Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angelica Katharina

3 posters

Go down

Angelica Katharina Empty Angelica Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Hétf. Dec. 29 2014, 11:04

10. szint képessége:

Név: Dzsungel Törvénye
Állapot: passiv (de minden esetben aktiválni kell előtte)
Leírás: Képes vagyok hatástalanítani a kasztok némely bónuszait, cserébe én is elvesztem erre az időre a sajátomat. A hatástalanítás addig tart, míg nem jön el az első pihenésem, azután automatikusan deaktiválódik a képesség, és újra aktiválnom kell, most viszont már 1-gyel nagyobbat kell dobnom a sikeréhez. A bónusz csak rám, és a rám mért támadóra hatásos, így csapat harcban mondjuk x és y nem engem hanem z-t támadja, z esetében viszont már minden normális lesz.

Módosítások:
Kardforgató: elvesztik a bónusz gyorsaságukat
Lovag: figyelmen kívül hagyhatom a pajzsa páncélját, illetve azt ha véd valakit
Harcos: hiába színeződött már az élete ugyanúgy az alapsebzésével sebez (nem a zöld, hanem a pontozás+felszerelés szerinti)
Árnyharcos: elveszti a dupla késbónuszt
Állatidomár: nem használhat velem szemben pet képességet (de pet ugyanúgy támadhat)
Íjász: figyelmen kívül hagyhatom rá mért támadásnál a +1 követelményt
Harcművész: ahogy más sem tudja az enyémet, úgy én se tudom más fegyverét felvenni

Kijátszás: kövi Arénában szeretném majd kijátszani, ha megfelel a képi
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 30 2014, 17:02

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, annyi még, hogy a lovagoknál is válaszd ki az egyik kasztelőnyt, és csak azt blokkold. A kijátszást majd linkeld be, amíg az nem történik meg, addig máshol nem használhatod a képességet.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Okt. 10 2015, 20:27

2. képességemet szeretném leváltani ez helyére:

Név: Örökké Tartó Bújócska
Típus: Permanens
Leírás: Képes vagyok 1 alkalomnál többször használni a Lopakodásom, amennyiben sikerül olyan helyzetet teremteni, hogy az ellenfél elveszítsen szem elől. Például füstkristály, altató méreg stb. 1 item elhasználása után történő újbóli Lopakodásbónusz azonban csak az 1. támadásra ad bónuszt, így egy Füst Kristály esetén is csak az 1. támadásomra él a bónusz.

Kijátszás: arénában
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 11 2015, 18:56

Osu!

Annyiban módosítsd a leírást, hogy a lopkodás bónuszáról van szó Very Happy Egyébként elfogadom a képességet, a kijátszás linkjét majd kérem szépen betenni a pályázatba.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Nov. 15 2015, 20:45

20. szint képessége:

Fegyverbe!
Katha képessé válik minden fegyver használatára oly képen, hogy nem kap a fegyverre módosító értéket. Ám ha aktiválta akár egyszer is a képességét, a harc során, többé nem képes ellopni az ellenféltől fegyvert, és aktiválás utántól a fegyverzet csak lecserélődik, vagyis ha eddig harcművésről, kardforgató fegyverre vált, a bökője eltűnik, és az helyére kerül egy másik fegyver (értelemszerűen az 1. fegyver statja helyére a 2. fegyver statjai kerülnek). Minden nagykörében leválthatja a fegyverét, de sosem léphet vissza az azt követő körben az előző fegyverére (pl harcművészről, árnyharcos, árnyharcosról harcmávész). A képesség természetesen nem okoz semmilyen módosítást, pl nem tudok 2 árnyharcos fegyvert használni, ahogy a Pajzsokat se szerelhetem fel, és az íjász fegyver is ugyanúgy sebez, mint egy sima íjásznak. Csak olyan fegyver szerelhető fel, ami a karakter inventoryában található, a céhbank nem számít.

Kijátszás:
később
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 16 2015, 12:22

Osu!

Elfogadom a képességet, amint kijátszottad a megszerzését, a pályázat is elfogadottá válik. Majd linkeld be a kijátszást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Okt. 28 2021, 00:06

Statisztika változások:
Szint: 1
Exp: 10 vagy 0 (nem tom hirtelen melyik az alap kezdő xD)
Arany: 0
Ok: exp/arany örököltetés Eikinek, de ahogy Ryu, úgy Katha se halt meg, szimplán köddé vált.

Kinézet:
Ápolt, hosszú, barna haj, gyönyörű égkék szem, pirospozsgáson. Testalkata vékony, és átlagos testméretű. A legszívesebben feszülő ruhát, illetve miniszoknyát visel. (nem is értem mondjuk a barnát hogy gondoltam, mikor még az előző képen is narancs volt xD)

Az első könnyen észrevehető jel rajta, hogy haját némiképp megváltoztatta. Kissé rövidebbre nyírta és bal oldalán egy kis kontyba fogatta, épp emiatt, ha kiengedi, a bal oldalán némiképp hosszabb a haja, mint jobb oldalt. Kék szeme már nem olyan barátságos, mint rég, és bár még mindig szép tenger színe van, általában az lekezelő, lenéző tekintettel mered másokra. Kerek kebleit és fenekét szereti kihangsúlyozni lenge ruháival. Szereti a már-már falatnyi ruhákban lézengeni, mely vonzza a figyelmet. Se a nadrág, se a szoknya nem áll az ízlésétől távol, általában azt viseli, amihez épp kedve van.

Jellem:
Barátságos, ám valami elképesztően perverz. Kedvenc hobbija közé tartozik a fiúk zaklatása alkatával, vagy egyéb módon. Azonban élesharc közben (boss, mini-boss vadászat stb), fegyelmezett és véletlenül sem hülyéskedik. (na ezt se frissítettem ezek szerint, regisztráció óta xD)

Egy igazi rohadék, aki a játékban töltött ideje alatt megszerette más, nála gyengébb terrorizálását. Igazán mocskos szájú és szereti megtörni mások önbecsülését, vagy személyes terét. Nem érti azokat, akik visszafogják magukat ebben a játékban, hisz bár az életük a tét, ami a játékban történik, az ott is marad, legalábbis amíg ki nem jutnak. Rég letett arról, hogy elhagyja a játékot, sőt kifejezetten élvezi ezt a korlátozott világot, ahol bármikor elmerülhet a káros örömök mámorába. Sokszor mutatja magát úgy, hogy mentálisan gyenge személy, de alapjáraton eszes, és ha nem figyelnek rá, könnyen belecsúszhatnak a hálójába.

Jártasságcsere:
Páncélkovácsolás T1 -> Fegyverkovácsolás T1

Kasztváltás:
Harcművész -> Árnyharcos

Új Képesség:
Tőrökkel táncoló (permanens)
A képesség gyakorlatilag lecseréli a használó alaptámadását, mely során késeivel nem szúrni és vágni fog, hanem minden támadásával „megszabadul” egy nála lévő tőrtől. A képesség lehetővé teszi, hogy közelharci támadások helyett, egyfajta „Tőrdobást” használjon. Ennek megvan az előnye és hátránya is. A karakter bár hivatalosan felszereli a fegyvereit, a pontozását nem kapja meg, ám ha eltalálja az ellenfelét (sima FK szabály), további hatások történnek. A találat pillanatában az ellenfél sima távolsági sérülést szenved el (felszerelés erő bónusza), illetve innentől kezdve a tőr a testébe szorult. Minden alkalommal, mikor az ellenfél kört kezd annyi pontot sérül, ahány a testébe fúródott tőrök által adott erő bónusz összege. Az ellenfél képes lehet 1 SP beáldozásával kihúzni 2 tőrt, egy körben akár többször is (SP-től függően). Az eldobott tőr után automatikusan megjelenik egy újabb tőr a karakter Raktárából, amennyiben van még bekészítve, ha nincs, képes a földről 1 SP feláldozásával 2 kést felvenni. Ezen felül nem muszáj eldobnia a tőröket, közelharciként is támadhat velük, ilyenkor sima árnyharcos sebzés számolás, de ilyenkor se számítanak a fegyver statisztikái, hisz nincs „ténylegesen” felszerelve. A tőrökre Mérgek is kenhetően, viszont a méreg csak az aktuális tőrre vonatkozik, így ha a támadás missel, a tőr a földre hullik és a méreg elvész, ám ha talál, akkor is csak körönként 1 találatnyi méreg fog lejönni a pengéről, attól függetlenül attól, hogy a használó talált-e vagy sem ezután (a több találatos mérgek, minden alkalommal akkor vonnak további pontokat, ha sebzést okoznak). A mérgek ugyanúgy használandóak, mint egy sima árnyharcos esetén, így egy időben csak 2 méreg lehet felkenődve, 2 két különböző pengén. Mindemellett, a képesség nyomán minden távolsági támadás felezett CSP-t fogyaszt, ám ez csak az eldobott tőrök esetén igaz.

Pályázat kidolgozása:

16+ Trágár szavak

Unalom. Ez jellemzi a mostani időszakomat leginkább. Hogy mi okozta az unalmat? A válasz egyszerű. Ez a tetves játék élvezettel csesz ki velem és most baszhatom az eddigi megszokott könnyű életemet. Nem tudom kinek volt az a tetvesen jó ötlete, hogy kicsesszen egy-egy játékossal, de mondhatom jól megcsinálta az biztos. Lényegében pár hete történt a dolog, mikor is egy küldetésen részt véve jött a nagy duma, hogy jaj itt a lehetőség az új életre, az újrakezdés öröme, bla-bla-bla-bla. Mindenféle szarság. Viszont könnyű expnek tűnt és úgy voltam vele, gyors lerohanom, max rosszul leszek az ömlengős metaszövegektől, de ki a faszt érdekel. Aztán megcsináltam azt a szart. Igazam volt, tényleg gyors volt, max olyan 10-20 perc volt az egész, mindössze el kellett mennem egy templomszerű vacakra az egyik szinten és meg kellett innom egy flaskát. Semmi nagy hókuszpókusz. A lényeg ezután jött. Az a tetves szer kiütött, és mire magamhoz tértem ismét a kezdetek városában jószerével segg pucéran. Jó igaz, technikailag teljesen fel voltam öltözve sima utcai ruhába, de a felszerelésemnek lába kélt. És nem csak a felszerelésemnek. Az a tetves szar magával vitte az expmet és az aranyamat is a szintjeimmel és az összes cuccommal együtt. Azért kurva jó nem? Mindenem eltűnt és akkor teljesen kiakadtam. Nagyjából egy hétig tartott mire sikerült lenyugodnom és érthető módon, így semmivel nem volt kedvem sehová se menjek. Mi a faszért mentem volna, ha egyszerűen nincs semmim, még egy vadkan is kicsinálna jószerével. Ezt a hetet leginkább arra pazaroltam, hogy lenyugtassam magam és ne tegyek olyan dolgot, ami még problémás lenne. Ez idő alatt alaposabban is meg tudtam nézni magamnak a változásaimat, melyek nem igazán voltak kedvezők. Az elsődleges jártasságaim maradtak a helyükön, bár a kovácsolásom nullázódott. Jó mondjuk azt pont leszarom, mert eddig se igazán foglalkoztam vele, hogy őszinte legyek. Viszont a legnagyobb változást a kasztom megváltoztatása okozta. Egy kibaszott Árnyharcos lettem vazze. Heh. Mondjuk a vörös indikátoromhoz jobban illik ez a szín az egyszer biztos. Hogy bántam a változást? Őszintén? Nem igazán érdekelt. Az egyetlen dolog, ami felcseszett az az exp-m és aranyom eltűnése. Az utóbbi azért is húzott fel duplán, mert bár kaptam egy érdekesnek tűnő képességet a kasztváltás mellé, de őszintén, hogy a faszomba használjak tőr dobást tőrök nélkül? És az senkit nem érdekel, hogy ahhoz arany is kell, hogy megvegyem? Kell nekem egy befektető… muszáj lesz szereznem valahol egy támogatót, mert ha így haladok, kb felköthettem magam, mert kb semmi értelme nem lesz a dolognak. Magyarul: pénzt kéne farmolnom. Ennek megvan a módja. Nem igazán vagyok az a fajta, aki fél bármit bevetni ahhoz, hogy kis tartalékot farmoljon magának össze, nem igazán válogatok a módszerek közt. Mob gyilkolás, csere, zsarolás, szex vagy gyilkolás. Mindegyik csak eszköz ahhoz, hogy megkapjam azt, amit akarok. És én mindig megkapom azt, amit akarok! Tőrökre lesz szükségem. Sok tőrre. És ehhez sok arany is kell. És hogy farmolhatsz sok aranyat könnyebben? Egyszerű kell szint. És hogy lépsz szintet gyorsan? Pontosan! Elmész ahhoz a tetves Kiképzőhöz. A kezdők kánaánja, ami fogja a szinteket és feltornázza neked egy adott pontig. Még jó hogy nem valami végbél kúp formájába van, bár azért piszok poén lenne nézni a sok faszét, meg a szendeszűz picsákat, akik szenvednek a döntés előtt. Mivel már szemezgettem a faszival egy ideje, gondolván, hogy feltornázom magam jóval magasabb szintekre magam, pontosan tudtam hol helyezkedik el. Oda is mentem hozzá, de akaratlanul is anyázni kezdtem, ahogy rájöttem, hogy megcsökkentek a választható opcióim száma. Csupán 20-as szintig sikerül feltornáznom magam… faszom belé.. mindegy… ez is több mint az 1-es szint. Mivel jobb ötletem nem volt, egyszerűen rányomtam a választható opcióra és miután felugrott a megerősítő üzenet, arra is rányomtam. És voala: léptél 19 cseszett szintet… yey… Fasza… akkor irány farmolni… megint.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Strea Kedd Nov. 16 2021, 14:08


A pályázatcsokrot alapvetően elfogadom, üdv újra az aktív tagok között!

Az egyszeri kasztváltás és a jártasságcsere beírása megtörtént, ahogy az exp és az arany nullázása is.
A jellem- és kinézetváltozást elfogadom.
A képességet azonban egyelőre feltételesen engedélyezem; ha elkezded használni a gyakorlatban is, meglátjuk még, hogy kell-e esetleg pozitívan vagy negatívan balanszolni, így erre készülj még, mert lehet kelleni fog.

A kiképzőtiszt miatt a 20-as szinten kezdesz és összesen 5+76 elosztható pont áll a rendelkezésedre, amelyet az alábbi árnyharcos alapra oszthatsz el:

Élet: 1
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 1

Ezt majd a Pontozóban tudod megtenni.
Az öröklések miatt tárgyaid sajnálatos módon nincsenek.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.