Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Panareze

+3
Leonard
Askr
Kayaba Akihiko
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Panareze Empty Panareze

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 31 2014, 14:44

Panareze, a 24. szint egyetlen jelentős települése a szint kellős közepén található szigeten épült fel. A lakóházak, fogadók jellemzően a sziget partján épültek, a központi részen csupán a teleportkapu és Aincrad legnagyobb halpiaca található. Az itteni NPC-k illetve az ide költöző játékosok halászattal foglalkoznak.


Panareze 1000?cb=20141115195154

Panareze madártávlatból


Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Askr Hétf. Márc. 25 2019, 22:14


Csúnya rossz káromkodás:

Leonard

Viharos léptekkel cammogott le a fiú a teleport emelvényéről. Bosszúságát az onnan legközelebb eső sövényesen töltötte ki: belerúgott egy párszor, hangosan káromkodva. Négylábú társa pókerarccal nézte végig idomára ámokfutását, miközben a párszáz volttal átitatott, torzonborz bundáját kényes gondoskodással nyalogatta.
- Egy pontot kihagytál. – jegyezte meg szárazon a démonfarkas, fogas vigyorral a pofáján. Hope irritáltan nézett vissza rá, aminek az lett a következménye, hogy Hati az arcába röhögött.
- Most mivan?! – kérdezte feszülten a szóban forgó ember.
- Bazdmeg… mint aki konnektorba nyúlt… – felelte két hahota között a farkas.
A fiú értetlenkedve nézett rá, majd az inventory-jából elővarázsolta azt a tükröt, amit anno a játék kezdete óta magánál tartott. Haja szuper csillagharcos módjára állt fel egy irányba, arcát sűrű korom fedte. Heves kézmozdulatokkal próbálta helyre igazítani rőzséjét.

- Te dög, azt se tudod, mi az a konnektor.
- Miért ne tudnám? Meséltél róla. – Öltötte rá nyelvét a fekete farkas. Az idomárfiú rosszallóan forgatta szemét.
- Éééés ezzel a lendülettel meg is bántam…! – Egy ponton abbahagyta a „szépítkezést”. – Ha találkozok Kayabával, bizisten, kinyírom. Szerinte ez jó ötlet volt?! – Nézett vissza kérdően jószágára.
- Mi?
- Tsk, szerinted mi? Ez a kibaszott Khamsin.
- Pedig mondtam, hogy korai volt megütni. Nem voltunk felkészülve és--
- Na ezt nem… ezt nem akarom tőled hallani! – Indulattól fűtve perdült a pet irányába a fiú, miután elsüllyesztette a tükröt. – Te voltál az első, aki felkészülés nélkül nekirontott!
- Pff, kifutottunk volna az időből, ha még tovább vacakolsz a „felkészüléssel”. – Forgatta meg rosszallóan szemeit Hati. Miután végzett a bundanyalogatással, kényelmesen elheveredett a földön.
- 15 perc elég lett volna egy minibossra.
- Erre nem.
- De.
- Nem…
- Magyarázd meg, miért nem? – kérdezte a fiú, majd ölbe tett karral várt a farkasa válaszára.
- Ha vársz vele, hamarabb lepattognak a bőréről a fegyverek. És nehezebben szeded le róla a hatást, mert bepipul. – felelte tárgyilagosan a pet. – Tudod, ha figyeltél volna, akkor kezdett el titeket „stun lock”-ban tartani. Tornádó, bénít, öklelés, tornádó, bénít… érted. Minél gyorsabb vagy, annál nagyobbak a túlélési esélyek. – Újból elröhögte magát. – Hogy is kiabáltad? I’ve fallen and I can’t get up?
A fiú artikulátlan kiáltással adta meg magát, majd hátat fordítva társának, a legközelebbi padra dobta le magát. Karmos kezét végigfuttatta összeborzolódott hajában, majd felsóhajtott.
- Hol a tökömben van Leo? Azt hittem, együtt portoltunk ki. – Inkább magának, semmint a démonfarkasnak szegezte a kérdést. Tekintetét a teleport kapura szegezte és bár türelmetlenül, de várt a haverra. Titkon ugyan, ám kezdett aggódni érte.

_________________
Panareze Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Panareze Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Leonard Hétf. Ápr. 01 2019, 17:41


- Pont ott! - érkezett a kissé morcosra sikeredett válasz, miközben Leo újabb próbálkozást tett égnek meredő hajának gravitálsára - kevés sikerrel. Úgy tűnt, már így marad, legalábbis egy ideig, ami már csak azért is volt komikus, mert göndör, kelleténél hosszabb tincsei bizony nem éppen szexisen meredtek most a semmibe. Egyik-máskból még pixelfelhő is szállt fel, jelezve a világnak, hogy a valóságban megpörkölődött volna. Ennek híján most csak vörös csíkot húzott maga után a levegőben, ami jóval kevésbé volt baljóslatú, ám annál is inkább komikus. Morcosan megigazgatta ruháját, ami teljesen csálén állt rajta, és fújtatott egyet.
- Ki az anyám kínjának volt az ötlete ez az egész? - szemeit forgatta, és hangja vádló volt, ám arcán széles volt a mosoly, amely hirdette, hogy nagyon élvezte a nemrégiben lezajlott harcot.
- Esküszöm, soha többet kettesben miniboss. Ez a börtönre emlékeztetett, haver. Szinte halálfélelmem volt - lépett oda Askr mellé, és lazán a fiú vállára támaszkodott, miközben felemelte lábát, hogy megigazítsa cipőjét, aminek a sarkán taposott már egy ideje.
- Fasza kis harc volt. Ügyes voltál, szőrgombóc - vigyorgott rá Hatira, majd annak gazdájához fordult.
- Hé haver, nincs kedved meginni egy sört? Le kéne vezetnem a feszültséget. Úgy érzem, mintha több ezer volt ment volna keresztül rajtam - invitálta meg őket egy közös délutánra, megünnepelvén újdonsült szövetségüket, amit harc közben kötöttek futtában. Szó szerint.
Ma, amikor Leo erre tévedt, eszében nem volt, hogy minibossharcba fog botlani. Egyszerűen csak sétálgatott, amikor belefutott a párosba, akik egy erősnek kinéző bestiával hadakoztak. Nem bírta ki, hogy bele ne kotnyeleskedjen a dologba, és a meccs közepén beszállt, mint egy hívatlan vendég. A végére kiderült, hogy még jól is jött a jelenléte, és szerencséjére nem küldték el őt a búsba a felbukkanásáért. Egy ilyen vált-vállnak vetett meccs után pedig úgy gondolta, elég okuk van rá, hogy haverokként tekintsenek egymásra. Tiszta sor az egész.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Saibāitachi Szomb. Okt. 30 2021, 20:32


Moxie ismi

Itachi vörös fejjel és lendületes léptekkel trappolt végig a pontonhídon ami egy kis félreeső szigetre, majd onnan még tovább egy még kisebb és még félreesőbb szigetre vezetett. Persze csak épp annyira félreeső, hogy azért még a védett övezeten belül legyen. Az apró sziget nem volt több egy kis dombnál. A szigetre vezető egyetlen híddal átellenes oldalon dőlt le a domboldalra és mély lélegzet vételek mellet figyelte a pillérek mögött tovaúszó felhőket.
Jó néhány perc kellett mire a légzése a normális ütemre és hosszra visszaállt. Persze azért kellettek percek, mert közben folyamatosan hergelte magát gondolatban, vagy épp szokásához híven félhangosan.
– Az ég áldja meg ezt a csajt! Mégis mi a frászért ilyen értetlen! Komolyan kikészít néha.
Mióta „összeköltöztek” a fiú jobban hozzá szokott a lány kissé ledér viselkedéséhez, viszont egy csöpnyit megszaporodtak köztük az összezörrenések. Igaz zömében csak piti dolgokon szoktak civódni, de alkalmanként néha odáig fajul a vita, hogy az árnyharcos inkább hátrahagyja közös szobájukat és félre vonul valahova.
– De most komolyan! Áááhhh! – húzza fel az arcát takaró kendőt a szeme fölé, és szorítja rá tenyerével a teljes arcfelületére.
Végül a gondolatai elcsendesedtével az árnyharcos is megnyugszik, és csak a néma bámészkodás marad.

Merengéséből a híd felől érkező egyenletes kopogás zökkentette ki. A léptek lágy ritmusa alapján Ita azonnal levágta ~Egy nő~ Tisztában volt vele, hogy a helyzete nem maradhat rejtve Karasu elöl, így amikor kicsit meghajlította nyakát, hogy a dombtető felett a híd irányába nézzen, és ott csak annyit látott hogy egy fekete hajkoronával rendelkező személy érkezik, arra gondolt a lány jött utána.
– Te meg mit keresel itt? Nem gondolod, hogy azért jöttem ebbe a zugba, hogy egyedül legyek? – mondta miközben visszafordult a felhők felé.
– Ja és hogy tudd; az egyetlen számomra elfogadható indok erre az, hogy bocsánatot kérni jöttél!

_________________
Panareze Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Moxie Vas. Okt. 31 2021, 22:02

Saibāitachi

Magam sem értettem teljesen, mit is keresek egy ennyire érdektelen helyen. Legalább is számomra nem túl érdek feszítő. Nem sok minden van itt a sok halon és a halászokon kívül. Viszont még is erre volt dolgom és hiába volt nyűgös számomra a megbízómnak annyira fontos volt, hogy bőven megfizesse a munkám. Valami nyakláncot hagyott el az egyik kisebb szigeten. Pontosan nem tudta megmondani, hogy melyiken, de nagyjából tudott egy irányt adni. Szerencsémre végül nem is kellet sokat keresnem. Kérdezősködés közben kiderült, hogy egy horgász már megtalálta és készségesen át is adta. Valószínűleg azért vált meg tőle könnyen alkudozás nélkül, mert tartott tőlem, sőt éreztem a nagy ritkán rám szegeződő tekintetekből, hogy nem szívesen látnak errefelé az indikátorom miatt. Bár ez engem kicsit sem zavart, ma nincs különösebb célpontom. Azt meg nem kell tudniuk, hogy különösebb ok nélkül nem fogok senki torkának sem neki esni. Plusz igazi előny az a szép vörös jelző a fejem felett, így nem kell feleslegesen vitatkoznom és alkudoznom egy kis könnyű pénz miatt. Viszont mivel sikerült hamar végeznem a dolgommal, úgy döntöttem kicsit körbe nézek a szigeteken. Egész szép hely, csupán az érdektelensége miatt történt meg az, hogy nem igazán jártam még erre. Természetesen minden fontosabb jártasságom aktív, nehogy még véletlenül meglepjen valaki. Ugyan mikor felmértem a terepet többnyire csak a békés halászok és néhány nézelődő volt fellelhető a környéken, de sosem árt az elővigyázatosság. A szigetek közti séta közben, egyszer csak meghallottam valakit, gondoltam kíváncsiságból meglesem ki lehet az vagy, hogy tényleg csak egy valakiről van szó vagy többen vannak. Mivel nem tudtam, hogy mire számíthatok, így óvatosan lopakodva kezdtem le megközelíteni a terepet. Mikor a látómezőmbe került, akkor már láttam, hogy csak egy valakiről van szó és nem is nagyon érzékeltem mást a környéken, még. Nem tűnt különösebben érdekesnek, így vissza is akartam húzódni mielőtt észrevennie, viszont úgy tűnik nem sikerült teljesen a lopakodás. Úgy tűnt észrevett, viszont arra már nem figyelt ki van mögötte, ahogy kiveszem a szavaiból valaki teljesen másra számít és nem egy épp erre tévedt idegenre. Mindenesetre jobbnak látom nem belefolyni ebbe, az észrevétlen lelépés már ki van zárva, viszont attól még megpróbálkozom szépen óvatosan meglépni a helyzetből.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Nov. 01 2021, 12:54


Itachi már higgadt volt, hála a nyugalomban eltöltött hosszú perceknek, így a kettejük közt igencsak  megszokott szurkálódásra kapott válasz, illetve a pontosság kedvéért; annak teljes hiánya, egyértelművé tette a fiú számára, hogy nem Őfelsége a Démon-hercegnő van mögötte. Persze nem lenne önmaga, ha azért nem győződne meg erről a lehető legdiszkrétebb módon. Gyors mozdulattal hívta le a menüt majd csekkolta le Karasu helyzetét. ~Még mindig a céhházban van.~ Állapította meg, majd könnyed mozdulattal leintette a panelt.
Első gondolata az volt, hogy bocsánatot kér, de mivel nem érkezett semminemű tiltakozás vagy egyéb neheztelésre utaló reakció, így ezt kényelmi szempontok alapján gyorsan el is vetette. ~Talán csak valami szende halkereskedő leány, aki azt gondolta sikeresen rám tukmálhat némi portékát.~ Gondolta miközben azon agyalt, hogy mi legyen a következő lépése. Azonban erre úgy tűnik valójában semmi szükség sem volt. Ugyanis az ő számára igen preferált módon, az érkező is a lehető legegyszerűbb megoldást kívánta választani a problémára. Egyszerűen nem vesz tudomást a létezéséről. ~Hááá! Micsoda szimpatikus hozzáállás!~ Könnyebbült meg a fiú.
A beálló hosszú kínos csend, akár jellemformálóvá is válhatott volna, ha egy normálisan szocializálódott, ép érzelemvilágú személyről lenne szó. Azonban Itachi a maga nemtörődöm hozzáállásával, a beálló szünetet, üres némasággá silányította és tette teljesen értéktelenné. Igaz jelen helyzetben nemtörődömségéhez az is nagyban hozzájárult, hogy egyáltalán nem kell tartania semmi veszélyestől. Mivel a város védett övezetén belül vannak, a legrosszabb ami történhet, hogy egy váratlan támadás esetén a fellépő lökéstől a vízbe landol, de ez egyáltalán nem izgatta a fiút ~Maximum rágyúrok egy kicsit a búvárkodás jártasságra. Úgy is időszerű lesz lassan a fejlesztése.~
Ha az érkezőnek az a szándéka, hogy észrevétlen lelépjen, hát mégis ki lenne ő, hogy ebben meggátolja. Fut át a gondolat még az árnyharcos fejében, de természetesen nem azért mert ő ilyen roppant lovagias lenne. Nem. Egyszerűen csak úgy gondolja, fölösleges és túl energiapazarló megoldás lenne magyarázkodni. Ennek megfelelően nem fordul meg, még csak oldalra sem tekint, így az érkező megőrizheti inkognitóját és távozhat.

_________________
Panareze Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Moxie Hétf. Nov. 01 2021, 15:48

Úgy tűnik ügyet se vet rám, ez még jól is jön, nem igazán volt kedvem feleslegesen belebonyolódni bármibe is. Elindultam visszafelé a hídon, viszont ott egy lány fogadott, aki kiabálni kezdett.
-Itt van! - mögötte két morcos halász zárta el az utat a horgászbotjaikat szorongatva. Semmi fegyver és senki említésre méltó. Bár védett területen vagyunk miért is erőltetnék meg magukat, gondlom úgy vannak vele, hogy bőven elég, ha csak elzárják az utat és megpróbálnak elkapni. Pedig mostanság semmit rosszat se tettem, a többi dolgot illetően, meg csupán nézőpont kérdése a dolog. De visszatérve problémához, mögöttem elhelyezkedő személy talán gondot is okozhat, ha úgy dönt segít és miért ne döntene úgy a nagy zsibongás hallatán. Előttem a lány nem okoz problémát könnyedén kikerülhető, talán a mögötte lévő két marcona halász okozhat gondot, ha komolyan vennének, így viszont miután túl jutottam a lányon máris arra a sanyarú sorsra juthattak, hogy kicselezem őket és lelököm őket hídról és már pancsolhatnak is vízben. Erre a lány sipákolni kezdett, de nem foglalkoztam vele a célom a gyors eltűnés volt, így miután visszaértem a másik szigetre ott meg is próbáltam egy jó rejtekhelyet keresni és kihasználva minden tudásom elrejtőzni. Szerencsémre úgy tűnik, hogy az erősítés késik, így könnyen eltudtam jutni a vízpartra, ahol egy kisebb bokor csoportulásban találtam menedékre, itt igyekeztem meghúzni magam, amíg elcsendesednek és lesz esélyem meglépni. Ha netán még is valamivel előbb felfednének, akkor marad a mentőtétel és megpróbálok úszni, ha netán a következő hídon is akadályba ütköznék. Minden estre készenlétbe helyeztem magam, hogy esetlegesen bármikor gyorsan tudjak reagálni.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Nov. 01 2021, 16:56


Ita roppant büszke magára, hogy micsoda elegáns és diplomatikus megoldásra jutott. Alkalmasint majd el is dicsekszik vele Hollónak, elvégre nála már rutin, hogy a hanyagságát erényként állítsa be. Önnön fényezésében azonban nem jut túl messzire, mert hamarosan kisebb ribillió alakul ki mögötte a hídon.
– Méghogy félreeső nyugalmas partok! – méltatlankodik miután először egy sikítás, majd két hangos csobbanás és nem kis pacsálás szakítja meg csendes merengését. Az események ilyetén való alakulása miatt végül az árnyharcos úgy dönt ideje lesz odébb állni. Vélhetőleg már Karasu is lehiggadt.
Ahogy a kis szigetet hátrahagyja és a hídon sopánkodó lányhoz ér;
– Csak szólok, hogy ettől nem lesznek ám kint a vízből. – utal a lány siránkozására, majd először az egyik, majd a másik halászt is kisegíti a vízből a hídra. A hálálkodást egy kézlegyintéssel hárítja el.
– Ugyan ez semmiség! – mondja miközben gondolatban hozzáteszi ~Ma félelmetesen jó formában vagyok!~ gondolja tovább a korábbi öntömjénezést.
Nem törődve a hálálkodással, kényelmesen tovább ballag a hídon a nagyobbacska sziget felé amíg a halászok rendbe szedik magukat és a szökevény üldözésére indulnak. ~Fura! Még látótávolságon belül kéne lennie.~ állapítja meg, majd bekapcsolja észlelését ~A kis furmányos!~ Vigyorodik el magában, amint bejelez a jártasság. //Ita észlelése 2-es, szóval a frissen vásárolt 2-es rejtőzésed kevés//
Nagyjából akkor érkezik a bokorcsoport mellé mikor az üldözők utolérik. A két férfi tovább rohan viszont a lány lelassít és megáll;
– Még egyszer köszönjük a segítséget! – hajol meg az etikett szerint, majd némi reménnyel az arcán teszi fel a kérdését – Nem látta merre szaladt az a Vörös játékos?
~Ááá! Szóval ezért ez a nagy hajcihő!~ gondolja magában. Ita nagyon utál hazudni, és nem is nagyon szokott, de most a rejtőző nagy szerencséjére a kérdés hibásan került feltételre, így a céhvezér csak megrázza a fejét;
– Amióta idejöttem nem láttam vörös játékost. Sajnálom, nem segíthetek. – Noha a két mondata egymástól teljesen független, a lány ezt nem érzékelheti mivel az ő szemszögéből lehetne köztük logikai kapcsolat. Így mivel a dolga sietős csak ismét meghajol és már szalad is a többiek után.
A magára maradt fiú letelepedik a partra a bokroknak háttal és előszedve horgászbotját pecázni kezd. Úgy ült le, hogy a távolodókat szemmel tarthassa, de az ne legyen túl feltűnő.
Végül miután a kis csoport kikerül a látómezőből;

– Most már elő jöhet. Elmentek.

// Keszeg

_________________
Panareze Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Moxie Kedd Nov. 02 2021, 11:50

//Tudtam én Razz Elég rövid játék lett volna, ha nem vagy képes észrevenni és a kari meglép Suspect  

Idegesítő hírnév hajhászok, hisz azon kívül, hogy páran majd a csodájukra járnak más hasznuk nem lesz ebből. Legalább is az erősítés hiánya alapján csak erre tudok gondolni. Bár mivel elég suták ahhoz, hogy elkapjanak, így ugrott a potya hírnév. Pedig csak egy kis nyugalmat szerettem volna, erre felfedez néhány önjelölt balek. Ami viszont kicsit meglepett, hogy a véletlenül belekeveredett negyedik személyt kicsit sem érdekli a dolog. Sőt tényleg annyira érdektelennek tűnik, hogy még fel sem fedte merre vagyok, miután észrevett. Már-már kezd gyanúsnak hatni, hogy mennyire nem érdekli, hogy mi folyik körülötte. Mindenesetre, viszont a túlbuzgó hírnév hajhászok leléptek, legalább mára már velük nem lesz több gondom. Már épp azon voltam, hogy angolosan távozom, mikor megütötte a fülem, hogy a srác arról beszél, hogy előjöhetek. Most márt tényleg gyanús, hogy ennyire nem érdeklik a tények vagy ez valamiféle csapda akar lenni, mindenesetre amellett döntöttem, hogy kiderítem miféle is lehet.
-Ez nem lehet ilyen egyszerű. - közben pedig előjöttem a bokrok közül és nyújtóztam egyet.  
-Ennyire sosem szokott könnyű dolgom lenni az önjelölt hősökkel. Ha meg tényleg ennyire nem izgat semmi, akkor elég nagy madár lehetsz.
A mondandóm végére már jól hallható volt a hangszínebben, hogy már csak piszkálni próbálom, közben pedig oda mentem hozzá és leültem mellé. Számomra nem volt fontos a reakciója, csak arra vagyok kíváncsi, hogy pontosan milyen indokból is döntött úgy, hogy megkönnyíti a napom, hisz tényleges veszélyben nem voltam, így hálálkodni se fogok. Most még türelmes vagyok, de ha nem lesz túlzottan érdekes és elvesztem az érdeklődésem, akkor nem fogok erőlködni és lelépek. Amúgy se akarok már sokáig errefelé időzni, nincs kedvem egy újabb hullám önjelölt figyelem hajhászhoz.  
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Saibāitachi Kedd Nov. 02 2021, 18:12


A hölgy előjöttének kíséretében elhangzó első megállapításra bólintott. ~Az élet már csak ilyen. Soha semmi nem jön könnyen, vagy épp ingyen.~ A második részhez azonban nem volt mit hozzátennie. Nem ismerte a másik által említett nehézséget, mivel az ő indikátora egyelőre még zöld volt. A záró gondolatról nem tudta eldönteni, hogy az most mit is akar jelenteni. Tény, hogy nem érdekelte ki és milyen indokkal kergeti a másikat, de azt nem vágta, hogy ez milyen módon befolyásolja a rendszertani besorolását. Nem beszélve arról, hogy a legtöbben inkább a férgek közé sorolják szóval a madár igazából az ő szemében már inkább dicséret sem mint sértés.
Ita az után is csak mereven előre bámul miután a lány leül mellé, igaz ehhez az is hozzá járult, hogy rezegni kezdett a bot. Kiemelte a fogást és elkerekedett szemmel nézte a jégbe fagyott halat
– Mi a frász… – kezdte volna, de aztán kapcsolt, hogy most épp társsasága van, így inkább visszakanyarodott az eredeti témához, miközben a mirelit halat elsüllyesztette az inventoryjába.
– Nem hatalmazott fel senki, hogy mások felett ítélkezzem, és nem is áll szándékomban. Engem nem érdekel, hogy kinek milyen színű az indikátora. Addig nem török pálcát a feje felett amíg nem ad rá okot.
Itachi nem tudta, hogy a lány érti-e mi az amire utalni szándékozott, így szokásához híven szükségesnek látta a további magyarázatot.
– A céhem kötelékében is van egy vörös játékos, valamint a … – itt néhány pillanatra elhallgatott, mert nem tudta eldönteni, hogy valójában milyen viszony van közte és Karasu között. ~Az egyértelmű, hogy nem a barátnőm. De az is igaz, hogy az ember nem alszik egy futonban a lakótársával, de még csak a barátjával sem. Maximum a családtagjaival. Vagyis akkor Karasu a nővérem?!~ A gondolat menet végére kissé összerezzen. Végül úgy dönt, hogy ez az információ a mondandója szempontjából lényegtelen, így nagyvonalúan átsiklik felette. – … vagyis ismerek más elszíneződött játékost is, olyat, akit például a bosszúvágy hajtott mások megtámadására, de engem már sokszor kisegített. – a fiú továbbra is úgy gondolja, az eddigi magyarázat talán kevés, így maga vonja le a konklúziót, nehogy a másik esetleg félreértse – Vagyis a lényeg; az indikátora színe miatt nem gondolom, hogy illene rókavadászatot indítani Ön ellen, a tények ismeretének teljes hiányában.
Ez volt az a pont ahol először Moxie felé fordult. Sőt még némi mosolyt is meg engedett magának, igaz az talán nem is látszott a maszkja alatt.

_________________
Panareze Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Moxie Szer. Nov. 03 2021, 14:17

Az idegen horgára akadt furcsaságra nem igazán reagáltam semmit, pedig neki majdnem sikerült valamibe bele kezdeni. Viszont inkább témánál maradt már, ha ezt lehet annak nevezni. Nem igazán vettem ügyet a mondandójára, egyelőre semmiben különbözik a többi báránykától, de még érhetnek meglepetések. Ami megragadta figyelmem egy pillanatra az az volt mikor hirtelen szünetet tartott és úgy tűnt valamiféle gyors elmélkedést ejt meg magában, azt nem tudom mi futhatott át a gondolatai közt, de az megrezzenéséből kiindulva nem igazán jutott a megfelelő válaszra magában. Aztán folytatta tovább a felesleges magyarázkodást az indikátorok színeiről. Lebiggyesztett szájjal és unott tekintettel hallgattam végig. A felesleges beszéd nem igazán érdekelt, viszont az már picit érdekesebb témának tűnt, amit leszűrni véltem az eddigi reakcióiból, talán még maga sem vette észre mi volt is volt az az apróság, amivel erre vélek következtetni. Egy sokat sejtető mosoly ült ki az arcomra és már meg is próbáltam valami érdekesebb felé terelni a témát.
-Hmm...Először is nem kell magázódni, teljesen felesleges. - közben közelebb hajoltam hozzá és megpróbálom megpiszkálni a maszkját, hogy jobban láthassam az arcát - Másodszor pedig. Miért nem mondtad ki azt, hogy a barátnőd? Vagy netán annyira összekaptatok, hogy még nem tudod eldönteni, hogy vissza menj e hozzá? - közben kicsit visszavettem és hagytam némi teret magunk között.
-Legalább is korábban, mikor nem voltál hajlandó rendesen felmérni a környezeted és oda vágtad, hogy bocsánatot kéne kérnem, akkor gondolom rá számítottál. Ugye?
Teljesen ártatlanul tettem fel a kérdést és kíváncsian vártam, hogy vajon mi is lesz a reakciója. Ez már kicsivel érdekesebb téma, mint az indikátor elemzés vagy épp az, hogy mi akad a horgára.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Saibāitachi Szer. Nov. 03 2021, 16:40


Amint meglátta a beszélgető partnerét ~Amindenit milyen jól néz ki!~ Kerekedik el a szeme, de a felé nyúló kéz gyorsan kijózanítja. Noha Ita tisztában van vele, hogy a maszkját mechanikus úton nem lehet levenni, mégis ösztön szerűen hátra dől a másik keze elöl. És persze gondolatban le is reagálja ~No-no! Ahogy a mondás is tartja; Semmit a szemnek, a kéznek meg még annyit sem!~ de nem szól bele a lány mondandójába, hanem hagyja, hogy befejezze.
A fiú tisztában van vele, hogy nem beszéli tökéletesen a japánt, a hekkelt verziója pedig nem támogatja a fordító programot, így a lány közlendőjére az a gyanúja támad, hogy nem a megfelelő etikai módot használta. ~Vagy lehet, hogy Ő is utálja a tiszteleti nyelvet? Akkor viszont neved ez után; Keigo Kinshi!~ fut át a fején az ötlet, amitől megfeledkezve a nyúlkáló kézről máris olyan vidám lett, hogy a következő megjegyzést már fel sem veszi. De azért válaszra méltatja. Méghozzá széles, fülig érő vigyorral, amit esélyes, hogy a lány félre is érthet.
– Mert nem az. Mármint a közkeletű értelmezés szerint nem az. Ha a szó valódi jelentését vesszük, azaz nőnemű barát, akkor igen, alkalmazhatnám rá. Azonban gyanítom eme kontextusban nem arra az értelemre gondoltál, így nem volna helyes tévedésben tartani. Határozottan kijelenthetem, hogy nekem nincs barátnőm. – szögezi le, amit persze fejben tovább gondol, így megint előjön a minél többet magyarázol, annál kínosabb lesz a helyzet szindróma;
– Mármint nem arra gondolok, hogy akarnék tőled bármit, és ezért kellene tisztázni a barátnő kérdést. – és ezzel meg is indul a lavina – Persze nem úgy értem, hogy nem lennél csinos, sőt nagyon is... – ettől a kijelentéstől persze fülig vörösödik – vagyis, hogy nem ismerlek eléggé ahhoz… mármint nem mintha, ha ismernélek akkor akarnék valamit… úgy értem… – na ez volt az a pont, ahol végre rájött, hogy az a biztos ha csendben marad. Inkább elkezdte elpakolni a horgász cuccát, úgy téve, mintha az most fontosabb lenne, mint a mondandója befejezése.


// A Keigo Kinshi jelentése kb.: Magázni Tilos. Persze a keigo sokkal többet jelent szimpla magázásnál, de én itt ebben az értelemben használom. Ha érteted, akkor bocsi a fölös magyarázatért!//

_________________
Panareze Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Moxie Csüt. Nov. 04 2021, 12:26

Ismételten kaptam egy újabb felesleges kifejtést. Pedig egy szimpla egyszerű válasz is elég lett volna. Karba font kezekkel, a fejem kissé oldalra biccentve, értetlen arckifejezéssel és furcsállva hallgattam a monológját, picit az érdeklődésemből is vesztettem. Ebből az állapotból az sem zökkentett ki, mikor már maga is belezavarodott a mondandójába. Természetesen magamban kicsit mókásnak találtam, hogy ennyire nem tudja kezelni a saját gondolatait.
-Tudod a túlzott magyarázkodás csak gyanúsabbá tesz. Minél jobban meg kell magyarázz valamit, annál inkább gyanút kelthetsz másokban, hogy itt valami nem kerek.
Kezdtem bele, mit sem törődve azon szavaival, amik nem rég elhangoztak. Talán jót szórakozhatnék a helyzeten, viszont kicsit visszább vettem és távolság tartóbb viselkedést vettem fel. Meglehet, ha jól keverem a lapokat, akkor még a hasznomra is lehet ez ismeretség a jövőben.
-De még mielőtt ismét magyarázkodásba kezdenél szólok, hogy nem szükséges. - közben kicsit elmosolyodtam és élcelődve folytattam - Azzal nem jutunk előrébb, ha csak összezavarod magad, ahogy az sem segít, ha vörösebbre váltasz, mint az indikátorom. - közben az ujjammal a fejem fölött díszelgő indikátorom irányába mutattam.  
-Egyébként van valami különösebb oka a viselkedésednek vagy te is olyan elszigetelt életet éltél eddig, hogy nehezebb számodra beszélni a nőkkel? - a hangomból jól kivehető volt a közöny, számomra nem volt információ értékű a válasz erre, viszont a megértésében még segíthet.
-Legalább is nálam minden döntés alapú. Ha pedig eldöntök valamit, akkor nem szoktam közben bele zavarodni. Maximum útközben lemondok róla vagy meggondolom magam, vagy esetleg változik a megítélésem. - egy pillanatra elmerengek és a tekintetem a fodrozódó vízre irányul, majd vissza a beszélgető partneremre és egy sokat sejtető mosoly ül ki az arcomra.
-Az önbizalom és a határozottság sosem hátrány. A lényeg, hogy mindig tudd, hogy mit akarsz és ne hagyd kizökkenteni magad. - mindeközben a szavaim dallamosabbá váltak és kezdett visszatérni beléjük az érdeklődés is.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Saibāitachi Csüt. Nov. 04 2021, 18:08


Itachi eleinte még próbálta követni a lány gondolatmenetét, de a többszöri éles váltás ezt nem segítette elő. Persze azzal maga is tisztában volt, hogy ő személy szerint tökéletesen alkalmatlan a női logika megértésére, így nagy erőfeszítést nem is tett a hallottak lánccá történő összefűzésére. A véleménye és a szokása szerint a dolgot úgy kezelte mint bármikor máskor; elkülönített egy-két lényegi pontot, és azokra külön-külön reflektált, a többit pedig egyszerűen figyelmen kívül hagyta.
– Nem tudom egész pontosan mit értesz elszigetelt élet alatt. Ha arra gondolsz, hogy magányosan, remeteként éltem volna odakint, akkor határozottan nem a válasz. Viszont ha a környezetem, ide értve a családot is, irányomban mutatott tökéletes érdektelenségére gondolsz, akkor a válasz igen. – bár alapból nem igazán érti, hogy a hiányos szocializációja miként érintené csupán csak a nőkkel való kommunikációját, elvégre ha ez lenne az oka, akkor a férfiakkal sem tudna beszélni, azért próbálja ebből az aspektusból megmagyarázni a dolgot. – De szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy nehezen értek szót a szebbik nemmel. Igaz nem vagyok agykurkász, így akár tévedhetek is. ~No meg a legfőbb tény, hogy én magam sem tudom az okát~ – egészíti ki gondolatban, de ez egy olyan téma, amit nem szívesen feszeget, így ezt ezzel lezártnak is tekinti.
A következő elkülönített említésre méltatott megállapítás az önbizalom és a határozottság hiánya. Ita a lány szavaiból arra következtet, hogy egy bizonytalan és érdektelen fickónak tartja őt. Bár úgy gondolja ezt a félreértést könnyen oldaná, egyelőre nem teszi. ~Addig jó amíg egy unalmas és érdektelen fickónak tart, és nem akar velem megismerkedni, ne adja ég; összebarátkozni. Bőven elég egy Démon-hercegnő az életembe!~ gondolja, mivel a lány habitusát nagyon hasonlónak találja Karasuéhoz. Ennek megfelelően a témában csupán a gyenge beletörődést mutatja.
– Igazad lehet. Az önbizalom és a határozottság biztos átsegíthet sok problémán. – hangja teljes meggyőződéssel cseng, mert végül is csak egy egyszerű tényt közöl, amivel még egyet is ért. Hogy a szóba hozott önbizalommal már eleve rendelkezik, az most tökéletesen érdektelen. És hogy a lány ne vegyen észre semmit, azonnal vágányt vált;
– De rólam ennyi bőven elég. Bizonyára van nálam sokkal izgalmasabb és érdekesebb dolog ami foglalkoztat. Valamint meg van annak is a kockázata, hogy az üldözők visszatérnek nyomkeresési céllal. – és ha már a témánál vannak – Egyébként van valami oka, hogy ennyire el akarnak csípni, vagy csak szimplán vérdíjra hajtanak? Mármint úgy értem elkövettél ellenük valamit? – és persze megint túl magyaráz – Vagyis, ööö … nem azt feltételezem, hogy épp most likvidáltad az egyik hozzátartozójukat… vagy mégis?! – kerekedik el a szeme – Illetve dehogy! Elvégre ez védett övezet… vagy nem?
Majd miután sikeresen összekuszált megint mindent inkább elhallgat.

_________________
Panareze Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Moxie Pént. Nov. 05 2021, 13:31

Nos úgy tűnik, hogy ezen a vonalon vége, talán jobb lenne az időjárásról beszélni. Szerintem egyikünknek sincs túlzott kedve ehhez. Nagyjából megtudtam azt, amit akartam.
-Nem a remete dolgot értettem, csupán próbáltam úgy megfogalmazni, hogy ne használjak jelzőket, hisz ahhoz egyelőre semmi jogom sincs. Továbbá annyira még nem sikerült rálátás nyernem, hogy bármi konkrétumot megállapítsak. - miközben beszéltem fejben kissé máshol jártam, ez valamennyire a hangomból is kivehető volt, továbbá abból is, hogy az eget kémlelem közben, de igyekeztem visszatérni és legalább a szemkontaktust tartani.
-Nos, ha nem tapasztaltál bizonyos ingereket és helyzeteket az kihozhat a komfort zónádból, így például egy adott beszélgetés is feszélyezhet akár még akkor is, ha netán teljesen ártatlan a dolog.
Majd ismét elkalandoztam magamban, elkezdtem a környezetet kémlelni, közben pedig fél szemmel és füllel a beszélgető partneremre figyelni. Akkor tértem vissza ténylegesen, mikor rám terelődött a szó. Erre egy olyan mosoly ült ki az arcomra, ami a hüvelyéből lassan kicsusszanó tőrre hasonlított, a vészjóslóan súrlódó, lecsapás előtt egy pillanatig még nyugodt acél hangjára. Tekintetemben egyszer csapott össze a mámor és a mindent elnyelő mély sötétség, a hangom egyszerre vált dallamossá és élessé.  
-Kicsi az esélye, hogy azok az útonállók visszajönnek. Annyira nem kitartóak, hallottam róluk, igazából akár téged is kiszemelhettek volna maguknak. Gondolom azért rám esett a választásuk, mert zavarta a báránykákat, hogy farkas jár köztük és valamiféle hirtelen jött dicsőséget reméltek. - tartottam egy pillanatnyi szünetet - Ha vérdíj lenne a fejemen tudnék róla. Bár meglehet, hogy ezek a banditák számítottak valami ilyesmire is. Csupán annyi a bűnöm, hogy képes vagyok olyasmire, amire az átlag báránykák nem, de ma csak egy kis könnyen jött pénz miatt keveredtem erre, senkit se kellett likvidálnom.
Az egészet egy halk baljósnak tűnő kuncogással zártam, majd a tekintettemmel végig mértem, úgy mintha azon gondolkoznék, hogy végezzek e vele. Végül is, ha más nem is akkor ennyi szórakozásom lehet, még ha igazából semmi rosszat nem tervezek a jelenlegi tényállások alapján, de ez még akár változhat is.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Saibāitachi Pént. Nov. 05 2021, 19:13


Itachi szerencséjére beszélgető partnere könnyedén átlátta azt a katyvaszt amit ő kevert és még válaszra is méltatta.
Az üldözők visszatértének valószínűségére vonatkozó megállapításhoz nem tett hozzá semmit. Ezen a téren nincs tapasztalata, csak abból indult ki, hogy ő maga mit tenne a helyükben ha nyomát vesztené prédájának. A lány nyilvánvalóan nagyobb tapasztalattal rendelkezik ezen a téren, és így ha Ő azt mondja nem térnek vissza, akkor azt a fiú készséggel elfogadja.
Viszont a vérdíj kapcsán elhangzóakra reagál. Noha a lány tekintetétől a hideg futkos a hátán, a „bűn” szó kiejtését követően azonnal bekapcsol benne a riasztó, és a természeténél fogva azonnal védekező álláspontra helyezkedik;
– Bármire is legyél képes amire az átlag nem, azt nem nevezném bűnnek. – nem kioktató a hangsúly amivel beszél, de érzékenyebb, empatikus ember kihallhatja belőle, hogy ez a téma őt is igen érzékenyen érinti – A bűn egy roppant szubjektív fogalom. Vegyük például a két klasszikus bűncselekményt a lopást és a gyilkosságot. Él Európában egy népcsoport, akinél a magántulajdon fogalma egyszerűen nem létezik. Ha egy személy közülük meglát valamit amire szüksége van; mondjuk egy fej káposztát a szomszéd kertjében, és épp éhes akkor azt egyszerűen elveszi, és nem tekinti lopásnak, mert az adott időben arra a káposztára neki volt szüksége míg a szomszédjának nem. Hiszen nem szedte le, hanem kint hagyta a földjén. Vagy a másik esetre; példának okáért létezik olyan vallásszervezet, ahol már egy korty alkohol fogyasztásáért is „megköveznek”, viszont más emberek megölését dicsőségnek tartják és hősnek kiáltják ki az elkövetőt. – még ugyan felötlik benne pár dolog, de azt már nem mondja ki ~Lehet már így is túl sokat mondtam. Fenne azt a nagy pofámat! Ha rájönnének „arra” amit még Karasunak és Simeonnak sem merek elmondani… tuti azonnal kivégeznének, és a kutyát se érdekelné az indikátorom színe.~ Viszont azt érzi, hogy ha így hagyná a dolgot a levegőbe lógni az igen gyanús lenne, ezért egy huszárvágással zárja a témát.
– Szóval szerintem olyan hogy bűn, nincs. Legfeljebb érdekellentét amit a két fél eltérő módon értelmez. – miután befejezte nagyon bízik abban, hogy a másik elégedett lesz a végkövetkeztetéssel, és nem rombolta le a kialakult érdektelen személy képzetét benne.

_________________
Panareze Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Moxie Hétf. Nov. 08 2021, 19:08

A hirtelen jött hangulati kiingásom a végéhez is ért. A tekintetem kezdet kitisztulni és némi meglepettség vette át ez eddigi téboly helyét. Nem egészen ilyen reakcióra ás válaszra számítottam. Ahogy azt sem gondoltam volna, hogy pont ez a téma lesz az, amivel rést ütök a lelki pajzsán.  
-Áhh, szóval neked is megvan a magad billogja. - teszem a következő megállapítást, miután végig hallgattam. - Sajnos a bűn, mint fogalom létezik. Ahogyan az is igaz, hogy minden nézőpont és megvilágítás kérdése, na meg persze a személyes tűrés határa. Szóval akár egy gyilkossá, akár egy lopás megmagyarázható és jobb körülmények közé is sorolható, ha az emberek úgy ítélik meg. Viszont, mivel az érmének két oldala van, így megtörténhet az is, hogy tényleg jót próbáltál cselekedni, mégis az emberek elítélnek érte. Eléggé sok rétegű világban élünk, emiatt is van egy dolognak több jelentése. Minden helyszíntől, időtől és az érintett emberektől függ.
Ugyan arra nincs rálátásom, hogy mi miatt is próbálja megmagyarázni magának, hogy számára bűn nem létezik. Valahol érthető az álláspontja, viszont teljesen semmisnek venni már abszurd számomra. Mindenesetre egy megértő arckifejezést magamra véve, próbálom megérteni, hogy mi lehet annyira szörnyű, hogy ennyire tagadni kelljen, már csak abból kiindulva, hogy jó magam se vagyok szent, még is együtt tudok élni vele.
-Legalább is én eltudtam fogadni, hogy amit teszek az szembe megy a társadalmi normákkal még akkor, ha megvannak a magam elvei. Azon semmilyen megvilágítás nem változtat, hogy embereket öltem és ölök még most is, pusztán érdekből vagy pillanatnyi szeszélyből. - ez egy olyan tény, mait kár tagadni, hisz itt bent az indikátorom elég egyértelmű jelzést jelent és sosem állt szándékomban áldozati szerepben feltüntetni magam.
-Ugyan azt nem tudhatom, hogy te mit is tehettél, ami miatt ennyire takarózni próbálsz. Nálam addig nem igazán ütik meg a mércét, amíg nem állatok vagy gyerekek bántalmazásáról van szó. Abban az esetben az én fekete listámra is fel lehet kerülni. Amennyiben bármi másról van szó, addig csak vadászok vannak és prédák, az erősebb túlél a gyenge elhullik. - széttártam a karjaim és megvontam a vállam jelezvén, hogy ez van, nincs mit tenni - Mióta bezártak ide azóta még inkább csak megerősítették bennem azt a tényt, hogy semmi sem fekete vagy fehér. Olyan személyek képesek felbérelni, hogy tegyek el valakit láb alól, akikről senki feltételezni sem merné. Még szerelmesek is képesek rá egy-egy nagyobb civakodás után, bár az ilyesmit nem szoktam elvállalni, az ilyen apróságokat nem az én dolgom megoldani. - tartok egy szusszanásnyi szünetet.
-Tehát mindenkiben ott bujkál a sötétség és mindenkinek megvannak a maga démonai. Viszont nem mindenki képes ezt elfogadni, emiatt normákat hoztak létre, amikre részben szükség is van, így viszont könnyebb azokra mutogatni, akik mindezek ellenére képesek engedni az ösztöneiknek és ledobni magukról a báránybőrt. Szóval vannak dolgok, amiket bűnnek neveznek, ennek vannak kisebb és nagyobb részei, de léteznek és kár letagadni, sokkal egyszerűbb elfogadni és együtt élni vele. - az arcomon egy kedves és ártatlan mosoly foglal helyét és legnagyobb természetességgel veszem ezt az egészet, mintha a világon ez lenne a leghétköznapibb és legelfogadottabb dolog.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Nov. 08 2021, 20:16


A fiú őszinte érdeklődéssel a szemében, de rezzenéstelen arccal hallgatja végig Moxie mondandóját. Azt azonnal levágja, hogy a lány alighanem félreértette őt, viszont azt is érzi, elég diszkrét ahhoz, hogy ne kérdezzen rá nyíltan Ita „bűnére”. Nem mintha adna rá választ, ha rákérdezne, de ez most nem is érdekes. A lényeg, hogy nyugodtan folytathatja az eszmecserét. És talán a megbízás miatti dilemmájában is kérhet tőle tanácsot, vagy felvilágosítást.
Az okfejtést hallgatva megérti, hogy az amit ő veszélyes tajtéknak gondolt, igazából csak egy habzó fürdővíz és nem több. Noha az meglepi, hogy a másik mennyire nyíltan beszél az emberi élet számára teljes értéktelenségéről, de ennek semmi jelét nem adja.
Miután a lány befejezi, gondolja ~Először öntsünk tiszta vizet a pohárba~
– Azt gondolom egy picit félreértettél. A bűn nemléte alatt nem azt értettem, hogy a bűn mint fogalom nem létezik. Csupán a magam matematikai stílusában arra kívántam rávilágítani, amit az imént te is elmondtál, vagyis a bűn mint szó mögé nem tehetünk egyenlőség jelet. Egy személynek jelenthet ezt, a másiknak meg amazt. – és ezzel úgy gondolja a dolog tisztázásra került, így rá tér arra ami nagyon is foglalkoztatja.
– Viszont van itt valami, ami engem eléggé foglalkoztat és talán te tudsz annak kapcsán felvilágosítást adni. – vezeti be mondandóját – Kaptam egy megbízást ami elég komoly összegről szól, így kicsit talán elhamarkodottan, elvállaltam. Nem kerülgetem a forró kását; a lényege, hogy eliminálni kell egy személyt. – mivel ez a terep neki még nagyon új, valahogy képtelen kimondani a gyilkosság szót – Mivel egy közösségi céh vezetője vagyok, nem nagyon mutatna jól a fejem felett a piros, így ennél fogva a … – itt megint elakad, mert egyelőre még nem jutott dűlőre abban, hogy kije is neki Karasu – társam, akit te barátnőnek gondolsz, bár szerintem néha inkább úgy viselkedik mint egy feleség, – teszi hozzá reflexszerűen, teljes őszinteséggel, mivel a kardforgató néha tényleg olyan – szóval felajánlotta, hogy elvégzi helyettem a piszkos munkát. De hogy őszinte legyek, nem szeretném kitenni Őt ennek. Még inkább az ebből eredő következményeknek. Mert, hogy értsd; Ő csak narancs, nem vörös. – tart egy röpke szünetet, hogy a másik megemészthesse a hallottakat, majd;
– És akkor itt jön a lényeg; Mennyire kell elszigetelten vagy visszavonultan élnie egy vörös indikátoros játékosnak? Állandóan a háta mögé kell pislognia, vagy van azért olyan pillanata az életének amikor nyugodtan meglehet? Drágábban jut hozzá a mindennapi fenntartásához szükséges dolgoknak? Gondolok itt az ételre, szállásra. – aztán kapcsol, hogy talán kicsit túl sokat kérdez így egy szuszra, ezért elénk tekintettel figyelve a másik árnyharcost, elhallgat.

_________________
Panareze Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Moxie Szomb. Nov. 13 2021, 14:18

 Végszónak részemről elég volt az, hogy tisztázva lett a nagyjábóli egyetértésünk. Nem állt szándékomban tovább fejtegetni ezt a témát, mert sose szabadulunk tőle, tehát csak egy egyetértő biccentéssel nyugtáztam. Ami ezek után felvetődött kissé meglepett. Sosem hittem volna, hogy vannak olyanok, akiknek kérdései merülnek fel az ilyen eshetőségek kapcsán. Mármint, ami igazán meglepett az az aggódása, ami valahol érthető volt és csupán számomra idegen az érzés. Figyelmesen végig hallgattam, aztán kissé gondolkozóba estem. Próbáltam összevetni a magam álláspontját és tapasztalataim és felfogni a beszélgető partnerem kétségeit és aggodalmát. Kis gondolkodás után, pedig megtörtem az eddig kialakult csendet.
-Egyáltalán tudod kit kellene kiiktatni? Mekkora port kavar az eltüntetése? Továbbá, hogy mennyire lehet problémás maga az egész művelet? - hirtelen kérdések sora ugrott be, de inkább ennyinél megálltam, hisz jelenleg nem kérdeznem, hanem válaszolnom kéne.
-Tudod a pénz nem minden. Az ilyen megbízásoknak elég sok oldala van attól, hogy valaki bedob egy nagy összeget az elvégzésért, még nem kell elfogadni, sőt ilyenkor ajánlott gyanakodni kezdeni. Bár meglehet azért próbált a megbízó valaki olyat találni, aki a nagy összeg hallatán azonnal rábólint, mert a tapasztaltabbak elhajtották. Persze mivel részleteket most nem tudok, így ezt nehéz megállapítani, szóval ez csak egy feltételezés. A könnyű melókat ritkán árazzák túl, abban az esetben meg még ritkábban, ha gyilkosságról van szó. - ismét tartottam egy kis szünetet, hogy összeszedjem a gondolataim.
-Viszont, ha ennyi blokád keletkezik benned a téma kapcsán, akkor én nem ajánlanám az elvégzését. Ez egy kétélű penge, ha jók az eddig kapcsolataid és a célpont olyan, akkor jól is kijöhetsz belőle, viszont, ha darázsfészekbe nyúlsz, akkor könnyen megjárhatod. Ez ugyanúgy vonatkozik a partneredre is. - a hajamba túrva kissé fej vakargatva próbálom megtalálni ennek a fonalnak a végét, majd egy kisebb sóhaj után visszavéve a mosolyt az arcomra folytatom.
-Nos, ha vörösre váltasz nem kell remetének lenned és olyan nagy mértékben bujkálnod sem. Bár ez az attól függ milyen kapcsolatokat sikerült eddig és utána kiépítened, de az is igaz, hogy nem árt utána az óvatosság és jobban oda kell figyelned a környezetedre. Viszont megvannak a magunk területei is, azokon a részeken nem kell aggódnod a fogadtatás miatt, csupán a többi játékosra kell figyelni, mert a vörös indikátor még nem egyenlő azzal, hogy a szintén zenészek közül senki se akarna az életedre törni. Egyéb területeken, pedig ismerned kell a járást, tisztában kell lenned a rendfenntartók mozgásával és nem árt tudni, hogy mennyire korrumpálható. Mert igazából senki se szent és mindenkivel meglehet egyezni. Talán az egész lényege, hogy sose te legyél az, aki felveri az álló vizet, így könnyen kitudsz bújni a dolgok alól. - talán ennyi megteszi, elég sok minden van még az egész hátterében, viszont talán az lenne a lényeg.
-Az nem jutott az eszedbe, hogy lepasszold valaki teljesen idegennek? Magamat már nem ajánlanám mert már tudom, hogy nagy összegről van szó, tehát tisztában vagyok vele, hogy megkérhetem az árát. Azon viszont te nem profitálnál igazán. Viszont, ha találsz valaki olyat, akinek fogalma sincs az összegről és hajlandó elfogadni, akkor megtarthatod a hasznod egy részét és mondhatni mindenki jól jár.  - egy kacér mosolyra kerekedtek az ajkaim - Bár, ha képes vagy elengedni a hasznod és nem túl macerás meló, akkor velem is megegyezhetsz.
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Nov. 14 2021, 14:17


Itachi a beállt csend miatt már-már azt gondolta, hogy a lány nem akar válaszolni. Amit még meg is értett volna, hiszen ki az a marha aki ilyen nyíltan rákérdez egy ennyire érzékeny témára. Már épp kezdett volna felkászálódni, hogy akkor búcsút vegyen, mikor a másik árnyharcos elszánta magát a válaszra.
Igyekezett minden apró részletre odafigyelni, mivel egy igen fontos döntés kimenetele függ ettől a választól. Nem is szakította félbe a közbekotyogásával, hanem türelmesen kivárta, hogy szólhasson.
– Mivel már elvállaltam a dolgot, így; Igen tisztábban vagyok az ügy hátterével. Mármint azon a szinten, ami a feladat végrehajtásához szükséges. Nyilván az egyéni érdekek nem ismeretesek számomra, de azt nem is tartottam etikusnak feszegetni. – szögezte le magyarázat képpen.
Azon rész felett mely a túlságosan is hamar történő elvállalást taglalja szimplán átsiklik, lévén, hogy ezt már korábban elismerte, hogy hiba volt. És ezen már amúgy sem tud változtatni. Így lép, és át is tér a kivitelezésre.
– Bár könnyű melónak nem mondanám, azért a céh jelenlegi erőforrásait és a kardforgató társam, valamint a magam képességeit figyelembe véve, technikailag egyáltalán nem jelenthet problémát a feladat végrehajtása. És jól látod, inkább a dolog lelki aspektusa aggaszt jobban. Viszont ennek kapcsán tudnod kell, hogy én az a típus vagyok, aki nem szereti hárítani a maga döntéseit másra. Ha én hibáztam, nekem is kell helyrehozni. Nem mellesleg én csak a saját magam irányában támasztok elvárásokat, más irányában a legrosszabb esetben is csak kérést fogalmazok meg. ~Ki mint vet, úgy arat~ –jutott az eszébe, de már nem látta értelmét a dolgot tovább magyarázni.
A következő információ halmazt hálásan fogadta, és roppant figyelemmel hallgatta végig. Már tudta, ~Jó ötlet volt megkérdezni Őt!~ A kép ami kirajzolódott benne, sokkal derűsebb volt, mint ahogy azt saját elképzelése alapján gondolta. Noha azt nem gondolja továbbra sem, hogy könnyedén szembenéz majd azon kihívásokkal ami a dologgal jár, már koránt sem tekintette lehetetlen feladatnak a nehézségek leküzdését. A feladat lepasszolását már nem kommentálta, lévén ebben a témában már a feladat elvégzése kapcsán nyilatkozott. Így egyszerűen csak szedelőzködni kezdett. Még megvárja, hogy a hölgy kíván-e valamit hozzátenni a dologhoz, ami kapcsán, ha netán tán felmerülne a bemutatkozás kérdése akkor csak hárítólag felemeli a kezét;
– Erre semmi szükség! Kölcsönösen kisegítettük egymást, vagy mondhatnám úgy is kvittek vagyunk. – majd mélyen meghajol.
– Hálás köszönetem a felvilágosításért! Azt hiszem ezen információkkal felvértezve meg tudom hozni a helyes döntést. Most megyek és egyeztetek a társammal. További szép és bonyodalom mentes napot! – búcsúzik el, majd kissé hátrébb lépve aktiválja a teleport kristályát.


//Köszönöm a játékot!
Ha rendeztem a soraim, és van rá igényed, akár még egy másikba is bele kezdhetünk.//

_________________
Panareze Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Moxie Csüt. Nov. 25 2021, 19:21

Nos igyekeztem mindent összetömöríteni és elhadarni az alapokat. Bár arra nem számítottam, hogy az éppen aktuális beszélgető partnerem ennyire könnyedén fogja feldolgozni az információ halmazt. Legalább is vártam volna némi plusz kérdést. Bár látva, hogy ennyire könnyedén vette, talán feltételezhető, hogy foglalkozott már magával ezzel a kérdéssel. Csupán nem kapott teljes rálátást ez idáig, hisz nem hinném, hogy bárki ennyire készségesen mesélne erről bárkinek is, aki érintett a helyzetben. Az alvilág szereti megőrizni a maga kis titkait és inkább próbálja meggyötörni az újonnan érkezőket, mintsem kisegíteni, hisz sokkal élvezetesebb megcsócsálni a friss húst, mint hagyni megérni. Viszont, ha netán még is belevágna ebbe a mélységbe, akkor ezen részét már magának kell kitapasztalnia. Engem se világosított fel senki, csupán volt már valamennyi tapasztalatom, így könnyen vettem az akadályokat és jobban tudtam azon dolgaimra koncentrálni, amik újnak számítottak akkoriban. Mivel nem volt rá igény, így már nem is fűztem hozzá újabb információkat és nem kívántam további megjegyzéseket hozzá fűzni a témához. Mivel a meló átvállalása terén kosarat kaptam, így a további kérdések felmerülése is elhanyagolható volt. Ugyan azt nem értettem, hogy mi alapján is lennénk kvittek, részemről az egymás kisegítése sem volt opcionális, hisz az egész elején egy olyan helyzetről volt szó, amit képes voltam kezelni, továbbá maga a beszélgetésünk inkább volt időtöltés számomra. Viszont érthető a helyzet, így egy egyetértő biccentéssel jeleztem az egyetértésem.
-Viszlát, neked is! - mivel elég egyértelműen távozni készül, így rövidre fogtam az elköszönést, hisz amúgy sem indokolt, hogy bármi többet hozzá tegyek. Amint elteleportált, magam is feltápászkodtam a földről és hasonló képp tettem.


//Én is köszönöm a játékot!
Ha úgy alakulna, akkor részemről bármikor rendben van egy újabb játék indítása. ^^
//
Moxie
Moxie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2017. Jul. 11.

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Hinari Kedd Dec. 07 2021, 11:23


Ütőkártya


- ... és kapható bármi olyan, ami mondjuk hasonlít a süllő ízére? - kérdeztem meg az eladó NPC-t, ezúttal már egy fokkal türelmetlenebbül, mivel az előző három kérdésemre nem igazán tudott épkézláb feleletet adni. Mióta Allal elköltöztünk a palotából a harmincegyedik szintre, azóta - márcsak a helyszín miatt is - igyekeztünk sokszor enni halféléket, leginkább tengeri halat, ám most úgy gondoltam, hogy valami édesvízivel próbálkozom, de itt, a panazerei halpiacon szerintem egyáltalán nem ismerik ezt a fogalmat. A pontyról már a második árusnál letettem és elnézve a velem szemben álló férfi ábrázatát, valószínűleg ez lesz a süllő sorsa is - Nem kell ugyanolyat, csak hasonlót, ha van. És ne aggódjon, magas szintű a főzésem, nem baj, ha nehéz elkészíteni - tettem hozzá amolyan végső megoldásként, de mindhiába: az árus csak lesajnálóan megrázta a fejét és elkezdte inkább a lazacokat és a tintahalat ajánlgatni. Kora délután volt és a szint átlag időjárásához képest éppen nem esett, bár a szürke felhők már elkezdtek gyülekezni a város felett. Al persze otthon maradt, így egyedül intéztem a bevásárlást a mai vacsorához, de megmondtam neki, hogy nem fogok sietni, hiszen reméltem, hogy itt is találok a halpiacon kívül másféle bódékat is, mondjuk az egyik téren egy forraltborost, adventi vásár címszóval. És egyébkéntis voltak még ajándékok, amiket nem szereztem be.
Végül vettem egy kiló tengeri halat, eltettem az inventorymba és a főtér felé vettem az utam, összehúzva magamon a halványkék kabátom, bár a kapucnit egyelőre nem véve fel. Így aztán bárki láthatta szőke tincseim már messziről, főként, hogy tömeg sem volt nagyon: a legtöbben a közeli kávéházakba és cukrászdákba menekültek be az eső lógó lába elől és az a pár játékos, aki errefele sétált is meg-megállt a színes kirakatok előtt, be-betérve az üzletekbe, ha épp megtetszett nekik valami...


Aktív dixi: Kalandwarf

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Akito Csüt. Dec. 09 2021, 13:33

Cöh.... a fene essen ebbe az egész brigádba. Nem elég, hogy 42 egész percig dörömböltem és kiabáltam, hogy nyisson ajtót valaki - természetesen ezt mind nagyon kulturáltan, eleget téve a még éppen elfogadott viselkedési normáknak -  még képesek kiszúrni a szemem holmi használhatatlan információval. Pedig én csak a kártyatolvaj vezérükkel akartam váltani pár szót, mindezt azért, hogy visszaszerezzem azt, ami jog szerint engem illet....ráadásul most már elég sokat is ér Suspect Egy magamfajta bitang rossz üzletembernek meg nem árt, ha van a zsebében egy kis vésztartalék, amihez bármikor hozzányúlhat....
A franc se fogja áttúrni az összes tengerpartot egy szőke kobak után. Az üzenet is ki van lőve... egyáltalán nem akarom emlékeztetni arra, hogy van nála valami értékes aminek köhömm... van egy kis köze hozzá is. Legalábbis addig, amíg nem állok vele szemben, hogy alkalomadtán megakadályozzam annak a megsemmisítésére tett próbálkozásokat Suspect Hogyan szokták mondani? Ha Mohamed nem megy a hegyhez? Jaja.... valami ilyesmi... .Tehát egy hegyet kell magamhoz csábítanom valahogyan. Mi sem egyszerűbb ennél? Rolling Eyes A múltkoriból kiindulva pik-pakk felhúzza magát mindenféle apróságon, tehát mindössze a kellő csalival kell horgásznom, majd várnom, hogy bejött-e vagy próbálkozzak mással.
A helyszín kiválasztása kézenfekvő. Olyan hely az ideális, ahol sok a víz és viszonylag sokáig kitartanak az alkotásaim. Micsoda VÉLETLEN hogy Panareze pont egy ilyen hely, mintha nekem találták volna ki.
A városba való érkezésem után elégedetten veszem tudomásul, mennyire nagy nyüzsgés van holmi ünnep közeledte miatt. A part felé veszem az irányt, közben lopva nézelődök miféle kínálatok vannak, ám semmi sem nyeri el tetszésemet... ez az ünnep amúgy sem nekem való. Vízközelbe érve megigazítom fekete sapimat és vörös sálam az orromra húzom,nem csipje már az a fránya hideg. Előveszek egy kisebb palackot és annak tartalmát a tenger vizébe öntöm, majd hátat fordítok és egy közeli padhoz sétálok, hogy azon helyezzem kényelembe magam. Walter már teszi is a dolgát, hiszen ő a petem, pontosabban olyan, mintha az elmém kivetülése lenne. Nem beszél, nem gondolkodik, nincsenek érzései vagy nem tudok róluk, csak teszi azt amit akarok és ehhez még szavak sem kellenek. Az ideális társ egy idomárnak, főleg nekem. A tökéletes pet.... Amig én hatalmas képzelőerővel vagyok megáldva, ám nem érek vele semmit - hisz papírra vetni, vagy vászonra festeni sem tudom tehetség híján - addig Walter tökéletesen megformál bármit, amit elképzelek.... Cserébe borzasztó társaság >.>
Pár pillanat múlva kiemelkedik a vízből egy 3-4 méteres hullámszerűség. Lassan mozogni, forogni formálódni kezd, mindaddig még egy kivehető alak nem lesz belőle.... ez az, amit én megfagyasztok. Hála nekem a parttól alig pár lépésnyire látható egy körülbelül 3.5 méter, igen csak alul öltözött Hinari jégszobor. Persze nem látszik semmi olyan, aminek egyes kéjsóvár playerek szerint igencsak kellene, mert kellőképp takarja magát... egyelőre. Menüm legörgetve el is küldök pár üzit egy-két ismerősömnek a furcsa alul öltözött Hinari szoborról Panareze városában. Minél hamarabb el kell terjednie a hírnek.... annak is a fülébe kell jutnia, akinek ez az üzenet szól... gihihihi....
Én csendben üldögélek a padon forrócsokit szürcsölgetve és azon gondolkozva, mitévő legyek kudarc esetén Suspect  Ennél messzebb nem szívesen merészkednék Rolling Eyes

_________________
Panareze 0810Panareze 0510Panareze 1310Panareze Zelomk11Panareze Rzzsa10Panareze Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Hinari Kedd Dec. 14 2021, 14:58


Az első pillanattól kezdve azt gondoltam, hogy csapda. Lépteim óvatosabbak lettek majd végleg megszűntek, ahogyan tenyerem az egyik lámpaoszlop deres hűvösének nyomtam, kapucnimat egészen az arcom elé húzva, de aktív jártasságokkal. Elég volt csak meghallani a nevemet, ahogyan pár izgatott játékos suttogásából szinte kiugrott ez a szó; Hinari. Tekintetem a forrást kereste hamar, végül viszont megvontam a vállam és továbbsétáltam, egészen a következő kirakatig, amikoris megint megütötte a fülem és mostmár kellően közel is voltam ahhoz, hogy Hallgatózás nélkül is ki tudjam venni a párbeszéd értelmét. Egy viszonylag nagy, meztelen, engem ábrázoló jégszobor a parton.
Nem mondhatni, hogy olyan nagyon el voltam ragadtatva e megkülönböztetett figyelemtől.
Olyan egyértelmű volt, mint a nap: valaki azt akarja, hogy odamenjek és esetleg dühömben fedjem fel magam, vagy egyszerűen csak annyira hülye és unatkozik, hogy nincs jobb dolga, bár ez utóbbi eshetőséget elég valószínűtlennek tartottam annak fényében, hogy rajtam kívül azért bőven vannak más nők is, akiket megalkothat egy ilyen berögződésekkel megáldott művész. Ráadásul egyes egyedül voltam itt; sem Nestor, sem Alex, sem a céhtársaim nem tartottak ma velem, ez pedig hiba volt, görcsbe álló gyomrom azonnal tájékoztatott is róla. Megálltam hát az oszlop mellett és mély lélegzetvétellel vettem elő a teleportkristályomat... majd csúsztattam azt a zsebembe, csapongó gondolatok között. Mert végülis... egy pillantást azért megért a dolog és ha biztos lehetek benne, hogy kilétem titok marad, talán fényt deríthetek rá, hogy mégis kik akarnak ezúttal tőrbe csalni.

Hinari írta:Azt hiszem, valaki tudja, hogy épp egyedül vagyok és felállított egy igencsak egyedi csapdát. Nem terveztem belesétálni, de utánajárok, kinek a műve.

- írtam egy körüzenetet Hoorának és Leonak, majd nyeltem egyet és befordultam egy elhagyatottabb utcasarkon, felugrottam egy erkélyre, onnan pedig egy fogadó folyosójának nyitott ablakán keresztül be az épületbe. Végiglépdeltem a puha szőnyegen és mire elértem a lépcsőig, már egy barna hajú, mogyoróbarna szemű tizenéves suhanc srác voltam, ehhez igazított kabáttal és nadrággal, oldalamon pedig ott lógott egy Szabdaló, vészhelyzet esetére. A teleportkristály a zsebbe bújtatott markomban lapult, így léptem ki végül a fogadó ajtaján és csatlakoztam be a partra siető, röhögcsélő srácok közé.
A tömeg egyre csak gyűlt, ami nekem jelentett előnyt és mivel a pletyka gyorsan terjedt, alig pár perc leforgása alatt megtudtam, hogy nemrég egy nagy viziszörny emelkedett ki a vízből, öltött ilyen alakot majd fagyott meg hirtelen. De hogy ki volt a tettes... páran egy padon ücsörgő, vöröshajú srácra mutogattak, hogy látták beleönteni valamit a vízbe közvetlen az eset előtt, de voltak olyanok is, akik megesküdtek rá, hogy egy nagy villanás kíséretében jelent meg a semmiből és ahogy egyre többen érkeztek, már olyasmit is hallottam, hogy a Jégkirálynő küldte ide pár segítőjét, irigykedvén a hölgyre és azért, hogy bosszút álljon rajta.
Micsoda marhaság volt az összes.
Azért azt a férfit megnéztem magamnak, akiről az első verzió szólt és amikor felismertem benne Akitot, hirtelen úgy éreztem, hogy kedvem lenne leönteni egy vödör jeges vízzel Neutral Mondjuk egymás után háromszor vagy tízszer. Idegesen hátrasimítottam a hajam, majd fújtam egyet és odanyomakodtam a szobor elé: leguggoltam a vízhez, belemártottam a Szabdaló pengéjét és halk hangon kimondtam a képesség aktiválásához szükséges szavakat, akkor, amikor éppen senki sem figyelt rám. A kínai sárkány pedig a víz alatt haladva, zajtalanul érte el a jégszobrot, majd vágódott ki a talapzatánál és tekeredett rá a műre, tüzével pillanatok alatt semmivé olvasztva azt. A csoportosulás a döbbenettől megkövülten pislogott, én pedig elégedetten osontam arrébb a helyszínről és dőltem neki egy közeli ház falának, tekintetemet az idomáron nyugtatva, még mindig tizenéves srácnak álcázva magam, de nem leplezve egy percig sem, hogy őt nézem. Nos, lássuk, mihez kezd mindezek után~

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Akito Szomb. Dec. 18 2021, 19:05

Az üzenet kész - bár ez még csak egy laza köszönés - a morzsák elhintve. Nincs már más dolgom, mint ücsörögni forrócsoki ivás közben egészen addig, amíg be nem talál az üzenet.
Két korty között legörgetem a menüm, hisz a minap értem el a lvl 50-t, azaz egy kellene legyen egy új, feloldott képességnek a listámon. Veszek egy nagy levegőt, mielőtt belépek a képesség menübe
- Csak ne egy újabb Disney hercegnős képi... kocka kudasai - elmormolok egy imát, majd belépek.
- szeret  - ezaz, ez egy jó és hasznos képi, de ami a legfontosabb, hogy vállalható neve is van... bár.... jah, ez vállalható.
Épp azon gondolkodom, mi mindenre jó ez a képesség, amikor az időközben összegyűlő tömeg - akik műalkotást vagy csak  pucér Hina-chant akart látni - hangoskodni kezd. Mire odanézek egy ronda sárkány tekeredik rá a művünkre, majd elolvasztja azt. Ma napság sokkal kevesebben értékelik a művészetet, mint kellene ˇ^ˇ  Ráadásul pont egy ilyen nyomi sárkány >.>  Sárkányból sokkal menőbb a nyugati verzió... az nem hasonlít egy kígyóra.... mert a kígyó az fujjjj
A mérgelődésem félretéve rá is jövök hamar, hogy az üzenet célba ért. Körülnézek, de nem látom a környéken Hina-chant. Valószínűleg annyira szégyenlős, hogy nem mer az elé a tömeg elé kiállni, akik az imént láttak róla egy alul öltözött mesteri jégszobrot. Ki tudja, milyen képesség volt ez és mik az aktivációs feltételei. Az is lehet, hogy valamely általam ismeretlen, féltékeny JL-tag rombolta le, mondván, hogy csak ők láthatják mezítelenül a céhvezért... vagy a fene tudja... scratch De ha már így, akkor ideje folytatni a társalgást.
A vízből Walter emelkedik ki, egy többméteres vízsárkányként, hogy tűz helyett vizet okádjon a levegőbe, ezzel eláztatva a parthoz közel állókat, ez a figyelemelterelés része. Bár nem szokásom magamhoz nyúlni nyilvános közterületen, a zűrzavar alatt használom az új képességem, méghozzá magamon. Igen érdekes élmény látni, ahogy körülöttem minden és mindenki megnő, pedig alig mentem össze fél méteresre és már így is hatalmasabb a világ.
Óvatosan lemászok a padról és úgy szedem apró lábaimat, ahogy még sohasem. Szaladok, végig a part mentén egy nyugodtabb, kihaltabb részre. Walter mindezalatt visszasüllyed a tengerbe és észrevétlenül követ  engem.
- Huhh, a fenébe hehh!!- kiáltom az átlagnál vékonyabb, vagy inkább magasabb hangon, miközben a térdemre támaszkodva lihegek. Ilyen apró lábakkal még megerőltetőbb a futás mint előtte... és nem... ennek semmi köze ahhoz, hogy a kitartásom enyhén szólva szánalmas ˇ^ˇ
- Huhh...na gyerünk... csináljuk...- addig, amíg nincs itt senki -vagy csak kevés ember - a petem újra munkához lát. Ezúttal három objektum kezd kialakulni a felemelkedett vízoszlopból. Jobb oldalon egy rövid hajú férfi, széttárt karokkal, vigyorgó az ég felé forduló tekintettel, mint aki értetlenkedik. Baloldalon ugyan csak egy Hina-chanra emlékeztető szobor térdepel és bűnbánóan lefelé néz, két keze felemelve, mintha átadna valamit. Az a valami pedig egy átlátszó téglalap. Pont olyan, mint egy minta nélküli kártya. Középen pedig, aki felé a kártyát nyújtják a legmagasabb. Egy emelvényen álló női alak. jobb keze kinyújtva és egy mérleg van benne. Bal kezében kardja földféle néz. Ez a szobor emelvényen áll és jégbetűkkel rá van írva: Justicia. Gyorsan megfagyasztom, majd egy közeli padra igyekszem felmászni, elég nehézkesen. Mikor sikerült, diadalittasan dőlök hátra... üzenet elküldve hehe... mintha mesengereznénk jégszobrokkal... tök buli angyal

_________________
Panareze 0810Panareze 0510Panareze 1310Panareze Zelomk11Panareze Rzzsa10Panareze Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panareze Empty Re: Panareze

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.