Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szabad Rablás Boltocska ©

+29
Kaylin
Wardowar
Sai
Chancery
Chariton
Taka
Leon Gaillard
Seiun
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Blue-Eyes
Kurama
Akichi Murai
Silica
Miu
Ijichi Sou
Kiwi
Nezumi
Danee
Asuka
Aeon
Shukaku
Cardinal
Rey
Kazura
Jun
Arisu
Ryuu
Yoichi
Maria Gonzalez
33 posters

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kaylin Csüt. Jún. 16 2016, 16:24

-Jó napot kívánok!
Belép a boltba és sietősen a pulthoz megy.
-A következő tárgyakat vinném el ha még megvannak: Sólyom gondozó sisakja, Futó íj, Birkózó páncél, Fém bakancs, 2 Kapcsolat gyűrű, Ezüst köpeny. Bár nem bővelkedek aranyban, de ezekért odaadom a teljes vagyonom, ami jelenleg 20 arany és megígérem, hogy amit már nem használok rögtön visszahozom.
Feltesz a pultra 20 aranyat és kedvesen mosolyog az eladóra.


A hozzászólást Kaylin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 17 2016, 10:01-kor.

_________________
STAT
Élet 10x5=50
FK 21
Erő/irányítás 0/15
Kitartás 10
Gyorsaság 20
SK 15
Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 05:56

Wardowar

Shu gondolatban megforgatja a szemét a könyves kijelentésedre, de ennél többet nem igazán reagál. A könyvek igenis jók, és sokkal jobbak, mint a filmek, mert a filmekben csak azt látod, amit eléd tesznek, a könyvekben pedig elszabadulhat a fantáziád, és ezerszer többet élhetsz át. Timidus már láthatóan forgatja meg a szemét arra a kijelentésedre, hogy a statok lényegtelenek lennének, ő azonban aki hülye haljon meg alapon nem száll vitába veled. Az gyorsan kiderül, hogy Ébredővel van dolguk, így pedig már sokkal könnyebb nem megrökönyödni a szavaidon, és békés türelemmel elmagyarázni a dolgokat.
-Minden tárgynak van tierje. Ez azt jelöli, hogy milyen magas szinten tudja őket hordani. Mi ebben a boltban egyes tierű tárgyakat árulunk, amiket...
-Tíztől négyszáz Exp-ig, azaz az elsőtől a kilencedik szint megszerzéséig érdemes hordani.
-Azután is hordhatja, de utána már érdemesebb kettes tierre váltani, mert azok általában jobb statokat adnak. Tehát azt kell nekünk bizonyítania, hogy még nem érte el a kilencedik szintet, azaz még nem tud kettes tiert hordani. Ezt legkönnyebben úgy teheti meg, ha vethetek egy pillantást a menüjére, amiben fel van tüntetve a szintje.

Miközben Shu magyaráz, Timidus célirányosan szökell egyik állványtól a másikig, és mindenhonnan levesz egy itemet, amiket sorban lehelyez a pultra.
-Sisakban nincs olyanunk, ami sebességet adna, ahhoz azonban a fegyverkezelés áll közelebb, így egy Maszkot választottam. Köpenyben szintén nincs, így abból a Rövid Köpenyt választottam a számodra. Páncélból a Bőrruhát választottam. A Vastalpú Bakancs már két gyorsaságpontot ad, általában ezt a statot a későbbi tierekben is a cipők fogják növelni. A Trükkmester Gyűrűje három gyorsaságot ad, viszont egy erőt elvon, amit egy Aranygyűrűvel egyenlítettem ki.
Fejezi be a sárkány, majd visszaáll az idomár mellé, aki végignéz a tárgyakon.
-Az olcsóságon pedig nem kell gondolkodnia, becsületkassza alapon működik a bolt.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Wardowar Pént. Jún. 17 2016, 06:35

Miután a lány abbahagyta a magyarázatot gyorsan megnézte a menüjét.
-Akkor most a szint, vagy az exp számít? Vagy a kettő ennyire szorosan függ egymástól?
Majd megmutatja a lánynak az érintett részt:
szint:1, exp:10/50
-Azt még megtenné, hogy elmondja összesen mennyit adnak így az érintett dolgok? És a fegyverkezelés mit csinál?
Wardowar
Wardowar
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2016. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 07:42

-Ehmm...
Azt nem kérdezhette meg, hogy hogy a fenébe kerültél te egyáltalán ide, hiszen azzal nyilván megsértene, így inkább felcsüccsent a pultra, és amíg ezt az akrobatikus gyakorlatot megtette, legalább volt ideje egy picit összeszedni a gondolatait. Ezután a menüjéből elővette a Guide Book egy példányát, és feléd nyújtotta.
-Ebből elvileg mindenki kapott, de ha te nem, akkor ezt odaadom. Ingyen meg lehet szerezni, de így egyszerűbb. Ha ezt elolvasod, akkor mindent megértesz majd... remélem... de addig is szívesen segítünk, mert az gyorsabb, szóval nyugodtan mondd, ha van kérdésed, és válaszolunk. Viszont akkor Exp és szint.
Tért vissza gyorsan a kérdésedre, mielőtt azt hinnéd, hogy elfelejtette, és mivel Timitől kérdezted, hagyta őt válaszolni, miután vetett egy gyors pillantást az említett menürészre.
-Exp, azaz tapasztalat pont. Ezt kapod akkor, ha teljesítesz egy küldetést, részt veszel egy küzdelemben, és még rengeteg más dologért is. Ha ebből a pontból elegendő összegyűlik, akkor szintet lépsz, ami az előbb említett módon befolyásolja azt, hogy milyen felszerelést használhatsz, illetve a szintlépésnél pontokat is eloszthatsz. Az összeállított felszerelés hét erőt, kettő fegyverkezelést, kilenc páncélt és öt gyorsaságot ad. A fegyverkezelés pontjaid segítenek abban, hogy sikeres támadásokat tudj indítani, azaz találj.

( A fegyvert véletlenül kihagytam a csereberében, de már pótoltam Embarassed )

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Wardowar Pént. Jún. 17 2016, 08:04

-Olvasni... Értem...
A hangjából tisztán érzödött, hogy ez nem tartozik a kedvenc tevékenységei közé. Mikor a nyugodtan kérdezhetsz mondatrész elhangzott egy pillanatra felcsillant a szeme, és onnantól kezdve szívesebben hallgatta a beszámolót.
-Tisztában vagyok az alapvető játéktechnikai fogalmakkal, csak tavaly kijött egy játék, amiben az exp fizetőeszközként is szerepelt, abból kellett megvásárolni a szinteket, meg mindent. Tehát itt automatikusan szintet lépek a határ elérésekor? 7 erő és 9 páncél. Ezek szerint miután felveszem ezeket, meg se tudnám sebezni magam?
Wardowar
Wardowar
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2016. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 10:11

Wardowar

-Amennyiben nem tudsz olvasni, én vagy Shu felolvashatjuk neked azokat a részeket, amik érdekelnek.
Javasolta a sárkány, olyan stílussal, mintha az, hogy valaki nem tud olvasni, a világ legtermészetesebb dolga lenne, ahogyan az is, hogy ilyen esetben ők felajánlják a segítségüket. Ugyan nem nagyon találkozott még olyannal, aki nem tudott volna, de hát ha van ilyen, akkor van ilyen, nincs ezzel semmi gond. Az első kérdésedre bólint, míg a másodikra megrázza a fejét.
-Ezt nem tudhatom, a pontozásodtól függ. Ha a páncélod magasabb pontszámú, mint az erőd, akkor egy saját magadra mért támadás még nem tudna megsebezni, azonban a páncél nem DR alapú, annak is elfogy egy idő után a pontszáma, és a második támadásod valószínűleg már az életpontjaidat sebezné.
Az idomár ekkor már ismét hátravonult kissé, és pakolászni kezdett, hiszen az ilyen dolgokhoz ő úgysem tud hozzászólni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 10:19

Kaylin

Shu illedelmesen hajol meg a pult mögül üdvözlésképpen.
-Jó napot kívánok, miben segíthetek?
Veszi fel ő is a hivatalos formát, ha már így kezdted, majd végighallgatja a mondandódat, és a felszerelésekhez lép.
-Hááát... volt egy kis kavarc a boltban, és kikerültek kettes tierű itemek is, lehet, hogy ez kavarta meg Önt is. A Futó Íjat oda tudjuk adni, ahogyan az Ezüst Köpenyt is, a két Kapcsolat Gyűrűt is, de a többi amit kért azok nem egyes tierűek. Megtenné, hogy választ helyettük másikat?
Kérdi, miközben a meglévő itemeket sorra kihelyezi a pultra.
-Illetve majd szeretnék egy pillanatra belekukkantani a menüjébe, hogy lássam, hogy valóban csak egyes tiert tud-e viselni. Ez a szabály.
Ő is kedvesen mosolyog, bár elég kényelmetlen a számára ez a magázódás.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Wardowar Pént. Jún. 17 2016, 10:38

-Nem mintha nem tudnék olvasni. Csak nem szeretek. Ésvaz se szeretném, ha valaki felolvasná. Mindkettő olyan, hogy is mondjam... Személytelen. Inkább gyakorlatias tipus vagyok. Jobban szeretem, ha valaki magyaráz. Főleg akkor kérdezek, mikor szükségem van valamilyen információra. Ha valamit meg nem kell tudnom, akkor minek terheljem vele feleslegesen a tudatomat. Én nem vagyok olyan gép, ami korlátlan számú információt el tud tárolni.
Ennyit elégnek érzett a magyarázkodásból.
-Tehát változik a páncélok ereje harc közben. Hol tudom megjavítattni őket késöbb? Ugye ha magasabb szintű leszek, akkor ezekre már nem lesz szükségem? Ha így van akkor vissza is hozhatom őket, igaz?
Wardowar
Wardowar
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2016. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 10:47

Timi nem vette magára a gépes utalgatásodat, Shu azonban kissé elhúzta rá a száját, bár azt szerencsére nem láthattad, mert éppen az asztal alatt matatott. Neki ez az egész hozzáállás nem tetszett, mert könnyelműnek és lustának gondolta, de nem akart beleszólni. Timi pedig, bár szintén hasonlóképpen vélekedett, szintén nem szólt meg, mert őt meg nem érdekelte. Ehelyett újfent válaszolt.
-A páncéloknak nincs ereje. Az erőpont az más. A páncél tulajdonképpen olyan, mintha plusz életpontod lenne, és ugyanúgy fogy, mint az életpontod. Megjavítani nem kell, ha vége egy harctéri küzdelemnek, akkor automatikusan megjavulnak, ahogy az életpontod is feltöltődik, amint beérsz a védett területre.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Wardowar Pént. Jún. 17 2016, 11:18

Az meg se fordult a fejében, hogy az elöző mondatával bárkit is megsértene. Persze nem is venné magára, ha így történt volna. Ami történt, az megtörtént, és kész.
-Értem. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Már csak azt szeretném megtudni, mi a guild itteni megfelelője?
Wardowar
Wardowar
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2016. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kaylin Pént. Jún. 17 2016, 11:21

-Oh, értem.
Akkor azok helyet kérnék egy:
Minotourusz sisakot, Egy Bronzvértet, és egy Mokaszint.

Újával mutogat az említett tárgyakra.
-És itt is van a menüm.
Megmutatja a szintjét és az exp szintjét is valamint amire még kíváncsi a hölgy.


A hozzászólást Kaylin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 17 2016, 11:26-kor.

_________________
STAT
Élet 10x5=50
FK 21
Erő/irányítás 0/15
Kitartás 10
Gyorsaság 20
SK 15
Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 11:23

Wardower

-Nagyon szívesen.
-Igen. Nagyon szívesen! A guild pedig... ugyanaz, csak ugye itt a többség japánul beszél. Céhek vannak.

Adja meg az utolsó kérdésedre a választ az idomár felpillantva, majd közelebb tolja hozzád az itemeket.
-Akkor ez mind az Öné, használja egészséggel, és nagyon köszönjük a vásárlást!

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 11:29

Kaylin

-Rendben, akkor azok helyett leveszem ezeket, és meg is vagyunk.
pakolja fel a maradék itemeket a pultra, majd sorra veszi számodra, miután belepillantott a menüdbe.
-Tehát akkor egy Futó Íj, egy Ezüst Köpeny, két Kapcsolat Gyűrű, egy Minotourusz Sisak, egy Bronz Vért és egy Mokaszin. Meg is vagyunk, ezek mostantól az Ön tárgyai. köszönjük szépen a vásárlást, és használja őket egészséggel!

(kivéve a boltból)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Wardowar Pént. Jún. 17 2016, 11:48

-Akkor a viszont látásra.
Ezzel elvette a tárgyakat. Hiába próbálta óvatosan néhány tárgy még így is ékes nevetésben tört ki. Eltartott néhány pillanatig, mire sikerült elhallgattatnia. Miután ez sikerült meghajolt és kisétált az ajtón. Abban a pillanatban, hogy már nem volt a boltban, minden elhallgatott, amit eddig még nem csitított le.
Wardowar
Wardowar
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2016. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Robiizmus Pént. Jún. 17 2016, 19:37

-Üdvözletem! Robiizmus Kohaku vagyok, egy 1-es szintű Harcművész.
Szinte már-már ordítva köszöntem, egy erőltettet mosollyal az arcomon, de a szememen látszik, hogy kicsit bizonytalan vagyok, és nyugtalanít, hogy először vagyok itt.
- Szeretnék... vásárolni. Öhhmm... ha van, akkor esetleg...  Vastalpú Bakancsot, ha még van. És esetleg van, trükkös köpeny?... Ha nincs akkor, jó lenne esetleg, egy rövid köpeny. Huhh... szerintem ennyi elég is lenne. De ha esetleg tudna, valamit ajánlani, amivel jobban boldogulhatnék, azt megköszönném!
Néztem fel, az eladóra, kérdően, válaszra várva.

_________________
Pff:
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 20:02

-Halihó! Shu és Timidus, a bolt jelenlegi eladói, üdvözlünk a Szabad Rablás Boltocskában.
Integetett a fiatal idomár, és biccentett az oldalán pihenő tollas sárkány. A cilinderes úrnál nem tudott nem magázódni, de most már kezdte sértve érezni magát a sok magázódástól, szóval szemrebbenés nélkül tegezett le, még akkor is, ha ilyen nagy hanggal érkeztél, attól ő nem fog megijedni. Egy szökkenéssel átugrott a pulton, majd az állványokhoz sétált, és lekapta a bakancsot majd a köpenyt, és lehelyezte őket a pultra.
-Hát... most felszerelésből kicsit kifogytunk, annyi vásárló érkezett csak ma, mint amennyi egy hónap alatt szokott. Viszont harcművész fegyverből sok van, nyugodtan válogass, leveheted ami tetszik, és suhinthatsz is vele párat, csak kérlek vigyázz a berendezésre.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Robiizmus Pént. Jún. 17 2016, 21:01

-Ohh, köszönöm szépen! Akkor nézzük csak, ezeket a fegyvereket.
Már kicsit lazábban viselkedtem, és nyúltam egy fegyver felé. Suhintottam párat, és próbáltam komoly arcot vágni, és előadni, hogy annyira értek hozzá. De csak laikus szemmel vizsgáltam meg a fegyvert. pár darabot azonnal kipróbáltam.
- Shu-san, szeretnék kérni egy Futó *Fegyver*-t ha még van belőle! Más szerintem, nem lesz.
Mosolyogva mondtam, majd közelebb léptem a pulthoz, és Shu-sanra néztem, majd a sárkányra pillantottam, de egyből vissza is néztem Shu-sanra, és vártam a válaszát.

_________________
Pff:
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 21:22

Türelmesen nézték végig ahogyan próbálgatsz, bár Timidus az első pillantás után egy halk csipogással jelezte a társának, hogy a te menüdet felesleges lesz megnéznie, mert biztosan kezdő vagy. Shu azonban nem értett a fegyverforgatáshoz túlzottan, és nem is érdekelte igazán, csak az, hogy mit választasz, mit tud neked odaadni, amivel örömet szerezhet egy újabb vásárolónak. Át is vette a fegyvert, majd letette a pultra.
-Rendben, tehát akkor egy Vastalpú Bakancs, egy Rövid Köpeny és egy Futó Fegyver, és egy Shukaku. Semmi szükség a sanozásra.
Nyújtotta át a tárgyakat mosolyogva, és még picit meg is hajolt.
-Nagyon szépen köszönjük a vásárlást!

(kivéve)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Robiizmus Pént. Jún. 17 2016, 21:29

-Nagyon szépen köszönöm, Shu-sa... Mármint Shu! Nagyon örülök, hogy betévedtem ide!
Ezzel 10 aranyat letettem a pultra, majd megfordultam és elindultam kifele.
-Köszönöm még egyszer! Majd még vissza jövök! Addig is Viszlát!
Majd kiléptem az ajtón.

_________________
Pff:
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Hétf. Jún. 20 2016, 16:36

Csóksztok! Voltam már itt, virítottam a level 4-et, úgyhogy csak rabolnék. Vinném azt a Vas Sisakot, egy olyan Selyem köpenyt, azt a csini Vastalpú bakancsot, meg ide az ujjaimra való Csigamintás és Arany gyűrűket. Az egészre momentán rá tudok nektek dobni 250 aranyat. Gracias!
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 20 2016, 16:51

-Szia! Igen, te vitted a Hentest. Sikerült összebarátkoznotok?
Próbál kicsit közbevágni a hadarásba Shu, de inkább fürge léptekkel elkezdi összerakni a cuccokat Timivel együtt, és le is pakolják eléd, majd jelképesen és mosolyogva meghajol, a sárkány pedig ugyanúgy búcsúzik, ahogy köszöntött, egy biccentéssel.
-Nagyon szívesen, mi köszönjük a vásárlást!

(beírva)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Moonsoul Kedd Júl. 12 2016, 22:39

Hamarosan indul a felszabadítási esemény, amelyen bár nem venne részt, de egy ostoba remény mégis arra készteti, hogy felkészüljön és jelentkezzen rá. Bár jobban belegondolva, előbb vagy utóbb úgy is szükséges lett volna, hogy tüzetesebben is körbenézzen és segítséget kérjen az induláshoz. A 10. szint messze van, és ahogy eddigi információi sejtetik, első célpontját ott fogja meglelni. Az idő pedig sürget.
Az idomár által mondott bolt végül valóban ott van, ahova mutatott, és nem is volt nehéz megtalálni. Félredöntött fejjel többször is elolvasta a táblát, valóban jó helyen jár-e, majd bekopogott. Idővel jutott eszébe, hogy technikailag egy japán játékban van, tehát elsősorban a japán szokások érvényesek. Kis átkozás után, hogy illett volna jobban megjegyeznie őket, végül belép a boltba.
-O... O... Ohayo? -hirtelen még azt sem tudta, mit kell ilyenkor mondani, az Ohayo pedig nem igazán illendő késő délelőtt. Zavarát leplezném gyorsan beljebb lép, és kissé tátott szájjal néz körbe a megannyi felszerelés között.
-Engem... engem egy Chancery nevű lányka küldött ide... -szólalt fel hangosabban, amennyiben nem jött még ki senki. -Hogy... hogy is mondta? "Szerelkezzek fel"...
Míg kereste a szavakat, megtalálta a kardokat. Hogy milyen sok van itt! De mi lehet a különbség? Vajon más, ha ezt forgatja meg, mint ha a másikkal tenné? Megannyi kérdés, amikről még azt sem tudja, hogy juthatnak eszébe.
Moonsoul
Moonsoul
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2016. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 13 2016, 06:47

A pult mögötti függöny mögül elő is lépett az idomár, aki éppen Yenát, az újdonsült petecskéjét tartotta a kezei között, és éppen a kefét igyekezett kioperálni az állat szájából.
-Ööö... szia, egy pillanat! Timi átvennéd, kérlek? Csak... nem baj, ha elpixeleződik, csak ne egészben nyelje le.
Ezzel beadta a hiénát a függöny mögé a sárkánynak, akit így nem láthattál, majd sietve megtörölte a nyáltól csöpögő kezét egy rongyban, és meghajolt.
-Chanchan? Kedves tőle, hogy ránk gondolt megint. Persze, jó helyen jársz. Milyen típusú felszerelésre gondoltál?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Moonsoul Szer. Júl. 13 2016, 23:16

Biztosan nem újdonság már, hogy mennyire meglepődve nézhetett rád, ahogy meglátott. A szája elé kapta a kezét, fehér haja meglobbant a lendületben, ahogy eltávolodott a kardokat tartó állványtól, szemei pedig tükrözték érzéseit, melyek megállíthatatlanul törtek fel belőle.
-Oh my, I can't believe this... Hány éves vagy, ha meg nem sértelek...? -kérdez óvatosan, miután némi torokköszörülést követően ráakadt a japán szavakra. Keze immár a mellkasán pihen, mintha szapora szívverését próbálná csillapítani, míg megvárta, hogy kezet törölj, esetleg válaszolj is, majd ahogy őt érte a kérdés, ismét tanácstalan pillantást vetett az őt körülvevő felszerelésekre. Kardok, páncél, köpeny, gyűrű, cipő... szinte látni lehetett rajta, hogy eltévedt.
-Oh, hát... -keresi a szavakat még egy kicsit, miközben körbefordul a saját tengelye körül, nézelődve a kirakott termékek között. -Hát... én csak egy kardforgató vagyok, azt hiszem. Igen, az. Szóval, annak mik is lehetnek...? Csak kard? -tekint ismét feléjük, és továbbra sem tudja, mikben is különbözhetnek a kinézeten kívül.
Moonsoul
Moonsoul
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2016. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 14 2016, 05:49

Shu nem lepődött meg a kérdésen nagyon, és mivel ebben a helyiségben voltatok, ahova általában újoncok lépnek be, megsértődni sem fog a kérdésen. Mosolyogva kihúzta magát, és beállt a pult mögé, ami természetesen az ö magasságához volt kialakítva.
-Nyugodtan elhiheted. Decemberben leszek tizenhét. És te?
Kérdez vissza, egyáltalán nem zavarba jőve, majd a következő kérdésnél az állványokhoz lép, és leveszi az egyik kardot.
-Inkább a kinézetre szeretnél rámenni, vagy a pontokra? És ha a pontokra, akkor melyik statot szeretnéd húzni? Fegyvernél mondjuk pont mindegy, mert a legszebb adja a legtöbb statot is azok közül, amik itt vannak.
Feléd nyújtja az egyik Fényes Vaskardot, természetesen a markolatával feléd.
-Nyugodtan kipróbálhatod, suhints vele párat, hogy tetszik-e. És... gondolom felszerelést is szeretnél, de ahhoz már tényleg tudnom kellene, hogy hogyan szeretnéd alakítani a statjaidat.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 8 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.