Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

5 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Rosalia Pént. Dec. 07 2012, 02:48

Susaya simán beviszi az ütését a 2. Banditának, 5 HP-s sebzést ejtve az ellenfélen, akinek az életsávja már a sárga zóna vége felé tendál. Viszont Saru óriási luftot üt, ahogy a Bandita kipördül a támadása elől.

Pillanatnyi helyzet az első kör után:
Bandita 1 háttérbe vonult, megközelítéséhez 0.5 mozgás pontot kell elköltenetek (kivéve Susaya), életsávja a zöld zónában. Bandita 2 (életsávja a sárga zóna végén) eddig Susayát és Sarut támadta, Bandita 4 (életsávja maximumon) pedig Lewissal volt elfoglalva. Bandita 3 (eddig nem kapott ütést) switchelt Bandita 1-gyel, és Hokut támadta.

Jelenlegi életpontjaitok:
Hoku:13
Susaya:7
Saru:11
Lewis:29

HOKU KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Hokushin Pént. Dec. 07 2012, 15:31

A csapásaim betaláltak viszont nem sikerült elérnem a célomat. Ahelyett, hogy megfutamodtak volna ügyesen ellentámadásba lendültek. Az első bandita keze vörösen izzani kezdett majd támadásba lendült. Valamennyi életerőt levett tőlem ámbár sokkal kevesebbet mint amennyit ő veszített. Az örömöm nem tartott sokáig ugyanis megívott egy gyógyitalt melynek hatására majdnem teljesen visszatöltődött az életerő csíkja. Ezután, hogy örömöm teljes legyen az egyik támadó helyet cserélt az ellenfelemmel és egy szélrohamot küldött ellenem ami újabb életpontoktól fosztott meg engemet. A többieket is támadták viszont nem tudtam rájuk koncentrálni a két jómadár miatt. Jól láttam a sárga jelzést a fejük felett ami azt jelentette még nem öltek embert. Azonban lehetséges volt, hogy ők csak le akartak minket gyengíteni és csak után jön a kivégző brigád. Az egyetlen megoldást csak abban láttam, hogy elhitetjük az ellenféllel erősebbek vagyunk náluk és így talán eltántorodnak a harctól. Megpróbáltam magabiztos képet vágni szemeimmel szúrós pillantást vetettem az előttem álló csirkefogóra.
-Nem rossz tényleg nem rossz trükk. Ámbár jónak sem mondható.-
Ezzel akcióba léptem melynek nem a gyilkolás volt a célja és egyben megakadályozni a következő támadást. Egy erőteljes csapással megcéloztam az előttem álló bandita (3) jobb csuklóját kétszer majd átpördültem az első ellenfelemhez és neki is megpróbáltam átvágni a kezét. Abban reménykedtem, hogy sikerül levágnom a csuklójukat így nem kell következő támadástól tartani.

/1 pont ment el a bndíta 3 támadására majd 0.5 pontal az 1-es bandíta elé létem és öt is megtámadtam 0.5 pontal./

/Élet: 4 (+2)(+1)=(20)
Fegyverkezelés: 4 (+2)(+2)
Erő: 4 (+2)
Kitartás: 3 (+1)(+2)
Gyorsaság: 11 (gyorstalpaló+8,)
Speciális képesség: 2 (+2)
felszerekés
kard +1 sebzés+ 1 sebeség
+2 védelmi pont kezdő ruha
érclátás 1/


A hozzászólást Hokushin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 07 2012, 15:34-kor.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 07 2012, 15:31

The member 'Hokushin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Rosalia Pént. Dec. 07 2012, 16:43

1. Bandita két támadását dobom ki, hogy találnak-e:

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 07 2012, 16:43

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Rosalia Pént. Dec. 07 2012, 17:11

Hoku: Két gyönyörű sebzést viszel be az 3. Banditának, leütöd a páncélját és további komoly mennyiségű életponttól fosztod meg, melynek következtében életsávja rögtön a sárga zóna végére ugrik, majd belefutva a pirosba. Ezután lendületed továbbvisz, és még az 1. Banditának is sikeres ütést viszel be, akinek életsávja beleszalad a sárga zónába. (Most már mindegyik ellenfeletek életsávja a sárga zónában van, illetve a 3. ellenfél már a pirosban, habár ti is megfogyatkoztatok életpontok terén.)

1. Bandita köre következik: Amikor észreveszi, hogy leggyengébb társát ilyen könnyedén megsebezte Hoku, azon nyomban a segítségére siet és switchel vele (-1 pont), hogy a 3. Bandita a saját körében visszavonulhasson.
- Tzefira, vissza! Teleportálj! - ripakodik rá az 1. Bandita karcos női hangján társára.
Switche előtt még bekap Hokutól egy sebzést, amitől csak még idegesebbé válik, ám mivel a kardforgató fiú háta mögé kerül, ezért nem rest támadni is. Első próbálkozásra luftot üt még minig vöröslő öklével, ám a második ütés betalál és 5 HP-t sebez Hokun (-2*0.5 pont). Ütése nyomán viszont Hoku ruhája megnyullad, amely minden körben 1 HP-t sebez rajta, hacsak nem áldoz következő körében 0.5 mozgás pontot arra, hogy eloltsa a parázsló felsőruházatát.

Saru köre következik! 1.5 cselekvéspontot költhetsz el Susayától függetlenül.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Taidana Pént. Dec. 07 2012, 22:20

Konkrétan gáz, ahogy a jobb egyenesen elszáll a srác feje felett. Alatt. Mellett. Tök mindegy.
- Na ezt most még egyszer - lendítem meg a jobb karom Bandita#2 felé, és közben már kiáltom is: switch Susaya!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 07 2012, 22:20

The member 'Saru Taidana' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Rosalia Pént. Dec. 07 2012, 22:40

[off]Mivel Saru kitartása 2, ezért nem kell dobnom, hogy eltalálja-e az ellen[/off]

Saru: Miután luftot ütöttél és switcheltél peteddel, Bandita 2 egyértelműen téged vesz célba. Songokut idéző karmozgulatokat tesz, majd tenyereiből egy vzörvény tör elő, mely 3 HP sebzést eredményez nálad (-0.5 pont). Ezután viszont felhagy a további rohamokkal, és hátrálni kezd (2*0.5 mozgás pont). //Ezután csak 2 mozgással lehet megközelteni őt//

Susaya köre következik!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Taidana Pént. Dec. 07 2012, 22:44

Susayát sem kell félteni, ha Songokus dolgokról van szó, csillagharcosokat megszégyenítő bátorsággal veti ellenfele, a Bandita#2 után magát, majd hatalmasat puncsol neki be neki.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 07 2012, 22:44

The member 'Saru Taidana' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Rosalia Pént. Dec. 07 2012, 23:08

Susaya ütés alaposan átrendezné a 2. Bandita belső szerveit egy reális világban, 5 pontnyi sebzése következtében az ellenfél életpontja rohamosan csökken és sávja belefut a piros zónába. Az 4. Bandita ahogy észreveszi ezt, mélyen dörgő hangon szintén figyelmezteti társát:
- Fintan, elég volt! Teleport! - a 2. Bandita nemlegesen rázza fejét, mire társa eréjesebben szól rá - Ez már nem játék, nincs ellenvetés!

A 3. Bandita arra használja a körét, hogy hátráljon, és engedelmeskedve a parancsnak előveszi teleportkristályát, így egy szempillantás alatt eltűnik a látóteretekből.

Lewis köre következik!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Shiel D. Lewis Szomb. Dec. 08 2012, 10:18

Sir Lewis elégedetten figyeli, ahogy fegyvere kifejti a megfelelő hatást ellenfelén. Ütésének eredménye, a komoly életpont veszteség azonban elmarad. Ő is pontosan tudja, hogy anno több pontot kellett volna osztania az erőre, mert most vagy ezért, vagy pedig azért, mert a banditának sok a páncélja, annak élete meg se mozdul.
Fintorogva hátrál, mikor az ellenfele ismeretlen mozdulatokat tesz, s annak hatására a talaj mozogni látszik. Ideje sincs arra, hogy pajzsát mozgósítsa, mert nagy föld-darabok sebesítik meg, majd mielőtt fölocsúdna ebből a meglepődésből, a maszkos öklével is nekiront. Most sem sikerül a blokkolás.
Idegesen tekint az életpontjaira. Szerencsére van neki még bőven, de mégis aggasztó, hogy páncélja máris elfogyott. Legközelebb több páncélt kell beszereznie, mert ez így nem állapot.
- Azt hiszed szórakozhatsz egy hőssel..? Majd megmutatom neked, hogy mennyit ér satnya erőd az én igazságtól duzzadó akaratom ellen! - kiáltja villódzó szemekkel, majd támadásba lenül. A 4. bandita éppen elég közel van ahhoz, hogy ne kelljen szaladgálni, így egyből tud támadni.
Először egy föntről lefelé irányuló csapást indít, mely szép átlós ívű, s jobbról balra halad (-0.5 pont), majd ugyan ennek a támadásnak a tükörképét hajtja végre, vagyis ismét föntről le csap, de már balról jobbra húz az íve (-0.5 pont). Ezután majd megpróbálja pajzsát maga elé lendíteni, kivédendő ellenfele "válaszát".

1. kocka: támadás
2. kocka: támadás
3. kocka: védekezés

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 08 2012, 10:18

The member 'Shiel D. Lewis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Rosalia Szomb. Dec. 08 2012, 18:04

Először kidobom, hogy a 4. Bandita első támadása sikeres-e:

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 08 2012, 18:04

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Rosalia Szomb. Dec. 08 2012, 18:19

A lovag hősies monológját egy gyönyörűséges luft követi, de úgy tűnik második zúzásra már kiismeri ellenfele mozgását, mert az bizony talál. Életpontja most sem csökken, de nagyon bosszússág válik, mert páncélzatát sikeresen leüti róla Lewis. Rögtön ellentámadása lendül a termetes férfi, ám hős lovagunk páncélos védekezése olyannyira sikeresnek bizonyul, hogy az ellenfél pusztakezes támadása után érintetlenül maradnak életpontjai.
A magas férfi mennydörgő hangon figyelmezteti megmaradt két társát: - Teleport, mindenkinek! Nyomás innen, nem ér ennyit ez az egész! - s a többiek egyetértően bólogatnak és teleportkristályaik után nyúlnak.

2. kör is lezárult, s bár életpontjaitok nektek is jócskán megcsappantak, úgy tűnik menekülőre kényszerítettétek a narancssárga utonálló céhet.

Hoku köre következik! (Nem kötelező támadnod, de akár azt is teheted)

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Hokushin Szomb. Dec. 08 2012, 18:36

Az ellenség eléggé meglepődhetett mert eléggé sok életpontot veszítettek el. Szerencsénkre nem bolondokkal volt dolgunk és így mikor veszélybe került az életük a teleport kristály segítségével elhúzták a csikót. Először csak az az útonálló akit én rendeztem le később viszont már a főnök adott parancsot a menekülésre. Ez hatalmas elégtételt jelentett számomra ugyanis játékos ellen még soha nem nyertem párbajt. Akkor viszont nem egy egyszerű harcocskáról volt szó hanem az életem volt a tét igaz nem egyedül küzdöttem. Ennek ellenére majd szétvetett a boldogság és az öröm.
-Bölcsen döntöttél. Máskor kétszer is átgondoljátok megtámadjátok-e a küzdőterek zsoldosát.-
Kardomat magam előtt tartottam ám nem támadtam ezzel is jelezve hatalmamat mivel nincs szükségem alávaló türkökre a győzelemhez. Ott álltam büszkén mintha egy tűzokádó sárkányt győztem volna le. Ezután széles mosollyal a számon a többiekhez fordultam.
-Ez aztán egy jó móka volt ugye? Na most mit fogunk csinálni? Menjünk tovább vagy valaki vissza akar fordulni?-

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Taidana Szomb. Dec. 08 2012, 19:16

Azt hiszem, hogy ordítottam. Igen, egészen biztos, hogy én ordítottam, mert megfeszült nagyjából az egész testem, és bár nem rókáztam, ahogy a való életben az ilyesmi szokásom volt – bár khm… szóval kiegészíteném itt azért ezt a részt azzal, hogy ott a legtöbbször masszív alkoholmámor hatása alatt szoktak görcseim lenni… na de kinek nem? –, helyette is ordítottam, ez viszont tökéletes feszültséglevezetőnek tűnt, amit végül hetyke hejj-é kerekítettem a végére. És ha egyébként nem remegett volna kezem lábam az előbb átéltektől, akkor… nem, fogalmam sincs, hogy mit csináltam volna. Jelen esetben nem tudtam mást, mint lehuppanni a seggemre, és magamhoz invitálni az én drága aranymajmomat, és ölelgetni, gyömöszölni, vakarni a fejét, pacsit adni neki, és pacsit kérni tőle. Ez nagyjából több perces program nálam, mire észlelem a külvilágot is.
Sziasztok! – vigyorgok fel bárgyú mosollyal a többiekre nagy nehezen. – Senki nem vörösödött és mindenki túlélte, igaz? – Bakker, remeg a hangom. Tök gáz!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Shiel D. Lewis Szomb. Dec. 08 2012, 19:44

Mikor első ütése mellé megy, a lovag idegesen lendíti újra fegyverét. Nem akarja, hogy monológja alaptalan legyen, így a következő támadásába minden összpontosítást beletuszkolt, amit csak talált. Sikerül is megütnie az ellenfelet, de annak továbbra se csökken az élete. Mielőtt azonban bármit is tehetne, ellenfele támadja meg. Pajzsát viszont sikeresen mozdítja bele a csapásba, így nem szenved további életpont-csökkenést.
Sőt, a bandita még visszavonulót is fúj, mire a többi útonálló is felkapja a fejét. Hát igen, ez nem is csoda, úgy tűnik Sir Lewis hősi monológja megtette a hatását...
Elégedetten nézi, ahogy a sárga indikátorosak előkapják teleport kristályukat.
- Bajtársaim..! Hősies győzelmünknek meglátjátok meg lesz az eredménye! Ezek a gaz banditák most biztos nem fognak jó ideig erre portyázni! - kihúzva magát, diadalittasan szavalja végig beszédét...

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Rosalia Szomb. Dec. 08 2012, 21:54

A banditák még egy utolsó jeges pillantást vetnek rátok, már amennyire ez látszik a maszkjukon keresztül, aztán kelletlenül teleportkristályaik utén nyúlnak, és egy szempillantás alatt eltűnnek a látóteretekből. Kámforrá válnak, sietős távozásuk olyan hirtelen történt, mint ahogyan felbukkantak.
- Legyen szíves valaki leszedni innen! - kezd el mocorogni egy kupac falevél, majd Maxweld professzor előbújik a lombok közül - Igazán röstellem, hogy ennyire a segítségetekre szorulok, de én egy tudós ember vagyok és csak hátráltattalak volna a harcban benneteket.
Miután segítetek az öregnek lekecmeregni a fáról, folytathatjátok küldetéseteket a ritka növény után. Feltéve, ha nem száll inatokba a bátorság és sebeiteket nyalogatva nem mondjátok vissza a küldetés folytatását. Amennyiben mégis úgy döntetek, hogy továbbra is válvetve támogatjátok Leo-t, nem sok örömben lelhetitek részeteket. Ugyanis a térkép egy mocsaras vidékre vezet benneteket, erről azonban az öreg eddig nem tett említést. Bízik benne, hogy kegyes elhallgatása és a korábbi csetepaté után nem hagyjátok faképnél.
- Legjobb tudomásom szerint a Crystallisatus Folie a mocsár és a ködfelhő közepén nő, ám eddig saját szememmel nem láthattam. Legutóbb itt kellett berekesztenem a küldetésemet, mert egymagam képtelen voltam átjutni a dagonyán, főleg, mert az orrom hegyéig is alig láttam ebben a gomolygó ködben...


[off]Innentől kezdve visszaáll a 250 szavas sorrend. A csatához pedig gratulálok![/off]

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Hokushin Szomb. Dec. 08 2012, 22:35

A csirkefogók szép lassan eltűntek ama jellegzetes kék villanásban mely teleportáláskor keletkezik. Az állatidomár mámorától megzavarodva üvöltözni kezdett ami éppenséggel érthető volt. Most élt túl egy halálos támadást és valahogy le kellett vezetnie a fölösleges feszültséget. Nem várhattam tőle, hogy olyan könnyedén kezelje az ilyen helyzeteket mint jómagam aki jó pár kalandon átesett. Ez a lovagi kasztú viszont kezdett már kissé az idegeimre menni folyton szónoklatokat intézett felénk kár egy politikus választások idején. Soha nem szerettem az ilyen megjátszós jopofizós alakokat az őszinteség volt számomra a legfontosabb. Vegyük példának egyik korábbi párbaj ellenfelemet aki nem más mint Zaraki. Ő egy igazi tapló volt , de sohase próbált jopofizni és mindig önmagát adta.
Ahogy végignéztem az életerőnkön láttam csak ennek a bőbeszédűen nem nyesték le az életpontjait azonban nekem nem volt életitalom sajnos pénz hiányában el kellet adnom. Azonban nem estem kétségbe ugyanis tudtam egy idő után magától vissza fog töltődni. Hirtelen valami zajt halottam az egyik fa lombjai közül. Gyorsan odafordítottam tekintetemet és azonnal meg is nyugodtam mikor megláttam egy zöld életcsíkot a lombok fölött. Tudomásom szerint a növényeknek nem volt életerő csíkja így nem lehetett más a zaj forrása mint a mi kedves aranyos munkaadónk. Arra kért meg minket segítsünk neki felmászni erre megszólalt bennem a kisördög miszerint ha fel tudott menni akkor tudjon lejönni is. Azonban túlságosan jól neveltek ahhoz, hogy ilyesmit kiejtsek a számon ezért inkább nem mondtam semmit. Mikor az öreg lekerült a fáról végre folytatni tudtuk utunkat remélve, hogy nem kell több meglepetéssel szembe néznünk. Sajnos minden reményem elszállt mikor megláttam, hogy egy baromi nagy mocsárba vezetett minket amiről egy hangot sem szólt. Először a banditák voltak aztán jött a mocsár. Az volt az érzésem ez az öreg szórakozik velünk.
-Nem kellett volna előre szólni, hogy egy óriási sárfürdő vár minket? -
Döjföségem ellenére nem akartam magára hagyni nem olyan családból származtam. Csak kicsit örültem volna ha ilyeneket előre tudom.
-Körül kéne néznünk hátha van valami segédeszköz vagy tanács. A legtöbb játékba szoktak segíteni a játékosoknak az első szinteken meg pláne.-
Ezzel én elkezdtem keresgélni valami használható dolog dolgot.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Taidana Szomb. Dec. 08 2012, 22:51

Annyira örültem annak, hogy annyira örülhetek annak, hogy annyira örülök valaminek, hogy iszonyatosan boldog voltam! Még mindig remegő tagokkal, de immáron telve életimádattal pattantam fel. Kicsit éles volt a váltás a majdnem magzat pózban remegés és a kicsattanó life-fanatizmus között, de komoly hatást gyakorolt rám, hogy A: Susayán levezhettem minden hirtelen feltoluló esemény utáni sokkomat, illetve B, hogy azt konstatáltam hirtelen, hogy körbe vagyok véve sárga indikátoros játékosokkal. – Kawabunga! – kiáltottam fel. Harci kiáltás akart lenni, de semmi jobb nem jutott eszembe. – Oh, hogy csak ti vagytok? Nektek sziasztok megint! – konstatáltam tévedésem bárgyú vigyorral. Susaya a fejemen dobolt. Kétszer csak felnyúltam, de nem hagyta abba. Harmadikra már fel is néztem rá, már amennyire az ember fel tud nézni a feje tetejére. A hatást elérte.
Én is besárgultam! – hebegtem rémülten. –A galádok! – szorítottam ökölbe a kezem a Banditákra gondolva. Némi megnyugvást jelentett, hogy ezért már bosszút álltunk rajtuk. Mondjuk így utólag belegondolva talán inkább azért sárgultunk be, mert bosszút álltunk rajtuk. – Na szép… – motyogtam magamban.
Az idő hátralevő része a kardforgatónk részéről azzal telt, hogy lesegítette a harcolni képtelen béta-tesztelőnket – pfuj, Papa, ez gáz! – jegyeztem meg felhangosan, és végighallgattunk egy rövid szónoklatot a lovagtól. – Ezt gyönyörűen mondta, Mester! – Teljesen elkapott a mondandója, hiszen én már úgyis második, halál utáni életem éltem, mit nekem szentimentalizmus! Elmorzsoltam egy könnycseppet, miközben Susaya kis ideig a "Mester" szó elhangzása után szinte az ajkamon lógott. Aztán a szó hatása elmúlt, én nem vettem észre semmit, ő nem jelzett semmit, így az egész olyan volt, mintha nem történet volna semmi.

A mocsár már annál nagyobb kihívást jelentett. Susayával a vállamon a nemlétező borostámat vakargattam éppen – milyen gáz, hogy borotválkoztam aznap, hogy beléptem, így soha nem lesz menő druidaszakállam! –, és olyan mélyenszántó gondolatok kergetőztek a fejemben, amik nagyon hasonlítottak egymással randalírozó mókusokra. Nem csoda hát, hogy részemről semmi nem jutott eszembe. – Körülnézek én is – próbáltam hasznossá tenni magam.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Shiel D. Lewis Vas. Dec. 09 2012, 17:45

Az erdei banditák mind egytől-egyig használatba veszik a teleport kövüket, melyet hősünk elégedetten néz végig. Azonban nem foglalkoztatja az a gondolat, hogy most hova mehettek az útonállók, vagy hogy vajon milyen gyorsan állnak vissza hadrendbe és támadják meg a következő erre járó bandát, hanem az, hogy hol lehet védencük. Gyorsan körbetekint, s egy pillanatra megijed, mikor sehol sem látja, de aztán eszébe jut, hogy a professor fent van a fán, mikor fölőlük levelek sercegése csapta meg a pillanatnyi hangszünetet.
Az apó bújik elő a lobkorona egyik szegletének takarásából, s egyből elnézést is kér, amiért nem segített a harcban. Természetesen Sir Lewisnek semmilyen problémája nincsen ezzel, hiszen őket pontosan erre bérelték fel. Vagyis arra, hogy kísérjék az útján, de hát ez minden kétséget kizárólag járulékos feladat, így nem szabad rinyálni miatta.
Miután mindenki kiélte a boldogságát, miszerint meg volt az első győztes csatájuk, indulhattak tovább. Természetesen a lovag is az ünneplők között volt, csak ő nem tárta ország-világ elé azt az örömöt, mi annak köszönhető, hogy egy újabb győztes csatán verekedte át magát.
Indulhattak tovább.
Útjuk következő kalandja úgy tűnik egy mocsár, melynek szélénél rögvest meg is torpannak. A professzor állítása szerint legutóbb eddig jutott el. Még jó, hogy most három életerős legény is van az oldalán! Plusz a növény is valahol erre található, Sir Lewis már el is kezdi dörzsölni két kezét.
A két társa viszont elkezd zsörtölődni, hogy egy mocsárnál kötöttek ki. Hát nekik meg mi bajuk lehet? Talán az öregnek méterről-méterre el kellett volna mondani, hogy mi fog történni..? A lovag természetesen nem szólal meg, mert hű a korábbi járulékos feladat-elvéhez. Mikor a többiek keresni kezdenek, ő sem rest, de inkább valami extra cuccot szeretne begyűjteni, így a közeli nagy fűcsomókat kezdi el átkutatni, hátha talál bennük valami eldugott itemet, vagy használható egyéb cuccot, esetleg elveszett kislányt.

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Rosalia Pént. Dec. 14 2012, 23:14

Mivel mindannyian megfeledkeztetek róla, ezért a Hokut ért támadás nyomán a kardforgató ruhája továbbra is pislákolva ég, ami újabb HP vesztésekhez vezet. Mivel fájdalomérzettel nem jár az égés, ezért nem okozott túl nagy gondot Hokunak a haladásban. A professzor azonban megérezvén a parázs összetéveszthetetlen szagát, ráveti magát a fiúra. Azonban köpenye senkinek sincs a csapatban, amivel elvonhatná az oxigént a parázstól, ezért jobb híján a mocsár vizéből mer két marékkal, és azt zuhintja az égő felületre.
A kis közjáték után mindannyian nagy kutakodásba kezdtek, aminek végül furcsa eredménye lesz: Susaya fejvesztve menekül vissza ijedtében Saruhoz, amikor egy rendkívül ocsmány lénybe ütközik. A förmedvény eddig a bokrok között lapulva leskelődött utánatok, és behunyt szemmel abban reménykedett, hogy akit ő nem lát, az őt sem fogja meglátni. Buta egy jószág, ráadásul a quest programozója igencsak mókás kedvében volt, amikor kísérőnek egy snob nagymama sminkjével kipingál Gollam hasonmást tett ide be.
- Ne, ne bántsatok! Esküszünk, még a légynek sem tudnánk ártani! - rekedtes hangja és külleme nem túl bizalomgerjesztő, de a testén lévő kosz nyomok arra engednek következtetni, hogy jártas a mocsár vidékén.
- Mi ez a badarság? Hát hova tette a eszét az a programozó...? - értetlenkedik az otromba tréfát látva még a professzor is, de hamar belátja, hogy más oldalról is meglehet fogni a helyzetet: - Talán nem véletlenül találtunk rá... lehet még a hasznunkra lehet...


[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcR3yf74FnvWXTBM22u_IW1bG1uvcH4D2XQKUHBocBmkZR00agv35Q

[off]Elnézést, ha nagyon troll lett a folytatás, de hirtelenjében nem jutott eszembe frappánsabb NJK segítő. Persze nem muszáj vele folytatni a küldit, ha nagyon komolytalannak érzitek, egyszerűen elkergethetitek[/off]

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Kalandozás Leo Maxwelddel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.