Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Cukorhegy

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by RenAi Vas. Ápr. 19 2015, 15:14

Meglepődtem hogy a manőverem milyen bravúrosra sikeredett, még kuncogtam is volna a katonákon ha nem lettem volna ekkora kutyaszorítóban és ráadásul nem egyedül. Lilly az én felelősségem lett, és célom is hogy düllőre vagyis inkább előre jussunk a dolgokkal kapcsolatban. Lilly megérdemli a szárnyait, ezt bizonyította is. Mint ahogy szeretném bebizonyítani én azt hogy nem akarok rosszat senkinek, nem akarok ártani a királyságnak, sem pedig semmi rosszat sem csinálni. Bár elég rosszul áll eddig a szénám, hisz úgy érzem a Mr Candy herceg, vagy király, nem akar hinni nekem túlzottan. Kattog a kobakom Lilly elrejtve, az akrobatikám sikeres, felugortam a levegőbe majd egy ellegáns mozdulattal orroncsúsztam a herceg előtt. Több sem kellett, a katonák hátulról bekerítettek és amint felálltam már éreztem is lándzsájukat a hátamnak szegezve. Nem néztem hátra így nem tudtam mennyien lehetnek, most ugyanis a dühöngő McCandy vonta el minden figyelmem. Nem gondoltam hogy ennyire felidegesíti majd magát, sőt szerintem a szavai sem jutottak el hozzá teljesen.
- Rendben van, uram. Kérem mindenek előtt nyugodjon le. Segítek, van erre egy nagyon jó módszer. Számolunk el tízig lassan. Segítek. Egy… kettő… - És így tovább, már ha eljutottam eddig. Ha sikerült lenyugtatni MrMéregzsákot, akkor megpróbálkoztam még egyszer. Hangom nyugodt és kedves volt, a benne lévő feszültséget amenyire csak tudtam elnyomtam…
- Mindenek előtt előttem Lilly többször is bizonyította hogy nem eszik se mézet sem édességet. Őt ide küldték hogy kiálljon egy próbát és vissza kaphassa a szárnyait. Én Lilly pártfogoltja vagyok és felelőséget vállalok érte. Ő nem fog lopni ebben biztos vagyok, hisz mint a tündérekről tudjuk, ha már evett volna valami számára tiltott édességet, akkor már megveszekedett vad tündérke lenne, de nem az. – Húzom ki magam a mondandóm végére, hisz mindezt szinte egy levegőre mégis nyugodt tempóban közöltem a Lord-al.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by Rosalia Szomb. Május 02 2015, 11:54

Ahogy elkezdesz hangosan számolni, McCandy először csak értetlenkedve felvonja a szemöldökét, aztán amikor világossá válik előtte, hogy komolyan gondolod a 10-ig számolást, látványosan forgatni kezdi a szemeit, majd jobb kezével elkezdi a halántékát masszírozni. - Jaj, ne fárassz már! Bökd ki, hogy mit akarsz, aztán meglátom, hogy csoki fondue-be forgattatlak vagy inkább rögtön csokiformába öntetlek!
Az érvelésed igen ügyes, s bár nem sikerült maximálisan meggyőznöd a Cukorhegy urát, legalább már hajlandóságot mutat afelé, hogy ne tűzessen rögtön nyársra ahhoz a bizonyos fondue-höz. - Mutasd hát azt a tündért, hadd lássam magam, hogy nem csak azért rejtegeted, hogy elfedd szemem elől mézéhes tombolását!
S ha eleget teszel a kérésének és kiengeded Lilyt a zsebedből, a reszkető kis tündérke arra kér, hogy tenyeredben tartva vidd őt a király elé. Ott leborul előtte és tisztelettudó hangnemben bizonygatni kezdi azt, amit az imént te is állítottál róla.
- Kérlek jó uram, higgy ennek a kedves lánynak! Esküszöm az életemre, hogy nem lopni jöttem, csupán a szárnyaimat szeretném visszaszerezni! Egyszer hibáztam és óriási árat fizettem érte, megtanultam egy életre a leckét! - Aztán hirtelen ötlettől vezérelve folytatni kezdni - Kérlek jó uram, kérlek add vissza a szárnyaimat és ígérem, hű szolgád leszek ezután! Engedd haza RenAit és én ígérem, hogy szolgálatommal megváltom jóságod!
- Mégis miért kockáztassam a Cukorhegy épségét egy falánk tündér ígérete miatt? - kérdez vissza a gőgös király, de tagadó kérdése ellenére úgy tűnik azért hajlana rá, hogy legyen egy szárnyas kis szolgája.
- Azért, mert nem hibáznék többet. És mert itt biztonságban lennék. Odakint gonosz veszélyek leselkednek a tündérekre. Elrabolnak bennünket, hogy jó pénzért eladjanak és különböző kísérletekre használjanak fel bennünket. Ha itt maradhatnék, nem kellene ilyen veszélyektől félnem. Ráadásul megismerhetnéd rajtam keresztül a népemet is és magad is rájöhetnél, hogy nem vagyunk olyan kártékonyak, mint amilyennek hiszel bennünket!
A király elgondolkozik, majd diadalittasan kinyilatkoztatja döntését. - Legyen hát! Te leszel a tündérek nagykövete a Cukorhegyen! Te pedig - mutat ekkor Aira - felelős leszel ezért a tündérért. Ha kárt csinál vagy hazudott mindeddig, akkor téged foglak elővenni érte. Vállalod ezt a feladatot, akár az életed kockáztatása árán is vagy inkább itt helyben csináltassak belőle csokidrazsét, mert végig csak áltattatok?

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 04 2015, 14:00

Azt hiszem sikeresen elértem valamit, vagyis csak remélem, bár Mr. Nyűg hangsúlya kissé visszább vett, bár a gesztusai nem épp a nyugodtságáról árulkodnak. Majd a mondatai… hmm, ezt most tényleg büntetésnek szánná? Megfontolandó. De nem! Most nem csak én vagyok, és nincs idő szórakozni sem pedig felelőtlenedni, bár lehet azzal már elkéstem. Majd a folytatás kissé meglepett, nem hittem volna hogy ilyen könnyű dolgom lenne, és nem is bíztam benne, ugyanakkor meg tettem amit megkellet. Lilyt előhívtam a zsebemből, és a tenyeremen tartva őt a király elé vittem, de én azért tisztes távolságban maradtam nehogy kikapja a kezemből a kis teremtményt. Nem bíztam meg Őfenségében, ugyanakkor azt kellett tennem amire kért. Éreztem Lily kis talpain keresztül a reszketését, tudtam hogy fél, mégis olyan erős és céltudatos tettek és szavak hagyták el a száját ami miatt igazán büszke voltam rá. Majd a folytatásra kevésbé, megdöbbenve hallgattam őt és nem tudtam eldönteni hogy ezt tényleg komolyan gondolja-e… Aggódni kezdtem érte, hisz ha rábólint Lord  McCandy akkor onnan már nincs vissza út.
- Várj Lily! Ezt most tényleg komolyan gondolod? Átgondoltad teljesen? Ha elfogad, akkor onnan már nincs vissza út, nincs több méhen lovaglás és lehet nem találkozhatsz többet a barátaiddal… - Hívom fel a figyelmét a negatívumokra… bár… miféle barátok azok akik elküldték ide őt… egyedül… Saját magam is összezavarodtam kissé, nem tudtam hogy engedjem-e ilyen dolgokba bele menni, sem pedig… hogy mégis mi lenne neki az igazán jó. Úgy tűnik a szavaim nem ilyesztették el, és új indokokat hagyott hátra szavaival, én pedig csodálva a bátorságát és leleményességét tanultam tőle valamit.
- Természetesen! – Jelentettem ki határozottan.
- Vállalom érte, és szeretnék még annyit kérni, hogy időről-időre ugye meglátogathatom őt majd? – Igen. Ezzel biztosítom hogy ne tehessen benne kárt, és talán tényleg jól fog minden alakulni. Lilyt is szeretném jobban megismerni, a népét én is. Arról nem is beszélve hogy számtalan dolgot tanulhatok még ettől a csepp kis teremtéstől, akit jelenleg szinte csodálok.
- És szeretném látni hogy vissza kapja a szárnyait. Szeretném látni őt repülni. És… és azt is szeretném hogy tényleg épségben maradjon, szeretnék benned megbízni Lord McCany uraság. Mert ha nem… akkor én válok a kis mohó szörnnyikévé és falok fel itt mindent. – Nyújtom ki a nyelvem cserfesül, jelezve hogy csak poénkodok, de azért vegyen komolyan.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by Rosalia Hétf. Május 04 2015, 18:49

- Nemcsak, hogy meglátogathatod, hanem meg is kell! És el is kell kísérned időről-időre a tündérekhez, hogy jelentéseket készíthessen nekem. Addig, amíg információkat szállít nekem, hasznomra válik és nem esik bántódása. Mint mondtam, te felelsz érte, ha baja esik, vagy elbukik, akkor vége a jóságomnak!
- Látod Ai, nem kell úgy féltened! Jó dolgom lesz nekem itt! - és bár még mindig remeg kissé, a tekintete céltudatosságot és reményt sugároz. Ez nagy kihívás lesz számára, ugyanakkor ráébredt valamire. - Lehet hogy én nem is különc vagyok Ai, hanem különleges. Azért löktek ki maguk közül, mert nem álltam be a sorba. Túl álmodozó voltam, de itt akár még meg is találhatom a számításaimat. És talán végre ők is rájönnek, hogy többre vagyok hivatott, mint mézet hordani oda-vissza.
- Ha igazán keményen dolgozol és azt látom rajtad, hogy nem okozol csalódást, akkor változatos feladatokat kaphatsz. Motiváljon ez a jövőkép! - s ezekkel a tőle igencsak váratlanul kedves szavakkal egy csapásra el is érte, hogy a kis tündér a lekötelezettjévé váljon. McCandy csak legyint a fenyegetőzésedre egy kelletlen fintorral és inkább eleget tesz a kérésednek és visszaadja Lilly szárnyait, amelyek pixelről-pixelre épülnek fel egyetlen kézlendítésétől.
- Ideje búcsúzni!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by RenAi Kedd Május 05 2015, 21:27

A király szavainak örültem, nem is kicsit. Ugyanakkor mégis volt bennem egy furcsa keserűség, vagyis inkább hiányérzet. Meglepett hogy csupán ennyi lett volna… Nem akartam itt hagyni Lilyt csak így.
- Öüm. – Bólintottam határozottan McMandy-nek. És óvó pillantásomat szegeztem a kis lényre.
- És miféle jelentéseket kellene készítenünk? – Érdeklődtem a leendő feladatok iránt. Valamint végig hallgattam Lily mondanivalóját.
- Én eddig is tudtam hogy különleges vagy. – Mosolyodtam el a mondatain.
- Viszont tényleg biztos vagy ebben? Ha elvállalod szívesen segítek, és biztos lehetsz benne hogy megvédelek és támogatlak, viszont azt sem szeretném hogy csöbörből vödörbe… és itt is csak dolgoztassanak… - Ráncoltam össze a szemöldököm. Majd pár szót intéztem McCandy-nak aki flegmán egy fintorral válaszolt. Talán nem is vett komolyan, bár… ínyemre lenne a felfalós dolog is. De végtére is vissza kapta a szárnyait Lily, és csodálva néztem miképp mint valami mozaik pilxelekről-pixelekre épül fel, és ölt alakot a hátán. Kicsit aggódok hogy a királynak ekkora hatalma van és ahogy a szárnyait visszaadja úgy veheti el is, akár mást is… Büntetés kép ha neki nem tetszik valami. Majd rögtön el is küldene. Na neeeem! Azért még van pár kérdésem.
- Még volna pár kérdésem. – Kezdek bele.
- Először is, mikor lesz az első küldetésünk, másodszor szeretném Látni hogy Lily megfelelő kényelmet kap, lesz saját szobája, saját kis tere, és hogy nem csak munkából fog állni az élete. – Kezdek bele határozottan. Noh azért nem úgy megy ám, hogy én mindenféle biztosíték nélkül itt hagyom, főleg hogy a hatalmát is megmutatta felette.
- És még pár dolog. Feltűnt hogy a katonák meg tudnak olvadni? Miért? Mármint úgy értem ez nem túl biztonságos se neked sem nekik… Valamint pár teremtmény fél az palotádban. Nem tudom mitől, és kiktől és azt sem fogom megmondani hogy kik. De nem jó dolog a megfélemlítettet polgár egy palotában nem? – Álok fel, és húzom ki magam.
- Egy királyt kövessenek és tiszteljenek, ne pedig féljenek tőle nem? – Húzom el a mondatom végét, bár lehet kezdek kicsit messzire menni, de ha már itt vagyok, akkor szeretnék hasznos is lenni, mindenki még a McCandy számára is, még akkor is ha éppenséggel kotnyeleskedésnek élheti meg szerintem mintsem segítségnek. Majd ha mindenre megfelelő választ kaptam, vagy ha nem tessékeltek még ki a katonák akkor Lilyre pillantok.
- Nem szeretek búcsúzkodni, úgy is hamarosan találkozunk. - Vigyorodtam el miközben próbáltam erősnek mutatni magam, pedig azért nem szívesen hagytam ott McCandy oldalán, arról nem is beszélve hogy picit azért a szívemhez is nőtt ez a kis teremtés.
- És mooo >.> Hogy nem tudlak megölelni.  - Hisz az elmúlt pár pillanatban azon ügyködtem valahogy, így nem maradt más, a mutató ujjammal megcirógattam a vörös lobonca tetejét.
- Lord McCandy. - Hajoltam meg előtte, bár eljátszottam a gondolattal hogy mit is kezdene ha megölelném, és mooo ki is akartam próbálni, amit képzeletben meg is tettem, így halkan el is kuncogtam magam.
- Örültem a találkozásunknak, és hogy segíthetek az önök és a tündérek közötti barátság kialakulásában. Hiszem hogy így lesz! - Próbáltam illemtudóan elköszönni. Majd elhagytam a termet, ha nem kaptam kíséretet ami segíthet a kijutásban, akkor pár perc múlva visszatértemet hangos kopogás jelezte.
- Elnézést... de... nem találok ki. - Vörösödtem bele. És kértem segítséget.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by Rosalia Hétf. Május 11 2015, 12:40

16. és egyben zárókör \o/

Amikor a kis tündér visszakapja a szárnyait, örömében elkezd röpködni és több hurkot is leír röppályájával. Végül visszatér Aihoz és hálásan átkarolja a lány nyakát. Aztán visszahuppan Ai vállára, amíg a Lord befejezi mondandóját.
- Az édességekhez, s egyszersmind a Cukorhegy létezéséhez cukorra van szükségem és ezt a mézből tudjuk a legkönnyebben pótolni. Ha megsérülnek a katonáim, vagy maga a hegy, akkor javításra szorul. Abban az esetben, ha lesz egy követem, aki maga is tündér, az megkönnyíti a tárgyalást és ezáltal a kereskedelmi folyamatokat is. Fogytán vannak a készleteink... - Aztán a többi kérdésedre is sorra válaszol a király.
- Az első küldetésének idejéről üzenet formájában fogsz értesülni, először azonban részt kell vennie egy kiképzésen, hogy bizonyítsa, valóban megbízható-e és nem olyan félénk és ügyetlen, mint most. - Lily igencsak elszégyelli magát McCandy szavait hallva, azonban nem ellenkezik és igazat ad neki. Ugyanakkor izgatottnak is tűnik az előtte álló kihívás miatt.
- Gyertek velem! - Rövid séta után eljuttok a hálókörzetbe, ahol cukorvirágokból és fondanból épített kis lakást kap Lily. Csinos kis kecó, bár már émelyítően sok a cukor. Útközben MyCandy kitér a megfélemlített polgárok kérdésre is.
- Kijárhatsz a szabadba, de engedély nélkül nem hagyhatod el a hegy környékét és ha esténként nem térsz vissza, akkor RenAi fog bűnhődni a kihágásaidért! - Lily nagyot nyelve bólogat, hogy megértette. - Szigorúnak kell lennem, különben semmi tekintélyem nem lesz az alattvalóim előtt. De mindig is igazságos uralkodó voltam, ezt magad is tapasztalhattad, hiszen engedélyeztem a tárgyalást. Ami pedig a megfélemlítést illeti: Akivel találkoztál, minden bizonnyal egy tolvaj volt. Rengeteg mob szállja meg időről-időre a Cukorhegyet, hogy csillapíthassa falánkságát. Miatta kell újból és újból javítanunk a hegyet és miattuk van fogyóban a készletünk. neked is meg kell értened, hogy a lopás bűn, legyen szó egy cukorrol vagy egy egész falnyi csokoládéról. Muszáj megfékeznem a falánkságot, különben el fog fogyni a hegy és a napon megolvad minden teremtményem és alatvalóm! Neked is titokban kell tartanod a Cukorhegy létezését! Megígéred? - Megérkeztek közben a kijárathoz a Lord és Lily pedig búcsút int. Ideje neked is hazatérned és átgondolnod a hallottakat.
- Köszönök mindent Ai és ígérem, jól fogok viselkedni. Vigyázz magadra és remélem minél előbb újra találkozunk!

Innentől kezdve lehetőséged lesz bármikor újabb küldetést kérni tőlem, amelyben Lilyvel kalandhatsz majd együtt Lord McCandy megbízásából.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 11 2015, 20:24

Végignézhettem miképp visszakapta a szárnyait és ennek nagyon de nagyon örültem. Ugyanakkor némi szomorúság és hiányérzet is kialakult bennem az események fejődése során. Tudtam hogy jó sora lenne itt Lily-nek mégis, mégis biztosra akartam menni, így mindent megkérdeztem ami csak az eszembe jutott, mindent látni akartam hogy tudjam tényleg neki való hely lesz-e. Attól nem félek hogy fel fogja falni az édességeket, de hogy már a látványtól is herótja lesz tőle egy idő után, arra mérget vettem volna. Hálás voltam a történtekért, mindazért amit átélhettem vele. Hisz ez a kis kaland már hiányzott az életemből, és azt hogy teljesen egyedül, mármint Lily segédletével de akkor is. Nem segített se Jin, se a céhtársak, sem senki. Voltaképpen büszke voltam magamra. Pirulva figyeltem és álltam a lány ölelését, és hallgattam végig Lord McCandy mondandóját.
- Értem. – És ugyan nem mondtam, de ezentúl még nagyobb becsben fogom tartani a nyalánkságaimat. Bár nem örülnék neki ha az egyik egyszer csak megmozdulna, mint ahogy az itteni csokiőrök is képesek mozogni, és morogni. oo Nem lenne vicces. Majd mikor a kereskedelemről és tárgyalásról esett szó, nem jeleztem de nekem bonyik ezek a dolgok. Így kicsit aggódtam hogy is fogok tudni majd neki segíteni, bár a helyzet hozza majd a megoldást, legalábbis reméltem. Talán még tanulhatok is valamit majd. Amikor választ kaptam a küldetéskérésről határozottan bólintottam hogy megértettem.
- És mi lesz vele..ha… - Nem fejeztem be a mondatom, bíztam Lilyben ugyanakkor tényleg aggódtam hogy mi történik ha nem fog végül megfelelni, ha esetleg… moo… erre gondolni sem akarok! Bízok benne, és látom rajta hogy akarja, így viszont biztosra vehetem hogy hamarosan összefutunk még. Majd megnézhettem Lily szobáját, igazság szerint én lenyűgöződtem a látványtól.
- Meg fog felelni? – Kérdeztem a csöppségtől.
- Khuh  - Nyeltem félre egy pillanatra, majd köhögni kezdtem. Azt hiszem mindenért én vagyok ezentúl a felelős. ><” xD Komikus picit, bár feszélyezve is lettem picit, ugyanakkor ismételten csak azt tudom mondani, hogy bízok benne. Legalábbis igyekszem. Nálam teljesített, bizonyított nem csak azt hogy képes ellenállni a csábításoknak, de még azt is hogy felelősségteljes, ügyes és talpraesett, bár kicsit félénk, de én is az lennék a helyében ez tény.
- Hogy… Borzas tolvaj lenne? – Valahogy nem nézném ki belőle. o.o De én sok mindenkiből sok mindent nem nézek ki, ez tény.
- Rendben.- Persze egy valakinek vagyis két emberkének természetesen el fogom kotyogni, vagy véletlen, vagy nem. Hiába is próbálnám, egy ilyen kalandot nem lehet eltitkolni. Jin és Rita tuti tudni fog róla. Persze hevesen bólogattam hogy megértettem, mondjuk tudom… Bennük lehet bízni, és ott van még a tündér probléma, sokan még a létezésükről sem tudnak, akik meg igen, azok kínozzák és vadásznak rájuk… Ezt nem hagyhatom!
- Én is, biztos vagyok benne! – Mosolygok kedvesen a csöppségre, majd mutatóujjammal megcirógattam a feje búbját.
- Lord McCandy. – Hajolok meg.
- Várom a mihamarabbi kiküldetésem, és mindent pele Pici Lány. – V-jel az ujjaimmal, majd távoztam is a hegyből és a közeléből. Persze a távolból el akartam lőni egy fotó kristályt… de nem találtam magamnál. .__. Az hogy ez szerencsém vagy nem. Nyoh mindegy. Majd legközelebb. o/

/Nyos, készülj az új ötletekkel, mert amint kifut egy élő küldim, jelzek. ^^/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by Rosalia Szer. Május 20 2015, 20:19

Keresés 1.
1-2-3-4: nem talál
5-6: talál

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2015, 20:19

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by Rosalia Szer. Május 20 2015, 20:36


Gratulálok, a küldetés sikeresen teljesítetted!

Jutalom:
200 exp és 210 arany

Potion/méregfőzés: Röhögőgörcs Méreg Recept, Paralízis Méreg Recept
Növénylátás: 68->88; 6 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 5 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang

Keresés: sikertelen

Beváltottad: 7 - A céhbónuszod tapasztalati része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő.

JL: 105 arany, 200 exp így oszlik szét a tagok között -> Nio 10 exp, Hinari és Szophie 31-31 exp, RenAi, Ozirisz, Yuichi és Silver pedig 32-32  exp (Shizuka jelenleg inaktív)


_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cukorhegy - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Cukorhegy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.