Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szabad Rablás Boltocska ©

+29
Kaylin
Wardowar
Sai
Chancery
Chariton
Taka
Leon Gaillard
Seiun
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Blue-Eyes
Kurama
Akichi Murai
Silica
Miu
Ijichi Sou
Kiwi
Nezumi
Danee
Asuka
Aeon
Shukaku
Cardinal
Rey
Kazura
Jun
Arisu
Ryuu
Yoichi
Maria Gonzalez
33 posters

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Moonsoul Csüt. Júl. 14 2016, 14:33

Egy újabb ékes példája, hogy a játékon belül valóban nincs öregedés. Zavartan simít egy tincset a füle mögé, míg magában gyorsan átgondolja a dolgokat, kissé megszidva bolond elméjét. Két és fél, lassan három éve fut a játék, természetes, hogy egyre inkább szaporodnak az idős, de fiatalnak tűnő játékosok majd, és igazából ő mostegy kakukktojás az utólagos belépése nyomán. És most mit tegyen? Hazudjon, adjon a korához még két évet? Nem, azt a puszta női büszkesége sem engedheti meg.
-Akkor én 11 évvel vagyok idősebb nálad. -mosolyodik el, míg kissé hátrább lép, hogy teret adjon neked a kardok állványánál. Igyekszik nagyon figyelni rád, de mindhiába, igazából a 'stat' szót is csak a 'pont' alapján tudja lefordítani. Mikor belépett, a rendszer kérte őt, hogy 5 pontot osszon el egy több soros táblázatban. Alaposan elolvasta, mi mit jelent, de természetesen még nem is tudta maga elé képzelni, hogy mire lesz szüksége, és mire nem. Így válaszképp szinte csak vállat von, és vonakodva, óvatosan, de elfogadja a feléje nyújtott kardot.
Hátrébb lép és alaposan körbenéz, hogy semmibe se tehessen kárt, majd sután és gyengén, visszafogva suhint vele egyet maga elé. Elméje még jó darabig nem fogja felfogni, hogy csupán egy játékban van, és nem lesz itt semmilyen komoly baj, főleg városon belül. Maga is belátja, mennyire béna, és inkább csak forgatja, vizsgálgatja a fegyvert. Nem mondhatni, hogy tetszik neki, de mivel bele van kényszerítve a helyzetbe, hogy fegyvere legyen, akkor elfogadja.
-Hogy alakítani... hát... -töpreng kicsit félrehajtott fejjel, óvatosan eresztve maga mellé a kardot. -Én még nem igazán értem, nem harcoltam, nem tudom. Talán a sebzés és a fegyverforgatás, vagy hogy is nevezik... Fegyverkezelés. Talán ez a kettő a legfontosabb... vagy nem?
Moonsoul
Moonsoul
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2016. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 14 2016, 16:17

Két és fél? Lassan három? Szegény Moonsoul, ha egyszer megtudja, hogy novemberben lesz négy éve annak, hogy Kayaba beindította a gépezetet, talán még nagyobb törés lesz számára ebből a hitből felocsúdni, mintha eleve tudta volna... bár így is ügyes, és szépen veszi az akadályokat... a kor kérdés igen bonyolult ebben a világban, főleg az Ébredőknek. Shu azonban akármi történjen, akárhogy is számolj, mindenképpen elmélázik ezen egy pillanatra, miközben végignéz rajtad.
-Hmm... nem nézel ki annyinak... de örülök, hogy végre megint találkozom egy felnőttel. Ritka dolog.
Az meg még ritkább, hogy meg is maradnak, így az öröme nem felhőtlen, de az egyértelmű, hogy örül annak, hogy lát és segíthet. A pontozásnál elgondolkodik egy kicsit, mert ezt a részt Timi szokta csinálni, és vet is egy pillantást a függöny felé, ám inkább úgy dönt, hogy most jó benyomást fog kelteni, és reméli, hogy nem hoz szégyent a sárkányra.
-Hát... igazából most eléggé megfogyatkoztak a készleteink, de adok amit tudok. Egy Bronz Sisak, egy Selyem Köpeny, egy Használt Cipő és egy Kobold Gyűrű. Nézd meg őket nyugodtan, fel is próbálhatod, viszont ha el szeretnéd vinni, akkor előtte majd megkérlek rá, hogy bizonyítsd, hogy tényleg kezdő vagy. Ez a szabály. Tudom, hogy Chan küldött, de senkivel nincs kivételezés.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Moonsoul Csüt. Júl. 14 2016, 16:55

Useri tévedéseket ne vigyél be IC, nyugodj meg Smile
Emmy persze kissé elpirul, minden nőnek jól esik, főleg az ő korában, ha fiatalabbnak nézik, mint amennyi valójában. Ez még akkor is így van, ha a dicsérő szavak egy lánykától származnak, nem egy férfitől. Kicsit ugyan meglepődik, hogy ritkaság erre a felnőtt ember, de aztán meg se szólal, ahogy eszébe jut; hát persze! Hisz hiába volt már az ő generációja is erősen a játékokhoz szokva, a mai felnőttek nem töltenek el velük annyi időt, mint a fiatalabb korosztály, akiknek idejük és energiájuk bőven akad. Még az a jó, hogy azt alaposan megjegyezte; ne kotyogja el, hogy még csak most lépett be.
-Kobold... -kuncog, mikor meghallja a gyűrű nevét, és azt még alaposabban meg is nézi, hogy miként nézhet ki. Elvégre, pont koboldok ellen készül fellépni hamarosan, ezért is jött ide. Remélhetőleg, mivel magas szinten fognak kalandozni, sok-sok tapasztalati pontot fog szerezni vele. Milyen szép lenne, ha holnap már lehetősége lenne feljutni a tizedik szintre.
-Ugyan, semmi gond. -legyint, ahogy magyarázol tovább. "Úgy kell tenned, mint a többi játékos", mondta Tanbo is még odakint. "Kövesd az esetleg kialakult szokásokat és rituálékat. Ne sejtsenek semmit!"
Még a kutatását is ideje óvatosabban folytatnia, nehogy gyanút keltsen, pedig szíve szerint mindenkinek kikiáltaná az igazat.
-Viszont, hogy tudnám bizonyítani? Van rá valami különleges módszer, vagy érzékelő, vagy bármi? -az 'érzékelő' ötletén kissé nyel, és látszik, hogy megijedt. Nehogy valóban létezzen valami szerkezet, ami kimutatja, ki mennyi ideje van itt, különben bajba kerül, hacsak ez a lány nem a különösen megértő fajta.
Moonsoul
Moonsoul
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2016. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 15 2016, 02:47

Ha useres, hát useres. El van felejtve :3 Ez a ne kotyogja el dolog viszont egyre többször tűnik fel. Shunak azt nem szabad elkotyognia, hogy nem nagyon játszott a SAO előtt ilyesmikkel, neked pedig azt nem, hogy Ébredő vagy. A gyűrű a koboldok után vélhetően valami ír-kelta motívumokkal lehet díszítve, ha jól sejtem, Shu azonban csak bólogat a kuncogásra, mivel fogalma sincs arról, hogy min is nevetsz éppen, az ijedtséget azonban látja, szóval gyorsan megpróbál megnyugtatni.
-Ne aggódj, nem kell megmutatnod a menüd egészét, csak azt a pici részt, ahol a szinted van. Ha az azt mutatja, hogy csak egyes tiert tudsz viselni, már viheted is a felszerelést. De akár azt is csinálhatjuk, hogy adok neked egy kettes tierűt, és megmutatod nekem, hogy a rendszer nem engedi, hogy felvedd.
Mivel a különleges módszer említésétől megijedtél, így elhallgatja, hogy van rá különleges módszer... egyébként sem neki van, csak tud olyat, akinek van. Mondjuk furának tartja, hogy félsz attól, hogy megtudják a szintedet, miközben ide jöttél, ahova nagyrészt csak picik járnak.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Moonsoul Pént. Júl. 15 2016, 16:25

-Ooooh!
Tekintve, hogy már nagyjából átszemlélte a menürendszert, kissé sejti, hogy mire is gondolsz pontosan. A pillanatban, mikor rájött, hogy Tanbo hazudott, vagy tévedett, és nem tud kilépni úgy, ahogy ígérték neki, elsőre bepánikolt. Fogalma sem volt róla, mit tegyen. Ahogy az agya feldolgozta a történteket másnapra és rájött, hogy az egyetlen járható út számára akkor Saya és egy admin megtalálása, jobbnak látta, ha legalább részben megismeri az itteni rendszert. Tudja, hogyan hívhatja elő a menüt, egy kissé még ideges és gyors mozdulattal meg is teszi, majd némi hümmögés és keresgélés után megtalálja azt a bizonyos Karakterlap részt.
-Ugyan, semmi. Azt hiszem, már meg is van.
Azt nem tudja, hogyan fordíthatja meg a menüt és mutathatja meg neked, szóval ő maga fordul meg és kissé meghajol, hogy szemmagasságba kerüljetek. A térdére támaszkodva mutatja az eléd tárt, valóban szegényes lapot. Moonsoul, 1. szint, Kezdő Kard és Kezdő Páncél, a kezdő pontokon kívül Életre, Fegyverkezelésre, Kitartásra egyet, Erőre kettőt tett, jártasságai nincsenek.
-Öhm... szólj, ha valamit esetleg elrontottam. -inkább csak motyogja, tekintve, hogy most úgyis közel van a füledhez.
Moonsoul
Moonsoul
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2016. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szomb. Júl. 16 2016, 04:22

Shu még el is fordul amíg a megfelelő oldalt keresgéled, hiszen bár a karakterlap szerintem valahol az elején lehet, a menü tökéletes ismerete nélkül a kezdők véletlenül belefuthatnak olyasmibe, amit nem szeretnék, hogy ő lásson, és ezt figyelembe is veszi. Cserébe te pedig a magasságát veszed figyelembe, ami nagyon kedves, így kapsz egy hálás mosolyt, na meg persze egy pillantást a menüre, de csak arra az egy számra, ami a szintedet mutatja. Timi persze rögzített volna minden adatot, ami a látóterébe kerül, akár még önkéntelenül is, de Shu nem Timi, így miután megpillantotta amire szüksége volt, azonnal bólint egy köszönömöt, és visszalép a felszerelésekhez.
-Akkor ezzel meg is volnánk. Nem rontottál el semmit, nagyon ügyesen csináltad. Amiket felsoroltam, azok tetszenek?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Moonsoul Szomb. Júl. 16 2016, 17:20

A mosoly, egyértelmű jele, hogy az illető megnyugodott. Még talán a szívére is tenné a kezét, de az már túl teátrális lenne, így helyette inkább pár suta mozdulat után rájön, hogy miként is lehet a menüt becsukni, majd figyelme végre ismét teljesen rád irányulhat. Persze kicsit nem érti, miért kellett ennyire ellenőrizni mindent, de nem is ártja bele magát pontosabban. A doktornő megmondta, alkalmazkodjon, ő pedig csak teszi, amit az itteni veteránok mondanak neki. Követ a felszerelések mellé, végigjáratja rajtuk a tekintetét, a kardot még meg is simítja a markolatánál. Így utólag belegondolva, nem is volt rossz ötlet számára a Kardforgató kaszt.
-Teljes mértékben, ha segítenek. Köszönöm szépen. Haaa jól olvastam... akkor mindenképp adnék érte valamennyit, és persze visszahozom, mikor már "kinövök" belőle. -kuncog egy kissé, miközben ismét megnyitja a menüt. Most kicsit tovább tart, mire megtalálja, hol is lehet kereskedni, és szegényes vagyona nagyobbik részét 40 arany képében a megfelelő helyre biggyeszti, hogy az végül nálad kössön ki.
Moonsoul
Moonsoul
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2016. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 18 2016, 05:59

Shu pedig most már valódi magabiztossággal sorakoztatja fel a dolgokat, és nagyon elégedett magával azért, mert sikerült egyedül eladnia valamit, és talán még jól is csinálta... bár nem vagy egy kényes vásárló, neki pedig sajnos nem kellett sok dolog közül válogatnia. Mindenesetre újfent bólogat.
-Persze, segítenek, és nagyon szépen köszönjük a kedvességedet.
Igen... a visszahozás a problémás, hiszen eddig nem sokan hoztak vissza dolgokat. Vagy lassan fejlődnek a kicsik, vagy egyáltalán nem, ezt nem tudni, de Shu nem is fog utánuk kutatni, hiszen sokaknak még a nevét sem tudja... de úgy érzi így is megéri, hogy segíthetnek. Az aranyért cserébe megkapod a felszerelést, majd egy meghajlást, meg persze illedelmes elköszönést, és csak azután dobálja be a pénzt a perselybe, miután elhagytad az üzletet.

(beírva)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Moonsoul Hétf. Júl. 18 2016, 13:37

-Én köszönök mindent.
Ha nem fogná vissza magát, most ámulva nézné, ahogy míg tőled a felszerelés eltűnik, az ő listáján számára igen nagy mértékben megnöveli a kapacitást. Ki tudja, mennyi időbe telik még, mire megszokja ezt az új világot. Végül a búcsú ideje is eljött, és látszik, hogy elsősorban téged utánoz a meghajlásban, átkozva magában, hogy nem tanulta meg egyáltalán a japán szokásokat. Amint kilép az ajtón, abba a kis olcsó fogadóba siet, ahol él, és kipróbálja újonnan szerzett holmijait.
Nincs semmi probléma velük. Nem kell visszajönni reklamálni :3


(köszöntem :3 )
Moonsoul
Moonsoul
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2016. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chariton Szomb. Aug. 27 2016, 19:17

Üdv! - lépek be a boltba. Nem tudtam, hogy többesszámot használjak, vagy csak egyedül van itt valaki, szóval maradtam ennél a semleges megoldásnál. Amint előjön/nek kinyitom a menümet és lerakom a cuccokataz asztalra.
- Kicsit próbálgattam a páncélkészítést, ezek lettek belőle. Gondoltam elhozom ide, remélem valaki hasznát veszi majd.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 28 2016, 19:40

A függöny mögül Timidus dugta ki a fejét, majd bólintott üdvözlésképpen, ezek után pedig egy szökkenéssel a pulton termett. A bolt terén úgy tűnik hasonló az ízlésetek, vagy csak átlagos boltot építettetek, ugyanis itt is pult van, mögötte elfüggönyözött helyiség, bár azért az előtérben állványokon sorakoznak a felszerelések. A sárkány a pulton már szemmagasságba kerül veled, és egy pillantást rád, majd a felszerelésekre vet.
-Szép munka, Chariton, köszönjük szépen. Vélhetően valóban hasznát veszi majd valaki. Kérlek helyezd el a meglévő rendszer szerint, a sorrendet rád bízom. Ezek után térj vissza, és megbeszélhetjük az üzlet anyagi vonzatát.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ritsu Szer. Dec. 14 2016, 22:16

-Heló!
Köszönök, miután becsukom az ajtót magam után. Elkezdek érdeklődni valami menő kard iránt.
Lássuk csak. Nem.. Nem..

Ez? Nem, nem nekem való. Hát az? Vajon miért cserébe adják oda? Az jó lenne számomra.
A Kovács Kardja (+1 erő +2 gyorsaság +1 fegyverkezelés, minden Tier 1-es kovácsolás után +1 képzettségpont jár, ha a táskában van)



-Van itt valaki?
Ha érkezett válasz akkor a hang felé mentem. Ha nem jött válasz akkor hangosabban folytatom:
-Ezt a kardot szeretném!

_________________
í  Í
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 15 2016, 02:26

Shu kissé álmosan, szemét dörzsölgetve lépett ki a másik szobát takaró függöny mögül. Nem volt korán reggel, így nem igazán tudhatod a nagy ásítozások okát, ám a következményét igen. A lány jó pár pillanatig csak bambán mered rád, még köszönni is elfelejt, majd amikor végre felismer, az értetlenkedés akkor sem változik.
-Izé... szia Ritsu! *ásít* És miért nem veszed el, ha szeretnéd?
A kérdés teljesen őszinte, értetlenkedő, és talán eszedbe is juthat, hogy mintha lett volna szó már arról, hogy a boltocska a céh tulajdona, a tárgyak egy része egyenesen a céhbankból érkezik, így amennyiben megfelelsz a bolt feltételeinek, annak tartalma ugyanúgy a tiéd is, mint ahogy az övék, és felesleges kérned, úgy vehetsz ki dolgokat, akár a céhbankból.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chakna Szer. Dec. 21 2016, 02:01

Felkelti az érdeklődésemet a Szabad Rablás Boltocska említése, úgyhogy elmegyek megnézni.  "Szabad rablás" Ez azt jelenti, hogy itt olcsón lehet felszereléshez jutni? Mindenesetre betérek, és felfedezem a kínálatot.
 Felkelti az érdeklődésemet egy íj. A rendszer segítségével haamr megtudom, hogy vasíjról van szó.
 Kezembe veszem az íjat, párszor megfeszítem próbaként. Jónak tűnik, úgyhogy úgy döntök elviszem. Közben kinézek magamnak néhány potit is, és odaviszem az eladóhoz.
- Ezeket elvinném - teszem elé a Vas Íj-at, a Fegyver Élesség Potion-t, 1db Gyenge Adrenalin Potion-t, 1db Mini Potion-t és 1 db Rövid Akarat Potion-t. Mindezért 30 aranyat számolok ki az asztalra, és hozzáteszem:
- Ezt pedig itt hagynám helyette, ha elfogadjátok - és leteszem elé a Kezdő  Íj-amat, amire így már nem lesz szükségem a későbbiekben.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chariton Szer. Dec. 21 2016, 16:45

Hát nem pont Charitont találod az üzletben? Micsoda véletlenek. Őszinte mosollyal fordul feléd amint meglát.
- Szia Chakna. - kézcsók jár a hölgynek. - Vidd nyugodtan, mindössze ha már nincs rá szükséged, akkor kérlek hozd vissza őket, mások is tudják használni. - Látványosan körbenéz - bár egyértelmű, hogy senki nem hall titeket - majd közelebb hajolva bizalmas hangon súgja: Egyébként én is innen szerelkeztem fel. - immár rendes hangon folytatja - Minden adományt szívesen fogadunk, valakinek lehet jól jön. - majd ha nem jelzed maradásod szándékát, el is búcsúzik tőled

Csere-bere
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chakna Szer. Dec. 21 2016, 17:06

Örömmel üdvözlöm Charitont, aki úgy látszik épp "szolgálatban" van.  Bólintok a kérésre, hogy hozzam vissza a tárgyakat, ha már nincs szükségem rájuk, Elmosolyodok bizalmas hangjára 
- Jó kis helynek tűnik - jegyzem meg kacsintva.
Miután átvette a Kezdő íjat, megköszönöm a kiszolgásált, és megyek tovább dolgomra. Szívesen beszélgetnék még Charitonnal, de sajnos épp nincs időm maradni.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ritsu Szer. Dec. 21 2016, 19:33

-Ó, Shu! Megzavartam valamit? Álmosnak tűnsz. Na mindegy is, akkor elviszem. Mindenesetre visszajuttatom majd ha nem lesz már rá szükségem.
Valamiért kínosan éreztem magam.
-Szóval, akkor most ezt elviszem, ha nem kell senkinek.
Ha nincs más amit akar mondani akkor elköszönök.

_________________
í  Í
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 04 2017, 14:26

Shu csak értetlenül és kissé bágyadtan mosolygott rád, végig bólogatva, és integetve. Próbált ő nagyon bátorítónak tűnni, hogy persze, ne aggódj, vidd csak nyugodtan, ám ez nehéz úgy, ha valakit valóban a legszebb álmából keltesz fel. Szabadkozni persze azért nem felejtett el.
-Nem, dehogy, csak olvasgattam és elbóbiskoltam picit. Ne haragudj! Az itemet pedig... igen... persze, megbízunk benned, használd csak nyugodtan. Szia!
Egyértelmű, hogy még az elköszönés végére sem ébredt fel teljesen...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Sai Hétf. Feb. 06 2017, 11:29

Sai-tól visszaszállnak a kölcsözött cuccok a Szabad Rablás Boltba:

A Látnok Irányítópálcája (+3 irányítás +1 élet, küldetések után minden Tier 1-es látás jártasságra +1 képzettségpont jár, ha a táskában van)
Bronz Sisak (+10 páncél)
Hősi Köpeny (+2 kitartás +10 páncél)
Kidolgozott Bőrruha (+8 páncél)
Mokaszin (+3 fegyverkezelés +2 gyorsaság)
Csigamintás Gyűrű (+5 fegyverkezelés)
Kapcsolat Gyűrű (+6 irányítás)




Frissítve, illetőleg Chakna révén az összes itteni item bekerült a bolhapiac kacatrészlegébe.

_________________
Sai
Sai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2016. Jun. 14.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 9 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.