Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Catarina

+5
Silica
Danieru
Tina Sprout
Azure
Akimoto Kio
9 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Mayumi Kedd Dec. 08 2015, 20:12

A lány csak magyarázott és magyarázott a másik pedig türelmesen végighallgatta a mondanivalót. Természetesen így közelebbről már ismerősebb volt a pöttöm szürke cica, azonban még így sem tudta hova tenni, elvégre a ház tele van foglyokkal, és Mayumi név és arcmemóriája eleve nem a legjobb, másrészről pedig mi értelme lenne minden már látott archoz nevet társítania, amikor elég csak a fontosabbakhoz? Sóhajtott egyet, majd ezúttal ő volt a soron következő a "meghallgatjuk mit mond a másik" című játékban. Lista nincs, még egy sóhajtással nyugtázta, azonban mint kiderült a kis állatka okosabb mint amilyennek tűnik. Bizonyára ő egyike azon keveseknek akik nem hógolyót támogatják ezért meri ilyen bátran elújságolni a megszerzett információit.
- Értem. - egy rövid szünetet tartott, - Nem örülnék neki ha valaki összetaposná a hátam, tudniillik Én egy olyan nő vagyok aki inkább az eszére hagyatkozik mintsem a testi erejére, éppen ezért az állóképességem sem a legjobb. Súlyemelésem és akrobatikám természetesen nincs... Viszont jelen pillanatban azt hiszem össze kell dolgoznunk, ezért hajlandó vagyok áldozatokat hozni. Állj félre. Megpróbálom arrébb lökdösni azt a széket. Nem tűnik olyan tömörnek, ezért talán sikerülhet a kövön arrébb tolni. - Mayumi valami oknál fogva egy nevetségesen nagytestű cica lett (mint a korábbi képen is látható volt) ezért bízott benne, hogy sikerülhet picit eltolnia a széket ha erőteljesen nekidől. Ha már dőlésenként néhány centit halad az is valami, és ha nem próbálkozik az ember akkor esélye sincs rá, hogy sikerrel járjon. Felpillantott a padlásfeljáróhoz, majd pedig a szék lábára, szépen ráfordul, majd felsóhajt és dől.
Ha sikerül:
- Remélem tudod, hogy egy köszönőmmel minimum tartozol amiért feláldoztam a bundám szépségét, és az önbecsülésem! - veti oda Miunak majd ha kell újra és újra megismételte a mozdulatsorozatot, időnként egy kis szünetet tartva a procedúra közben.
Ha nem sikerül:
- Más terv? Én megtettem minden tőlem telhetőt, és ha most megbocsájtasz pihenek egy picit amíg TE próbálkozol.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 13 2015, 00:22

Figyelmesen végig hallgattam Mayut, mármint látszatra igen. Az igazat megvallva csak lényeget fogtam fel a többi felesleg infó nem igazán érdekelt. A lényege meg az egésznek meg csak az, hogy benne van a dologba és segít kivitelezni a tervem. Természetesen nem csak ülök és nézem azt, ahogyan Mayu próbálkozik odébb lökdösni azt a széket, hanem én is segítek neki, hátha ketten gyorsabban haladunk előre a székkel együtt. <.< Igazából ezt az egészet kitalálni jóval egyszerűbb volt, mint kivitelezni. De hát senki se mondott jobbat vagy okosabbat, így marad a birkózás a székkel. Bár lehet, kevésbé lenne szenvedés a dolog, ha nem kellene a fölöslege rinyát hallgatnom, megértem én ezt a bunda dolgot, de ettől semmi baja se lesz, azt meg nem értem, hogy ez mit árthat az önbecsülésének, de legyen, biztos igaza van. Neutral
-Ja-ja, igen köszönöm. Kész szerencse, hogy sikerül, újra összefutnunk. 
A gúnyos megjegyzésem mellé egy enyhe fintorgás is társult. Lehet nem kéne magamra haragítanom, de hát, na. Én arról nem tehetek, hogy ilyen vagyok. Rolling Eyes Egyébként sem egyedül kell csinálni mindent, plusz meg volt a lehetősége arra, hogy valami más ötletet ajánljon fel. Nem volt kötelező ezt csinálni, akár még nemet is mondhatót volna, aztán megoldottam volna másképp a dolgot. Rolling Eyes De még mindig ez az egyszerűbb megoldás, hisz lehet nem igazán leltem volna más segítséget rajta kívül. <.< Szóval a szám alapállásba helyezem, és a feladatra koncentrálok inkább, hogy minél gyorsabban eljuttassuk ezt a széket a célhoz. :3 

Ha nem sikerül:
-Háát… Nincs több tervem.
Lustán elterül a földön és várja, hogy a másik fél rukkoljon elő valamivel.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Silica Hétf. Dec. 14 2015, 07:26

A kocka nektek kedvezett, na meg persze Mayumi jóllakottsága is, így sikeresen odalökdöshette a széket a padlásfeljáró alá. Innentől persze már csak az a kérdés, hogy ha a macseknak már azzal problémája akadt, hogy neki kellett dőlnie egy széknek, mennyire fogja megengedni Miunak, hogy a hátán táncoljon a pici mancsaival? A lényeg, hogy valahogy kivitelezzétek az akciót, ám ezúttal nektek is kockáztatni kell. Ha a kidobósban sikerül Mayunak hármast, vagy annál magasabbat dobnia, akkor nem borul le Miuval a nyakában. Miunak, hála az akrobatikájának, csak annyi a feladata, hogy elkerülje az egyes dobást. Akció indul! <3

Határidő: December 20.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Miu Szer. Dec. 23 2015, 21:56

Neki dől, toll, neki dől, toll és így tovább. Bár a szék mozgatásában Mayu játszott nagyobb szerepet, legalább is nem hinném, hogy a pehelysúlyom és gyengécske fizikumom, amivel most kismacskaként rendelkezem, olyan sokat segített volna a szék tologatásában. De azért igyekeztem én is minden tőlem telhetőt megtenni, hogy a kollegina ne csak egyedül melózzon. Hisz az eddigi szavaiból kivéve, már azt is nagy megtiszteltetésnek kell vennem, hogy hajlandó nekem segíteni. Bár a szükség nagyúr, hisz mindketten szeretnénk visszaváltozni, így muszáj segítenünk egymást, hisz mi ketten biztosan ugyanazt akarjuk és a szent cél érdekében elviseljük és segítsük egymást, még akkor is, ha nem vagyunk épp kebel cimborák.
Néhány hosszú perc eltelte után, sikerült eltaszigálnunk a széket a célig.  Most már csak a terv második felét kell kivitelezni. Miszerint Mayu felmászik a széktámlájára, majd én az ő hátára és, ha nem borulunk le, akkor én elrugaszkodom és megpróbálom lenyitni azt a feljáró ajtót. Aztán végre feljuthatunk oda és elbeszélgethetünk ezzel a Hógolyóval. Bár, ha a kedves kollegina meggondolná magát és még sem nem engedi, hogy a hátán tapicskoljak, én akkor is megpróbálom kivitelezni a dolgokat. Abban az esetben hátrálok néhány métert, majd neki futok és igyekszem, akkora lendületet szerezni, hogy a plusz segítség nélkül is elég magasra tudjak ugrani a székről és elérjem az ajtót, majd ki is nyissam. Remélhetőleg elég lesz a lenyitáshoz a súlyom és nem az lesz, hogy majd csak lógok ott fent, mint a karácsonyfadíszek a fenyő ágain.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 23 2015, 21:56

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Catarina - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Mayumi Pént. Dec. 25 2015, 01:06

A terv megvolt, azonban a gyakorlatban mint mindig ez is sokkal de sokkal nehezebb volt mint amire számított. A széknek nekidőlt, az pedig elsőre nem is igazán akart megmozdulni, ami persze kissé dühítette a lányt éppen ezért sokkal erőszakosabban, vadabban kezdte taszigálni, végül már addig fajult a helyzet, hogy a szék helyére nem kívánatos személyek arcát képzelte el, és a taszigálás végül nagy nyögésekkel, és morgással társult össze. Néhány szitok is elhagyta a száját, többek között a buta férfiak és a menj a pokolba, különféle variációi és szinonimái ismétlődtek, a szék persze hősiesen küzdött de végül megadta magát és nem kis munka árán de végül a feljáró alá került, Mayumi pedig végre kifújhatta magát. Fáradtan eldobta magát a hideg földön, nem törődve a kosszal, porral, és néhány másodpercet csendben töltött el.
- El sem hiszem, hogy sikerült. - még mindig sóhajtozott, és még Miu korábbi gúnyos hanglejtését sem emlegette fel, pedig nagyon szeretett volna valahogyan visszavágni, de úgy döntött, hogy ha a szavak nem érnek nála semmit akkor tettekkel bizonyítja be, rátermettségét és bátorságát, hogy ő is elismerje végre valahára, hogy Mayu bizony egy született vezéregyéniség!
- Na szóval akkor már csak le kell nyitnunk valahogyan a padlásfeljárót... Normál esetben ez kezekkel egy mozdulat lenne... - a fejét a picike testű macsekra szegezte, majd sóhajtott és felmászott a székre. - Tudod, normál esetben nem lenne az a pénz amiért hagynám, hogy én legyek alul, de úgy tűnik nincs más választásom. Csak arra kérlek, hogy óvatosan mássz fel rám, ne tépj meg, ne kócolj össze, ne rugdoss, és ha rosszul ugrassz próbálj meg ne rám esni, rendben? - hatalmasat nyelt, majd várt a sorsának beteljesülésére. Mit képes meg nem tenni csak azért, hogy azt a dölyfös hógolyót letaszítsa a kis képzeletbeli trónjáról...
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 01:06

The member 'Mayumi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Catarina - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Silica Kedd Dec. 29 2015, 08:30

A kocka megint kegyes volt veletek, na meg persze Mayumi nagylelkűsége is segített, mert a csöppnyi Miu soha nem tudott volna akkora lendületet venni, hogy a földről elrugaszkodva elérje a madzagot. A baj csak annyi volt, hogy bár a kövér Hógolyó súlya le tudta húzni a feljárót, Miu ehhez kicsi volt, úgyhogy de, karácsonyfadísz. Persze ha Mayumi nem egy kandúrt keres ahhoz, hogy megcsókolja Miu alatt, hanem ő is besegít, akkor kisvártatva kinyílik a feljáró, és egy kötélhágcsó gördül le a plafonról. Fönt ugyan sötét van, látás jártassága pedig egyikőtöknek sincs, de most szerencsére macskák vagytok, úgyhogy a rendszer mindegyikőtöknek adott egyes szintű látást, amivel a következő kép tárul elétek, persze padlásos környezetben. A résztvevők Hógolyó, és a három kandúr, akik megkörnyékezték Miut. Kissé távolabb, mintha a rendszer egy halvány utalást szeretne tenni a feladatotokra, egy eddig nem látott cica ül az ablak alatt, amiből a fénycsóva pont rávetül. A csoport felétek fordul, és úgy tűnik nem örülnek annak, hogy itt vagytok. Mit tesztek most?
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Miu Kedd Jan. 12 2016, 00:18

Neki futottam, ugrottam, elkaptam a kötelet, majd hintázva lógtam és kapaszkodtam a feljáró „kilincsébe”, és természetesen eszem agában sem volt elengedni azt, hisz végre itt vagyok elértem. Ez az a pont, ahonnan már nem sok kell és ott a cél. Utána meg persze az újabb problémák, de az is lehet, hogy simán feljutunk és tudunk beszélni Hógolyóval. Ugyan valahol mélyen a józan eszem üvölt, hogy ez nem igaz, de fő a pozitív gondolkodás. :3 Egyébként is most azt kéne megoldani, hogy lenyíljon ez a feljáró végre és ne lógjak itt fent tovább. Épp, hogy elkezdtem gondolkozni a megoldáson, már kezdett is aktiválódni a vonzó erő és most vagy én lettem hirtelen nehezebb, vagy a feljáró adta meg magát, esetleg Mayu segített be azt nem tudom, nem arra figyeltem Rolling Eyes. De a lényeg a lényeg, hogy az ajtó lenyílt és végre felmehetünk oda. Legalább is én felmegyek, az hogy a kollegina még pihen e vagy ő is jön, nem igazán foglalkoztat. Én nem fogok neki könyörögni semmi miatt sem az biztos. Rolling Eyes Ott fent a padláson elég sötétség van, kell is néhány perc mire rá áll a szemem és látok is valamit. Viszont, amint láttam, hogy mi van fent, rögtön azt is kívántam, hogy bár ne látnám, amit látok. Itt fent néhány koponyával többen vannak, mint amire számítottam és ráadásul túl sok az ismerős macsek is. Suspect Viszont ez a kisebb döbbenet hamar elmúlt és előszedve a legbájosabb énem, és igyekszem valahogy kibújni a pácból.
-Üdvözletem mindenkinek! :3 ... Ohh… nocsak, ti itt? – szegezem a kérdést az általam nem rég lekoptatott kandúroknak – Akkor ezért nem találtalak titeket a fészerben. Tán eluntátok magatokat ott? Bár igaz tényleg elég soká elvoltam, de miután rendbe szedtem magam, még meg kellet találnom a fészert is, és mivel én új vagyok itt, nem igazán ment gyorsan a megtalálása. ^^” – majd odapillantok az idegen macskára – Ömm… Örvendek, én Miu vagyok. Ha jól rémlik, akkor mi még nem találkoztunk. Kit tisztelhetek benned? ^^
Elég feszült vagyok és akármennyire is próbálom ezt leplezni, azért minimálisan még is érzékelhető ez a feszültség. Remélem, hogy nem fognak nekem esni, de ha még is, akkor remélem, hogy nem lesznek olyan erősek és szerencsésen ki tudok majd keveredni az esetleges összecsapásból. <.<

/hát én vártam Mayu postját, de eddig bírtam és láttam ezt az ostorozó kis sárga izét is, így írtam ide Neutral ...és, ha nem gond, akkor úgy vettem, hogy feljutottam, hála Mayunak Neutral
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Silica Kedd Jan. 19 2016, 09:29

Úgy tűnik Mayumi késik egy kicsit, talán nehéz felvonszolnia az úri hátsóját a padlásra, ami azonnal be is csukódik mögöttetek, amint mindketten felértek. Ha tudjátok olvasni a cicák arckifejezését, akkor hamar rájöhettek, hogy nem örülnek nektek, és ezt bundájuk felborzolásával, és fújással is a tudtotokra adják. Na persze Hógolyó nem mocskolja be a mancsocskáit, de a gorillái azonnal beugranak elétek, miközben a fehér főúr felemelt farokkal kecsesen kaptat fel az egyik dobozra.
-Lám, lám, ti lesztek az elsők, akik majdnem teljesítitek a küldetést?
Bár a fényben úszó macskához nem jutottatok el végül, hála az őröknek, ám már láthatjátok, hogy a feje felett megjelenik egy panel, miszerint ő Mirci, akit meg kellene találnotok. Sajna a panelt még le kell okézni, ahhoz azonban át kell verekednetek magatokat az őrökön. Bizony, harcikálós postok következnek, legalább is, ha nem fordultok vissza... bár kérdéses, hogy hova futnátok.
-Sajnos nem engedhetlek el titeket, még a végén elmondanátok a lentieknek, hogy mit láttatok.
Még van időtök cselekedni, hiszen ti vagytok a gyorsabbak, ám a három macsek már ugrásra készen várakozik. A játék KT kocka nélkül fog zajlani, és hogy még érdekesebb legyen, ha képességet aktiváltok, annak az alapvető hatása mellett, valamilyen macskás dolgot is tartalmaznia kell.

Cat Fight Round One!

Mayumi 500 szóval pótolhat.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Miu Vas. Jan. 24 2016, 21:08

Én igyekeztem kedve és aranyos lenni és nem bajba keveredni, de igazából az, hogy nem fognak örülni nekünk már akkor el lett döntve, mikor feltettük a lábunk, azaz a mancsunk a padlásra. Viszont, ha jól hallottam és vettem ki Hógolyó szavaiból, akkor itt lenne a vége a játéknak, és ezt az is alátámasztotta végül, hogy a keresett Mircit is megleltük, csupán már csak el kell jutnunk hozzá és lenyomni az oké gombot a panelen. Remélem nem lesz nehéz átverekednünk magunkat a macsekokon. Hisz a moboknál nem mindig válik be a túlerő, bár lehet, hogy ezek a macskák most npc-nek számítanak, de ez most annyira lényegtelen. Rolling Eyes Tehát, akkor következzék a cica harc. :3 Felborzolom a bundám és fújok egyet, majd karmokat ki és már kapok is a legközelebbi macsek felé és igyekszem egy jól irányzott pofont adni neki. Persze a káosz sem maradhat ki, úgyhogy a támadásom után már félre is ugrom és keresek néhány egymásmásra pakolt dobozt vagy tárgyat, majd nagy lendülettel felugrom rájuk és igyekszem dőltein borítani mindent az ellenfeleinkre. Talán, ha eleget pusztítok, akkor talán még sikerül is annyira akadályozni a ránk támadókat, hogy ignorálhassuk őket és le okézhassuk azt a panelt. Bár lehet, hogy ez csak az én kis álmom marad, hisz lehet, hogy a küldetés megköveteli majd, hogy ténylegesen le is győzzük a fent lévő akadályozó tényezőként szolgáló cicusokat és csak utána tudjuk véglegesen is lezárni ezt a küldetést. Viszont így, hogy Mayu valamiért nem igazán aktivizálta még magát jobbnak látom, ha keresek valami kiskaput a harc kikerülésére csak, hogy megkíméljem magam a harc további fáradalmaitól.

//Miu támadja Macska #1-et az egyik macskát :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Silica Hétf. Feb. 01 2016, 15:11

A macska pofiján vörös pixelcsíkok jelennek meg, az élete pedig azonnal sárgába zuhan. Nem tudhatod, hogy NPC-e, vagy sem, de azt igen, hogy ha még egyszer megütöd, akkor bizony elpixeleződik. Idegesen és félve pillant Hógolyó felé, aki azonban csak unottan nyalogatja a mancsát.
-Csak csináld amiért tartalak, különben megint bezáratlak a kamrába egy hétre!
A megcsapott macska azonban túlságosan megrémült, és a zaj miatt, amit a ledőlő dobozok okoztak, támadás helyett mindössze a levegőbe ugrik ijedtében. A doboz azonban sajna olyan, hogy veled együtt borul, szóval te is a dobozok között kötsz ki, ám sebződni ettől nem sebződsz se te, se a másik macsek, aki azonban prüszkölve veti rád magát, és megpróbálja a tarkódba mélyeszteni a fogait. Egérút a macskáknak nem jár, úgy tűnik kettejükön kell átverekednetek magatokat.

Határidő: Január 7.
Mayumi 750 szóval pótolhat, különben kiesik.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Miu Hétf. Feb. 01 2016, 17:20

Úgy tűnik a támadássom eléggé megijesztette az egyik verőlegényt. Nem hittem volna, hogy ennyire hatásos lesz a dolog, sőt azt sem vártam volna, hogy ilyen hamar sárgába kerül az életcsíkja. Bár nem foglalkoztam vele sokáig, hisz a döntés borítás hamar elvonta figyelmem. Bár közben Hógolyó szavai is megcsapták a fülem, de még mielőtt bármit is szólnák felugrottam a dobozokra, majd onnan fentről nyitom csak szóra szám
-Most komolyan őt követitek bármi áron. Őt nem érdekli, ha meghaltok, csak saját maga kis dolgai érdeklik. Viszont most én is önző leszek és átverekedem magam rajtatok, bármi áron csak, hogy végre befejezhessem a küldetésem és visszaváltozhassak végre. ˇ^ˇ
Mikor pedig elkezdtem lendületet venni a doboz borogatáshoz, azok velem együtt el is dőltek, ezzel még jobban megijesztettem a már ijedt macsekot. Épp, hogy feltápászkodtam a zuhanás után, már rám is vetette magát a másik izom macska. Mayu még mindig nem mozdult semmit se, úgyhogy kénytelen leszek kissé meggyorsítani a hadakozást. Igyekszem szabadulni a kandúr alól és közben hangosan morgom és fújok és igyekszem aktiválni a mindenkit, bedarálok képimet. A bundám az égbe meredt, és egyre jobban hadakoztam a szabadulásért. De legalább is azért, hogy vissza tudjak csapni a kandúrnak. Tehát aktiválom a túlpörgésem és már igyekszem is karmolni, harapni, ha nem enged az első ütés után, akkor addig támadom, míg pixeleire nem esik szét, majd folytatom a támadást a harmadik macsekkal és, ha lehetséges, akkor megpróbálok Hógolyónak is neki ugrani és belé mélyeszteni a karmaim. A mér ijedt cicussal nem igazán foglalkozom és a többivel sem, ha békét hagynak nekem, viszont Hógolyót helyre kell tenni és nem hinném, hogy a szavak segítenének jobb belátásra téríteni, így inkább erőt alkalmazom ellene, hátha megijed ő is. A támadás sorozat után igyekszem távolságot tartani az ellentől, közben pedig a farkam és bundám is az égnek mered, közben hevesen morgok és fújtatok, persze az is látható rajtam, hogy ez a nagy mutatvány eléggé kifárasztott.


/Ennél macskásabban nem lehet leírni a képim x3 Viszont a sebzésbe a felszerelés bónuszokat nem számoltam bele, mert macska vagyok és feltételezem, hogy nincsenek rajtam a cuccaim. :3 Tehát, képi próba: Túlpörgés - 22-nek a 30% az 6,6~7, 22+7= 29*4= 116 sebzés, ami a kövi képp oszlik el: Macska #2 2x (58), Macska #3 1x (29), Hógólyó 1x (29) támadva - ha nem támadhatom Hógolyót, akkor Macska #2 is 2x lesz támadva, Macska #1-et pedig békén hagyom most :3 Remélem mindent jól csináltam @.@
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Silica Hétf. Feb. 15 2016, 05:09

Halálsikoly, vagy legalább is nyávogás cseng Miu füleiben, ahogy kikelve magából végigcsörtet macskáról macskára. Ha a pixelek nyomot hagynának, bizonyára most egy mészárszékre emlékeztetne a hely, ám így csak a ledőlt dobozok, és a megszeppent egy macsek marad utána, és persze a felugró ablak, amely gratulál nektek. Sikeresen megtaláltátok Mircikét, és vissza is nyeritek az eredeti alakotokat. A többi macska eltűnik, a ház üres, és ami furább, sokkal romosabb is, mint amikor idejöttetek. Mintha nagyon de nagyon régen elhagyták volna. Egyedül ti magatok vagytok, és persze Mircike, aki még mindig macska, és hálásan dörgölőzik a lábatokhoz, és nyávogva kéri, hogy valaki vigye haza.

Utolsó kör, amivel lezárhatjátok a küldit.
Mayumi kiesett, csak addig van ideje írni, amíg Miu nem ír.
Köszönöm a részvételt!
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Miu Csüt. Feb. 18 2016, 12:29

Nem igazán volt kedvem a túlerővel hadakozni egyedül, ugyanis úgy néz ki, hogy Mayu is átment Hógolyóba és csak figyeli a harcot, de nem vesz részt benne. Nekem meg nem volt kedvem sokáig cicaharcot vívni, így kénytelen volt kissé bepörögni és odacsapni ahova kell. Elég gyorsan végeztem is és még amiatt sem kellet aggódnom, hogy míg ki vagyok szolgáltatva a kényszerpihenőm miatt, addig beszerzek néhány sérülést, ugyanis mindenki eltűnt. Kivéve a megijedt macsekot, meg Mircit, na meg persze Mayu. De másik két macska és Hógolyó már a múlté és már jön is az üzenet arról, hogy sikeresen teljesítve lett a küldetés, ezzel egyidőben sikeresen vissza is változtam az eredeti alakomba. Na, nem olyan rossz a macska lét, de azért jobb szeretek a magam bőrében lenni. :3  Leülök kicsit, hogy kifújjam magam és közben a megváltozott terepet figyelem. Hirtelen minden jóval romosabb lett és eltűnt az a tengernyi macsak is, csupán Mirci maradt itt, és ahogy elnézem és elhallgatom, a beszélgetését ő sem szeretne sokáig itt maradni egyedül. Megfogom Mircikét és magamelé emelem, úgy hogy a szemébe tudjak nézni, majd lágy mosoly ül ki az arcomra.
-Ej-ej, te kis huncut. Egyszerűbb módot is találhattál volna a gazdi kereséshez. – közben az ölembe veszem a cicust és elkezdem simogatni – De, ha már mindenki ennyire megdolgozott a sikerért, akkor üsse kavics haza viszlek. Ennél jobb jutalmam nem is igazán lehetne, mint egy kis kedven. Ha jól tudom, akkor a céhházban lakik valahol még egy macsek, úgyhogy még társaságod is lesz, mikor épp én nem leszek ott, hogy boldogítsalak. :3
Feltápászkodom az ölemben Mircivel. A döntés megszületett magammal viszem a cicukát, hisz igencsak kegyetlennek kell lenni ahhoz, hogy csak így itt hagyja az ember egyedül ezen a romos helyen. Ha Mayu nem távozott, míg pihenőztem, akkor elbúcsúzom tőle és integetve távozom a helyszínről, Mircivel együtt. :3

/Miu igényt tart a bónusz jutalomra, Mircire. :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Silica Kedd Feb. 23 2016, 07:21

Gratulálok a küldetés sikeres teljesítéséhez!

Miu: 150 Exp, 160 Arany
Mayumi: 142 Exp, 150 Arany

Miu jutalma még egy Mirci nevű házimacska, nem harci pet.

...
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 25 2016, 20:42

Céhbónusz
Eternal Flame - 80 arany, Kazura, Miu, Kemabat 19 exp, Danee 18 exp


Jártasságok

Mayumi
Ingyen tárgyinfó dobás Hallgatózás miatt
[T1] Érclátás (11 -> 31): 4 Bronzérc 4 Munkálatlan Bőr 2 Sida Kő 5 Halvány Rubin 1 Vasérc 1 Rubin
[T1] Növénylátás (11 -> 31): 3 Kis Tövisgyökér 5 Faeno Levél 2 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 6 Vörös Pitypang

Miu
Keresés jártasság sikertelen
[T2] Fegyverkészítés: Acél Pajzs Recept, Rubin Síp Recept
[T2] Érclátás (115 -> 135): 6 Fémkő 3 Vastag Bőr 3 Drágakő 4 Tömény Rubin 4 Acél
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Catarina - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Catarina

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.