Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szabad Rablás Boltocska ©

+29
Kaylin
Wardowar
Sai
Chancery
Chariton
Taka
Leon Gaillard
Seiun
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Blue-Eyes
Kurama
Akichi Murai
Silica
Miu
Ijichi Sou
Kiwi
Nezumi
Danee
Asuka
Aeon
Shukaku
Cardinal
Rey
Kazura
Jun
Arisu
Ryuu
Yoichi
Maria Gonzalez
33 posters

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Szer. Május 04 2016, 19:16

- Gyertek csak. Ha végeztetek a bolttal, akkor Taftban megtaláltok. Szerintem odataláltok egyedül is. Ja, és egyedül leszek. - adom a meghívót, hisz igazából ritkán van vendégem. Persze ők voltak már nálam, de már jó régen, amikor még odaköltöztem a kis álomházamba.
- Aha... Kis pletykások. Rolling Eyes - forgatom a szemeim, de úgy döntök, most inkább magukra hagyom őket. Majd jönnek, ha nem lesz már dolguk. *
- Akkor, majd gyertek át. Sziasztok! A tojást ne hagyjátok otthon. :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 04 2016, 19:21

-Hmm... ma nem is nagyon van más dolgunk, szóval ha tényleg megfelel a mai nap, akkor örömmel átmegyünk, ugye Timidus?
-Ugye Timidus.

Bólintott a sárkány a szokásos válaszával, majd biccentett feléd, ahogy távoztál, Shu pedig utánad integetett, ám ahogy bezárult az ajtó, egy halk sóhaj hagyta el az ajkait.
-Hogyan fogom neki elmondani, hogy az ilyen dolgokat mindig megtartom emlékbe? Még Hinari sárkányos ceruzáit is megtartottam... remélem nem fog haragudni...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Taka Szer. Május 25 2016, 11:51

Az a helyzet, hogy nem én akartam eljönni. A nagyfőnök ragaszkodott hozzá és én meg nem akartam magamra haragítani. A dühe százszor vagy ezerszer rosszabb volt, mint bármelyik mobé. De tényleg!
Mivel már jártam itt és a yumijuknak a hasznát tudtam venni, bátorkodtam visszanézni. Egyelőre csak az üvegnek nyomtam az orromat, bekukucskáltam, ki volt szolgálatban. A zöldhajú lány kedvesnek tűnt, kíváncsi vagyok, a többiek is ilyenek-e. Meg ugyebár a boltot úgy kéne vezetni, ha nem úgy csinálják, az rossz.
Magabiztosan nyitottam ajtót, hiszen már ismertem a járást. Hátrakulcsoltam kezeimet, és egy szende mosoly közepette forogtam körbe a boltban. Mire jól megnéztem magamnak a portékát, odaléptem az eladó pulthoz.
– Háló-háló-szúnyogháló~! – köszöntöttem vidáman az alkalmazottat. – A főnököm rendelést adott le! Nekem! – Büszkén hangoztattam a „főnök” szót, mert azt olyan jónak találtam. – Kérne egy Kidolgozott bőrruhát, egy Hősi köpenyt, egy Erős koboldgyűrűt, és egy Csigamintás gyűrűt. – Hát, egy picikét zavarba jöttem, amiért az utóbbihoz képest jóval többet kértem. Reméltem, nem haragudnak meg nagyon, úgyhogy próbáltam kárpótolni őket. – Cserébe adok 50 aranyat meg ezt a fakést. A földön találtam, más biztosan nagyon örülne neki. – Azzal a tallérokkal együtt odatoltam a pultra és gondtalan vigyorral az arcomon vártam, mit szól hozzá az eladó.
Taka
Taka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2016. Apr. 01.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chariton Szer. Május 25 2016, 20:55

Megkértek, hogy vigyázzak ma a boltra, szívesen vállaltam, hisz nem volt semmi tervem, és semmiben nem akadályozott. Hoztam magammal néhány könyvet és azt olvasgattam az üresjáratokban (ami elég sok volt). Feltűnően vidáman jött be egy fiú, s vidáman újságolta, hogy a főnöke rendelést adott le neki. Ugyanolyan vidáman köszönök vissza, s adom neki oda amit kért.
-Köszönjük a vásárlást és a felajánlást. Várjuk máskor is. - mosolygom rá, s rakom el amit ad.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 26 2016, 07:37

(beírva)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 10 2016, 00:21

Egy kicsit szomorú vagyok amiatt, hogy megint pangunk, pedig a lelkes kazamatázók újra és újra hozzák a jobbnál jobb felszereléseket. Minap jutott eszembe, mit is kezdhetnék velük; semmilyen normális beolvasztási módszer nincs a rendszerben még, a Bolhapiacra pedig már be sem merem tenni a lábam, olyan alakok flangálnak arrafelé.
Aztán jutott eszembe egy ötlet, mi remélem, beválik a végén.
Egy kisebb, hordozható, és Inventory-ként működő ládikóval érkezem meg kissé lihegve; a céhháztól idáig ezt cipelve a Kitartásom megcsappant egy kicsikét. Álomkelő unottan lépdelt előttem végig, mindig begyorsítva, ha már majdnem utolértem. A ládikót a földre tettem, miután egy harsány "Helllóóó" köszöntéssel be"libbentem" a társasághoz.
-Oh my. -törölgettem a homlokom. -Nem néztem, mitek van, mitek nincs, csak hoztam pár cuccot, hát ha kell valakinek. Ugye... nem baj? Surprised
Megint csak most jut eszembe, hogy mi van akkor, ha ilyesmit el sem fogadnak. Eh, akkor muszáj lesz feltöltődnöm és hazaindulni vele. Mondjuk azért reménykedve kinyitottam a ládikót, hogy lehessen látni a tartalmát.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 10 2016, 06:53

Soha de soha nem használta ezt az oh my valamit, ám most ennek is eljött az ideje. Először persze azonnal átugrott a pulton, hogy amint belépsz az ajtón, segítsen cipekedni, és akkor már köszöntött is.
-Halihó neked is, Chanchan! Szia Álom!
Timi a hátsó, elfüggönyözött szobából kiáltott ki egy sziasztokot, ám nem jött elő. Szóval miután felnyitottad a ládát, akkor jött az...
-Oh my! Ez rengeteg minden, Chan! Mit adhatunk érte cserébe? Izé... ha ezzel nem sértelek meg.
Mert neki bizony már elege volt a folyamatos mit kér cserébe kérdésből, amikor ki volt írva nagy betűkkel a becsületkassza, azonban mivel mindenki ezt kérdezte, úgy gondolta, hogy akkor neki is így illik.
-Ha szeretnéd akkor segíthetsz felpakolni az állványokra. Csak ha szeretnéd, látom, hogy elfáradtál.
Ekkor már a kulacsát nyújtotta feléd, benne bodzás hideg limonádéval.
-Akik hoznak nekünk dolgokat, sokszor örülnek neki, ha a szájuk íze szerint pakolhatják fel a dolgokat, ezért kérdeztem...

( Beírva a sok minden, hálásan köszönjük! <3 )

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chariton Pént. Jún. 10 2016, 11:36

Reméltem, hogy lesz valami újdonság a boltba és tudok vásárolni valamit. Ha mégsem találnék semmit, akkor se lenne felesleges a látogatásom, hisz legalább találkozom Shuval, vagy bárkivel aki épp a boltban van. Azonban miután bementem és köszönés, továbbá hogyanlét után érdeklődve nézelődni kezdtem, találtam hasznosnak tűnő tárgyakat. Ki is kértem a Bőr köpenyt, Kidolgozott bőrruhát és a Csigamintás gyűrűt, s cserébe otthagytam 20 aranyat, és egy számomra felesleges tárgyat.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 10 2016, 12:33

Shu értetlenül pislog a jelenetre, a köszönést is csak reflexből teszi meg, majd amikor még az aranyat is leteszed hangosan elneveti magát.
-Ugye te most viccelsz? A pálcát köszönjük szépen, de... ez a bolt a céhhez tartozik. Te innentől kezdve nem vásárló vagy, hanem tulajdonos. Bár... így tulajdonképpen a kezdőknek adományozol... de akkor sem kell úgy viselkedned, mint egy vevőnek.

(beírva)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chancery Vas. Jún. 12 2016, 22:47

-Jaj, köszi. -sóhajtok fel, mikor még segítséget is kapok, majd ahogy szemrevételezve vannak a dolgok - bevallom, még büszkén ki is húzom magam látva Shu döbbent reakcióját -, csak legyintek.
-Én örülni fogok, ha valaki használja majd őket. Viszont... -hagyom félbe, mikor elkezdünk pakolni. Már nem azért kezdek bele, hogy saját-szájíz-szerint rendezzem, olykor bele is kérdezek, mit hova rakjak, egész egyszerűen csak segíteni szeretnék. Amit amúgy is szeretek, de néha még így hullámként is rám tőr. -... ha nálatok elfér vagy szeretnétek, akkor pár hét múlva vagy legkésőbb jövő hónapban kihozhatom nektek a maradék T1-eseket. Meg akár pár T2-őt is hozhatok, ott is van fölösleg, csak nem tudtam, hogy azzal a szinttel foglalkoztok-e még Embarassed

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 13 2016, 04:58

Shu pedig büszkén néz végig rajtad, egykori céhvezérén. Valahogy ez egy nagyon szép pillanat most, és őszintén fel tud rád nézni, ami fura, indokolatlanul erős boldogságérzettel tölti el, de még így is meg kell ráznia a fejét.
-Az egyes tiert nagyon szívesen fogadjuk, de magasabbakat nem. A bolt azért nyílt, hogy a kezdőket, az Ébredőket segítse, és ez is marad a célunk. Nem szeretnénk, hogy ez megváltozzon, vagy azt, hogy bárki azt gondolhassa, hogy ez megváltozott..

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 13 2016, 16:20

-Akkor legközelebb is T1-eseket hozok. -kacsintás. Ahogy darabról darabra haladunk pakolás közben, olyan, mintha a saját vállaimról is egyre könnyebbé válna a nyomás. Mintha a lelkem egy kicsit ébredezne, nyújtózkodna az ágyában, és nagyot ásítva a szélére ülne. Majd kicsit dalolászva elindul fogat mosni.
Mikor mindennel végzünk, na meg én is okosabb vagyok, fogom a kis ládát, hogy legközelebb is igénybe vehessem. Most már sokkal könnyebb, jóformán az inventoryba is bepakolhatnám, de cipelni feeling-esebb.
-De ha valami kifogy, akkor is szólhatsz, hát ha akad nálunk és hozom. Ha nem szólsz, akkor is. -nevetek fel. -Na, vigyázzatok magatokra addig is!
A szokásos búcsú, és kicsit nagyobb jókedvvel indulok haza.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Kedd Jún. 14 2016, 04:20

-És ugyanígy viszont. Ha bármire szükségetek van, akkor...
-Nem bármire.

Szól ki a sárkány ismételten a függöny mögül, Shu pedig vigyorogva megforgatja a szemét.
-Szóval mi is igyekszünk majd segíteni. És még egyszer nagyon szépen köszönjük.
Kapsz még egy ölelést, Álom egy kis simit, és még Timi is kidugja a fejét, hogy biccentsen felétek elköszönésképpen.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Danee Szer. Jún. 15 2016, 13:28

Ezeket beadom:

1 Hosszú Irányítópálca
1 Stramm *Kopja/Rövid Kard/Buzogány*
1 Pókháló Pajzs
1 Nagy Körpajzs
1 Futó *Fegyver*
1 Fényes Vaskard
1 Láncos Buzogány
1 Bronz sisak
1 Vas sisak
1 Fényes Vaskard
1 Bronz Vért
1 Ezüst Köpeny
1 Selyem Köpeny
2 Csigamintás Gyűrű
1 Hősi Köpeny
1 Mokaszin
1 Bőrkesztyű
1 Minotaurusz Sisak
1 Rövid Köpeny

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Sai Szer. Jún. 15 2016, 13:54

Jobbra senki.
Balra úgy szintén.
Gomboccal a torkomban lenyomtam a kilincset. Nem nyitottam szélesre az ajtót, épp csak annyira, hogy beférjen a fejem.
És bekémleltem.
Megnyugvásomra nem láttam senkit Soujiék közül odabent, ezért aztán elengedve a félelmeimet, óvatosan szélesebbre tártam az ajtót, fejemmel aprót biccentve, hangtalan köszöntem, majd hamar fordulva betettem az ajtót magam mögött.
- Jó napot - szóltam halkan, miközben gyors pillantást vetettem a bolt egészére
Lépteim lassúak voltak, úgy éreztem minden alkalommal megreccsen alattam a padló, pedig nem akartam nagy zajt csapni.
Ámulva néztem szét a kínálaton, ahogy az eladó felé sétáltam
- Szeretnék felszerelést vásárolni, vagy bérelni, ha azt is lehet esetleg
A zsebemből nagy harc árán előrántottam sokadik próbálkozásra a viseltes kis füzetet, majd a könyvjelzőnél jelölt résznél kihajtottam:
- Még csak első szintű vagyok -vallottam be szégyenérzet nélkül, majd megköszörültem a torkomat
- Úgyhogy inkább ilyen tier egyes dolgokat szeretnék, ha van önöknél olyan
- Idomár vagyok - tettem hozzá sietve, ahogy eszembe jutott, hogy ez is fontos támpont lehet
- Csináltam egy listát is - tettem az eladó elé fordítva - de csak 70 aranyam van, ha az elég - néztem nagy szemekkel az előttem álló személyre
A listán ez állt:
- A Látnok Irányítópálcája, ha nincs, Hosszú Irányítópálca, ha az sincs, akkor mindegy mi
- Minotaurusz Sisak, esetleg Vas vagy Bronz sisak, vagy ha ezek sincsenek, bármi más is megfelel
- Kapaszkodó Köpeny, ha nincs, Ezüst, vagy Hősi, de az Ezüst szerintem jobb
- Kapcsolat Páncél, az szuper lenne, persze ha nincs, akkor valami erős páncélzatút, mondjuk Vas, Rubin vagy Bronz
- Gyorstalpaló, tudom, hogy sokat akarok kevés pénzért, de ezek a legjobbak, esetleg ha ez sincs, akkor egy mokaszin remélem van raktáron
- egy Kapcsolat Gyűrű, meg esetleg egy Csigamintás is
Sai
Sai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2016. Jun. 14.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 15 2016, 14:00

Először: Köszönjük szépen Daneenak az adományokat :3

(beírva)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 15 2016, 15:59

És most, hogy már több tárgyunk van:

Shu kíváncsian fürkészi a bizonytalan betolakodót, de nem mozdul a pult mögül, nehogy elijesszen. A kislányon kívül még a sárkány van a boltban, ám ő a függöny mögül köszön neked, így egyelőre nem láthatod. Az idomár félig meghajlással, félig intéssel köszönt, amellyel már beljebb is invitál.
-Szia, ne félj, gyere nyugodtan.
Azon picit elcsodálkozik, hogy ilyen egyértelmű kérést ejtesz meg egy erre szakosodott üzletben, de készségesen válaszol, hiszen megszokta, hogy a kezdők még bizonytalanok, te pedig a legbizonytalanabbnak tűnsz mind közül... talán csak Kokoroval versenyezhetnél. Szóval mosolyogva bólogat és eligazít.
-Igen, mindent lehet, és ez a bolt direkt az első szintűekre, vagy legalább is egyes tierre specializálódott, szóval ne aggódj. Az idomár részleget ott találod.
Mutat először csak az állványokra, majd amikor a listát tolod elő, egy pillanatra elképed.
-Húú! Gratula, igazán sokat dolgozhattál ezzel. Viszont...
Hátrafordul, ekkorra azonban már libben a függöny, na meg a függöny mögül a tollas sárkány is, aki egy biccentéssel köszönt, majd rápillant a listára, ezután vissza az idomárra, és sorolni kezdi.
-A Látnok Irányítópálcája, Bronz Sisak, Hősi Köpeny, Kidolgozott Bőrruha, Mokaszin, Kapcsolat Gyűrű és végül egy Csigamintás Gyűrű.
Shu bólint, Timidus pedig már röppen is, hogy levadássza neked a felsorolt tárgyakat, amíg az idomár megmagyarázza, hogy mi is történt.
-Neki a fejében van az egész készlet, nekem egy csomó ideig tartott volna összebogarászni. A pénz miatt pedig ne aggódj, annyit fizetsz, amennyit szeretnél, csak kérlek, ha már nem használod a tárgyakat, akkor hozd vissza, hogy más is örülhessen neki.
Ekkorra a sárkány már fel is sorakoztatta neked a kért itemeket a pultra.
-Már csak annyi kérés van, hogy mivel új vásárló vagy, bizonyítanod kell, hogy valóban csak az egyes tierű itemeket tudod hordani. Ha ez megvan, már viheted is a dolgokat.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Sai Szer. Jún. 15 2016, 16:59

- Én... nem  félek - tagadom egy bizonytalan pillanatot követően az engem ért vádat - csak igyekszek óvatos maradni - sasolok szét még egyszer, biztos, ami biztos.
Nem, én határozottan nem félek, és ennek tanúbizonyságát is teszem, azzal, hogy kihúzom magam és jól az eladó lány szemébe nézek, minden határozottságommal
- Sose lehet tudni ... - hogy hol tűnnek fel újra
- Te ide tartozol? - nézek rá, nem tudván elsőre eldönteni mivel is van dolgom, igazival, vagy csak művivel
Hm, ha ilyeneket is tudsz mondani, akkor biztos nem
- Bocs, azt hittem, hogy izé... program vagy - szabadkozom rögtön, ahogy a lány szavait meghallom
- Tudod, tele van velük a város - magyarázkodtam, talán fölöslegesen is
- Ott? - kérdeztem vissza megerősítésre várva, s egyúttal mutattam is a kérdéses irányba
Ahogy a lány a listámat átfutotta, én izgatottan vártam, vajon mi fog kisülni a kívánságaimból, s hogy igyekezzem leplezni a türelmetlenségemet és kétségeimet, inkább az idomár részleget tanulmányoztam át
- Köszönöm - nahát, így már rég mondtam ki, mindig csak kösz, meg köszi ...
- Igazából nem volt nehéz, egyrészt ott volt a kezdőknek szóló kiskönyv, másrészt már egy csomó helyen megfordultam, tudok ezt-azt.
- Én is dolgoztam már ilyen boltban. Egy ideig. De itt, nálad még nem járta soha azelőtt
Úgy éreztem, most nem baj, ha a szükségesnél kicsit többet mesélek magamról. Az egész bolt olyan nyugalmat árasztott magából, és a lány se tűnt ellenségesnek, vagy akadékoskodónak
- Az egyik bolt tulaja mondta, hogy ha nincs sok pénzem, de jó cuccokat akarok, nézzek be ide
Ahogy a függöny meglibben én szinte azon nyomban megpördülök, a szemeim a támadót keresik, a kezem az életlen kis idomár kés tokjára siklik
- Egy sárkány? - kérdem hátrahőkölve
- És beszél is? - nézek a lányra segélykérően, nem értve semmit se
- Várjunk! - kapcsolok, ahogy a sárkány elsorolja a kívánságlistámon szereplő dolgokat - Ő is itt dolgozik? Veled?
Csak forgatom a fejem, hol egyikükre, hol másikukra nézve, mint egy hitetlen tamás
De aztán csak ámulok és bámulok, ahogy egyik dolog a másik után kerül elő a pulton
- Wow! Szinte a legjobbak! - úgy örülök mint már rég, talán csak a Nerv Gearnek és a SAO-nak örültem ennyire utoljára, mikor először a kezembe foghattam őket.
- Én szívesen bebizonyítom! - fogadkoztam lelkesen, ha már tényleg csak ennyi kell hozzá
- De hogy? - hervadt le aztán a nagy öröm az arcomról
- Ha megmutatom nektek a karakterlap panelem, akkor az úgy megfelel? - hozakodtam elő az első ötlettel, ami csak eszembe jutott
Volt ilyen opció, már használnom kellett pár helyen az állás betöltéséhez, hamar elő is kerestem az adataimat tartalmazó karakterlapom és a lényegtelen dolgokat elrejtve, ezeket jelenítettem meg a lány számára:
Név: Sai
Kaszt: Állatidomár
Szint: 1
XP: 10
Sai
Sai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2016. Jun. 14.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 15 2016, 18:32

-Az óvatosság mindig nagyon fontos.
Bólogat Shu mosolyogva, bár nem nagyon érti, hogy védett területen belül miért kell óvatoskodni, de ha te szeretnél, akkor miért akadályozna meg ebben? A program dologra megrázza a fejét, és szélesebbre ereszti a mosolyát, talán még egy picit el is pirul, de tényleg csak egy picit.
-Nem, nem vagyok. Shunak hívnak, és idomár vagyok, mint te.
A pír annak a ténynek szólt, hogy a vásárlók bevonzása miatt a boltos kisasszonyok általában rendkívül csinosak, Shunak pedig egyáltalán nem derogál, ha NPC-nek nézed, maximum ha ennek az oka az lenne, hogy kevesebb értelmet tulajdonítasz nekik. Örömmel végighallgat, és csak még boldogabb lesz, amikor kiderül, hogy már a konkurencia is őket ajánlgatja.
-Óh! Üzenem annak, aki ide küldött, hogy köszönjük szépen. Egyébként a bolt nem saját, a céh tulajdona, aminek a tagjai vagyunk, és együtt csináljuk.
A vagyunk ekkor már sejteti Timi létezését is, aki egy pillanatra sem foglalkozik se a riadalmaddal, se a késeddel, hiszen védett területen belül úgysem tudnál ártani vele neki. Shu csak halkan kuncog, és megvárja, amíg Timi mindent összeszed, és tud válaszolni is.
-Tollas sárkány, és igen, beszél. A nevem Timidus, Shu társa vagyok, és igen, itt dolgozom. Mindent összeszedtem a listádról, a fontossági sorrendben megfelelően.
Shu ugyan egy pillanatra elgondolkodik azon, hogy rákérdezzen a te társadra, azonban nem akar kellemetlenkedni, így inkább egyelőre nem veti fel a támát. Azt is megvárja, hogy te válaszd meg a bizonyítás módját, és mivel hamar kiötlöd, nem is kell sokat várniuk. Csak egy pillantást vet a menüdre, majd vissza is lép a pulthoz.
-Köszönjük szépen, akkor ettől fogva ezeknek a tárgyaknak a büszke tulajdonosa vagy.

(kivéve a listából)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Sai Csüt. Jún. 16 2016, 11:32

- Te is?
Egy ugyanolyan kasztú, mint én! Vajon tudna...
- Én meg Sai - viszonoztam a gesztust
Ő hogy csinálja? Hogy kezdte? Talán ő is olyan kezdő kis szintű, mint én.
- Átadom! - siettem illően reagálni
- Céhé? - ámultam
Nem feltételeztem, hogy lenne saját boltja, azt hittem, ő is csak úgy dolgozik itt, mint én a többi boltban tettem, dehogy ez az egész egy céhé lenne!
- Hihetetlen - csúszott ki a számon, még ha csak halkan is
De akkor nem lehet kezdő. Biztos nem az! Céhben van, és rábízták a vagyonukat.
És ha nem kezdő, akkor szinte biztos, hogy egy csomó égető kérdésre tudná már a választ!

Aztán megjelent az a sárkány. Egy szörny a boltban! Az, hogy nagy veszélyben vagyunk, csak alig pár pillanatig kellett, hogy aggasszon, mert rögtön meg is szólalt, ráadásul Shu sem félt tőle, sőt, nem csak, hogy teljesen természetesnek vette, hogy itt van egy sárkány is, de úgy beszélt róla, mintha az üzlettársa lenne.
De aztán a sárkány igyekezett mindent megmagyarázni maga körül.
- Szóval társak vagytok, értem - sose láttam még boltban sárkányt eladóként, még ha egy ember mellett is dolgozik, és nem is csak beosztott, hanem ahogy mondta, rögtön üzlettársak
- Hú, nagyon szépen köszönöm, Timidus és Shu, ígérem, vissza hozom őket maradéktalanul, ha már nem hordom őket!
És persze kiszámoltam eléjük mind az össze aranyamat az erszényemből, pontosan hetvenet, elvégre nem ingyen vannak, így is rengeteget kaptam azért a pénzért, amiből alig egy-két dolgot tudtam volna csak vásárolni máshol
- El sem tudjátok képzelni, milyen sokat segítettetek most ezzel: hónapok farmolásába kerülne ilyeneket szereznem!
Nagyon boldog voltam, ahogy egyenként magamhoz vettem az elém kirakottakat és már alig vártam, hogy magamra ölthessem mindet
- Akkor megyek is, és felavatom őket! - hajoltam meg kifele hátrálva
- A legközelebbi viszontlátásra Shu és Timidusz! - húztam be kiérve magam mögött az ajtót

_________________
Sai
Sai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2016. Jun. 14.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Wardowar Csüt. Jún. 16 2016, 12:03

Most, hogy végre kisebb nehézségek árán sikerült átjutnia erre a helyre, úgy döntött, hogy fel is kéne szerelkeznie, és információkat is kell szereznie valahonnan.
A szabad rablás nem hangzott rossznak.
Miután becsukta maga után az ajtót, az ajtó halk kuncogásba kezdett. Nem bánta, ő csak örült, ha vidámra tudta fordítani szegény ajtó sorsát, hisz ő vele ellentétben nem láthatja a nagy világot, csak egy kis részletét.
Mikor meglátta a boltban tartózkodókat, (Ha volt ott valaki) akkor mélyen meghajolt. A kalapjára sem kellett vigyáznia, mert szerencsére a rendszer elég erősen odarögzitette a fejéhez, és az most a gravitációnak ellentmondva ott maradt a feje búbján, holott a valóságban már rég leesett volna onnan.
-Jó napot kivánok. Egy tökéletlen "fegyver"-t, vagy egy tök életlen "fegyver"-t keresek, vagy bármi mást, amit egy kezdő harcművésznek tudnánakn ajánlani.
Miközben elmondta az akaratát, felemelt néhány potiont, és mérget, majd viszatette őket a helyükre, mire azok az ajtó hangján elkezdtek hahotázni, és lassan egy teljes nevetéskoncert tört ki az egész boltban.
 -Esetleg kaphatnék több feyvert kipróbálásra, hisz még nem tudom pontosan mi illik hozzám.  Ezt meg sajnos már nem tudom többször megváltoztatni sajnos.
Majd el elővett egy kezdő "fogkefét".
Wardowar
Wardowar
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2016. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 16 2016, 12:56

Sai

Bólint. Üdvözlően bólint. Hálásan bólint. Újra bólint. Mivel csak eldöntendő kérdéseket tettél fel, nem nagyon tudott mit hozzáfűzni, csak mosolyogva bólogatott, kivéve a hihetetlennél. Nem volt semmi hihetetlen a boltban, és még saját magukat sem gondolta annak... vagyis talán Timit egy picit. Újabb bólintás következett a társak kérdésére, ezúttal már a sárkány részéről is, majd az idomár büszkén kihúzta magát annak hála, hogy ismét örömöt okozott valakinek.
-Igazán nincs mit, mi köszönjük a vásárlást, és várunk vissza mihamarabb.
El tudták azért képzelni, hogy mennyit segítettek, és pont emiatt volt az idomár olyan nagyon büszke magára. Régen ha nem léptél be egy céhhez, nehezen lehettek jó felszereléseid kezdőként, főleg nem akár ingyen is. Meghajlást meghajlás követett, és egy kis integetés, majd kisvártatva lépett be a következő vásárló.

Wardowar

Még a sárkány is felnézett, amikor nem csak az ajtó feletti csengettyű kezdett csilingelő nevetésbe, hanem maga az ajtó is, csak éppen szó szerint. Shu ugyan meghajolt, de kissé furcsán nézett rád.
-Izé... az ajtóknak sóhajtaniuk kellene, mert örülnek, hogy jól végezhették a dolgukat...
Jutott eszébe egy részlet a Hitchhiker's guideból, ám amikor már a potionok is nevetni kezdtek, kissé megrázta a fejét, és megpróbált rád koncentrálni, lefoglalni, mert ha még több tárgyat megérintesz, akkor a saját hangját sem fogja hallani.
-Üdvözöljük a Szabad Rablás Boltocskában! Életlen fegyverünk van, ha azt szeretne...
Ezúttal ő lépett ki a pult mögül, elsétált az állványhoz, és levette róla az itemet, majd a pultra helyezte.
-Kipróbálni kipróbálhatja őket, de egyszerre csak egyet adhatunk oda, de akármikor visszahozhatja és becserélheti valami másra.
A fogkefén nem lepődött meg, az még a jobbik eset volt. Jó pár harcművész volt vicces kedvében amikor kiválasztotta a fegyvere alakját, és csak pár nap után jöttek rá, hogy ez hosszútávon nem vicces, valamint ezzel kell harcolniuk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Wardowar Csüt. Jún. 16 2016, 14:59

-Mért akarod megvonni az ajtótól a nevetés jogát?
Persze az ajtó nem ember, akinek bármilyen joga lenne, de eddig egyik ajtó sem tudta eddig elmondani, ha valami nem tetszik neki.
-Sajnálom, csak nevetésre tudnám rávenni őket. A nevetés a leghasznosabb hang, amit hallhat az ember. Hiszen a boldogság boldogságot szül, a boldog ember pedig szerencsés ember. Ha zavar esetleg, bàrmikor megkérhetem, hogy hallgassanak el, de sóhajtani nem fognak. Az életlen fegyver jól hangzik. Esetleg valamilyen páncél vagy ékszert tudna ajánlani?
Wardowar
Wardowar
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2016. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 16 2016, 15:11

-Megvonni? Jajj dehogy!
Emelte fel a kezét védekezően az idomár, és még a fejét is megrázta.
-Egy könyvből jutott eszembe. Az ajtók elégedett sóhajtással nyíltak ki, és csukodtak be, mert örültek annak, hogy az emberek hasznukat látják. És... igen, a nevetés valóban nagyon szép...
~Neked pedig beszélgetned kéne Junnal. Tök jó, hogy vannak ilyen vidám és pozitív Ébredők. A többségük megijed meg minden...~

Gondolta magában, majd Timire nézett a többi tárgy ügyében, a sárkány pedig rád, majd megszólalt.
-Melyik statokat szeretnéd erősíteni? A páncélból a Bronz Vértet tudom ajánlani.
-Éééés... mielőtt bármit vásárolna, majd szeretném nézni azt, hogy valóban egyes tierű itemeket tud csak viselni. Meg...

Kicsit megvakarta a tarkóját, majd egy udvarias mosollyal ékesítve tette fel a kérdését.
-És megkérhetném, hogy tegezzen? Olyan kényelmetlen ez így...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Wardowar Csüt. Jún. 16 2016, 15:32

-Aha. Könyvek. Azok is jók.
A kijentése mögött azért ott van, hogy nem tartja valami sokra a könyveket, de nem akarja megsérteni a lànyt
-Statok? Lényegtelen, a lényeg, hogy legyen rajtam valami.
Fel se tűnt neki, hogy nem a lány, hanem a sárkány szólalt meg. Vagy csak nem foglalkozott vele.
-Nagyon szívesen. Csak előbb mondd meg, hogy mi az a tier egy, és mitől függ, hogy csak azt tudom hordani?
Majd a sárkányhoz fordult.
-Őn meg, addig megtudná tenni nekem, hogy összeállít nekem egy szettet, mondjuk sebességre alapozva. Ha lehet egy minél olcsóbbat.
A sárkány ugyanis eddig nem kérte a tegezést, és ha már tud beszélni, akkor neki is meg kell adni a megfelelő tiszteletet.
Wardowar
Wardowar
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2016. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 7 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.