam csak úgy cél nélkül cseverészni, de ezt megköveteli az illem. Biztos nem díjazná, ha rögtön akarnék párbajozni, a lányok nem szeretnek rögtön belecsapni a sűrűjébe. Yukio mondta ezt, azért is maradt meg, mert fogalmam sincs, pontosan mire értette. Arra tippelek, hogy valami ruhavásárlásos dologból jöhet a mondás, anyával egy rémálom vásárolni.
- Lett egy új skillem, azt szeretném letesztelni élesben.- valószínű ekkora különbségnél semmit nem ér, de a saját szintemen aratni fogok vele, ha úgy működik, ahogy gondolom. Csak azt nem kéne reklámozni, hogy szereztem, főleg nem lányoknak, a lányok közül sokan szeretik a csillámvámpírokat.

Amúgy megvolt a kétszázötven szó, meglenne enélkül a bekezdés nélkül most is, de azért még írok. Very Happy Mindig nézem a szószámot, most négyszáz körül volt. A követői dolgot meg ne nagyon említsd Hikarunak véletlenül sem, mert addig tartott a barátság akkor, plusz még esélyes egy hisztiroham is. Very Happy

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 18 2015, 13:57

Shu ugyan anno még valóban félt a sötétben, legalább is egyedül mindenképpen, de a számtalan szabad és alatt töltött este a játék elején megtanította arra, hogy nem kell félnie. Na meg persze most már ott volt mellette Timidus is, és az a rengeteg magabiztosság, talán egy kicsit túl sok is, amit a világ adott neki. Persze ő is megijedt, ha olyan volt a szituáció, de félni már nem félt. Ez ugyan pont ellentétes volt azzal, amit Timidus tanított neki, de hát senki sem lehet tökéletes, még akkor sem, ha ilyen sok időt tölt egy sárkány társaságában. Úgy tűnik a fiúnak megint csak fel volt vágva a nyelve, mert a rosszallására csak flegma választ kapott a jól megérdemelt bocsánatkérés helyett, ám Shu egyszerűen megvonta a vállát, és egy rövid nemtetszést kifejező sóhajtás után nem is törődött vele tovább. Persze csak egészen addig, amíg rá nem jött, hogy igazából Hikaru igenis értette, sőt, meg is tanulta a leckét, mert a következő mondata már mindkettejükhöz szólt. Úgy tűnik ez a srác is csak bunkónak akar látszani, ha már vörös, de mivel keresi az ő társaságukat, annyira nagyon reménytelen mégsem lehet.  
-Köszönjük szépen, jól. Rengeteg izgi dolog történt, de te a múltkor említetted, hogy téged nem érdekelnek az olyan izgi dolgok, mint amik nekem izgik, szóval nem kezdek el mesélni, hogy ne is untassalak velük.
Na meg persze ő is nagyon jól tudta, hogy nem csevegni hívta ide a kardforgató. Látszódott a képén.
-Mostanában mindenki rajtunk akarja tesztelni a képességeit?
~Asuka, Akae, most meg te is... az oké, hogy most kaphatták meg a húszas szintet, de ez azért picit túlzás.~
-De... benne vagyunk, Timi?

-Kezdhetjük. Válaszd meg a küzdelem fajtáját, fiú.

És a sárkány máris felvette a harci pozícióját, és várta, hogy megérkezzék Shu számára a felkérés.

220/45
5 - 82
245 pont


Segítség:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Hikaru Hétf. Aug. 24 2015, 14:44

- Köszi!- néhány másodpercig töröm a fejem az udvarias válaszon, és úgy döntök, hogy ez lesz az. Tényleg nem érdekelnek a lányos dolgok, és ezt már mondtam is, úgyhogy jó fej vagyok, és megköszönöm, hogy ő is jó fej. Persze, ha nyalizni akarnék, azt hazudnám, hogy érdekel, de a hazugság nem mindig udvariasság. A lányok is őszinte véleményt kérnek, ha megkérdik, hogy kövérek-e. Csak pár hülye hiszi, hogy a neeeeem minden esetben jó válasz.
Nem egészen értem ezt a mindenki rajtam teszteli le a képesség dolgot, biztos költői túlzás, és csak sok ember rajta tesztel. Én az első képességemet már az első mobon leteszteltem, hogy tudok hárítani akkor is, ha nem sikerül kitérni, a másodikkal meg valami lándzsás hülyecsajt nyírtam ki. Sztázisban biztos nem tartja annyira jó ötletnek már, hogy randira hívott prankkedésért.
- Akkor mehet egy full életes.- be is állítom a kihívást, de közben azért elképzelem, milyen szépen mutatna annak a gyíknak a beképzelt feje az ajtóm felett. Persze, azon Shu biztos berágna, ha kinyuvasztanám, úgyhogy hanyagolom, különben is én vagyok az érettebb. Ez csak egy arrogánsra programozott program. Több játékban is van ilyen arrogáns karakter, főleg a bossok között. Igaz, azokat ki is nyírom előbb-utóbb.
Kihúzom a kardomat, és ráfektetem a pengét a szabad kezem tenyerére. Figyelem a lassan pörgő számlálót, és mintha csak lenne sharinganom, gyorsan járatom jobbra-balra a szemem, próbálom megtervezni, hogy hogyan is tudom elérni a lányt, mielőtt a süssencs támadna. Persze köztünk áll, de nem hiszem, hogy gyorsabb lenne nálam, szárnyak ide vagy oda. Amint nullázódik az óra, nekifutok.
Szerencsére ez nem olyan nagy, mint a rendes sárkányok, úgyhogy a tervem egyszerűen az, hogy felugrok a hátára az akrobatikámmal, ahonnan kényelmesen tovább is rugaszkodok a gazdája felé. A kardom lefelé fordítom esés közben, hogy a hegyét próbáljam meg keresztülszúrni Shun. Gondolom, a hatezerkiló páncélja felfogja a támadás nagy részét persze, de azért badass ez a Spartacusos megoldás.


85/85
20/20
110/130

A második a tűzsebzés, hatnál aktiválódik.

Edit: 41+6 sebzés


A hozzászólást Hikaru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 24 2015, 15:08-kor.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 24 2015, 14:44

The member 'Hikaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shukaku és Hikaru 4767249862_5877ffd2ef_s Shukaku és Hikaru 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 24 2015, 15:17

-Hát... nagyon szívesen. Igazán semmiség. Egy teljes életes nem kieséssel végződő küzdelem rendel!
Jelentette be Shu, majd ő is felvett valamiféle harci beállást, és ez már kezdett egyre jobban menni a bottal is. Síppal pedig már olyan szép mozdulatokat sajátított el, erre megint szorongathatja ezt a nagy bumszlit. Jó, ha elképzeli, hogy varázslóbot, vagy sámábot, akkor még elmegy, és mivel szép faragott alakja volt, meg holdkő is volt a végén a foglalatban, így illett is rá... de akkor sem síp volt. Persze a támadás után kicsit megrebbent ez a magabiztosság is, és egy pár pillanatig csak meredten nézte a testéből kiálló kardot. Igazából kellemes érzés volt az a meleg bizsergés, amit a mellkasában érzett a tűzsebzésnek hála, igaz azért egy pöppet megpörkölődött, dehát fájdalom nélkül ez csak a kinézetén okozott egy picike elváltozást, aminek egyébként meg kell mondjam, hogy kevésbé örült, mint a melegnek.
-Héé! Vidd már innen ezt az izét! Most nézd meg a hajam!
Ugrott hátra végre, és söpört félre egy megpörkölődött tincset a szeméből. Ha a KT végeztével nem alakult volna minden vissza eredetibe, akkor bizonyára sokkal morcibb lett volna, így azonban csak kellemetlenségnek érezte. Timidus persze teljesen másképpen gondolkodott a csata folyását illetően. Nem volt az a sértődős típus, most sem zavarta, hogy a srác ugródeszkának használta a hírnév eléréséhez, sőt, gazából ha a mancsai alkalmasabbak lettek volna erre, na meg persze nem egy küzdelem közepén lenne, akkor elismerően tapsolt is volna... persze csak olyan Jokeresen. Az, hogy a fiú gyorsabb náluk kicsit átírta a terveit, de egy terv akkor jó terv, ha meg lehet változtatni. Nekiiramodott egy szökkenéssel, és elsuhanva a fiú mellett először mellsőivel, majd ha a képességét sikerült aktiválnia, akkor a hátsó lábán lévő karmokkal is végigszántotta ellenfele oldalát. Eközben Shu pedig... ja, Shu még mindig a haját igazgatta.

218/0
5 - 82
245-(46+23)= 176 pont


Én jövök! képi aktiválva.
Timike támad egyedül.


Összesen: 102 sebzés


A hozzászólást Shukaku összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 24 2015, 19:33-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 24 2015, 15:17

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Hikaru 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Shukaku és Hikaru 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
Shukaku és Hikaru 4670869501_b9e058bda7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Hikaru Hétf. Aug. 24 2015, 17:25

Tényleg bírom azokat a lányokat, akik nem rabolják az időt fecsegéssel, hanem rögtön a lényegre térnek. Shut is bírom, még ha tudom, kicsit dilis is, hogy egyenlő félként kezeli a petjét, ami nem több, mint egy fegyver. Mindig tudni kell a határt, ha ilyesmivel játszol, nem szabad elfelejteni, hogy ez nem a valóság. De nem szólok bele a dolgaiba.
Kicsit meglepődök én is, hogy ilyen simán eltaláltam, pedig elvileg magasabb szintű nálam, ráadásul rögtön át is vágtam a páncélján. Pedig az én fő előnyöm a sebesség, nem a sebzés. Még az is lehet, hogy le tudom győzni valahogy, ki tudja? Végül is, legyőztem az Ördögöt, Darth Vadert, Uchicha Madarát, meg egy csomó szinte halhatatlan tagot, miért ne győzhetnék le egy kiscsajt meg egy sárkánybébit?
Eléggé meglepődök, ahogy hirtelen felém repül a sárkány, és hiába ugrok félre, több mély, vörös csík is marad rajtam, az életem pedig gyakorlatilag azonnal eltűnik. Fogalmam sincs, hogy csinálta, de egyetlen támadással átvágott mindenen, talán ha nem állok félre, ki is nyír. De persze, ezért van az új skillem, a meglepiket túlélem vele.
Aktiválom a Timewalkot, megjelenik a nagy óra a fejem felett, amivel visszamegyek arra a pillanatra, amikor elkezdődött a harc. Nincs egyetlen hiányzó életpontom sem így, és az energiám is a maximumon van újra. Kicsit el is mosolyodok, jó érzés, hogy mutathattam egy kevés igazi erőt végre, ami több a vagdalásnál, hadonászásnál.
Két kézre fogom a kardom, és megpróbálok ezúttal vízszintesen vágni Shu felé. Biztos rohadtul összezavarodott, úgyhogy lehet, hogy most nem is fog majd támadni. Hiába gyorsabb nálam a sárkány, hiába üt nagyobbat, mint én, ő úgy láthatta, hogy majdnem legyőzött egy támadással, de végeredményben nem történt semmi sem.


Edit: a HP-m, a páncélom meg a csp-m ugyanaz, mint az előző körben. 5 kör múlva tudom újrahasználni ezt a skillt.


A hozzászólást Hikaru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 24 2015, 17:26-kor.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 24 2015, 17:25

The member 'Hikaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shukaku és Hikaru 4767251444_0f76bf2817_s Shukaku és Hikaru 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 24 2015, 19:49

-Ez meg...?
Néz Shu elképedve a fiú feje felett lebegő órára, és még a frizuja igazgatásáról is elfeledkezik egy pillanatra, amikor a srác életereje elkezd emelkedni. Egy pár másodpercig szóhoz sem jut, majd inkább nem is mond semmit, csal kérdően Timidusra pillant, egy afféle most mi lesz tekintettel.
-Speciális képesség, amely nem teheti legyőzhetetlenné. Az életed majdnem elfogyott, fiú. Vajon mennyi a képességed lehűlési ideje? Mi már kitapasztaltuk, hogy hány támadásnak kell lemennie ahhoz, hogy újra használhassuk a sajátunkat. Te vajon tudod már, hogy mennyi ideig váltál most védtelenné? Az életcsíkod állapotát figyelve ez a képesség csak annyit ad vissza neked, amennyit a támadásommal levettem. Ha megtehetném, hogy újra támadok, és Shu is támad, akkor valószínűsíthetően ketten együtt már nulláznánk az életedet, és nem tudnád aktiválni ismét a képességedet.
És Timidus nem hazudott, csak éppen azt nem mondta el, hogy először is képességet használt az előző támadásnál, másodszor pedig azt, hogy mivel az ő képességének is van lehűlési ideje, így jelenleg ezt nem teheti meg. Hikarunak azonban erről nem kell tudnia.
-Kíváncsi vagyok arra, hogy mennyi az annyi. Kevés az erőd ahhoz, hogy félnem kellene tőled, több képességed pedig ezek szerint nincsen, tehát újat sem tudsz mutatni, ha csak nem itemeket használsz, ezt azonban kétlem. Shu, támadunk. A kettes taktikai tervet választom.
Az idomárnak végre sikerült becsuknia csodálkozástól tátva maradt száját, és bólintania, majd meg is indult a fiú felé. Már majdnem elérte, amikor térdre vetette magát, és azokon csúszva, a botját előre szegezve egyenesen Hikaru legnemesebb testrészét igyekezett ledöfni, miközben Timidus csak egyszerűen rávetette magát a fiúra, igyekezvén az arcát szétmarcangolni, de ha ott nem, akkor ott, ahol éppen érte, csak csattogjanak a fogak.

218/0
5 - 82
176-46= 130 pont


Első Shu, második Timike.

Összesen: 87 sebzés


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 24 2015, 19:50-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 24 2015, 19:49

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Hikaru 4766612103_86ee832108_s Shukaku és Hikaru 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Shukaku és Hikaru 4766597959_9de1fd561c_s Shukaku és Hikaru 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
Shukaku és Hikaru 4670871527_8e9849cba4_s Shukaku és Hikaru 4671496912_0dbd055c75_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Hikaru Szer. Aug. 26 2015, 16:54

Több ilyen See real power! jelenet kellene, akkor jobb lenne ez a játék. Tök szívesen lennék elpusztíthatatlan boss, vagy ilyesmi, annyira fun lenne kézzel hárítani a támadásokat. Igaz, hogy egyesek úgy éreznék, hogy akkor kevesebb a kihívás, de ez nem igaz. Akkor négy ellen harcolnék egyszerre. Egy kis xp-vel még lehet, hogy eljutok odáig.
- Miért gondolod, hogy van lehűlési ideje? Amúgy maxra töltött mindent, nem csak annyit ad vissza, amennyit levettél.- egy pillanatra eszembe jut, hogy Shu szolgája talán látja, hogy milyen skillem van, talán lát valami pontos leírást is, mert elég gyorsan leszűrte, hogy működik. Pedig maxra ugrott mindenem, simán lehetne az a képességem, hogy maxra töltöm a hp-m. Az sem lenne rossz, de ez hasznosabb.
Kicsit furcsának tartom, hogy a lány nem hogy egyenrangúként kezeli ezt a valamit, hanem még hagyja, hogy parancsolgasson neki, de nincs igazán időm ezzel törődni. Eléggé elszúrom a védekezést, bár azt legalább megállapítom, hogy Shu bénán sebez magában. Nem lenne kellemes persze ez a sérülés, de így csak hátratántorodok kicsit, nem görnyedek össze meg semmi, épp csak arra elég, hogy kiessek az egyensúlyomból. A sárkány már kellemetlen, az viszi az arcom felét.
Egy kicsit megállok, hogy megfogjam az arcom, gondolom, ösztön a fájdalomra meg a vérzésre, de inkább azt tapogatom, mi maradt. A jobb szememnek meg úgy az arcom jobb oldalának lőttek, most vagy egy csontváz néz vissza, vagy vörös a fél fejem a pixelektől. Lehet, hogy beszélni sem tudnék így rendesen, de annyira nem zavar. Nem számítottam győzelemre igazság szerint, nem állok jól xp ügyileg. Nekem nincs olyan céhem, ami felhúz.
Felugrok a levegőbe, csinálok egy piruettet, hogy féltérdre érkezve szúrjak Shu felé, viszonozva neki az előzőt. Már úgyis mindegy, vesztettem, de azért még pár szép találatot be akarok vinni. A játékokban is mindig drágává teszem az életem, még ha látom is, hogy már véget ért. Itt sincs ez másképp, és a valóságban sem lenne szerintem.


HP: 18
CSP: 90

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 26 2015, 16:54

The member 'Hikaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shukaku és Hikaru 4767251444_0f76bf2817_s Shukaku és Hikaru 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 26 2015, 17:27

-Már elmondtam neked, hogy miért gondolom.
Vicsorít bele Timidus a fiú frissen átplasztikázott arcába, ami csak úgy fénylik a pixelcsíkoktól.
-Nem lehet olyan képességed, amely legyőzhetetlenné tesz, ez pedig mindaddig, amíg valaki nem onehitel, és képes vagy cselekedni, legyőzhetetlenné tenne. Innen gondolom, hogy van lehűlési ideje. Maxra pedig azért tölthetett mindent, mert eleve maxról vettem le. Persze itt tévedhetek, de ez a logikusabb magyarázat, és a fejed felett visszafele járó óra is erre enged következtetni. Persze tévedhetek, és lehet, hogy tényleg maximumra tölt fel mindent, ez azonban téged már nem ment meg a vereségtől. Kipróbálni kívántad a képességedet, ezt megtetted. Most pedig befejezzük a párbajt.
A sárkány megnyalja a száját, aktiválva ezzel a képességét, biztos találatot nyújtva magának, ám még engedi, hogy az ellenfele a lány felé csapjon. Látja már rajta, hogy erőtlen, ráadásul fél szemmel célozni is nehezebb, ront az ember térérzékelésén. Shu pedig játszi könnyedséggel szökken fel a szúrás elől, majd landol a srác csuklóján, és már meg is próbál lecsapni annak a fejére. Ez persze nem biztos, hogy sikerül, de ha sikerül is, a sebzés akkor sem elegendő ahhoz, hogy befejezzék a harcot, ez természetesen Timidusra marad. A sárkány lassú szárnycsapásokkal landol a fiú mellett, majd mint ahogyan az a horrorfilmekből ismeretes, mancsának egyetlen ujját kinyújtva, hegyes körmével egy pillanat alatt átfúrja Hikaru homlokát, mintha csak pisztolygolyó lenne, persze azzal a különbséggel, hogy ez a támadás nem szakítja le a koponya hátsó részét. Persze ezt sem tudja rendesen befejezni, a lila fal felvillan, és megvédi a srácot, a sárkány pedig hátraszökken, és már meg is hajol.
-Köszönöm szépen a gyakorlást.
-Befejeztétek?

Dünnyögi Shu kicsit hátrébb, szemét eltakarva, és amikor Timi igennel válaszol, elveszi a kezét, és ő is meghajol.

218/0
5 - 82
84-(46+23)= 15 pont


Dobok Shunak, hogy sikerül-e. Very Happy


A hozzászólást Shukaku összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 26 2015, 17:28-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 26 2015, 17:27

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Hikaru 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Shukaku és Hikaru 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
Shukaku és Hikaru 4670869501_b9e058bda7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Hikaru Vas. Aug. 30 2015, 14:12

Annak ellenére, hogy elkezd magyarázni a süs, biztos vagyok benne, hogy valahogy mégis hozzáfér a képességem pontos leírásához, korlátaihoz, valószínű valami erre fejlesztett speccel. Nem tűnik logikusnak a magyarázata, mert szerintem van, aki legyőzhetetlen, ha nem értik meg a képessége működését. Nem tudom már, melyik játékban volt az egyik kasztnak olyan pajzsa, ami sebezhetetlenné tette, és folyamatosan működött, amíg valaki megütötte. Ha ezt nem tudod, és nem hagyod elmúlni, vesztettél. De ugyanez van a sebzés visszahárítással, ami bizonyos ideig működik, ha akkor ütsz, kinyírod magad.
Nem válaszolok, most nincs olyan hangulatom, hogy programokkal beszélgessek. Igaz persze, szoktam üvöltözni otthon a gépemmel, néha bele is rúgok, ha nem vagyok elégedett a teljesítménnyel, de ez ebben az esetben nem vezetne eredményre, azt hiszem. Hiába pofátlanság, ahogy beszél velem, egyszerűen csak arrogánsra lett programozva, ez van. Nem is kell haragudni rá, más játékbeli emberekre sem szoktam ilyesmiért. Csak ki kell nyírni őket.
Hiába próbálom meglendíteni a kardom és védeni, már látom, hogy elkéstem. Az ellenfelem tényleg sokkal magasabb szintű, sajnos ez ellen nem tudok mit csinálni, de nem is ezért jöttem. Csak ki akartam próbálni egy skillt, és megvan minden, amit akartam, úgyhogy már kár is tovább húzni ezt a harcot. Az véget is ér, ahogy megkapom a következő találatot.
- Köszi a gyakorlást! Bemegyek a városba, ha kellek, ott leszek. Szia!- továbbra sem tervezek köszönni a sárkánynak, addig legalábbis biztosan nem, amíg Shu nem üdvözli a kardomat. Akárhogy is működik, az csak egy ugyanolyan fegyver, csak nem fiúknak, hanem lányoknak készült. A legtöbb lány jobban szereti a kardoknál a kisállatokat.


Köszi a játékot, user azért köszöni Timikének is. Very Happy

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 02 2015, 11:02

Osu!

Picit rövid volt a harc, így a jutalmazás is karcsúbb: 40 exp és 120 arany jár. Lezárom a párbajt.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Hikaru Empty Re: Shukaku és Hikaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.