Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rey Miu ellen ^^

4 posters

Go down

Rey Miu ellen ^^ Empty Rey Miu ellen ^^

Témanyitás by Rey Hétf. Jún. 29 2015, 13:40

Meleg nyári napra virradt és Reynek már elege volt abból hogy folyton csak otthon ül és kovácsolgat néha. Akae keresésébe is belefáradt már, de a reménye még mindig megvolt hogy megtalálja. A sok gondolat mellet támad egy jó ötlete is.
- Igen! Ma harcolni fogok egy jót!
Rey fogta magát és elindult a küzdőtérféle ahol nagy reményeket talált abba hogy lesz egy küzdeni vágyó ellenfél számára. Útközben sokfelé elment nézelődni elment megnézni a boltok és mindenhol konkrétan mindent megnézett hogy teljen az idő. Nem akart csúcsidő előtt a küzdőtérre érni. Szépen lassan oda is ér a küzdőtérre és belép a kapun körbenéz potenciális ellenfelet keresve. Meg is lát egy lányt a küzdőtéren, de nem volt neki túl ismerős. Szépen óvatosan odasétál hozzá és megszólítja.
- Üdvözöllek, a nevem Rey és egy kardforgató vagyok nincs esetleg kedved velem párbajozni egyet? Ne haragudj ha esetleg vársz valakire akkor nem is zavarlak tovább...
Rey közben azon gondolkodott hogy vajon Akae itt van-e valahol. Körül is néz de nem lát senkit aki akár hasonlítana Akaera így a koncentrációját újra a lányra irányította.
- Bocsáss meg kicsit elkalandoztam. Ha van kedved akkor milyen játékmódbán lennél kedved játszani? Talán fél hp-s? vagy valótlan full hp-s? esetleg együtéses?
Próbálta kicsit felmérni a helyzetet de nem nagyon látott a lányon semmilyen különleges itemet. Az ő oldalán ott ragyogott a szabdaló jól láthatóan, nem is akarta elrejteni.
-Remélem jó harc lesz az utóbbi időben nagyon sok feszültség fegyelmetlent bennem le kellene vezessem...- gondolta magában.
- Jah és még valami kezd te a támadást ha benne vagy a csatában, a kardforgató becsület megkívánja tőlem ezt.

_________________
Statjaim::



Képesség::
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rey Miu ellen ^^ Empty Re: Rey Miu ellen ^^

Témanyitás by Miu Hétf. Jún. 29 2015, 14:20

Ma szép napsütése és meleg napra virradtam. Nem is értem, hogy mit keresek én a küzdőtéren, mikor elnézhetnék a tengerpartra és lustán süttethetném a hasam. Talán még a WR-es toborzón látott Yuki-chan is eltudtam volna hívni oda és végre kifaggathattam volna arról, hogy mit is tud pontosan Nana-chanról és még is mit keres az ő oldalán a kis ordas Inu. Erre itt tikkasztom magam a küzdőtéren várakozva. Még azt is jobban megérteném, ha az arénába várakoznék épp, hisz ott ügyelnem kell arra, hogy a felső tízben maradjak. Egy fa hűsítő árnyékában, egy kövön ücsörögve várom a csodát és közben egy finom hűsítő italt szürcsölgetem. A mai melegre való tekintettel a szemkötőm is otthon hagytam. Az ilyen napokon nem ajánlatos viselni, de legalább is nem a legkellemesebb érzés ilyenkor azt a szemfedő viselni. Teljesen elvoltam a magam ki világban, csak akkor kaptam fel a tekintetem mikor is valaki odajött hozzám és megszólított.
-Üdv! Én pedig Miu vagyok, szintén kardforgató. ^^ Miért is ne, gyanítom azért nem a strandon süttetem a hasam, mert szeretnék egyet párbajozni. :3
-Nem zavarsz egy csöppet sem. Nem vártam én senkire se, csupán egy ellenfélre és az most itt áll előttem. :3
Türelmesen megvártam, míg a srác kinézelődi magát. Én nem siettem sehova se. Na, jó talán kicsit sietni szeretnék a szintekkel, hogy kicsit felzárkózhassak végre a többiekhez. De legalább is a 20. szintre kéne hamar feljutnom, hogy mehessek gazbeszerző küldetésre minél hamarabb. Bár igaz, hogy most már a kiképzőnél is kilehet kérni a 20. szintet. De oly mindegy már ez a pár szint. Akkor már inkább megdolgozom érte. :3
-A harcmód? Hmmm… - a tekintettemmel végig mértem Reyt, ahogy elnézem, nagyjából egy szinten lehetünk, de lehet, hogy kicsivel felette járok – Legyen, mondjuk a fél hp-s küzdelem. Lehet, hogy gyorsan végzünk, viszont ebben a melegben nem szeretnék túlzottan sokáig harcolni a napon. Még a végén napszúrást kapna valamelyikünk. :3
Persze tudom, hogy ezt itt bent a játékban lehetetlen. Viszont ez a meleg nap csak is lustaságra bíztat.
-Akkor kezdek én. De vigyáz, nehogy megbánd a döntésed a végén. :3
Gyorsan összekaptam magam és késszé varázsoltam magam a harcra, majd lefoglaltam az egyik üres harcteret és megvártam, míg az ellenfelem is készenlétbe helyezi magát és már indítottam is az első vágást a jobb oldala felé.

Pontok:

Hp: 80/80 Páncél: 50
CsP: 80(-13)= 67

Rey: támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.
Miu: támadás elvétése 1 és halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.

//Amennyiben nem szeretnél kockázós harcot, akkor vedd semmisnek a dobást ^^
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rey Miu ellen ^^ Empty Re: Rey Miu ellen ^^

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 29 2015, 14:20

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Rey Miu ellen ^^ 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Rey Miu ellen ^^ 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Rey Miu ellen ^^ Empty Re: Rey Miu ellen ^^

Témanyitás by Rey Kedd Jún. 30 2015, 12:46

A lány illedelmesen bemutatkozott és ő is elárult hogy milyen osztályhoz tartozik. Ez utóbbin Rey kicsit meg is lepődött, mert hát nem szokás ilyen hirtelen le leplezni azt hogy mik is vagyunk igazából. Rey is csak azért leplezi le mindig magát harc előtt mert büszke rá hogy kardforgató lehet. A lány nem is tétovázott mikor Rey mondta neki hogy kezdhet és eldöntötték milyen játékmód lesz felvették az alapállásukat, ami Reynél egyszerűen annyi volt hogy maga elé tartotta kardját. Fel is készült a támadásra, de az elégé meglepetés szerűen érte, várta ő ugyan a kardcsapást de nem egy késé változott lánytól...
- Azta... Bűvész vagy talán? (A kockát ignorálnám ha nem gond)
A támadás ugyan nem sikerült elkerülnie de egy ellentámadás sikerült még indítania a frissen támadó lányféle. Mikor a támadásával végzett kicsit hátrált és figyelte hogy vajon az ellenfele mire is készül. Felnézett az életpontjaira és látta hogy a pajzsa egyik pillanatról a másikra eltűnt, tehát a lány nem elég hogy nagyon pontos és jártas bűvész még nagy sebzése is van.
- Ha jól számolok pontosan 31-et sebzel, én pontosan tízzel kevesebbet. Gyanítom magasabb szintű is vagy nálam. Sebaj...
Mikor végignézet Rey ellenfelén kicsit el is pirult.
-Ez a lány Akaera emlékeztet...- gondolta magában.
- Lehet egy kérdésem? Nem találkoztál véletlen egy nagyjából ekkora.
Mutatja a kezével.
- Lánykával aki véleményem szerint lándzsával harcol? kék haja van és kék szeme.
Majd mikor végzett a kérdésével kardját sréhen maga elé tartva várta a következő támadást.
- Valószínűleg a következő támadásoddal vége lesz.
-Kivéve ha sikerül még a támadása előtt bekapcsoljam a képességem-






Rey Miu ellen ^^ 7f81dde4b7632d4dda1f6452e9d992ce_aa41ba61b63ae65cc2dd3d77482993414f35a6d7

_________________
Statjaim::



Képesség::
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rey Miu ellen ^^ Empty Re: Rey Miu ellen ^^

Témanyitás by Miu Kedd Júl. 07 2015, 13:22

Nem hittem volna, hogy ilyen egyszerű lesz bevinnem a támadásom. Bár azt sem értettem, hogy miből következet arra, hogy bűvész lennék. Az igaz, hogy van a bűvészkedésemen pont és az egyik képességem is arra épít, viszont most nem rémlik, hogy bármit is csináltam volna. De lehet, hogy csak nekem nem tűnt fel vagy mivel gyorsan és hirtelen kezdtem bele a dolgokba, valami trükknek tűnhetett a támadásom. De ez nem is lényeg, még ha csak véletlen is volt a dolog, azért még jól esik, hogy ennyire elcsodálkozik rajta valaki. :3 Mivel még a közelében voltam, mikor jött felém a válasz csapás, így nem tudtam hárítani azt, még az én támadásom lendülete vitt és nem sikerült időben átkapcsolnom védekezésre.
-Igen Bűvész volnék. :3 - hajoltam meg színpadiasan, majd megforgattam a kardom és a hegyét kissé a talajba szúrva meg is támaszkodtam rajta és közben meghallgattam Rey megállapítását. Mikor a srác el is pirult csak bazsalyogtam az orrom alatt. Vajon mi járhat épp a fejében?... A kérdésére felkaptam a tekintetem és utána elkezdtek össze-vissza cikázni a halvány emlék képek a fejemben - Talán csak nem Akae-chanról beszélsz?... Igen láttam már, de elég régen. Még én is csak friss kiképzős voltam, mikor volt szerencsém vele párbajozni. Aztán egy minibosson láttam utoljára és azóta nem hallottam felőle. De a párbajunk óta szerepel a barát listámon, ha gondolod érdeklődhetek felőle üzenetben. Úgy is terveztünk mi szafarizni is anno, csak közben kissé összecsaptak a hullámok a fejem felett, ő pedig kissé elveszett.  
Lezserül támaszkodtam tovább a kardomon. Nem kívántam pozíciót váltani jelenleg.
-Hooohh... Ha máris vége lenne az nem lenne valami mókás. Hisz még csak most kezdtük el. Az igaz, hogy gyors meccset szerettem volna, de nem ennyire. :3
Továbbra sem váltottam pozíciót. Csak figyelem, ahogy Rey várja kövi támadásom, ami most nem lesz. Unottan fegyelem a talajt és a felkavarodó kisebb port, amit a néha-néha felerősödő szellő okoz. Kíváncsid vagyok, hogy most mi lesz a reakciója. Vajon elbizonytalanodik vagy kap az alkalmon és támad.

Hp: 80/80 Páncél: 29
CsP: 67
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rey Miu ellen ^^ Empty Re: Rey Miu ellen ^^

Témanyitás by Rey Szer. Júl. 08 2015, 21:47

A támadás sikeres volt, és a kérdéseire is választ kapott.
- A-Akae.... Tehát tényleg itt van... Nem voltam benne biztos...
Rey ezeket a szavakat nem is igazán Miunak szánta hanem inkább csak úgy kijöttek a száján.
- Ha nem zavar lenne még egy kérdésem... Akae... Hogy harcolt?
Rey kicsit zavarban volt és nem is igazán tudta hogy illik-e ennyit kérdezni valakitől akiről még azt sem tudja teljes egészében hogy kicsoda. A nagy gondolkodásba kissé el is kalandozott és észre sem vette hogy ellenfele nem akar támadni, de még csak védekezni sem. Mikor felnézett látta hogy Miu igencsak érdekes pózban várta hogy támadjon vagy legalábbis hogy történjen valami. Rey lépett párat Miu felé majd futásnak eredt tudván hogy még akár gyorsnak is lehet őt nevezni. Nem is bonyolította túl a dolgot egy egyszerű előre szúrással próbálkozott közvetlen ellenfele testének középpontja felé. A támadás közben várva az ellentámadást aktiválta a képességét is, szemei kifehéredtek míg a testén kék latin szövegek jelentek meg. Rey páncélja így pontosan öttel megnőtt, és remélte hogy így akár még egy támadást ki fog bírni. Mikor odaért pengéje Miu elé akkor halkan, szinte suttogva azt mondta neki:
- Remélem jól van... és nem haragszik már rám...
Ezt követően a támadás végeztével újra felvette védelmi pozícióját vára a következő támadást. A testén még mindig ragyogtak a szimbólumok, bár Rey szemében ez a képességaktiválás csak egy pazarlás volt hisz minél többen vannak a csapatában annál nagyobb a hatásfoka így csak ő élvezhette ennek előnyét.
- Nem vagyok egy PvP-s típus... inkább a főnökharcokra és a kazamatákra szakosodtam, valamint kovácsolok... Ettől függetlenül imádom a harcot minden formájába.

_________________
Statjaim::



Képesség::
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rey Miu ellen ^^ Empty Re: Rey Miu ellen ^^

Témanyitás by Miu Vas. Júl. 19 2015, 12:56

Csak hümmögtem miközben Rey megjegyzéseket tesz magának és várom a következő lépését. Majd az újabb kérdésre felkapom a tekintetem és megkeresem az övét.  
-Hmm... Hogy hogyan is harcolt? Lássuk csak... - próbáltam felidézni a megfelelő emlék képeket, közben pedig sikeresen elszenvedtem Rey újabb támadását. Ez ki is zökkentett a gondolkozásomból és csak megszeppenve pislogtam párat rá, miközben a kardja áthatol a mellkasomon. Majd azt is ugyanolyan meghittséggel figyeltem, hogy srác szemi kifehéredni és valami fura jelek jelennek meg a testén. Ez valami képesség lesz. Minden esetre én is újfent rá markoltam a kardom markolatára, majd a mellkasom elé emeltem a pengét vízszintes helyzetben, majd az ő kardjának pengéjén vezettem végig az enyémet, aztán egy szép ívelt vágással zártam a mozdulat sort.
-Biztos jól van. Nem olyannak ismertem meg aki csak úgy elpatkolna vagy bajba kerülni. ^^
Majd a kardom ismét a földbe szúrtam és az öklöm a tenyerembe csaptam.
-Ohh... Már emlékszem. Elég nagy hévvel harcolt, én viszont csak végig játszottam az egész harcot szinte. Egyszer még a kardom is magához vette, mert utána dobtam, hátha eltudom találni vele. ^^
Közben az egyik kezem a kardom markolatára helyeztem és picit megtámaszkodtam rajta, viszont már nem olyan pozícióban álltam, amiből nehezemre esik bármit is lépni.
-Én sem igazán vagyok nagy pvp-s. Még az egyik képességem is letiltja magát ilyenkor. A másik már használhatóbb ilyenkor is, de azt most nem mutatom be, meg amúgy is elég nagy szerencse kell ahhoz, hogy hatékonyan működjön az is inkább a mobok darálására jó inkább. :3 Én annyira nem vagyok oda a harcokért, de néha-néha megfordulok a küzdőtéren és az arénában is. Kell a változatosság. ^^
-Egyébként én is kovácsolok. *.* Bár nem igazán megy a bolt.  Rolling Eyes

Hp: 80/80 Páncél: 8
CsP: 54
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rey Miu ellen ^^ Empty Re: Rey Miu ellen ^^

Témanyitás by Argo Pént. Szept. 25 2015, 20:02

Hai~
A küzdőteret inaktivitás miatt lezárom. Jutalmatok 10 exp és 30 arany

_________________
Rey Miu ellen ^^ W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Rey Miu ellen ^^ Empty Re: Rey Miu ellen ^^

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.