Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szabad Rablás Boltocska ©

+29
Kaylin
Wardowar
Sai
Chancery
Chariton
Taka
Leon Gaillard
Seiun
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Blue-Eyes
Kurama
Akichi Murai
Silica
Miu
Ijichi Sou
Kiwi
Nezumi
Danee
Asuka
Aeon
Shukaku
Cardinal
Rey
Kazura
Jun
Arisu
Ryuu
Yoichi
Maria Gonzalez
33 posters

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Hétf. Nov. 02 2015, 15:00

https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p765-csere-bere#93979

Tessék, itt vannak. Remélem, a ti vásárlóitoknak nagyobb szüksége van rá, mint nekem. :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ijichi Sou Szomb. Nov. 07 2015, 22:59

- Ezeket kérném szépen kisasszony. -

Futó *Fegyver* (+3 erő +3 gyorsaság)
Kidolgozott Bőrruha (+8 páncél)
Gyenge Adrenalin Potion (+2 sebzés, +3 gyorsaság két körig)

- Ha ötven aranyat adok értük megfelel? - Majd leteszi az ötven aranyat az asztalra egy cserfes mosollyal az arcán.

_________________
Szín:#badcfe
Ijichi Sou
Ijichi Sou
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2015. Sep. 29.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 08 2015, 09:41

-Kisasszony?
Néz fől Shu kissé zavart és hitetlenkedő tekintettel, majd elmosolyodik, bólint, és gyorsan becsomagolja az itemeket.
-Rendben, máris adom az Úrfinak. Használja egészséggel!
Majd meghajol, és átnyújtja a dobozt.

Asuka és Sou ténykedése rögzítve, a bolt naprakész.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Vas. Nov. 08 2015, 18:24

Megvártam míg kiürül az üzlet, addig csak a környéken sétálgattam, ám mikor az utolsó vendég is távozott, akkor gyorsan megindultam és beléptem. Határozottabb és jobb kedvűbb voltam mint eddig. Sokkal, sokkal jobb kedvűbb, amin az arcomról le nem vakarható mosoly is jelezte.
- Szia, jöttem visszahoztam amiket kaptam, vagyis még nem mindent, de párat igen, és hoztam mást is ami még jól jöhet. - Hadartam el vigyorogva szinte egy levegőre mindent. Jó volt látni az idomárt, ámbár még úgy nem fejlődtem mint kellett volna, azért mégiscsak büszkeséggel töltötte el az a kihívásos küldi aminek hatására igencsak jó pénz és cuccok ütötték a markom. Majd nem bírva magammal.
- Shu ezt nézd, ezt nézd! - Hívtam le a menüm, nem volt bent senki de az aranyom összegét, azt szép számot nem bírtam megállni hogy ne dicsekedjek el vele. Pár hét alatt majdnem négyezer aranyat gyűjtöttem össze.
- Olyan büszke vagyok magamra! - Teljesen fel voltam dobódva. És úgy éreztem most vissza tudom fizetni a jószívűségét. Mivel előhívtam 500 aranyat, és le is tettem az asztalra.
- Ez még a tiétek. :3 - Hálám egy életen át kísérteni fog, ez biztos.
- És most már Ceart kell visszahívnom, egy ebédre vagy valamire. Képzeld amikor találkoztunk szólás és minden nélkül állta a cechemet. Kicsit haragudtam rá mert tök ismeretlen volt meg minden, és nem is tudtam hogy ő is tagja volt a céheteknek. De nem tartalak fel... Még sok doglom van, és nem is mutattam. - Fordulok vissza talán már az ajtóból. Majd lehívtam a menüm és elővettem a kiságyat amit jelenleg tojgli használ.
- Az állatos eventen találtam. Imádom. De na tényleg lépek, szia, még majd jövök. - Azzal kiléptem az ajtón ha nem jött közbe semmi különös.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 09 2015, 07:14

A széles mosolyt természetesen széles mosollyal viszonozta az idomár, és valóban nagyon örült annak, hogy Kiwi újra meglátogatta. Még nem ismerte eléggé a lányt, de valahogy kedvelhetőnek érezte, és nagy reményeket táplált az irányába.
-Halihó! Ilyen gyorsan T2-re léptél? Vagy szereztél jobbakat? Azta! Gratulálok!
És csak még nagyobbra nyílt a szeme, amikor meglátta a tetemes összeget. Persze nem akart más életében kutakodni, szóval csak nagyokat bólintott.
-Lehetsz is! De... ennyi pénzt akkor sem fogadhatunk el. Ez rengeteg... majdnem több mint ami eddig összesen a bolt kasszájában van. Meg különben is... izé... megvan!
Emelte fel a mutatóujját, és még a kis villanykörte is megjelenhetett a feje felett képzeletben.
-Ha céhtag lennél, akkor berakhatnád a céhbankba, hiszen a bolt mindenki érdeme a céhből.
És valóban, bár általában pont Shu fogta ki az érkezőket, ez csak azért lehetett, mert az emberek megszokhatták, hogy ekkor vannak a boltban... régebben. Most már majdnem mindegyik céhtag be szokott állni kicsit a pult mögé.
-És igen, Cear is nagyon kedves fiú, és valóban céhtag volt, csak a nyuszik meg ilyesmi... hát... szóval érted. Az ágyikó meg... gyönyörű...
Elalélós lágy mosoly suhant át az arcán, egyrészt a cuki összkép miatt, másrészt azért, mert ő tanácsolta ezt az idomárnak. Már megszólalni sem tudott a meghatódottságtól, csak némán integetett Kiwi után.

(Beírtam az Aysetól kapott cuccokat, köszönjük szépen! ^^)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Hétf. Nov. 09 2015, 09:21

Örömmel fogadtam hogy a lánynak is jó kedve van, úgy érzékeltem.
- Nem, nem azért azt még nem. De volt egy küldetés ami expet ugyan nem adott de sok minden mást igen. - Magyarázom szinte vigyorogva. Majd még szélesebbre húztam a vigyorom a dicséretre. Örültem ám neki nagyon.
- De még nem vagyok az, és hmm akkor oda adom neked és te beteszed a céhbe. Így kvittek leszünk. - Probléma megoldva. Bár eredetileg ide szántam hisz rengeteg cuccost vittem el, aminek hasznát is vettem, és vissza kívántam fizetni valahogy, de ő tudja jobban hogy annak az összegnek amit oda szántam hol lenne jobb helye, így rendelkezzen vele ő. Ilyen egyszerű. Smile
- Hmm igen, tudom hogy rendes és kedves... csak valamiért azt hiszi hogy félelmetes, mármint hogy félnek tőle az emberek amit nem értek, de úgy is rájövök miért. :3 Amúgy.... igen nyuszik... nekem nincs bajom ilyenekkel egyáltalán, viszont ha csak ezért hagyta ott a céhet, akkor ezen lehetne változtatni, hisz egy tag csak fontosabb mint a nyuszik... - Kezdek bele... majd rögtön visszakozok...
- Mármint nem úgy értve, nem vagyok tag, nincs beleszólásom az ilyenekbe.. - Habogtam, nem voltam álszent tényleg zavarba jöttem amint észrevettem magam, ugyanakkor úgy éreztem fontos hogy tisztában legyek az emberekkel és a fennálló helyzettel ha el szeretném fogadni a meghívást, és el szerettem volna... Miközben persze tudtam hogy nem csak ennyiről volt szó, viszont kíváncsi voltam hogy Shu mit fog erre reagálni, elmondja-e az ő alternatíváját, a valóságot, vagy inkább hallgat. Sokat jelentett ez a pillanat.

Még ilyen:

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 09 2015, 09:30

-Hát... oké, rendben. De azért az utalást remélem értetted. Razz
Ölti ki a nyelvét, kissé szuggerálva ismét, hogy gondolkozzék a tagságon.
-Cearso meg... hát majd ő elmondja, ha szeretné. Érdemes jobban megismerni. A céhet pedig nem csak ezért hagyta ott, hanem az előző céhvezér elveszítése viselte meg... de... ez is az ő dolga. És majd ha tag leszel, akkor beleszólhatsz. Meg egyébként is szívesen vesszük a külsősök észrevételeit is. :3

(Köszi, majd rendezem ezt is.)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Hétf. Nov. 09 2015, 09:38

Majdnem visszakérdeztem az "utalás" szóra de leesett. Igazság szerint egyedül nehezemre esne azt mondani hogy tag szeretnék lenni, pedig szeretnék, bár volt még pár dolog amit nem értettem és utána akartam járni, és ennek neki is álltam. A válasza teljesen korrekt volt, nem volt benne mismásolás, és egy fél szóval sem tudtam meg többet mint amit eddig. Picit zavart ugyan, de inkább örültem neki.
- Igen hallottam róla hogy eltűnt. - Jegyeztem meg, mivel szinte ennyi volt az összes információm. Amúgy meglepett ez a beleszólhatok meg nem is, dolog hisz a szava erre utalt, de azt hiszem ezt a külsős dolgot csak azért tette hozzá hogy ne ijesszen el. Majd mivel még sok dolgom akadt, elköszöntem tőle/tőlük és átadtam a helyem az újonnan érkezőknek.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Pént. Dec. 11 2015, 19:30

Szia, Shuu ^^ *bekoszon* Ezúttal nagy kincset hoztam neked. Nehéz szívvel válok meg tőle...
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 11 2015, 19:42

-Asuuu! Szia!
Szó szerint a nyakába ugrik örömében. A Boss után ő interjúkat csinált, azóta pedig nem találkoztak... bár az csak pár napja volt. Timidus is ott van, ő mint mindig, csak egy meghajlással köszön.
-Bocsi, hogy nem nézettem most meg veled az újságot, de azonnal ki akartam adni, hogy nagyon friss legyen. Mit szólsz? Szerinted jó lett? És... és... ha nem szívesen adod nekünk oda a valamit, akkor nem is kérjük...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Pént. Dec. 11 2015, 19:45

*visszaolel * Nem.probléma, nekem is.dolgom volt :3 Befejeztem két új receptet, egyre.jobban.haladok velük. És félre ne érts, szívesen adom. Csak... Nehéz a búcsú. *inventoryt nyit, és kiveszi a Hentesét *
Ha bármikor kezdő harcos jön ide, nyugodtan add neki, és üzenem, hogy az egyik.legjobb fegyver. Tudod, nagyon sok.dolgot éltünk át az évek alatt Sad
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 11 2015, 19:52

-Na... de... vávávárj! Őt nem adhatod oda nekem! A Bosson még azt mondtad, hogy ő a legjobb, meg eleve, nagyon régóta veled van. Nem fogadhatom el. Még nekem is megvan a kezdő idomár kés... hiszen... azt még közvetlenül Kayabától kaptam...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Pént. Dec. 11 2015, 19:55

Igen... de nem tartogathatok magamnál valamit, amire.lehet, másnak talán szüksége van. Az érzelmeim nem.olyan fontosak, ha cserébe másnak jobb felszerelése lehet... Tudod, váratlanul kaptam egy.új fegyvert. Lehet, azért, ami a bosson volt.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 11 2015, 20:01

-Vá... váratlanul?
Az aggódás azonnal eltűnik Shu arcáról, és helyét a hálás tekintet veszi át.
-Értem. Hát... akkor azt hiszem nekem is azt kell tennem, amit te mondasz.
Avagy persze ami Kayaba Akihiko akarata, aki új fegyvert adott Asu kezébe, aki most hálája jeléül adakozik az Isten színe előtt, az ő leghűségesebb tanítványa által.
-Esetleg... van valami követelmény, hogy kinek adhatjuk?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Pént. Dec. 11 2015, 20:05

Kezdő harcos legyen, ennyi :3 Más.nem nagyon. *még egyszer megsimogatja a fegyvert, aztán leteszi egy asztalra * Azt.meg se.kérdezed, mi került pár órája az inventorymba? :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 11 2015, 20:09

-Hát... nem.
Kuncog egy picit, majd összenéz a sárkánnyal.
-Timi állandóan a könyvet bújja, és kaptunk volna értesítőt, ha valaki új receptet talál fel, vagy új egyedi tárgy érkezik a világba, szóval nem újdonság. És... ami nem újdonság, abból meg csak egy darab van, aminek egy harcos ennyire örülhet. Mondjuk annak legalább örülök, hogy Kayaba nem hagyta azoknál, akik Anattol elvették. Vigyázz rá nagyon!

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Pént. Dec. 11 2015, 20:11

*először hálás Mosoly, aztán őszinte meglepodes * Anat, Anat... az a.volt céhvezered, nem? Ez azt jelenti, hogy ez az ő.fegyvere volt? o.ő *tényleg nem.tudtam XD *
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 11 2015, 20:14

-Naaa! Nem az, hanem ő. Ne kelljen már neked is elmondanom. De... igen. A harcos legi nála volt. Ezért is mondtam, hogy vigyázz rá, mert valaki most nagyon hiányolja. Ja igen...
Egy kis félrepillantás, méghozzá egy egyértelműen dühös félrepillantás egy csöppnyi szégyenérzettel.
-Ha... ha valaki vissza akarja tőled venni... mert ő vette el Anattól... akkor... szóval...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Pént. Dec. 11 2015, 20:23

*nem kell Shuunak befejeznie a mondatot. Össze tudom rakni a dolgokat. Igazából én vagyok a hülye, amiért erre még nem jöttem rá. Láttam a fegyvert Harunál, de nem tudtam, hogy ki ölte meg Anatot. Arcom elsápad kicsit a felismeréstol, de azt hiszem, erről már nem beszélhetek. * Értem. Ha ilyen lesz, szólok, jó?  *jól tudom, hogy nem lesz ilyen. Haru már nincs többé. Kérdés, mi történt a fegyverrel, amíg Harutol hozzám került *


A hozzászólást Asuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 11 2015, 20:33-kor.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 11 2015, 20:31

Na a sápadtságot már Shu sem tudta hova rakni. Asunak már nem fűlik a foga a felszabadításhoz? Vagy nem biztos abban, hogy felszabadítandók azok, akik Anatot képesek voltak kiejteni? Ezt majd meg kell vele beszélnie, de nem itt, és nem most. Az is elég, hogy szól... de vajon azért szól, mert tudja, hogy Timi képes lenne... de ő nem. Shu nem. Vagy igen? Már az ő feje is megfájdult, de azért azt még megtette, hogy egy frekventált helyre függesztette ki a Hentest, ám ezután már megfordította a táblácskát az ajtó üvegén.
-Azt hiszem mára bezárunk, Asu. A múltkor ajánlottál valami nyugtatós olajat... meg masszázst... és... szeretnénk beszélni veled... de nem itt.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 13 2015, 19:00

Belép a boltba a hátán egy elég nagy batyuval.
-Hahóó! A következő itemeket szeretném ide beadni. Nekem nincs rájuk szükségem és ugyan igyekeztem nekik gazdát keríteni, de emelet a bolt mellet az én boltom kis kacatos ládikája nem igazán volt sikeres. Így áthozom őket ide, még mielőtt végérvényesen is maga alá temetné őket a por. :3
Feldobja a zsákot a pultra, majd szépen sorban kiteríti a tartalmát.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 13 2015, 19:11

-Miu?
Egy pillanatra meglepődik a lány feltűnésén, de látszik az arcán, hogy ez bizony egy kellemes meglepetés, és pár másodperc alatt ki is lábal a döbbenetből, hogy köszönteni tudja a vendéget.
-Hali Miu! Mi járatban erre?
Igen, a döbbenet is ezért volt. A lányról tudta, hogy már nem kis szintű, és azt sem hitte, hogy hozzá jönne látogatóba, így nem értette, hogy mit kereshet itt. Amikor azonban a batyut is meglátta a hátán, hatalmas mosoly terült szét az ábrázatán.
-Azta! Izé... sajnáljuk... vagyis... köszönjük szépen... izé...
Hirtelen nem tudta, hogy mit mondjon, és ismételten pár másodpercbe tellett, míg összeszedte a gondolatait, és mondatokká kovácsolta őket.
-Igazán nem akartunk senkinek konkurenciát jelenteni, és nagyon örülünk, ha mások is adakoznak... és... és természetesen kitesszük a nevedet a támogatóinkhoz, hogy tudják a kicsik, hogy neked is köszönhetik a sok mindent.
Ezután végignéz a felszerelésen, és előveszi az erszényét.
-Nagyon szépen köszönjük, Miu. Mivel tartozom érte?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 13 2015, 19:37

-Ugyan ez nekem nem jelentett konkurenciát, nem az volt a célom, hogy ebből gazdagodjam meg, egyszerűen csak tovább akartam adni őket olyanoknak, akik hasznukat is veszik. Csak épp nem csináltam elég nagyhírverést hozzá. Azért is hoztam ide át az itemeket, mert ennek a boltnak nagyobb a híre az ilyen kisegítős dolgokban. Ohh… és nem tartozol semmivel sem. Nekem az is elég, hogy végre nem porosodnak nálam feleslegesen a dolgok és majd valakik hasznukat tudják majd venni valamikor. :3
-Viszont én most csak ennyiért ugrottam be, van még néhány elintézni valóm, úgyhogy rohanok is tovább. Majd összefuthatnánk még valamikor beszélgetni egy kicsit, ha lesz kedved hozzá és az időd is engedi. Addig is viszlát! ^^
Még gyorsan int egyet és már viharzik is ki az ajtón. A részletek megbeszélésére se most fog sor kerülni.

//a karik összefutásával kapcsolatban, majd írok pü-t, mikor kicsit több időm lesz, amit a fórumra szánhatok Smile
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 13 2015, 19:48

-Akkor... akkor hát csak köszönjük szépen. De a neved akkor is mindenképpen kikerül a dicsőségfalra, ez ellen nem tehetsz semmit.
Ölti rá a nyelvét játékosan a lányra, majd meghajol, ily módon is megköszönve az adományt.
-És persze, írj nyugodtan bármikor. Nem mondom, hogy sok szabadidőm van... mármint nekem sincs, de egy találkát tuti össze tudunk szervezni, ugye Timi?
Természetesen a sárkány most sincs messze, a függönnyel eltakart hátsó szobában ügyködik valamit, és csak egy rövid csipogást ejt meg válaszként, amire Shu bólogat, tehát Miu sejtheti, hogy a sárkány válasza is pozitív volt. Az idomár viszonozza az intést, majd elkezdi rendszerezni az új itemeket.

Várom a leveledet. :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Silica Vas. Dec. 27 2015, 09:16

A bolt frissítődött :3
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 4 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.