Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cell vs Katha part 2

3 posters

Go down

Cell vs Katha part 2 Empty Cell vs Katha part 2

Témanyitás by Angelica Katharina Hétf. Május 04 2015, 13:15

Hm.. Mennyi idő is telt el az óta, mióta legutóbb láttam Cellt? Hm… nagyjából fél, 1 év meglehet már lassan, bár mondjuk lehetséges, hogy csak pár hónapja volt… az időérzékem nem éppen a legtökéletesebb. No, mindegy a lényeg az, hogy pontok kellenek, de úgy eszméletlen sürgősen. Asu drága, és az egyelőre ismeretlen Jin…. hmm… lehet ki kéne hívnom őt is… nem Asut félre ne értse senki, nincs halálfélelmem. Jó, bejön, hogy piszkálhatom Asut, de nem akarok bogár lenni a szélvédőn. Nem vagyok éppen egy harcosnak túlontúl nagy ellenfél, de azért szeretnék biztosra menni, és megtartani a pontjaimat, és nem elpazarolni Asu ellen. Így is nagyon a nyomomba liheg. No, mindegy. Most legalább lehet több dolgot meg fogok majd tudni Cellről, mint alapból, mert eddig nem nagyon jártam szerencsével e téren sajna. A múltkoriról való adataim viszont nagy eséllyel most már megváltoztak, hisz bár nagyon sokat fejlődtem, ő elvileg még többet fejlődött az idő elmúlásával… mármint az eredeti állapotából kiindulva. Bár lehetséges, hogy csak én robogok így, és ő semmit sem változott. Az kicsit elkeserítő lenne, de legalább szórakoznék egy jót. Hihi. A neki küldött levélben csak annyi állt, hogy lehetőséget adok neki egy visszavágóra, ma este 8-kor, és most hagyni fogom, hogy kedvére való legyen az aréna. Bár mondjuk nem emlékszem, hogy múltkor ki csinálta… lehet akkor is ő? No mindegy, én megjelenek, amikor az idő elérkezett, az más kérdés, hogy ő is jön-e, vagy be van ijedve, és nem fog jönni. Az biztos, hogy nagyot fog esni a szememben, ha nem jön… bár mondjuk ehhez előbb fel kéne tornásznia magát. Razz
___

Szint: 14
Élet: 11 (55 HP)
Fegyverkezelés: 20+22
Erő/Irányítás: 17+5
Kitartás: 4+4
Gyorsaság: 19+8
Speciális képesség: 10+15
Páncél: +30

2x Halvány Füst Kristály
2x Gyenge Tisztító Kristály
2x Gyenge Gyengítő Méreg
2x Gyenge Kábító Méreg
1x Gyenge Paralízis Méreg
3x Kis Potion

Keresés I
Lopakodás II
Látás I
Akrobatika I
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cell vs Katha part 2 Empty Re: Cell vs Katha part 2

Témanyitás by Cellindir Kedd Május 05 2015, 20:40

Hosszú ideje nem voltam már az arénában, pedig nem jönne rosszul a tapasztalati pont. Nehéz újrakezdeni, ha egyszer erős voltál, és letaszítanak oda, ahonnan elindultál, ha nem még sokkal mélyebbre. Nehéz elfogadni, hogy még rengeteg vereség vár rám, és jelenleg nem rendelkezem olyan harci képességekkel, amik önmagában komoly fegyvernek minősülnek. Talán nem is azzal kellene töltenem az időmet, hogy próbálom visszanyerni a régi erőmet, amúgy sem ezek a leghalálosabb fegyverek. Nem feltétlenül kell tiszta harcban győzni, sőt, nem is kell feltétlenül nekem harcolnom.
Emlékszem a levélküldő nevére, hogy legyőzött egyszer az arénában, de nem emlékszem ennél többre vele kapcsolatban. Rengeteg különböző név, arc, információ keveredett össze a fejemben, úgyhogy fogalmam sincs, ki lehet a lány. Bizonyára nincs is más célja, csak bezsebelni egy biztos győzelmet, és olyan ellenfelekre vadászik, akikkel könnyű dolga lehet. Velem viszont nem választott túl jól. Ha úgy alakul, hogy valamire használhatónak találom, akkor kihasználom majd a céljaim eléréséhez vezető úton. Ha pedig nem találom használhatónak, akkor is megjegyzem a nevét. Még ha számomra is hasznos egy aréna, nem fogom elfelejteni, hogy valaki rajtam tápolta fel magát.
A teljes fegyverzetemben jelenek meg az arénában abban az időpontban, ami a levélbe írva volt. Azon túl, hogy tapasztalati pontot szerzek, talán letesztelhetem a sebzésemet legalább. Nem a legjobb irányba indultam el a fejlődéssel, úgyhogy bizonyára nem leszek elégedett vele, de legalább látni fogom, merre kell folytatni.



Élet8 
Fegyverkezelés19+8
Erő/Irányítás6+10
Kitartás7+2
Gyorsaság5+5
Speciális képesség15+5
Páncél +4
Keresés1
Lopakodás1
Észlelés 
Nyomkövetés 
Hallgatózás 
Látás 
Súlyemelés1
Akrobatika1
Cellindir
Cellindir
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 31.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Cell vs Katha part 2 Empty Re: Cell vs Katha part 2

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Május 05 2015, 22:27

Mivel én voltam a gyorsabb, így olybá tűnik, várhatok most egy kicsit. Eh… hogy mi a fenéért kell nekem mindig előbb jönnöm… Most csak nézhetek ki a fejemből, míg Cell jön. Bár nem értem magamat, miért nem kések kicsit. Jó, bunkónak titulálnék, hogy az általam megszabott időt, sem tudom betartani, de hé! Eddig sem éppen a kedvességemről voltam híres nem igaz? :3 Mondjuk, amit a gyerekkel fogok művelni, az maga lesz a rémálom számára, ha nem fegyverkezelésre gyűr. Egyszerűen nem fogja megúszni, ha kezeim közé kapom. Hehehehe… Hm… Na mindegy. Szépen lassan, de azért biztosan végül megérkezett a kiszemelt fiúcska. Nem úgy tűnt túlzottan, hogy emlékezne rám, bár mondjuk én sem nagyon emlékeztem rá, szóval egálban vagyunk. Erről jut eszembe múltkor láttam a képijét? Az tuti, hogy ő is lopakodással sunyul, de a skilljét láttam már? Fúúúú ez jó kérdés. Mondjuk ezt jó lett volna előbb átgondolnom, de hát most már későbánat. A fiú megérkezett, így máris kezdődhet a harcunk. Az aréna beállítását rábíztam, majd ha kész van, már biccentek is, és elindulok. Megpróbálok előtte bekerülni a harctérre, hogy aztán az első lehetőségnél elrejtőzzek. Bármi jó, amit találok, de a múltkorival ellentétben nem tökölök sokáig. Amint meglátom, már rohamozom is. Mivel egyelőre nem akartam bajokat, így nem aktiváltam skillt, hisz nem ismerem a sebzését, így ha szerencsétlen vagyok, akkor szépen kiütöm magam, mielőtt igazán nekikezdhettünk volna a harcnak. És az nem lenne jó. Amennyiszer csak tudom, megpróbálom támadni, ott szúrni ahol elérem főképp a mellkasát és a kezét célozva. Ha a feje védtelen, akár azt is célba veszem.

full HP, full P, 12 CSP
// 1. támadás sikeres 22+10 sebzés Cellre, 2. támadás sikertelen //

Katha (Sebzés: 22, 40 CSP-ja van, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Katha
Cell (Sebzés: 16, 45 CSP-ja van, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia.)

Katha CSP számítások (támadás: -14 CSP, mellékcselekvés: -7 CSP)
Cell CSP számítások (támadás: -10 CSP, mellékcselevés: -5 CSP)


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 05 2015, 22:28-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cell vs Katha part 2 Empty Re: Cell vs Katha part 2

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 05 2015, 22:27

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Cell vs Katha part 2 4767249862_5877ffd2ef_s Cell vs Katha part 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cell vs Katha part 2 Empty Re: Cell vs Katha part 2

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 16 2015, 22:56

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 07. 05-én küzdhettek meg.

Jutalom: 30 exp 80 arany

Pontok
Katharina +50
Cellindir -10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Cell vs Katha part 2 Empty Re: Cell vs Katha part 2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.