Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

3 posters

Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Szept. 15 2014, 21:58

Van egy halvány sejtésem arról, hogy talán nem kellene naphosszat a lábamat lógatnom, hanem néznem kellene magamnak valami menő küldit, vagy egy méltó ellenfelet, mert cefetül kezdek ellustulni.  Reginald persze elfoglalja magát, van olyan, hogy egész nap nem látom, csatangol a városban, bosszant másokat, felfordulást csinál… ezeket tudom róla elképzelni. Persze nem bánom, addig sem én vagyok az áldozat… csak… most épp itt eszi a fene előttem és kínlódik, vergődik és forgolódik a padlón facepalm Mint egy rossz gyerek, nem több.. Rolling Eyes
- Veeeeeeh…- sóhajtok egy nagyot és felkelek a kényelmes fotelomból, kihörpintem az epershake-m maradványait
~ He?! >.<
- Jól van... menjünk ki, nézzük meg a népet….
~ Végre! ~ szinte felkiált és kisüvít az ablakon. Persze, hogy nem kérdezi meg, hogy hova akarok menni, mert ő csak a saját feje után az biztos. tudom hová megy, de én először megnézek pár hirdetést, felhívást. Jobban tejel egy küldi, mint a harcok… azok az unalmas harcok.
Lassan de biztosan lépkedek, nézek jobbra, balra. Sehol semmi…. ez a város is full unalmas mióta elérhetővé váltak a felsőbb szintek. ez van, én akkor sem költözöm feljebb… tökéletesen megfelel számomra a tízedik szint. Nem megyek a birkacsorda után ˇ^ˇ
Regi eközben már az aréna fölött repked, le is száll és mindenki arcába tolja a saját képét, hogy jól megnézze magának.  Ismerik már, jól tudják kihez tartozik, ám ettől nem biztos, hogy büszkeség tölt el, lehet pont az ellentettje Rolling Eyes  A szó legszorosabb értelmében arcokba mászik és Wááh-zik mellé… próbál kötekedni facepalm
Én sokkal később érek ide, az arénába. Nem találtam nekem való menő questet, ezért maradt ez… a remény hal meg utoljára.
~ Késtél! >.<
- Én ugyan nem, te érkeztél hamar Rolling Eyes - Magam nem zavartatva sétálok az épp felszabaduló küzdőtérre, nem törődve a „sorban állók” rosszalló nézése, vagy a halk megjegyzésekre. Ha valakinek van problémája, az megmutathatja, mit tud… itt lent Suspect  Ezzel buta petem egyetért, mert máris előttem tollászkodik és nyomja a struccozik egy kicsikét a közelebb lévők felé….
~ Ghrrrrr….~ még morog is facepalm
- Na, gyertek gyíkok... mind egyszerre - provokálom őket és még ásítok mellé egy nagyot...

_________________
Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Suzume Kedd Szept. 16 2014, 18:29

Már jó ideje figyelem a küzdőtéren harcoló embereket hát mit ne mondjak elég uncsi. Értem én, hogy Timidus szerint fontos ha csak információt szerzünk másokról meg ha csak figyelünk az sokkal biztonságosabb de mellet roppantul unalmas is. Nem is értem mi értelme van ha nem tapasztalod meg testközelből a dolgokat, úgy még talán szórakozom is? Na minden esetre dögunalmas volt az egész aztán még ráadásul ki is ürült a küzdőtér és senki nem akart harcolni. Cseverészni bezzeg volt kedvük. Rolling Eyes
Már épp menni készültem volna mikor megjelent egy madár méghozzá egy ismerős madár. Láttam már én ezt a csirkét többször is csak épp a gazdáját nem találtam. Sebaj, még így is mókás volt ahogy sorra belemászott az emberek képébe és ijesztgette azokat ha engem is sorra kerít már eleve valami bugyuta grimasszal fogadom mint mikor a szülők a gyereküknek fura de vicces arcokat vágnak. Aztán nem kellet sok, hogy a gazdája is megérkezzen. Igen a tippem jó volt a gazdát illetően. Fogta magát és önkényesen befoglalta a küzdőteret amire páran hőzöngtek is csak nem értem mire mikor még az előbb mindenki pont letojta és a lelátón pofázott. Önbizalma minden esetre van a srácnak.
- Ha ennyire unatkozol majd én szórakoztatlak. – Állok fel a helyemről és sétálok le hozzá. – Kíváncsi vagyok mit tud a SAO top idomárja. – Ez most kivételesen még igaz is volt, legalább kicsit alaposabban tanulmányozhatom a különféle idomárok harcstílusát még mielőtt arénában kellene ugyan ezt megtennem. – Normál teljes életes küzdelem megfelel? – Kezdek el matatni a menüben és ha rábólint akkor elküldöm neki a felkérést.


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Szept. 16 2014, 22:40

A végtelennek tűnő punnyadás, mert annak tűnik megszakítom, mert még mindig él bennem a remény, hogy kellemesen, unalom nélkül is el lehet tölteni egy napot, kimozdulok a házból valami izgalmat keresve. Igaz, ebben nagy szerepet játszik a petem, az a bizonyos a főnix aki nem csak hiperaktív, de még szemtelen is. Igen látványosan kínlódott előttem, hogy vegyem végre a lapot…. ez az eredménye. Először valami tűrhető quest után nézek, hátha van valami számomra érdekes és kielégítő, azonban kudarcnak bizonyul most is. Egyszerűen nem találok mostanában rendes, jól fizető küldetést, hiába keresem minden erőmmel Rolling Eyes
Míg én ezen tevékenységemet folytatom, Reginald az arénába siet és ismerkedni kezd a jelenlévőkkel, már ha annak lehet egyáltalán nevezni.  Nem nézik valami jó szemmel, ez természetes, de mégsem lépnek ez ügyben, mind alacsony szintűek, egyik sem közelíti meg az ő szintjét, azt is tudják, hogy ki a gazdája, így tűrnek, vagy lelépnek. Hát igen, egy ideje már itt nyomom  ezen a szinten, költözést sem tervezek, ezért jobb lesz hozzászokniuk a kis terrornak, amit levág a főnix
Megérkezvén nem érdekel senki és semmi, csak bebaktatok a tér kellős közepére, mit sem törődve mások ellenszenvével és stílusosan kihívom az alantas csürhét, amire nem nagyon akar válasz érkezni…
- Hmmmm?! – fordulok a női hang irányába a petemmel együtt. ezek szerint mégis van valakinek bátorsága kihívni engem? Regihez hasonlóan rajtam is úrrá lesz némi izgatottság, ám hamar lefagy a mosoly az arcomról, amint megpillantom azt a vérvörös indikátort facepalm
- Veeeeeh! Sejthettem volna, hogy csak a te fajtádnak van elég bátorsága – mondom egy nagy sóhaj után
~ Zúzzuk le má’! >.< ~  ajajj, valaki türelmetlenkedik Rolling Eyes
- Hai-hai!- feláll és lesétál a küzdőtérre. Úgy tűnik tényleg komolyan gondolja. Hmmm… életemben nem láttam még, szóval nem lehet valami erős, vagy nagy szintű… gondolom Suspect
- Kíváncsi? Te is amolyan mazochista vagy? – teszem fel a kérdésemet erősen utalva a végkimenetelre, mely máshogy nem végződhet, mint az én győzelmemmel
~ Ghrrrr…. gyere… ghrrrr >.< ~ még jó, hogy nem érti szinte senki sem facepalm
- Nekem tökéletes… na és… mennyire fogjam vissza magam? – nézek kérdően a lányra, majd ásítok egy nagyot, nyújtózkodom és csak utána fogadom el a felkérést, hogy aztán magamra ölthessem harci felszerelésem..

_________________
Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Suzume Szer. Szept. 17 2014, 20:45

- Ez elég rasszista kifejezés ugye tudod? – Öltöm rá a nyelvem, nem mint ha különösebben izgatna mit gondol a „fajtámról”.  – Meg aztán nem véletlen van ez az izé a fejünk fölött. Ez mutatja, hogy több vér szorult a pucánkba mint a TE fajtádnak. Meg a kezünkre is jutott de az már más történet. – Minden esetre azért leállok vele vitázni. – Meg különben is, ha nem lennék piroska akkor is ki állnék a nagy és csúnya farkas ellen aki jelen esetben te vagy. RazzEgy kis szójáték sosem árt ^^.
A cukkolódást fel sem veszem sőt lehet inkább bele megyek a ki a nagyképübb játékba.
- Nem én szadista vagyok aki élvezi ha heveny sírásra készteti a másikat a megalázó vereség után. Razz Az arrogancia mindig is ősi ellensége volt az emberi fajnak. Ezt valamilyen szinten magamon is tapasztaltam már.
- Az attól függ mennyire is akarsz kikapni. – Vigyorodom el. Ahogy a számláló pörög úgy ölti magára a felszereléseit is. Csak én nem szoktam eltenni a cuccaim vagy mi? Minden esetre én is leemelem a hátamról az íjat és kicsit bemelegítek vele. Feszegetem a húrt.
- Na lássuk mi van itt. Kapcsolat pálca, jetibőr ruha, két önerősítő gyűrű, Aranykorona, topáztalpas cipő és egy sárkánypikkelyes köpeny ha jól látom, már pedig jól látom. Nem olyan rossz pár egy top játékostól azt várnám, hogy tele ritka tárgyakkal. Nos végül is én sem vagyok híve a ritkáknak. – Egy gyenge kis erőfitogtatás a tudásomból vagy veheti akár nagyképűsködésnek is. Minden esetre nehéz így megállapítani mire is gyúrta a pontjait. Majd meglátjuk.

/Nem tudtam, hogy most csak Ren érti a madarat vagy más is, ha csak ő érti akkor kiveszem azt a pár sort. Azt hogy kockázni akarsz vagy sem rád bízom ha igen akkor majd írd be a találati esélyeid ^^/

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Szept. 19 2014, 00:08

Na! Hoppá-hoppá…  Az újdonsült kihívómnak eléggé felvágták a nyelvét, mit ne mondja…. Elég nagy a szája a semmire, én legalább már letettem valamicskét az asztalra, hogy így viselkedjek ˇ^ˇ Róla meg még csak nem is hallottam
- Ennek semmi köze a rasszizmushoz… nem a bőrszíned, vagy a néped miatt nem bírlak… hanem a tetteid miatt Razz  szóval ez nem rasszizmus és én a legkevésbé sem vagyok rasszista – szögezem le ezt a  tényt, mielőtt még alaptalan pletyka indulna ki belőle…
- Így van… nem véletlenül van az ott. Azt mutatja meg, hogy ki mennyire becsüli a másikat, ki mennyire gerinctelen és ki az, aki nem érdemel meg bizonyos dolgokat Razz  lököm neki a saját verziómat, ami azért sokkal közelebb áll az igazsághoz, mint az övé… Még büszke is arra, hogy embereket ölt…. mik vannak….
- Előfordulhat, de a végeredmény akkor is ugyan az lenne, ez már kőbe van vésve, csak még nem tudsz róla RazzNagyon meglepődnék, ha értékelhető harcot tudna produkálni egy ismeretlen valaki. Kicsit se bánnám, azonban az esélye minimális Sad
- Szadista? Igen, ez mindent megmagyaráz…. csak el kell szomorítsalak… nem vagyok az a sírós típus, emellett veszíteni sem szokásom – a kérdésemre azonnal jön is a válasz… nagyszájú >.>
- Sajnálom… ha meg sem moccannék egész párbaj alatt, akkor sem kapnék ki – mondom őszintén… a petem még mindig ott van, aki nem szeret veszíteni, parancsra meg főleg nem…
A kihívás megtörtént, már csak a felszerelésem kapom magamra és tökéletesen készen állok, Reginald meg főleg… nem csinál mást, csak morog a csajra…. várja, hogy nekironthasson, de remélem megtanulta, hogy azt csak parancsra szabad…. tudom, olykor elborul az agya, ha harcról van szó és még tanulóban van a moderálás…. mégis reménykedem..
Nagyot ásítok, mialatt felsorolja a felszerelésemet
- Köszi, de én magam is tudom, hogy mit pakoltam magamra Razz nem értem mire jó ez, de ő biztosan Rolling Eyes
- A ritka cuccok aranyban többet érnek, mint pontokban- nekem ez a véleményem, ezért is adtam el a gyűrűmet, köpenyemet, mert úgy érte meg anno.
- Csakhogy lásd kivel van dolgod… átengedem a kezdeményezést… - még meg is hajolok, mint egy úriember..
~ Aztán miért vazeg?! Ghhhhrrrr…. >.< ~ no comment Rolling Eyes

_________________
Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Suzume Hétf. Szept. 22 2014, 10:18

- Próbálhatod magyarázni de hiába. – Kezdek neki az ellenvéleménynek, mert szeretek vitatkozni. – Azt mondod a tetteim miatt ítélsz el pedig fogalmad sincs mit tettem csak az látod, hogy piros vagyok és rögtön egy kegyetlen gyilkosnak állítasz be. Pedig az indikátor színem talán nem is amiatt piros. Talán csak önvédelem volt vagy egy véletlen esemény sor netán meg akartam védeni valakit. Esetleg még azelőtt lettem piros mielőtt még megtudtuk volna, hogy az emberek tényleg meghalnak. Rám néztél és rögtön beskatulyáztál, előitéleteskedsz. Tehát rasszista vagy. – Persze ha kicsit is megerőlteti az agytekervényeit könnyen talál fogást az ellenérveimben hisz már azelőtt is találkoztunk, hogy én piros lettem volna. De biztosan erre is lenne magyarázatom meg ez csak rám igaz. Ha olyannal találkozik akikre a fentebb állítottak helyesek rá is gyilkosként tekint
- Megint csak tévedsz. Az indikátor szint nem ezt mutatja. Bár attól függ ki mit akar belelátni. Amit én látok, hogy megmutatja ki mennyire képes elszakadni a társadalom által elfogadott normáktól. Ki az aki elég erős hozzá, hogy kitörjön az elnyomása ketrecéből és megtegyen olyan lépéseket is amikre mások túl gyengék, gyávák vagy épp magamutogatók, hogy megtegyék független a miérttől. Az a gond a hozzád hasonlóakkal, hogy elhiszik azt az ostoba dolgot, hogy létezik jó és rossz. Azt gondolod, sőt meg vagy róla győződve, hogy mert zöld vagy te a jó emberek közé tartozol? Vagy csak ezt a látszatot akarod fenntartani? – Billentem picit oldalra a fejem.
- És ismételten csak hülyeséget beszélsz. Kőbe vésve csupán a neved van a sírköveden. Minden más bizonytalan és csak a múlt az ami biztos pont az időben, bár sokszor még az sem száz százalékos. – Egy újabb Suzu féle bölcselet. Egyre inkább kezdem megint a kié az utolsó szó játékot játszani. Pedig abban mindig nyerek. Razz
- Mint például? Mi az amit megmagyaráz? – Teszem fel hát a kérdést ha már ilyen biztosan kijelentette.
- Miért nem teszed akkor azt ha ennyire biztos vagy benne? ne mozogj és mutasd meg mennyire egy szánalmas alak is vagyok akinek csak a szája nagy. – Lássuk mennyire vagy befolyásolható. – Legalább nyújt egy kis extra győzelmet az mikor téged is mozgásra kényszerítelek. – Nyújtom ki rá a nyelvem. Aztán ahogy szóba kerültek a ritka tárgyak még kiderül, hogy valamiben egyet is értünk.
- Gondoltam emlékeztetlek, nehogy arra fogd a vereséged. De abban igazad van, hogy a ritka cuccok csak aranyban érnek sokat. – A kezdeményezés jogát végül megkapom.
- Kedves gesztus és egyben ostoba is. Sőt talán még szükségtelen is de ez majd kiderül. – teszek még egy utolsó megjegyzést. Ha már engedi a kezdő lépés akkor bekapcsolom a lopakodásom és megpróbálom aktiválni a robbanó nyilakat. Ezután már csak annyit teszek, hogy megkerülöm őket és onnan lövöm ki az első nyilat a madárra.

/Megpróbálom aktiválni a képim. Támadom Regit, ha talál akkor 44 sebzés + 10 a lopakodás bónusz.)


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Szept. 24 2014, 19:02

Ahogy az sejthető volt, próbálja kimagyarázni magát, de ez teljeséggel felesleges. Már alapból el van könyvelve annak, ami és ezen nem változtathat. Ezzel a kis szövegeléssel csupán az én állításomat bizonyítja… ennyi.  Ezzel engem tuti nem, de még mást sem fog meggyőzni…. reménytelen.
- Ezt talán nekem kellene mondanom… feleslegesek a próbálkozásaid- közlöm vele nyugodt hangnemben, mosolyogva.
~ Nekimehetek? ghrrr… ~ tombol benne a harci szellem, kár, hogy nem ismeri rendesen a számokat, az órát meg főleg…
- M ég nem
~ De-de-dee!!! >.< ~ ellenkezik vadul a  fejét rázva, de azért nem támad, hehe. Élénken él benn az a múltkori vereség, amikor szintén egyedül próbált meg támadni, harcolni és annak rossz vége lett… rá nézve. Engem nem nagyon zavart a végkimenetel…. csak az, hogy közben unatkoztam egy kicsit.
- Az indikátorod mellé párosul a viselkedésed. Próbálkozhatsz, de nem fog sikerülni. Véletlenül? Valaki védelmében? A bűntudat legkisebb nyomát sem látni benned Razz Sőt, ahogy az imént mondtad, még büszke is vagy az indikátorodra… Szóval ez nem rasszizmus, hanem jól megalapozott ellenszenv… - fejtem ki bővebben az érvemet, közben petem szinte toporzékol a  tétlenségtől, lépni mégsem mer…
Jön az újabb érvelés, melyen már hangosan fel kell nevetnem… ez egy picikét már szánalmas… mintha kétségbeesetten próbálna ellenkezni szavaimmal…. sikertelenül… Hát ez van.. nem mindenki született arra, hogy jó beszélőkéje legyen…
- Ezzel ismét azt bizonyítod, hogy csak egy gyilkos vagy – kuncogok fel, majd megköszörülöm a torkom.
- Én nem mondom magamról, hogy jó vagyok, vagy rossz, mindndenkinek mást jelentenek ezek a szavak. Én csak annyit tudok, hogy számomra az életem a legfontosabb, ahogy másoknak és bizony nem csípem azokat, akik ezt elveszik másoktól. Ha valakitől elveszed az aranyát, felszerelését, majd szerez másikat, de ha az életét, akkor vége…. – borzongok meg egy kicsit a gondolattól is…. ezért gyűlölöm annyira ezeket az embereket… pfejj….
- Igen? Akkor miért nem fogadunk valamiben?
~ Viiiiiiiihhhh >>.<< ~ bezsongott :facepalm…
- Még egy kicsit- igyekszem megnyugtatni, vagy sikerül, vagy nem. A támadásával úgy sem ér el semmit a jelenlegi helyzetben.
- Az egész lényed Cool nyomok egy menő szöveget, majd végre valahára lejár a felkészülési idő
- Csak az ment meg ettől a szégyentől, hogy az izgalmat előbbre értékelem a győzelemnél… nem szeretek unatkozni, de ügyes próbálkozás. Egy pet ellen nyílván több esélyed lenne – ha nem Reginald lenne az akivel szembekerül… sokakat meglepett már az egyedi képessége…
- Én már csak ilyen udvarias vagyok – meghajolok és várom támadását…. ami sajnos nem engem ér, hanem túlfűtött petecskémet, ráadásul nem is közönséges nyílvesszővel Suspect
A főnix megtántorodik, majd felegyenesedik. A hp csíkja alaposan lecsökkent, de képessége tesz róla, hogy ez ne maradjon így sokáig…  Elereszt egy hangos, károgós csatakiáltást, hogy hangot adjon dühének, és most, hogy célpontja láthatóvá vált előtte, szélsebesen megrohamozza, hosszú, éles és hegye csőrével akar szabdalni…
- Ejj :faceplam: … ezt nem kellett volna Rolling Eyes

Ren:
Páncél: 65/65
Hp: 185/185

Regi:
Hp:  74/93 (93-44-10+35)

Találat esetén a sebzés 52

_________________
Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Suzume Pént. Szept. 26 2014, 12:49

Csak nem hagyja annyiban és tovább vitázik. Felesleges úgyis ő jön ki rosszabbul és idegesen meg úgy alap megsemmisülve a tudattól, hogy nekem van igazam.
- Á-á-á – Intem le a mutató ujjammal. – Ne próbáld meg szépíteni. Amikor te kijelenteted, hogy az én fajtám még nem tudtál semmit. Sem a viselkedésem se azt miként is állok hozzá az indikátoromhoz. Akárki lépett volna be piros indikátorral belőled ezt a reakciót váltja ki. De nem tudhattad így marad az hogy előítéletes vagy és rasszista. – Nem is értem minek vitázik velem. Úgyis találok rést. Aztán jön az újabb eszmefuttatás.
- Akkor ezek szerint hasonlítunk. Számomra is elsődleges a saját életem és bizony ez az indikátor itt azért piros mert nem hagytam, hogy egy bosszúszomjas idegen aki azt hiszi miattam haltak meg a céhtársai elvegye tőlem. Ha igaz amit mondasz te sem hagynád, hogy elvegyék az életed nem, és ezért akár piros indikátoros is lennél. Tévedek netán? – Teszem fel a kérdést de nem várom meg a választ. – De ez majd nemsokára kiderül.
- Fogadás? – Kérdezek vissza. Valami ilyesmi lehetőségre vártam én de egyenlőre lógva hagyom a dolgot. Inkább a harccal foglalkozok. A támadásaim tökéletesen sikerülnek vagyis csak majdnem ahogy látom, hogy a pet élete visszatöltődik.
- Gyógyító skill? Hasznos, de csak az időt húzod vele. – Teszek egy megjegyzést rá. A csőrősnek viszont nem igazán tetszik, hogy meglőttem így nekem is rohan. Színlelek egy kitérő mozdulatot de eszem ágában sincs kivédeni a támadást így szépen el is talál. Kíváncsi vagyok a sebzésére.
- Ehh… elég nagy sebzése van. – Porolom le magam. - Rendben van, fogadjunk. A győztes rendelkezik a másik élete felett! Ha győzöl az életem a tied. Ha akarod elveszed, ha akarod megtartod és én fejet hajtok majd uralkodóm előtt. – Hajolok meg előtte. – De ha én nyerek akkor én leszek az aki elveszi vagy épp megtartja az életed. Így is lenne elég merszed a fogadáshoz?

/Élet: 100/100
Páncél: 23/75
Pihi: 2/3 /

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Szept. 29 2014, 18:16

Ez a piri kisasszony nem nagyon akarja megérteni it mondok Suspect Lehet, hogy ilyen téren sem vág rendesen az agyacskája?  Könnyen előfordulhat, mindenesetre hiába próbálkozik itt nekem, semmit sem fog elérni vele, ezt garantálhatom ˇ^ˇ
- Veeeeeh! – sóhajtgatok egy kicsikét, aztán újra belekezdek….
- Mi az? Talán elfelejtetted a szavaidat és viselkedésedet, mikor jelentkeztél ellenfelemnek? - kérdem tőle…. ez lehet a helyzet, különben nem hordana össze-vissza mindenféle nyomiságokat Suspect
Tovább hallgatom őt, belekezd egy szép kis mesébe, amit naná, hogy nem hiszek el, miért is tenném? Kicsit sem szolgált rá a bizalmamra, és ezzel a viselkedéssel soha nem is fog…. simán lerí róla, hogy lazán gyilkol és talán még élvezi is….  
- Megint rossz irányba haladsz a  meggyőzésemmel. Ha elég erőd van ahhoz, hogy megöld a támadódat, akkor ahhoz is elégnek kellene legyen, hogy elmenekülj, otthagyd – rázom meg a fejem… ezek szerint nem gondol végig semmit, csak próbál védekezni, jobb színben feltűnni a maga gyenge módján Suspect
- Én meg tudom védeni magam anélkül, hogy elvenném mások életét…. – ez igen egyszerű feladat számomra, és a képességeim is nagyban segítenek a feladatban Rolling Eyes
Mint mindig, jó úriember módjára átengedem a kezdeményezést a lánynak, mire ő az amúgy is feltüzelt madárkámat támadja….  
- Úgy gondolod? Szerintem pont hogy megrövidíti….. a szórakozásom Razz Reginald revansot vesz a fura nyílvesszőért, ami még csak el sem pixeleződik, ráadásul még mindig ragyog. Tuti valami képesség miatt van így, abból annyiféle van…… napról napra bukkannak fel a különösebbnél különösebb skillek. A amdárkám támadása betalál és persze nem maradnak el a megjegyzések sem -.-  Szerintem engem próbál meg utánozni… facepalm  Én szoktam ilyeneket nyomatni, legalábbis hasonlókat ˇ^ˇ
Az ajánlatán meg simán elnevetem magam….
- Hehe….. az imént mondtam, hogy nekem az életem a legfontosabb… eddig elvből nem teszem fel az életem... soha…. – mondom meg az igazat és nyomok pár vállkörzést…. ideje beszállnom… valamiért nagyon magabiztos és ez zavar egy picit…
- Mások élete meg sem közelíti az enyém értékét, de ha ennyire akarod….. akkor készülj fel rá, hogy nem fogom vissza magam, mint eddig – és ez nem vicc. Ha az életem a tét, akkor nincs mese…. nem vehetem lazán a küzdelmet… max egy icipicit Rolling Eyes
Csettintésemre Reginald ezüstszínű lángokban kezd pompázni, körülöleli testemet, hogy aztán egy  fényes ezüstvért váljék belőle.  A nyíl, ami benne volt,most az én vállamban nyugszik, azonban már nem csak egy egyszerű nyíl. Kihúzom a vértemből, magam elé tartom, illetve A lány felé mutatom..
- Kis nyomaték – felelem azután egy egyszerű mozdulattal roppantom össze nyílvesszejét, ami  pixel formájában hullik alá a földre.


Ren:
Páncél: 65/65
Hp: 185/185

Karid nem használhat képességet, nem tud, nem aktiválódik

_________________
Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Suzume Hétf. Okt. 06 2014, 16:06

Újból próbál vissza támadni. Értsd már meg, hogy fölösleges, úgyis nekem van igazam.
- Nem én vagyok itt az aki elfelejti a dolgokat. Én csupán annyit mondtam, hogy majd szórakoztatlak erre te már támadsz a fajtámmal rögtön. Vagy ha te képes vagy ennyiből megállapítani a személyiségem akkor ha kijutsz rögtön menj el pszichológus mert szár lenne belőled. – Adok neki egy tanácsot. Aztán jött azzal, hogy el is futhatnék ahelyett, hogy megölöm a támadom.
- Ha elfutsz a gyengeséged bizonyítod nem pedig az erőd. – Erre csak ennyit mondok, kíváncsi lennék ő mikor szalad el ha megtámadják. Amekkora szája és egója van sejtem a választ.
- Talán csak azért mert eddig komolytalan ellenfelekkel harcoltál csupán. – Az ez után i megjegyezésre csak mosolygok.
- Majd meglátjuk. – Felelem. Aztán pedig az újabb röhejes védekezés és ellentmondások halma. Utóbbi két mondatot alaposan megjegyzem magamnak, sőt odáig megyek, hogy kényelmesen lehívom a menüm és bepötyögöm egy emlékeztetőbe.
- És megint ellentmondásokba ütközünk. Nem is egybe de most koncentráljunk csak az egyikre. Azt állítod, hogy az embernek az élete a legnagyobb értéke erre benyögöd, hogy mások élete fele annyit nem ér mint a tied. Lefordítva ezzel kijelentetted, hogy nem baj ha más meghal amíg te élsz mert a te életed értékesebb minden életnél. – Csóválom meg a fejem. – Igazából te rosszabb vagy mint az aminek te engem látsz. Én legalább egyenértékűen kezelek minden emberi életet de te… egy öntelt barom vagy aki játssza a szépet holott legbelül romlottabb mint bárki más. – Nem érdemelt tőlem pusztán csak egy megvető és undorral teli pillantást. Na persze csak annyira volt őszinte mint az amit beszélek. Razz
Aztán jött a menőzés. Egy páncél idézés és a nyilamat egyszerűen kihúzza magából és elmorzsolja.
- Nem nagy kunszt. A páncélod képes semlegesíteni a képességem. – Nem kellet atomfizikusnak lennem, hogy erre rájöjjek. Más módja nincs, hogy levegye a nyilat csak ha blokkolja a képim és mivel ez a páncél idézés után volt…
- De az ilyen trükköknek nagy áruk van általában. Kíváncsi vagyok a tiednek mi az ára.
Élet: 100/100
Páncél: 23/75
Pihi: 3/3

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 14 2014, 13:28

- Ajajj.. úgy látszik tényleg gondok vannak odafent – mutatok a lányka buksija felé. Alig egy perce mondtam, és máris kimaradnak neki szavak facepalm Ejj…. ha már ebben a korban is jellemző rá, akkor mi lesz később?
- Mint mondtam a szavaid és viselkedésed alapján Razz -  hogy ennyit nem képes megjegyezni valaki facepalm - Nem veszed észre, hogy szavaiddal szüntelen nekem adsz igazat? – tessék, megint maga alatt vágja a fát. Tényleg kezdem azt hinni hogy nem százas a csaj.. csak próbál okoskodni, de értelem nélkül…. komolyan veszi így valaki egyáltalán azt, amit mond?
- Arról nem én tehetek, hogy nem mernek megtámadni…. mert eredetileg ez az erő bizonyítéka… nem az, hogy megölsz valakit Razz elég egy pillantás a másik megtántorításához… na azt nevezem én skillnek…. ölni bárki képes, de erre nem sokan Cool
A következő szövegelésén ugyancsak el kell nevetnem magam… ez már nem igaz heheheh….
- Neked vagy a füleddel, vagy a fejeddel, de lehet mindkettővel baj van. Azt mondtam, hogy számomra… fel tudod ezt fogni?  Mondjam lassabban, szótagoljam? Szá-mom-ra Razz Én nem várom el azt, hogy mindenkinek az én életem legyen a legfontosabb, ahogy azt sem, hogy feláldozzák magukat értem – nem tudom mit szeretne elérni a vádaskodásával, csak azt, hogy semmit sem fog…  míg ő egy ismeretlen kis gyilkos, én már ismert frontharcos vagyok… nem egy ember életét megmentettem már….  
Reginald képességéhez folyamodom, ha már megszegtem a saját szabályaim azért, hogy móresre tanítsam a nagyszájút
- Ha még csak azt tudná…..  – eltöröm a nyilat, majd csinálok pár karkörzést, harcra készen állok és most nem fogom vissza magam…
- Bizony-bizony… nagy ára van… megrövidíti a szórakozásom…. és ezzel levesztetted a maradék kis esélyed a győzelemre…. – meglengetem a pálcám, már rohanok is, hogy bevigyem neki az első csapást…. Most meglátjuk, hogy közelharcban az idomár, agy az íjász a jobb….

Ren:
Páncél: 65/65
Hp: 185/185

_________________
Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Suzume Vas. Okt. 26 2014, 08:32

Inkább már le se álltam vele vitatkozni. Egyszerűen túl makacs és ostoba volt ahhoz, hogy megértse a szavaim és inkább megmásítja azt mint hogy értelmezze. De volt ennek egy másik oka is. Kellő mennyiségű infót szedtem össze így már nincs szükség tovább folytatni ezt az egészet. Ki sem térek a támadása elöl. Ahogy az életpontjaim megcsappannak úgy elő hívom a menüt és egyszerűen feladom a párbajt.
- Rendelkezz vele, ő nagyságos uram. – Hajolok meg udvariasan előtte. – Vagy szólítsalak Ren-samanak. Esetleg másképp szeretnéd ha hogy megszólítsalak? – Vetek rá egy futó pillantást, de tekintetem szolgaiasan le is sütöm. – Bocsáss meg. Jelentéktelen pillantásom nem érdemli meg, hogy hatalmasságodra vetüljön. Büntess meg ha úgy szeretnéd. – Nem is egyenesedem fel egészen addig még ő nem utasít erre. Szolgáló lányt úgy sem alakítottam még de eddig valahogy viccesnek tartom.
- Mi lenne hát első parancsod ó uram és parancsolom, mesterem és gazdám. Mától mindenem és minden mozdulatom csak téged szeretne kielégíteni. – Direkt használom ezt a szót. Lássuk milyen egy perverz állat is vagy te. :3 Habár ha valaki képes űberelni Tachi-kunt az nagy művész lehet. Ez a fiú inkább csak nagyképűnek tűnt mint sem perverznek bár nyilván nem mutatta meg minden egyes arcát. – Persze ha az életem szeretnéd elvenni azt is örömmel adom át neked. – Folytatom még tovább. Persze azért erre nem lennék hajlandó de ezt neki nem kell tudnia. Nem tudom miért de ezt valamiért még élvezem is. Lehet el kellene mennem egy dili dokihoz X3.

/Na most már zárhatod ha akarod, nem tartom fel a helyed/

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Okt. 31 2014, 17:14

Ezt a csatát is csak szavakkal vívjuk meg, ahogy elnézem >.> Biztos rájött az első támadása után, hogy nincs értelme az egésznek, mert annyi esélye van ellenem, mint Miri-channak…. semmi Rolling Eyes   Valamiért nem képes felfogni azt, amit mondok és folyamatosan próbál rám cáfolni, persze sikertelenül, engem még így sem lehet legyőzni ˇ^ˇ  Gondolom kissé ideges, mikor a bátor és egyben ostoba ajánlatát teszi meg, amin kissé meglepődöm, de elfogadom. Ha az életét nekem adja, az nekem simán jó, legalább van aki megcsinálja azokat a dolgokat, amiket nem szeretek, na meg azokat is, amiket szeretek Rolling Eyes
Mivel a tét hatalmas, komolyan veszem ezért ahhoz a páncéloz nyúlok, amit eddig még nem kellett használnom, most ellenben nélkülözhetetlen. magamra öltöm petem Rolling Eyes és támadok \o/ A pálcámmal vagánykodok, lendítek jobbra, balra és csak úgy, simán eltalálom Suspect  Még csak védekezni sem próbált a liba <.<
- Veeeeeh – sóhajtok fel, sajnos korán, mert mire megszólalnák a párbajnak vége. Fogta magát és feladta facepalm Hát ez sem volt valami nagy szórakozás, pedig elég ígéretesnek tűnt már a vége felé Sad
- Hehh…. nem, a Ren-sama az jó lesz >.> - őszintén szólva roppantul érdekes egy helyzet…. hogy csak úgy, simán bevállalja, hogy a rabszolgám legyen, vagy pont ez volt a célja? Hiszen rólam mindenki tudja, hogy sosem ölök meg senkit, mert én vagyok a jófiú Cool
- Hai-hai, de áruld el, miért kellett ez a színjáték? – gyanakodva nézek rá, még mindig. Valami nem stimmel, csak így egyszerűen nem történhet meg ez Rolling Eyes
- Hmmm… mi is legyen? – ez egy jó lehetőség arra, hogy leteszteljem, mennyire gondolja komolyan azt, hogy a „nevemre vegyem” hehehe
- Nem… azt azért nem de….. – pillantok végig a kis pirin, majd legörgetem a  menüm és előveszek egy szöges nyakörvet hosszú lánccal. Ezt eredetileg Reginek szántan, de most jó lesz neki is
- Vedd fel és dobáld le a ruháidat, mindet… sétálni megyünk Cool

_________________
Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Suzume Pént. Okt. 31 2014, 18:54

Úgy gondolom a hirtelen feladásom meglepte egy picit ami annyira azért (csöppnyi képzavar) nem meglepő. Általában az emberek nem dobják csak úgy el az életüket és adják oda másnak.
- Ren-sama! Ahogy óhajtja Ren-sama, mától Ren-samanak fogom hívni. Maga lesz az én alfám és Omegám. – Hajolok meg újfent. Persze ahogy az várható volt nem marad az incidens gyanú nélkül és igen fel is teszi a kérdést, hogy mi is a célom ezzel.
- Ki tudja? Talán csak mókásnak tartom az egész szitut, vagy esetleg titkon nagy rajongója vagyok de a büszkeségem nem engedi, hogy csak úgy istenítsem Ren-samat. Vagy lehet túlzottan is elbíztam magam és túlbecsültem az erőmet. – Persze ezek közül valójában egyik sem volt igaz. Persze nem volt ennyire előre megírva a tervem de tény, hogy kapóra jött. Nem kellet sok az első óhaj megszületésének ami azért enyhén szólva zavarba ejtő lett volna ha nem rólam van szó. Én viszont az efféle dolgokat puszta vizualitásnak tartom, sőt még ha történne egyéb más perverzió is az sem a valóság lenne szóval ezzel igazából nem fogott meg.
- Máris Ren-sama. – Nyugtázom szépen a parancsot és elvéve a nyakörvet szépen magamra teszem azt végül pedig lehívom a menüm és szépen meztelenre vetkőzöm a nézőközönség legnagyobb örömére. – Hová megyünk sétálni Ren-sama? Javasolhatom Bianka néni növényházát? A legideálisabb hely a sétához. Persze bárhová követem Ren-samat. – Igyekeztem még azt az apró zavart is leplezni ami bennem keletkezett. Azt akartam, hogy lássa bizony nem vagyok egy szégyenlős lány és megtartom a szavam bármilyen megalázó is legyen. Bár ami azt illeti még élveztem is valamilyen szinten. Vicces lehet kívülről nézve. :3

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Okt. 31 2014, 20:52

Furcsamód engedelmesnek tűnik újdonsült szolgám, aki szánt szándékkal vált azzá, még csak nem is a hibájából Suspect Csak természetes, hogy gyanakodom egy ilyen tett miatt, mert azért valljuk be, ki az aki csak így lazán elveszít egy olyan küzdelmet, ahol életének tulajdonjoga a tét Suspect  Én tuti nem tartozom közéjük, de ezek szerint ez a liba lányka igen Rolling Eyes
- Ahha…. és ezek közül melyik az igaz? – tovább méregetem gyanakodva… csak úgy azért nem veszünk be semmit, de mivel a szolgám, így megtesz mindent, amit mondok ugye? Elővarázsolok gyorsan egy menő nyakörvet csillogó lánccal, és azt a kezébe adom, majd közlöm vele, hogy vegye fel és szépen kezdje el ledobálni a ruháit.
Hát egy pillanatra elképedek… tényleg megcsinálja és még csak nem is habozik, hanem csak úgy, lazán felrakja a nyakörvet, ledobálja a ruháit és még mosolyog is közben facepalm Nos, ennyivel vagy nem tudom megfogni, vagy valóban igaz az egyik meséje és durca fanatikus Suspect  Egyelőre annyi biztos, hogy nem az a szégyellős fajta és jól el van eresztve méretekkel :sroll:
- Hmmm… - hümmögök egy sort, közben az állam vakargatom és körbesétálom az újdonsült szolgámat, hogy minden irányból jól láthassam, majd előtte állok meg megint.
- Hmmm… - folytatom és előveszem a pálcámat,  közel hajolok és megböködöm cici tájon, majd oldalt, fenék tájon, mindenhol… újabb felmérés Rolling Eyes
- Nm ismerem azt a helyet – sose hallottam róla, na meg nem is érdekel >.>  Újfent legörgetem a menüm és átküldök a szolgámnak egy cselédruhát… sokat mutató cselédruhát persze Rolling Eyes
- Tessék, ezt vedd fel- mondom… majd küldök neki egy meghívót a barátlistámra heheheh…. nyílván tudni akarom, hogy a szolgám mikor hol van és mit csinál Cool  A körülöttem lévő tátott szájú bámészkódok egyáltalán nem érdekelnek… csíra az összes Cool

_________________
Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Suzume Vas. Nov. 02 2014, 09:35

Valahogy várható volt, hogy kapok valami ehhez hasonló kérdést kihasználva azt, hogy nekem most ugye az igazat kellene mondanom , na nem mint ha olyan sűrűn szoktam volna hazudni, inkább csak füllentek. Razz
- Mókásnak tartom ezt a fangirl és rabszolga szerepet ezért is adtam magam olyan könnyen. – és ezzel nem is hazudtam hiszen tényleg vicces volt ha ő ezt nem hiszi ez már az ő baja. Persze a valódi szándékom is ott lapult de mivel nem hazudtam így mentesülök a további faggatózástól is és még az ígéretem is megtartom. Ezután persze jön a nagy próbatétel és olyan feladatot is kapok ami valószínű sok lánynál kiverte volna a biztosítékot de nem nálam. Ren-sama persze jó alaposan körbenéz így színlelt aggódás tölti meg a kicsiny szívecském.
- Talán nem felelek meg Ren-sama elvárásainak?Megpróbálhatok alakítani a külsőmön ha úgy óhajtja de nem hiszem, hogy sok változást tudnék eszközölni. Mélységesen sajnálom Ren-sama! – Esedezem a bocsánatáért és hajolok meg pont mikor mögém ér. Persze szándékosan. :3 Hátha ki tudok csikarni egy kis orrvérzést ami ha rajta nem is de a közönségemnél mindenképp sikerült. XD
De Ren-sama nem volt ennyire nyámnyila és még a melleimet is elkezdi böködni egy pálcával.
- Talán meg tudom őket növeszteni egy picit Ren-samanak. – Tolom fel őket kissé és én magam is szemrevételezem a méreteim. Aztán újabb parancsként kapok tőle egy kissé merész cseléd ruhát amit persze készségesen magamra öltök és természetesen a barátfelkérést is elfogadom.
- Remek ötlet Ren-sama így most már bármikor azonnal el tud érni ha éppen szüksége van rám. – Ahogy én is ha szükségem lenne rá. :3

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Nov. 02 2014, 18:23

- Mókás? Suspect - ettől a gyanúm nem múlik csak úgy el, és valószínűleg nem is fog, mert az az indikátor nem makulátlan, be lett mocskolva és ki tudja hányszor…. Az ilyen emberekben nem tudok csak úgy megbízni, de ostoba sem vagyok. A próbát kiállta, bár ez nem jelent számomra semmit…. nem bízok meg benne, ahhoz még igen sok dolgot le kell tegyen az asztalomra ˇ^ˇ  
Miután ledobálja a ruhát felmérem, körüljárom és pont, mikor mögötte vagyok, még be is hajol… a kis szemérmetlen Rolling Eyes Engem ugyan nem zavar, de ahogy elnézem a körülöttünk lévő paprikavörös arcokat…. a sok szűz facepalm
- Hmmm… nem is tudom, nem is tudom – hümmögök, méregetek tovább és megböködöm, csak a miheztartás és újabb felmérések céljából, nem másért Rolling Eyes
- Hát… ha tudsz rajta növelni, akkor tedd meg – sosem baj az, ha jó nagy a cici…. a legjobb párnák a világon, de nem a kicsik >.> Hinari-chan mellkasán aludni olyan lenne, mint egy kopár sziklafalon, ellenben Himécske cickóin nagyon jót durmoltam legutóbb is, igaz egy pöppet becsiccsentettem, de mit sem változtatott magán az élményen… nagy cickók \o/ :F
Adok neki egy szép ksi cselédruhát, csak a miheztartás végett. A következő modellre tuti rávarratom a nevem és valami frappáns szöveget, hogy tudják kinek a tulajdonában áll a viselője Cool  tuti így lesz…. az már meg sem lep, hogy a barátfelkérésem is elfogadja Suspect
- Hát hogyne – felelem mosolyogva, de leginkább arra szolgál, hogy én tudja, ő merre jár és mit csinál…. nem engedem, hogy több embert legyilkoljon.
- Azt szögezzük le, hogy nincs több kill… na induljunk – csapok a fenekére párat és megrázom a láncot…. irány haza, keresünk neki helyet a picike kis házamban Rolling Eyes

_________________
Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Suzume Vas. Nov. 02 2014, 19:20

- Ühüm! - Helyeselek vidáman. - Mindig is elakartam játszani egy rabszolga fangirlt aki mindent megtesz a bálványáért és még élvezi is azt én pedig pontosan ezt teszem :3 – Ez ha úgy vesszük nem is Suzuból jött de mindegy is. A lényeg, hogy már nem faggatózik így rátérhetünk a lényegre ami kimerül a csupasz testem bámulásában is az idomaim bökdösésében. Érdekes, eddig akkora szája volt most meg alig szólal meg. Tudtam én, hogy csak játssza a menő fiút közben meg ártatlan szűziessége blokkolja őt de azért próbálja leplezni. Vagy nem. Razz
Most már cseléd is lettem vagy legalábbis annak vagyok öltöztetve meg úgy néz ki költöztetve.
- Ez azt jelenti, hogy mostantól Ren-samanal fogok élni? – Teszem fel ártatlanul a kérdést de van egy olyan érzésem, hogy a büszkesége annyira ezt nem fogja megengedni. De ha már cselédnek fogad nem kizárt.
- Természetesen úgy lesz ahogy Ren-sama szeretné. Az engedélye nélkül senki sem fog meghalni az én kezem által egészen addig még maga Ren-sama nem mondja azt. – Mert hát ki tudja? Lehet, hogy csak játssza a jófiút és kapok tőle olyan parancsot is, hogy öld meg ezt és öld meg azt. Végülis jól jöhet a piri a háznál. Meg ha annyira utálja a piriket miért is venne magához még ha rabszolgának is? Ezek a kis apróságok majd később kiderülnek. Egyenlőre élvezzük ki a helyzetet és csináljunk úgy mint a jó kislányok a továbbiak meg majd kialakulnak. De addig is minden esetre most „All hail for Ren-sama” \o/.


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 03 2014, 12:23

Ossu~!

Lezárom a küzdőteret, 75 xp és 220 arany jár érte.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen Empty Re: Suzu vs Ren avagy a Vérvörös az Örökzöld ellen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.