Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shukaku vs Hikaru

3 posters

Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Hikaru Hétf. Jún. 08 2015, 19:04

Elégedett, magabiztos mosollyal sétálok be az arénába, ahol most járok először. Nem tudom, miért nem jöttem ide eddig- talán azért, mert szórakoztatóbb az embereket szopatni, ha olyan helyen vagyunk, ahol meghalhatnak. Tök vicces, ahogy könyörögnek, hogy ne bántsam őket, aztán az életükért cserébe hajlandóak négykézláb állni, meg kezet csókolni, meg minden. Ez viszont csak játék, itt mindenki azt hiszi, hogy kemény. Úgyhogy ma megnézem a nyomikat természetes környezetükben.
Besétálok az arénába, ami egyszerű, homokos, nincs semmiféle terepakadály, olyan, mint azok, amikben a hülye európaiak a középkorban ölték egymást. Vagy az ókorban, whatever. Soha nem kötött le a történelem, kit érdekel, mi volt régen? Csak megszerzem a legjobb jegyet belőle, hogy apa meg anya boldog legyen, és onnantól kész.
- Van itt valaki, akinek kell egy pofon, vagy megverekszik inkább kettőért?- előhúzom a kardomat, és bemelegítésképpen meglengetem a kardot, miközben nyakakat, arcokat, lábakat, karokat, törzseket képzelek a penge útjába. Persze, nem kell bemelegíteni, nincsenek izmaim ebben a világban. Valószínű a valódiban sem, eltart majd egy darabig, miután game over lesz, hogy újra képes legyek kötélre mászni meg hülyegyereket verni. A gondolataimból kiszakít, hogy megjelenik az ellenfelem. Próbálok nem fintorogni, ahogy végigmérem petestül, de nem igazán megy a visszafojtás.
- Lányokat nem szeretek verni.- nem tudom, ez mire vezethető vissza, mert nagyon kevés dologért fog el rossz érzés, de az, ha lányokat bántanak, ilyesmi. Lehet ez valami belémkódolt szamurájkódexcucc, amit örököltem, de lehet csak simán nem bírom a hisztijüket. Persze, olyan nagy baja nem lesz, nincs fájdalomérzet.
- Shukaku, ugye? Igazi név?- gyorsan lecsekkolom a nevet, amiről nem tudom eldönteni, mi lehet, loginname, vagy rendes polgári. Nem sokan vannak, akik ugyanazt használják, én is Starkiller néven akartam regelni, de az már sajnos foglalt volt. Maradt a Hikaru.


Pontok:


Életpont:85
Páncél: 15
Kitartáspont: 135


Erő: 36
Fegyverkezelés: 21

Gyorsaság: 23
Speciális képesség: 18
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal1702/1900Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 20:05

Fairplay képipróba.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal12695/10100Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 08 2015, 20:05

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Shukaku vs Hikaru 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 20:17

-Szerinted miért van az, hogy a fiúknak van a legnagyobb szája még akkor is, ha egyébként fent sincsenek a listán?
-A fajod mindkét neme tud furcsa dolgokat produkálni, Shu.
-Oké-oké, tudom én, de akkor is fura, hogy páron kívül egyik lány sem ilyen nagyszájú, de fiúból vagy százat fel tudnék sorolni, akik kötekedősek meg hencegősek.
-Azt feltételeztem, hogy ez is csak valami mondás, amit ti használtok.
-Tényleg kéne szereznem egy közmondásos könyvet Timi…

A lány széttárja a karjait, ám egész idáig meg sem mozdult a lelátóról, pedig a sorsolásos rendszer már egy ideje kiírta a nevüket, és összepárosította őket azzal a fura fiatal fiúval. Viszont mivel úgy látszik a türelmetlen fajtából volt, így az idomár leszökdécselt a harctérre, Timidus pedig egy szökkenéssel termett ott, vitorlázva.
-Ha nem szeretsz lányokat ütni, akkor majd üsd a falat helyettem, vagy valami. De ütheted Timit is, ő úgyis sárkány, és neki még nálam is kevésbé fájnak az ütéseid, Hikaru. És igen, Shu az igazi nevem. Nem szép dolog hazudni, szóval nem hazudok a nevemről sem.
Kiöltötte a nyelvét, majd egy kérdő pillantást vetett Timire, aki csipogott valamit.
-Nyo… én nem vagyok olyan dicsekvős, mint te, de nézz oda…
Mutat fel a tablóra, aminek tetején az ő képük díszeleg, mint az Aréna bajnokai.
-Szeretnénk tudni a szintedet, hogy ahhoz tudjuk alakítani az erőnket, hogy fair legyen a küzdelem.
Amikor megkapta a választ, máris elkezdte felölteni a tierhez megfelelő felszerelést, és beállítani a megfelelő szintet, azaz pont egyenlőt, ahogyan Timidus mondta. Ezután elküldődött a párbajfelkérés, és lassú ketyegéssel elindult az óra. Az Aréna területén ezúttal semmi nem változtattak, maradt csak a sima homok, hogy minél uncsibb legyen, na és persze hála a szélvész köpenynek, még fel is kavarta maga körül, ráadásul még Acél megváltó is segített abban, hogy a nagyképű vörinek elkenjék a száját. És mivel ők kezdenek, máris ellövik az első képijüket, ami működik is, úgyhogy azonnal megváltoznak az arányok. Erős kezdés után pedig remélhetőleg megmarad a lendület, így Timi a levegőből próbálja letarolni a fiút, míg Shu egyszerűen egy nagyot akar koppintani a fejére a sípjával.

90/45
34 - 5(+5+10)
80-(14+7)= 59 pont


Képi sikeres, három körig Hikaru kitartása 10 ponttal csökken, Shu ereje 10 ponttal nő.
Első kocka Timike, a második Shu.

Pontok:

Segítség:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal12695/10100Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 08 2015, 20:17

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shukaku vs Hikaru 4767250438_224285ea8b_s Shukaku vs Hikaru 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 20:24

Plusz dobások, ugyanabban a sorrendben.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal12695/10100Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 08 2015, 20:24

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
Shukaku vs Hikaru 4670869501_b9e058bda7_s Shukaku vs Hikaru 4671493936_f48a3db727_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Hikaru Hétf. Jún. 08 2015, 20:59

- Azt nem mondtam, hogy nem foglak, csak azt, hogy nem szeretek.- egy kicsit megforgatom a szemem, amikor rám ölti a nyelvét. Emlékszem, egy srácnak az oviban majdnem kitéptem, amikor rám öltötte, és elkapott az ideg, de aztán megharapta az ujjamat, úgyhogy végül ő került sarokba. Fura, ez a nyelvöltögetés nem divat már ovi óta.
Felnézek a táblára, egykedvűen, mintha valami egyszerű, ócska festmény lenne Párizsban kiállítva, ahová anyám rángatott el nyaraláson. Nagyjából annyira is érdekel. Nem tudom, kik vannak itt, kiket vert meg, mert például az osztályom teniszbajnokának is nagy volt az arca, aztán egy szabályos szervát nem volt képes letolni.
- Remélem, nem szoktad még meg nagyon ott a neved, mert nemsokára lejjebb csúszik eggyel. Amúgy tizennégy.- eddig nem voltam itt, úgyhogy nemsokára komoly változások fognak beállni abban a listában. Elmosolyodok, miközben nekiáll visszaszámlálni az óra, felemelem a kezemben tartott nodachit, a tüzes penge hegyét rászegezem a kislányra, a bal kezem pedig hátrateszem, és felveszek egy vívó állást. Egy kicsit megnyalom a szám is, ahogy türelmetlenül nézem a visszaszámlálást, szeretnék már odacsapni neki.
Ahogy elkezdődik a harc, egy kicsit elbizonytalanodok, ahogy hirtelen látom, hogy lecsökkent a kitartás pontom, nagyjából a felére. Vagy tudom is én, mennyire, mindig utáltam a matekot, meg erre ott a számológép, ha kell, a lényeg, hogy lecsökkent. Először azt hiszem, leejtettem valami tárgyat, úgyhogy mire felnézek, már csak a sárkányt látom, ami nekem repül, a lendületével hanyatt lök. Rengeteg hp-t le is szed, de nem ez húz fel igazán, hanem amikor felkelés közben egy síp csattan a fejemen.
- Áh... mi a büdös ******... ******* kinyírlak, ***** meg!- miközben feltápászkodok a földről, megérintem a fejem, ahol a hajamban maradt a pixelnyom, az oldalamat tarkító vörös karmolások nem is érdekelnek, ahogy az életpontomat sem ellenőrzöm le, pontosan hogy állhat. Most rohadt dühös vagyok, amit csak tovább fokoz, hogy ez a rohadt játék nem hagy káromkodni.
Nekifutok, felugrok, és megpróbál teljes erőből, függőlegesen belevágni a kardot a lány fejébe. Még azt is elfelejtem, hogy most nem tudom megölni akkor sem, ha olyan sérülést kap, ami lefejezné, most nem is érdekel más, csak hogy apró csíkokra tépjem szét.


/A második kocka a lángoló nodachi tűzsebzésére van, hatos dobás esetén +6 tűzsebzés./

HP: 46/85
Páncél: 0
Kitartáspont: 71/135

Furious Rush: 1/13 pont


A hozzászólást Hikaru összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 08 2015, 21:22-kor.
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal1702/1900Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 08 2015, 20:59

The member 'Hikaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shukaku vs Hikaru 4766609959_af0c0eb7c7_s Shukaku vs Hikaru 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 21:32

-Wheeee!
Ugyan inkább kislányos boldog sikkantás volt, mint csatakiáltás, de ez is szokatlan volt Shu részéről, és még Timidus sem látta soha, hogy így élvezne egy olyan harcot, amit nem bohóckodnak el Junnal vagy Atoruval. Shu nem csak suhintott a síppal, hanem teljes erejével lecsapott, ráadásul a földön fekvő ellenfélre, és még élvezte is. Nem mondom, hogy harci tüzek lángjai lobogtak volna a szemében… de nem volt jó ötlet a káromkodás, mert ez csak szította azt a kis parazsat, amivel megérezte, hogy most megint ő az erősebb. Fogalma sem volt a fiú pontjairól, azt Timidus számolgatta, de azt látta, hogy az ellenfél életpontjai jócskán megcsappantak, és ugyan még a pici csíkocska nem érte el a feles határt, de csak egy kicsit kellett már noszogatni, hogy váltson a színe. Még a fejét eltaláló lángoló kard sem nagyon szegte a kedvét. Ugyan jó nagyot bucskázott, nyelt egy kis port is, de hát ez a Szélvész köpennyel együtt jár, és nem is akarta kikapcsolni. Az volt Hikaru egyetlen szerencséje, hogy a kard lángoló effektje nem működött, mert ha még meg is pörköli Shu haját, a kedvenc frizuráját, amit még az anyja is megdicsért… hát akkor az e világi, meg a kinti világi istenek összessége sem tudná megóvni szegény fiút. Ehelyett persze a káromkodás volt az, amire Shu újra nevetett, miközben feltápászkodott.
-Jajj ne káromkodj már, ez egy játék! Gyerekek is vannak itt, meg nem szeretném, hogy Timi eltanulja tőled a csúnya szavakat. Elég nekem Alex is, meg Aldo!
És már fel is szökkent, hála az akrobatika jártasságnak. Jöhetett egy újabb képi, majd Timi ezúttal hátulról próbálta összeborzolni a karmaival a srác frizuját, miközben Shu a kardforgató legnemesebb testrészére próbált mérni egy újabb csapást a síppal. Majd lemossa, mielőtt újra belefújna.

90/10
34 - 5(+5+10)
59-(14+7)= 38 pont


Fairplay még két körig hat.
Feel it! képi próba, ha sikeres, akkor három körig minden bevitt sebzésed negyede téged is sebez.
Első kocka Timi, második Shu.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal12695/10100Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 08 2015, 21:32

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shukaku vs Hikaru 4767251444_0f76bf2817_s Shukaku vs Hikaru 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '10 oldalú kocka' :
Shukaku vs Hikaru 4671495468_55bb4123b3_s Shukaku vs Hikaru 4671493936_f48a3db727_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 21:33

...és a képi, amit kihagytam. Embarassed
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal12695/10100Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 08 2015, 21:33

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Shukaku vs Hikaru 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Hikaru Hétf. Jún. 08 2015, 22:28

- Há! Finom a homok?- egy kis időre elmúlik a vörös köd, olyan elégedettséggel tölt el, az, hogy hagytam egy hosszú, vörös pixelcsíkot a fején és az arcán, és hogy földre taszítottam, hogy az nagyjából elemészti a haragom. The so called „champion.” Csak leküldtem a földre azért első próbálkozásra.
Az összeszedettségemnek hála, ezúttal sikerül félrelépni a sárkány elől, a kardommal még a karmokat is felfogom, úgyhogy megúszom mindenféle sérülés nélkül a rohamát. Éppen rákészülök, hogy fordulatból leszúrjam a lányt, de ahogy megfordulok, a síp hirtelen eltalál lent. Hiába nincs fájdalom, egy pillanatra összegörnyedek, miközben dühösen sziszegek valami értelmetlen halandzsanyelven neki. Még ha mindkét funkciója is eltűnt annak a testrészemnek ebben a hülye játékban, azért ez mégis nagyon megalázó.
- Úgy beszélek, ahogy akarok! Még boldog is lehetsz, hogy a gyíkod tanul egy kis igazi japánt!- kiegyenesedek, és felkészülök rá, hogy újra támadjak. Megint eléggé elkap az ideg hozzá, hogy ne nézzem meg az életpontom meg a cselekvéspontom. Nem számít, csak lecsapom a fejét, aztán tökmindegy onnantól kezdve.
Fel is emelem a kardot, hogy célba vegyem a nyakát, de hirtelen meggondolom magam, és én is ott próbálom átszúrni a kardomat, ahol az előbb ő ütött meg. Szemet fogért, vagy mi. Remélem, be is gyullad a kis csaj, és leég mindene. Ha talál, megpróbálom jó mélyen átszúrni, és úgy fordítani, hogy fedezzen a sárkánytól élő pajzsként.
 - Remélem kellemes, ******!- szélesen elvigyorodok, ami csak akkor hagy alább, amikor meglátom, hogy már a sárga tartomány vége felé jár az életcsíkom, ami most, hogy benne van a kard, is csökken. Egy kicsit értetlenül nézek a lányra, azután kirántom belőle a kardot, és elhátrálok tőle.

HP: 17/85
Páncél: 0
Kitartáspont: 57/135

Furious Rush: 3/13 pont


A hozzászólást Hikaru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 08 2015, 22:32-kor.
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal1702/1900Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 08 2015, 22:28

The member 'Hikaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shukaku vs Hikaru 4767249862_5877ffd2ef_s Shukaku vs Hikaru 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Shukaku Kedd Jún. 09 2015, 06:20

-Mhmm! Finom homoksüti! Kérsz te is?
Hajít egy marékkal a fiú felé, remélve, hogy valamennyi a szemében vagy a szájában landol, és ezzel kicsit talán lefoglalja, és nem dumál annyit. Shu egyáltalán nem gondolkodik úgy, hogy nagyon megalázó lenne az, hogy bárki eltalálta. Igazából még azt sem gondolja, hogy az Aréna bajnokának lenni valami nagy kihívás, hiszen mindent csak Timire kell bízni, meg jól megválogatni az ellenfeleket, és akkor minden klappol is. Neki magának már csak annyi dolga volt, hogy ne unatkozza teljesen szét magát a harcok alatt, de szerencsére most ezt a fiú forrófejűsége meg is oldotta. Persze ennél sokkal jobban szórakozott Junnal vagy Atoruval, de végtére is ez sem volt egy uncsi küzdelem. Az összegörnyedést kuncogva vette tudomásul. Ez a trükk még mindig beválik, és amíg lesznek fiúk Aincradban, működni is fog. Persze várta, hogy a kardforgató valami hasonló huncutsággal reagál, fel volt készülve, de előtte még ki kellett javítania az újabb hibát.
-Gyík az te vagy, nem Timi!
Újabb nyelvöltés beiktatva.
-Timi sárkány, ráadásul az ő csipogását még értem is, nem úgy, mint a tiédet, szóval szerintem több nyelven tud, mint te. Ez az Timi! Csak így tovább!
Utalt a lányka a rendszer folyamatos kisípolására, amitől Hikaru beszéde valóban eléggé csipogóssá és viccessé változott. Majd Shu a magasba tartotta a kezét, és a sárkány oda is röppent, hogy pacsizzon. Persze ennek nem csak a pacsi volt a célja, hanem egy újabb képesség is. A szúrás, amit Shu várt meg is érkezett. Persze jó alacsonyan kellett szúrni ahhoz, hogy kiküszöbölje az ellenfél a magasságkülönbséget, ám mivel számított erre, az idomárt picit sem hatotta meg. Egyszerűen szökkent egyet, majd felcsüccsent a pengére, és újfent nevetett.
-Picit kényelmetlen, úgyhogy maradok a párnánál. Buta, buta, buta!
És minden egyes kijelentés után lendítette a sípot, hátha még talál is, ezúttal a fiú kardot tartó kezét célozva, Miközben Timike a farkának lendítésével próbálta kigáncsolni a srácot, ha még erre szükség olt Shu támadásai után.

64/0
34 - 5(+5+10)
38-(14+7)= 17 pont vagy 38-(7)= 31 pont


Fairplay még egy körig hat.
Feel it! még két körig hat.

Képipróba Vörös Bika Potionra, ha sikeres, akkor a kövi két támadás nem fogyaszt cselekvéspontot.
Első kocka Shu, második Timi.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal12695/10100Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 09 2015, 06:20

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Shukaku vs Hikaru 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shukaku vs Hikaru 4767249862_5877ffd2ef_s Shukaku vs Hikaru 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
Shukaku vs Hikaru 4671493936_f48a3db727_s Shukaku vs Hikaru 4670869501_b9e058bda7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Hikaru Kedd Jún. 09 2015, 13:31

Amikor telibe kapom a képembe a homokot, egy kicsit veszítek az egyensúlyomból, miközben a karddal vakon csapkodva próbálom megtörölni a szememet. Csak még jobban felhúzom magam, amikor a rendszer kisípol valamit, amit vakon csapkodva mondok, még ha az nem is volt káromkodás, csak úgy indult.
- Gyíkazhamondom!- dühösen csapkodok a levegőbe, mielőtt végre eltalálom a lányt, és lehiggadok. Fogalmam sincs, hogy ment le ilyen gyorsan az életpontom, legalább kétszer ennyi ideig állni szoktam a sarat, mint így. Dühösen felkiáltok, ahogy eltalálja a karomat a síp, ami vörös tartományba taszít, majd lenulláz. Elhátrálok a lánytól, miközben leveszem a maszkom, és a földhöz vágom. Ha lehetne itt izzadni, most biztos csomókban lógna a hajam, de szerintem csak az arcom pirult ki, és az sem attól, hogy kifáradtam.
- Hogy sebzel ekkorát? EZ ÍGY CSALÁS!- belerúgok a sisakba, ami pattogva arrébb repül, hogy a falról csapódjon vissza azután. Miközben elindulok utána, azért belevágok a homokba párszor a kardommal, meg felrugdalom a port. Ez simán meglehetett volna, csak még két találat kellett volna hozzá... ez csalás volt! Felveszem és a hónom alá csapom a sisakot, hogy visszaforduljak felé.
- Ezzel ******* nincs vége! Legközelebb nem lesz ilyen mázlid!- visszadugom a kardot a hüvelyébe, és a sisakkal a hónom alatt kisétálok. Ez így biztosan csalás volt, vagy mázlija volt, vagy ilyesmi. Olyan a világon nincs, hogy legyőzzön egy lány. Persze, volt vele egy sárkány, de akkor is. Visszafordulok a kapuból. - És akkor is *********** egy gyík!- miközben megfordulok, még ököllel beleütök a kapu kőoldalába. Már most utálom ezt az egész arénát, ez egy hülyeség.
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal1702/1900Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Shukaku Kedd Jún. 09 2015, 13:47

Már nem csak szinte volt vicces, ahogy a fiú a semmivel hadakozott, hanem a maga valójában volt nevetséges, így Shu megszabadulva minden gátlásától és kedvességétől, meg minden jóindulatától, és visítva nevetett azon, hogy hogyan képes valaki ennyire felhúzni magát egy egyszerű játékon.  
-Tollas sárkány, ide van írva a menümbe! Én kaptam társnak magam mellé ajándékba Kayaba Bácsitól, nem pedig te, szóval az én menümbe van írva a faja, azt pedig Kayaba Bácsi írta oda, és ha Kayaba Bácsi azt mondja, hogy tollas sárkány, akkor tollas sárkány! Másrészről meg csak rá kell nézni, vagy meg kell tőle kérdezni, és ő maga is elmondja, hogy tollas sárkány. Ennyi. Az, hogy te mit hordasz itt össze, az senkit nem érdekel.
Kicsit megigazgatta a tiaráját, majd úgy döntött, hogy ha már úgyis vége a harcnak, úgyis ő győzött, akkor mutat valami érdekeset a fiúnak. Pár mozdulattal magára öltötte a negyvensokas szintű felszerelését és pontjait, majd Timidus hátán röppent oda a fiú elé.
-Elfelejtetted megköszönni a küzdelmet, és meghajolni. Így illik, de ha te nem szeretnéd, akkor mi megtesszük helyetted is. Köszönjük szépen a játékot, remélem, hogy tanultál belőle valamit.
Majd mosolyogva meghajolt, és elállt a másik útjából.
-Egyébként pedig semmi csalás nincs ebben. Jobbak a felszereléseink, mert Timi válogatja őket össze. Jobb a pontozásunk, mert azt is Timi csinálja, és ráadásul még a taktikát is ő találja ki. Oké, egy picit mérges voltam rád, amiért ilyeneket mondtál, de amiatt megbocsájtok, és én is bocsánatot kérek amiért ott bántottalak.
Ölti ki a nyelvét a fiúra, majd előrenyújtja a kezét.
-No? Béka? Veszek neked egy sütit, hogy megvigasztalódj. :3

Köszönöm szépen a játékot! ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku vs Hikaru Exp_bal12695/10100Shukaku vs Hikaru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 09 2015, 17:35

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 08. 09-én küzdhettek meg.

Jutalom: 60 exp 160 arany

Pontok:
Shukaku: +15 pont
Hikaru: -25 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku vs Hikaru Empty Re: Shukaku vs Hikaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.